PDA

View Full Version : Moneybookers/Skrill VIP staatus



Skrill
13.11.11, 21:15
Moneybookers/Skrill VIP staatus

Nagu paljudele foorumikasutajatele teada, pakub Moneybookers, ehk uue nimega Skrill, aktiivsematele kasutajatele VIP staatust, millega kaasnevad kasutajale mitmesugused eelised.

VIP staatuse omamise olulisimateks eelisteks on:



suuremad limiidid kannetele, kuni piiramatu limiidini välja (no outgoing transaction limits)
kontol olevad vahendid on täielikult kindlustatud (sõltuvalt kasutaja poolt turvalisusnõuetest kinni pidamisest)
raha laadimine kontole on tasuta
P2P kanded on tasuta (makstakse iga kalendrikuu lõpus tagasi)
10% discount valuutavahetuse kursile
kaks tasuta pin kalkulaatorit konto turvalisuse tõstmiseks
personaalne kliendihaldur
24/7 VIP klienditeenindus
eksklusiivsed boonused ja kingitused
Skrilli Mastercardi kasutamine ilma lisatasudeta
Mastercardi valuutavahetuse tasu on 1.75%
võimalus avada kaks eri valuutades kontot


Lihtsustamaks foorumikasutajatel VIP staatuse saamist, saame selleks välja pakkuda kaks erinevat võimalust, seda nii nendele, kellel Skrilli kontot pole, kui ka nendele, kellel juba on.

Tingimused uutele Skrilli kasutajatele

Uutele Skrilli kasutajatele on VIP staatuse saamiseks vaid üks tingimus – kasutaja peab ühes kalendrikuus kokku saatma Skrilli äriklientidele (hasartmängukorraldajad, e-poed) keskmiselt vähemalt 2000 eurot. P2P ülekandeid ei arvestata.

Kuise keskmise nõue ei tähenda, et iga kuu peaks Skrilli kontole uued 2000 eurot kandma ja seda edasi kandma, vaid selle hulka arvestatakse kõik vahendid, mida kalendrikuu jooksul näiteks tubadesse kannate. Seega piisab nõutud keskmise saavutamiseks põhimõtteliselt kasvõi sellest, et kannate toast raha välja ja seejärel samasse tuppa tagasi. Viidatud keskmine ei pea olema iga kuu saavutatud, vaid seda arvutatakse aastases arvestuses. Näiteks kui saadate jaanuaris 24000 eurot, siis olete nõutud keskmise terveks aastaks saavutanud.

Uutele kasutajatele oleme selleks otstarbeks loonud spetsiaalse affiliate lingi, mille kaudu ennast Moneybookersi kasutajaks registreerida.

https://www.moneybookers.com/app/?rid=4350819

Soovitame igaks juhuks pärast registreerimist saata kasutajale Skrill pm oma Skrilli customer ID või Skrilli kontoga seotud e-maili või pärisnimega.

Tingimused eksisteerivatele Moneybookersi konto omanikele

Foorumlastel, kellel juba on Moneybookersi konto varasemast olemas ja kes soovivad VIP staatust saada, on selleks samuti võimalus.

Olemasolevale kasutajale VIP staatuse andmine sõltub ennekõike sellest, kui palju kasutaja on varasemalt Moneybookersi vahendusel raha edastanud ning kasutaja ajaloost Moneybookersi kliendina. Sellel juhul otsustab Skrilli VIP meeskond igale kasutajale VIP staatuse omistamise case-by-case, kuid üldjuhul lähtutakse samast 2000 euro kriteeriumist, kui uute kasutajategi puhul.

Foorumlastel, kellel on juba varasemast Moneybookersi konto olemas ning kes soovivad VIP staatust saada, palume saata kasutajale Skrill pm oma Skrilli customer ID või Skrilli kontoga seotud e-maili või pärisnimega.

Skrilli VIP meeskond otsustab kasutajale VIP staatuse omistamise 20 päeva jooksul alates taotluse edastamisest. Staatuse omistamise eelduseks ei ole account verification protseduuride läbimine, vaid seda saate teha ka pärast staatuse saamist.

ranka
14.11.11, 09:23
Kinnitan, et teemal autoril on luba olemas, on usaldusväärne isik ja süsteem toimib


.

Pumper
14.11.11, 09:25
Tegemist on siis ainult Pokkeriprod.com-le suunatud pakkumisega.

leits
14.11.11, 10:13
Kas ATM raha väljavõtmine on ka tasuta?
Kas oleks võimalik VIP'dele vms suurendada cashout limiiti ka ( see 250€ vms päevas on lihtsalt sicko:S)

Skrill
14.11.11, 11:43
Tere

Moneybookers ei rakenda ATM-ist raha välja võtmisel täiendavaid tasusid. Küll aga võivad sellised tasud tuleneda pankade poolt seatud tingimustest oma automaatidest raha väljavõtmiseks. Analoogselt nagu SEB automaadist Swedbanki kaardiga raha võttes.
Selle 250 euro limiidi osas annan vastavatele inimestele feedbacki edasi. Isiklikult arvan, et need piirangud tulenevad MB-le rahapesualastest õigusaktidest.

DaBeat
14.11.11, 11:45
Ma olen moneybookersis vip ja siin kirjas, et vip saab avada kaks eri valuutades kontot, siis võtsin suppordiga ühendust ja nad vastasid:
"Should you transact at least 5,000 EUR to gaming merchants monthly, you may take advantage of the privilege to hold multiple accounts in different currencies."

Skrill
14.11.11, 12:07
Jah, see mitme konto avamine on selles osas huvitav lugu, et tegelikult ei näe MB kasutustingimused üleüldse sellist võimalust ette.

Aga nagu paljud siit foorumist teavad, siis on paljudele vippidele kahe konto omamist praktikas on request lubatud ning varasemalt on MB seda võimalust ise vippidele ka reklaaminud, seda ilma igasuguste koguseliste piiranguteta.

Seda 5000 euro nõuet ei ole ise ka kahjuks kusagil ametlikult kirjas näinud, tõenäoliselt on tegemist kas MB mitteametliku sise-eeskirja või suppordi eksimusega. Aga igal juhul täpsustan selle küsimuse üle.

emmimees
14.11.11, 12:08
*10% discount valuutavahetuse kursile

Kas muidu ostate(konverteerite) siis nt daalasid üle 10% odavamalt kui nad reaalselt on, et saate niipalju alandada seda % ? Või millelt see 10% täpsemalt tuleb?

makz
14.11.11, 12:31
*10% discount valuutavahetuse kursile

Kas muidu ostate(konverteerite) siis nt daalasid üle 10% odavamalt kui nad reaalselt on, et saate niipalju alandada seda % ? Või millelt see 10% täpsemalt tuleb?
Ma arvan et see mingi typo, pigem on discount valuutavahetuse tasule.


Moneybookers ei rakenda ATM-ist raha välja võtmisel täiendavaid tasusid.
Seda siis vippidele?
Ei haaku küll teemaga aga huvitab kas kaardi kvaliteet on võrreldes mõne aasta tagusega paranenud? (Kas tegu on endiselt selle papist jamaga või on võetud kasutusele korralikumad plastikkaardid)

Pumper
14.11.11, 12:36
Ma olen moneybookersis vip ja siin kirjas, et vip saab avada kaks eri valuutades kontot, siis võtsin suppordiga ühendust ja nad vastasid:
"Should you transact at least 5,000 EUR to gaming merchants monthly, you may take advantage of the privilege to hold multiple accounts in different currencies."

Siin on tegemist eraldi teemaga, mitte MB suppordiga. Suhtle siin inimesega.

ropka11
17.11.11, 12:26
Kas MB esindaja siin oma telefoni nr. ei taha avaldada.Muidu jama nende välismaa numbritega kui midagi kiirelt vaja teada on.

Skrill
17.11.11, 19:27
Ropka, kui tegemist on mingi sellise Moneybookersi teenusega seonduva igapäevamure või probleemiga, siis soovitan pöörduda otse Moneybookersi suppordi poole, kas e-mailitsi või telefoni teel. Seal töötavad tublid inimesed, kelle tööks ongi kasutajate igapäevaste murede lahendamine. Minu roll siin foorumis piirdub selle konkreetse pakkumisega ning ma ei saa ühelgi juhul asuda Moneybookersi üldise suppordi rolli.

Sa ei ole kahtlemata oma välismaa numbrite jama murega üksi, kuivõrd ka minul endal on täpselt sama mure, kui mingi probleem peaks tõstatuma. Ka ma ise pean enda kontoga seonduvate muredega üldjuhul otse supporti pöörduma. So there. Loodan, et mõistad.

vennike
17.11.11, 23:33
tahan raha laadida austraalia netipangast "Internet Banking via POLi" ja saan teate
ERROR
An error occurred while performing the requested operation.
Error Unique Identifier: Thu_Nov_17_23:32:28_2011_17_1

SKRILL AITA!

Fuzzy
23.11.11, 11:09
Tere,

oletame, et mul on ühes kuus kandeid üle 2000€ ja saan VIP-iks, kui kaua sellisel juhul see staatus kehtib, kui järgmistel kuudel peaks kandeid vähem tulema?

Pumper
23.11.11, 11:29
No siis mingi hetk kaob ära, aga pm on kerge taset hoida, kuu jookul kannad näiteks starsist 2k välja ja 2k sisse:)
Võid ette ka mitme kuu jagu kandeid.

Fuzzy
23.11.11, 12:03
Hmm, parandage mind kui ma eksin, aga depomise ja cashoutimisega kaasnevad ka tavaliselt mingi tasud... Või Starsis ei kaasne? Kaardi suhtes küsiks igaks juhuks üle - nii, et seda 1,80 € tasu ei tule siis VIP-il maksta automaadist raha väljavõtmisel?

Pumper
23.11.11, 12:21
Raha väljavõtmine on täpsustamisel. Aga siinne pakkumine ongi ju selline, et annad andmed ja kui peale ülevaatamist ollakse nõus sind edutama siis saad VIP-ks ning siis on kanded tasuta ja saadki oma VIP kontot hoida ilma lisatasudeta.

Fuzzy
23.11.11, 13:51
Ja kui kaua täpsemalt ma seda VIP kontot siis hoian? Nagu ma võin su eelmisest postitusest näha, siis vastus on "mingi aeg". Lihtsalt ei näe asjal mõtet, kui peab iga kuu suuri summasid liigutama.

Tean, et olen tüütus, aga sooviks asjad selgeks saada :)

ranka
23.11.11, 13:54
Hmm, parandage mind kui ma eksin, aga depomise ja cashoutimisega kaasnevad ka tavaliselt mingi tasud... Või Starsis ei kaasne? Kaardi suhtes küsiks igaks juhuks üle - nii, et seda 1,80 € tasu ei tule siis VIP-il maksta automaadist raha väljavõtmisel?

PokerStarsist rahade sisse/välja liigutamine on tasuta kui Skrill valuuta ühtib PokerStarsi valuutaga.

Pumper
23.11.11, 14:37
Fuzzy, loe 1. post tähelepanelikult läbi, siis saad vastused. Liigutad 2000, kehtib 1 kuu, liigutad 24k kehtib 12 kuud. Milleks see esimene post siis kirjutati? Kui vana sa oled, vasta palun siia? Alaealine?

leits
23.11.11, 15:11
mulle öeldi VIP toest nii, et raha völja võttes läheb 1.8€ küll maha, kuid kuu lõpus kantakse see 1.8€ tagais. Nende systeem ei pidavta võimaldama teistmoodi. Olen küll VIP, aga pole jõudnud veel testida, kas reaalselt asi nii ka töötab

Fuzzy
23.11.11, 15:29
Fuzzy, loe 1. post tähelepanelikult läbi, siis saad vastused. Liigutad 2000, kehtib 1 kuu, liigutad 24k kehtib 12 kuud. Milleks see esimene post siis kirjutati? Kui vana sa oled, vasta palun siia? Alaealine?

Vabandust, kuidagi jäi kahe silma vahele see. Joo nüüd klaas suhkruvett ja heida vähekeseks pikali.

Skrill
28.11.11, 19:40
Üldiselt on süsteem selline, et 2k kuus on miinimum. Selle täitmist vaadatakse paberite järgi üle iga kuue kuu tagant, praktikas tegelikult siis, kui vastavad inimesed otsustavad seda üle vaadata. Muidu on tõepoolest nii, nagu Pumper ütles.

Leitsil on samamoodi õigus selle osas, et iga kuu lõpus makstakse sending feed VIP kasutajatele tagasi.

Skrill
28.11.11, 19:42
Igaks juhuks mainin ära veel selle, et saadan kõigi taotlused hiljemalt iga nädala reedel ühe korraga ära, et mitte vastavaid Skrilli inimesi iga eraldi taotlusega koormata.

siga
29.11.11, 00:20
Kas 2k€ pendeldamine MB ja Starsi vahel on OK või kaasneb sellega mingi võimalus, et pannakse 'kahtlase tegevuse' eest konto lukku?

Spewmonkey
29.11.11, 01:09
Kas 2k€ pendeldamine MB ja Starsi vahel on OK või kaasneb sellega mingi võimalus, et pannakse 'kahtlase tegevuse' eest konto lukku?

OP's on kirjas: "Seega piisab nõutud keskmise saavutamiseks põhimõtteliselt kasvõi sellest, et kannate toast raha välja ja seejärel samasse tuppa tagasi."

Skrill
30.11.11, 22:48
Soovitaks vahepeal neid summasid varieerida ka.

blah
01.12.11, 11:40
pole siiani vastust neilt saanud veel, varem võibolla ei kvalifitseerunud, aga nüüd liigutasin suurema summa eest ja peaks kindlasti saama

Skrill
08.12.11, 11:57
Tänaseks peaksid osad siitkaudu referritud VIP staatuse kätte saanud olema. Paljudele siiski seda õnne ei jagunud, kuid mitmetel tõsteti selle asemel limiite. Osad said ka e-mailid edaspidiste instruktsioonidega.

Skrill
11.01.12, 22:16
Detsembri jooksul siitkaudu referritud peaksid saama lähipäevadel e-mailid edaspidiste instruktsioonidega. VIP staatused või limiidi tõstmised peaksid tänaseks nendel accountidel tehtud olema. Osad peavad dokumendid verificationi jaoks edastama, kuid selle kohta saadetakse eraldi e-mail.

leits
11.01.12, 23:07
Millal neile "bronze" staatus inimestele loyalty programmi midagi tuleb? atm on need punktid ju nonsense mis ma saan ?