PDA

View Full Version : [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

RudiTurbo
14.11.11, 21:10
Revalis on mul ikka jube doomswitch peal, vist juba kolmas kord, kui õnnestub turniiris 2 tundi ilma ühtegi potti võitmata chillida.

Ja kui lõpux chipsid flipiga sisse saan, siis pole lootustki! muruntau sai täna mu viimased chipsid omale AKo vs QQ(muru) vs shorteri A8o

RudiTurbo
29.11.11, 03:38
Täna olin lauas suurima vaalaga, mida eales nähtud

http://www.upload.ee/image/1848379/MonsterFish.JPG


PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($435.30)
Button ($100)
SB ($168.50)
Hero (BB) ($168)
UTG ($121)
UTG+1 ($100)
MP1 ($207.50)
MP2 ($100)
MP3 ($76.50)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
2 folds, MP1 bets $3, 2 folds, CO raises to $9, 2 folds, Hero raises to $37, 1 fold, CO calls $28

Flop: ($77.50) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero checks, CO bets $24, Hero raises to $131 (All-In), CO calls $107

Turn: ($339.50) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($339.50) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $339.50 | Rake: $3

Results:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, Aces and sixes).
CO mucked 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (two pair, sixes and twos).
Outcome: Hero won $336.50

Järgmine käsi oli mul kohe AQs ning olexin võinud 300bb peale flipata, aga vaatasin Tema 10bb openi peale floppi, mis läx mööda ja rohkem ma Tema vastu mängida ei saanud, bustis ära , tegi isegi ühe 90$ reloadi ning see läx ka 2 käega minema.

RudiTurbo
03.12.11, 06:29
Mõtlesin, et ei hakka ka enam iga kuu graafikut toppima, kui midagi põnevat või kohutavat või suurepärast ei väljendu graafikus :)

November oli natuke tagasihoidlikum kuu, volüümi jäi natuke väheks though, kuna oli asju, mis viisid mõtted mujale. Üx põhjustest see, et sai Paldiskist ja ema juures elamisest ning iga päev Keilasse trennisõitmisest villand ning hakkasin vaikselt üürikortereid piiluma. Õde elas mul juba enamuse ajast linnas, aga tuli Paldiskisse praktikale , sellega mu kannatus katkes ja olin väga lähedal ühte Peldikusse Keilasse üürima, sest Keilas pmst ei existeeri üürikortereid, kohe kui tuleb, on läinud ka.
Üx hommik vaatasin siis KV.ee ja eelmine õhtu oli tulnud kuulutus, ülikõvad pildid ja lausa kahetoaline, tõmbas vere keema, mõned tunnid mõtlesin, kas ikka olen valmis kolima, aga tegin kõne ära ja obv olid juba vaatajad olemas ning sain alles kolmandana vaatamisaja, aga juba 2h pärast siiski. Sõitsin juba Keila poole ära ka , kuna trenni nagunii, sõin veic ja värki ja siis läksin Keila Tervisekeskuse parklasse juba, kuna korter otse üle tee. Nägin ühte naist ka maja ees ootamas ja arvasin ära, et see üürija. Siis mingi blondu tuli 30 minutit enne minu vaatamisaega, läxid üles ja ootasin, mingi 20 min pärast tulid välja , rääkisid seal juttu mingi 5 min ja blondu sõitis minema. Üürija hakkas helistama kuhugi ja mul telefon helises ja tra, ütleski, et naine tuli vaatama, ei mõelnud ka ja tahtis kohe võtta lol, FU! Küsisin siis, kas üle pakkuda ei saa, ütles, et no lubas juba ära, aga teeb paar kõnet ja helistab varsti tagasi.
Tra, see korter otse üle tee mu jõusaalist, ma ei peaks enam autotki käima panema, et trenni minna, saaks kasvõi kaks korda päevas, liiga haige asukoht mu jaoks, arvutasin ruttu igasuguseid summasi, mida olen nõus välja käima ja kui tagasi helistas, siis ütles ikkagi, et sry, Ta ei saa nii , et lubas ära juba. Pmst ütlesin juba ok, ex see teie otsus ja hakkasin head aega ütlema, a siis nibin nabin küsisin ikkagi, et kas xxx summa ei paneks ikkagi mõtlema ja insta jutud muutusid , läxin jalutasin kohe üle tee, sain vaatama ja korter minu, hiahh! :D

Sai Taanis kah juba ligi 2 aastat üxi elatud, aga Eestis siis esmakordselt oma elamine. Ning Keila Tervisekeskus otse üle tee, ülihaige asukoht minu jaoks :) NL200 peab siis natuke ootama veel, aga laiskuseussist tuleb nüüd üle saada, 11.7k Supernovani, eelmine kuu ainult 12k VPP tuligi, viimase hetke peale seda küll jätta ei taha.

Korteri asukoht siis annab mulle suurt motivatsiooni jõusaalivärki järgmisele tasemele viia ning pidevad komplimendid arengu kohta annavad ka märku, et ma võix asja tõsisemalt võtta ning katsuda ehk midagi saavutada bodybuildingus. Ei ole väga fänn selle laval lihaste ässamise värgi suhtes, aga Eestis üx uus ala populaarsust kogumas, kus on ka väike sportlikum osa sees. Athletic fitness, seal siis lisaks laval kehailu näitamisele lisaks on jõuvoor, kus lõuatõmbed ning triitsepsi surumine ning vastupidavusvoor, mis on siis suht lühike ergomeetri distants. Seega järgmise aasta eesmärgiks võix siis olla selles alas lavale jõuda kui tervisega midagi ei juhtu.

Pumper
03.12.11, 08:21
Üks uus ala on veel popiks saamas, valikuid peaks sul olema.

http://www.kroonika.ee/index.php?id=46247

kjmrc
03.12.11, 09:58
Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)

ranka
03.12.11, 11:26
Üks uus ala on veel popiks saamas, valikuid peaks sul olema.

http://www.kroonika.ee/index.php?id=46247

Hehe. Kusjuures RT postitust lugedes meenus sama artikkel.

RudiTurbo
03.12.11, 16:04
Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)

Lihase vorm on mul ujumisest ja sünnist vist kaasa antud, pole väga kergeid raskuseid kasutanud, kuskil 6-12 korduse kanti seeriad ikka ja peamine ülesanne on lihas iga harjutusega ptsi tõmmata :D Hetkeeesmärk oleks ka pigem puhas lihasmass, aga ma ei tea, selle söömisega mul raskusi, ei lähe söök sisse noh :) Pean end sööma sundima lausa. Mul nagu sellist "off-seasoni"
kaalu pole, pidevalt nullis rasvaga , aeroobset on ka hetkel 0 pmst. Kuigi nüüd Tervisekeskuse kõrval elades , kui öine elugraafik, siis peax olema ülikõva hommikul mingi tunnine ujumispiinamine teha, päris hea siis vist magama minna ! :) Kui nv ära ei riku, siis tulev nädal saan järgi proovida :)

kjmrc
03.12.11, 16:10
Jaa, mis sul muidu pikkus ja kaal on? Õigesti söömine on ka väga suur asi kui soovid kas olenevalt siis kaalu langetada või tõsta. Ning tuleks süüa ka igapäev enam-vähem samadel kellaaegadel.

RudiTurbo
03.12.11, 16:38
176cm ja 72kg kandis olen hommikuti

Tavalise väljanägemisega 18 aastased lapsukesed kaaluvad ka 80 kanti, mul vist luud seest tühjad :D

alaska
03.12.11, 17:42
Võta mingi suvaline pulber abiks, kasvõi kõige odavam. Peaks olema valk ja süsivesikud juba kokku segatud. Kindlasti aitab kaalu saada, kui tavatoit alla ei lähe suurtes kogustes.

kjmrc
03.12.11, 18:27
Jea, miskit sheiki võiks kindlasti juua, kui on plaan kaalus juurde võtta ja ei jõua füüsiliselt lihtsalt süüa nii suuri koguseid päevas.

RudiTurbo
03.12.11, 19:48
Valgud ja dekstroosid võtsin viimaste kuude jooksul menüüsse jah, pärast trenni läheb kohe iga kord väike kokteil :)

kjmrc
03.12.11, 19:57
Kaua nagu oled tegelenud selle massi juurdesaamisega jõusaalis praeguseks? Ja kas tulemusi ka juba on?

RudiTurbo
03.12.11, 20:09
No kui ma sõjaväest tulin mai lõpus, siis oli kuu aega mandlioperatsioonist ja nälgimisest möödas ning kaalusin kodus alguses natuke alla 67 kg isegi. Esimese kuuga tegin hüpermuutuse läbi ja sain kuskile 70kg ligi ja nüüd siis olen seal 72kg kandis. Aga kõvasti rohkem kaloreid oleks vaja sisse süüa. Peab šokolaadi dieedile üle minema, et korra väike kasukas peale tõmmata :D

Relamz
03.12.11, 20:18
Teed probeti, see aasta käid ainult mäkis/hessburgeris söömas :D.

kivisaba
03.12.11, 20:23
Ta ei saa nii , et lubas ära juba. Pmst ütlesin juba ok, ex see teie otsus ja hakkasin head aega ütlema, a siis nibin nabin küsisin ikkagi, et kas xxx summa ei paneks ikkagi mõtlema ja insta jutud muutusid , läxin jalutasin kohe üle tee, sain vaatama ja korter minu, hiahh! :D


ütle kohe ära kas summa oli 700 euri ?

bluelite
03.12.11, 20:28
Need valgud ja süsikad peale trenni on rohkem taastava iseloomuga, et organism lihsaeid lagundama ei hakkaks, vaid saaks kiirelt toitained peale. Peamine kasvamine toimub siiski süües. Sööma ei pea ka nagu ogar, esialgu piisab mõistlikust ülekaloraažist. Alguses on kindlasti raske suuremate toidukogustega ära harjuda, kuid kui neid tasa ja targu suurendada, siis ei ole asi nii hull.

Umbes neli aastat tagasi kaalusin 75kg, siis hakkasin tõsisemalt jõusaaliga tegelema ja 1,5 aastaga olin 93kg raskune. Jõusaalis käisin 4x nädalas. Siis aga teatud põhjustel loobusin jõusaalist ja nüüd olen põhimõtteliselt algkaalus tagasi.

RudiTurbo
03.12.11, 20:32
Aga, kas rasvaprotsent püsis sarnasena, võid olid 93 kilosena siiski mingi kasuka all?

kivisaba: 700 Euri on vb rohkem andu_andu teema, mitte veel minu :D

bluelite
03.12.11, 20:37
Mingi kasukas oli ikka, kuna ma sõin päris palju ja aeroobset tegin suhtkoht vähe.

Spewmonkey
03.12.11, 20:45
Sellises kaalus olles ei tohiks küll tavatoiduga ülemäära keeruline olla kaalu juurde saada. Lisa igale toidukorrale näiteks peotäis pähkleid(mandlid ja sarapuu on parimad valikud). 100g pähkleid on juba 600+ kcal. Reeglina on kvaliteetsetest rasvadest niikuinii menüüs puudus, seega 2in1.

bluelite
03.12.11, 20:48
Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.

Spewmonkey
03.12.11, 20:55
Et korralikku tasakaalustatud menüüd saada, soovitan mina vastava ala spetsialisti poole pöörduda. Ütled talle, et eesmärk on kaalu tõsta ja ta teeb sulle vastavalt sinu vajadustele ja võimalustele menüü. Puhtalt pähklite ja mandlite arvelt ei ole vast kõige mõistlikum oma kaloraaži tõsta, samas kvaliteetse rasva allikana on nad väga head.

Mõistlikum kui hakata šokolaadi mugima. Spetsialisti kava on obv parim valik.

RudiTurbo
03.12.11, 20:59
Pähklid ja mandlid on suht head asjad kah, peax omale 200 Euri eest mingi kausitäie siis grindi kõrvale ostma ja siis kogu aeg närima :D

See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.

Ühe korra elus olen kaalunud 76kg, sõjaväkke minnes oli vist mingi haige stress, ulmelised metsalaagrid ja 35 kraadi palavus väljas, eelmine suvi if You remember ja tõmbasin kuskil 2 kuu jooksul 67kg pealt sellise füüsilise pinge all 76kg peale ennast. Lihtsalt haiglane söögiisu oli, mul oli kogu aeg kõik asjad söödud, mis kätte anti ja kui kellelgi midagi üle jäi, anusin selle ka omale :D varem polnud kunagi kaal üle 70kg näidanud. Esialgu tundus tore küll, uus ja tore tunne natuke suurem olla, aga samas, kui sai taas pärast noorteaega natuke jõusaali tegema hakata ja suurem stress kadus ära ja isu vähenes, siis kui veresooned taas välja hakkasid tulema , siis see välimus on just see, mis mind jõusaalis motiveerib paugutama :D

Roomet
03.12.11, 22:16
See massi eesmärk mul muidugi ei ole lihtsalt, et raske ja suur olla, rasv mulle absull ei meeldi, puhas lihas on lõppkokkuvõttes ikkagi see, mida vaja, aga ex väixe rasvakihi all see lihas kasvab paremini.


Mul endal näiteks põhimõte, et ükski pingutus jõusaalis ei tohi raisku minna, seega üritan süüa võimalikult palju. Paraku on võimatu süüa täpselt nii palju, kui maksimaalseks arenguks keha vajab ja seega söön pigem veidi üle, mille enne suve ühe kuuga maha jooksen. Ehk siis ainult lihast kasvatades kasvavad su jõunäitajad palju aeglasemalt, kui võiks. Vb veidi captain obvious, ent liht soovitaks sul pigem seda rasva mitte nii väga vihata. :)


Ja mis puudutab individuaalset toitumiskava, siis hmmm.....no internetis uskumatult palju informatsiooni, selle asemel, et spetsialistilt kava saada, on palju mõistlikum investeerida paar tundi ning surfata fitness.ee foorumis. Ise lugedes saad aru ka kava sisust, miks mida süüa jne, ehk saad teadmisi. Samas psüholoogiliselt on palju lihtsam kavast kinni pidada, kui selle on spetsialist koostanud.

RudiTurbo
07.12.11, 01:41
Hunt for Supernova on nüüd lõpusirgel, viimased 10k VPP'd ainult jäänud!

FPP'de kogus ka selline, et täpselt Supernovaks saades on kohe 1500$ boonuse FPP'd koos, loodetavasti laudades läheb ka hästi, siis tulevad kenad jõulud :)

Tigrano
07.12.11, 01:49
Väga tore, 10k vpp ei tohiks probleem olla, saad rahulikult lasta, et 1500$ jõuludeks koju tuua ja edaspidi supernova hüvesi nautida :)

RudiTurbo
07.12.11, 02:23
Saavutan SN'i juba 3 aastat järjest, kuigi sõjavägi on mul kahest viimasest aastast pooled kuud ära lõiganud.

Mul kombeks saanud, et tunde järgi pärast sitemaid sesse graafikut ei vaata ning selle kuu esimene sess oli suht crap, hetkel pole ikka veel vaadanud graphi ega ühtegi indikaatorit, mis seisust aimu annaks. Ning üritan asja sedasi hoida, kuni SN saavutatud.
Sellel graafiku vaatamisel pole ühtegi plussi nagunii v.a kui megaheater ja teeb tuju heaks. Aga niikaua kuni standard grind ja BR korras, et mingeid stop losse ja allaliikumisi pole vaja, siis on bohhui see graph!

RudiTurbo
07.12.11, 02:29
Mõned turniirid cashi kõrval täna ja natuke tilti ajas, et Add-on jäi tegemata , tilt neljakordistus pärast seda unreal rigged setupit ja holdi lol

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $200(BB) Poker Stars
SB ($19,739)
BB ($20,928)
UTG ($4,035)
UTG+1 ($19,830)
UTG+2 ($8,347)
MP1 ($30,849)
Hero ($6,261)
CO ($14,834)
BTN ($19,300)

Dealt to Hero 8:diamond: T:diamond:

fold, UTG+1 calls $200, fold, fold, Hero calls $200, fold, BTN calls $200, fold, BB checks

FLOP ($1,125) 7:diamond: 9:spade: 6:club:

BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $562, BTN raises to $1,124, BB raises to $20,703 (AI), UTG+1 calls $19,605 (AI), Hero calls $5,474 (AI), BTN calls $17,951 (AI)

TURN ($65,446) 7:diamond: 9:spade: 6:club: 8:club:

RIVER ($65,446) 7:diamond: 9:spade: 6:club: 8:club: 5:club:

BB shows 5:spade: 8:spade:
(Pre 14%, Flop 8.8%, Turn 1.9%)

UTG+1 shows 7:heart: 7:spade:
(Pre 38%, Flop 24.5%, Turn 14.4%)

Hero shows 8:diamond: T:diamond:
(Pre 33%, Flop 61.8%, Turn 79.4%)

BTN shows 6:heart: 6:diamond:
(Pre 16%, Flop 4.9%, Turn 4.4%)

BB wins $13,569
UTG+1 wins $13,569
Hero wins $25,269
BTN wins $13,039

KristjanLaas
07.12.11, 02:40
wow.

muruntau
07.12.11, 04:37
väga sick käsi. Kas ise calliksid BTN'ina järgi 66'ga? selles suhtes, et vähemalt kahel on kas rida või kaks paari ja hero'l kuutega võib sellises situatsioonis tihti ka ainult üks out olla. See oleks üks väheseid EZ folde bottom setile imo.

RudiTurbo
07.12.11, 06:30
Cashis olex tõesti EZ fold, aga nendes odavates tournides ma ei tea, vahest näeb siukest sitta all inides, et eriti ei taha nendes sette kunagi foldida, aga ma ei oska turniirides käsi lugeda ka ja olen suht crap :)
Aga nuh, 3 suurte stackide all ini ikkagi, siin vist ei ole 66'ga 1$ turniiriski midagi peale hakata. See oli 4$ 2R + 1A vist

RudiTurbo
13.12.11, 15:14
Sain Pokernewsist natuke rakebacki http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6024/

e: 3000 post \o/

taipupole
13.12.11, 15:31
Vaatasin, et Nõia-Ints oli võidukas.

ranka
14.12.11, 01:50
Hea töö aga teades sind siis mõttetu isegi õnnitleda... Tulemus oli ette teada ju.

RudiTurbo
14.12.11, 15:17
7.8k VPP veel Supernovani. Väga keeruline kuidagi mängida viimasel ajal, lükkan aina laudadesse istumist edasi iga päev ja lõpuks mängin ainult paar tundi. Vahepeal oli suht doomswitchine ka, viimased kaks päeva tulnud päris palju stacke NL100 ja ka NL100 Eur laudades, seega kuu peaks nüüd olema suht okei vist, aga graafikut pole siiamaani vaadanud :)
Graphi vaatamise isu ka juba päris suur, aga suht lubadusena on juba endale sisestatud, et enne SN'iks saamist ei vaata, nii, et tuleb kannatada.

hakkameimema
14.12.11, 15:22
Nice kannatlikkus sul ikka....

harryahven
14.12.11, 15:36
ise ka ei vaata graafikut, väga harva, näiteks paari nädala tagant ja siis kui tean, et olen kindlalt tipus, samuti sesside ajal ei vaata bankrolli, seda kontrollin päeva lõpus või paari päeva tagant, minu jaoks kindlalt +ev.

kjmrc
14.12.11, 15:41
ise ka ei vaata graafikut, väga harva, näiteks paari nädala tagant ja siis kui tean, et olen kindlalt tipus, samuti sesside ajal ei vaata bankrolli, seda kontrollin päeva lõpus või paari päeva tagant, minu jaoks kindlalt +ev.

Seda võiks kõik järgida imo :)

RudiTurbo
19.12.11, 00:03
BLEH, stupid Sunday miljoon.

Sain ülishefilt kohe 26k stacki, natukese aja pärast mingi ghay cooler AKs vs AA, 3bettis mind, callisin ja obv ilus nummi K23 flop.
12k jäi järgi ja siis hakkas pihta standard kepp, kõik mis avan saab 3beti ja üx AK vs QJ käsi ka, turnist olin 70% ees, 7k pot läks ikka riveriks minema. Siis tuli ikka täielik rääbis run, lõpux A8o lükkasin sisse ja õnnestus A2s'ile kaotada, no fck.

e: Supernovani alla 5k VPP

RudiTurbo
20.12.11, 01:24
Edusammud jõusaalis, täna hommikul kaalusin 72.2kg ning sai 111kg uueks isiklikuks rinnalt surutud. Väga kenasti puhtalt ja kiirelt läks üles, kergemini kui 101 kunagi esimest korda läks, seega lootust on, et numbrid paranevad peagi veelgi !

Eile hommikul olin suht väsind ja olin pmst magama minemas, kahtlesin ja mõtlesin, kas teha üx sess veel või mitte, üx liiga magus laud jäi silma ja sai siiski sessiooni alustatud. Sai siis kahes NL100 lauas 300bb stack kokku aetud ja ka NL50 tuli isuga stacke, seega päris kena sess oli vist.

4k veel Supernovani jäänud. Järgmiseks aastaks olen tükk aega mõelnud, et tahaks ikka päris kõvad VPP'd kokku ajada(400k), aga praegu mõtlen küll, et ei meeldi üldse mingid VPP kohustused, tahan mängida siis kui tuju on, valida välja parimad lauad ja mängida kasvõi ainult 4-6 lauaga, aga mängida mõnusat mõtlevat pokkerit.

Aga noh, järgmise aasta eesmärgid panen paika ja siia kirja, siis kui praegune aasta läbi, mingisugune plaan on peas juba ammu valmis ! :)

RudiTurbo
22.12.11, 07:20
1425 VPP'd sai täna tehtud ning jäänud on veel 2084 VPP'd, jõulupuhkus paistab \o/

RudiTurbo
23.12.11, 01:07
Aasta lõpuni veel 9 päeva ja SN'ni 1.9k VPP. Pmst kahe päeva grind, aga viimastel sessidel olen teinud päris palju vigu ikka ning praegu tundsin, et see tulemuste mittevaatamine sunnib mind praegu kiirustama seda SN'i lõpetama rohkem, kui SN'i enda ära kindlustamine. Seega tõmbasin nüüd poole sessi pealt piduri peale, panin korra lauad kinni. Vaatasin oma selle kuu EV bb/100 üle, mis istus kena 4.3bb/100 peal ning NL100 on taaskord parema winratega kui NL50 tänu paremale table selectionile ning vaatasin ka üle oma PTR'i, kus siis career peak mõned päevad tagasi olnud ning hetketulemus ka selle lähedal ja NL100 winrate on päris palju tõusnud see kuu. 23 päeva siis ei vaadanud pmst ühtegi indikaatorit oma tulemuste kohta, täpset tulemust ikka ei tea, kuna HEM'i graphi pole vaadanud siiski.

Aga nüüd vaatan üle pika aja ühe video Cardrunnersist ja jätkan aasta lõpuni kvaliteetset mängu, Supernova saab tehtud nagunii.

RudiTurbo
27.12.11, 10:15
Ja saigi need punased tähekesed taas tagasi teenitud , feels good!

vapsik
27.12.11, 10:18
Tubli!

Kas see on tõsijutt, et oled 250BI-d üle EV see aasta?

RudiTurbo
27.12.11, 10:20
Ei ole, sest ma ei lähe kunagi all ini :D

RudiTurbo
28.12.11, 06:06
TurniiriJumalad on mulle 2012 aastaks vist mingit Gigasuurt hitti ette valmistamas. Seni pole mingit märkimisväärset summat võitnud ning naeruväärselt stabiilselt kaotan 70% + olukordi

Aga üldiselt üx 2012 aasta eesmärkidest olex ka hakata mõistma mis liigutustega tänapäeval seal turniirides neid chipse ammendatakse, koos skilli ja eesootava hiiteriga võix ju midagi ära tulla küll :)

RudiTurbo
28.12.11, 09:08
Eilne ja tänane sessioon on lisanud mu BR'ile need viimased vajalikud dollarid, et aasta numbri muutudes töenäoliselt muutuvad ka limiitide numbrid. Ehk siis lõpetan selle NL50's ajaraiskamise ning hakkan NL100/NL200 üheskoos bumhuntima senise NL50 ja NL100 asemel.

See kuu on NL50 umbes 30k kätt ja 300$ kasumit, NL100 on 20k kätt ja 2.5k$ kasumit lol.

Oluline on istuda lihtsalt õigetes laudades ja mängida õigete mängijate vastu, kui biidid NL25'te, siis biidid ka NL1000, kui lihtsalt õigesse lauda istud ja seal istudes õige mehe vastu potte mängid.

RudiTurbo
05.01.12, 15:56
Sain lõpuks naiste embusest minema ja saab oma selle aasta stoory kirja panna :D

Suurepärane päev, mil ma siis lõpuks vabanesin sõjaväest oli 27. mai ! BR oli kuskil 2200$, rahakott suhteliselt tühi ning olin emale võlgu ligi 2300$ vms, seega finantsiliselt busto ning sõjaväe ajal pmst mängima ei sattunud, seega oskused olid rooste läinud.

VPP'd olid ka pmst nullilähedased, nagu ka FPP'd ning suht kindel värk, et NL25'ga ma see aasta SN'i ei saavuta 7 kuuga ja lootsin, et sügisest NL50 ning aasta lõpuks NL100.

Juuni kuu algaski väga raskelt, kui isegi vana hea NL25 ei pakkunud enam nii kerget raha, kui kunagi varem, aga auto vajas kulutusi, trenniisu oli lõppematu, pärast sõjaväge polnud vist umbes 25 päeva mitte ühtegi trennivaba päeva, seega kütust läx trenniskäimisele palju ning BR väga kasvada ei tahtnud tänu kulutustele. Juuni kuu lõpuks vist sain aru, et mu oskusi tuleb kõvasti lihvida ning investeerisin oma niigi väikesest BR'ist Cardrunnerisse ja enamuse juulist mängisin nii, et 2-3h sess, mille vahele siis vaatasin puhkamiseks ühe video. Ning kui hästi mängisin, siis vaatasin WSOP'it. Keelasin endal ka joomise suht pikaks ajaks, jaanipäeva olin kaine ja vist suure osa juulist ka, hetkel ei mäleta, millal end peole lubasin. Aga esimesed 3-4 kuud olid kõik 150h lähedale.

Augusti kuus sain vist kätte 1500$ boonuse ja selleks ajaks BR pmst selle boonuse võrra kasvanud oligi, aga hakkasin vaikselt uurima NL50 laudasi nägin, et jube palju oli samasi regulare, kes NL25 ja fishe ikka kah leidus. Seega eeldasin, et kui võtta ainult parimaid NL50 laudu ja ülejäänud lauad NL25, siis peaksin õigetes laudades istudes ka NL50 kenasti võitma. Mõned päevad harjumist vajas see, et NL50 ei võtaks NL25 laudadelt keskendumist ära, aga natukese aja pärast valisin NL25/NL50 laudu täiesti vabalt , nagu oleks üks limiit ja mängisin suht võrdselt mõlemas limiidis. Augustis vist kasvaski BR nii palju, et NL25 motivatsioon hakkas vaixelt kaduma ja võtsin väikese riski kuskil nädal pärast septi algust NL50/NL100 üle liikuda, võttes laudade arvu vähemaks, aga mängides parimaid laudu mõlemas limiidis, rohkem VPP'si nagunii, kui NL25 ning biitima peaks kindlalt. Seega septembriga oli bye bye NL25 , kogu selle aasta NL25 graafik, millelt Cardrunnersi mõju siis väga hästi näha ! :)

http://www.upload.ee/image/1954484/NL252011.jpg

Üles liikudes siis tabas mind uskumatu hiiter, Viimased NL100 mängitud käed olid ka vist umbes -2000$ eelmise aasta detsembrist, kus üritasin SN'i lõpuni pressida , seega oligi kord hiiteri käest. Igatahes laudades jooksis kaart täpselt vastupidi minevikule, uskumatult palju Set over sette, turnitud kõrgemaid sette, riverdatud, AA vs KK oli pidevalt kas Euri laudades või sitaks suurte stackidega. Ning samuti jooksin detsembris esimest korda elus suht märgatavalt üle EV, kogu see halb variatsioon nendes limiitides minevikus pöördus täiuslikul hetkel !

Tuli siis rekordkuu, emale võlg sai makstud ning hakkas villand saama ka ema juures elamisest ja iga päev trenni sõitmisest. Seega praeguseks on võlad makstud, omaette kolitud, BR on üle 4 korra suurem kui sõjaväest vabanedes ning eile tegin esimese NL100/200 sessiooni, kus silm väga ei pilkunud, kui NL200 Eurilauas stacki minema sõitis ja sain veelgi vastu vahtimist NL200, aga ei muretse :D 100% kindel, et biidin NL200 ja nüüd siis tõestuseks, kui tähtis on table selection, siis võrrelge mu NL50 ja NL100 graphe ! :)

http://www.upload.ee/image/1954497/NL502011.jpg

http://www.upload.ee/image/1954499/NL1002011.jpg

7 kuuga siis boonustega koos 20k$+, seega see aasta alustades 4 korda suuremas limiidis mängimist, kasutades kõiki 12 kuud aastast ning saades kasu ka Milestonidest loodaks selle aasta lõpus vähemalt 2x suuremaid numbreid näha pessimistliku arvestuse järgi :p

Edu kõigile selleks aastaks!

inward
05.01.12, 16:05
Tõesti, nagu näha, tahtejõuline, motiveeritud ja süstemaatiliselt teostatud võimas comeback. Väga ilus, hea töö.

albinar
05.01.12, 16:14
Hea näide kuidas tahtejõu abil on kõik võimalik.

nikitheone
05.01.12, 17:36
alati lugenud su päevikut suure huviga, pole kordagi isegi kommenteerinud. aga tõesti, väga impressive ja wp! edu sulle selleks aastaks!

harryahven
05.01.12, 17:42
samuti silma peal hoidnud koguaeg ja kuidagi mälus juba, et rudi kütuseraha päevikus käib stabiilne crushimine, gl

pastilaa
05.01.12, 17:48
:heart:

numnuts
05.01.12, 17:57
nice. GL. will sub.

vapsik
05.01.12, 18:16
Väga kena!

hakkameimema
05.01.12, 18:19
Eeskujulik...

Relamz
05.01.12, 18:32
samuti silma peal hoidnud koguaeg ja kuidagi mälus juba, et rudi kütuseraha päevikus käib stabiilne crushimine, gl

Arvan sama

Priidix
05.01.12, 19:51
Assaaa, väga viis!

Jõudu ja jaksu edaspidisteks kordaminekuteks!

kardaanirist
05.01.12, 20:08
väga kena. edu edaspidi!

Loksutaja
05.01.12, 21:05
well played sir!

qbj0hn
05.01.12, 22:22
Super nice graphid, keep up the good work !

Kotkas1000
05.01.12, 23:10
Istu, viis. Võta riiulist pirukas. Väga kenad rohelised jooned :)

RudiTurbo
07.01.12, 23:41
No nüüd tuleb jälle graafiku vaatamine mõneks ajaks ära jätta, väga palju 10%'ised asju on juhtuma hakanud ja seda eelkõige just NL200 :)

RudiTurbo
08.01.12, 01:34
Aga olukord hakkabki juba vist lahenema

töenäoliselt suurim võidetud pot, kuna oli Euri lauas :

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $2(BB) Poker Stars
SB ($73)
BB ($272)
UTG ($289)
Hero ($390)
CO ($214)
BTN ($200)

Dealt to Hero J:club: J:diamond:

fold, Hero raises to $6, fold, fold, fold, BB raises to $16, Hero calls $10

FLOP ($33) 3:club: T:heart: 3:heart:

BB bets $20, Hero calls $20

TURN ($73) 3:club: T:heart: 3:heart: J:heart:

BB bets $34, Hero calls $34

RIVER ($141) 3:club: T:heart: 3:heart: J:heart: J:spade:

BB checks, Hero bets $320 (AI), BB calls $202 (AI)

BB shows K:diamond: K:club:
(Pre 83%, Flop 91.6%, Turn 4.5%)

Hero shows J:club: J:diamond:
(Pre 17%, Flop 8.4%, Turn 95.5%)

Hero wins $544

RudiTurbo
08.01.12, 07:44
Täiesti ridiculous vennad on laudades, suurim pot ever NL100 lol

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $1(BB) Poker Stars
SB ($100)
BB ($288)
UTG ($210)
UTG+1 ($75.50)
Hero ($317)
MP1 ($100)
MP2 ($188)
CO ($125)
BTN ($102)

Dealt to Hero Q:diamond: Q:heart:

fold, fold, Hero raises to $3, fold, fold, fold, BTN calls $3, fold, BB raises to $5, Hero raises to $18.65, BTN calls $15.65, BB calls $13.65

FLOP ($56.45) 5:spade: 8:diamond: J:club:

BB checks, Hero bets $26.80, BTN folds, BB raises to $57, Hero calls $30.20

TURN ($170) 5:spade: 8:diamond: J:club: 7:spade:

BB bets $213 (AI), Hero calls $213

RIVER ($597) 5:spade: 8:diamond: J:club: 7:spade: Q:spade:

BB shows T:heart: J:spade:
(Pre 14%, Flop 19.6%, Turn 20.5%)

Hero shows Q:diamond: Q:heart:
(Pre 86%, Flop 80.4%, Turn 79.5%)

Hero wins $594

Mingi 2h tagasi olin une kätte jumala suremas ka, ilgelt tahtsin laudu kinni panna, nüüd juba päris hea olla, kogu selle actioni peale

RudiTurbo
08.01.12, 09:52
2012 aastal on pokker veel biiditav, Best Day !
Täiesti uskumatuid Games are dead käsi oli täna.
Seni oli kuu miinuspoole peal olnud, kuna NL200 on mulle mõned biidid laxanud.

http://www.upload.ee/image/1964530/Best_Day_2012.jpg

FEELS GOOD!

RudiTurbo
14.01.12, 09:53
Best day on nii standard, et ma ei viici graafikut postitadagi :D:D

3 sessiooni täna, kokku vist üle 14h grindi, 9.7k kätt hetkel, mõned lauad veel tiksuvad.

Sain täna NL200 2x isegi KK vs AA suhu ja üx oli Eurilauas ka, sellest hoolimata on täna profiti peak 1.8k$ peal käinud, SICKO SICKO

Homne plaan on sama, võtta nv'st maximum !

Tigrano
14.01.12, 10:13
Nagu näha motivatsioon on laes :)

RudiTurbo
14.01.12, 11:53
Lõpuks suutsin nüüd lauad kinni panna, 3 sessi peale mängisin kokku üle 1000 minuti ehk siis üle 17h ning lõpptulemus BEST DAY 1963$

rainer
14.01.12, 12:00
opaaa... :D:D

väga 5, õnne ja edu!

Tigrano
14.01.12, 12:04
17h grindida on ise juba võimas saavutus.

kardaanirist
14.01.12, 22:31
Lõpuks suutsin nüüd lauad kinni panna, 3 sessi peale mängisin kokku üle 1000 minuti ehk siis üle 17h ning lõpptulemus BEST DAY 1963$

väga kena. siinsed rakebackprod, kes toorelt vaid volüümi kütavad (siin foorumis selliseid mitmeid, kes 200k+ kuid teevad, aga kasumit ei suuda eriti näidata) võiksid siit õppust võtta. on võimalik 17h päevas mängida ja raskelt kasumit ka veel teenida.

mis statsidega lased muidu üldse?

RudiTurbo
15.01.12, 08:18
http://www.upload.ee/image/1984668/stat.bmp

Jah, ega kui ma ka lähen üle oma laudade piiri, ega ma siis ka väga palju üle break eveni ei ole. Inimesed lihtsalt ei saa aru, kui mitmest küljest see suur laudade kogus winrate mõjutab.

pikk28
15.01.12, 09:37
palju avg players on?

RudiTurbo
15.01.12, 18:47
7.9-8.1 vahel

Cypher0
15.01.12, 22:44
Väga hea teada, et NL100s ka 16/12 kenasti toidab veel:) Hästi lased ja keep it up, varsti näeme laudades!

RudiTurbo
16.01.12, 02:01
Tõstke käsi, kui paljud teist cbetiksid ja võidaksid 264$ poti asemel 19.50$ poti


Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $1(BB) Poker Stars
SB ($40.50)
Hero ($144)
UTG ($45)
UTG+1 ($100)
UTG+2 ($100)
CO ($103)
BTN ($133)

Dealt to Hero A:spade: K:diamond:

fold, fold, fold, fold, BTN raises to $3, fold, Hero raises to $9.50, BTN calls $6.50

FLOP ($19.50) A:diamond: 7:club: 2:spade:

Hero checks, BTN bets $9, Hero calls $9

TURN ($37.50) A:diamond: 7:club: 2:spade: 4:diamond:

Hero checks, BTN bets $20, Hero calls $20

RIVER ($77.50) A:diamond: 7:club: 2:spade: 4:diamond: J:heart:

Hero checks, BTN bets $94.95 (AI), Hero calls $94.95

Hero shows A:spade: K:diamond:
(Pre 63%, Flop 95.3%, Turn 100.0%)

BTN shows 9:heart: T:spade:
(Pre 37%, Flop 4.7%, Turn 0.0%)

Hero wins $264


Kogu see agressiooni jutt igalpool telekas ja foorumites jne on tõstnud checkimise väärtust kõvasti tänapäeva pokkeris , ma kasutan seda väga kõvasti ära :D

con
16.01.12, 03:05
wp
Sul (üle)väsinuna mängimisega pole probleeme öösiti?
Endal käis ühel hetkel mingi klikk ära ja pmselt kadus igasugune mõtlemisvõime. Spekulatiivsed käed, kehvad oddsid, midagi jäi märkamata etc. Paar BI kadus väga kiirelt sessi lõpus. Päris suur probleem oli sellest, kuni lõpetasin öösiti mängimise.

RudiTurbo
16.01.12, 06:04
No minu magamisgraafikuga ööd pole päris ööd, Aga nendel hetkedel kui väsimus hakkab peale tulema, siis on tähtis laudade arv, kui see madalana hoida, siis ei tule mingeid vigu.
11k käe jooxul olen NL200 saanud 6 korda KK vs AA, aga ev bb/100 on hetkel 9 peal :)


Sellised potid on abiks though :
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $2(BB) Poker Stars
SB ($204)
BB ($267)
UTG ($400)
UTG+1 ($290)
Hero ($264)
MP1 ($185)
MP2 ($200)
CO ($200)
BTN ($200)

Dealt to Hero 8:spade: 8:diamond:

fold, fold, Hero raises to $6, fold, MP2 calls $6, fold, fold, fold, BB calls $4

FLOP ($19) K:spade: 8:heart: 8:club:

BB checks, Hero bets $12, MP2 calls $12, BB calls $12

TURN ($55) K:spade: 8:heart: 8:club: J:club:

BB bets $52, Hero calls $52, MP2 calls $52

RIVER ($211) K:spade: 8:heart: 8:club: J:club: 9:diamond:

BB bets $197 (AI), Hero calls $194 (AI), MP2 folds

BB shows K:heart: J:diamond:
(Pre 46%, Flop 0.1%, Turn 0.0%)

Hero shows 8:spade: 8:diamond:
(Pre 54%, Flop 99.9%, Turn 100.0%)

Hero wins $596

ranka
16.01.12, 13:02
Mitu lauda sa mängid?

albinar
16.01.12, 14:37
Samas vaimus jätkad siis saad varsti oma maja ja auto liisingusse võta.

Karelkorm
16.01.12, 14:58
keegi ei biid full ringi 5BB/100 ju? küll see reaalsus ka peale tuleb.. enne ei tasu vist suuri laene peale võtta :P
Kadedus räägib vist

albinar
16.01.12, 15:06
Ei tahaks uskuda jah, aga on nii palju üldse vaja?

SR1337
16.01.12, 15:11
kuis ei biidi siis, sn kahjuks ei mäleta, aga vapsik siit foorumist näitas näiteks 5bb winrate fr's.

Cypher0
16.01.12, 16:37
NL25 ei ole teab mis ulme 5BB biitida, sellest kõrgemal väga palju imo pole siukseid vendi.

RudiTurbo
16.01.12, 20:23
Mitu lauda sa mängid?

Kõige mugavam on 8-11, aga ega NL100 ja NL200 pole ennast talitseda suutnud, kui laudade valik on ülihea olnud, siis on ka 17 lauaseid perioode hetkel ette tulnud, aga sel juhul üritan kiiresti sitemad välja praakida. Laudu on päris tihti seal 15 kandis lahti, aga siis on paljudel alles wait for big blind ja sitematel siis juba sit out ära märgitud, kõva sõelumine käib ikka kogu aeg.

Ega ühegi winrate kohta ei saa jah, enne 150-200k kätt järeldusi teha. Rohkem ei tohiks küll vaja minna. Need vennad, kellel PTR'is on miljon kätt ilus tõus ja siis järsku 2 miljonit BE vms, põhipõhjuseks on alati see, et minnakse SNE järgi vms ja tõstetakse laudade arvu. Motivatsiooniks vaadakse Ronfar3'e aasta kokkuvõtet www.pairtheboard.net, tüüp on 12/10 nit, algusest peale 24 lauda mänginud, mindset korras ja asi on nii stabiilne, et uskumatu. Ning vaadake Tema selle aasta graafikut, viimased 400k hakkas vähem laudu mängima ja graafikus on ilmselge kohene winrate tõus ja täpselt sama stabiilselt läheb edasi. Laudade arv on üx suurim faktor winrate jaoks ning kui 12/10, kelle agg factor on 1 suudab 7.5bb/100 mängida NL100+ limiitides , siis olen 100% kindel, et mõne loosema stiiliga mängija väheste laudadega on 10bb/100 võimeline näitama endiselt tänapäeval.

Ghost0
17.01.12, 07:28
Ega ühegi winrate kohta ei saa jah, enne 150-200k kätt järeldusi teha. Rohkem ei tohiks küll vaja minna.
200K käe peale tuleb enam-vähem winrate välja jah, aga see võib IMO vabalt kuni 3-4bb võrra veel paigast ära olla olenevalt milline jooks on olnud ja mis stiilis mängid...




Need vennad, kellel PTR'is on miljon kätt ilus tõus ja siis järsku 2 miljonit BE vms, põhipõhjuseks on alati see, et minnakse SNE järgi vms ja tõstetakse laudade arvu.
Üheks põhjuseks on ka kindlasti see, et cash on palju raskem kui 3 aastat tagasi. On regulare, kes suutsid enam-vähem normaalset winrate näidata, aga nüüd ei suuda seda enam teha. Mida madalamaks winrate jääb, seda rohkem mõjub see mindsetile ja seda rohkem vigu hakatakse tegema laudades. Abi otsitakse valest kohtast - suurendatakse volume ja aetakse RB taga...

RudiTurbo
30.01.12, 23:26
Päris kaua aega pole juba 4Way all ini näinud
Arvan, et coca, andu, Cypheri ja probably paljude teiste rekordkuud ei ole mingi lamp, laudade kvaliteet on tõesti ülihea olnud viimasel ajal.
Saladuskatte all võin öelda, et ka minul on rekordkuu tulemas :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($41)
UTG+1 ($44.10)
MP1 ($23.40)
MP2 ($134.40)
CO ($130.45)
Hero (Button) ($100)
SB ($134.60)
BB ($100)

Preflop: Hero is Button with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
UTG calls $1, UTG+1 calls $1, MP1 calls $1, 2 folds, Hero bets $7.50, 2 folds, UTG calls $6.50, UTG+1 raises to $44.10 (All-In), MP1 calls $22.40 (All-In), Hero raises to $100 (All-In), UTG calls $33.50 (All-In)

Flop: ($154.10) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (4 players, 4 all-in)

Turn: ($154.10) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (4 players, 4 all-in)

River: ($154.10) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (4 players, 4 all-in)

Total pot: $154.10 | Rake: $3

Results:
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (three of a kind, Jacks).
UTG mucked 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, eights).
UTG+1 had 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, sevens).
MP1 mucked 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, eights).
Outcome: Hero won $151.10

Kotkas1000
31.01.12, 00:18
Päris põnev. Ma ise olen just nl100 uuesti sukeldumas ja eile tegin väikse 6k käelise proovisessi. No krt, tee voi tina, aga ei leia laudu. Koik rege tais. Hea, kui 7-8 lauda leidsin, kus 1 fish istub. Ja see ka selline poolpidune 30/6 vend 40$-ga. Tundus, nagu oleks asi surnud :) Kuna mu roll hetkel hõbluke ja esimene sess tervitati mind -4bi alla ev jooksuga, siis jätkan veel nl25/50 genemist ja kogun enesekindlust, et uuesti rünnata.

RudiTurbo
31.01.12, 01:13
Ma ei tea, kuidas Te laudu ei leia, mul on praegu NL100 ja NL200 olnud hands hour kõrgem kui NL100/NL50 oli, sest lauad on nii krdi head kogu aeg ja sessioonid on ka haigelt pikad, sest ei suuda sesse lõpetada kuidagi.
Kui kõrgema trafficuga aegadel alustada mängimist, siis vahel tundub jah, et sitad lauad, aga kui pool tunnikest sõeluda, siis lõpuks on ikkagi kvaliteet üsnagi hea. Tuleb lihtsalt sõeluda kõvasti, table selection on lausa 25% mõttetegevusest sessiooni ajal :)

Kotkas1000
31.01.12, 08:11
Ohoo, selle üle on nüüd küll ainult siiras rõõm. Pastilaa arvas, et ehk pühapäevane päev ei ole parim shotitamiseks. Kuigi varasemast ajast (mängisin viimati augustis nl100 FR) mäletan, et mul ei olnud laudade leidmisega kunagi suuri raskusi. Igatahes kasvatan rolli natuke ja siis uus katse :) Edu!!

RudiTurbo
31.01.12, 10:54
Pühapäev oli kunagi palju parem mängimiseks. Aga muidu esmaspäev on tavaliselt kõva, kui fishid on Sunday Majoritelt raha ära hittinud, väixe une teinud ja siis tulevad rahalaudadesse oma unistusi purustama :D

Tigrano
31.01.12, 10:59
Puhkepäev tuleb teisipäevaks jätta ja esmapäev nv päevade hulka lugeda, kus tasub tõsiselt grindida :)

pastilaa
31.01.12, 11:19
Ma sellest pühapäeva loogikast eriti aru ei saa. Kunagi Vapsik (Ida - ja Lääne Viru paremuselt kolmas grinder) juhtis sellele tähelepanu ja nii ka on. Justkui peaks hea olema, kõik kodus jne, aga tegelikkuses väga nadid lauad.

Kotkas1000
31.01.12, 11:39
No minu meelest ka igaõhtune "primetime" kell 18.30-00.00 on tegelikult paras pask. Parimaid laudu sai näiteks täna hommikul kell 9.

RudiTurbo
31.01.12, 12:02
Prime time ongi tegelikult sitt, hea on Ta ainult 24 tableritele, sest laudu on palju. Tegelikult on Starsis isegi liiga palju trafficut mõnes mõttes ja prime time ajal käib asi nii, et kui tekib laud ja sinna istub üx fish, on 10 sekundiga laud regulare täis ja waiting list insta. Siis kui juba mängijaid vähem, ehk hommikusel ajal, siis on sedasi, et fish kaob lauast ära, paned juba sit out next BB, siis hakkad lauda sulgema ja vahepeal kui laud on jõudnud laguneda on vabade kohtade peale juba fishid asemele istunud ja sit back in ja oled 2-4 fishiga lauas , woohoo. Eriti NL200 hommikul, mingis lauas on open seat sedasi, et Bronze stari vasakule annax otse istuda ja mingi 5 minutit ei istu sinna mitte keegi, prime time ajal kuskile fishi vasakule vaba kohta näed, siis peab kõva reaktsiooni kiirus olema, et jõuaxid enne mõnda shortstackerit sinna istuda.

Prime time ajal on lihtsalt laudu sitaks, aga kvaliteetsed lauad on trafficu vaegsetel aegadel, ehk siis millal bumhunterid tegelikult mängima peaxidki :)

RudiTurbo
31.01.12, 21:38
Kunagi olin fishcake, vaatasin ranka NL200 graphe ja driimisin.

Täna postitan oma NL200 graphi ning vaatan coca ja andu graphe ja driimin edasi :biggrin: Cheers to the Future ! :biggrin:

http://www.upload.ee/image/2034973/Januar12.jpg
Stats:
http://www.upload.ee/image/2034981/JanStat.bmp

Olen varem siis ainult proovinud NL200, aga nüüd siis olen NL100/NL200 mixiv regular ning tunnen end NL200 laudades väga kindlalt juba. BR on kah nüüd selle kuuga jõudnud siis sellisesse punkti, kus ma tahan, et Ta olex. Seega edaspidi kui tuleb selline kuu, siis võin kasvõi kogu papi välja cashida ning Indiasse lennata või whatever.

Aga see on lihtsalt näide, mis ma võixin teha, eesmärk on ikkagi BR kasvamas hoida ning olla võimeline istuma igasse lauda, igas limiidis, kus fishe leidub.

Muidu koos teenitud FPP'de ja Stellaritega on see kuu siis natuke üle 9000$, mis tähendab siis Kroonides esimest 100k+ kuud, FCK YEAH ! 8=)

Tigrano
31.01.12, 21:57
Väga hea töö.

albinar
31.01.12, 21:59
Tuletaks siinkohal seda meelde :)

Samas vaimus jätkad siis saad varsti oma maja ja auto liisingusse võta.

virukunn
31.01.12, 22:18
Töö võit :)
Kena, mis muud. Soovin edu edaspidiseks.

Priidix
31.01.12, 22:20
5+ päevik! :)

pastilaa
31.01.12, 22:54
vääga kena !

RudiTurbo
09.02.12, 10:42
Jube sitasti olen mänginud selle kuu alguses, aga kasumis ikka hetkel.

Täna öösel sai päris palju ka NL400 laudadesse satutud, tuli ka esimene 800$ lähedane pot ära.

Ja siis juhtus veel selline huvitav asi, et NL400 lauas olid järjest käed AA, AA, 74o, AA. Kahjuks tulid kõigiga pmst ainult blindid, üx open raise ka, aga samal ajal kui see 74o oli, siis tuli teises NL400 lauas AA'ga ühe shorteri stack. Pole varem nii järjestikuseid AA'si näinud.
Mingi AA, KK , KK variant vist on kunagi juhtunud.

Ühes NL200 deep lauas olen juba 440 kätt olnud, sest üx 55/30 on seal , ei saa enne magama minna, kui see vend läheb. Nii väsind juba krt!

noname
09.02.12, 12:12
Ja siis juhtus veel selline huvitav asi, et NL400 lauas olid järjest käed AA, AA, 74o, AA. Kahjuks tulid kõigiga pmst ainult blindid, üx open raise ka, aga samal ajal kui see 74o oli, siis tuli teises NL400 lauas AA'ga ühe shorteri stack. Pole varem nii järjestikuseid AA'si näinud.
Mingi AA, KK , KK variant vist on kunagi juhtunud.




Ise sain kunagi 3way (2.regulari istusid lauda) lauas AA,AA,KK,AA järjest ja suutsin regularid tilti ajada oma 3bettide ja 4bettidega (olgu veel öeldud,et enne esimest AA-d 3bettisin mingi xx käega).1.regular igatahs murdus,kuid imes oma Ax käega ära :redface:

Aga GL.

RudiTurbo
10.02.12, 10:36
Kas keegi oskab Cardrunnersis mõne hea tournapro videosi soovitada, kus saaks tänapäeva turniiride põhitõed kenasti selgeks?

Ma pole kunagi midagi üle 400$ hittinud, ma ikka üldse ei oska seda pokkeri värki.

RudiTurbo
17.02.12, 05:29
Männiku karjäär !


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lSoW2ynVzL0

Tigrano
17.02.12, 07:33
Päris hea kaader.

RudiTurbo
21.02.12, 09:45
Suurim pot,

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $4(BB) Poker Stars
SB ($151)
Hero ($400)
UTG ($160)
UTG+1 ($639)
UTG+2 ($400)
MP1 ($449)
CO ($841)
BTN ($405)

Dealt to Hero A:spade: A:heart:

fold, fold, fold, fold, CO raises to $24, BTN raises to $200, fold, Hero raises to $400 (AI), fold, BTN calls $200

FLOP ($826) 4:heart: K:spade: J:club:

TURN ($826) 4:heart: K:spade: J:club: Q:club:

RIVER ($826) 4:heart: K:spade: J:club: Q:club: 2:diamond:

BTN shows K:heart: A:diamond:
(Pre 6%, Flop 9.4%, Turn 9.1%)

Hero shows A:spade: A:heart:
(Pre 94%, Flop 90.6%, Turn 90.9%)

Hero wins $823

albinar
21.02.12, 11:17
NL400?

HerrJanks
21.02.12, 11:53
NL400 jah

"NL Holdem $4(BB) Poker Stars"

albinar
21.02.12, 11:56
Ei tahtnud oma silmi lihtsalt uskuda , et mees selliseid liimite juba ette võtab.

RudiTurbo
21.02.12, 20:00
No mul on juba NL400 lauad lobbyes enda jaoks nähtavaks tehtud jah ning kui fishile vasakule saab istuda, siis ei pelga seda teha. Aga väga just ei otsi neid NL400 laudasi hetkel veel, õhtu jooksul mõnikümmend kuni mõnisada kätt koguneb selles limiidis.

pastilaa
21.02.12, 20:02
Nice. Kui tihti teed neid üli-varahommikusi sesse?

RudiTurbo
21.02.12, 21:02
Nii tihti kui võimalik. Kell 5 - 12:30 on kõige paremad lauad üldse, muidugi laudu on väga vähe ja kohati on vb isegi 5 lauda ainult lahti , aga sellel kellajal võimalik saada tugevalt üle 20% keskmise VPIPiga lauad.

Aga ma mingile laudade arvule ei keskendugi, kui on võtta 5 head lauda, siis mängin 5 lauaga, kui 17 , siis 17'ga. Aga üle 15 laua üldiselt väga pikka perioodi ei lase.

Kunagi ma lõpetasin sessi ära, kui väsimus peale tuli, tihti see väsimus just kella 6 ajal peale tulema hakkab. Aga viimasel ajal NL200'ga ma ei suuda magama minna, kui mul istub 300$'iga mingi 60/20 vend paremal ja ma olen tihti üliväsinuna hommikuti tixumas kuskil 5-10 lauaga niikaua kuni fishid lauast kaovad lihtsalt. Enamasti saab kuskil 11'ks kuidagi lauad kinni pressitud.

Kui praegu ühe naisega nii palju aega koos ei veedaks, siis tuleksid mul vist järjest 200h'sed kuud. Eelmine kuu ei maganud vist 10 ööd kodus ja kokku tuli 120h siiski.

I have a gambling problem(blessing) :D

fyte
21.02.12, 21:09
WP, op!
Nagu aru saan, siis keskmisest FR regist lased oluliselt vähem laudu korraga - kas neid on lihtne üldjuhul exploitida seetõttu? St et kas enamasti saad respekti, kui nt teed multibarrel bluffi vmt? Või keskendud eelkõige ainult fishidele?

RudiTurbo
21.02.12, 21:28
Ma keskendun fishidele ja hoian regularide vastu potid väixed, et keegi mind kuskilt minema bluffida ei saaks ja peaasi,et Showdownini jõuan. WTSD on üle 30% ja W$SD on see kuu jõhker 62% ,mu agg on hetkel 1.4.

Ja tänu sellele, et ma enamusi oma ühe paari käsi passiivselt mängin ja agg factor nii madal, siis aeg ajalt kui board hästi välja jookseb, saab ka edukalt bluffida.

RudiTurbo
23.02.12, 13:00
Viimasel ajal neid NL400 laudu ikka võtta olnud ja see kuu juba üle 3k käe kogenenud ja sellest piisab, et esimene KK vs AA seal kogeda ja elu suurim pot kaotada :D

Häirima jääb ainult see, et olin UTG, sain kuskilt MP'lt squeezi ja tegelt Q high flop andis väga suure võimaluse foldimiseks turnis, aga nuh NL400 peaks sellegipoolest plussis olema ja olen seal isegi kahe kuni kolme fishiga laudasi näinud, loodan, et mõne kuu pärast on BR ka NL600 jaoks valmis !

Mr_Kenny
23.02.12, 13:37
Mis BRM kasutad?

RudiTurbo
23.02.12, 17:44
Kindla elu BRM'i :D

Mängin hetkel kolme limiiti korraga, NL100 ainuüxi olexin ma juba waay overrolled.

RudiTurbo
01.03.12, 15:48
Veebruaris ainult 87h :( Aga kuna volüüm jäi madalaks rohke seksi, mitte laiskuse tõttu, siis ei saa vist väga kurta :D

Tulemus 5k$ + rakeback ning heameel, et graafiku kõrgusele on oma panuse andnud ka NL400 3.1k käe ja 800$'iga !

Veebrauri lõpust pmst nädal aega ei mänginud, märtsi kuus tuleb aega kuidagi paremini planeerida.

Plaanin vist laptopi ka osta. Starsis vist saab requestida oma kõik mängitud käed e-mailile? Kas need on siis sellises formaadis, et annab otse HEMi importida? Mul Desktopi kõvaketas on sellises seisus, et USB devicedele copydes arvuti hangub, aga kuidagi oleks vaja laptopile oma HEMi database saada siiski.

harryahven
01.03.12, 15:59
1.omgomgomg
2.gg&wp!

hakkameimema
01.03.12, 16:15
Kui liiga laisaks muutud, siis sooviks tsiteerida Rohelisekonna päevikut "seks ei vabasta maksudest" ;)

Nali naljaks, tegelt kena tulemus Wp!

timz0333
01.03.12, 16:33
. Starsis vist saab requestida oma kõik mängitud käed e-mailile? Kas need on siis sellises formaadis, et annab otse HEMi importida?.

Confirmin, aga otse neid ühtse failina alla laadida ei saa, pead kopeerima e-maili pealt käed. Notebadi tegema uue faili ja siis saad importida.

RudiTurbo
01.03.12, 16:39
Kui ma olen mingi 1.6 milli kätt Starsis mänginud, kas see mahub mu 20 megasesse e-maili postkasti ära üldse?

Pokutaja
01.03.12, 16:48
Kas pole võimalik lihtsalt teha hemis backup ja see uploadida kuhugile? Pärast lihtsalt downloadid omale läpakasse...

RudiTurbo
01.03.12, 16:56
HEMi DB on mult vist ligi 60GB, kui suur see Backup tuleb? Kõvaketas on mul ise 180GB ja vaba ruumi hetkel 5GB, kui see backup kuidagi kokkupakitud kujul ei ole, siis on ülikeeruline seda mu kõvakettal moodustada ja sellist faili kuhugi üles laadida ka, I dunno.

Mis see HMArchive endast kujutab? Seal on 2.5GB ja 36 000 faili ?

Mul muidugi plaanis uus desktop ka osta lähiajal, siis hopefully annab vana kõvaketta ka uue masina sisse paigutada ja uus masin võimaldab kõik asjad ära backuppida. 7 aastat pole formatit teinud see PC.

Pildid ja asjad olen USB kettale ära saand backida, aga kuskil üle 10 min copymist USB kaudu ja siis hakkab arvuti lihtsalt hanguma.

Pokutaja
01.03.12, 17:58
Okay, see võib vist juba veits ulmeks minna aga ideeliselt saab faile kanda ühest arvutist teise ka ruuteri kaudu. Kui 2 arvutit samasse ruuterisse ühendatud siis saab mingit huinamuina computer to computer teemat teha. Ise kunagi midagi säärast teinud aga ei mäleta suurt midagi selle kohta. Siin ilmselt palju teadjamaid inimesi ja kui midagi muud üle ei jää, siis google to win.

Edu!

Cash87
01.03.12, 23:47
See HMArchive ongi see kaust mida otsid. Copy see fail uude arvutisse ning uues arvutis "manual import" kogu folder. Saad kõik käed kätte.

kardaanirist
02.03.12, 00:01
Confirmin, aga otse neid ühtse failina alla laadida ei saa, pead kopeerima e-maili pealt käed. Notebadi tegema uue faili ja siis saad importida.

saad küsida neilt ka nii, et käed on juba notepadi pastetud ja vaja ainult importida.

RudiTurbo
03.03.12, 01:41
Siiick, esimene neljakohaline pot !
Tõmbasin ühe Red Bulli ka just sisse, mõnus adrenaline rush käis verest läbi, kui see pot turnis suurenema hakkas :D


Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $4(BB) Poker Stars
Hero ($663)
BB ($108)
UTG ($498)
UTG+1 ($615)
UTG+2 ($78)
MP1 ($621)
CO ($614)
BTN ($495)

Dealt to Hero 7:club: 7:spade:

fold, fold, fold, MP1 raises to $8, fold, BTN calls $8, Hero calls $6, fold

FLOP ($28) K:spade: K:heart: 7:diamond:

Hero checks, MP1 checks, BTN checks

TURN ($28) K:spade: K:heart: 7:diamond: J:heart:

Hero bets $20, MP1 raises to $40, BTN folds, Hero raises to $120, MP1 raises to $200, Hero raises to $413, MP1 raises to $613 (AI), Hero calls $200

RIVER ($1,255) K:spade: K:heart: 7:diamond: J:heart: 5:heart:

MP1 shows A:club: K:club:
(Pre 48%, Flop 22.9%, Turn 15.9%)

Hero shows 7:club: 7:spade:
(Pre 52%, Flop 77.1%, Turn 84.1%)

Hero wins $1,252

andu_andu
03.03.12, 10:25
haha nice, saad paar ruutdetsimeetrit juurde kullata helikopterile :P

Jäämees
05.03.12, 17:06
Ilus.

See DB tundub sul kuidagi liiga suur.

Ilusti hooldatud? Ise kuu tagasi lugesin ka teemat natuke ja näppisin DB config file ja sain DB peaaegu 50% vähem ruumi võtma kõvakettal.

RudiTurbo
07.03.12, 02:44
Pot limit :heart:

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $2(BB) Poker Stars
SB ($200)
Hero ($433)
UTG ($266)
UTG+1 ($356)
UTG+2 ($206)
MP1 ($474)
CO ($203)
BTN ($207)

Dealt to Hero A:heart: A:spade:

fold, fold, UTG+2 raises to $6, MP1 raises to $10, CO raises to $34, fold, fold, Hero raises to $58, fold, MP1 calls $48, CO calls $24

FLOP ($181) 7:heart: 9:heart: 2:diamond:

Hero bets $128, MP1 calls $128, CO folds

TURN ($437) 7:heart: 9:heart: 2:diamond: T:heart:

Hero bets $247 (AI), MP1 calls $247

RIVER ($931) 7:heart: 9:heart: 2:diamond: T:heart: Q:spade:

Hero shows A:heart: A:spade:
(Pre 83%, Flop 80.0%, Turn 79.5%)

MP1 shows J:heart: 9:club:
(Pre 17%, Flop 20.0%, Turn 20.5%)

Hero wins $928

Võitsin selle fishi käest algul juba 550$ poti, siis imes mult kuskil 70$ Stackiga 70:30 ära, vist oli samamoodi J9 gutpaar vs over. Seejärel kasvatas kõvasti stacki ja nüüd siis andis selle taas mulle oma lemmiku käega :D

RudiTurbo
08.03.12, 04:19
No blää, turniirid on ikka haiged, olen chipleader kui 200 järgi, saan 82/18 olles veel monster poti, imetakse ära, seejärel AKo vs TT ja ongi vsjo lol

RudiTurbo
08.03.12, 10:50
LÕPUKS OMETI!
Cashis ongi see kuu natuke sitem jooks old, tuleb kasuks!

http://www.upload.ee/image/2142541/Woooooh.bmp

Suht põnev FT oli ka, jõudsin sinna 3 out of 9, aga olin täpselt kahe suurima stacki vahel sandwichis, nad olid nii suured, et kõik teised olid enamvähem suremas ka ja minu vasakpoolne vend oli kõige loosem vend üldse lauas. Seega tuli kasuks suht tight ja oodata lihtsalt kuni kukuvad. Kui 4 oli alles, siis olin algul kõige väixem stack, aga mõne aja pärast olin juba teisel kohal Ja HU läxingi kuskil 1:3 seisus selle vasakul istuva agro vastu. Aga HU Ta väga palju tüli ei tekitanudki ning lõpux kuskil 4.8 mill vs 600k AQ vs T8o ja tuli ära ! :)

Cash87
08.03.12, 11:02
GG sa EMV ei osalenudki?

timz0333
08.03.12, 11:11
GG!

RudiTurbo
08.03.12, 11:17
GG sa EMV ei osalenudki?

Homme hommikul rahvaturniirile minek, suuremate jaox olen liiga fish, et oma raha põletada :)

Jazzyl
08.03.12, 13:08
Väga kena saavutus ! Palju mängijaid üldse kokku oli ?

fyte
08.03.12, 13:22
Väga kena saavutus ! Palju mängijaid üldse kokku oli ?
"Entrants: 1050"

RudiTurbo
08.03.12, 13:22
Krt, haigelt head lauad olid lahti ja tuli scheduled maintenance ja nüüd kestab juba 40 minti, pfff. Ei viici rohkem oodata. Ühes NL100 lauas oli ennem 5 40-75 VPIP fishi. Pot limiti lauad on ikka haiged, 3 fishiga PL200 laud, kaks tüüpi on 70+ VPIP.

Aga peab end ka vahepeal kuidagi restartima, liiga automaatseks ja riveri stationiks olen muutunud hetkel. Enamus kasumit see kuu PLi laudadest tulnud, aga noh, NL200 ja Eurilaudade heater peax kohe kohe tulemas olema :D

RudiTurbo
08.03.12, 20:20
Postitan nüüd siis oma uue laptopi pealt. Seems nice, kuidagi eriti suur tundub. Sai ostetud siis Dell XPS 17 full HD resoga.

Nüüd siis vaja välja mõelda, kuda trat moodi see HEMi DB siia saada. HM Archive faili ei anna zippida ega USB'le copyda, sest võtaks 90 minti aega ja selle peale mu PC crashiks.

Pole veel uurinud ka, kuda table ninjaga see mitme arvuti värk on, ega eraldi litsentsi ostma pea?

hoss23
08.03.12, 20:33
TN-t saad jagada jah 2-e arvuti peale.

Cypher0
08.03.12, 20:39
Postitan nüüd siis oma uue laptopi pealt. Seems nice, kuidagi eriti suur tundub. Sai ostetud siis Dell XPS 17 full HD resoga.

Nüüd siis vaja välja mõelda, kuda trat moodi see HEMi DB siia saada. HM Archive faili ei anna zippida ega USB'le copyda, sest võtaks 90 minti aega ja selle peale mu PC crashiks.

Pole veel uurinud ka, kuda table ninjaga see mitme arvuti värk on, ega eraldi litsentsi ostma pea?

Mai viitsi lapata kas seda juba pakuti, aga kas nii ei saa et HEMis Options-Database Management ja Export Hands (võtab mõne mindi ja tuleb ports txt faile), siis zipid ja shipid USB-le? Ma omal tegin nii, kui formattisin.

kjmrc
08.03.12, 21:12
Rudi, olen kuulnud XPS omanikult, et nendel seeriatel pidi olema mingi jama jahutusega, et undab päris karmilt vahest isegi kui ei kasuta läpakat. Aga see võis ka ainult tema läpakal olla.

RudiTurbo
08.03.12, 21:45
Sain HMArchive ära raritud mingi 40 minutit ja USB'ga laptopile tõstetud. Nüüd HEM mõllab, 10 hours remaining :)
Tundub, et saab DB copytud. Nüüd tuleb veel config värgid nii PS'il kui HEM'il paika saada ja Table Ninja Key kuskilt üles leida, siis olen mobiilseks grindiks valmis !

Mrt1989
08.03.12, 22:14
Table ninja key saad ju HEM i lehelt , my account alt.

RudiTurbo
08.03.12, 22:55
Seal peaks eraldi välja toodud olema Table ninja key? Mul eraldi nagu küll ei ole, ostsin sellel ajal , kui TN veel HEM'iga koostöös polnud. Pean mingeid e-maile probably saatma hakkama.

hoss23
08.03.12, 23:00
Kui omad gmaili, siis saad läbi otsingu selle key teada.

RudiTurbo
31.03.12, 14:02
Esimese kahe kuu jooksul ei õnnestunud mul avastada, et Pot Limiti lauad on tõstetud NL'ist eraldi lobbysse see aasta, mille tõttu on traffic eriti väike, aga need üxikud lauad, mis käima saadake, need on täiesti unreal lauad. Ning mingil põhjusel meeldib just 90% VPIP vaaladele PLi laudadesse ronida, lausa 3 80% + tüübiga PL200 lauas sai vist see kuu istutud.
http://www.upload.ee/image/2214289/Potlimit.jpg

Ega mu kuugraafik väga palju kõrgemale ulatugi, kui PLi nuts graafik, tänu sellele, et ostsin laptopi, suutsin kokku saada 132h grindi , isegi kui vahepeal peaaegu nädal aega ühtegi kätt ei mänginud. Aga jooxin üle pika aja suht sitasti ja kuna see kuu kulutused olid ka suured , siis mängisin ka mindseti tõttu sitemini. NL400 sain ka set over set ja NL400 Euri lauas crackiti AA 3Bet potis, seega röövis ka NL400 mult see kuu ligi 1200$. Üldse ronisin liiga sittadesse NL400 laudadesse ja sain üle 4k käe kokku NL400 istutud, tuleb ikka natuke suuremaid fishe taga ajada. Aga kuna õnnestus see üx väike turniir kinni panna, siis kuskil 3.6k$ cash + 1.7k$ turniir + 1000$ FPP'si + 150$ stellareid annab igasugusest sitast jooxust hoolimata ligi 6.5k$. Ning cashi winrate siiski üle 5bb/100, kuigi tegin ikka päris palju sitta see kuu !

PTR'i leaderboardides on viimasel ajal summad kõvasti väixemad kui inimesed tegelikult võitnud on, aga hetkel paneb PTR mind hotcocast ja mendist Estonia this year graphis ettepoole nii, et aeglaselt sõuad, kaugele jõuad :D:D

Aprilli algusest läheb ka Tallinnasse kolimiseks ja võtan üürika ühe sõbraga, kes ka PS'is vahest grindib. Kas ühe sama ühenduse peal grindides mingeid jamasi ei teki, kellel kogemusi?
Ühte cashi lauda vist istuda ei lase, aga kuskilt vist kunagi on meelde jäänud ka, et PS'i agreementis, et ühe leibkonna kohta võib ainult üx account olla vist? Mängime erinevaid limiite, seega ei tohiks nagu probleeme olla muidu, sest samades laudades pole vaja istuda.

Kotkas1000
31.03.12, 14:10
neet PL lauad võivad ikka väga mõnusaks osutuda tõesti :) EDU!!

fyte
08.04.12, 12:20
Kuidas kuldamine edeneb?

RudiTurbo
08.04.12, 17:27
Väga kiire nädal olnud , kolimine, sünnipäeva korraldus, sünnipäev ise, 4 väikest sessi olen jõudnud teha see kuu. 6k kätt vist on hetkel koos ja ev bb/100 on kuskil 5.9, tulemust ise pole vaadanud.
Eelmine kuu tuli ka volume sedasi, et olid pikad perioodid, kus väga ei mänginudki või siis mõni lühem sess ainult tuli, aga olid paar päeva, kus kukkusin õhtul kell 4-5 vahel grindima, vahepeal mingi paus ja siis kuskil hommikust alates vaagusin laptopiga voodis vaevu silmad lahti kuni kuskil kella 3'ni päeval, ehk siis kuskil 15h + grindi päevasi oli vist 2 tükki + veel muid 10h lähedale ulatuvaid. 2 korda vist oli nii, et olin 30h järjest üleval ja kuskil öösel kella 1st grindisin niikaua kuni silmad lahti püsisid.

timz0333
08.04.12, 20:18
http://img594.imageshack.us/img594/5980/grindser.jpg

RudiTurbo
09.04.12, 16:14
Jah, üx öö naise juures oli sedasi, et naine tegeles diivanil mingite riide asjadega, ma pikutades grindisin teisel diivanil ja mul oli ilge uni ja siis mingi hetk naine vilistaski, et õuuuuu, hallloooo :D Ja siis tegingi silmad lahti ja viimased 3 lauda mis veel lahti olid jäänud olid just kõik sit out ära jõudnud minna :D

RudiTurbo
17.04.12, 06:47
Istusin just mõned orbiidid 5/10$ 6Max lauas ZeeJustini ja nanonokoga, kuna seal oli biggest whaal ever seen.

Fish shoves NL200 lauas pmst 40% kätest vms ja tõmbas haige heateriga omale 3.7k$ stacki NL200 lauas, suurim pot mis võitis oli vist 1600$. Laua avg pot oli üle 200$. Sain temalt ka QQ ja KK'ga 2 double uppi ja kuskil 770$'ise stacki. Kui Tal 1300$ oli alles, siis tõmbas lauast uttu ja istus 5/10 lauda, täpselt oli koht järgi istumiseks ja läxin insta :D
Shoves ja tegi seal ka trikke, aga kahjuks mul ühtegi kätt ei tulnud ja tuli mõned potid regularide vastu mängida ja jäin mingi 10bb'd vist miinusesse, aga sellel fishile ma olex 10/20 ka järgi läinud.

RudiTurbo
17.04.12, 06:51
Suurim pot mille see fish võitis :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 ($822.60)
MP2 ($261.48)
MP3 ($200)
CO ($180)
Button ($200)
Hero (SB) ($200)
BB ($1988.48)
UTG ($369.32)
UTG+1 ($798.10)

Preflop: Hero is SB with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
2 folds, MP1 bets $14, MP2 calls $14, 4 folds, BB raises to $102, MP1 raises to $321, 1 fold, BB calls $219

Flop: ($657) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
BB bets $1667.48 (All-In), MP1 calls $501.60 (All-In)

Turn: ($1660.20) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($1660.20) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $1660.20 | Rake: $2.80

Results:
BB had 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (flush, Queen high).
MP1 mucked Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, Jacks).
Outcome: BB won $1657.40

QKulgur
18.04.12, 01:55
Ettevaatlik tasub olla selliste järgi istumistega 10/20 jne, veidikene bad lucky ja võib väga kergelt bustosse tõmmata

Priidix
18.04.12, 02:47
Naah, Turborudi ei tõmba kunagi busti =)

HerrJanks
18.04.12, 06:16
Tal peaks suht secure roll ka olema? 10/20 jaoks ilmselt mitte =)

RudiTurbo
18.04.12, 06:46
Eks ma teen oma rollidest , winratidest ja limiitide kasumitest ja kõigest muust kokkuvõtted pärast 27ndat maid, kui saab aasta aega sõjaväest väljumisest ning hakkasin kõike 2.1k$'ise BR'iga NL25's taastama :)

RudiTurbo
23.04.12, 21:31
Depo boonuste ekspertidele küsimus: Kui ma selle depo boonuse jaoks lükkan raha sisse, kas ma võin siis kohe insta cashoutida ka pärast? Või tuleb mingi limiit siis peale, et alles teatud aja jooksul võib cashoutida?

IsandJoberst
23.04.12, 21:34
Kaks päeva vist oli see aeg peale mida sai raha cashoutida. Mingeid muid limiite ei tohiks olla.

isutuba
23.04.12, 21:44
Jah, starsis ei katke boonus kui cashout teha, aga cashoutida ei saa enne kui depost on 48 tundi möödas.

Oli juba ennem starsi teemas see küsimus

Priidix
23.04.12, 22:39
Kuidas muidu grind läheb?

RudiTurbo
24.04.12, 23:50
Volüümiga on natuke sitasti, aga hourly on vist hetkel suht rekordiline, kuna NL400 hakkas tagasi andma, seda mis eelmine kuu võttis. Ning NL200 on samuti suht hästi jooksnud hetkel. Eks näis, mis need kuu viimased grindipäevad toovad.

Ega ma ise ka täpseid tulemusi enne kuu lõppu ei tea, kuna mängin nii laptopi kui desktopi peal ja alles kuu lõpus syncin.

RudiTurbo
28.04.12, 07:54
Tänase grindi kokkuvõte :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($161)
BB ($203.10)
UTG ($142.90)
UTG+1 ($585.56)
MP1 ($200)
Hero (MP2) ($204)
CO ($200)
Button ($97)

Preflop: Hero is MP2 with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
3 folds, Hero bets $6, 3 folds, BB raises to $22, Hero calls $16

Flop: ($45) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
BB bets $26, Hero calls $26

Turn: ($97) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB bets $40, Hero calls $40

River: ($177) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB bets $115.10 (All-In), Hero calls $115.10

Total pot: $407.20 | Rake: $2.80

Results:
BB had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Aces and sevens).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (full house, Kings over sevens).
Outcome: Hero won $404.40






PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($338.70)
CO ($206)
Button ($159.56)
SB ($107.43)
Hero (BB) ($417.07)
UTG ($113.67)
UTG+1 ($415.32)
MP1 ($194)

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
2 folds, MP1 bets $6, 3 folds, SB raises to $18, Hero raises to $38, 1 fold, SB calls $20

Flop: ($82) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
SB checks, Hero bets $379.07 (All-In), SB calls $69.43 (All-In)

Turn: ($220.86) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($220.86) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $220.86 | Rake: $2.80

Results:
SB had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, Aces and tens).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (full house, Kings over tens).
Outcome: Hero won $218.06






PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($170.53)
Button ($243.42)
Hero (SB) ($419.08)
BB ($139.05)
UTG ($200)
MP1 ($79)
MP2 ($200)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
UTG bets $4.90, 1 fold, MP2 raises to $15.70, 2 folds, Hero calls $14.70, 1 fold, UTG calls $10.80

Flop: ($49.10) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (3 players)
Hero bets $28, 1 fold, MP2 calls $28

Turn: ($105.10) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero bets $64, MP2 calls $64

River: ($233.10) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero bets $311.38 (All-In), MP2 calls $92.30 (All-In)

Total pot: $417.70 | Rake: $2.80

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (full house, Kings over fives).
MP2 mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (two pair, Aces and fives).
Outcome: Hero won $414.90


Muidu oligi suht sitane jooks, esimene käsi oli veel ühe regulari vastu, kes mul PTR'is oli vist niigi Best Friend. Ta mul märgitud normaalselt võitva mängijana ka, aga Ta on minu nutside vastu jooxnud ja kuna ma tean, et Talle meeldib tihti räigeid bluffe teha, kui ma oma kätt underrepin, siis on ta mulle kõvasti stacke kõhinud.

hotcocacola
28.04.12, 16:08
lol..nice

RudiTurbo
01.05.12, 14:47
Kokku tuli ainult 93h :( Aga noh, Tallinna kolimine ja sünnipäev ja värgid võtsid kuu alguses aja ära, loodetavasti mai kuus saab natuke rohkem tunde kokku grinditud, enne kui rannailmad õue kutsuma hakkavad.

http://www.upload.ee/image/2308263/Aprill.jpg

NL200 ning NL100 käte suhe oli juba suht 50:50, mai kuus üritangi vb rohkem juba ainult NL200+ teha, NL100 võtan vb sesside kiiremaks käima saamiseks alguses ja kui NL200 laudasi väheks jääb.

SCOOPi jaoks peab ka mingi kava paika panema , loodetavasti toob SCOOP ka cashi laudadesse fishide hordid !

RudiTurbo
03.05.12, 04:25
:D

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $1(BB) Poker Stars
SB ($66.18)
BB ($156)
UTG ($100)
Hero ($202)
UTG+2 ($100)
MP1 ($91.16)
CO ($100)
BTN ($100)

Dealt to Hero 8:diamond: 8:club:

fold, Hero raises to $3, UTG+2 calls $3, MP1 calls $3, fold, BTN calls $3, SB calls $2.50, fold

FLOP ($16) 7:diamond: 9:spade: 8:spade:

SB checks, Hero checks, UTG+2 checks, MP1 bets $10, BTN folds, SB folds, Hero calls $10, UTG+2 folds

TURN ($36) 7:diamond: 9:spade: 8:spade: Q:club:

Hero checks, MP1 bets $22, Hero raises to $189 (AI), MP1 calls $56.16 (AI)

RIVER ($192) 7:diamond: 9:spade: 8:spade: Q:club: 8:heart:

MP1 shows 9:diamond: 9:heart:
(Pre 81%, Flop 93.2%, Turn 97.7%)

Hero shows 8:diamond: 8:club:
(Pre 19%, Flop 6.8%, Turn 2.3%)

Hero wins $189

RudiTurbo
03.05.12, 07:28
lol

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $1(BB) Poker Stars
SB ($100)
BB ($111)
UTG ($30.97)
UTG+1 ($39.28)
UTG+2 ($37.05)
MP1 ($42.39)
Hero ($110)
CO ($127)
BTN ($151)

Dealt to Hero A:diamond: A:heart:

fold, UTG+1 raises to $2, fold, fold, Hero raises to $7, fold, BTN raises to $18.15, fold, fold, UTG+1 calls $16.15, Hero raises to $29.30, BTN calls $11.15, UTG+1 raises to $39.28 (AI), Hero calls $9.98, BTN calls $9.98

FLOP ($119) 6:heart: 3:diamond: 8:club:

Hero bets $16, BTN raises to $111 (AI), Hero calls $55.30 (AI)

TURN ($261) 6:heart: 3:diamond: 8:club: 6:club:

RIVER ($261) 6:heart: 3:diamond: 8:club: 6:club: 7:diamond:

BTN shows K:diamond: A:club:
(Pre 5%, Flop 0.3%, Turn 0.0%)

UTG+1 shows J:club: Q:spade:
(Pre 15%, Flop 3.4%, Turn 0.0%)

Hero shows A:diamond: A:heart:
(Pre 80%, Flop 96.2%, Turn 100.0%)

Hero wins $259

RudiTurbo
03.05.12, 18:49
SCOOPi kava olen ka üle vaadanud, leidsin mingi 23 turniiri, mis huvi pakuvad, kogusummas umbes 1600$ kanti. Lisaks on see laupäev Supernova freeroll ja kahel pühapäeval peaks olema päris mugav SCOOPi omade kõrvale siis ka Sunday milli mängida, seega probably läheb see kuu siis 25 suuremat turniiri kuskil 2000$ väärtuses. Samuti proovin väixemaid rebuy satikaid 1050$ Medium Main Eventile.

Hoian juba omal lobbyes ka NL600 laudasi nüüd ja neid annab just päevasel ajal kuni õhtuse peakini leida nagu rohkem, sain eile juba oma 400 NL600 kätt kokku. Ning päris kõvasi laudu tekib seal ikka vahepeal, olgu need regularid nii kõvad kui tahes, kahe fishiga NL600 lauas olen 100% +EV. Kuigi tegelikult, on NL200 - NL600 enamus regulare samad nagunii ning NL600 sööb vähem reiki bb/100 võrreldes madalamate limiitidega, seega korralike fishidega laudades peaks winrate isegi suurem olema. Midstakeside biitimine on puhtalt raha kartuses ja mindsetis kinni.

Eile kaotasin muidu NL400 mingi 980$ poti, SB pealt sain 43s'iga limbitud potis turni 2456 ja mul oli turnitud FD ka, bettisin turni , sain BB käest reraise, mõtlesin, et on äkki freeroll ja lükkasin kohe üle, aga perse , raipel oli just 37 ja sain suhkamisse. Aga FD näol oli 22% equitit, vähemalt polnud päris surnud ikkagi. Oleks selle poti eile ära tõmmanud, siis oleks uus Best Day ka olnud.

Aga jah, mai kuu eesmärk on siiski SCOOPi HEATER ! :) Enne üritan väikese turniiri videote maratoni ka teha, kui keegi oskab midagi head Cardrunnersis soovitada või mõni turniiri ekspert soovib mind coachida , siis I'm open for offers.

fyte
03.05.12, 19:47
5+ päevik. Keep up the good work!

Mr_Kenny
03.05.12, 21:15
GL SCOOPil Rudi!

con
03.05.12, 23:10
väga lahe, et nii kõrgel juba.

kvaliteetset mängu ka edaspidiseks!

RudiTurbo
04.05.12, 08:21
Polnud just kõige ilusam board ja arvasin, et seda küll ei võida , aga lol mis setup :D

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $2(BB) Poker Stars
SB ($238)
BB ($200)
UTG ($229)
Hero ($328)
UTG+2 ($81.38)
MP1 ($200)
MP2 ($215)
CO ($209)
BTN ($117)

Dealt to Hero A:club: A:heart:

UTG raises to $4, Hero calls $4, UTG+2 raises to $12, fold, MP2 raises to $26, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $22, UTG+2 raises to $81.38 (AI), MP2 raises to $215 (AI), Hero calls $189

FLOP ($519) J:club: Q:spade: J:heart:

TURN ($519) J:club: Q:spade: J:heart: 3:club:

RIVER ($519) J:club: Q:spade: J:heart: 3:club: T:heart:

Hero shows A:club: A:heart:
(Pre 96%, Flop 98.2%, Turn 100.0%)

UTG+2 shows K:heart: K:diamond:
(Pre 2%, Flop 0.9%, Turn 0.0%)

MP2 shows K:club: K:spade:
(Pre 2%, Flop 0.9%, Turn 0.0%)

Hero wins $516

RudiTurbo
07.05.12, 02:08
Esimene SCOOPi päev -269$

5h.30min 02.Mediumis ja siis QQ vs AA , bhhhhh

RudiTurbo
08.05.12, 23:05
Pärast esimesi turniire läx juba isu kõvasti vähemaks nende turniiride järgi ja mängin alles nüüd järgmisi evente ja 109$ Mediumis olen Elkyga ühes lauas. Kaks istet minust paremal. Juba mängis esimese käe ka ja floppas Quadsid lol

RudiTurbo
09.05.12, 06:16
Õnnestus siis jälle Mediumi tourniiris 7h mütata ja lõpuks suht ok stackiga squeezisin TT AI ja AQo imes ära

Turniirid jäid täna siis +78.62

SCOOPi seis hetkel siis -190.38$

RudiTurbo
14.05.12, 02:42
Täna sain kell 6 alanud SCOOPi eventides 10k pealt päris ruttu mõlemad stackid üles, lows oli mingi 40k stack päris ruttu ja tuli mingi mincash lõpux. Mediumis samamoodi 35k , aga taaskord QQ vs AA, probably oleks foldima pidanud, aga oli suht agressive vastane ja olin teda juba 3Bettinud ka. Hiljem alanutes läks asi ruttu perse ära ja jäi täna -434$

SCOOP siis hetkel -624.86$

RudiTurbo
20.05.12, 22:49
SCOOP siis umbes -740$

BLEH

Main Eventil siis agressiivselt alustades ei hittind ühtegi floppi või kui hittisin siis olid setid vastu. Leidsin lõpux Squeezimiseks TT pma kahanenud stackiga ja leiti kohe KK, mis vastu pidas. GG!

fyte
30.05.12, 12:07
Eks ma teen oma rollidest , winratidest ja limiitide kasumitest ja kõigest muust kokkuvõtted pärast 27ndat maid, kui saab aasta aega sõjaväest väljumisest ning hakkasin kõike 2.1k$'ise BR'iga NL25's taastama :)
What's up? ;D Loeks huviga.

RudiTurbo
30.05.12, 16:19
Yup, 27es on juba käes tõesti jah. Aga kuu lõpp ka kohe käes ja syncin oma laptopi ja desktopi graphid kuu lõpus ära, siis homme või ülehomme teen oma sõjaväest naasemisest kokkuvõtte ja näen ise kah, palju siis NL25'st alustades aastaga teenitud on :)

Kuna see kuu ka NL600 laudu vaikselt nagistanud, siis oli kuu keskel üle pika aja üx suurim swing, aga hetkel on vist kuu taas standard 5-6k$ kandis, kuigi kuu algus oli väga tormiline ja esimeste päevadega oli graph juba üle 4k$ vahepeal.

Peaaegu oleks SCOOPi kaotused ka ühe 33$ 2R1A'ga tasa tehtud saanud, aga kui 17 oli alles, siis sain KK vs 33 preflop kotti, mis top3 stacki asemel mu ära cripeldas.

RudiTurbo
01.06.12, 17:26
So here it is, NL25 to NL600 in 12 months :

http://www.upload.ee/image/2392619/PostWar.jpg

Enamus profitist on viimase 5 kuuga, nii, et loodetavasti jõulude ajal saab veelgi kõrgema update teha :)

NL100:
http://www.upload.ee/image/2392635/NL100.jpg

NL200:
http://www.upload.ee/image/2392637/NL200.jpg

NL400:
http://www.upload.ee/image/2392638/NL400.jpg

NL25 ja 50 graphid juba kunagi vist postitasin, 600 on alles 2k kätt, hetkel juba plusspoolel.

Nüüd tuleb ainult loota, et USA saaks tagasi, et NL200 + saaks korralikku volüümi, sest öösiti on NL400 alates suhteliselt surnud, paar kolm lauda jooksevad.

Või äkki peaks ka hyper turbode poole vaatama :P

Igatahes suvel peaks vb taas oma arendamisele panustama natuke ja volüümi poolest vb natuke järele andma ning siis sügisel targema inimesena taas volüümi näitama.

Samuti iga kord kui mõni ilusam graph postitada, tuleb coachingu küsimusi PM'i kaudu ikka tihti ning enda arendamise mõttes võiks suvel ka ehk mõned õpilased prooviks võtma ja vaatama, kas minust ka coachina kasu oleks.

Jäämees
01.06.12, 17:29
Ilus crushimine :D

vapsik
01.06.12, 17:36
Super töö!

isutuba
01.06.12, 17:37
very nice,kui palju sa selle ajaga tegelesid enese arendamisega,videod,raamatud,coach?

-andres-
01.06.12, 17:54
Hea töö!

qbj0hn
01.06.12, 18:18
Haige crusher, wow. (Y)!

fyte
01.06.12, 18:20
Nagu arvata võis, siis silm puhkab neil graphidel. :P
Kuidas mai läks?

Priidix
01.06.12, 18:35
Väga kenad pildid!

RudiTurbo
01.06.12, 20:14
very nice,kui palju sa selle ajaga tegelesid enese arendamisega,videod,raamatud,coach?

Enesearendamine oli ainult juuli kuu ja augusti algus, kui avastasin, et vana rasvaga enam NL25 ei crushi. Siis vaatasin enne igat sessi video, hoidsin sessid lühikesed, et ei oleks autopilooti ning lühikeste sesside vahele vaatasin pidevalt veel videoid Cardrunnersist. Sel ajal mängisin vist 6maxi kah ning mul varem ka olnud sedasi, et 6maxist FR'i naasedes on kohe hoopis enesekindlam tunne.

Minuarvataes kui winrate on suht limiidi parimate lähedane, siis on pidev enesearendamine ajaraiskamine, sel hetkel tuleb näidata just volüümi ja võtta maximum. Viimastel kuudel ma jälle tunnen, et natuke on autopiloot, mis küll tagab mulle endiselt suht hea winrate, kuid selliseid 3nda paariga riveris suuri mahacallimisi jne, selliseid enam väga viimasel ajal ei tule. Sellepärast peaxki suvel jälle natuke mõtlemise arendamisega tegelema. Selle koha pealt soovitan kõigile JBalleri videoid CR'is. Isegi kui teie stiil on hoopis nitim, tightim või mängite FR'i, kuigi tema mängib NL200 6max. Siis Ta seletab lihtsalt oma mõttetöö nii hästi lahti.

RudiTurbo
01.06.12, 20:22
Mai kuu oli siis selline BE :P

http://www.upload.ee/image/2393048/Maikuu.jpg

Seni oli suurim swing olnud vist mingi 1.4k$, see kuu siis 2.2k ning 2.6k järjest, esimene algas vist KK vs AA'ga NL600's :)
NL400 kõikumistega tunnen end juba suht mugavalt, aga NL600 katsun istuda, kui mõni tuttav annetaja fish või 2+ fishi.

Ghost0
01.06.12, 20:48
Korralik crushimine.
Mis pos. järgi winrated on nt NL100, kui saladus pole?

qbj0hn
01.06.12, 20:50
5.8k$ is the new BE.

BuildUp
01.06.12, 21:38
Väga kena. Mitu tundi keskmiselt kuus mängid?

Cypher0
01.06.12, 22:14
Väga väga solid teema!(Y) Ja väga hea, et keegi crusheritest viitsib selliseid graphe postitada, kuna kui enda mäng on nagu hobuse unenägu ja graafikud logisevad, siis nendest on näha, et vähemalt kuidagi peab saama väiksema närvikuluga palju ilusamaid tulemusi vormida.:) Aitähh ja gl!

nikitheone
01.06.12, 22:32
mitu tundi total alates nl25? aga tõesti, vau. wp. suur respect

kardaanirist
01.06.12, 23:12
crushing itt.

RudiTurbo
01.06.12, 23:13
Ma arvan, et keskmine on kuskil 110h, kaks kuud on vist 150h lähedale olnud ja aprill vist oli natuke alla 100h. Volüüm jääb alla 100h ainult naiste pärast :P

$Lauri$
01.06.12, 23:34
Wow, ilus areng ja hüperbool graph. Keep printing.

http://www.upload.ee/image/2393452/j2pe.jpg

RudiTurbo
01.06.12, 23:37
Üks idee on tegelt oma Rolli natuke saitide vahel laiali ka jaotada. Kuidas Olympicus NL200+ FR'i laudadega lood on? Või kas peale PS'i üldse kuskil NL100+ FR'i laudasi leidub?

Mandre
02.06.12, 00:13
Ülikõva, mees :cool:
Miks 6maxi fullringi vastu vahetasid?

harryahven
02.06.12, 02:07
So much nice!

nikitheone
02.06.12, 07:23
Ma arvan, et keskmine on kuskil 110h, kaks kuud on vist 150h lähedale olnud ja aprill vist oli natuke alla 100h. Volüüm jääb alla 100h ainult naiste pärast :P
i see what you did there, naiste :D

Ahangama
02.06.12, 14:49
super! pane statistikutele numbreid ka?

RudiTurbo
02.06.12, 17:30
Ülikõva, mees :cool:
Miks 6maxi fullringi vastu vahetasid?

Ei ole olnud vahetust, algusest peale FR'i mees olnud. Mõned korrad olen 6Maxi mänginud kuskil 2 nädalat kuni kuu ja iga kord FR'i naasedes olen väga hea mängu leidnud. 6Max mõne lauaga arendab väga hästi mõtlemist.
Paar hommikut olen siin NL200 6maxi laudasi ka uurinud, üx hommik oli 2 suht kõva Eurilauda, siis võtsin need ka FR'ile kõrvale.
NL25 6maxi oli mul suht ok winrate , suve jooksul tahakski tegelt välja selgitada, kas NL100+ 6maxi regularidest ka jagu saan.
Kui 6Maxi ja FR'i oskaks mixida, siis oleks fishide valik üsnagi suur ja saaks päris head volüümi näidata NL200+ ma arvan !


Ahangama, milliseid numbreid näha soovitakse?

RudiTurbo
06.06.12, 00:47
Muide, kui keegi on üritanud mind msn'i lisada ja pole seni online näinud, siis mul msn'i tulijatega mingi kala. Mitu foorumi tegelast öelnud, et üritanud mind lisada ja ühega pusisin ka vist tükk aega nii, et lisasin ise ja tema kustutas mind ja võttis uuesti vastu vms, siis lõpuks saime kontakti.

Ma ei tea, kas msn'i listid võivad tänapäeval ikka täis saada vms? Ex ma katsun oma listi mingi aeg puhastada, ehk siis ei kalatse enam.

ranka
06.06.12, 07:32
Muide, kui keegi on üritanud mind msn'i lisada ja pole seni online näinud, siis mul msn'i tulijatega mingi kala. Mitu foorumi tegelast öelnud, et üritanud mind lisada ja ühega pusisin ka vist tükk aega nii, et lisasin ise ja tema kustutas mind ja võttis uuesti vastu vms, siis lõpuks saime kontakti.

Ma ei tea, kas msn'i listid võivad tänapäeval ikka täis saada vms? Ex ma katsun oma listi mingi aeg puhastada, ehk siis ei kalatse enam.

www.skype.com aitab

RudiTurbo
06.06.12, 07:47
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $2(BB) Poker Stars
SB ($302)
BB ($559)
UTG ($270)
UTG+1 ($598)
UTG+2 ($212)
Hero ($350)
CO ($200)
BTN ($200)

Dealt to Hero A:club: A:spade:

fold, UTG+1 raises to $8, UTG+2 calls $8, Hero raises to $38, fold, fold, fold, fold, UTG+1 calls $30, fold

FLOP ($87) 2:club: 4:heart: Q:heart:

UTG+1 bets $560 (AI), Hero calls $312 (AI)

TURN ($711) 2:club: 4:heart: Q:heart: 6:spade:

RIVER ($711) 2:club: 4:heart: Q:heart: 6:spade: 3:club:

UTG+1 shows Q:diamond: K:diamond:
(Pre 18%, Flop 18.4%, Turn 11.4%)

Hero shows A:club: A:spade:
(Pre 82%, Flop 81.6%, Turn 88.6%)

Hero wins $708


Üx unreal PL400 laud jooxis ka tükk aega, korra oli lauas 4 fishi, kaks neist olid 80/5 tüübid, kes olid räiged passiivsed stationid. Aga ma ei saanud algul ühelegi flopile pihta ja floppasin fishi vastu paadi, kus ta turnis parema ja õnneks ei tõstnud mind riveris fulleriga üle lol. Seejärel sain regi vastu nutsiga flopist sisse ligi 900$ pot, mille ära imes. Olin selles lauas mingi -1250$ juba vahepeal, aga lõpus sain fishi vastu kaardi jooxma ja jäi -600$ kanti see laud

Natuke põnesvust tekitas veel üx 1$+R 30k GRT turniir, kus tuli 40's koht 6016 hulgast.

muttaja
06.06.12, 10:25
AA-ga pidi sul küll fishi vastu hea riid olema, et nii räige ületõste preflop tegid :)

RudiTurbo
06.06.12, 11:37
Olin lihtsalt saanud Teda päris palju squeezida ja närvi ajada. Stackid nii suured ka.

RudiTurbo
07.06.12, 14:42
Juba mitmendat tundi laman selle retardi pärast laptopiga voodis ja üritan ärkvel püsida. Mingi 6-7 korda AA olnud selles lauas, algul oskas see 60/30 alati just siis foldida ja üx regular andis AA vs AKs'iga duubli mulle.

See pot pani küll adrenaliini mõllama kui turnis all ini läksin :D Vist suurim pot isegi ilma Tema callita.

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $6(BB) Poker Stars
SB ($1,798)
BB ($2,553)
UTG ($1,019)
Hero ($1,243)
UTG+2 ($630)
CO ($1,827)
BTN ($218)

Dealt to Hero A:club: A:heart:

fold, Hero raises to $15, fold, fold, fold, fold, BB raises to $42, Hero raises to $166, BB calls $124

FLOP ($335) 7:heart: K:diamond: 8:diamond:

BB bets $201, Hero raises to $468, BB calls $267

TURN ($1,271) 7:heart: K:diamond: 8:diamond: 3:spade:

BB checks, Hero bets $609 (AI), BB folds

Hero shows A:club: A:heart:

Hero wins $1,268

Ja lõpuks see tegelane lahkuski ning saab lõpuks magama !

RudiTurbo
07.06.12, 14:52
Peaks vist elu pikim sess ka olema

http://www.upload.ee/image/2408680/Sessu.jpg

pikk28
07.06.12, 15:23
beast!

oohoh
07.06.12, 16:36
päris karm, palju käsi tuli selle ajaga?

hotcocacola
07.06.12, 23:53
Peaks vist elu pikim sess ka olema

http://www.upload.ee/image/2408680/Sessu.jpg

wtf, kuidas on see võimalik?

RudiTurbo
07.06.12, 23:58
8k tuli vist kokku ja enamus tuli NL200, viimastel päevadel olid lauad üpriski sitad olnud ja tuli fishe sõelaga taga ajada, aga eile oli järsku kuskil kella kahest suht uskumatu, regularid sõitsid vist lõpux WSOPile ära vms :D Hommikul tekkivad lauad olid ka ikka üle pika aja eriti magusad, 2-3 fishiga enamasti alguses. Kuskil kella kahest alates vist enam NL100 laudasi ei puutunudki ja mõned tunnid oli laudasi 20 ringis lahti. Huvitav, et ilm USAta suurimad SCOOPi prizepoolid jne on suudetud purustada, kui USA peaks tagasi Starsi saama ning kui Stars ostaks FT ära nii, et eraldi software, aga player base üks ja see sama, siis võib elu ju päris lilleliseks minna.

Aga kokkuvõttes mängisin tegelt sitasti eile ja natuke sitta jooksu oli ka, kuigi hullult paljudes NL200 laudades olid 600$ stackid eile ning NL600 tulid mõnusad potid, siis sessioon jäi lõpux ikkagi ainult +1k$.

Ärkasin just natuke aega tagasi, tuleb Westmanni ärist väike hommikusöök minna võtta ning edasi tulistama :D Katsun täna rohkem mõelda ja rohkem foldida, eile mängisin tavapärasest loosemalt ja kaotasin ikka kõvasti full stacke ka.

Kotkas1000
08.06.12, 04:26
Mees, sa ei ole normaalne. Heas mõttes :)

Siit tuleb Andu_Andu2 ühel päeval. EDU!

harryahven
08.06.12, 04:38
siis sessioon jäi lõpux ikkagi ainult +1k$.

:(

saan aru obv

RudiTurbo
18.06.12, 06:11
No see kuu on kaardijooks nii korrast ära, et tiltnääre hakkab vaixelt valutama juba

Priidix
21.06.12, 14:39
Upd3idzzz?!?!

RudiTurbo
21.06.12, 15:08
Ei midagi erilist, pole nagu sügaval swingis ka, aga suhteliselt BE lihtsalt pikka aega juba.
Mõtlesin just, et mis seis Sul endal, mängid nagunii üle BR'i, kuu plussis või miinuses? :D

Priidix
21.06.12, 16:01
Hah. Loodan, et sa seda BR asja tõsiselt ei mõelnud...ja kui mõtlesid, siis BR on ok. Seis on selline, et leib on laual ja kass on toidetud. Kuu on hetkel positiivne :smile:

RudiTurbo
22.06.12, 16:54
Kuna siin paljudel pole probably tervisekindlustust, siis kas keegi mõnda normaalset eraarsti oskab soovitada kelle juures oma väixeid muresi ja asju käia näitamas saan. Tahaks mingit normaalse suhtumisega arsti, mitte sellist, kes hakkab mind iga sümptomi puhul surmaga ähvardama :D

k2snakalle
23.06.12, 15:15
aga käi 1kord kuus 10-15minti töötukassas ja haigekassa jookseb :)

Loksutaja
24.06.12, 14:11
nii lihtne see nüüd ka pole, praegu pakuvad sulle igasugu tööd. mõned kuud saad olla ja siis saadavad su pikalt kui tööd vastu ei võta.

HerrJanks
24.06.12, 15:31
Samas on alati variant maksta 103€ vms see oli kuus või ennast nn hooldajaks sebida kellelegi perekonnast või lähikonnast(endal ka see variant)... Päris ilma haigekassata ei taha ka olla. Kaalusin ka haigekassa ostmist aga mugavam variant oli nö hooldaja paberid teha ja saan selle eest haigekassa kui ka mingid kopikad kuus ~40€...

RudiTurbo
01.07.12, 00:51
See kuu on üle pika aja nagu mingi südamegraph, 2k, 0, 2k, 0, 2k, 1k, 3k, 2k :P

Selle aasta kõige sitem kuu. Aga peamiselt on süüdi 1200$ alla EV NL400, muidu polekski kuul väga viga, kuna ise mängisin ka palju sitasti ja sessid läksid liiga pikaks ka, mitmel korral oli norm sess, aga viimastel väsinud hetkedel rikkusin ikkagi sessiooni ära.

Lisaks kahe viimase kuu järelduseks võib arvestada ka, et pole mõtet ronida ainult NL200+ laudadesse, kui 4bb/100 NL200 laud võrdub 8bb/100 NL100 lauaga nagunii ning kui võtan rohkem paremaid NL100 laudasi ka, siis NL200 winrate ka nagunii parema selectimise pärast kõrgem.

See kuu oli juba 35k NL200 ning kuskil 8k NL400+ ja ainult 15k NL100 käsi vist. Järgmiseks kuuks katsun jälle stabiilsema graphi üles ehitada parema table selectioniga.

Graph jäi pidama see kuu kuskil 2.4k$ peal + umbes 1000$'s worth of FPP's. Natuke näppisin ka oma Triobeti kontot ja anonymous lauad tundusid suht retarde täis olevat, 170 Eurise BR'i shortstackisin NL100 ja NL50 laudades juba 500 Euri peale :D Plaanisin sinna lähiajal 1000 Euri sisse lükata, vb saab ilma deposiidita hakkama.
Kuna seal kõik lauad Eurides, siis NL100 on seal tegelt veits kõrgem limiit, kui PS'is $NL100 , seega võib sealt päris head rakebacki ja ka kasumit laudadest teenida lisaks kui mõni hommik PS'ist üle 6 hea laua kokku ei leia.
Olympicus vist naela lauad ka, need peaks ka suht toredad olema.

ranka
01.07.12, 03:57
Olympicu naela lauad on nuts.

k2snakalle
01.07.12, 04:41
urkasaitidel mängid FR-i või 6maxi?

RudiTurbo
01.07.12, 14:24
Urkasaitidel FR'i eriti ei existeeri nagu, siis saaxki oma 6Maxi oskustes ka lõpuks hakata selgusele jõudma, kas biidin või mitte :P
Järgmine nädal võtan uue lauaarvuti ostuks suurema cashouti, vb siis lükkan Olympicusse ka mingi cashi, seal head live turniiride satid ka Parki turniiridele jne. Tuleb kasuks kui Trios ja Olympicus ka mingi roll võtta on ja väike vaheldus siis ka Starsi Pro karjadele.

RudiTurbo
09.07.12, 08:06
Käed juhtusid kuskil 2 minuti sees :D

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $4(BB) Poker Stars
SB ($400)
BB ($766)
UTG ($644)
UTG+1 ($892)
Hero ($558)
MP1 ($660)
MP2 ($400)
CO ($147)
BTN ($400)

Dealt to Hero 5:heart: 5:club:

UTG calls $4, fold, Hero calls $4, MP1 raises to $20, fold, fold, fold, fold, fold, UTG calls $16, Hero calls $16

FLOP ($66) 4:spade: 5:diamond: A:spade:

UTG bets $44, Hero calls $44, MP1 folds

TURN ($154) 4:spade: 5:diamond: A:spade: Q:spade:

UTG bets $124, Hero calls $124

RIVER ($402) 4:spade: 5:diamond: A:spade: Q:spade: 5:spade:

UTG bets $192, Hero raises to $370 (AI), UTG calls $178

UTG shows J:spade: K:club:
(Pre 47%, Flop 5.9%, Turn 25.0%)

Hero shows 5:heart: 5:club:
(Pre 53%, Flop 94.1%, Turn 75.0%)

Hero wins $1,139

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $6(BB) Poker Stars
SB ($600)
BB ($134)
UTG ($404)
Hero ($600)
UTG+2 ($600)
MP1 ($600)
CO ($527)
BTN ($677)

Dealt to Hero Q:heart: Q:diamond:

fold, Hero raises to $15, fold, fold, CO raises to $527 (AI), fold, fold, fold, Hero calls $512

FLOP ($1,063) 6:club: 2:spade: 6:heart:

TURN ($1,063) 6:club: 2:spade: 6:heart: K:spade:

RIVER ($1,063) 6:club: 2:spade: 6:heart: K:spade: 7:diamond:

Hero shows Q:heart: Q:diamond:
(Pre 81%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

CO shows J:diamond: J:spade:
(Pre 19%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

Hero wins $1,060

rrrr
09.07.12, 10:28
QQ käsi - kas longrun on see call 3betAI +EV või oli CO eriline frukt?

fyte
09.07.12, 10:34
Alati on see snäpp olnud sellise stacki vastu. ; )

Priidix
09.07.12, 18:05
QQ käsi on selline:

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $6(BB) Poker Stars
SB ($600)
BB ($134)
UTG ($404)
Hero ($600)
UTG+2 ($600)
MP1 ($600)
CO ($527)
BTN ($677)

Dealt to Hero Q:heart: Q:diamond:

fold, Hero raises to $15, fold, fold, CO raises to $527 (AI), fold, fold, fold,
http://i.imgur.com/wqhIf.gif
...Hero calls $512

FLOP ($1,063) 6:club: 2:spade: 6:heart:

TURN ($1,063) 6:club: 2:spade: 6:heart: K:spade:

RIVER ($1,063) 6:club: 2:spade: 6:heart: K:spade: 7:diamond:

Hero shows Q:heart: Q:diamond:
(Pre 81%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

CO shows J:diamond: J:spade:
(Pre 19%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

Hero wins $1,060

RudiTurbo
09.07.12, 18:34
See oli bronze Star NL600 lauas, ei olnud vaja pikalt mõelda :P

Tal oli just mõned käed enne mingi 120$ stack ja open shippis samuti, reloadis vist siis seejärel väga õigeaegselt minu jaoks :)

RudiTurbo
10.07.12, 06:11
Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $10(BB) Poker Stars
SB ($1,216)
Hero ($1,000)
UTG ($2,686)
CO ($1,062)
BTN ($1,673)

Dealt to Hero A:club: K:club:

fold, fold, BTN raises to $20, fold, Hero raises to $74, BTN calls $54

FLOP ($153) 4:club: 7:spade: 9:club:

Hero bets $87, BTN calls $87

TURN ($327) 4:club: 7:spade: 9:club: 8:spade:

Hero bets $178, BTN calls $178

RIVER ($683) 4:club: 7:spade: 9:club: 8:spade: 8:diamond:

Hero checks, BTN checks

BTN shows 7:club: 2:club:
(Pre 31%, Flop 53.1%, Turn 70.5%)

Hero shows A:club: K:club:
(Pre 69%, Flop 46.9%, Turn 29.5%)

BTN wins $680

:(

RudiTurbo
10.07.12, 11:30
Väga palju Hiina mängijaid hakanud silma jääma ning enamus on ülikõrge VPIPi'ga. Hieroglüüfides vist pole väga palju pokkeri strateegiat veel :D

harryahven
10.07.12, 11:31
nl1k, nice gl

mislinn
10.07.12, 18:37
Rudi, oskad mõnda head fr videoseeriat ducescrakedist soovitada? Cardrunnersile pole praegu kahjuks ligipääsu.

lambitont
10.07.12, 20:33
Väga palju Hiina mängijaid hakanud silma jääma ning enamus on ülikõrge VPIPi'ga. Hieroglüüfides vist pole väga palju pokkeri strateegiat veel :D

jeah nägin ka PLO lauas hiinlast ja poiss väga vihaselt vajutas potte

RudiTurbo
10.07.12, 21:00
Mina ei oska peale CR'i videote midagi soovitada, sest olen ainult seal liige. Ja kui CR'ist rääkida, siis häid FR'i seeriaid raske leida.

RudiTurbo
11.07.12, 07:03
See härra, kes mu 55 quadsid NL400 kinni maxis, oli eile NL600 lauas, kust ma lahkusin üle 1000$'ise stackiga ning täna taas NL400, kus stackisin ta taaskord ära :D

Väga tore Hiina härrasmees, selle kuu üürid ja asjad mul ilusti ära sponsoreerinud :D
Reloadib ka insta lauas iga päev, ehk näeb homme jälle !

ropka11
11.07.12, 10:30
Rudi, oskad mõnda head fr videoseeriat ducescrakedist soovitada? Cardrunnersile pole praegu kahjuks ligipääsu.

Come Full Circle2 on minu arust päris hea.Samuti oli eelmine seeria ka päris norm-Come Full Circle.
Ja muidugi vana aga hea Nolan Twee Bets.Kõlbas vaadata küll veel-pani mõtte liikuma.

RudiTurbo
20.07.12, 17:53
Sai lõpuks siis uus Desktop arvuti ka ära ostetud. Natukene ikka HEMi'de ja PS'ide syncimine läks kuidagi vussiliselt.
Notide kopimine läks algul nii, et regularide värvi label oli uues arvutis hoopis see, millega vaalasi märgistasin ja esmasel laudade uurimisel läksin juba äksi täis, kui nägin NL400 kolme vaalamärgistusega tegelast ja üldse olid lauad vaalased lol. Siis avastasin, et DOH, midagi pole päris õigesti.
HEM'is on ka kätel mingi erinevus sees, all hands oli kuskil 2k$ vahet ja desktopil on väiksem summa. Aga noh, vahet ei ole, graphid näevad enamvähem samad välja ja laptopil peaks kogu info suht õige olema. Mugavam oleks all handse jne desktopilt postidada jne kuna päris kõvasti kiiremini laadis kui laptop, aga elan üle.(2mill hands kohekohe täis saamas)

Esialgu on arvuti ost volüümi vähendanud, sest natuke sõltuvust tekitab www.iracing.com, milles teen tagasitulekut võidusõidumaailma, aga kuna see kuu algas ülihästi nagunii , siis võib omale natuke fun time lubada :D
Samas paar õnnestunud sessi tooksid uue rekordkuu, seega järgmine nädal tuleb üritada ennast pokkerilainele saada ning siis võiks augustis endale täitsa väikese puhkuse lubada. Oleks ju aeg sellel suvel ka augustis lõpuks saabuda...

Cypher0
20.07.12, 18:09
Sai lõpuks siis uus Desktop arvuti ka ära ostetud.

Mis sorti pilli ja kust ostsid, kui saladus pole? Endal ka sarnane plaan lähitulevikus:)

RudiTurbo
20.07.12, 21:47
http://www.upload.ee/image/2472609/Untitled46.jpg

Enamvähem see komplekt, emaplaat ja mõned jahutid läksid natuke kallimad. Arvutikeskusest tellisin.

RudiTurbo
21.07.12, 03:17
lol regular

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $6(BB) Poker Stars
Hero ($600)
BB ($996)
UTG ($627)
UTG+1 ($249)
UTG+2 ($1,083)
CO ($636)
BTN ($629)

Dealt to Hero Q:heart: A:diamond:

fold, fold, UTG+2 raises to $15, fold, BTN raises to $49, Hero raises to $112, fold, fold, BTN calls $63

FLOP ($245) 8:heart: T:spade: Q:spade:

Hero checks, BTN bets $100, Hero raises to $488 (AI), BTN calls $388

TURN ($1,221) 8:heart: T:spade: Q:spade: 5:club:

RIVER ($1,221) 8:heart: T:spade: Q:spade: 5:club: 8:diamond:

BTN shows 7:spade: 8:spade:
(Pre 42%, Flop 51.5%, Turn 31.8%)

Hero shows Q:heart: A:diamond:
(Pre 58%, Flop 48.5%, Turn 68.2%)

BTN wins $1,218

NL200's oli just enne sarnane olukord, kus üx vend callis 4beti 86s'iga AK vastu , samamoodi K8x flop, talle FD ja seal mul holdis

RudiTurbo
22.07.12, 22:58
Turniirid on RIGGED

Grabbed by Holdem Manager (http://www.holdemmanager.net)
NL Holdem $400(BB) Poker Stars
SB ($9,749)
Hero ($6,461)
UTG ($25,995)
UTG+1 ($27,351)
UTG+2 ($8,005)
MP1 ($23,422)
MP2 ($12,483)
CO ($51,643)
BTN ($10,479)

Dealt to Hero T:diamond: A:spade:

fold, fold, fold, fold, fold, CO raises to $900, fold, fold, Hero raises to $6,386 (AI), CO calls $5,486

FLOP ($13,647) T:club: A:club: K:heart:

TURN ($13,647) T:club: A:club: K:heart: K:club:

RIVER ($13,647) T:club: A:club: K:heart: K:club: 2:club:

Hero shows T:diamond: A:spade:
(Pre 55%, Flop 17.3%, Turn 0.0%)

CO shows Q:club: J:club:
(Pre 45%, Flop 82.7%, Turn 100.0%)

CO wins $13,647