PDA

View Full Version : [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RudiTurbo
04.03.09, 12:55
Teen ka siis lõpuks oma päeviku, et ma tegutseksin rohkem teiste inimeste silme all ning omaette idiootsusi korda ei saadaks. Hetkel üritan Pokerstarsis NL50'sse ronimisega hakkama saada ning olen 4 päevaga mänginud juba üle 8k käe ja sealhulgas on mõned päris valusad all ini callid. Ma ei tea, kuskilt HEM'i HUD'ist annab alati otsida mingi vabanduse, et keegi jälle ära callida, kuigi board ja betting pattern näitab mulle setti! Ja imelik on see, et mida kõrgemal limiidis mängin, seda kergemeelsemalt teen neid calle.
Seega hakkan siia üles panema käsi, mille omaarvates tagantjärele vaadates mängisin väga halvasti, et siis mõni inimene tuleks ütleks, WTF, insta fold see! Ehk siis sööbivad need mulle pähe ja järgmine kord kui selline olukord tekib, siis suudan näha oma halba mängu ette ning seda ära hoida!

Üritan siia üles panna ka nädala kokkuvõtteid, nagu teeb seda Mcfoldberg, päris tore on Tema graafikuid vaadata iga nädala tagant :)

Lisaks Pokerstarsile on mul pärast viimast cashouti väikene BR veel Triobetis ja ka Unibetis challenge roll on, mille üx õhtu kasvatasin ligi 64 Euroni umbes 300 käega NL10'es.

Muide mu NL50'sse ronimine pole esmakordne katse, Triobetis olen NL50't mänginud edukalt 500$'ie BR'i pealt üles mitu korda ning Pokerstarsis olen isegi NL100's mänginud ligi 20k kätt väga halva BR managemendiga, algul mingi lucky sess tõi +300$ ning selle peal sai liugu lastud päris kaua. Kuid siis tuli mingi tilt peale ja siis taandusin NL50'sse, kuid seal oli mul vist elu kohutavaim run üldse ja BR käis vahepeal 300$ peal ära jaanuaris. Seega oli siis mul päris suur hunnik käsi Pokerstarsis mängitud, kuid Cash oli mul miinuses , sest roll oli tulnud SNG'dest ja Battle of the planetsist võidetud lisarahadest. Seega otsustasin end NL25's üles mängida ning tuua ka oma Pokerstarsi all hands graafik taas plusspoolele nii bb'des kui $'ites ning sellega sain veebruari kuus edukalt hakkama ja nüüd olen siis jõudnud praeguse hetkeni ;D
Regulaarse grindimisega pole ma kunagi alla NL25'e tegelenud, hetkel Unibetis esimest korda teen siis natukene NL10't, kus plaanin ka suht varakult üles liikuda!

Aga nüüd peaks olema piisavalt mu ajaloost ja värgist ning päevik algab nüüd! ;D

UdusOlevSiil
04.03.09, 14:25
Kumba Sa mängisidki, kas FR või 6-max?

RudiTurbo
04.03.09, 14:43
Kumba Sa mängisidki, kas FR või 6-max?


Full ring, NL25's muidu mõned esimesed sessid olid 6 max, aga ei meeldinud nii vähesed käte arvud ja õppisin 12 tablema Pokerstarsi imelise softiga full ringis :)

Kuigi tournamentides olen jõudnud väga palju rohkem kordi final tabelisse just 6 maxis, kuigi final tabelites vähem kohti on :P

-andres-
04.03.09, 15:16
See nädala kokkuvõtete tegemine on kuradima hea mõte. Huvitav lugeda ja saab ise hiljem ka mõnusalt vaadata kuidas läinud on.
See on idee, mida peaks hakkama isegi blogis teostama :).

goldec
04.03.09, 18:55
Nädala kokkuvõtteid on jah alati huvitav lugeda :D

RudiTurbo
06.03.09, 10:25
Praegu leidsin selle postituse, kus oli mingi vaidlus postflop artiklite ja asjade üle ja ranka rääkis seal pikalt, et kõik on stattides nii kinni jne!
Krdi hea meel, et selle postituse otsa sattusin. Arvan, et seal mu enamus halvast mängust tulebki, ma leian alati kuskilt stattidest mingi näitaja, mille põhjal luban endal mingi ülisita calli teha.
Mul oli eelmine aasta septembris üx nädal, kus ma elus esimest korda proovisin grindida järjepidevalt. Mu BR oli Triobetis umbes 179$ vms ning ma läxin NL50'sse nelja lauda 25$'iga ning esimene päev oli +300$. Ning selle nädala lõpuks oli BR üle 1000$ ja mul polnud mingeid statse ega mitte halligi ning see on siiamaani mu parim nädal pokkeris ja sellel ajal mul polnud erilist cash game kogemustki. Mul pole aimugi palju käsi ma mängisin või mis mu winrate oli, aga mängisin ainult 4 lauaga ja istusin alati lauda poole stackiga, seega mu mängukvaliteet pidi ikka ülikõva olema sel nädalal :)

Mul hetkel HUD'is jubedalt statte, aga selline tunne, et kui need ära peaksin võtma, siis olexin nagu pime kana. Kas ma olen äkki postflop mängu üldse ära unustanud? ;D

Rage
06.03.09, 11:12
heater.. ehk lihtsalt hea run... ja BR management? 180 taalaga NL50?

RudiTurbo
06.03.09, 11:25
heater.. ehk lihtsalt hea run... ja BR management? 180 taalaga NL50?


Yep, ma olin septembris fish ju alles :)
ranka blogi leidsin, siis hakkasin parandama kõiki muid aspekte peale lihtsalt käe mängimise.
Nüüd ma olen kõik BR managemendid, tournamentide faasid värgid, stackide suurustest tulenevad teemad , igasuguseid equiteid ja asju omale selgeks teinud ja kogu selle aja peale on vist elementaarne postflop mäng suht laiali valgunud. Sest keskendumine on olnud igasugustel muudel aspektidel. Aga mu Harrington 1 vol on Eestis, ei saa praegu seda lugeda :)
Oleks aeg taas panna natuke rõhku jaotuste mängimisele ning siis peaksin olema teel täiusliku mängijani :P

RudiTurbo
07.03.09, 20:53
Täiesti pael, esimesed 10k kätt läbi NL50's, viimased 1100 kätt, mis just tegin +90$ pealt -90$ peale. Sessiooni alguses tuli kohe mingi haige käsi ja läksin põhimõtteliselt suht tilti ning tiltasin käed läbi, et lissalt 10k täis saada ja väike paus teha ning võtta mingisugune teistsugune lähenemisviis järgmisele 10k'le käele. Igasugust sitta on juhtunud, kuid vigu olen ka haigelt palju teinud ja kui neid vigu poleks teinud, mis peamiselt on halva callid väga suurtes summades, siis oleksin hetkel plussis.

Seega järgmise 10k käe lähenemise võtan sellise: Turnis reraise ning isegi minraise on peaaegu alati nuts ning isegi kui ma mõnikord foldin parema käe, siis on see kokkuvõttes +EV kõigega, mis on setist nõrgem!!

Ja tra, kuidas ma seda NL50't vihkan, seal lihtsalt juhtub asju, mida mujal ei juhtu ja ma ei tea miks!
Kui ma järgmised 10k kätt failin, siis ma ei tea kuidas ma sellest NL50'st üle pean hüppama, aga tahaks ilgelt NL100 juba jõuda, sest mulle seal ilgelt meeldis!

Ja nüüd lähen grindin niikaua kuni vähegi vastu pean!

RudiTurbo
08.03.09, 04:48
Nii, pidasin siis vastu kuskil 7h kanti. Tegelikult läks kõht juba päris vara tühjaks, kuid iga kord kui tundsin kõhus mingeid urinaid, siis sõin ühe palja leivaviilu ja pidasin jälle vastu ning lõpuks oli Goldstar lihtsalt nii lähedal, et punnitasin end Goldstariks tagasi, sest eelmine kuu jäi saavutamata!

Mingist hetkes tõmbas mõnusasse plussi ära ja sain ka eelneva sessi miinuse tagasi tehtud ning siis oli päris hea tuju edasi mängida. Lõpus siiski olin juba suht väsinud ja silmad olid uneliiva täis ja kaarte oli natuke raske näha. Tegin lõpus ise mõned vead, kuid nagu graafikult näha, tulid mõned valusad biidid ka ja EV joon tõmbas päris mõnusalt eest ära lõpus. Kaks viga tegin squeezides, kui olin mingi 12$peale tõstnud pärast seda kui mingi 3 tegelast 2$ olid ära callinud ja mõlemal korral viimane jobu callis ära ja mingi valusa käega. Igatahes viga oli selles, et oma Ace highga tegin obv Cbeti, kuid kuna vastase stack oli liiga väike, siis committisin end ära ja pidin kohe all ini ka ära callima.

Aga kaks haiget biiti mis siis olid. Mõlemad olid top set TT'ga. Ühes lauas oli mingi päris kahtlane teema, esimene käsi oli mul KK, tõmbasin mingi 12$ 3Beti kuna oli jälle vist 3 meest juba potis 2$'iga ning sain 2 calli. Checkiti vist minuni ja tõmbasin Cbeti peale, üx foldis, teine vend jälle all ini. Flop oli T high, seda ma foldima ei hakanud ning wtf, mingi TJ oli ära callinud ja kinkis oma stacki mulle selle kümne paariga. Insta vend kadus lauast ja kohe järgmine käsi istus sama koha peale uus vend. Ning jälle umbes sama pull, 1 raise ja call ja ma 3Betin seekord kuskil 7$ peale vms. Mõlemad jälle callisid ning lisaks üx minu tagant ja flopist on top set ja kaks teemanti. Tõmban kohe suurelt peale, see tüüp , kes just lauda istus callib ja turn on A ja vend tõmbab all ini, insta call ja riverisse kolmas teemant ja tüübil oli Q9s vist lol! See oli siis esimene biit, kuid kuna eelmine käsi sain selle KK just veica suurema poti, siis õnneks tilti ei ajanud.

Teise biidi lugu on lihtsam, flopist top set jälle TT'ga. Võimalik flush draw, kuid vastasel on piisavalt agressiivsust ja otsustan natuke riskida ja positsioonis olles lihtsalt callin. Turn on blank ja väga hea, vastane betib 10$, panin kohe 30$ peale ja vend mõtles end pooleks, lõpuks shoves ning river A ning minu kaardid lähevad mucki! obv AA tõmbas ära :) Päris 2 outer ei olnud, sest 4 outi oli Tal ka wheeldraw jaoks olemas.

Nendest biitidest hoolimata, kus siis mõlemal korral 100$'ine pot shipiti tänu riverile vastasele tuli umbes 15bb/100 ja graafik näeb välja selline:

http://img9.imageshack.us/img9/1435/killerfish.jpg

BuildUp
08.03.09, 10:20
Väga kena ju. Fishe oli ka laupäeva öösel meeletult. Tegin ise mingi paar tundi mängu, aga oleks pidanud ka ennast kauemaks sundima. :D

leits
08.03.09, 10:26
mnja päris hea päev, eile ise ei mänginud, kukkusin nats korgi otsa. reedel tegin 6k kätt, jäin mingi -10, 5-6BI below ev ... seega suht enma vähem, kuda VPP'dega lood on:)? Palju platiniumini jäänud on?

Tigrano
08.03.09, 10:53
Väga kena ju. Fishe oli ka laupäeva öösel meeletult. Tegin ise mingi paar tundi mängu, aga oleks pidanud ka ennast kauemaks sundima. :D


Ongame peaks minema nüüd lähiajal väga fishiseks.

RudiTurbo
08.03.09, 10:55
mnja päris hea päev, eile ise ei mänginud, kukkusin nats korgi otsa. reedel tegin 6k kätt, jäin mingi -10, 5-6BI below ev ... seega suht enma vähem, kuda VPP'dega lood on:)? Palju platiniumini jäänud on?


Sain just 3000 täis, eile tuli natuke üle 1000 viimase sessiga :)

Eile oli muidu mingi kahtlane hetk, kus umbes kella 2 ajal mu aja järgi läxid mul kõik lauad hoobilt jube halvaks ja polnud eriti uusi ka valida. Aga kuskil tunni jooxul läxid lauad suht magusaks tagasi.

Ja praegu on veel kahtlasem hetk ,kui läxin 5:37 umbes magama täiega unisena ja korra tegin silmad lahti juba 8:40 ajal ning praegu on kell 10:54 ja ma olen üleval, wtf!?
Ja ma olen nagu endiselt unine, mix perkele ma üles ärkasin? Väljas on haudvaikus ka veel!

Tigrano
08.03.09, 10:57
Pokkeriga keerab lihtsalt uneajad tohutult sassi, ärkad ja lähed magama, kuidas jumal juhatab, kui mingit süsteemi ei tee ;D

leits
08.03.09, 10:58
Õnneks on mul veel kerge edumaa VPP'de suhtes :D

RudiTurbo
08.03.09, 11:02
Õnneks on mul veel kerge edumaa VPP'de suhtes :D


Ma tahaks täna õhtul ka veel mingi suht suure sessi teha, aga peab üritama veel und saada siis, muidu vist jääb ära :)

leits
08.03.09, 11:03
Ma aravatavasti ei saa, kuna kani surub see õppeprotsess peale :D

BuildUp
08.03.09, 11:17
Sain just 3000 täis, eile tuli natuke üle 1000 viimase sessiga :)

Eile oli muidu mingi kahtlane hetk, kus umbes kella 2 ajal mu aja järgi läxid mul kõik lauad hoobilt jube halvaks ja polnud eriti uusi ka valida. Aga kuskil tunni jooxul läxid lauad suht magusaks tagasi.

Ja praegu on veel kahtlasem hetk ,kui läxin 5:37 umbes magama täiega unisena ja korra tegin silmad lahti juba 8:40 ajal ning praegu on kell 10:54 ja ma olen üleval, wtf!?
Ja ma olen nagu endiselt unine, mix perkele ma üles ärkasin? Väljas on haudvaikus ka veel!


Mul see viskaski üle, et lauad lagunesid ning ühel 19" monitoril on neid jube tüütu koguaeg vahetada ning tõmbasin kinni. bljäät. ;D

RudiTurbo
08.03.09, 11:32
Tuli meelde praegu, et eile enne sessi lõppu, kui olin juba enamus lauad kinni pannud, siis ühel laual oli veel EP'l Ässad ja tõstsin 2$ peale. Ja kuskil late positsioonis mingi vend tõmbas puhtalt selle raise peale FULL STACKIGA all ini, oi see oli mõnus dream come true ässadele ;D Eriti kui lauda pandi flop 3A3. Muidu vastasel oli TT :)

RudiTurbo
09.03.09, 17:07
Nii, aeg siis teha ka nädala kokkuvõte või noh, kuna alustasin märtsi algusest ja enne seda kokkuvõtet polnud, siis tuleb graafik märtsi algusest alates. Algus algas kohe biitide rohkelt ja juhtus igasuguseid jubedaid asju, siis tuli üx monster pot ning sellele järgnes ka selline hea tujuga mängitud hea jooxuga periood tänu suurele potile ja kasvasin juba päris hea kasumini, kuid obv järgmine sessioon oli kohe valus laks peale ja obv lendasin tagasi nulli. Siis kuskil 8.8k kätt oli mängitud ja olin kuskil +80 peal, mõtlesin, et no vähemalt esimesed 10k kätt tuleb vist NL50's plusspoolele, aga need 1200 kätt, mis veel minna oli ei tulnud üldse lõbusad ja suht tiltisin terve sessi pärast mingit alguses saadud räigeid biite :D
Aga siis võtsin ennast kokku ja mõtlesin kui palju suuri vigu olin teinud siiski nende esimese 10k käe jooksul ning otsustasin enne igat suurt calli võtta timebanki ja asi ikka suure hoolega läbi mõelda enne kui turnis all ini callin. Turnis all inide callimine on vist mu kõige suurem leak hetkel. Aga igatahes tuli siis üks võimas sess üle 5000 käega, millest siin juba on graafik ka olemas ja selle sessiooni jooksul võtsin enne kõiki suuri otsuseid time banki ja mõtlesin hoolega läbi, et mis krt siin toimub. Tegin mõned päris tugevad foldid kah seekord, top2 paari läxid kahel korral foldi ning kahel korral 3 betitud potis tegin võimsad callid, kus tuli terve stack 1 paariga koju ära :) Kuid viimase 5k käe jooxul, kus jooxin 13bb/100 tegin ka siiski veel mõned vead keskmiste stackide vastu ning samuti sain kaks väga valusat biiti, millest ka juba räägitud, seega järgmisel esmaspäeval on graafik loodetavasti kõvasti võimsam ja stabiilsem ning loodan, et kätearv väga palju ei kannata, sest koolis hakkas nüüd projekt!

http://img7.imageshack.us/img7/9806/mrtsialgus.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/8205/statsv.jpg


Muide mida teha olukorras, kus on näiteks 1 4xbb raise ja 2-3 calli ning olen otsustanud squeezeda näiteks AJ'iga tõstes 12$ peale(On see liiga palju?).

Ning call tuleb viimaselt tüübilt, kelle stack pärast calli jääb kuskil 20-25$ vahele. Flopis te ei hiti , seega mis edasi?

Probleem on selles, et Cbet peaaegu igas normaalses suuruses commitib mind tema stacki vastu ära. Check ja give up? ???

BuildUp
09.03.09, 18:24
Set% päris hea. Olen ise sama palju käsi mänginud ning set endal 9,8% ja profit 100$ vähem sinust. Loodan, et saan varsti heaterit ning avg 5bb/100le. :)

RudiTurbo
09.03.09, 18:51
Set% päris hea. Olen ise sama palju käsi mänginud ning set endal 9,8% ja profit 100$ vähem sinust. Loodan, et saan varsti heaterit ning avg 5bb/100le. :)


Mul see set% oli mingi esimesed 3k kätt vist midagi üle 20% ning siis tuli jõhker pikk aeg, kui oli midagi 2.0% ja hiljem 4.0%. 10k käe peal vist oli juba 11.8 peale läinud keskmine, mis siis normaalne, kuid lõpus nagu läx jälle natuke üles ;D

-andres-
09.03.09, 19:03
Mul 3k kätt vähem, aga olen teist natuke ees :P. Ptuiptuiptui ka selle peale.

RudiTurbo
09.03.09, 19:22
Mõtlesin vahepeal, et teeks mingi teema, kus küsiks inimestelt suurte sampletega winratesi ja teeks mingid edetabelid või üritaks lausa mingi väixe website teha, kuhu need tabelid panna, aga siis hakkasin mõtlema, et mul pole üheski limiidis vist üle 50k käe ja alla selle suht mõttetu võrrelda ;D

Aga kui keegi enne mind ei tee, siis millalgi olen küll nõus hakkama mingeid edetabeleid haldama, kuhu teeks iga limiidi jaoks eraldi winrate edetabelid vähemalt 50k käe samplega ja vähemalt 100k käe samplega eraldi. põnev oleks vaadata, mida keegi siin kuskil limiidis saavutada suutnud on ja kus ka ise paikneks :)

tdx
09.03.09, 20:31
teoorias huvitav idee, praktikas läheb 100% e-peenisega vehkimiseks.

ranka
09.03.09, 22:25
Irw tra irw.

Lugesin su pealkirja ja siis tuli mõte: Rudi invaliidiiks ja ratastooli.

Mitte midagi isiklikku :P

RudiTurbo
09.03.09, 23:28
teoorias huvitav idee, praktikas läheb 100% e-peenisega vehkimiseks.


Peeniste vehklemine on põnev ;D

RudiTurbo
10.03.09, 22:22
Täna oli jälle eestlaste rohke päev Starsis. Keegi Mihkel ja Toomasl olid, keda varemgi näind ning esmakordselt nägin cashis Tigranot ja leitsi ;D

Mingi v**djas biit oli ka jälle, mul 77, J75 flop, turn on J, vastane reraiseb suurelt, millegi pärast J'i peale ei pand ja lihtsalt callisin, river on veel üx J, DOH!
Vastasel 99.

Aga lõpus sain siiski sellise käega väikse kasumi peale enne kui tuleb minna üle väga pika aja öövahetusse!!

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (CO) ($56.35)
Button ($79)
SB ($52.25)
BB ($55.50)
UTG ($51.65)
UTG+1 ($110.20)
MP1 ($56.45)
MP2 ($25.45)

Preflop: Hero is CO with 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
3 folds, MP2 calls $0.50, Hero bets $2.50, 1 fold, SB calls $2.25, 2 folds

Flop: ($6) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
SB checks, Hero bets $4.50, SB calls $4.50

Turn: ($15) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
SB bets $14.30, Hero calls $14.30

River: ($43.60) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
SB bets $15, Hero calls $15

Total pot: $73.60 | Rake: $3

Results:
SB had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Queens).
Hero had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, tens).
Outcome: Hero won $70.60

Callisin turni, sest Tal oli teine käsi lauas ja bet oli liiga suur :P

Tigrano
11.03.09, 10:21
Pusisin jah paaris lauas ja märkasin ka Sind ja ;)

Eestlasi oli üldse palju seal.

RudiTurbo
12.03.09, 23:11
http://img24.imageshack.us/img24/4600/statsoosom.jpg

Ülikõvad statid tulid tänasel sessioonil, 3Bet 5.6% 8) AF 5.69 8) ja veel palju muid :)

Kuid kõige tähtsam on see, et 2 viimast sessi on läinud VPIP ja PFR ligi 2% võrra kõrgemaks ning see on tulnud sellest, et olen CO ja Buttoni pealt julgemaks muutunud :)

Aga vahepeal täna 3Bettisin 3 kätt järjest hilistest positsioonidest ja huvitav, et keegi eriti leili ei läinud ;D

Ning nüüd olen umbes 800 käe kaugusel NL50's 20k käe täitumisest ning pärast esimese 10k käe -80$ faili on järgmise 10k käe tulemas üle ootuste kena kui viimase 800 käega mingi katastroof ei juhtu :)

RudiTurbo
13.03.09, 09:00
Lubasin hakata siia oma halbu käsi postitama, aga viimasel ajal polegi eriti ette tulnud kohutavaid vigu, olen oma foldmasina taas tööle saanud, seega päeviku tegemine SUCCESS ;D Enamus sellised piiri peal callid on kah viimasel ajal hoopis ilusad readcallid olnud :)

leits
13.03.09, 10:04
Kuidas bb/100'le on, mul on paar puhkep2eva olnud ning eile mängisin 1000 kätt ...ja sian mingi ca 3BI. hetkel on 4.26bb/100'le 32k käe põhjak. arvestades et 20k olin break even, on imo tulemus super :D

leits
13.03.09, 10:06
http://img24.imageshack.us/img24/4600/statsoosom.jpg

Ülikõvad statid tulid tänasel sessioonil, 3Bet 5.6% 8) AF 5.69 8) ja veel palju muid :)

Kuid kõige tähtsam on see, et 2 viimast sessi on läinud VPIP ja PFR ligi 2% võrra kõrgemaks ning see on tulnud sellest, et olen CO ja Buttoni pealt julgemaks muutunud :)

Aga vahepeal täna 3Bettisin 3 kätt järjest hilistest positsioonidest ja huvitav, et keegi eriti leili ei läinud ;D

Ning nüüd olen umbes 800 käe kaugusel NL50's 20k käe täitumisest ning pärast esimese 10k käe -80$ faili on järgmise 10k käe tulemas üle ootuste kena kui viimase 800 käega mingi katastroof ei juhtu :)


imo cbet 96% on wayy to palju aga see on väike sample ka ... possible et hittisid enamus floppe vms

RudiTurbo
13.03.09, 10:13
Mul oli ta vahepeal väixem, aga ma ei tea, mulle meeldib nii kui ma pmst cbetin kõik heads up potid. Enamuse ajast ma karistan limpereid või 3Betin kah, siis obv peab ju Cbettima :)

Eile vaatasin, üle 19k käe oli vist nüüd kuskil natuke üle 5bb/100.

Viimased 9k kätt 14bb/100 :P

Aga tra, täna õhtul lähen tööle, seega reede õhtune grind jääb ära, pärast tööd, mis on siis kella 11 aeg, siis nii väsinud, et ei tasu vist enam.
See eest laupäev ja pühapäev tuleb mingi 6k kätt teha, et nädal ikka 10k kätt ära tuleks. Kuigi ehk tuleb rohkem :)

leits
13.03.09, 10:18
Plaanis reede-pühap ->15k kätt ... oleneb kuidas õhtu kulmineerib, kui turnat l2hme classicusse m2ngima, siis ilmselt hakkavad symboolsed joogid :D

RudiTurbo
13.03.09, 10:22
Plaanis reede-pühap ->15k kätt ... oleneb kuidas õhtu kulmineerib, kui turnat l2hme classicusse m2ngima, siis ilmselt hakkavad symboolsed joogid :D


Kätearvult ma vist Sind ei suuda biitida, mängid liiga palju laudu ka rsk ;D
Aga winrate ja kasum tuleks ikka põske teha Sulle :)

Muide, eile oli ühes lauas lausa kaks BMW märgiga donki ;D

leits
13.03.09, 10:26
noo igas kuus on mingi break even sess, kellel rohkem kellel v2hem, samas upswing on hea, keep up the good work :=)

RudiTurbo
13.03.09, 13:20
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($9.05)
SB ($42.95)
BB ($30.45)
UTG ($50.20)
UTG+1 ($54.05)
MP1 ($50)
MP2 ($49.75)
MP3 ($52)
Hero (CO) ($50)

Preflop: Hero is CO with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
4 folds, MP3 bets $2, Hero calls $2, 3 folds

Flop: ($4.75) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP3 checks, Hero bets $4, MP3 raises to $8, Hero raises to $12, 1 fold

Total pot: $20.75 | Rake: $1

Results:
Hero didn't show Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (nothing).
Outcome: Hero won $19.75


Mingi imelik käsi oli see, 7/5 NIT oli ja see reraise flopil oli nii ülimegasuperinsta minraise, et mul oli tunne, et midagi on jama ja panin pulli pärast minraise otsa ja tuli suht insta fold kah ;D
Vb oli misclick Tal :)

Vaatasin eilsed potid üle ka, ühtegi suurt potti eile ei tulnudki, suurim võit käega oli 28$, ülejäänud olid kuskil 20$ kanti ja alla. Suurim kaotatud pot oli set vs set 21$ ;D
Aga eile väike leak oli tegelt see, et umbes 3 korral ei võtnud riveris valuet, kus olex pidanud.

Aeglaselt sõuad, kaugele jõuad 8)

ranka
13.03.09, 17:27
See minraise on ju jube, nii mängides sa müüd oma positsioonilise eelise kõige odavamalt maha. Pealegi saab ta oddse edasi mastiga callimiseks ning võib vabalt drawga sisse lükata ja sa võid foldida best handi või callida halvemaga.

Calli ta minraise ja vaata, mis juhtub turnil.

RudiTurbo
13.03.09, 23:32
See minraise on ju jube, nii mängides sa müüd oma positsioonilise eelise kõige odavamalt maha. Pealegi saab ta oddse edasi mastiga callimiseks ning võib vabalt drawga sisse lükata ja sa võid foldida best handi või callida halvemaga.

Calli ta minraise ja vaata, mis juhtub turnil.


Ma tean, et see tavaolukorras on jube, aga see oli praegu eriolukord, sest see oli maailma kiireim minraise ;D

ah jaa tuli veel meelde, ära Jumala eest bustoks mine ranka, laos tööl on ikka jube käia ;D
Või siis kui downswing on ja motivatsioon kaduma hakkab, siis mine küsi kuskilt üx öövahetus ja oled taas pokkeri jaoks motivatsiooni täis laetud :)

RudiTurbo
15.03.09, 01:04
Tra, täna jälle mingi kebberniidi maailm hakkas pihta. Mingi 3300 kätt mängisin hetkel ja oli selline tavapärane väike miinus algul, aga kuskil 1800nda käe juures sain monotone boardil bottom set vs top set, mõtlesin, et foldiks ära, sest flopil tuli 4Bet , aga ikka pidin uskuma, et Tal ehk ülepaar flush drawga ja sain põske ja sealt algas üx uppumine. Kuskil 2700nda käe juures käisin -200$ peal ära ja siis asi enamvähem stabiliseerus, sain sealtmaalt lõpuni ka 3 suuremat potti, kuid pärast kahte esimest oli kohe mingitmoodi vaja ikka tagasi kukkuda kohe. Lõpus kui juba laudu kinni panin tuli veel üx päästev käsi, mis tõi mind siis -150$ peale vähemalt tagasi. Krt, ise tegin ka suht palju halba mängu ja kõik suuremad kaotatud all ini, mis eriti täna üle poole stackiste tegelaste vastu polnud õnneks olid mul väga halva equitiga. Aga noh, täna lihtsalt fishid floppasid hästi ja raske mingit fishi seti peale panna.

Panen siia siis viimase käe, mis suht naljakalt mängitud.
Võtsin hoo maha flopil, sest Tal oli suht meeletu 3Bet ning samuti oli Ta suht agrssiivne ning lootsin Teda bluffima saada, sest kui Tal just KK'd polnud, siis oli K Tema jaoks scarecard.


PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($56.05)
CO ($146.60)
Button ($50)
SB ($53.30)
BB ($50)
Hero (UTG) ($50.60)
MP1 ($32.60)

Preflop: Hero is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
Hero bets $2, 1 fold, MP2 calls $2, CO raises to $5.50, 3 folds, Hero raises to $13.50, 1 fold, CO calls $8

Flop: ($29.75) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero checks, CO checks

Turn: ($29.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero checks, CO checks

River: ($29.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero bets $37.10 (All-In), CO calls $37.10

Total pot: $103.95 | Rake: $3

Results:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, Kings over Aces).
CO mucked Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, Kings over Jacks).
Outcome: Hero won $100.95


Igatahes nüüd on laudadesse tagasi vaja minna, eelmine laupäev oli samamoodi, et -178$ esimene sess ning teine ülipikk sess tõi ligi +400$. Loodame, et ajalugu kordub :)

RudiTurbo
15.03.09, 06:01
Täiesti pael, ma ei tea, mis mu nonSD winningsitega täna toimub, upun nagu Titanic tra!

-330$ käisin juba ära, siis sain väikse AA vs AK ning flop tuli AKx, sain kohe all ini kah. Turn tuli juba K, mõtlesin, et KK imes ära rsk!

Tõmbasin nüüd sealt maniakaalsest eestlaste lauast ka uttu ja päev siis -284$ >:(

Tra ma ei tea, täna calliti lihtsalt kõik ära igalpool, üxki 3Bet ja üxki Cbet ei õnnestunud. Showdown winnings oli natukene plussis ja kuskil poole peal olin veel 70$ üle EV, täiesti sick!
Lõpus jõudis juba EV ka tagasi nulli igatahes.

Kuu on pmst poole peal ja kuu kasum on 214$.

Mõned tournad tegin ka vahepeal, haige mismoodi jälle suhu sain. Sain nightly seventy grandile pileti, olin juba natuke stacki suurendanud ja nüüd olin suures potis AT'ga , turnis vend reraisis ja lükkasin all ini, A9 vastas, obv river 9. Siis oli üx Sunday millioni sat, haige hea run, sitaks suuri paare ja olin suht suure stacki saanud, siis SB limbib ja mul J8'ga BB peal flopist top2. Saan all ini ja obv on set vastas, gg! Ja siis kahes väixemas tournas sain ka mingil suht haigel moel.

Vahepeal õnneks tiltasin ja tegin mõned nightly 70 grandi satikaid 5 tükki korraga, sest hea struktuur oli ja 6maxi SNGst panin kinni 4 tükki 5st, seega üx oli pilet, aga 3 tükki läxid siis automaatselt Tournament dollariteks 165$ väärtuses. Seega homme saab nendega natuke downswingi leevendada 20$ Double or nothing SNG'si mängides. Või siis mõned teised SNG, vaatab, mille tuju tuleb, igatahes tuleb võimalikult kindla peale minna, et hea cash kokku teha.

Ei tea, mix ma ei või vahepeal rahus 20BI'id üles joosta, aina mingi 10BI üles maximum ja siis on downswing järgmine sess garanteeritud. Tra, kui kuu kasum peaks nulli ka jälle tagasi kukkuma, siis ma ei tea enam, mis toimub.

leits
15.03.09, 11:19
Noojah, sul läks eile päris kehvasti siis, aga noh, mis teha. Tahest tahtmata tuleb selliseid sessioone vahepeal ette, kus lihtsalt mitte midagi ei õnnestu. Tean täiesti omast käes. Mul on hetkel tunne, et ma teen elu parimat mängu, obv on kerga heater ka peal, imestaks kui ei oleks ka (20k sai break even oldud).


Edu sulle :) Mul on kena bb/100'le, 6.66 (maffia teema ) :D

RudiTurbo
15.03.09, 22:47
Mine *****, kuidas sessioon algas täna jälle

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($42.25)
CO ($118.20)
Button ($35.85)
Hero (SB) ($48.75)
BB ($58.20)
UTG ($29.60)
UTG+1 ($47.10)
MP1 ($50.75)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, 2 folds, Hero bets $3, 1 fold, UTG+1 calls $2.50, MP2 calls $2.50

Flop: ($9.50) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
Hero bets $7.50, 1 fold, MP2 raises to $15.50, Hero raises to $45.75 (All-In), MP2 calls $23.75 (All-In)

Turn: ($88) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($88) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $88 | Rake: $3

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Jacks).
MP2 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (two pair, Queens and Jacks).
Outcome: MP2 won $85



PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($26.80)
CO ($41.25)
Button ($24.45)
Hero (SB) ($47.25)
BB ($28.65)
UTG ($10)
UTG+1 ($45.65)
MP1 ($68.80)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, MP1 bets $2, 1 fold, CO calls $2, 1 fold, Hero raises to $8.50, 2 folds, CO calls $6.50

Flop: ($19.50) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero bets $15, CO raises to $30, Hero raises to $38.75 (All-In), CO calls $2.75 (All-In)

Turn: ($85) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($85) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $85 | Rake: $3

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (two pair, Aces and Kings).
CO had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, Aces over tens).
Outcome: CO won $82


Laksti 150$ alla EV :'(

UdusOlevSiil
15.03.09, 22:54
Kas stars jamas või Sa ei kasutagi auto rebuy-d?

Teine käsi on päris nutune ja edu EV joone jälgimisel :)

leits
15.03.09, 22:55
no worries .. ma tõmbasi -6BI .. hakkasin õlut jooma .. pean midagi muutma, karma on halb

RudiTurbo
15.03.09, 23:03
Kas stars jamas või Sa ei kasutagi auto rebuy-d?

Teine käsi on päris nutune ja edu EV joone jälgimisel :)


Stars on suuht lagine hetkel ja viskab aina seda reload errorit, aga mul vist reloadib ka alles 45$ pealt. Et mõni ranka sugune arvaks, et olen fish, kui mul 47.56$ on lauas :P

RudiTurbo
16.03.09, 01:42
No täiesti perses, tõmbasin selle alguse jama peaaegu nulli tagasi, aga pole lootustki. -175$ jälle ning kuu kasum on nüüd pärast 26k kätt 37$

Eelmine kuu NL25's oli 27k kätt vist kokku ja kasum 600$.

Tra, mix NL25's siukest paska ei näe? NL50's on nagu teine kaardipakk. tõstan 2$ 33'ga EP'lt, mingi yrood tõstab 3.50$ peale, flop on 378, saan flopil all ini, obv mängiti 77'ga sedasi.
Siis mingi faking idioot slowplayb oma topsetti ja mul on obv vaja 88'ga madalam set riverisse hittida täiesti puhtal boardil ja all ini ikka ja stack läind jälle
Siis on vaja turnis top2 omale tõmmata, kui flopis on idikal set juba.
Ning non SD langeb ka lihtsalt valusa kraadiga alla viimased 6k kätt, enne oli evenis.

Tra , peaks äkki NL50 6maxi proovima. Kõik aina postitavad igalpool mingeid 6maxi heateri graafikuid.
Üx nädal veel kooli, siis tuleb mingi enamvähem vaba nädal, grindin end pooleks siis.

RudiTurbo
16.03.09, 04:05
MILLEGA CALLITAKSE NOH?

Teen praegu 6 maxi, sain peale selle veel ühe korra set over set ka fishi käest , kuid nii palju actionit on, et hetkel veel olen evenis.


PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($55.20)
SB ($60.05)
Hero (BB) ($50.50)
UTG ($96.25)
MP ($115.75)
CO ($16.60)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
UTG bets $2.50, 1 fold, CO (poster) calls $2, Button calls $2.50, SB calls $2.25, Hero raises to $12, 1 fold, CO (poster) calls $9.50, 1 fold, SB calls $9.50

Flop: ($41) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
SB checks, Hero bets $38.50 (All-In), CO calls $4.60 (All-In), SB calls $38.50

Turn: ($122.60) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players, 2 all-in)

River: ($122.60) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 2 all-in)

Total pot: $122.60 | Rake: $3

Results:
SB had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (two pair, tens and sevens).
Hero mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, tens).
CO mucked Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, tens).
Outcome: SB won $119.60

mihke666
16.03.09, 10:39
sinu sitt

Rage
16.03.09, 11:03
mul oli sama case umbes kaks päeva tagasi NL10s.. tohman raiseb 1taala peale, teine callib.. ma reraisen AK'ga 5 taala peale.. mõlemad callivad..
flop 223.. cbet 9 taala.. esimene tohman allin, teine fold.. callin.. mehel 34s.. tunne oli õige et tal ei ole kaarti... aga ikkagi et kolmele pihta sai ja ei kartnud, et mul overpair o.O p.s. minu call oli muidugi ka halb.

leits
16.03.09, 11:55
pole hullu rudi .. mul on 8BI downswing :) mõtlen kas mängin täna yldse or not :D

-andres-
16.03.09, 11:56
Ja mul oli 11BI downswing nl50's. I hope it's over, ptuiptuiptui.

RudiTurbo
16.03.09, 12:33
sinu ****


Sina kolmbeti edasi oma QT'ga ja ole kuss!

RudiTurbo
16.03.09, 12:46
See siis selle nädala kokkuvõte, hea, et nädala sees vahepeal väike pluss õnnestus teha. Aga uskumatu kui stabiilselt nonSD läheb alla. Ma ei tea, see vb sellest, et 3 betitud pottides ei hittinud või siis on need idioodist limp caller regularid minu mängust sotti saanud ja aina floativad ja võtavad mult potte ära. Muidugi viimased käed olin ikka päris tiltis ka ja suur osa lollusi ka sees vist.
See nädal siis panen rõhku rohkem kvaliteedile ja üritan mingeid reade regularide kohta rohkem saada, mängin vist maximum 9 lauaga, et käigud rohkem läbi mõelda, eelmine nädal kohati võtsin juba üle 12 laua ja natuke rutates tegin otsuseid ja läbimõtlemata. Aga kuna mu kuukasum kukkus nulli tagasi, siis ma ei teagi, kui nüüd veel miinus peaks jätkuma, siis kaua ma julgen siia NL50'sse jääda. Jubedalt ikka vihkan seda limiiti Pokerstarsis rsk!
Kui peaks siis failima NL50's see nädal, siis tegelen vb millegi muuga natuke. Nädalavahetusest algab vaba nädal koolist, siis ehk teen mõned SNG eksperimendid jälle. Äkki saab sellest NL50st üle hüpatud kuidagimoodi :)

http://img11.imageshack.us/img11/1700/ndal.jpg

leits
16.03.09, 12:49
Panen sulle lohutuseks enda nädala graafiku ka, kus on näha, et nädalalõpp oli UP AND DOWN .. perses ühesõnaga


http://img21.imageshack.us/img21/752/plj2.th.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=plj2.jpg)

RudiTurbo
16.03.09, 12:54
Panen sulle lohutuseks enda nädala graafiku ka, kus on näha, et nädalalõpp oli UP AND DOWN .. pe**es ühesõnaga


http://img21.imageshack.us/img21/752/plj2.th.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=plj2.jpg)


Einoh, valus 800$'ine run enne seda, kui asjad perse läxid :)

leits
16.03.09, 12:57
teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin

pikk28
16.03.09, 13:19
teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin

loodame :)

RudiTurbo
16.03.09, 13:48
teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin


Mõtlesin, eile, et teeks 11$ 200k GRT eile ja siis mõtlesin veel, et mix mitte üritada võita pilet läbi satelliitide ning leidsin ühed põnevad satelliidid, mis mulle meeldivad väga ja olen varem kallimatele tournadele pileti saanud.

Et siis 500 chipsi ning iga 3 minuti tagant tõusevad blindid ning 6 mängijat laua peale. Ning umbes iga kolmas mängija saab pileti, võtsin kohe kolm tükki ja hittisin kõik 3 tükki ning sain siis peale pileti ka 22$ Tournament dollarit :)

Aga tournamendil obv preflop AQ vs AJs oli juba flopil drawing dead.

Ning IMO mingid sellist sorti satelliidid on jõhkralt +EV SNG mängijatele, sest seal on enamuses mingid tohmanid, kes lihtsalt tahavad kallimale tournamendile oma sitaste viimaste kontol olevate dollaritega pääseda. Kuigi mõni üxik kavalam vend multitableb neid kah meeletult, aga eile üle 3 ei hakanud pullima, sest registreerumine laagis täiega.

tdx
16.03.09, 20:28
Soovitan sul laudu vähemaks võtta kui oled just üles liikunud. Võta mingi 4-5 lauda ja jälgi heade regularide mängu, kus nad cbetivad, kus floadivad etc. Non-SD joone järgi ytleks, et ilmselt laksid Cbette kõvasti ja annad turnil alla? Hakka 2nd barreleid laskma headel turnidel või siis hoopis IP järgi chekkima jne... edu.

RudiTurbo
18.03.09, 00:52
Oijah, eelmine kord jõudsin 1575$'ini vist BRi tipphetkel, kuni uberswing peale tuli ja end 300$ peale kõige hullemaks hetkeks tiltasin.

Nüüd oli jõutud juba vahepeal 1765$ kanti ning NL50 swingi ja tänase Double or nothingute katsetusega olen pea taas alla 1000$ kukkumas, no täica pael, miks ma 2000$'eni ei jõua!
Triobetis on ka vist bankrolli suurim point olnud kusagil 1500$ kanti, aga jah, sealt olen ma ligi 3500$ väärtuses cashoute teinud, kui tööd pole palju saanud või teha viitsinud.

Tänaseks vist aitab mängimisest, aga proovin vist siis ühe NL50 sessi veel mingi 6-9 lauaga upswingi lootuses ning kui see ei õnnestu, siis grindin end NL25's üle 2000$ piiri seekord , sest NL25's ei juhtunud üldse imeasju nagu KK AA ja set over setid jne või siis oli seal nii palju donkamente, kes pidevalt stacke kinkisid ja need ära varjutasid? Aga üldiselt ei mäleta küll, et olexin seal üle 3-4 set over seti saanud või, et top set olex ära crackitud mitmel korral.

Krt ja Unibetis peaks ikka natuke gamboolima, ilma mängimata olen juba 12ndaks tõusnud ning see hullar kajamees on ka kõvasti kaotanud ja teisel kohal oli hetkel ainult ligi 600 Euri :)
Tegelt ma ei teagi, miks need kohad olulised on, sest peamine eesmärk olex vist punktid täis teha, aga võistlusmoment vist ikkagi tekib sisse, kui näed, et pole nad nii kaugel :)

RudiTurbo
19.03.09, 02:38
Mängisin täna nagu mingi passiivne ahv. No vähemalt ei langenud nagu kivi, aga poole pealt jooxis showdown winnings jumala otse, lihtsalt mõni suurem pot ja biit balansis vahepeal.

Aga üx krdi idiootne pot oli, board oli A23, bettisin 3 way potis välja AJ'iga, positsioonis olev reg callis. Turn oli 5, bettisin samuti suht normaalselt, aga mitte väga suurelt. River 4 ja bettisin suurelt, et ehk saab split potti vältida, vastane all ini. No palju polnud mul järgi nagunii ja mitte mingi loodusseaduse järgi ei tohiks siin regularil kuute olla, aga WTF, idioot oli callinud flopi ja turni 65o'ga. Täiesti pe**es!

No vähemalt ei tulnud stoploss ette, et NL25 liikuma peab ja saab vb Platinum Stari veel NL50's ära teha, 1192VPP'd veel vaja

http://img10.imageshack.us/img10/6753/pnev.jpg

BuildUp
21.03.09, 23:04
Oled veel elus NL50s või liikusid alla?

RudiTurbo
21.03.09, 23:50
Olen viimased päevad natuke SNG'dega end tilti ajanud, tsipakene miinuses, aga täna peaks NL50't proovima veel, nädalavahetuse fishid ju siiski.
Aga pean natuke praegu puhkama, elu tilt praegu tournamendist

Sellel ahvivändal on nüüd hetkel kahekordne chipsilead teise koha ees ja 13 lammast on järgi, see kõik peaks minu olema tra nahhui.

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00+$0.20 Tournament, 6000/12000 Blinds 1200 Ante (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO (t190996)
Button (t205124)
Hero (SB) (t196356)
BB (t104639)
UTG (t80034)
MP (t27274)

Hero's M: 7.79

Preflop: Hero is SB with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
3 folds, Button bets t203924 (All-In), Hero calls t189156 (All-In), 1 fold

Flop: (t409512) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: (t409512) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

River: (t409512) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: t409512

Results:
Button had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Aces).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Queens).
Outcome: Button won t409512



Muide see tournament on ainult Skandinaavia ja Balti riikide mängijatele Pokerstarsis ja täna oli ligi 700$'ine overlay.
4000$ Guaranteed, muidugi see on jõhker turbo, kuid ma mängin seda suht üliharva ning olen seal ühe korra jõudnud final table, ja tänasest kaks korda top20, kui 2$'iste BI'dega alguses gamblimine pole probleem, ja siis mõned flipid pärast Esimest pausi ära tulevad, siis oledki rahas ja FT poole teel. Täna tegin isegi 2x double rebuyd, sest mingi KK laks sai A5 käest 4 way all inis algul pähe ning veel üx laks oli, kus lihtsalt liigselt mehi lendas preflopist sisse.

RudiTurbo
22.03.09, 06:45
Mõtlesin, et lähen mängin mõnes nädalavahetuse fishises lauas NL100.

Üx regular sai mult päris kõvasti ahtrisse, kui esimene pot kohe AKs'iga ta suurelt üle tõstsin flopil pärast tema suurt Cbetti. Ning seejärel 3Bettis mind, aga tema kahjuks oli mul AA ja lükkasin sisse,kuid ta siiski ei callinud. Kuid teises lauas nagunii tuli peagi AA vs KK mul tema vastu ja sealt sain lõpuks talt kogu stacki kah kõigele lisaks. Hiljem veel KQ'ga AA vastu broadway flopist ning nuts oli riverini olemas ja fish lükkas riveris all ini ka ja nii mõnus oli callida teades, et hullem mis võib juhtuda on split. Üx pot läx raisku kah, kui AQ'ga AA9 floppasin ja mingi regular callis mu suured betid A4'ga ära, kuid riverisse päästev split pot maja tuli raisale.

Igatahes +300$ 800 käega , olen küll paha poiss, aga üle pika aja on hea olla.

NL50't ma vist enam ei mängi, sest seal juhtus täna jälle asju.

RudiTurbo
23.03.09, 09:30
Njah, natuke kadus motivatsioon ära see nädal ja tuli kõvasti vähem käsi ning reede, laupäev tegin miinust hoopis tournadega.
NL50 viskas üle ja lõpp on natuke NL100 4 tabletud, tuli väike heater ja täna tegin ka veel väixe sessi, kus olin juba +80$ ühel hetkel, aga siis hakkas üx donk hittima ja üx BvB QQ vs KK tuli, 4 bettisin teda ja insta shoves, no ma ei tea, kas NL100 on veel piisavalt väike limiit, et võib QQ foldida shove peale? Aga täna igatahes callisin ja tänu sellele tuli täna väike miinus, aga kuna sain kohe esimene sess sellise väixe plussi, mille peale liugu lasta, siis enne NL100'st ära ei lähegi kuni peaxin nulli lähedale sattuma. Kes teab, äkki veab ja saan kohalt minema. Vähemalt FPP'si tuleb ka normaalselt ja tsipakene veel teha Platinumini.

Unibetis sain ka rolli korra juba 140 Euri lähedale, aga siis tuli krdi mingi biitimine jälle ja hetkel 94 Euri ainult. Ja krt minu arvutuste järgi peaxin ikka way liiga palju grindima, et NL20's see 10k punkti kokku saada, seega kui ma need punktid tahan kokku saada, siis pean rolli ruttu üles saama kuidagi. Prima softiga 10 lauaga grindida 3h päevas olex tappev!

http://img21.imageshack.us/img21/5254/ndalake.jpg

Krt, alguses tuli igaltpoolt raha nagu lademetes, viimased 3 kuud on ikka igalpool kõik nii rigged ja lisaks sellele ei oska ma foldida ka enam nii hästi. Aga mängin ka natuke rohkem sedasi nagu siin foorumis õpetatakse igalpool, siin on Sul equity nii palju ja naa ja shove ja shove, aga ei tule ära see kaart ja see variatsioon tapab mind. Enne olin valmis QQ preflop foldima 3 beti peale insta ning kasum oli Triobeti NL50's kena ja stabiilne. Mängiks praegu samamoodi, aga mingi jonn on sees ja ikka üritan mingeid trikke teha.

Samas jooxen ma ka päris palju alla EV kogu selle aasta peale ja ka see kuu jälle, seega ehk on lootust, et mingi hetk tuleb see kõik tagasi.

marguzz22
23.03.09, 09:52
pokker on üks imelik asi, üks hetk tõstab ta meid kõrgustesse teine hetk kütab jalaga näkku ja situb pähe. Mul samamoodi, praegu täiesti kopp ees, mängisin puhkuse ajal 14K kätt 5päevaga, esimesed 4000 kätt oli downswing nl25 12 buyin,(esimene downswing kogu mu elus) see oli ime mis toimus ning kuidas folpist polnud mingi probleem 7korda järjest minu AA ära crackida, ja Jx5 boardil 6max ei leia foldi ka(loe: ei tohi), järgmised 8K kätt ronisin sellest sitaaugust välja ning nüüd on isu mängule täiesti kadunud. Teen puhkuse 2 nädalat pokkerist ja tegelen millegi huvitavamaga. Siin loodetavasti juba isu mängida edasi. Sest kui ma hakkan mõtlema kui mitu tundi ma raiskasin selle peale, et sealt sitaaguust välja ronida ja kasum oli lõpuks 0. Rakeback õnneks päästab.

RudiTurbo
23.03.09, 10:02
Pokerstarsis pole rakebacki kah, aga suure tuleviku nimel tuleb Pokerstarsis elada :(

leits
23.03.09, 10:34
mul sama seis ära muretse .. midgai rõõmustavat pole .. peale downswingi olen +4BI saand .. käsi olen üle ootuste palju mänginud see kuu - 60K bb/100'le on mingi 2.5 ... nahui see downswing tõmbas ikka nii põske et vähe ei ole :D No see Nl100's QQ'ga shove callida on suht variatsiooni rikas olgu ta isegi donk .. AK vastu saame me coinflipi ... aga noh, proovima peab ..

RudiTurbo
23.03.09, 10:48
Äkki peaks proovima nii mängida, et 3bette absull ei calli alla KK, siis peaks variatsioon tekkima ainult bad biitidest.
bohhui see winrate võimsus, mingi stabiilne winrate tuleb kõige pealt saavutada, siis vaadata, kuidas seda winrate improovida.

Vaatasin ka, mõned suht 12/10/1 mängijad on isegi NL100's stabiilsed võitjad. Kui passiivsed ahvid suudavad võita, siis peaks suutma rahulikult mängides kah võita.
Näiteks nägin sellist asja, kui AJ'iga hittis A flopist ning checkis mulle 3 tänavat, äärepealt bettisin riveris TT'ga, aga mingil põhjusel otsustasin mitte ja päris üllatuslik oli, et mu kaardid mucki läxid.

leits
23.03.09, 12:27
ehee ... ma callin qq'ga insta 3beti .. jj oleneb vahel callin vahel mitte, kui ded money sees siis insta, oleneb kes 3betib ka muidugi :) kui 8/3/3 3betib, siis insta call .. sest kui ma hitin, stackib ta mu ära ka :)

RudiTurbo
23.03.09, 12:33
Ei tea, callimine on halb, CBet lendab peaaegu alati otsa ja mõtle siis välja, kas on AK või AA vastas.

Odavam on 4Bet kohe otsa, aga jällegi, kui shovele foldida, siis ei ole vist see mäng kasumlik.
Kuigi , kui valida õieti inimesi, kes 3Betivad liiga palju ja 4Beti teed suht väixe, siis ehk jääb kasumisse, aga ma ei tea.

RudiTurbo
25.03.09, 13:44
Proovisin praegu 20 lauaga SNG'si mängida, tegin 3.40$ 10 inimese turbosi, no ma ei kujuta ette, kuidas see Boku 50 lauda paneb, mul hakkasid 20'ega kõige tihedamatel hetkedel silmad vett jooxma. Aru ka mitte sittagi ei saanud mis toimus, igalpool nägin oma kaardid ära, lõpufaasis oli aint all in või fold , krt kujutan ette kui palju bubblesi perse keerasin, jäin kohutavalt palju neljandaks ja kolmandaks. Ühe võidu võrra jäin kahjumisse kah rsk. Aga üx heads up oli ka lõpus rigged, idikas tagus aint all ini, lõpuks AK vs A9, no lihtsalt niiiiii faking obv on flop 99x

alaska
25.03.09, 17:38
10 inimese omad on midagi muud, kui 45 inimese omad. Ma vaatasin neid boku mängusid, lauas käis selline munemine lõpus, nagu oleks kõigil 40 lauda lahti.

RudiTurbo
26.03.09, 12:42
Koolis mõne lauaga mänides on ikka super lakbox. Mängisin praegu 3x 18 inimese 5$ SNG'd ning ühe võitsin ilusti ära, teises tõusin väixest stackist teisele kohale bubble ajal ning üx monster stack läx sit outi 18k stackiga järsku ning kui olin jäänud ühe tüübiga koos alles, siis leppisin kokku, et raisime kordamööda tühjaks ta raisa, lasin tal ausalt hoida oma chipsi edu ka, mis tal mu ees oli ning lõpus callisime mõlemad, et ta välja võtta ja tüüp oli ka aus ning ei bettinug oma setiga kuni riverini :) Igatahes siis hakkasime mängima heads uppi umbes 11k 15k seisust vms ja lakbox oli jälle hea ja võitsin ka selle ära ning kolmandas SNG's tekkis natuke kaardisurm ja blindisin peaaegu välja, kuid jõudsin ka seitsemenda kohani.

Igatahes selge on see, et lihtsalt jube kui kõvasti parema kvaliteediga annab mängida, kui mängida ainult mõned lauad korraga :)

Hetkel on hea algus ka 20 blokisele Battle of the planetsi tabelile, seega üritan selle bloki mõne laua haaval täis mängida.

alaska
26.03.09, 17:16
Fair play teeb alati tuju rõõmsaks. Minupoolne respect.

RudiTurbo
26.03.09, 17:50
Tra, see teine koht, seal olin mingi 18k 6k , flop QTx, mul Q8, teen väixe panusekese ja vastane lendab all ini ja INSTA CALL, turn on krdi J nahui ja hiljem 3 võtmekätt ka luckboxis raisk, turnis ühes kohas gutshoti minu turnitud kahe paari vastu ja siis viimane käsi KTs callis mu 75o ära, kohe 5x5 flop.

Aga njuh, hetkel nillin vaixelt Battle of the Planetsi kohta, õhtul või siis homme jätkan 4 lauaga maximum kvaliteediga mängimist :)
Täna õhtul ujumistrenn ja siis pärast trenni vaja üx kebberniit teha ja edasi vist liiga väsinud, et teha veel.


http://img212.imageshack.us/img212/3579/30694478.jpg

EDIT: Tehtud on muidu 7 SNG'd, see polnud vist sharkscope jõudnud, aga jäin ka kuskil 8ndale kohale vist.
Ja Krt, üx SNG oli varasemast mitte cashitud, seega battle of the planetsi bloki jaoks on veel 12 SNG'd vaja.

RudiTurbo
26.03.09, 22:35
Eile piinasin kõhulihast täiega jõusaalis ja rinda. Kõhulihase tegemine teeb kõrvaliselt ka palju muid lihaseid ja täna ujudes, kui kaasatud on kõik lihased veelgi suuremal määral, siis ikka mõnus tunda, kuidas keha on lihaseid täis 8)

Ja nüüd on mõnus surisev tunne naha vahel , kui kaif rsk!

Kui mu krooniline nohu mu enesetunnet nii palju ei nussiks, siis elaks ainult jõusaalis ja ujulas, nagu mõned aastad tagasi. Aga see asi on siin Taanis elades kuidagi nilbeks kätte ära läinud.
Eestis lähen arsti juurde, ehk lõigatakse ninast mingid jupid välja ja saab hingata natuke normaalsemalt!

Söömine on ka obv nii off, pole lihtsalt leidnud siin Taanis tooteid, mida naudiks sama palju kui Eesti omasi. Või siis noh, mu rahakott lihtsalt ei ulatu siinsete kvaliteet toodeteni.

leits
26.03.09, 22:38
ma tõmbasin enne ujumist täna red bulli sisse .. no ***** yle 60 otsa ei ujunud, faking ajas pidevalt neid gaase jms paska üles, nii sitt, hingamine perses insta .. l2ksin tilti ja lõpetasin

tavaliselt teen 2.5km+ rigged on see elu :d

kaugel bemm on..mul sõber kytab yhe 2001 530D sedaani müüki vist .. t2isnahk, steptronic, pdc,dsc ... luuk, must lagi .. xenoneid vist polnud. võtad ära :D? UM'i 2a garantii kogu esisisllale + 1 aasta garantii kõikidele amortidele :D

RudiTurbo
26.03.09, 22:46
kaugel bemm on..mul sõber kytab yhe 2001 530D sedaani müüki vist .. t2isnahk, steptronic, pdc,dsc ... luuk, must lagi .. xenoneid vist polnud. võtad ära :D? UM'i 2a garantii kogu esisisllale + 1 aasta garantii kõikidele amortidele :D


lol, VÄRDJAS!

Faking isuäratav, aga kui senise tempoga edasi läheb asi, siis ei ole veel tükk aega võimalik >:( Aga just selline auto olexki suht perfect laks!
Kuigi ema kunagi rääkis, et võib järelmaxu oma nimele võtta, kui tahan osta, aga siiski tahaks mingisuguse normaalse sissemaksu koguda sel juhul. Lakbox peab tööle hakkama või siis 100k kätt kuus NL25 lol!

Ja krt, see ujumisega on jah jama, et söömine peab mingi krdi õieti ajastatud olema, päris tühja kõhuga, siis pole ju jõudu, aga kui liiga hilja sööd või midagi valet sööd, siis on perses tunne terve ujumise aeg. Täna sõin mingi kilo viinamarju umbes 5 tundi enne, aga ma ei tea, siuke tunne oli pidevalt, et hakkan oxele seal basseinis tra, ei saanud päris maximumi sprintides välja panna.

leits
26.03.09, 22:56
tume halli värvi on la veel .. kani maasikas .. panime joonele täna .. tõmbas mytsi mulle mingi 1/4 auto pikkusega ... ta saan on mingi 150kg kergem ka kui minu oma .. ma orgunnin originaal matte endale sisse .. saan vist 300ga ühe tohmani käest ja viin keemilisse, esindus kysib mingi 3k vist ;D

RudiTurbo
27.03.09, 16:58
Persenahk, nüüd läx vist Battle of the planetsi tabel käest.

Tulid kohad, 4,5,6 ja 8

Seal kus viiendaks jäin, tra seal üx väike stack, kellega ma konkureerisin, sellele vennale oli vaja alati mingil teisel tüübil stack tagasi kinkida, nii haige.
Neljandaks jäin kui blindid olid juba suht suured, üx monster stack ja 3 võrdset, üx shoves Q2s, callisin AT'ga ja sai oma flushi riveriks raisk. Enne olin muidugi valusalt lakboxind end vahepeal liidriks kah seal ja üldse tulin ühel hetkel 360chipsi pealt tagasi.

Aga noh, 8 tourneyt veel aega ja 245 punkti hetkel BOP'i arvestuses, aga täna öösel on tööle minek, fck yea :'(

UdusOlevSiil
27.03.09, 17:15
Milles see battle of planetsi võlu ja mõte üldse seisneb?

RudiTurbo
27.03.09, 18:56
Kui 5-9$ omades näiteks saad edetabeli tippu, siis saad 500$ kontole nädalalõpus ning 50k triple shootouti pileti.
Ning üldse top40 hulka jõudes saavad kõik raha, viimane vist ainult 20$, aga seegi midagi :D
Väixematel steikidel saavad rohkem kohti raha, kuid prizepool on ka väixem ja esikoht saab ka vähem.
Aga jah, sinna 20 blokise edetabelisse jõudmiseks on vaja hullem luckbox olla, kuid sajase tippu annab skilli ja keskmisest tsipa parema runiga jõuda.

Ma tänu sellele oma rolli PS'is saingi, et hittisin 20 3$ SNG jooxul nii räigelt, et sain vist mingi 180$ edetabeli koha eest ning samuti sain triple shootouti esimesest lauast võidu ja jõudsin teise roundi, kus kõik said juba ka mingi 180$ :)

Praegu tuli veel üx suht närune sess, ühes oli kohe KK vastu tõmmati set ja viimane koht, kuna teised lauad pold veel jõudnud avanedagi tegin siis 5 tükki ja suht perses oli kõikides laudades seis, kuid ühes lauas õnnestus hea stack saada ning lõpus väga võrdne bubble, kõigil 5k stack, sealt õnnestus teine koht nihverdada, sest teised lihtsalt kukkusid ühe tüübi kaardijooxu otsa. Heads upis floppi ka kohe mu vastu straighti.

Nüüd on mul 17 SNG'ga 291 punkti, seega perses juba. Aga järgmine nädal proovin kohe nädala algusest peale teha väheste laudadega ja kui esimese 20-40 pärast mingi okei score on, siis üritan High Oribitiga hittida, kus siis vaja 100 SNG'd scoori jaoks.

Aga nüüd peaks minema oma Platinumstari ära kindlustama kuskil, 36 VPP'd veel, see nädal pole peaaegu cashi mänginudki.

RudiTurbo
29.03.09, 21:50
Tegin nüüd siis üle pika aja NL25 ning 2k kätt ja täpipealt 125$ kasum.

Persse, nüüd on tõesti nii, et grindin end NL100'ni ära NL25's, sest kui mu winrate on natuke üle 10bb/100 hetkel 35k käe kohta, siis milleks mul NL50'sse ronida vaja on, kui seal on obv tase kõvem ja winrate vb 5 oleks, kasum tuleks lõpuks sama. Ainuke gebberniit on see, et NL25's PatinumStari säilitamiseks ning Supernova kursil olekuks on vaja mängida mingi 75k kätt kuus, blät, seda küll vist ei suuda, seega peab kuskilt VPP'si siiski muretsema vahepeal.

Täna hittisin ka mõnusalt, suuremad potid või lihtsalt vägevamad on Yes Threadis :)

leits
30.03.09, 10:20
Kuidas seis on ... ma jäin ikka VÄÄÄÄGA kaugele 5bb/100 eesmärgist :D see swing tõmbas mindsetile siukse põntsu, et anna kannatust. Samuti oli kohutavalt ebaõnne, käed ei pidanud vastu .. hetkel mingi 10BI vist olen plussis :D Masendav, aga noh on mille nimel pingutada järgmine kuu :D

Järg kuu kui 1.5k ära hitin, siis insta chillin kuu lõpuni ja ei mängi :D Või teen cashaudi mingi 500$ et motiveeriks rohkem pingutama vms :D

RudiTurbo
30.03.09, 10:49
Nii, teen siis omale kah SCOOPi plaani valmis McFoldbergi eeskujul :)

SCOOP01 low: 2.APR 20:30CET 5.5$ NLHE rebuy event 6max ||| 2299 out of 27134 Entries 39.15$ - (5.50$Buy in + 10$Rebuy + 5$Addon) = 18.65$
SCOOP04 low: 3.APR 22:30CET 16.50$ NLHE 2Xchance |||-16.50$
SCOOP05 low: 4.APR 20:30CET 16.50$ NLHE Quadruple shootout |||-16.50$
SCOOP08 low: 5.APR 22:30CET 33$ NLHE 2Day event ||| 28$ satid = Pilet + 66W$, win 30$ = 2$
SCOOP14 low: 8.APR 22:30CET 55$ NLHE 6max||| Buy in 55W$, 154 out of 8301 entries = 257.34$
SCOOP17 low: 10.APR 20:30CET 22$ NLHE[1R1A] Selles eventis osalemine sõltub samuti eelnevast edust.

Ning Main event oleneb täielikult satelliitide edust, sest sinna küll buy inida ei jaxa, kuigi tahax väga mängida seda :)

Kõige põnevam minu jaoks on esimene event, sest 3$ 6 max rebuy on tourney , kus olen kõige rohkem edu saavutanud triobetis, samuti 33$ 2Day event on väga lahe, seega loodetavasti nendelt kahelt tuleb tulemus, siis on ka nendel kallimatel võimalik osaleda :)
Arvan, et proovin ka neid 16$ evente läbi satelliitide, sest siiamaani on satelliitidelt ikka suht hästi pileteid saadud, seega saab loodetavasti tänu nendele kõvasti odavamalt läbi :)

Ah ja krt, üx jama asi, Enne oli enamustel tournidel max entrants täpselt nii, et prize pool tuleb täpselt tasa, nüüd on esimesel eventil juba 30k osalejat lubatud, siis tuleb ikka ropult lakboxida, et kuhugi välja jõuda jälle >:(

RudiTurbo
30.03.09, 10:54
Kuidas seis on ... ma jäin ikka VÄÄÄÄGA kaugele 5bb/100 eesmärgist :D see swing tõmbas mindsetile siukse põntsu, et anna kannatust. Samuti oli kohutavalt ebaõnne, käed ei pidanud vastu .. hetkel mingi 10BI vist olen plussis :D Masendav, aga noh on mille nimel pingutada järgmine kuu :D

Järg kuu kui 1.5k ära hitin, siis insta chillin kuu lõpuni ja ei mängi :D Või teen cashaudi mingi 500$ et motiveeriks rohkem pingutama vms :D


No eile mängisin NL25'te mingi 20bb/100, ehk see parandab mu kuu winrate natuke, kasum vist hetkel 200$ ;D Noh, faili võib juba selleks kuuks välja kuulutada ja järgmise kuu eesmärk on juba kah selge. NL25 ehitada BR'i nii palju kui vähegi jaxan :) Nagu juba ütlesin, on mul hetkel 10bb/100 35k käe kohta NL25's, seega kui suudan seda hoida, siis polegi mõtet mingit 5bb/100't NL50's taga ajada, sest kasum tuleb sama välja. Ja närvide kulu ja mindset peaks kõik olema kordades parem :)

RudiTurbo
30.03.09, 12:28
Mängutuju oli suur see nädal obv

http://img9.imageshack.us/img9/1503/nuf.jpg

Aga Platinumstar sai kinni püütud, mis ma ikka enam mängin :D

Tegelikult peaks nüüd hakkama mõtlema, kuidas Supernova graafikus püsida, 82900 VPP'd selle jaoks veel vaja, see tähendab siis, et 9211 VPP'd kuus. See oleks siis NL25's 90k kätt kuus. Hetkel jään kindlasti natuke veel maha sellest arvatavasti järgmised 2 kuud, kuid see peaks olema kergesti tagasi tehtav, kui juba NL100 grindida saab, sest NL100's piisab 10k VPP kogumiseks ainult 30kst käest, mis on piece of cake.

RudiTurbo
30.03.09, 17:29
Päris toredalt lambad tegelased, see JJ'iga donkament tegi mõned käed hiljem samasuguse preflop calli TT'ga ja hittis veel seti KK vastu, insta 120$ine stack tüübil.

999 vs KKK sain kah täna suhkamisse, aga sellegipoolest ainult 4$ miinust, NL25 :heart:

PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP3 ($28.30)
CO ($25)
Hero (Button) ($36.60)
SB ($25)
BB ($29.10)
UTG ($60)
UTG+1 ($25.70)
MP1 ($30.25)
MP2 ($5.90)

Preflop: Hero is Button with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, UTG+1 bets $0.75, 4 folds, Hero raises to $2.50, 1 fold, BB raises to $6.50, UTG+1 calls $5.75, Hero raises to $26.10, BB raises to $29.10 (All-In), UTG+1 calls $19.20 (All-In), Hero calls $3

Flop: ($84) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 2 all-in)

Turn: ($84) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players, 2 all-in)

River: ($84) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 2 all-in)

Total pot: $84 | Rake: $3

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, Kings).
BB had 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, sixes).
UTG+1 had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, Jacks).
Outcome: Hero won $6.80, UTG+1 won $74.20

RudiTurbo
01.04.09, 23:19
Mul algas kuu päris hästi, peaagu 3k kätt kohe ning natuke üle 5BI tuli ära NL25.

Siis tegin veel aprillinalja tourneisi Starsis, kus tegin mõned rebuyd ka ning cashisin ühelt lõpuks 17$ vms, seega jäin vist napilt plussi isegi, aga vahepeal olin sellel tournal stackiliider, kuid kuna 1 minutised blindid olid, siis ühel hetkel olid suur stack ja 5 minuti pärast ei olnud Sul enam big blindigi. Aga sellel tournal hittisin ikka eluhästi ja olexin hittinud igasuguseid käsi, mida ma ei mänginud kaasa ka. Loodetavasti hitin millalgi ka mõnel tavalisel tournal sedasi, kus lõpus ei ole loterii päris.

leits
01.04.09, 23:22
tra ma loodna tõsiselt ei keegi **** saaks mu mingi haige lakboxi enda peale . 2.5k kätt .. standard täna olen saanud 3 2 outer ja neli 3 outerit ... te ei saa kuus ka nii paljuu vist ega ju?

RudiTurbo
02.04.09, 00:30
NL50's sain samasugust keppi nagu Sa, NL25's saan ise kõrgem set vs madalam set pidevalt, ma ei tea mis värk on ;D Täna oli just 888 või 999 vs 444.

Saada see NL50 nahui, täna mängisin 20bb/100 NL25's , praeguseks on 40k kätt 10,5bb/100. Vahepeal oli 12bb/100, siis tekkis mingi swingimoodi asi sisse, vahepeal isegi 5BI'd läxin alla, siis kadus vahepeal 9bb/100 peale, nüüd tundub jälle tõusuteel olevat ning mängul on üx võimas aspekt juures, litin nüüd kõikide tugevate drawdega 2 samatugevat bulletit kui settide ja paaridega ning töötab väga hästi seni, lihtsalt hitin kõvasti või turnis folditakse palju. Enne ma kas bettisin nõrgemalt drawdega või turnis checkisin, seega peaksin nüüd riveriks alati suurema poti saama oma drawdega :)

leits
02.04.09, 00:36
mõtlen .. on näha t2nasest lakboxist et 5bi below on nii stanrad ... 3 2 audist riverit siis t2na ... tõsiselt see stars on ylihaigelt rigged

RudiTurbo
02.04.09, 00:38
mõtlen .. on näha t2nasest lakboxist et 5bi below on nii stanrad ... 3 2 audist riverit siis t2na ... tõsiselt see stars on ylihaigelt rigged


Ma vaatasin just, et olen see aasta kuskil 1500bb alla EV. Et siis 15 buy ini on erinevates stakesides mul aanusesse keeratud :)
Kokku võidetud oli 3500 bb'd vist ja EV oli üle 5k bb

UdusOlevSiil
03.04.09, 19:55
Head 21-st sünnipäeva! :)

EGERT
04.04.09, 01:15
Head 21-st sünnipäeva! :)


kasinnilaks ? :D

RudiTurbo
04.04.09, 01:53
kasinnilaks ? :D




Suvel kui Eestisse tulen siis obv :)

RudiTurbo
04.04.09, 19:27
Panin ühe LFS'i sõidu nii jõhkralt kinni, et tuli jälle kunni tunne peale! Oleks ma pokkeris ka nii ülekaalukas.
Sõidus sõitsin veel oma nimele kuuluvast maailmarekordist ka 0.6 sekundit kiirema ringi :)
See oli 2h pikkune sõit ning võis sõita ka kahekesi, nii, et poole sõidu pealt vahetatakse sõitja autos, kuid mina sõitsin üksinda kogu 2h ning tuli teha lihtsalt üks kohustuslik boksipeatus, et mul eelist ei oleks.
http://img6.imageshack.us/img6/909/ownageu.png

LuuK
04.04.09, 21:42
Räägi nats laiemalt, mis värk selle LFSiga on, mingid kindlal ajal toimuvad sõidud, osaled mingis sarjas vms?

kvaliteet
04.04.09, 23:54
Ja kas multigaming köhib raha ka?

RudiTurbo
05.04.09, 01:10
Räägi nats laiemalt, mis värk selle LFSiga on, mingid kindlal ajal toimuvad sõidud, osaled mingis sarjas vms?


Hästi palju liigasi korraldatakse , see sõit oli hetkel lihtsalt üx munapühade sõit.
Kui soovid sõita algajana kuskil liigas, siis on hea valik näiteks www.lfs-league.com. Seal peaks uus hooaeg algama peagi.
Hetkel ise kuskil liigas ei osale, kuid eelmainitud liiga huvipakkuvad etapid sõidan kaasa.

RudiTurbo
05.04.09, 01:17
Ja kas multigaming köhib raha ka?


SK-Gaming mulle otseselt raha ei kõhi, aga eelmine aasta kui käisin Rootsis ühe liiga finaali kvalifitseerumas, siis hotell maksti kinni ning rongipiletid samuti. Ning nädal hiljem oli finaal, seega järgmine reede läksin lennujaama, ütlesin oma nime ja läksin lennuki peale ja sõitsin Itaaliasse, ehk siis lennukipiletid olid ära broneeritud minu jaoks SK poolt, ilma, et mina mingit raha kõhima peaks :P
Finaalis oli peaauhinnaks muidu auto, kuid võisteldi ühes teises mängus peale LFS'i ning kuna ma jõudsin finaaliks ainult 4 päeva harjutada, siis kahjuks seal viiendast kohast paremat ei suutnud. Kuigi ebaõnne oli kõvasti ning kui õnnetusi oleks vältida suutnud, siis oleks poodiumile jõudnud.

Aga Monzas WTCC vaatamine oma võistlustele lisaks oli Nuts :)

http://img102.imageshack.us/img102/5789/atgaaacud8drxokzfpkyzkc.jpg

UdusOlevSiil
05.04.09, 19:03
Näita oma selle kuu graafikut palun :)

Tahaks näha kui hästi proffidel NL-25-s läheb.

ranka
05.04.09, 19:17
SK-Gaming mulle otseselt raha ei kõhi, aga eelmine aasta kui käisin Rootsis ühe liiga finaali kvalifitseerumas, siis hotell maksti kinni ning rongipiletid samuti. Ning nädal hiljem oli finaal, seega järgmine reede läksin lennujaama, ütlesin oma nime ja läksin lennuki peale ja sõitsin Itaaliasse, ehk siis lennukipiletid olid ära broneeritud minu jaoks SK poolt, ilma, et mina mingit raha kõhima peaks :P
Finaalis oli peaauhinnaks muidu auto, kuid võisteldi ühes teises mängus peale LFS'i ning kuna ma jõudsin finaaliks ainult 4 päeva harjutada, siis kahjuks seal viiendast kohast paremat ei suutnud. Kuigi ebaõnne oli kõvasti ning kui õnnetusi oleks vältida suutnud, siis oleks poodiumile jõudnud.

Aga Monzas WTCC vaatamine oma võistlustele lisaks oli Nuts :)

http://img102.imageshack.us/img102/5789/atgaaacud8drxokzfpkyzkc.jpg


Pildil on leits - bmw särk ju.

RudiTurbo
05.04.09, 20:25
Näita oma selle kuu graafikut palun :)

Tahaks näha kui hästi proffidel NL-25-s läheb.


Homme tuleb nädala kokkuvõte, pole eriti palju käsi, kuid loodan täna juurde mängida enne SCOOPi, kui nüüd satid lõppevad :)
Pilet käes juba 33$ omale, üx bubble oli ka juba valus, aga 3 sati jooxevad veel, ehk tuleb enne tourneyt juba kasum ära ning just duubeldasin kahel satil, ühel vahetult enne bubblet ja teisel suht varajane faas olen top10's, 57 saavad pileti ;D
Satid on kuldsed!

RudiTurbo
07.04.09, 00:08
Nädal oli siis selline, krdi vähe käsi, aga seda peamiselt SCOOPi tournadele, mida tahtsin suure keskendumisega mängida ning senimaani 2 cashi neljast pole sugugi paha tulemus ning eilne ülim satelliitide edu kindlustas osalemise ka 55$ 6 maxi evendil, kus cashimine tooks kindlasti ka kogu üritusele hea kasumi. Ning kui see event läbi, siis tuleb vaadata, kust Main eventi pilet muretseda. Mõte liikus tegelikult sedapidi, et kuna mul hetkel 66W$, siis ehk teeks sellele 55$ eventile satte samamoodi nagu 33$ eventile ning kui peaks võitma ühe pileti ning lisaks veel ühe pileti, siis tuleks 55W$'it juurde ja oleks Main eventi jaoks buy in olemas.
Miks mitte teha otse Main eventile satte? Sest 55$'se eventi sattide buy inid on minu jaoks odavamad ning successi võimalus on suurem. Ma arvan, et on suurem võimalus hittida ntx 10$ sattidega kaks piletit 55$ piletit , kui üx 109$ pilet, sest ühel juhul on vaja 10% sisse jõuda, teisel juhul 20% sisse. Ning minu tournamendi stiil sobib sattidesse superhästi, sest mu rahasse jõudmise protsent on kõrgem kui keskmisel edukal mängijal, kuid selle eest ma ei hiti suurelt. Kuid sattides ongi vaja lihtsalt rahasse jõuda ja maximum success on garanteeritud. Seda on senimaani mu sattide mängimine ka tõestanud, väga edukalt olen võitnud pileteid senimaani.


http://img27.imageshack.us/img27/5455/nedjel.jpg

RudiTurbo
07.04.09, 03:46
Krt, see nädala lõpu üles-alla hüppamine jätkub veel, täna 2k käe jooxul -30 pealt +35 peale ning taas -30 peale, lõpuks siiski +25$ peale.

Set over set sain ning kohe alguses 3 Way all ini flopilt setiga ei pidanud, AA oli õnnestunud mul ära crackida, kuid AKsuitedi vastu ei pidanud. Siis veel tegin ise mõned suuremad loosed mängud donkide vastu, tegelikult tegin täna vist päris sitaks vigu, kus oleks pidanud alla andma varakult ning oleks võinud vist isegi suht kena kasum olla, algul ei keskendunud piisavalt.

Vahepeal lihtsalt tuleb tuju mingisuguse 12% 3 bettija vastu KQ'ga mängida, kuid obv see lihtsalt pole käsi, millega 3 betted potti võitlema minna, olgu kui suur see 3Bet% tahes.

Suutsin ka ühe regulari vastu unreal kavalust kasutada riveris :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($4.80)
BB ($26.75)
UTG ($4.10)
MP1 ($6.25)
Unreal Kavalus Jr. (MP2) ($25.70)
CO ($29.15)
Button ($25.55)

Preflop: Unreal Kavalus Jr. is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
2 folds, Unreal Kavalus Jr. bets $1, 1 fold, Button raises to $3, 2 folds, Unreal Kavalus Jr. calls $2

Flop: ($6.35) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Unreal Kavalus Jr. checks, Button bets $3, Unreal Kavalus Jr. calls $3

Turn: ($12.35) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Unreal Kavalus Jr. checks, Button checks

River: ($12.35) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Unreal Kavalus Jr. bets $2.25, Button raises to $19.55 (All-In), Unreal Kavalus Jr. calls $17.30

Total pot: $51.45 | Rake: $2.50

Results:
Button had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, tens).
Unreal Kavalus Jr. had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Aces).
Outcome: Unreal Kavalus Jr. won $48.95


Tavaliselt ei calli nii 3Betti OOP AQs'iga, aga sellel mängijal oli 3Bet% 4% ning ilusad südamed mu käes panid callima!

RudiTurbo
10.04.09, 11:15
Täiesti pael, olin 3$ rebuydega Turbo 6maxi tournal Unibetis 6 out of 70 midagi ja mingi lammas limpis, tõstsin TT'ga mingi sitaks palju ja idioot tuli oma suht väikese stackiga setminema ja obv hittis seti 22'ga. Mul läks mingi pool stacki ja hiljem ei tulnud AT vs 55 ära ja 39ndaks jäin, kui 36 said raha tra!

Krdi idioodi kari, mis siis, et turbo tourna, vahel võix ikka foldida ka oma väixeid pocketeid.

Vähemalt juhtus midagi positiivset ka, Pokerstarsis vaatasin, et nende W$ eest saab stepse ka teha ja mul oli 11W$, seega võtsin 2 stepsi ning esimeses oli 3 way suht võrdne, kuid tunda olid, et mingid parajad idioodid olid vastas ja peagi nad omavahel all ini bluffisidki ja pilet oli käes. Samal ajal teises lauas olin veel sel hetkel liider, kuid mitte suurelt, aga seal oli ka näha, et lakbox töötas kui shortide vastu inid ära tulid ja lõpuks olin juba 5k stackiga, kui kuskil 2.2k'ne stack vms shoves mu AQ'ga raise peale. Vastas oli obv AKs ning flopist talle flush draw ka, kuid imede ime, mida viimasel ajal on hakanud tournides natuke minu kasuks juhtuma, pääsesin tänu lauale tulnud kahe paariga ja säilitasin suure liidrikoha, sealt edasi hävitasin laua täielikult ning tuli veel üx step 2 pilet :)

Olen tükk aega mõelnud, et tahaks stepsidega mingit projekti aretada, seega vb on see heaks alguseks, kuid ei tahaks enne step2'te minna, kui seal on mingi normaalne arv pileteid.
Ainuke jama nende stepside juures on, et BR kahaneb pidevalt enne kuni mingi lõpptulemuseni jõuad, seega hetkel neid veel väga suure hooga toksima ei hakka.

RudiTurbo
10.04.09, 15:56
Proovisin üle pika aja 6.50$ Turbo SNG'si.

obv esimene sess on vaja 3 tükki ära võita ja üx kolmas saada, et tekiks mulje, et on võimalik võita.
Teine sess juba tuli väike miinus, kolmanda sessiga põlesin juba tagasi nulli pmst.

Neljandas sessis olid veel 2 lauda alles, kuid mõlemas oli võidulootusega stack. Selles, kus olin pikalt juhtinud raisen TT'ga, saan shove nagu loodetud, AT on vastas, Turn on A. Jään väixex stackiks. Kaks korda folditakse mulle, siis lükkan A6o juba taas täica normi stackiga, callib Q6s ning tõmbab flushi, taas biiditi mind alla 1K stackiks kui blindid olid juba 200/400.
Lükkasin siis veel mingisugused kõrged kaardid sisse, vastas sama tüübi 85s, jälle olen riverini ees ilusti ja tõmbab teist korda järjest oma flushi ära, UNREAL 3 biiti bubbles nahhui noh.

Teisest tuli võit, aga ühest võidust ei piisa, et 8 laua buy inid tasa teha ja lõpetuseks jäi siiski 32 SNG'ga -25$ umbes, olex võind ju kohe esimese sessiga miinus tulla, polex edasi aega raisanud.

RudiTurbo
10.04.09, 20:06
Perse küll, kui põnevad viimased 7.5k kätt on. Aina üles ja alla, saad juba väikse kasumi kätte, insta set over set või mõni mõnus river. Praegu jälle, mõtlesin, et teen +50 peal väixe pausi ja käin duši all, tulid mingid kaks keskmist potti, mis perse läxid ja siis oli donk, RIGHT WHERE I WANT HIM, KK'ga set ning sain turnis chipsud sisse, donkamendil oli äss ja flush draw ja riverisse tuli dongi tahtmine, ptsi jälle otse nulli mingi riveri pärast. Ja sellisel up and down perioodil ei ole kindlasti ka mäng parim, külma närviga inimene oleks kindlasti hetkel ka võitmas.


http://img19.imageshack.us/img19/506/bhslkjgqwrgu.jpg

BuildUp
10.04.09, 20:48
Endiselt lased NL25?

RudiTurbo
10.04.09, 21:00
Endiselt lased NL25?


Yup, pole mänginud piisavalt, vb võtan mingi hetk shoti NL50 6maxi, kui failin, siis lasen edasi NL25 :P

lenC
10.04.09, 21:02
aga võiks midagi kvaliteediga ette võtta, ei?

RudiTurbo
10.04.09, 21:14
kvaliteet on ok, pigem volume.
Ning NL50 ei lähe sama libedalt vb vaimsetel põhjustel, sest roll on liiga väike, aga selle kallal ma praegu töötangi, et järgmise shoti ajal poleks enam roll liiga väike.
Kuigi NL50's enamus käed, mis mänginud olen, on kõik meenutanud neid, mis mul hetkel viimased NL25's on, kuid seal on vähem fishe, kes vahepeal downswingist päästaxid oma stacke kinkides.

http://img53.imageshack.us/img53/5360/kvaliteet.jpg

Muide, olen proovinud videoid ka teha oma mängust, kuid pole midagi põnevat senimaani välja tulnud, kuid oleks hea, vist mõne video kaudu feedbacki saada. Ehk proovin veel mõnikord!

RudiTurbo
10.04.09, 22:49
Perse küll, sain veel aanusesse, KK floppas A iga kord ja AA'le tõmbas KK runner runner rea pärast flopi all ini + üx donk mängis liiga hästi, et teda mitte stackida.

Lähen magama ära!

vaenekala
11.04.09, 10:26
Sõidust veel rääkida siis, sa vist yritasid kunagi rbr-i ka mängida, vähemalt seal liigas olid korra mul on meelde jäänud? Enam ei ole viitsind sõita seal (hotläppimine viskas tala ette :)) ei tea kas enam sõidad.

RudiTurbo
11.04.09, 10:55
Sõidust veel rääkida siis, sa vist yritasid kunagi rbr-i ka mängida, vähemalt seal liigas olid korra mul on meelde jäänud? Enam ei ole viitsind sõita seal (hotläppimine viskas tala ette :)) ei tea kas enam sõidad.


Ma olen seal proovinud sõita jah, aga tihtipeale läks meelest ära, millal sõita vaja ning need katsed oleks tulnud liiga pähe õppida ka, et esimeste kohtadega võidelda, selleks pole küll aega või tahtmist :) Kuid lemmikkatsetel sai ikka esikoha eest võideldud, eriti katsete esimeses sektoris, mida mul teatud põhjustel õnnestus alati katsetest kõige rohkem harjutada :P

Enam pole sõitnud seal tükk aega, sest ausaltöeldes, ma ei saa nendest autode värkidest seal ka aru, seal annab mingeid uuemaid autosi panna ja osad on kiiremad jne. Mul pole aimugi, mis aasta autod mul kuhu on pandud ja kus nendega võib sõita, kunagi proovisin vist midagi Cote'd Arbrozi katsel, vist sõitsin originaalautoga 2.32 aja vist ning kuskil suurel hotlapi saidil oli 2.27 parim aeg, tegin vist mõned proovid siis mingi uuendatud Subaruga, sõitsin kohe esimestel katsetel 2.29 ning esimeses sektoris olin maailmarekordist ees, kuid siis viskas suht üle, sest ma ei saanud enam aru, mis autodega, kus hotlapitakse ja kui asi pole võrdne, siis pole mõtet punnida, kui pole aimu, kui hea aeg tegelikult on :)

Aga muidu jah, RBR on krdi hea juhitavusega sim ja sõita on ikka suht kaif, aga kiiruskatsetes on nagu midagi puudu minuarust, pole nii väga huvitavad.

Kunagi oli muidu üx rallimäng Ralli Championship 2000, seal ei saanud muidugi heast sõidu füüsikast rääkidagi, kuid katsed olid ülilahedad ning pikimad katsed kestsid üle 20 minuti, vot selle mängu tagant ei saanud ma end kunagi sõbraga kohe kuidagi minema ;D

vaenekala
11.04.09, 11:05
Eks seal oli jah neid autode variante hajooba. Endal õnnestus isegi paar rallit võita, käisin siis koolis veel, huii viitsisin õppida koolist koju ja rbri laskma :) ei olnud just väga kirev elu ;)

LuuK
11.04.09, 11:44
Rally Championship seeria oli tõesti päris tore :)

RudiTurbo
11.04.09, 16:59
Hakkasin täna taas 3Bettima pmst kõigega, mida otsustan blindidest mängida, v.a mõned käed ja mõnede vastaste vastu :)
Samuti Buttoni ja CO pealt 3bettisin ja squeezezin ning donkidele ei andnud absull rahu, ei mingeid odavaid floppe minult enam, EVER !

Ning see tänane sess praegu pani mõtlema, et kuna olen alati liigväixe rolliga NL50 roninud, siis pole mul olnud seda maniakaalset 3bettimist julgust seal, seega vb olen NL50 full ringile nõus ühe viimase võimaluse andma, kui roll jõuab seekord miski 40-45BI peale NL50 jaoks.

See on hetkel muidugi short term, kuid need viimased 8k kätt enne tänast sessi, ma ei 3bettinud eriti üldse ning ei olnud tunda seda graafiku ülesrebivat soovi, tundus nagu raha tuleb ainult siis, kui mõned suuremad käed kohtuvad, kuid kui 3bettida sitaks, siis graafik rebib pidevalt ülespoole ning alla läheb ainult siis, kui mõni biit tuleb.

Üx värdjas käsi oli ka , kus open enderiga bettisin välja flopil, olin J8'ga saanud tasuta flopi blindist ning üx donkament callis ning turnisingi straighti ja sain rahad sisse. Aga donkament oli gutshotiga callinud ning Tal oli nutstraight minu straighti vastu näidata :(

http://img4.imageshack.us/img4/3061/3bet.jpg

RudiTurbo
11.04.09, 23:11
Eelmine sessioon ja hilisem sessioon siis kokku. Ei saanud rohkem mängida, sest tõusin ühe 2 dollarise turbo tourney liidriks ja keskendusin sellele, aga njah, kahjuks tulemus on siiski asdjaspauks teemas, mitte "Yes" threadis.

Aga vähemalt on cash taas tõusuteel ning Bankroll on taas jõudnud tagasi tipphetkele, kus Ta enne NL50 langust oli , seega motivatsioon nüüd arvatavasti taastub, sest aeg on jõuda uutesse kõrgustesse :]
http://img27.imageshack.us/img27/1589/3betcomplete.jpg

Ning loodetavasti tuleb mul üx tournamendi hit ka lõppude lõpuks ära, siis hakkab taas päike minu pea kohal maximumiga paistma :)

RudiTurbo
13.04.09, 13:51
Jätkas siis eelmise nädala lõpus alanud üles-alla hüppamine, kuid õnneks lõpus tuli üx heater päev ja tõmbas kasumi siiski sisse. Aga nädala tegi kenaks SCOOPi 257$'ine cashimine ning Bankroll on taas ületamas kõige kõrgema hetke piiri, seega ehk tekib motivatsiooni see nädal kõvasti ja tuleb ehk suurema volüümiga nädal. Kuu winrate on hetkel 8.80bb/100, sooviks upitada Ta siiski üle 10bb/100, siis olexin rahul. Ja loodan, et selline hüppamine on nüüd lõppenud selle laupäevase heateriga, eilne sess algas suht flippide kaotustega shortidele ja tõmbas väikse miinuse sisse, kuid siis tuli suht stabiilne ülesjooks, kuid lõpu tõmbas jälle natuke ära, aga tundub, et hetkel võib taas hakata ülespoole sõudma.

http://img22.imageshack.us/img22/8628/aprillo.jpg

leits
13.04.09, 15:34
kaugel bemm on:D?
mul standard kevadine v2ljaminek tulemas .. pigi maha + poleerimine
võtsin um'st hinnapakkumise genekarihma ja rullikute vahetamiseks, strandard 3.5k :D Üks rullik rõvedald krigiseb, lausa marru ajab.

PS kui ostma hakkad siis 540 ikka :) alla 200kw pillid on võrrid ( sõbra tsitaat ):D

marguzz22
13.04.09, 15:58
miks sa UM neid asju vahetad, kui sul garantiid nagunii pole? See on mõttetu raha põletamine. Ainult garantiiga autosid võib esinduses remontida.

leits
13.04.09, 16:06
miks sa UM neid asju vahetad, kui sul garantiid nagunii pole? See on mõttetu raha põletamine. Ainult garantiiga autosid võib esinduses remontida.


paljhuysid asju ei oleig vahetanud. samas juppide hinnad on põhmst samad mis UMs. ma panen ainult lemförder osasid alla (bemmi originaali toodab). ma ei viidsi huga buga china sitta alla toppida, mida peab iga 2 kuu tagant vahetama.

ja um annab tehtud tööle garantii 2a :) Midagi juhtub l2hed kohale ja vahetvad tasuta

aga ruudi sinult ootan varsti bemmi, kaua ma ikka see ainukene siin olen (a fak rankal on ka .. seega pole ainuke)

alaska
13.04.09, 16:43
Minul on 6 aastat bemm olnud ja kindlasti sõidan veel 6 aastat sellega. Mina autosid ei müü, kui siis ainult Kuusakoskisse. ;D

RudiTurbo
13.04.09, 16:56
Bemm oleneb volüümist või lakboxist ;D

Probleem on selles, et kogu BR'i auto ostuks ei saa ju välja võtta, enne cashouti tegema ei hakka, kuni olen NL100's kanda kinnitanud. Läheb kaua läheb, alla andjana mind ei teata :)

BuildUp
13.04.09, 17:33
Tahan see kuu ka auto osta. A6 arvatavasti. ;D

leits
13.04.09, 17:39
Audi mehed on ilmselt teises foorumis ;D Mulle ei meeldi juba põhimõtte pärast need audid enam :D Eelmine eit oli teh audi **** .. ainult üks auto maailmas on, see oli ka audi .. siis sai bemmiga sõita, v2idab et mugavam ja parem, aga ikkagi audi on ägedam :D


Buildup ... vaata palun bmw poole ;D

RudiTurbo
13.04.09, 18:02
Audi on Front wheel drive :(

Muidu need uuemad Audid on juba päris kenad, kuid ma ei tea, kust on tulnud varasemad Audi fännid ;D

Ja kui Audil paned A tähe asemele R'i, siis on Rudi :D

leits
13.04.09, 18:04
Audi on Front wheel drive :(

Muidu need uuemad Audid on juba päris kenad, kuid ma ei tea, kust on tulnud varasemad Audi fännid ;D

Ja kui Audil paned A tähe asemele R'i, siis on Rudi :D


quattrot on ka ikka olemas :D
Mul sõber ka rääkis et A6 tal 2.8 Quattro on siuke püss nii ja naa, igas asendist tõmbab bemmile tuppe. mõlemal siis 142kw ... kani pidi poiss eelmine nädal oma sõnu sööma ;D (vabanduseks toodi siis see, et mina startisin 2k rpmi pealt, et turbo kohe taha lendaks, et hoiad piduriga autot kinni. sai siis ka ilma proovitud, siis tõsi, vahe oli väiksem kuid ikkagi suhu mis suhu)

Praegu ise autot osteksm vaataks 530i'd või 540i'd. nende hinnad on nii all lihtsalt

Mina ei tea, minu jaoks on see 4 vedu täiesti mõttetu, ma ei sõida lihytsalt metsas :D

Tigrano
13.04.09, 18:46
Tahan see kuu ka auto osta. A6 arvatavasti. ;D


Jube auto ;D

BuildUp
13.04.09, 23:43
Mul kiiresti vaja ja ostan ainult mõneks ajaks. Üldjuhul mingi 30-40k eest, kõige normaalsem imo. Kui kõik läheb plaanide päraselt, siis vahetan sügisel MB vastu välja. Midagi sellist oleks ülinice http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/951/auto_php-id=517951-www_auto24_ee.html ;)

leits
13.04.09, 23:52
sro for ot aga oled sa reaalselt sellisega sõitnud?

Mina olen, ei jätnud just keskmisest kallima auto muljet (uuest peast mis nende hinnad siis on) ...

-andres-
13.04.09, 23:57
100k eest otsiks natuke juurde ja vaataks pigem BMW poole ja oleks leitsiga päri :).

BuildUp
14.04.09, 00:00
Ei ole tõesti sõitnud, aga noh eks näis. A8 ei arva te ka midagi v? ;D

leits
14.04.09, 00:19
Ei ole tõesti sõitnud, aga noh eks näis. A8 ei arva te ka midagi v? ;D


ei .. sa ei jõua seda autot ülal pidada ... imo ilus ka ta kyll nyyd pole :/ uus s klass on ilus, e500 on ka kena :D

Tigrano
14.04.09, 00:28
Mul kiiresti vaja ja ostan ainult mõneks ajaks. Üldjuhul mingi 30-40k eest, kõige normaalsem imo. Kui kõik läheb plaanide päraselt, siis vahetan sügisel MB vastu välja. Midagi sellist oleks ülinice http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/951/auto_php-id=517951-www_auto24_ee.html ;)


kurb silm mersu on kõige koledam mersu üldse IMO

BuildUp
14.04.09, 00:30
ei .. sa ei jõua seda autot ülal pidada


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/428/auto_php-id=568428-www_auto24_ee.html

Selline nüüd küll mingit ülisuuri kulutusi ei vaja. Kuigi kas ta ka edasi liigub...

RudiTurbo
14.04.09, 00:32
Kurat, Sa lagastad mu päevikut mingite mersu linkidega raisk! :D

obv E39 on valik sellise hinna eest!!

Tigrano
14.04.09, 00:33
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/428/auto_php-id=568428-www_auto24_ee.html

Selline nüüd küll mingit ülisuuri kulutusi ei vaja. Kuigi kas ta ka edasi liigub...




Ärge rudi päevikus oma auto juttudega üle pingutage ;) Ning audi a8 on vinge ja pole seal mingeid kulutusi, bmw 7 jätan kommenteerimata on natuke ajast ja arust selle kõrval ;D

BuildUp
14.04.09, 00:33
Kurat, Sa lagastad mu päevikut mingite mersu linkidega raisk! :D

obv E39 on valik sellise hinna eest!!


Rudi, for you! :D ;) http://farm4.static.flickr.com/3086/2596622757_4288397d1e.jpg

leits
14.04.09, 00:33
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/428/auto_php-id=568428-www_auto24_ee.html

Selline nüüd küll mingit ülisuuri kulutusi ei vaja. Kuigi kas ta ka edasi liigub...




2.5TDI ... sa oled autovõõras nagu olin mina. 2.5tdi vajab 200-220tkm pealt nukkvõllide vahetust, mis oleneb mootori olekust maksab ca 20-45k krooni. ise omal nahal kogetud :) Kui sellise pilli ostma peaksid, panen sidebeti 1k$ et sa vahetad need nukad l2hiajal :)

RudiTurbo
14.04.09, 00:37
Rudi, for you! :D ;) http://farm4.static.flickr.com/3086/2596622757_4288397d1e.jpg


Unreal, kui ilus ! :) :heart:

RudiTurbo
14.04.09, 18:34
Flopin omaarust nutsi, kuid tegelikult olen drawing dead :)
Donkament oli ja õnneks polnud ka full stack, pole hullu.

Ja õnneks sai täna ka mõned käed Yes teemasse postitada, aga muidu algus oli jälle standard hüpe miinusesse, standard insta hüpe nulli tagasi ja siis hakkan kõikuma seal ümbruses, aga suure potiga lõpus suutsin siiski kuu kasumi piiki ülespoole kergitada.

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($5)
BB ($13.85)
UTG ($5.15)
UTG+1 ($26.25)
MP1 ($10.50)
MP2 ($19.75)
Hero (CO) ($28.75)
Button ($6.10)

Preflop: Hero is CO with 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
3 folds, MP2 bets $1, Hero calls $1, 2 folds, BB raises to $3, 1 fold, Hero calls $2

Flop: ($7.10) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

Turn: ($7.10) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
BB bets $2, Hero raises to $4, BB raises to $6, Hero raises to $8, BB raises to $10.85 (All-In), Hero calls $2.85

River: ($28.80) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $28.80 | Rake: $1.40

Results:
BB had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (four of a kind, Jacks).
Hero mucked 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, tens over Jacks).
Outcome: BB won $27.40

taavi19
14.04.09, 19:14
Flopin omaarust nutsi, kuid tegelikult olen drawing dead :)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($5)
MP1 ($4.19)
MP2 ($2.86)
Hero (MP3) ($5.71)
CO ($11.80)
Button ($12.59)
SB ($10.24)
BB ($10)
UTG ($4.04)

Preflop: Hero is MP3 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG bets $0.15, 1 fold, MP1 calls $0.15, 1 fold, Hero raises to $0.80, 5 folds, MP1 calls $0.65

Flop: ($1.87) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP1 checks, Hero bets $1.20, MP1 raises to $2.40, Hero raises to $4.85, MP1 calls $0.99 (All-In)

Turn: ($8.65) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($8.65) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $8.65 | Rake: $0.40

A2 vastas obv

RudiTurbo
14.04.09, 21:50
Sellist asja mul ka juhtunud jah, JJ oli ja reraisesin donki preflopist, flopis oli kaks deuce ja 4 vist, turn oli veel üx 2, siis oli juba enesekindlus põhjas ja donk sai see õhtu õlle juua.

leits
14.04.09, 23:01
kani swingine p2ev .. +110$ ... -10 ... +60 .. lõpetasin +8 ... sick fuck

RudiTurbo
15.04.09, 18:34
SNG'd maxid mulle täna natuke equity võlga tagasi

44 vs QQ tuli ära
AJs vs AKs tuli ära
A8s pold üldse vaja higistadagi QQ vastu.
KJo tekitas natuke pinget AKs'i vastu, kuid river ikka aitas.

Aga tulemus ei olnud siiski päris maximum, 6st 18 mehe SNG'st üx teine koht, kus heads uppi jõudsime ülivarakult ja olin suurelt liider, aga vastane sai kaks suurt potti, mis mind metsa keerasid.
Kuid teises SNG's läx vastupidi, suutsin heads upis tagant tulla ja võita
Ühes SNG's riskisin bubbles hästi ja tõusin juba heaks stackiks, kuid raha alates sain kohe põske ja tuli kõigest neljas
Ning ühes SNG's tuli bubble kahjuks!

RudiTurbo
15.04.09, 22:25
Tegin veel 8 SNG, algus oli päris jube, pooltel laudadel juba alla 1k stackid, aga mõnes lauas tõusin tuhast ning mõnes lauas oli järsku ootamatult 3k stack ning kasumit jooxis sellestki sessioonist.
Aga ühes lauas oli mingi päris haige laks, 100/200 blindid olid vist, final table juba, UTG limbib, donk limbib järgi, tõstan 800 AT'ga, UTG läheb all ini, noh 700 oli vist vaja panna 3k potti, easy call. Aga mis kaarte ma vastas näen, polnudki taga, QJs oli regulari poolt nii mängitud ning 3.8k'ne pot läks ikka väljaimemisele , mul jäi 1.7k järgi, mis järgmine käsi selle sama tüübi vastu A5 AQ kadus. Sealt läks siis 5k stacki asemel 0 stackiks, kahju, aga muidu SNG'de kaardijooksu võlgnevus jätkas hästi, Q8 vs AQ tuli jälle ära. Vahepeal mõtlesin, et uskumatu kui palju neid outkicked olukordi mul ära tõmmatakse, ei uskunud, et ühel heal päeval võin ise 4-5 korda sedamoodi ära tõmmata :)

hotdonkacola sai nüüd heads upis minust 2:0 ette, sain algul ise palju nutse, aga coocal pold midagi suurt , ja minul oli kahes tähtsas kohas 2 paari, kui coolal oli kas rida või mast.


Nüüd peaks natuke cashi ka veel tegema , ehk tilgub sealt SNG'de kasumile lisaks :)


Muide, homme peab kindlasti jätkama SNG'dega kah, sest esimese bloki eest sain 353 punkti ja see on heas graafikus high orbiti tabelisse, kuid hea run peab jätkuma!

RudiTurbo
17.04.09, 00:38
Täna siis ületasin vist napilt NL25's suurima downswingi rekordi, ligi 6 BI'd !

57k käe jooxul varem oli olnud kaks -135$ kanti swingi, täna tuli vist mõne dollariga üle.

Aga sick sess oli ka, preflop oli valus kaardijooks, premium premium premiumi otsas, aga iga flop oli 3 way ja nii madal kui üldse oskas olla. Suuri pocketeid oli ka sitaks, aga obv üx neist oli KK vs AA, üx oli KK vs set, kus lihtsalt vastane minraises mind flush drawga flopil ja ei arvanud, et ta nii lammas on, et setiga nii teeb ja panime stackid sisse.
Ning enamus siis võtsid 3 betiga kas mingi raise maha või siis pidin kuskil turnis jälle foldima, kus oli lihtsalt midagi peale seti ei saanud eriti vastas olla.
Set over set oli ka, kus ühel oli parem set ja teine tõmbas turni rea.

Enne viimast kätt olin 1300 käe jooxul siis võitnud kõige suurema poti, kus võitsin 6.10$'it.

http://img140.imageshack.us/img140/4204/vrdjas.jpg

Aga jälle, kui olin juba enamus lauad kinni saanud ja ühel laual oli viimane orbiit ja esimesest positsioonist veel AA, siis tuli natuke põnevust:

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($24.60)
Hero (UTG) ($25)
UTG+1 ($29.95)
MP1 ($10.95)
MP2 ($15.35)
MP3 ($25)
CO ($23.60)
Button ($4.90)
SB ($25)

Preflop: Hero is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
Hero bets $1, 3 folds, MP3 raises to $3, 3 folds, BB calls $2.75, Hero raises to $7.75, MP3 calls $4.75, BB calls $4.75

Flop: ($23.35) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
BB bets $16.85 (All-In), Hero raises to $17.25 (All-In), MP3 calls $17.25 (All-In)

Turn: ($74.70) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 3 all-in)

River: ($74.70) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $74.70 | Rake: $3

Results:
BB mucked Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Queens).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Aces).
MP3 mucked Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Kings).
Outcome: Hero won $71.70

Tavapäraselt olexin raisenud umbes 9$ peale preflopist, kuid praegu oli suht all or nothingu isu ja jätsin 4beti natuke väixemax, kuid nagu näha, ega vahet pold, olexin võinud ka open shoveda :D

rohelinekonn
17.04.09, 00:51
peaasi et huumorit on

raidov
17.04.09, 09:13
Set over set oli ka, kus ühel oli parem set ja teine tõmbas turni rea.



Äkki sa seletaksid palun, kuidas see välja näeks, ma ei saa päris täpselt aru.

ranka
17.04.09, 09:21
Äkki sa seletaksid palun, kuidas see välja näeks, ma ei saa päris täpselt aru.


Sul 66, vastasel 77, kolmandal vastasel 89. Flop 673 ja turn on T. Nii vä?

RudiTurbo
17.04.09, 09:34
Mul oli vist 66, ühel KK, ühel 78.

flop tuli 69K rainbow, seega straighti mees bettis välja ja obv me mõlemad setimehed callisime järgi, turn on pealtnäha süütu 5 ja läxime kõik all ini ning rida hoidis. Bottom setti peaks vb isegi foldima nendes multiway pottides, aga tüübid olid vist liiga donkid, et mõelda foldile.

ranka
17.04.09, 09:46
Readin nii hästi, et ilma HH-ta panin ka käed suht täppi.

RudiTurbo
18.04.09, 01:58
bläää küll, faking sick.

Võtsin umbes 10 SNG'd lahti algul ning poole peal, kui laudu vähenes, võtsin veel mõned juurde, vb kuskil 14 oli kokku.

Ja ma olin sitaks paljudes laudades vahepeal esimese või teise koha stackiga ja jõudsin enamustes rahadesse ning kohe kui rahadesse jõudsin, siis shovefestil ei pidanud kaart ja jäin mingi enamustes laudades neljandaks ja ühe korra sain teise koha :'(

Olex kõik lauad kasvõi koha võrra kõrgemad tulnud, oleks praegu Battle of the planetsis high orbitile top10 siht ilus, aga nüüd vist keeras perse, peab ootama kuni kõik SNG'd lõppenud ja siis õigeid numbreid näeb :/


EDIT: Vaatasin siis, et eile tuli hoopis kokku ainult 12 SNG'd ning jäin neljandaks 5'l korral >:( Ex peab rahul olema, et kõik need korrad bubble ei olnud, aga samas, kui olexin rohkem riske võtnud enne bubblet ja väixe edumaa kasvatanud , siis vb olexin jäänud bubblesse ntx 3 korda, kuid ühe korra võitnud ja ühe korra teiseks ning olexin suurema kasumi teeninud.
Sellest järeldus siis, et peab oma bubble mängu natukene agressiivsemaks võtma, muidugi jõudsin paljudesse rahadesse suht võrdsetes seisudes ja olexin vabalt ka sedasi võita võinud, kuid variatsioon tuli peale. Aga suurem stack kindlasti aitaks variatsiooni vastu.

RudiTurbo
19.04.09, 00:31
Valus pepuvärk cashis olen +2BI pärast kuskil 3.5k kätt, kuid 4BI alla EV tra!

Ja floppasin 89T flopiga seti 88'ga ja foldisin turnis, sest ei osanud vastast panna mingi käe peale, mis nii julgelt mängib. Aga tüübil oli JJ, no tra, never fold a set!!

RudiTurbo
19.04.09, 06:14
Ajaliselt maratonist kauem ei mänginud, kuid kätearvu järgi arvestades tuli rekordpikkusega sess :P
Suutsin 7k käeni välja pingutada, kuskil 3.4k peal siis oli väikene paus, kus jätsin ühe mahlase laua tiksuma, aga peagi avasin kohe uuesti kõik lauad :)

Sick , kuidas keskkööl on näha, kuda lauad muutuvad , vahepeal olid ikka täiesti haiged tegelased laudades. See on umbes see hetk, kui ameeriklased õuest tuppa ronivad, siis on laudades ikka täielike kapsapäid :)

Vahepeal keset upswingi tiltasin ka, viskas üle see võitmine ja tegin mõned haiged callid ning ühe bluffi :D

http://img27.imageshack.us/img27/7797/recurd.jpg

Kokku läx siis 615 minutit!

RudiTurbo
20.04.09, 07:28
Nädala pean siis lõppenuks pmst iga esmaspäev kell 12 päeval, just lõpetasin väixe hommikuse sessi ja nüüd kooli minek, seega rohkem ei mängi viimase 5h jooxul :P

Nädala sees siis juhtus endiselt igasuguseid asju, mis juba eelmine nädal toimusid , kuid nädalalõpus siis olid laudades lihtsalt nii donkamendid, et ei saanud aru, kas vastased on ahvid, kes niisama arvutiga nuppe vajutavad või inimesed, kes kaarte mängivad.

Seega õnnestus ligi -100$ pealt end ligi +200$ kasumi peale sõuda ning lisaks tulid Svenzalt rahad tagasi ning nüüdseks on Bankroll jõudnud enneolematu 2000$'ni ning see oligi mu soov pmst :]

http://img16.imageshack.us/img16/4518/seep.jpg

Tunnen, et ka mäng areneb iga päevaga ning suuri vigu teen aina vähem, sest põhivead, mis korduma kipuvad hakkavad nüüd juba pähe kuluma ja õnnestub neid vältida, kui on taas hetk teha sarnane otsus. Nädala lõpust ka näha, et Showdown winnings jookseb kenasti üles ning nonSD's on mõned suuremad hüpped, see tähendab, et foldimasin on ka jälle kenasti tööle saadud.

Selle nädala eesmärgiks siis koguda veel nii palju kasumit NL25'st kui võimalik ning siis nädala lõpus , kui algab taas donkfest võtta oma viimane faking shot NL50 full ringis mingisuguse stop/lossiga.

RudiTurbo
24.04.09, 23:22
Jõudsin juba siis NL50't proovida ning nagu ikka, kohe jõhkralt miinusesse, jõudsin umbes 1000 kätt mängida ja käisin juba -220$ ära, lõpus sain tagasi -180$ peale.

Nüüd tuli siis kaotus ära Fortunele pokkeriprod.com heads upis ning lähen siis laudadesse tagasi. Ausalt öeldes olen praegu valmis mängima kuni hommikuni, kuid ma ei tea, mis saab kui mingi -300$ peaks mingil hetkel tulema, päris perse ei taha ka jälle kukkuda, NL25's kuukasum oli seni +550$.

RudiTurbo
25.04.09, 05:50
Tra, no mida vitttu . Saan kaks korda järjest poolestackiste käest KK vs AA.
Siis 150bb deep, saan AA'ga 3beti 200 bb deepilt, flopis on Kxx. Checkib mulle kaks tänavat, checkin järgi, riveris betib ja callin ning ongi KK.
3Betitud potis obv hitib 88 seti mu AA vastu.
Fish hitib turnis kolmiku oma top paariga minu AA vastu.
Flopin TOP2 AJ'iga monotone boardil, lükkan poolestackise venna all ini, tüübil polnud flush drawdki, ikka hitib oma parema teise paari.

Ma ei tea mis kepp on, nonSD langeb ka nii räigelt, lõpus hakkasin lihtsalt igaltpoolt potte maha võtma, kus vähegi nõrkust nägin ja Cbettisin ligi poti, suutsin enamvähem evenis hoida selle nonSD.

http://img4.imageshack.us/img4/7613/tnanekepp.jpg

******, terve kuu olen NL25 grindinud, nüüd üx shot NL50 ja jälle faking pool kuu kasumit läinud, täiesti ****** ma ütlen nahhui!

Triobeti NL50's läx mul niimoodi, sel ajal teadsin krdi poole vähem cashi mängimisest

http://img8.imageshack.us/img8/4114/primanl50.jpg

Pokerstarsi NL25 lifetime

http://img11.imageshack.us/img11/9594/psnl25.jpg

Pokerstarsi NL50 lifetime

http://img11.imageshack.us/img11/638/psnl50.jpg

Friiko
25.04.09, 16:25
kas mingid graafikud puudu ei ole või?

RudiTurbo
25.04.09, 17:10
kas mingid graafikud puudu ei ole või?


Mis graafikud?

Davy
25.04.09, 18:16
Mis graafikud?


Tegid 1päev 7k kätt ja nüüd näitaid lifetime graafikuid kus kätearv on vägagi marginaalne. mitu lauda mängid?

RudiTurbo
25.04.09, 18:24
Tegid 1päev 7k kätt ja nüüd näitaid lifetime graafikuid kus kätearv on vägagi marginaalne. mitu lauda mängid?


7k päev oligi haruldane, mul lifetime kokku probably ongi ainult mingi 250k HEM'iga mängituna ja ilma. Kõige rohkem kuus olen mänginud 40k kanti :)

Mängin umbes 10-14 lauda PS'is.

Muidu viimasel ajal oli mul NL25's PL'i laudades sitaks suurem winrate ning eile NL50's samamoodi, PL'i laudades olin kasumis. Täna võtan kõik PL'i lauad või valdav enamuse PL'i ja vaatab, mis saab :) PL'i juures on ka see hea, et shortstacke tundub kõvasti vähem olevat.

dener89
25.04.09, 23:15
tervist
Vaata,et siis 20k turna lukku paned :)

RudiTurbo
25.04.09, 23:24
4h on selja taga, alates 850 inimest järgi olid või nii, siis pole top25 hulgast välja langenud :)

Hetkel 2 out of 165, Peab lootma, et täna on minu päev :)

dener89
26.04.09, 00:14
jälgin su actionit jah ;D
veits langend aga kõik veel ees
muide elad taanis või lampi panid Aarhus?

RudiTurbo
26.04.09, 00:31
jälgin su actionit jah ;D
veits langend aga kõik veel ees
muide elad taanis või lampi panid Aarhus?


Nati oli raske tund jah, kohe pärast seda suurt kätt tulid mõned halvad trapkäed ja flip läx mööda ning nüüd saadeti veel mingisse actioni lauda, callisin just riveris ace highga bluffi ära ;D

Elangi Aarhusis Taanis :)

dener89
26.04.09, 00:56
arvatavasti ülikoolis käid seal jah?

RudiTurbo
26.04.09, 01:37
arvatavasti ülikoolis käid seal jah?


Aarhus Busyness College, nüüd vist Aarhus Busyness Academyks ümber nimetatud :)

RudiTurbo
26.04.09, 02:18
Minge *****, olen stacki liider, Flopin KT'ga T89, lükkan mingi 170k järgioleva venna all ini, insta callib AJ'iga ja tõmbab oma sitase rea ära, järgmine käsi JJ mul, ning duubeldan AA ära ja pool stacki läinud ning nüüd sain A9 vs AT kotti ning ongi perse, 7h mängimist ja 44$

TRA jälle 21 out of 4275, no minge **** *****, kaua ma faking jõuan mingi top30 hulka nendel tournadel, kus ma mitte sittagi selle eest raha ei saa, täiesti haige. Juhtisin seda tournat nii faking pikalt ja nii võimsalt mitmel korral, tra ikka enne lõppu tuleb mingi aanuse nuss, no täiesti munnis!

Tra ja selle JJ käe olexin võinud turnis foldida, tundus kahtlaselt tugev bettimine, putsidemaa

1.1mil chipsi oli koos juba vahepeal :'( Praegu liider 1.6m

surka
26.04.09, 02:24
Aarhus Busyness College, nüüd vist Aarhus Busyness Academyks ümber nimetatud :)


t'ana tegin omahat, mingi tyybi vastu, kelle kasutaja on Aarhus8200N, meeletu agronoom ja armutu 3 ning 4bettimine k2is. siiski tuleb tunnistada, et tema voitis enamuse 60/40 flippidest :(
s6ber sul?

RudiTurbo
26.04.09, 02:30
t'ana tegin omahat, mingi tyybi vastu, kelle kasutaja on Aarhus8200N, meeletu agronoom ja armutu 3 ning 4bettimine k2is. siiski tuleb tunnistada, et tema voitis enamuse 60/40 flippidest :(
s6ber sul?


Aarhusest näen mängijaid pidevalt, Taanis pokker ikka ülipopulaarne.

See 8200 on vist ghetto piirkonna number, mingi Afganistani donk nagunii oli

RudiTurbo
26.04.09, 03:08
Natukene tildist jõudnud rahuneda, siis võib kirja panna, mida järjekordsest deep runist õppisin.

Panin tähele, et lõpupoole hakkavad enamus mängijaid mängima small ball pokkerit, see tähendab, et pmst poti suurusest ja oddsidest olenemata bluffitakse ja mängitakse väga väikeste bettidega. Ning väga suured betid, eriti suur turni bet tähendab tavaliselt kätt.
Ning lisaks väga võimas moove, sellised väga kuivad flopid ntx Q23 T42 jne, Top paariga all in Geniaalne liigutus, pmst mitte üxki paar ei foldi enamustel mängijatel ning vahest ka AK, AQ. Või siis sellisel boardil Top paariga callimine, umbes 5-6 korda selles tourneys oli, kus selline flop tõi mulle kõva stackilisa ning lõpus siis jälle olin väga heas seisus, kui see AJ instacallis mu all ini oma open enderiga.
Järgmine asi, mida soovitaksin on pärast suure poti võitmist või kaotust võtta korraks aeg maha ning foldida marginaalsemad käed ning suurte kätega olla väga ettevaatlik, sest suure poti võidust tekkinud extaas võib varjutada tähtsaid faktoreid ja suure poti võit on kerge nullituks saama kohe järgmiste kätega. Samamoodi kaotades , üxkõik kui suur stack olgu, mingi tilt tuleb peale ning järgmised käed tulex hoog maha võtta.

See saigi mul põhimõtteliselt saatuslikuks selles tourneys, ma ei mõelnud üldse korralikult läbi seda JJ vs AA kätt ning ei arvutanud riske korralikult läbi ja ei leidnud pärast suurt turni betti enam foldi nuppu ning tegin otsuse liiga ruttu. 350k'se stacki asemel olex võinud olla mul veel 600k'ne stack ning vb mängixin hetkel Final tabelis.

Seega jah, loodan, et keegi saab mu kogemustest kasu ja loodan, et ka endal püsivad need asjad paremini meeles, kui nad nüüd siia läbi kirjutasin. Kui veel midagi meenub, siis üritan kirja panna :)

Ahjaa ja muide, olen SCOOPidest alates hakanud mõistma, et sellise täiesti tight pokkeriga onlines ei ole pmst võimalik jõuda kuskile final tabelisse. Ma täna statte ei kasutanud ja ei tea, mis stiili mängisin, kuid suht sügaval faasis, K8 MP jne oli standard raise, v.a kui laud liiga hullunud oli, ühel hetkel tekkis siuke laud, kus pidin täiesti tightiks võtma, sest iga pot bluffiti jubedalt, aga lõpuks sain ka ühe full house ja magusa riveri all in bluffi vahele võetud.
SCOOPide pikemate levelitega siis sain aru, et pmst rahasse annab mängida suht kindla peale nendes deep tournides, kuid isegi nendes pikkades tournides tuleb mängida rohkem potte ja sellega tekitada omale rohkem võimalusi saada stackilisa. Ning kuna ma nendes SCOOPi deep stackides juba hõljusin rahade ajaks sellise M10 - M15 stackiga, siis mõistsin, et nendes tavatournades polegi võimalik sellise mänguga kuhugi jõuda, mingiks hetkeks söövad blindid Sind lihtsalt ära.
Võimalik on jõuda rahadesse, kuid pmst täpselt nii kaugele Sa sellise mänguga jõuadki, eriti Pokerstarsi 5k fieldidega tournades, tightilt annab mängida selliseid tournasi, kus pmst rahadesse jõudmine tähendabki juba ka FT'sse jõudmist, ehk siis maximum 180 inimese omasi.

Vot nii!

dener89
26.04.09, 03:17
7 h ja saad närused 40 daala ajab ikka korralikult tilti

Tigrano
26.04.09, 07:53
Olen ka suht kindel, et väga tight stiiligi ei ole väga suured võimalused just esikohti noppida. Kes ei riski see ei võida, midagi naxeri stiilis toidab suurtematel turniiridel ;D , sest ootad ja ootad oma aa ja kk ning siis saad suckoudi.

ranka
26.04.09, 14:52
Ma ei tea mis kepp on, nonSD langeb ka nii räigelt, lõpus hakkasin lihtsalt igaltpoolt potte maha võtma, kus vähegi nõrkust nägin ja Cbettisin ligi poti, suutsin enamvähem evenis hoida selle nonSD.


Openshove alati PF/Flop, kui sul on mingigi käsi. Garanteerin, et nonSD joon on laes. Jutu mõte siis selles, et su mängus on väga suur viga -- pokker ei ole robotite ega joonekeste mäng. Ainuke joon, mida sa pead taga ajama ja pead ajama võimalikuks kõrgeks on - Total Profit joon. See, kuidas sa selle saavutad (kus on su all-in EV joon või non SD joon) see ei ole pikemas perspektiivis üldsegi tähtis!

ranka
26.04.09, 14:56
Käekäiku täpselt ei tea aga too JJ vs AA käsi on minu arvates cooler, eriti turniiri lõppfaasis.

RudiTurbo
26.04.09, 16:01
Openshove alati PF/Flop, kui sul on mingigi käsi. Garanteerin, et nonSD joon on laes. Jutu mõte siis selles, et su mängus on väga suur viga -- pokker ei ole robotite ega joonekeste mäng. Ainuke joon, mida sa pead taga ajama ja pead ajama võimalikuks kõrgeks on - Total Profit joon. See, kuidas sa selle saavutad (kus on su all-in EV joon või non SD joon) see ei ole pikemas perspektiivis üldsegi tähtis!


Ma tean seda värki, kuid see non SD joon jooxeb mul NL25's täiesti otse väga pikka aega, nii suur vahe NL50'ga on see, mis mind häirib.

Ning see saatuslik käsi nägi siis välja selline

PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 8000/16000 Blinds 1600 Ante (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB (t283733)
UTG (t412409)
Hero (UTG+1) (t829550)
MP1 (t470570)
MP2 (t261204)
MP3 (t183300)
CO (t202271)
Button (t222391)
SB (t482300)

Hero's M: 21.60

Preflop: Hero is UTG+1 with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG bets t44000, Hero calls t44000, 7 folds

Flop: (t126400) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
UTG bets t73500, Hero calls t73500

Turn: (t273400) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
UTG bets t185000, Hero raises to t370000, UTG calls t108309 (All-In)

River: (t860018) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: t860018

Results:
UTG had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and nines).
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Jacks and nines).
Outcome: UTG won t860018

Pärast tema tugevat turni betti jäi tal veel stacki järgi nii vähe, et sellest olexin võinud järeldada, et see on arvatavasti value bet, flopil ei saanud veel kindlasti foldida. Ning sel hetkel polnud Tema tournamendi seis veel väga hull ka, Ta oli vist esimese 50% hulgas, seega Tal ei olnud seal vaja mingit päris desperate moovi teha, kusjuures preflopist oli mul insta tunne, et nüüd on mul suur paar vastas.
Aga noh, tüübil oli Bronzestar ka läikima löödud oma DP pildi juures ja raske oli siiski teda respectida.

Üx käsi enne seda olin siis stackiliider 1.05m chipsiga.

RudiTurbo
26.04.09, 23:21
Nädalavahetuse päästja. Täna mängisin maximum 11 lauda ja keskendusin nii kuis jaxasin, preflop 3bette eriti ei callinud ning üldse üritasin suurematest tülidest eemale hoida.
Äkki saan jagu siiski!

http://img91.imageshack.us/img91/7844/pstja.jpg

Kuna terve kuu olen ainult NL25 rüganud, siis on VPP'dega täpselt selline seis, et NL50'ga annax äkki Platinumina püsida, 2.6k VPP'd vaja, NL50's on see 12.5k kätt, 4 päeva aega. Kui tööle ei pea minema, siis peab üritama ära teha.

RudiTurbo
27.04.09, 13:27
Nädala kokkuvõtte aeg siis, pmst esimesed neli päeva ei mänginudki ning siis tulid kaks NL50 shotti,millest siis esimene oli totaalselt perses, kuid teine osutus päästjaks ning tekitas jälle lootusekiire päikesesäras, et ehk on NL25 peagi ajalugu!

http://img411.imageshack.us/img411/5691/needul.jpg

-andres-
27.04.09, 15:45
Vähemalt lõppes ilusti ja loodan, et jääd nüüd nl50 püsima :).

RudiTurbo
29.04.09, 22:46
Tuli meelde käsi, mille esmaspäevast üles tahtsin panna :)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button ($8.75)
SB ($48.75)
BB ($190)
UTG ($23.40)
UTG+1 ($19.55)
Hero (MP1) ($141.80)
MP2 ($50)
CO ($48.30)

Preflop: Hero is MP1 with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
2 folds, Hero bets $1.50, 4 folds, BB calls $1

Flop: ($3.25) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB bets $2, Hero raises to $7, BB calls $5
Insta oli pilk mul jub meie stackisuuruste peal ära käinud ja ei tahtnud siin viimastele tänavatele väga infovaesena jõuda ning see lead out bet, panin Ta insta flush draw peale ning otsustasin raisida.

Turn: ($17.25) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $13.50, BB calls $13.50

Flushi veel ei tulnud ning mulle lisaks gutshot, jätkasin tugeva betiga

River: ($44.25) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

Total pot: $44.25 | Rake: $2.15

Väga huvitav kaart riveril ning huvitav, kas reg olex nii suure turni beti flush drawga callinud, kuid arvestades implied oddse võimalik. Kuigi miks Ta checkis nüüd riveril? Seti vastu olexin nüüd super riveri saanud, kuid board on praeguseks nii hirmus, et kas ta enam setiga callikski. Ning lisaks, miks Ta setiga varem ei raisinud? seega otsustasin järgi checkida ja oi blä , phew :)

Results:
BB had 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (straight flush, nine high).
Hero mucked Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (straight, Queen high).
Outcome: BB won $42.10

Planters, good instinct moment ;D

************************************************** ************************************************** **********************************
************************************************** ************************************************** **********************************

Ja siis üx maiuspala, kes on siin käes kõige suurem fish? ;D
Arvatavasti olexin pidanud flopil rahad sisse lükkama, aga flopil anti head oddsid nagunii, mõtlesin, et ega callimine ka suur kuritegu ei saa olla.
Ning turnil see all in bet oli veic jama, kuid kuna see open ender juurde tuli ning all ini tüüp oli 82/0 mängija, teine tüüp oli 55/0, siis arvasin, et mu equity on siin käes piisavalt hea, et see call on +EV ning no shit, Best call ever ;D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($16.95)
UTG+1 ($82.15)
MP1 ($15.10)
MP2 ($40.40)
MP3 ($26.40)
Hero (CO) ($52.10)
Button ($17.40)
SB ($48.25)
BB ($36.70)

Preflop: Hero is CO with 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
3 folds, MP2 calls $0.50, MP3 bets $2, Hero calls $2, 3 folds, MP2 calls $1.50

Flop: ($6.75) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
MP2 checks, MP3 bets $3, Hero calls $3, MP2 raises to $8, MP3 calls $5, Hero calls $5

Turn: ($30.75) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
MP2 bets $30.40 (All-In), MP3 calls $16.40 (All-In), Hero calls $30.40

River: ($107.95) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 2 all-in)

Total pot: $107.95 | Rake: $3

Results:
MP2 had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Jacks).
MP3 mucked 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, fours).
Hero had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (straight, King high).
Outcome: Hero won $104.95

RudiTurbo
30.04.09, 00:54
Täna olex võinud nagu grindida, aga ei olnud isu laudadesse minna, jään siis probably Goldstariks see kuu, kui homme 10k kätt NL50's ei mängi :P

Aga Full tilt andis mulle lambist 10$ boonuse täna, seega sain lõpux Matrixi SNG'si katsetada, algul võtsin 2$ oma ja tahtsin väga failida ning failisin ainult ühe kolmanda koha :P
Aga kuna über suckoutid olid, siis mõtlesin, et järgmine peaks paremini minema ja võtsin 6$ oma ja sain BR'i duublisse juba :D

http://img261.imageshack.us/img261/1548/fulltilterc.jpg

Oh tra, screenshot tuli fail, siis kui Print scrn ja paintiga võtan ja kohe ilma midagi lõikamata panen save, siis millegipärast tuleb alla suur osa valget lehte ka, elu aeg selle arvutiga tulnud ja ei tea kuidas fixida , ehk saab sellele ka lahenduse, kellelgi olnud nii? ;D

Tupsik
30.04.09, 01:01
see sõltub, et kui suur on algne lehe suurus(valge ala) paintis. Kui tirid selle väikseks, siis ei jää ka alla valget riba.

RudiTurbo
30.04.09, 01:06
see sõltub, et kui suur on algne lehe suurus(valge ala) paintis. Kui tirid selle väikseks, siis ei jää ka alla valget riba.


omfg, 4 aastat ajunussi copy to millega saab ainult BMP'na seivida ning siis reload ja uuesti JPG'na seivima ja nüüd lahendasid mu maailma mure! :D

Mis Su starsi kasutaja, shipin 5$Sulle? :D :D

alaska
30.04.09, 08:45
Väga huvitav kaart riveril ning huvitav, kas reg olex nii suure turni beti flush drawga callinud, kuid arvestades implied oddse võimalik. Kuigi miks Ta checkis nüüd riveril? Seti vastu olexin nüüd super riveri saanud, kuid board on praeguseks nii hirmus, et kas ta enam setiga callikski. Ning lisaks, miks Ta setiga varem ei raisinud? seega otsustasin järgi checkida ja oi blä , phew

Kui regular callib drawga suure turnbeti implied oddside tõttu, siis ta peab eeldama, et sa talle selle ikka kinni maksad, ehk ta peab sind pidama piisavalt agroks, et sa ka riveris betid, olenemata mastikaardist. seega võib ta minna enamuse ajast checkraise peale välja riveris. Ma ei usu, et sinu image nii agro on, järelikult oli tavaline stationist donk, kes valuet oma nutsidest ei saa. Tõenäoliselt ta ei tahtnud, et sa riveri foldiksid ja tahtis sulle oma ilusat kaarti näidata.

Tupsik
30.04.09, 11:20
omfg, 4 aastat ajunussi copy to millega saab ainult BMP'na seivida ning siis reload ja uuesti JPG'na seivima ja nüüd lahendasid mu maailma mure! :D

Mis Su starsi kasutaja, shipin 5$Sulle? :D :D


Tore, et sai aidatud. Ega sihukese väikese asja eest maksma küll ei pea :)

Siin saidel ju jagatakse head nõu koguaeg :)

lebovend
30.04.09, 11:26
kuule see paindi "valge ala" fail on kyll p2ris epic ja koomiline :D:D:D

no offence though :p

RudiTurbo
03.05.09, 00:55
Täiesti pael vend. Kaks kätt järjest, tüüp just istus lauda

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($61.35)
UTG ($56)
MP1 ($29.50)
MP2 ($50)
CO ($50)
Button ($56.10)
Hero (SB) ($51)

Preflop: Hero is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, MP1 calls $0.50, 3 folds, Hero bets $2.50, 1 fold, MP1 raises to $4.50, Hero calls $2

Flop: ($9.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero checks, MP1 bets $1, Hero calls $1

Turn: ($11.50) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero checks, MP1 checks

River: ($11.50) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero checks, MP1 bets $24 (All-In), Hero calls $24

Total pot: $59.50 | Rake: $2.90

Results:
Hero mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Aces and Queens).
MP1 had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, Aces).
Outcome: MP1 won $56.60


************************************************** ************************************************** *******************************
************************************************** ************************************************** *******************************

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($60.85)
BB ($56)
UTG ($56.60)
MP1 ($50)
MP2 ($50)
CO ($56.10)
Hero (Button) ($50)

Preflop: Hero is Button with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG calls $0.50, 3 folds, Hero bets $2.50, 2 folds, UTG calls $2

Flop: ($5.75) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
UTG checks, Hero bets $4.50, UTG raises to $9, Hero calls $4.50

Turn: ($23.75) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
UTG checks, Hero checks

River: ($23.75) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
UTG bets $45.10 (All-In), Hero calls $38.50 (All-In)

Total pot: $100.75 | Rake: $3

Results:
Hero mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Aces and eights).
UTG had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, eights).
Outcome: UTG won $97.75

Teise callisin, sest ei uskund, et tüüp teist kätt järjest mu AQ'd omab

PokerDevil
03.05.09, 01:30
Teise käe call oli suur viga, nähes veel seda, et ta tegi eelmisel näen overshove-i "nutsiga".

andu_andu
03.05.09, 10:13
Täiesti pael vend. Kaks kätt järjest, tüüp just istus lauda



Teise callisin, sest ei uskund, et tüüp teist kätt järjest mu AQ'd omab


väga ohtlik ja vale mõtlemine imo

RudiTurbo
03.05.09, 21:13
See sepp, kes mind eile Daily Thirty Grandist välja võttis lõpetas ise tournamendi teise koha ja ligi 4k$'iga.

See on juba teine kord, kui mind top100 hulgas võrdse stackiga välja võtnud mängija lõpetab top3 :(

RudiTurbo
04.05.09, 05:12
Täica pael kui tildirohke sess oli. Iga kord kui hakkas nulljoon paistma, siis saadeti donkide rügement peale riveripildujatega.

Pärast ühte idiootset kätt mängisin ikka nii pasasti kui mängida andis, ma ei tea, kas ma täna üldse foldisin ka midagi :)

*****, kui tihti üldse juhtub nii, et kui ma all ini ära callin ja hoopis vastase kaardid mucki läevad? Nahhui ma callin neid all ine NL50's nagu mingi tropp, kes foldida ei oska.
Tahax lõuga anda endale ja siis ühele idikale, kes mu tildi algatas.

Tüübi check raise oli flopis ja turnis 100%, fold ei olnud mõeldav.

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($10)
UTG+1 ($40.20)
MP1 ($50.75)
MP2 ($61.95)
Hero (MP3) ($74.30)
CO ($73.50)
Button ($50)
SB ($11.60)
BB ($78.25)

Preflop: Hero is MP3 with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
3 folds, MP2 calls $0.50, Hero bets $2.50, 4 folds, MP2 calls $2

Flop: ($5.75) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP2 checks, Hero bets $4.50, MP2 raises to $15, Hero calls $10.50

Turn: ($35.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
MP2 checks, Hero bets $16.50, MP2 raises to $44.45 (All-In), Hero calls $27.95

River: ($124.65) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $124.65 | Rake: $3

Results:
MP2 had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and twos).
Hero mucked Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Queens and twos).
Outcome: MP2 won $121.65



http://img162.imageshack.us/img162/9809/naab.jpg

RudiTurbo
04.05.09, 18:25
Nädala lõikes näeb siis graafik välja selline. Põhimõtteliselt 3 sessi vist mängisin. obv peaks way rohkem mängima ja eilne sess olex vist vabalt võinud plussis olla, mingil hetkel ikka mängisin puhta pe**es mängu, aga oli kaks set over setti ning üx flush over flush ka, kus tänu paardunud boardi riverile sain odavalt ära. Kuigi ühe kaardi kaugusel oli, et olex olnud Straight flush vs Royal flush :)
Eile alustasin ka liiga paljude laudadega, aga krt lauad olid nii fishe täis, et oli tahtmine kõikidest fishidest osa saada, aga edaspidi peaks siiski üritama asja maximum 11 lauaga hoida.

Mai kuu on siis ka hetkel miinuspoolel, kuid loodetavasti selle nädalaga saab Ta jäädavalt plusspoolele toodud.

See nädal peaks omale peamise eesmärgi panema foldimise, ÜXKÕIK KUI FISH ON VASTANE, SIIS RIVERI SHOVE CALLIN AINULT SET VÕI PAREM.

http://img151.imageshack.us/img151/2339/nudal.jpg

Tuli veel meelde, et uskumatu kui palju mul 3Bette eile calliti. Mingi KJs callis vahepeal 3beti ära ja tüüp oli regular. Krt ja AK AQ ei hiti 3betitud potis kunagi floppi ka, päris tilti ajab. Peab hakkama natuke valima, keda 3 bettida ja kellega callides läbi annab ajada. Väike fold equity peaks vist olemas olema, et OOP AK ja AQ 3betitud pottides kasumisse jääks.

RudiTurbo
09.05.09, 04:11
Tänase sessi jooxul sai veerand Supernova teekonnast läbitud selle aasta jaoks.

Aga aasta on juba kestnud terve kolmandiku, tuleb tempot lisada :)

Kuigi, Limiit suureneb, siis VPP per hand suureneb, nii, et ei tasu muretseda :P

Tarq666
09.05.09, 07:59
Ma vaatan, et Su graafikud väga minu graafikute moodi. Kõik jooned lendavad eri suundades ja tormilainetus on standart :D

RudiTurbo
10.05.09, 02:30
Krt, mingi haige päev täna, kõvasti sette kinni maxtud, kuid igast coolereid aina ja ei suuda eriti kasumisse rebida!

Peamine raha äravool oli ühe tüübi pärast, kellega tulid kaks haiget kätt. Tüüp suht alles istus lauda ja oli juba mingi 50/0 fish enamvähem 10 käe kohta vms ja siis tuleb selline käsi

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 ($48.20)
MP2 ($65.35)
CO ($50)
Button ($83)
SB ($27.25)
Hero (BB) ($79.45)
UTG ($67.50)

Preflop: Hero is BB with 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG bets $2, 1 fold, MP2 calls $2, 1 fold, Button calls $2, 1 fold, Hero calls $1.50

Flop: ($8.25) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (4 players)
Hero checks, UTG checks, MP2 bets $3, 1 fold, Hero raises to $11, 1 fold, MP2 raises to $63.35 (All-In), Hero calls $52.35

Turn: ($134.95) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($134.95) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $134.95 | Rake: $3

Results:
Hero had 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, threes).
MP2 had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, eights).
Outcome: MP2 won $131.95


************************************************** ************************************************** ******************************
************************************************** ************************************************** ******************************

Ning natukene hiljem, kui ma just selle tegelase pärast selle potiga liitusingi, siis juhtub veel siuke kebbens ja voila, fishil on 400 bb stack :)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($50.45)
UTG ($132.45)
UTG+1 ($51)
MP1 ($77)
MP2 ($32.65)
Hero (CO) ($51.60)
Button ($50.20)
SB ($60.10)

Preflop: Hero is CO with 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
UTG calls $0.50, 3 folds, Hero calls $0.50, 2 folds, BB checks

Flop: ($1.75) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
BB checks, UTG checks, Hero bets $1.50, 1 fold, UTG calls $1.50

Turn: ($4.75) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
UTG checks, Hero bets $4, UTG calls $4

River: ($12.75) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
UTG bets $5, Hero raises to $45.60 (All-In), UTG calls $40.60

Total pot: $103.95 | Rake: $3

Results:
UTG had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, Ace high).
Hero had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, ten high).
Outcome: UTG won $100.95



Hetkel pärast 2.5k kätt pool stacki kasumis ning jooxen peaaegu 2.5 BI'd üle EV lol. Üx käsi on selle peamine põhjus, mis tuleb küll Yes threadi panna, sest näo viis naerule see käsi ;D

Kuid natukese aja pärast laudadesse tagasi, peamine nv fishiparaad peaks kohe hakkama!

RudiTurbo
10.05.09, 06:57
Tuli 5k kätt kokku ära ja hommikune kalapüük õnnestus paremini. Käisin vahepeal +220$ peal ära ning lõpetasin +174$, suht pasasti mängisin ka sessi alguse poole, ei oska ikka foldida üldse vahepeal. Aga NL50's tundub, et hakkab stabiilsus tekkima ning tõmban ka regularidele vahepeal kotti pähe, igasugused 40% steali mehed saavad pidevalt vastu näppe ning ühele tüübile tuli täna 99'ga EP'lt 4Bet peale panna, mis ka selle sepa foldima pani. Pole paha :)

RudiTurbo
11.05.09, 08:16
Sellessuhtes, et nagu nädala lõikes pole ju paha vaade isegi. Kuigi kätearv jätab soovida, teisipäev, kolmapäev, neljapäev ei mänginudki ja samuti praegu pühapäeva öösel olin ööläbi üleval, kuid laudadesse ei istunud. Ma ei tea, mul on selline pull nagu, kui on vaja midagi koolis teha, siis ei taha midagi muud teha, et ehk hakkan kooliasju tegema, kuid kooliasju ei hakka nagunii tegema ning siis ei saagi mitte paskagi tehtud. Ausalt öeldes, võix selle kooliga ühele poole saada juba, üxkõik kas fail või success, aga kui mul see pinge maas olex, siis grindiksin suht kindlasti nagu loom ning kätearvud võixid vabalt olla kahekordsed. 100% kindlasti olex see siis, kui elaxin Eestis ema juures ning üldse millegi pärast muret tundma ei peaks.
Aga senikaua kuni ma veel siin sitases Taanis olen, siis tuleb kuidagi hakkama saada ja vahel ikka laudadesse istuda ja oma pokkerikarjääri edasi rajada, et ühel heal päeval olexin mõnusas kõrges limiidis, kui kõigest muust on vabadus ja saaksin end juppideks grindida.

Aga mängu kohta, mis see nädal tegin, ütleme nii, et hinne oleks 3+. Päris jubedalt olen ikka kohati maha callinud vahepeal ning kohati teen seda endiselt PUHTAST UUDISHIMUST. Sick, limiit siiski juba piisavalt kõrge, et võix juba need uudishimu callid ära jätta ja usaldada oma instinkte eelnevatest kogemustest, aga vahepeal nagu ei oleks kontrolli oma parema käe üle, mis mu hiirt peos hoiab. v**djas klikib ja klikib ja lükkab aina pappi sisse ilma minult luba küsimata!!

See nädal nüüd ei tea, kuda selle kvantiteediga tuleb, sest reedel tuleb mu grupil projekt sisse anda, seega peaksin veel mõned asjad ära tegema, et ka examil uhkem välja näha ja et examinaator näex, et mingisugune semi-IT mees ma siiski olen. Peale seda algab veel mingi individuaalne kahenädalane kodeerimisprojekt vist, ei tea palju see aega ära võtab. Pmst ega Ta mu õhtust mänguaega ära ei võtagi, aga jälle tekitab vb seda tunnet, et peaksin laudades olemise asemel kooliga tegelema ning siis ei tee jälle sittagi, kui vaatan pr0ni.

Igatahes Platinumstariks saan ma see kuu nagunii läbi tule ja vee ning juuni kuus kui enam otseselt kooli pole, siis ehk tunnen end vabamana ja tuleb ehk uus kvantiteedi rekord veel enne kui Eestisse ronin ning siis juulis arvatavasti laptopiga läbi ajama pean!


http://img254.imageshack.us/img254/4973/nts.jpg

BR on peaaegu 3k$, ning kui mai lõpuni suudaks veel 3 sellist graafikut tekitada, siis juunis on NL100 no prob.

McFoldberg
11.05.09, 13:58
Meeldiv näha, et sul NL50-s edukalt läheb.
Keep going! Mis BRi-lt esimese shoti NL100-sse võtad?

RudiTurbo
11.05.09, 14:08
4000$ pealt ning kohe üldse ei karda :)

RudiTurbo
12.05.09, 23:27
Tegin väixe tourna õhtu, krt pole ammu nii unlucky olnud. Sain enamustes tournades stacki üles, aga igasuguseid asju juhtus lõppude lõpuks.
180 inimese SNG's olin varakult top10 hulgas , siis kui mingi 30 järgi flopin peaaegu samasuure stacki vastu trips vs full house ja asi korras.

Sain 2$ Nordicu rebuys jõhkralt aanusesse ning siis sain Daily 30 grandil ja 3$rebuyl ka aanusesse. Järgi oli jäänud veel 1$ rebuy sat Daily Eighty grandile, 31 said pileti, 54 olid veel järgi, olin väixest tagasi tulnud ja peaaegu end laua suurimaks shovenud ning siis tuleb QQ vs KK veel otsa peale kõiki tänaseid biite, bah!

Aga järjest tõestan endale, et enam pole mul probleemiks algstack kolme-neljakordistada enamustel tournadel, kui varem olin tihtipeale push foldis juba pärast esimest tundi, nüüd ikka käib päris kõva mängimine igast positsioonist :)

ESTPatrick
12.05.09, 23:29
peaasi et areng tuleb, nüüd proovi saada nii et kaart ei mängi enam nii palju rolli ehk hakka väiksemaid potte suurte stäkkide vastu mängima jne

RudiTurbo
13.05.09, 11:05
peaasi et areng tuleb, nüüd proovi saada nii et kaart ei mängi enam nii palju rolli ehk hakka väiksemaid potte suurte stäkkide vastu mängima jne


Kõige parem avastus on see, et kui õnnestub mingi Q62 flop või J22 flop saada top paariga, siis tourneys saab any paarilt valuet, ning kicker pole oluline, seega mängin nüüd hilisemast positsioonist igasugust kaupa, eriti JT moodi käsi, sest J high floppe ei austata vabsee millegagi.
Ning tänu sellele on vägevam image ka ning tõelised premiumid on nüüd double nutsid :]

Lisaks loosem stiil annab tihedamini blinde ning stack püsib ilma suuremate konfliktiteta ja ei pea iga teise poti eest iga küünega kinni hoidma kui vastupanu esitatakse. NING VEEL LISAKS rohkem käsi mängides tekib alati rohkem tõelisi monster floppe, ntx K6'ga raisides 66x floppida ja sellistel floppidel bluffitakse ka sitaks ning siis on kerge stackiliidriks tõusta kui mõne suure stacki vastu sedasi floppida :]

Ühesõnaga, nittimine online tournades 15 minutiste blindidega == Igav rahapõletamine.

RudiTurbo
16.05.09, 10:07
Mina, regulare readimas

PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($55.05)
MP1 ($88.40)
MP2 ($50.50)
CO ($50)
Hero (Button) ($61.35)
SB ($50.25)
BB ($27.60)
UTG ($42.35)

Preflop: Hero is Button with 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
5 folds, Hero bets $1.50, SB raises to $5, 1 fold, Hero raises to $13, 1 fold

Total pot: $10.50 | Rake: $0

Results:
Hero didn't show 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (nothing).
Outcome: Hero won $10.50


Muidu päris hea sess oli praegu hommikul, +3BI, kuid jooxin ligi 3BI alla EV, vaatasin oma suurimaid kaotatud potte, seal oli kuskil 7-9 kätt vahemikus 20$-29$ kaotusega, kus oli cooler või biit. Mingi JJ vs fishi A6 preflop all in, KK vs QQ, sai quadsid raibe, kahel korral floppisin seti straighti vastu ja veel igast imemisi :)

RudiTurbo
18.05.09, 13:00
http://img36.imageshack.us/img36/1161/blehp.jpg

Njah, selline mu nädal ongi. Aga ei olnud eriti aega, tuli koolis projekt ära lõpetada ning ex need projektid lähevad alati nii, et viimasel nädalal tuleb ikka kõik paika lihvida ning mõned suuremad muudatused veel ka sisse viia. Seega tulex nüüd üritada see nädal kõvasti käsi tagasi teha, ehk tuleb rekordnädal!

RudiTurbo
19.05.09, 01:06
No täica pael raisk, keset miinuses sessiooni tuleb mingi räige heater peale, saan ilusti kasumisse ära ning kuigi olen suht väsinud, on ikka vaja laudadesse veel jääda!
Pmst lõpus sittusin ise ära, aga sain ka KK vs AA üle pika aja ja stackid olid natuke deepid ka. Olex võinud ju uttu tõmmata, aga peas käis see lause, et kui heater on, siis mängi alati nii kaua kui jõuad lol! Tra järgmine kord kuulan oma instinkte ja tõmban nahui, sest üldine tendents tänase jooxul oli ikkagi coolerid minu kahjuks!

Pean suutma end kokku võtta nüüd, 5k kätt on suht evenis nühitud, tuleb korralikult mängida praegu ja mitte tilti minna, muidu võib mingi laastav swing tulla! SNG'dega keerasin ka vahepeal endale ja BR langes tänu sellele veel, 300$ nüüd tipust kaugemal! Aga loodan, et tuleb mahukas nädal, vähemalt algust on tehtud!

http://img411.imageshack.us/img411/6588/blahr.jpg

marguzz22
19.05.09, 08:19
päris närvi ajab kui kogud sessiooni jooksul suure stäki endale kokku, oled diip ja saad biidi, 2000 kätt niisama jauratud.

rohelinekonn
19.05.09, 09:10
No täica pael raisk, keset miinuses sessiooni tuleb mingi räige heater peale, saan ilusti kasumisse ära ning kuigi olen suht väsinud, on ikka vaja laudadesse veel jääda!
Pmst lõpus sittusin ise ära, aga sain ka KK vs AA üle pika aja ja stackid olid natuke deepid ka. Olex võinud ju uttu tõmmata, aga peas käis see lause, et kui heater on, siis mängi alati nii kaua kui jõuad lol! Tra järgmine kord kuulan oma instinkte ja tõmban nahui, sest üldine tendents tänase jooxul oli ikkagi coolerid minu kahjuks!

Pean suutma end kokku võtta nüüd, 5k kätt on suht evenis nühitud, tuleb korralikult mängida praegu ja mitte tilti minna, muidu võib mingi laastav swing tulla! SNG'dega keerasin ka vahepeal endale ja BR langes tänu sellele veel, 300$ nüüd tipust kaugemal! Aga loodan, et tuleb mahukas nädal, vähemalt algust on tehtud!


Laused kus kohe tundsin ennast ära selle kuu osas.
Olen sama moodi see kuu lasknud. Selline julm heater oli vahepeal nüüd 13k käsi kokku ja praktiliselt lasen break even +0-3BI üles ja alla. Aga noh kuu pole veel läbi ja usun et kuu lõpuks saab asjad korralikult jooksma ja käed hakkavad pidama. Pealegi saan nüüd veel rake backi kah nii et see leevendab pisut asju.
Tuleb vastu pidada need mai kuu biidid ja mäng uuesti käima saada.

RudiTurbo
19.05.09, 14:34
päris närvi ajab kui kogud sessiooni jooksul suure stäki endale kokku, oled diip ja saad biidi, 2000 kätt niisama jauratud.


Ma ei olnud vist ülideep, mul oli vist kuskil 68$ NL50 lauas, kui mul juba kuskil 80$ on, siis ma ei lähe KK'ga pre all ini, pole mõtet nii palju preflopist korraga sisse panna. Ega seegi kord me ei läinud preflop all ini, mina vist 3 bettisin ja tüüp callis selle ning flopis tõmbas mulle ilge reraise peale ja läxime sisse, noh tegi tünga mulle AA'ga.

Aga ma ei tea, pärast seda heaterit järsku nagu callisin kõik 3betid ära ja tõmbasin AK'ga all ini ja tegin sellist pulli, nagu olex tilti heateri peale läinud, no ma ei tea rsk! ;D Ex see väsimus oli ja mingi extaas sellest heaterist ja mõtlemine läxki häguseks.

Cash87
20.05.09, 23:55
Tähtis on et kaotades tunned et õpid ja rohkem ei tee :)

RudiTurbo
22.05.09, 07:24
Blät, mingi swingimine käib, sessiooni algus jätkas kohe nagu eelmise sessiooni lõpp, suht insta -200$ lähedale ning siis pool ööd miinuses tildiga grindimist.
Vahepeal tegin pausi ja vaatasin ära telekast kaks osa järjest tulevat King of Queensi ning siis tegin tund aega grindi taas, mis oli ka enamuses ajast miinuses, kuid siiski lõppes nullis, siis tulid telekast kaks osa Friendsi, vaatasin need kah ära ja siis sain hommikuste fishide kallale asuda. Umbes 3k kätt oli juba selja taga ning seis oli -80$ kandis siis pärast kahte esimest sessi, aga siis pmst tund või poolteist selline jooks, kus tundus, et kaotada on võimatu, ühtegi suurt potti vist ei tulnud, kuid aina pappi pritsis. Seega oli juba toimunud ligi 400 dollariline ronimine -200 pealt +200 lähedale ning öö oli päästetud. Lõpus tuli veel natuke paska kaela ja lõppkokkuvõttes jäi siiski pärast 5k kätt +100$. Aga mulle meeldis see vahepealne 400$'ine tõus ja nüüd kõik koos palvetama, PLS ONE TIME tulex terve nädalavahetus selline sujuv jooks!

2000 VPP'd veel platinumini, see on siis 10k kätt, kui suudaks teha kaks sellist ööd nagu täna nädalavahetusel , sis olex tehtud ja järgmine nädal saaks teenida lisa ja vähendada igakuist nõuet Supernova jaoks tulevikuks!

Ja blät, tunnihinne on see kuu seni natuke madalam, kui Ta mul NL25'es oli, lõppeks see swingimine nüüd ära ja tulex üx normaalne kasum kah lõpuks ära, aga vahepealsed pikad stretchid, kus olen sujuvat graafikut ehitanud annavad vähemalt kindlust, et väga väga longrunnis vist siiski biidin NL50't lõdvalt :P

EDIT: Unustasin selle käe panna! :P

GOOD INSTINCT MOMENT, BROUGHT TO YOU BY PLANTERS :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($54.85)
MP1 ($50)
MP2 ($20)
MP3 ($24.25)
Hero (CO) ($50)
Button ($56.45)
SB ($50)
BB ($50)
UTG ($50)

Preflop: Hero is CO with 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
2 folds, MP1 bets $1.50, 2 folds, Hero calls $1.50, 2 folds, BB calls $1

Flop: ($4.75) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
BB checks, MP1 checks, Hero bets $3, 1 fold, MP1 raises to $8, Hero calls $5

Turn: ($20.75) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
MP1 checks, Hero checks

River: ($20.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
MP1 bets $10, Hero calls $10

Total pot: $40.75 | Rake: $1.95

Results:
MP1 had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, Kings).
Hero mucked 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, sixes).
Outcome: MP1 won $38.80

virx747
22.05.09, 08:42
Väga hästi mängitud, pole mõtet lolliks minna bottom setiga kui saad reraise!
Vaatan, et NL50 kipub paljudel jube swingine olema, endalgi viimasel ajal väga erinevad kaardijooksud.

andu_andu
22.05.09, 09:06
nice read sir.

RudiTurbo
22.05.09, 13:37
Krt, sain jälle täna töövahetuse. Aga noh, vähemalt ei pea juuni kuus nälgima ja ehk saab juuli kuu üüri kah kokku ;D

Mul üx tööpäev Taanis võrdub hetkel umbes 140$'iga, ning tunnihind ka parem kui mul pokkeris hetkel, aga rsk, õhtul on jalad väsinud ;D

RudiTurbo
24.05.09, 08:45
Täica pael, tänane sess on täpselt nagu neljapäevase öö koopia. Alguses kohe -200$, siis normaalne stabiilne run +200$ lähedale ning lõpp jälle samamoodi hakkas langema, aga tulin seekord tulema ja jätsin +137$ peale.
Sain lõpus juba teist korda KK vs AA BvB, aga õnnex vaatasin seekord floppi ja seal oli lisaks üx äss vastasele ja ka Q oli flopis, seega olin suht surnud ja easy fold.
Algus oli täna ropp, mõne käese vahega ühe sama tüübi vastu KK, BvB oli KK vs AA, ta oli üx paras nit, aga BvB ei suutnud KK'd foldida. Ning mõni käsi hiljem mul jälle blindil KK, tõstan, flop oli TJx flush draw flopis, nupud jälle ja tüübil on seekord kümnete set. Sick rsk. Kolmandaks tuli veel QQ'ga üx selline flop, kus ei saanud eriti foldida ning olin seal ka kaks outerit taga ajamas.
http://img39.imageshack.us/img39/7025/dejavu.jpg

Aga nagu näha, siis enne lõppu sai siiski EV joonega üx tagasi-imemine tehtud ja see käsi oli siis päris nauding tavapärane 2 outer stuff, mida enamasti näeb ikka vastaste poolt tehtavana :)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($57)
Button ($48.40)
Hero (SB) ($61.45)
BB ($49)
UTG ($45.40)
UTG+1 ($41.30)
MP1 ($32.80)
MP2 ($43.10)
MP3 ($71)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, MP1 calls $0.50, 2 folds, CO bets $2.50, Button calls $2.50, Hero raises to $8.50, 3 folds, Button raises to $15, Hero calls $6.50

Flop: ($33.50) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero checks, Button bets $15, Hero calls $15

Turn: ($63.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero checks, Button bets $18.40 (All-In), Hero calls $18.40

River: ($100.30) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $100.30 | Rake: $3

Results:
Button mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Aces and Kings).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, Kings over threes).
Outcome: Hero won $97.30

************************************************** ************************************************** ************************************

Siis võib veel panna ühe tänastest nelikutest, milles sain valuet tänu sellele, et mingi uber donk oli vastas. Ühe nelikuga sain veel valuet, kui 5A5 floppasin ning vastane oma AQ'le turnis Q kah leidis.

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 ($123)
Hero (MP2) ($50)
MP3 ($57.10)
CO ($54.05)
Button ($81.95)
SB ($58.50)
BB ($30.90)
UTG ($62.95)
UTG+1 ($35.50)

Preflop: Hero is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
3 folds, Hero bets $1.50, 2 folds, Button raises to $2.50, SB calls $2.25, 1 fold, Hero raises to $7, Button calls $4.50, 1 fold

Flop: ($17) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $1, Button calls $1

Turn: ($19) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $15, Button raises to $30, Hero raises to $42 (All-In), 1 fold

Total pot: $79 | Rake: $3

Results:
Hero didn't show Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (nothing).
Outcome: Hero won $76

pikk28
24.05.09, 09:37
flopi bet 1 töötas kenasti :D

alaska
24.05.09, 12:06
Ma oleks turni callinud ja riveris ka 1$ pannud. Ja siis oleks ülejäänud mäng oma 1$ donkimistega potte maha võtnud. ;D

RudiTurbo
24.05.09, 16:21
flopi bet 1 töötas kenasti :D


Jah, ta pani juba mulle enne floppi mingi minraise peale, mõtlesin, et pot on nii suur ja Ta on fish, alla anda nagunii ei taha ja see 1$ bet ajab Ta mõnusalt segadusse ning turnil siis üritaski rünnata, aga jõhker oli, et ta INSTAFOLDIS mu suht kiire reraise all ini peale turnis ;D Teeb sellise reraise turnis ning siis on 12$ callida mingi 90$'isse potti ja vend instafoldis ja läx insta sit outti :D

masterpuppet
24.05.09, 17:53
Ju ei tulnud ta elubluff välja ja sai vihaseks enda peale. :D

vapsik
24.05.09, 17:59
Ju ei tulnud ta elubluff välja ja sai vihaseks enda peale. :D


Tal oli 44, aga Rudi tegevus tekitas kahtlust ja vend tegi elufoldi, sest teadis et oute pole :)

k1ly
24.05.09, 19:00
Täica pael, tänane sess on täpselt nagu neljapäevase öö koopia. Alguses kohe -200$, siis normaalne stabiilne run +200$ lähedale ning lõpp jälle samamoodi hakkas langema, aga tulin seekord tulema ja jätsin +137$ peale.
Sain lõpus juba teist korda KK vs AA BvB, aga õnnex vaatasin seekord floppi ja seal oli lisaks üx äss vastasele ja ka Q oli flopis, seega olin suht surnud ja easy fold.
Algus oli täna ropp, mõne käese vahega ühe sama tüübi vastu KK, BvB oli KK vs AA, ta oli üx paras nit, aga BvB ei suutnud KK'd foldida. Ning mõni käsi hiljem mul jälle blindil KK, tõstan, flop oli TJx flush draw flopis, nupud jälle ja tüübil on seekord kümnete set. Sick rsk. Kolmandaks tuli veel QQ'ga üx selline flop, kus ei saanud eriti foldida ning olin seal ka kaks outerit taga ajamas.
http://img39.imageshack.us/img39/7025/dejavu.jpg

Aga nagu näha, siis enne lõppu sai siiski EV joonega üx tagasi-imemine tehtud ja see käsi oli siis päris nauding tavapärane 2 outer stuff, mida enamasti näeb ikka vastaste poolt tehtavana :)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($57)
Button ($48.40)
Hero (SB) ($61.45)
BB ($49)
UTG ($45.40)
UTG+1 ($41.30)
MP1 ($32.80)
MP2 ($43.10)
MP3 ($71)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, MP1 calls $0.50, 2 folds, CO bets $2.50, Button calls $2.50, Hero raises to $8.50, 3 folds, Button raises to $15, Hero calls $6.50

Flop: ($33.50) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero checks, Button bets $15, Hero calls $15

Turn: ($63.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero checks, Button bets $18.40 (All-In), Hero calls $18.40

River: ($100.30) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $100.30 | Rake: $3

Results:
Button mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Aces and Kings).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, Kings over threes).
Outcome: Hero won $97.30

************************************************** ************************************************** ************************************

Siis võib veel panna ühe tänastest nelikutest, milles sain valuet tänu sellele, et mingi uber donk oli vastas. Ühe nelikuga sain veel valuet, kui 5A5 floppasin ning vastane oma AQ'le turnis Q kah leidis.

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP1 ($123)
Hero (MP2) ($50)
MP3 ($57.10)
CO ($54.05)
Button ($81.95)
SB ($58.50)
BB ($30.90)
UTG ($62.95)
UTG+1 ($35.50)

Preflop: Hero is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
3 folds, Hero bets $1.50, 2 folds, Button raises to $2.50, SB calls $2.25, 1 fold, Hero raises to $7, Button calls $4.50, 1 fold

Flop: ($17) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $1, Button calls $1

Turn: ($19) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $15, Button raises to $30, Hero raises to $42 (All-In), 1 fold

Total pot: $79 | Rake: $3

Results:
Hero didn't show Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (nothing).
Outcome: Hero won $76




mis sa siis oleks teinud kui sa oma AK-ga oleks missinud ?

RudiTurbo
25.05.09, 00:07
Polex seal suurt midagi olnud teha peale check foldi arvatavasti. Enne floppi ei saanud küll foldida , call 6.50$ to win 26$

RudiTurbo
25.05.09, 09:11
oi bläed, unreal, unreal ma ütlen noh ;D

Tänane sess oli selline, et lihtsalt juhtus kõikvõimalike asju ning see oli nagu äikesetorm, kus soe ja külm võitlevad. Ainult, et minu puhul ei võidelnud soe ja külm vaid Heater ning doomswitch. Alguses oli nagu omg, floppasin vist esimese 1000 käe jooxul 3 flushi, millest 2 maxti kinni ka ning ühes läx raha sisse sedasi, et olin suht kindel, et tüüp on drawing dead

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (CO) ($50)
Button ($40.90)
SB ($65)
BB ($50.75)
UTG ($65.55)
UTG+1 ($48)
MP1 ($68.35)
MP2 ($95.05)

Preflop: Hero is CO with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
3 folds, MP2 bets $2, Hero raises to $7.50, 3 folds, MP2 calls $5.50

Flop: ($15.75) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
MP2 checks, Hero bets $7.50, MP2 raises to $87.55 (All-In), Hero calls $35 (All-In)

Turn: ($100.75) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($100.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $100.75 | Rake: $3

Results:
MP2 had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, King high).
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, Ace high).
Outcome: Hero won $97.75


Samuti floppasin mingi 3 korda KJ'iga straighti, ühe korra veel koos flush drawga, aga nendest vist ei maxtud mitte ühtegi kinni, samuti floppasin KQ'ga ühe straighti. Igatahes esimesed 1400 kätt oli unreal heater ning winrate oli 50bb/100 :)
Aga siis, aga siis, järgmised 600 kätt ei läinud enam nii libedalt ja langesin umbes 150$ allapoole, aga see lahenes jälle isenesest ära, kui mitmel laual korraga olid igalpool mingid nutsid ning järgmine hetk kui ma graafikut vaatasin olin võitnud tagasi kõik 150$ + juurdegi ja seda kuskil 300 käe jooxul.

Aga siis, püha lehm ja torm, nagu eile mu KK vähe kotti ei saanud. Tuli taaskord KK vs AA ning seda täieliku fishi vastu, kelle vastu foldida polnud võimalik ning MITTE AINULT ÜHE KORRA, vaid KK vs AA sain samuti ühe huvitava Loose agressive mängija kohta, keda nägin täna esimest korda, kuid tundus vist reg olevat. Samuti unfoldable ning vähem kui 100 käega olin taas langenud 170$, no unreal noh!

Aga no sellest pole midagi, kuna järgmised 300 kätt olid ju veel uskumatumad algul tuli lihtsalt kena nonSD kasumit ning siis tuli kätte see käsi, mis Yes threadi pidi minema, sest oli see minu NL50 kõige suurem pot. Ning taas siis nagu välk ja pauk, 300 käega olin lennanud üles 4 BI, ehk siis olin jälle hüpanud kasumi kõrgeimast piigist üle.

Aga see pole veel kõik, pokkeriJumal arvas endiselt, et mõned fishid võixid oma rahad ikka tagasi saada ning taas olin järgmise 400 käe jooxul 120$ alla poole lennanud. Kuid nüüd siis kui 1000 kätt lõpuni, hakkas kõik taas minema enamvähem sujuvalt, tuli veel ainult üx cooler, QQ vs fishi AA, tegelane oli liiga kahtlane, et tegin Temaga all ini ära siiski.

Aga uskumatu, et suures osas nendes swingides oli süüdi see loose agressive, jõudsin temaga ikka väga palju 40-50$'isi potte mängida. Vaatasin praegu järgi, et mängisin temaga täna siis ligi 70 potti. Ning lõppude lõpux jäi peale tema, võites minult kokku 18.40$. Aga jah, Teda aitas siiski KK vs AA, nii, et pmst suutsin Temast vist lõppkokkuvõttes siiski jagu saada ning siin on siis üx tema stiilinäide ja minu readinäide ;D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($67.50)
CO ($73.85)
Button ($51.35)
Hero (SB) ($67.15)
BB ($43.95)
UTG ($50)
MP1 ($50)

Preflop: Hero is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG calls $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, 1 fold, Button calls $0.50, Hero bets $3.50, BB calls $3, 1 fold, MP2 calls $3, 1 fold

Flop: ($11.50) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
Hero checks, BB checks, MP2 checks

Turn: ($11.50) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
Hero checks, BB checks, MP2 checks

River: ($11.50) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
Hero bets $1, BB calls $1, MP2 raises to $14, Hero calls $13, 1 fold

Total pot: $40.50 | Rake: $1.95

Results:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, sixes).
MP2 had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, sixes).
Outcome: Hero won $38.55

Ta mängis siis kuskil 27/9/2 ning 3Bet oli ka 7%

Ja selle unreal sessiooni graafik näeb siis välja selline:

http://img35.imageshack.us/img35/6452/jizzinmypants.png

Ning kogu minu nädal näeb siis välja selline, sain ka McFoldbergi kätearvust jagu ning see on minu jaox nädala rekord kah :D

http://img196.imageshack.us/img196/9808/gayfish.gif

Lisaks sai ka PlatinumStar täis ning loodetavasti enam alla Platinumstari kunagi ei lange ning nüüd tuleb hakata end Supernova kursil hoidma :)
Selle nädalaga siis tõmbasin kuukasumi kah duublisse ning peab lootma, et ma järgmine nädal põske ei saa, väga lahe olex, kui suudaks veel mõne sellise sessiooni korda saata, sest siis olex mul pmst NL100 roll koos. See kuu olen kahjuks tournamentides nii valusalt failinud, et sealt vist juba ligi 200-300$ kaduma läinud. Rohkem vist tourneisi eriti kuu lõpuni ei näpi, vb mõned odavamad ainult! Aga kui peaks õnnestuma nädala sees võita nüüd ning järgmiseks nädalavahetuseks olex mingi 3750$, siis tegelikult olex Geniaalne nädalavahetuse öösel NL100 shot võtta, eriti pühapäeva öösel, sest pühapäeva öösel mitte mängimine on raha põletamine :)

McFoldberg
25.05.09, 11:07
Tore näha, et "pearivaalil" NL50-s hästi lähe ^^
Egas midagi, liti aga edasi ja ootan juba ülevaateid NL100-st

RudiTurbo
27.05.09, 10:57
Jõhker, mis toimub mu KK'ga.

Viimase 9k käe jooxul on siis KK tulnud 57 korda, teoorias peax tulema umbes 40 korda.

Aga pole üldse lõbus, et KK nii tihti on, kui iga faking kord AA vastas on :)

Täna siis tuli lõpux ka see kord, kui AA'le põske tegin, ehk on nüüd needus lõppenud ja saab taas kasumit teenima hakata.

Harringtoni raamatus vist oli kirjas, et iga kahekümne esimene kord, kui Sul KK on, siis on Sul AA vastas, seega olexin pidanud vist vaevalt 2-3 korda saama KK vs AA nende käte jooxul, aga seda on juhtunud mingi 7-8 korda.

5BI downswing on siis minu KK'l läbi elatud :P
http://img34.imageshack.us/img34/2782/67541469.png

RudiTurbo
30.05.09, 22:01
Täiesti pe**es, mis nuss on tournamentides viimasel ajal. Pole kunagi niiiiii kaua cashimata olnud.
Sain siis pileti täna Daily 80k'le, AQ'ga flop AK2 monotone. Mul flush drawd pole, betin välja, kahtlane tegelane callib, turn on 5, betin välja, reraiseb mind pmst all ini, ei tahtnud seda kahtlast venda uskuda ning callisin ja näitab mulle 34, vend callis flopist aukuostuga ilma flush drawta, unreal.

Daily thirty grandil kahekordne stack, tegin omaarust sheffi laydowni, kus KJ tundus olevat flopi top pairiga beat, hui AQ bluff reraises ja QJ omakorda shoves value peale, mina pidin obv foldima oma KJ'iga, kui nad mõlemad olid nii fking crushed.

Ja siis hakkas juba parem loosemaks minemise aeg, stack nüüdseks kolmekordne, raisen QTs, SB ja BB callivad. bb betib suht väixelt välja, mul ilusti oddsid olemas, call. turn board paardub madala kaardiga, kuid mulle lisandub flush draw ja BB paneb sama panuse, mis flopil. Otsustan raisida, kuna full house vähe töenäoline. River on A, straight olemas, tüüp paneb minbeti, ma pean obv valuet võtma ja obv on tourna läbi, K6 oli sepal siis full houseks ette näidata.

Tra see ikaldumine peab olema, sest homme tuleb Porsche ja 40k$ koju ära Turbo Takedownilt nahhui, silence before the storm. Peab olema lihtsalt!

EDIT: Täica pael, full tildi tournas oli juba norm stack olemas ja cash lähenemas, ikka vaja A4 kaks paari flopata 9'te seti vastu , enamus stackist läinud, siis isoleerin limparid AJ'iga all iniga ning BB leiab QQ. ptsi noh

RudiTurbo
01.06.09, 17:49
Nädal möödus siis FPP prona, oli sitta mängu, kuid oli ka halba jooxu, sest KK vs AA olukorrad sõid mult kõik kasumi ära. Ning eile öösel, kui lõpux ometi sain KK preflopist sisse sedasi, et oli ka tunda, et olen ees, siis jooxis board JQAxx ja noh, sellise boardiga preflopist KK'ga all ini võitmise lootus on nullilähedane ja QQ mul vastas oligi :)
Lisaks veel oli olukord, kus oli 2$ raise ning koguni kolm calli vist, tõstsin QQ'ga 10$ peale ning algne raiser foldis ja kaks callijat callisid, kellest viimane oli peaaegu all inis nagunii. Aga teisel vennal oli lauas esimene käsi. Väike lükkas siis SB pealt kohe viimased sendid all ini ja panin reraise peale ning teine tohman lendas all ini. Noh, mingi 27$ oli vist callida Muonster potti ja tüübil oli esimene käsi lauas, ei saanud enam hästi foldile mõelda. Flop oli vist mingi 96x kah veel, aga ega 66'ga pole ju probleem callida 10$ setminemiseks ning sedasi mu stack jälle läx.
Unreal!

Went to showdown on mul imo natuke kõrge , 25% kandis, kuid varasemalt alla 50% olnud Won at showdown on siiski kuu lõikes kena 51% peal. Aga ühex probleemiks tunnen, et mul on sellist keskmiste käte mängimine kahtlaste tegelaste vastu. Ma ei taha checkida eriti, kartes, et vastane paneb liiga suure beti ning callida on palju raskem, kui ise bettida :P
Aga aitasin ESTPatrickul natuke tõlketöid teha ning lubas mulle vastuteene, seega peaks vist kasutama võimalust peagi ja mõne ühissessi üritama teha!
http://img194.imageshack.us/img194/6396/mainda.png

RudiTurbo
02.06.09, 02:24
No perse küll, 14k kätt juba evenis. Aina flopil reraisetakse Cbette ja neid mida mina otsustan reraiseda, need shovetakse.
Ning selle evenis sõudmise tõttu olen mõned liigsed bluffid kah teinud ja halvad callid.

No vähemalt ei ole kuskil sügaval swingis, ex millalgi peab seda pappi jälle pritsima hakkama. Aga leili ajab see even praegu eriti sellepärast, et olen täpselt sellise kahe heater sessi kaugusel NL100 BR'ist, bläet küll! Aga 1000FPP'd veel, siis saab 650$ boonuse osta, äkki tuleb hiiter ka samal ajal peale, siis kui boonus kätte antakse, siis juba mugav NL100 roll :)

Ja mõnus on veel see, et boonuse kätte saamise ajax on juba uued 10k FPP'd olemas ja saab June 160$ insta cashi veel peale osta, seega pmst 800$ korraga. Kuna ma pole kunagi boonuseid hooranud ning suurim rakeback on mingi 90$ kanti, siis see bonusser võib minu jaoks ikka päris kaif olla :)
Mindsetile ka hea loodetavasti!

RudiTurbo
02.06.09, 04:05
Ning 10 minutit pärast seda kätt oli tüüp busto ka.
Turni äss tekitas väikest närvikõdi, sest olin 75% kindel, et Tal on ace high, aga ülejäänud 25% jaoks oli mul nagunii 10 outi olemas :P

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 ($29)
Hero (MP1) ($50)
MP2 ($92.10)
CO ($175.40)
Button ($81.60)
SB ($51.25)
BB ($52.75)
UTG ($50)

Preflop: Hero is MP1 with 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
2 folds, Hero bets $1.50, 1 fold, CO raises to $5, 3 folds, Hero calls $3.50

Flop: ($10.75) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero checks, CO bets $170.40 (All-In), Hero calls $45 (All-In)

Turn: ($100.75) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($100.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $100.75 | Rake: $3

Results:
Hero had 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (straight, six high).
CO mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, Aces).
Outcome: Hero won $97.75

McFoldberg
02.06.09, 14:15
wõtõf

BuildUp
02.06.09, 14:18
Mis su NL100 stardiroll on?

RudiTurbo
02.06.09, 15:51
Mis su NL100 stardiroll on?


40BI'd!

RudiTurbo
02.06.09, 18:10
No SNG'd on ikka haiglased, tegin 6 tükki 10$ 18 inimese SNG'si.
Olin enamvähem viies SNG's juba kahekordse stackiga, kahes SNG's tõmmati AA'le kotid taha ning ühes tõmmati kaks korda flush ära riverisse kui olin rahades top3.
ühes SNG's pikk bubble, kuhu jõudsin suht liidrina, üx vend oli juba väike ja ootasime tema surma, siis tuleb monster raise, mul JJ, pushin ning A5 tõmmab kotid taha ja mina stacki liidri staatuse asemel bubble ja 0$, täica v**tus! Ühes veel neljas koht, kui AT vs 66 ei tulnud ära ja üx on veel käimas, kus keskmine stack.Neljas koht tooks mind napilt kasumisse nüüd, kui sessi poole peal tundus, et tuleb jackpot sess >:(

EDIT: haha, viimases bubble käimas, obv olen väixeim stack
EDIT2: LOL, QJ vs QT, riverdas straighti, omg noh!

RudiTurbo
05.06.09, 05:21
Grindisin täna jälle 3$ SNG'si ning olen oma üleeilse swingi pmst tagasi teinud, 10$ veel vaja ;D
Aga need 3$ SNG'd on nii lahedad pingevabad. Teen neid kindlasti veel selle kuu jooxul ja üritan oma sharkscope graafiku kah kõrgemaks ajada ;D
6$ omasi ei viici praegu proovima hakata, olen seal kunagi nullsesse kah saanud mingi 10 laua omadest ja siis läheb jälle terve NL50 BI minema, ei taha seda praegu :D

Aga neid SNG'si olen nüüd kahe öö peale nii palju grindinud, et esimene öö sain ühe 100'se blocki tehtud, kus sain 1330 punkti ja sain hetkel top40, kuid eelmise nädala tulmuste järgi jõuab selle tulemusega nädala lõpux vaevalt top100!

Kuid nüüd hakkab täis saama juba teine high orbit, hetkel siis tehtud 80 SNG'd teisest blockist ning punkte on koos 1130. Ning eelmise nädala tulemuste järgi jõuab rahadesse täpselt siis, kui tulex selline standard avg run, ehk umbes 270 punkti juurde. Kuid see on kõigest 10$. Aga kui suudaks mõned võidud juurde nihverdada kuidagi ja suudaks ühe 400 punktise viimase low orbiti bloki teha, siis eelmise nädala tulemusi vaadates olex lootust saada top10 ning Triple shootouti pilet sellega + siis natuke rohkem raha.

Seega viimased 20 tournamenti proovin 4 tableda 3$ mitte turbosi, et siis saavutada maximum kvaliteet ;D
Natukene kuuma runi peab kindlasti olema, kuid nelja lauaga annab saavutada riide, mis võivad siis tulemust väga suurelt parandada erinevalt 12 lauaga laxides :)

rohelinekonn
05.06.09, 10:31
mitme mehe sng lased?

RudiTurbo
05.06.09, 10:34
mitme mehe sng lased?


10 inimese omi

RudiTurbo
06.06.09, 11:20
Esimene Royal vist Pokerstarsi cashis. Runner runner ikka tahab tulla :D
Alles hiljuti sain kuskil ka mingi straight flushi, mis oli vist King high, aga ei mäleta täpselt, kuid see oli vist mingis tourneys :)

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($31.85)
Hero (Button) ($66.90)
SB ($47.75)
BB ($64.65)
UTG ($48)
UTG+1 ($50.30)
MP1 ($47.20)
MP2 ($49.25)
MP3 ($74.95)

Preflop: Hero is Button with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
5 folds, CO calls $0.50, Hero calls $0.50, SB calls $0.25, BB checks

Flop: ($2) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (4 players)
SB checks, BB bets $1.50, CO calls $1.50, Hero calls $1.50, 1 fold

Turn: ($6.50) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
BB checks, CO bets $5, Hero calls $5, 1 fold

River: ($16.50) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
CO bets $10.50, Hero raises to $59.90 (All-In), 1 fold

Total pot: $37.50 | Rake: $1.80

Results:
Hero didn't show Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (nothing).
Outcome: Hero won $35.70


Muidu praegu tuli päris hea +342$ sess, lõpus üx fishament tõmbas turni Aces up oma AJ'iga, kui mul AQ, mudu olex +400$ ära tuld rsk :)

Tigrano
07.06.09, 05:57
NV päevad on ikka head, br kasvab nagu mühiseb ;D

RudiTurbo
07.06.09, 06:40
Bah, aga SNG'dega läx persse. Ei leidnud aega, et neid 4 kaupa mängida ning ärkasin nüüd 1h ja 23 minti enne kui BOPi arvestuses uus nädal hakkab ning tegin enamvähem kõik korraga ära ja tuli hoopis miinus sess , pff

Tigrano
07.06.09, 06:54
Starsis praegu ka vist veel kuldne cashi mängida.

RudiTurbo
07.06.09, 08:37
Starsis praegu ka vist veel kuldne cashi mängida.


Praegune kellaaeg on umbes siuke, et mõni fish veel on alles, kuid varsti vajuvad kõik magama ja siis jäävad aint nitid järgi :P


Vaatasin praegu, et kaua ma juba NL50's võitvana olen mänginud. 60k kätt on siis möödunud sellest ajast, kui hakkasin tuhast tõusma ning justkui see CLICK ära käis NL50's.
Ning nende käte jooxul on siis mu winrate 6.75bb/100, mis on suht super tulemus, arvestades kui perses ma 45k kätt enne seda olin seal mänginud :)
Seega nende 60k käe jooxul siis ligi 2k$, mis siis peaks olema vabalt ühe kuuga tehtav. Senimaani pole küll õnnestunud üle 1000$ kasumikuud teha, kuid kui mängida veic rohkem kui eelmised kuud, siis on ka potensiaali teha 2k$ kuu :)

Siiski pole ma mänginud päris täiuslikult ja vigu ning suuri halbasi calle on tehtud kõvasti, seega on ruumi ka winrate parandamiseks, kuid roll on nüüd peaaegu juba NL100 võimeline ning ostsin ka 650$ boonuse, mis on selle kuu jooxul vabanemas.

Boonuse ostsin sellepärast, et vb tuleb peagi üx cashout teha, boonus aitab siis säilitada bankrolli stabiilse kasvu ning ei sega minu limiitide alistamise plaani! :)

RudiTurbo
08.06.09, 14:13
Juuniussi algus on siis selline, pühapäeva öösel tuli ka veel natuke raha , kuid minu nädala kokkuvõtted käivad esmaspäeva kaheteistkümnest alates ;D
Seega kuu on juba natuke kõrgemas plussis. Laupäeva ja pühapäeva ööse läx see nädal magamisgraafik natuke nihu ja ei jõudnud mängima, sellepärast ka väike volume ning arvatavasti ka madalam graafik, kui muidu olex võinud olla!

http://img189.imageshack.us/img189/7876/junna.png

leits
08.06.09, 14:18
kena kena ... mõtlesin et kuulan ka vb Nl50 again :) õnnestus natukene sunday millil eile sumistada ja andis bankrollile "kerge põntsu" :) Aga mõtlen veel .. vb üritan nl25 normaalselt jooksma saadud. Sulle aga edu ja veelkord edu :)