PDA

View Full Version : tüdimus/väsimus



dener89
05.03.09, 04:03
Tervist
niisiis oli pokerpointse mul ja nendega regasin 1+0.1 cash turnale,seal sain 4 koha ehk migni 45 daala umbes,45 st dollarist tegin ma kokku 800 eur. peamiselt cash game 20NL laudades.kaart jooksis kõik oli hea,süvenesin mängu ja natuke õnne ka,kõik see tuli mingi pooleteist nädalaga.(TRIOBET).enne ka mänginud triobetis nii rohkem lõbu pärast.
nüüd olen võtnud välja enamuse raha ja viimased 2 päeva kaodand 150 eur väga mõttetult, tehes lolle calle ja üldse teisi lükkeid .seda kirge pole hetkel peal ja mõnusat tunnet.kas asi võib olla selles,et olen väsinud ja ülekoormatud,kuna mängitud sai iga päev ja oli ka selliseid päevi kus päeval alustasin ja kella 5-6 jal lõpetasin kord isegi kell 8 hommikul.
niisiis plaanin kanda mingi aja pärast tagasi kontole 400 eur.
millega proovida hakata bankrolli arendama 20nl laudades.
Kas endal on olnud ka selliseid perioode,kus väsimus peal,ei mõtle selge peaga,tehes rumalaid otsuseid ?
teed vahest ka suuremaid pause?
mida soovitad teha?

ranka
05.03.09, 05:42
Tervist dener ja tere tulemast foorumisse.

Ma täpselt ei saanud aru, mis väsimust sa täpselt silmas pead. Üks väsimus on see, mis tekib ükskõik, mis tööd tehes - kas füüsilist ja vaimset. Selle vastu aitab lühike puhkus - näiteks mängid 3-4 tundi ja siis puhkad tunni või kaks ja oled jälle valmis mängima.

Teine väsimus on pikem, mida nimetatakse "läbi põlemiseks", mis tekib pikemalt peale rutiinse töö tegemist. Ja pokker ongi vägagi rutiine töö, mis võib tekitada kaotuseperioodidel ka stressi. Siin on vaja jällegi pikemat puhkust (mitu päeva pokkerist eemal), et taastada oma vaimsed energiavarud ning teha edasi head mängu.

Kui sa aga teed pikki mängu sessioone, siis arvan, et sinu puhul on tegu tavalise väsimusega, et mingi aeg sessioonil tähelepanu kaob ja hakkad tegema automaatseid otsuseid ning nii mängides võivad tekkida sisse suured vead. Siin ei aita muu, kui õppida ennast tundma ja hakata ennast rohkem sundima. See tähendab, et kui tunned, et ei tee enam head mängu - teed halbu calle, tähelepanu ei ole enam nii hea, siis tuleb sundida end panna lauad kinni ja teha väikene paus. Paus ei ole see, et loete pokkerifoorumeid või ajalehti arvutis, paus oleks see, et tuleks üldse arvutist ja pokkerist minna eemale tunniks-kaheks. Sõita jalgrattaga, vahtida telkut, käia tiir sõbral/tüdrukul külas - ühesõnaga leida korraks kõrvaline tegevus. Endal aitab see kõige rohkem. Ise mängin nii, et teen ühe sessiooni hommikupoole, siis teise sessiooni õhtu poole ning kahe sessiooni vahel on tavaliselt mitu-mitu tundi vahet ja selle aja sees suudan alati end välja puhata. Samuti kaob ära tilt, viha jms.

Loodan, et said siit natukenegi abi :)

Edu laudades,
Ranka

leits
05.03.09, 09:49
Väsimuse vastu on minul parim lahendus mingi reis. Kui resurssi reisi jaoks pole, siis take off some days, tõmba umbe end, maga pohmakas KORRALIKULT välja ning oled nagu uus inimene. Teine võimalus on võimalikult palju trenni teha. Käid näiteks ujumas, tõmbad 80 otsa ära (2km) oled tired as hell (vähemalt mina) ning järgmine päev ärkad nagu uus inimene :)

Vb ranka mainis juba seda kõike eelmises postituses, kuid ma olen nii väsinud, et ma ei viicinud seda läbi lugeda ja aidaa kooli nyyd :)


Edu laudades :)

dener89
05.03.09, 12:31
tänks ranka ja leits.
Järgmine nädal hakkan jälle paugutama,see nädal võtan vabaks:)

lenin
05.03.09, 12:35
ma arvan et sul oli liiga palju pappi ja seepärast läks katus jooksu. Sa kanna parem 40 eurot 400 asemel, muidu teed jälle lükkeid kuna pappi on vabalt reloadida jne ::)

Tigrano
05.03.09, 12:38
Võtsin ka natukeseks aja maha, väike väsimus momendil, samuti katsub tervise paremaks saada.

leits
05.03.09, 13:17
Võtsin ka natukeseks aja maha, väike väsimus momendil, samuti katsub tervise paremaks saada.


tõmbas swingi?

dener89
05.03.09, 15:54
ma arvan et sul oli liiga palju pappi ja seepärast läks katus jooksu. Sa kanna parem 40 eurot 400 asemel, muidu teed jälle lükkeid kuna pappi on vabalt reloadida jne ::)


no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.

Tigrano
05.03.09, 16:33
tõmbas swingi?


Ei kuu oli vinge kõik oli vinge, ainuilt tervis ikka kehva ja tahan natuke hoopis mängu analüüsida ja foorumi asjadega pusida, voodis läpakaga lesides, mõne õlle juua ;D

lenin
05.03.09, 17:25
no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.


no ise ju kiitlesid et tegid 40 eurost 800. Teed veel korra ::)

Rage
05.03.09, 17:32
no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.
<kehitab õlgu>

alguses oled hull tight.. kuni paar poti võidad ja stack on buyinist suurem.. siis edasi teed oma standardmängu... ei näe probleemi.. lihtsalt need eismesed paar potivõitu peavad hästi ajastatud olema.. mingi AJ'ga ilma hitimata ei olegi mõtet lammutada... seda enam kui 5 callijat on.. unustad oma cbeti ära.. kannad mõttes 16senti vms pfi raise suuruse maha.. flopil check-fold.. seni kuni oma kaardiga hitid..

BuildUp
05.03.09, 18:04
Mulle näib, et kogesid alguses äärmiselt kenat jooksu ning hakkasidki arvama, et see kõik jätkub täpselt nii. Nüüd aga jooks stabiliseerus ja raha ei tulnud enam nii kergelt. Kuna mängid nii kaua ka veel, siis see tekitas tunde, et "tra mida ma nühin siin ja raiskan aega raha ära andes". My advice would be - TAKE A LITTLE REST AND LEARN GAME! :)

dener89
05.03.09, 20:46
Aight
a mis arvate sellest,et kas jääda triosse või liikuda edasi starsi?

ranka
05.03.09, 21:35
Aight
a mis arvate sellest,et kas jääda triosse või liikuda edasi starsi?


Ei ole vahet, peaasi, et sa kõrgetesse limiitidesse e ilähe.

kivisaba
08.03.09, 02:54
on küll vahe ju
stars ikka kõvasti pro-m koht kui trio imo
soft parem ja laudu kh rohkem ja fishe kh rohkem(arvuliselt)

leho57
08.03.09, 07:57
kanna parem 100€ peale ja hakka NL10 mängima. seal on calling stationid nagu rohkem õnnistus kui karistus (noh, et õnnestub nad korraliku raisega turnil välja saada kui masti oht vms läheneb)
400€ deposiit tundub kuidagi julm, eriti kui ise kindel pole miks ja kuidas sa täpselt eelmine kord sellise rollihüppe said

RudiTurbo
08.03.09, 12:15
on küll vahe ju
stars ikka kõvasti pro-m koht kui trio imo
soft parem ja laudu kh rohkem ja fishe kh rohkem(arvuliselt)


Aga Stars ei ole jällegi algajatele, sest pole erilis Bankrolli kasvatava aitavaid boonuseid. Kui starsis rakeback oleks, siis oleks päris sick, eile maxin ühe sessiga NL50's 160$ reiki, 50$ oleks umbes rakebackiga juurde saanud, kuu peale teeks see ikka päris kõva summa. Aga probleem on selles, et starsi soft on nii hea, et kuskil mujal saidil samapalju käsi läbi mängida on ikka suht jõhker ma kujutan ette. Triobetis üritaksin 12 lauaga mängida, siis saeksin endal veenid läbi pärast poolt tundi ma arvan. Aga kuna räigetel grinderitel on võimalik osta neid 4000$ boonuseid, mis on suht võimas rakeback lõppude lõpuks, siis tuleviku nimel valisin ka starsi :)

lenin
08.03.09, 13:14
põmst jah, ise põhiliselt grindin trios just selle rakeback'i pärast. 10NL 6max ja päevas saan rakeback'i tagasi umbes 10-15$ keskmiselt. Minu BR juures on see ikka räme boonus kuu kokkuvõttes.

adam_q
12.03.09, 10:04
Mul tuleb cashilauas "väsimus" poole tunniga. Kas kellegil on veel probleeme olnud cashilauades keskendumisega?

leho57
12.03.09, 12:25
vaatasin oma sesside keskmist kestvust ja tuleb umbes 1,5 tundi :D
ehk siis sessid mul suht lühikesed tegelikult.

RudiTurbo
12.03.09, 13:47
Minul on just vastupidi, kui ma juba laudadesse istun, siis ära tulen sealt ainult, kui miski lihtsalt sunnib ära tulema ;D

Aga sunniks mind miski ainult tihedamini laudadesse istuma :)

Tigrano
12.03.09, 17:22
Mul on selline komme, et kui mingi tõsine donk või mitu donki on lauas, siis mul südametunnistus ei luba ära minna. Eriti raskeks läheb minemine siis, kui mingi donk on mind ennast suckoutinud.

Tavaliselt lauda jäämine tähendab dongilt raha tagasi saamist, kui keegi ette ei jõua ;D

Pigem meeldivad pikemad sessid, aga tervise huvides katsun harjutada ennast lühemaid sesse tegema.

dener89
13.03.09, 23:30
lenin mis su user on trios
ise grindin ka nl10

Tigrano
14.03.09, 01:49
Esimest korda on tekkinud suurem väsimus või tüdimus >:( suuresti tänu fucking haigusele.

lenin
14.03.09, 02:13
lenin mis su user on trios
ise grindin ka nl10


ma eelistan jääda anonüümseks :P

... ja kolisin just 20NL6max'i üle, tegin just esimese sessi, +6 BI ;D
enam FR ei taha üldse mängida, tundub ilgelt uimane olevat. Ja lisaks on trios enamus laudu 6max, FR on mõni üksik. Mulle sobib 6max rohkem kah ...

dener89
15.03.09, 06:16
ma eelistan jääda anonüümseks :P

... ja kolisin just 20NL6max'i üle, tegin just esimese sessi, +6 BI ;D
enam FR ei taha üldse mängida, tundub ilgelt uimane olevat. Ja lisaks on trios enamus laudu 6max, FR on mõni üksik. Mulle sobib 6max rohkem kah ...


nojaa
6max on parem mu arust ka

mihke666
16.03.09, 11:42
ma arvan et sul oli liiga palju pappi ja seepärast läks katus jooksu. Sa kanna parem 40 eurot 400 asemel, muidu teed jälle lükkeid kuna pappi on vabalt reloadida jne ::)


400 euri on normaalne 20nli jaoks, 40 euriga ei ole seal M***igi teha

variatsioon
22.03.09, 19:53
Teine väsimus on pikem, mida nimetatakse "läbi põlemiseks", mis tekib pikemalt peale rutiinse töö tegemist. Ja pokker ongi vägagi rutiine töö, mis võib tekitada kaotuseperioodidel ka stressi. Siin on vaja jällegi pikemat puhkust (mitu päeva pokkerist eemal), et taastada oma vaimsed energiavarud ning teha edasi head mängu.

mis siis kui mitme nädalane puhkus ka ei taasta vaimseid energiavarusid jne?