PDA

View Full Version : Probleem Toweri e-mailide kättesaamisega.



broadcast
04.03.09, 19:30
Nimelt ma ei saa Towerilt alates selle aasta algusest ühtki e-maili. Probleem ilmnes peale seda kui neil endil oli see e-mailide välja saatmisega mingi häda. Nad küll parandasid selle, kuid peale seda ma ühtki maili kätte ei saa. Enne seda oli kõik korras.

Hakkasin siis uurima. Alustasin towerist. Nende poolt oleks nagu kõik korras. Pöördusin siis mail.ee Tele2 supporti. Nad uurisid 2 nädalat ja täna tuli selline vastus:


Tere
Kirjad ei jõua aadressilt support@towergaming.com Teieni, kuna IP
aadress (64.15.65.185), millelt teenusepakkuja kirju välja saadab on
pidevalt avalikus blacklistis aadressil:
http://cbl.abuseat.org/lookup.cgi?ip=64.15.65.185
Ehk siis sellelt IPlt saadetakse pidevalt välja suurtes kogustes spämmi
ning mail.ee ei võta sellel põhjusel sealt tulnud kirju vastu.

Lugupidamisega

Lea Nurm
Tele2 klienditeenindus
support@everyday.ee

Vot nii on lood siis. :-\
Kas keegi teine veel kasutab mail.ee e-maili toweris siis ma tean kuidas edasi tegutseda. On teistel kõik korras?
Sest praegu on suht jama, ei tea midagi millal mingi freeroll toimub, Tower Hours jne.

ranka
04.03.09, 19:41
Soovitan vahetada hot.ee ja mail.ee emailid välismaiste emaili pakkujate vastu - hotmail.com, gmail.com, kuna kodumaised teenusepakkujad "tsenseerivad" kirju vastu tahtmist ja nii võivad väga väärtuslikud kirjad kaduma minna.

broadcast
04.03.09, 19:59
E-maili saaks muuta aga raha välja võtta siis ma enam ei saaks... policy on ju ,et toweri e-mail ja moneybookersi konto peavad ju klappima. Ning mujale kanda ka ei saa, sest deposiit on läbi MB. Seda olen Live chatiga arutanud. Muidugi seda varianti võib proovida, et muidu on väismaise provideri e-mail aga kui välja hakkan kandma siis panan MB e-maili. Võib töötada...

Aga praegu tahaks teada kas keegi kasutab veel toweris eestimaist mail.ee e-maili. Ning kuidas neil olukord on. Siis tean kelle kraesse edasi hüpata, kas toweri või Tele2.

ranka
04.03.09, 20:01
Ei mäleta MB-d aga kas sa sealset emaili muuta ei saa? Kui ei saa, siis kõike saab läbi rääkida klienditoega, iseasi, kui kiire või aeglane see on.

Teiseks see on ju mail.ee poolne kamm, kuna nad ütlesid sulle juba esimeses kirjas, et toweri IP on mustas nimekirjas ja seetõttu blokeerivad kõik kirjad.

broadcast
04.03.09, 20:07
hehe, tegelikult polnud see üldse esimene e-mail mille ma Tele2 suppordiga vahetasin. :) et seda lõplikku infot saada tuli ikka mitmeid kordi neile meelde tuletada ja kuupäevi saata jne...
Tõenäoliselt on jah, probleem mail.ee-s aga ei pruugi. Sest enne seda saabusid mailid korrektselt. Probleem ilmes just peale seda kui Toweril endal oli see e-mailide väljasaatmisega mingi kamm. Sealt võibolla ka see IP muutus neil. Ei tea, igatahes praegu ootan Live Chati toweris, et nendega seda arutada.

Tigrano
04.03.09, 21:43
hehe, tegelikult polnud see üldse esimene e-mail mille ma Tele2 suppordiga vahetasin. :) et seda lõplikku infot saada tuli ikka mitmeid kordi neile meelde tuletada ja kuupäevi saata jne...
Tõenäoliselt on jah, probleem mail.ee-s aga ei pruugi. Sest enne seda saabusid mailid korrektselt. Probleem ilmes just peale seda kui Toweril endal oli see e-mailide väljasaatmisega mingi kamm. Sealt võibolla ka see IP muutus neil. Ei tea, igatahes praegu ootan Live Chati toweris, et nendega seda arutada.


No moneybookersi email ja tavaline kirjaposti email on täiesti kaks eri asja, mis on ka mul täiesti erinevad. Ning Tele2 võib oma spämmi filtrid põlema panna, sest toweris tuleb iga suurema sündmuse kohta lahe teavitus, mis ei ole küll nüüd tohutul hulgal.

broadcast
05.03.09, 19:11
Ning Tele2 võib oma spämmi filtrid põlema panna, sest toweris tuleb iga suurema sündmuse kohta lahe teavitus, mis ei ole küll nüüd tohutul hulgal.

Tõesti võib! >:( Õnneks tundub et peale pikka nädalatepikkust jamamist sain asja korda. Ei tea kah tele2 suppordi pani liigutama mu eilne, ütleme, viisakalt vihane kiri, kus ma ütlesin neile selgelt välja, et nende kirjade mitte saamine põhjustab mulle otseselt potentsiaalset rahalist kahju! ;D
Juba hilisõhtul oli esimene Toweri mail kohal. Täna Live Suppordiga veel tegime viimase katsetuse- asi korras. :)