PDA

View Full Version : TPNK flopil, turni lisaks fd



Cashmer
09.11.11, 11:05
Kuna villane on agressiivne, kas peaksin tema flopi checkile alati panusega vastama ja loobuma ch-raise´i peale?

Kas turni raise on mõistlik? Ning tema callile vastav range oleks? Q+decent kicker? Kaks paari? Setti või tõmmet ta vaevalt et nii aeglaselt mängiks?

Ning riveri järgi checkimine. Kas võin pea alati eeldada, et olen siin biiditud? Villasel kaks paari,tugevam Q või set?
Kahte paari ei foldi ta riveri panuse peale vist kunagi ning decent kickeriga Q-d samuti mitte. Setist rääkimata. 8x ei calliks turni raise´i. Seega olen beat!?

Kuna ma tõstsin ta turnis üle, siis ta võib eeldada, et olen ka riveris agressiivne ning ise ch-r teha hea käega? Riverisse jõudis aukrida, aga vaevalt ta J9 nii mängiks. QT improves samuti.

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1509409 (http://www.handconverter.com/hands/1509409)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (CO): $10.39
BTN: $10.00
SB: $6.15
BB: $10.75 - VPIP: 46, PFR: 33, 3B: 17, AF: 5.0, Hands: 24
UTG: $6.09
MP: $20.40

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 9 :diamond: Q :diamond:
2 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB calls $0.20

Flop: ($0.65) 8 :diamond: Q :heart: 3 :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($0.65) 2 :diamond: (2 players)
BB bets $0.20, Hero raises to $0.71, BB calls $0.51

River: ($2.07) T :club: (2 players)
BB checks, Hero checks

donkament
09.11.11, 11:13
omg?
bet flop ja vähegi normaalne raise on 100% call, sellistes olukordades agrovaalale alla andmine on -EV, ta ei repi midagi pmst (kuigi sample on väga väike ja on võimalus, et vastane on reg).
river on kindlalt bet, sest fd, mis hittis paari võib callida ja ka 8x. Vastase betsize on turnis ka ülinõrk, mis repib nõrka paari või drawd ja sellelt peab valuet võtma.

Cashmer
09.11.11, 11:15
Vastase betsize on turnis ka ülinõrk, mis repib nõrka paari või drawd ja sellelt peab valuet võtma.

Väike panus fishi poolt tähendab minu kogemuse põhjal kas väga tugevat või nõrka kätt. Et teada saada, raise´sin teda. Ta callis ja see tekitaski tunde, et võin olla biiditud.

HerrJanks
09.11.11, 12:11
Bet flop.
Bet turn.
Check river kui ei improve(sest arvan et vastane on pigem TAG kui fish)

rollkopter
09.11.11, 12:29
ma ei tea, ma oleks kõik tänavad bettinud ja river bet-fold

Kosmonaut
09.11.11, 12:31
Väike panus fishi poolt tähendab minu kogemuse põhjal kas väga tugevat või nõrka kätt. Et teada saada, raise´sin teda. Ta callis ja see tekitaski tunde, et võin olla biiditud.

Raise for info on kõige mõttetum asi, mida teha. Siin sa raised for value (vs FD, nõrgem Qx, muu nõrgem käsi, mis ei usu) või blufina/semibluff, et vastast paremalt käelt maha saada.

Käest: check flopil on vahetevahel ok, samas bet on enamasti parem. ise ka betiksin.
Turnis jällegi bet. Raise on hea as played - ta ei pruugi sind nii lihtsalt uskuda nõrgema käega.
Riveris ma suure tõenäosusega checkiks järgi. Samas vb on võimalik mingit thin valuet saada sellise vastase käest.