PDA

View Full Version : 55€ BI Live turka



masterpuppet
20.11.11, 19:51
Villane äsja lauda tulnud ning selle aja jooksul üles näidanud suht suurt agresiivsust. Mitmel korral tõstnud PF ja foldide peale näidanud 72, 83 jne.

Ühel korral callis OOP min3beti ning checkis pimedalt flopi ette ning pani vastase cbetile tuimalt nupud nutdrawga+ 1 ylekaart madalal boardil.

Tundus olevat suht entertain value peal turkal väljas, kuid mängu vist mõistis ning samuti kukkus kõvasti õpetama.


Stack tal 19k.

Käsi.

blindid olid 400/200 ante 25.

Short uhas kusagil 3k stacki MP3 sisse ning villane insta peale shordi lüket hõikas all in järgi. (Ma ei jõudnud isegi märgata, kas ta oma kaarte vaatas ning kui küsisin seda, siis vastas, et vaatas.)

Hero on BB peal 35k stackiga. Järgi on kusagil 60 inimest ning raha saavad alles 9.

Mis rangega Hero callib?

Tarmonator
20.11.11, 20:08
JJ+ AK

kaugele tartu turkal jõudsid?

masterpuppet
20.11.11, 20:15
Kes liiga result-oriented, siis spoilerit mitte avada. Aga hiljem panen ka oma arvamuse.

Natukene hiljem peale seda lendasin välja, seega kusagile 50 kanti, aga seda eelkõige seetõttu, et turkal pidin olema kaine ning nii pikk persetamine kohe üldse ei istunud.
Muidu oli nii soft turna, et kohati ajas öökima. :)

Ning kahtlen, et kunagi veel mõnda nii deepi turnat kainelt mängin.

privador
20.11.11, 20:25
Oleneb sellest ka, kas paar venda on veel taga? Nad võivad vabalt AA,KK leida

kui 2+venda taga siis kk+
Kui viimane, siis qq+ ak+ ja ka siis ainult tingimusel, kui see 19k stakk on võimeline seda käiku tegema väga low rangega

madalama kaardiga gamblimine aq,jj ei näe nagu suurt mõtet

masterpuppet
20.11.11, 20:54
Short oli siis MP3 vist ning villane siis CO. Btn oli äärmiselt halb mängija ning Sb tundus olevad suht TAG. Minu kohta villasel kindlasti mingit readi ei olnud. Kuid seda ta teadis, et BTN on julm vaal.

hotcocacola
20.11.11, 21:11
Villane äsja lauda tulnud ning selle aja jooksul üles näidanud suht suurt agresiivsust. Mitmel korral tõstnud PF ja foldide peale näidanud 72, 83 jne.

Ühel korral callis OOP min3beti ning checkis pimedalt flopi ette ning pani vastase cbetile tuimalt nupud nutdrawga+ 1 ylekaart madalal boardil.

Tundus olevat suht entertain value peal turkal väljas, kuid mängu vist mõistis ning samuti kukkus kõvasti õpetama.


Stack tal 19k.

Käsi.

blindid olid 400/200 ante 25.

Short uhas kusagil 3k stacki MP3 sisse ning villane insta peale shordi lüket hõikas all in järgi. (Ma ei jõudnud isegi märgata, kas ta oma kaarte vaatas ning kui küsisin seda, siis vastas, et vaatas.)

Hero on BB peal 35k stackiga. Järgi on kusagil 60 inimest ning raha saavad alles 9.

Mis rangega Hero callib?


Kas tahad turniiri võita või rahulikult rahadesse venitada ja siis edasi vaadata?
- Kui tahad võita ja väga ei pabista, kui stacki magama paned, siis vist 99+. (TT+ kindlasti).
- Kui ootad paremat spotti, siis QQ+ (siinkohal on TT-JJ väga raske, kuid tõenäoliselt võtaks enda call/shove rangeks JJ+)
- AKo overshove
- AKs overshove

AQs peaks olema fold.

Küsimus on selles, kas sa usaldad enda reade?

Mina teeks nii: AK ja JJ+ oleks insta call/overshove.

hotcocacola
20.11.11, 21:12
Tihtipeale näed seal AQ-d, 77-TT. Vb isegi AJs

MrRiver
21.11.11, 14:25
Mulle meeldiks AQs+, TT+ reshove.

hotcocacola
21.11.11, 23:42
AQs on risky, väga piiri peal

masterpuppet
22.11.11, 10:54
Olgu, võib otsad kokku tõmmata. Ise callisin AJs, mis siis liiga optimistlik vist, kuid kuna persetamisest olin väsinud ja pikalt carddead olnud, siis lõi vist klassikaline live turka spewimine välja.

Muidu callisin, kuna arvasin, et villasel võib väikse kamala täie olla igasuguseid 44-TT ning ka täiesti lampi connectoreid jne, kuna ennem oli väga agro olnud. Arvasin, et QQ+ ta ilmselt calliks shorti, et leveldada kedagi mingeid lollusi tegema, kuna tundus selline tricky mängija.

Segadusse ajaski tema tegevus insta peale shorti lüket ning ei suutnud midagi tarka välja mõelda ja otsustasin võta "flipi", kuna rahadesse oli veel oi-oi kui palju aega.

Aga tänan vastamast.


Villane nt obv KK.

privador
22.11.11, 12:17
Njah levelditi hoopis sind ära. Mängiti lolli ja siis KK AA shovetakse kui tahetakse mõnda keskmist kätt loodud imagoga "õnge" otsa saada.

fyte
24.11.11, 18:28
Njah levelditi hoopis sind ära. Mängiti lolli ja siis KK AA shovetakse kui tahetakse mõnda keskmist kätt loodud imagoga "õnge" otsa saada.
Fishine laivi mängija mõtleb selle peale? Kaldun arvama, et mõttekäik võib neil olla midagi sellist "i haz high pair, i shall go allin no matter what.."

The_Meer
24.11.11, 20:39
Kui sa panid lauas tähele,et ta kaarte vaatab alles siis kui tema kord, siis ma pigem kaldun ka fyte arvamuse poole, sest kui ta insta shoves, siis tal pld aega plaani pidada

keldrikakand
25.11.11, 11:39
TT+, AK on calling range