PDA

View Full Version : Omaha tracker.



qbj0hn
03.03.09, 09:18
Kas keegi on nii hea,et leiab aega mingi seletus teha vms.Et ma saaks triobeti võrgustikust omale käed sinna importima saada.Olen igatpidi sealt õpetuste järgi proovinud,aga ei saa lihtsalt hakkama.Vbl keegi isegi oskab läbi Mikogo aidata.
msn:johnyboy_BoD@hotmail.com

ranka
03.03.09, 15:27
Lisasin su MSN.

Kui legaalselt saadud PTO siis saame asja 100 protsendilise tõenäosusega korda.

ranka
03.03.09, 15:40
Teen tegelt kiire õpetuse ka siia:

[x] TrioBet peab salvestama käsi. Selle kontrollimiseks avage TrioBet'i pokkeritoa klient ja võtke alt menüüst Preferences->Hand History. Avanevas aknas valige "Configuration" lahter ja vaadake, et oleks märge ees "Store Hand History for the Last 30 Days". Kui on selles kastis linnuke ja päevade väärtus on üks või suurem, siis TrioBet salvestab käsi.<br>


[x] Veenduge, et PTO (Poker Tracker Omaha) versioon on õige. Kolmanda märtsi ,2009 aasta seisuga on kõige uuem PTO versioon: 1.13.03, mida saab downloadia siit: http://www.pokertracker.com/products/PTO/download.php Versiooni kontrollimiseks avage PTO->Help>About Poker Tracker Omaha. Avanevas aknas on olemas kõige esimese lreal versiooni nimi. Kui versioon on õige ja TrioBet salvestab käsi, siis tegu on valede importimiskataloogide seadistustega või puudub ODBC draiver.

[x] Veendge, et importimise kataloogid on õigesti seadistatud. Selleks PTO->File->Auto Import Hand Histories.. Choose your Site->Prima/Ladbrokes. Avanevas aknas vajutad "Configure Database File(s)..." nuppu. Avanebv uus aken, kus vajutage "Add File" nuppu ja otsite üles TrioBet'i kataloogi folder ja selles folders on GameHistory.dat fail ning valige too fail databaasi failiks. Kui Te ise ei ole manuaalselt mitte midagi muutnud, siis "defaultis" TrioBet'i GameHistory.dat faili asub C->Micograming->Poker->TrioBetMPP->GameHistory.dat. Kui fail lisatud, siis vajutage "Ok" ning Auto Import aknas Force Read From Databse nuppu. Nüüd peaks hakkama importima käsi ja võib juhtuda, et PTO "hangub" mõneks ajaks (paar minutit, kuni 10 minutit, oleneb, palju käsi on). Kui Te seda teeb, siis PTO impordib käsi ja asi on korras ja järgmised korrad, kui mängite, siis kasutage "Start Timer" nuppu. See siis tähendab, et PTO hakkab ise automaatselt käsi importima iga X minuti tagant (defaultis 1 minuti). Kui aga ei impordi või saate peale importimist mõne veateate, siis postitage see siia.

[x] levinum veateade: The SQLite 3 ODBC driver has not been loaded yet
Selleks tõmmake omale ODBC draiver, mille leiate aadressilt: http://www.pokertracker.com/products/PTH/files/sqliteodbc_new.exe

Kui fail on allalaetud, siis sulgege PTO ja installige draiver ning pange uuesti PTO tööle ja proovige uuesti importida.

qbj0hn
04.03.09, 20:04
Kõik korras,suured tänud!

jrgn hell
04.03.09, 22:27
Kui keegi pappi alla ei taha panna ja rott tahab olla, nagu mina, siis saatke Hemi supporti oma omaha käed ja tänase vastusmaili seisuga peaks märtsi lõpus nägema tasuta hemi omaha varjanti need, kes käsi loovutasid. Mul vist mingi 4 või 5 k käsi oli ainult ja need saatsin limit hi/lo kohta.


http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=7192