PDA

View Full Version : 50NL, 2nd paar 3bet potis vs station fish mono boardil.



pastilaa
04.11.11, 10:20
Suhteliselt passiivne vend. 20 kätt teinud, seni pea kõik limpinud. Tänavate AF 1,1,4. Cbetile foldinud 40% kordades. Suht loll spot - cbet vast standard, aga 2nd barrelil vast väga pointi pole 3bet potis (olin enda arust kaval ja turnis selline gaybet, et ta fd-delt midagigi saada. aga tagantjärgi tundub kole ja gay obv)?

Bodog - $0.50 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

SB: $67.40
Hero (BB): $53.20

SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has J:diamond: J:club:

SB raises to $1.00, Hero raises to $4.00, SB calls $3.00

Flop: ($8.00, 2 players) 5:heart: T:heart: Q:heart:
Hero bets $4.00, SB calls $4.00

Turn: ($16.00, 2 players) 3:diamond:
Hero bets $6.50, SB calls $6.50

River: ($29.00, 2 players) 6:club:
Hero checks, SB bets $29.00

Codecci
04.11.11, 10:23
Flop on ok, turni ma enam ei paneks, river on check-fold.

KristjanLaas
04.11.11, 10:27
Thank god, et nii suurelt betis.
Nüüd calliks, kuna esindab way liiga kitsast rangei, mis sellise liini võtab ja missinud drawsi on sellise liiniga palju rohkem.
Calliksin siin päris palju kehvemaga kui JJ ja adjustiks vastavalt sellele mida villain näitab.

leits
04.11.11, 10:31
Thank god, et nii suurelt betis.
Nüüd calliks, kuna esindab way liiga kitsast rangei, mis sellise liini võtab ja missinud drawsi on sellise liiniga palju rohkem.
Calliksin siin päris palju kehvemaga kui JJ ja adjustiks vastavalt sellele mida villain näitab.

HNR'le adjustid :D? Imo on see fold .. turni betiga ei saavuta mitte midagi mingi eriti gay suurus .. kui betis siis beti suuremalt, kui ei taha bettida ära ebti yldse

KristjanLaas
04.11.11, 10:36
Ma isiklikult suht snapiks siin AKo-ga ka näiteks eriti readless (edit: kuna pastilaa tulemuse juba pani, siis mainin ära ka, et ei eelda alati võita siin oma calliga, aga vastane on väga polarised ja sellistes spotides callin ise päris lightilt)
Mulle turni bet ka meeldib pastilaal kui ta riveri check-callis.
kui riveri check-foldis, siis turni bet ei meeldi enam.

pastilaa
04.11.11, 10:36
Kusjuures - mõtlesin ise täpselt sama mida Klaaspro. Riveri osas siis. St selline "purakas" tundub täpselt missed nutfd etc moodi. Aga midagi pole teha - Codecci võidab taas. Peale seda kui timeoutisin peaaegu ja callisin sama "kitsa range" ja "ideaalse bluffi" ootuses maha ja flopatud masti nägin, tundsin end nagu Andres Anvelt tantsusaates.

P.S. Vastuse avaldasin nii vara, kuna baltikumi nr 2 ja nr 3 HU cashi mehed on oma sõna öelnud. Nr1 on obv Pokkeri Leits.

EDIT: ka Leits jõudis oma sõna öelda. :heart:

Codecci
04.11.11, 11:05
Ma isiklikult suht snapiks siin AKo-ga ka näiteks eriti readless (edit: kuna pastilaa tulemuse juba pani, siis mainin ära ka, et ei eelda alati võita siin oma calliga, aga vastane on väga polarised ja sellistes spotides callin ise päris lightilt)
Mulle turni bet ka meeldib pastilaal kui ta riveri check-callis.
kui riveri check-foldis, siis turni bet ei meeldi enam.
JJ on vaieldav, AKo oleks terrible. Tema jaoks 6x, 5x, 3x on ka bluffimiskäed probably, callid maha AKo 'ga näitab Ah3c ja jääd lolli näoga monitori jõllitama :D

andu_andu
04.11.11, 12:33
JJ on vaieldav, AKo oleks terrible. Tema jaoks 6x, 5x, 3x on ka bluffimiskäed probably, callid maha AKo 'ga näitab Ah3c ja jääd lolli näoga monitori jõllitama :D

inimesed ei keera selliseid käsi bluffiks imo vaid checkivad järgi lootuses võita, seega AKo on samasugune bluffcatcher nagu iga teinegi.

KristjanLaas
04.11.11, 12:47
inimesed ei keera selliseid käsi bluffiks imo vaid checkivad järgi lootuses võita, seega AKo on samasugune bluffcatcher nagu iga teinegi.

ma arvan ka, minu kogemuse järgi ei pöörata missinud drawdega lauas madalaid paare bluffideks.

Codecci
04.11.11, 16:40
Sina vb ei pööra, 50NL fishi kohta kellega 20 kätt mänginud ma sellist eeldust teha ei julgeks.