PDA

View Full Version : NL25 AK vs 3bet



antnx
05.03.09, 12:00
Absolute Poker, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
SZEGIKITE (SB): $11.50
MINDFORK (BB): $24.80
ANTNXX (UTG): $27.30
BIGJ99678 (CO): $50.91
BABIBO (Button): $30.76

Dealt to ANTNXX A :heart: K :heart:

Pre-flop:
ANTNXX raises to $.85, (1 folds), BABIBO raises to $2.90, (2 folds), ANTNXX calls $2.05

Flop: ($6.15) 8 :heart: 9 :club: J :spade: (2 Players)
ANTNXX checks, BABIBO all-in $27.86, (1 folds), BABIBO returns $27.86

Results:
BABIBO wins $5.85

Villain 20/14/5 3bet 1.32
Nagu ma aru saan ei tohi me pmts kunagi AK-ga 3beti callida?

krayzie
05.03.09, 12:35
http://img5.imageshack.us/img5/9553/mburningmoneybrown.jpg

krayzie
05.03.09, 12:42
oop calling sucks big, eriti AK'ga mis

1. on väga tugev käsi
2. aga ei hiti alati floppi

kui sa mõtled siis ainus käsi milles sa preflop AI minnes way behind oled on ässad. Kuningate vastu on sul overcard ja kõige muu vastu kas flipid või domineerid. Seevatu callides domineeritud ässa vastu kui te mõlemad floppi missite on villainil ikkagi initsiatiiv preflop ja ta võtab cbetiga poti maha. Lisaks ei maksa sulle madalamad paarid nagu QQ / JJ alati 2 streeti value kui A või K on boardil.

ütleks on asju mille peale peaksid mõtlema.

tdx
05.03.09, 17:25
Well, kui ta 3bet % on tõesti 1.32 s.t QQ+ mingi x tuhat kätt, siis push ei tundu nagu eriti +EV liigutus pre. Fold ja call ka imevad tho.

marguzz22
15.04.09, 13:59
oop calling sucks big, eriti AK'ga mis

1. on väga tugev käsi
2. aga ei hiti alati floppi

kui sa mõtled siis ainus käsi milles sa preflop AI minnes way behind oled on ässad. Kuningate vastu on sul overcard ja kõige muu vastu kas flipid või domineerid. Seevatu callides domineeritud ässa vastu kui te mõlemad floppi missite on villainil ikkagi initsiatiiv preflop ja ta võtab cbetiga poti maha. Lisaks ei maksa sulle madalamad paarid nagu QQ / JJ alati 2 streeti value kui A või K on boardil.

ütleks on asju mille peale peaksid mõtlema.




Kas sa läheksid all in AK kui tead 100% et tal on QQ? Ajad variatsiooni nii suureks?

krayzie
15.04.09, 14:03
kuidas on võimalik 100% kindel olla et villanil on QQ?

100bb deep olen paratamatult mingi arv blinde enne sisse pannud seega suurt ajugümnastikat seal kohal ei harrasta

marguzz22
15.04.09, 14:11
Krt sa kirjutad väga segaselt.
No okei, ütleme, et sa paned villiani rangeks TT- QQ-JJ-, teeme pf 4beti vastase 3betile flop 72x nüüd ongi ****** me oleme QQ taga juba 73:26 nii,et pf all in on kõige parem siin?Ta anywayz ei foldi

antnx
15.04.09, 15:19
Nüüd peale veidi kogemusi siis 3beti callimine on ainuõige liigutus. Vahel pole kas meie käsi on AKs või 78s. Kui TAG reg 3betib siis võib teda floatida. Kui ta oleks teinud standard beti võime c/r flopil. Praegu läks ta AI ja Easy fold.

krayzie
15.04.09, 18:35
3bet pottides floatimine on kallis lõbu.

marguzz - sain aru et jutt käib preflopist. 4beti callimine on iseenesest suht harvaesinev nähtus, fishi puhul on mul 1 psb järgi (eeldusel et jutt käib 100bb stackist) + natuke FE'd, seal prolly läheksid nuppud sisse, random lambad callivad isegi seal mingi A3 vms käega.

regularidel sealkohas reeglina seal midagi alla kuningate ei ole.

ainus case kui AK'ga pre calliksin oleks teatud situatsioonis massive nittide vastu, (a la avan utg ja nit 3betib @ utg+1 või siis avan utg, folditud nitini @ sb kes min3betib vms) aga ei meenu kuna viimati selline võimalus oleks avanenud.

camu
15.04.09, 20:19
Mul tolle vastase kohta 2100 kätt ja tal 3bet 2.4. (korra 3bettind ka AJs-ga, sample muidugi üliväike jälle)

Ehk siis, JJ+ ja võibolla ka AKs.
5st korrast 2l flippame, 2l oleme domineeritud ja võib-olla tuleb ka split.

Mul on tegelikult 2 küsimust.
Kuidas siis mängida AK-d?
4bet?
või nii niti 3betteri vastu üldse fold?
Call? <-- suitedi puhul polegi võibolla kõige hullem.
Ütleme, et callime? Hitime K ja oleme ikka päris suure tõenäosusega domineeritud.
Igatahes pask anyway.

Teine küsimus, Mis kaart oli käes vastasel? Ma kunagi ei saa aru mida selliste overbettidega mõeldakse, niiet selle üle võiks ka arutleda?

(sry antnx, et su teemas küsin)

ranka
16.04.09, 23:23
3bet pottides floatimine on kallis lõbu.


Siin ma ei hakka vaidlema, sest ma olin enne 3betted pottides jube nit ja mängisin väga straightforwardilt, viimasel ajal olen hakanud rohkem floatima, kindlat statistikat ei ole aga mulle tundub, et see on vägagi effektiivne.

Asja uba seisneb selles, et kui sind 3betitakse, siis flopi võtmiseks peab olema väga-väga head põhjused, deep stäkk ja positsioon räägivad enda eest aga kui meil ei ole deep stäkki, oleme standartsed 100BB, siis flopi võtmine ja Fit&Fold moodis olemine on minu arvates raha põletamine, sest enamus flopid on meie jaoks mööda flopid ja tänapäeva online pokkeris cbetitakse enamus floppe. Kui seal vastu ei hakka, siis ei pruugi hittimine piisavalt raha tagasis tuua.

AK-ga on veel see jama, et vastasel on ka tihti AK või AQ ja sul on veel väiksem võimalus flopile pihta saada, kuna pole lihtsalt outse ja kui saad pihta, siis võib tulla split pot, mis ei too suurt kasumit.

EDIT: Floatides peaksid olema mõningad oudid või mingigi value.

EDIT2: Olete ikka aru saanud, et see käsi on miski kuu aega vana?

2ssapaar
17.04.09, 07:21
PRF call on ok imo
foldimine on way too weak

lenC
17.04.09, 07:38
sample size oleks vajalik. Eeldades tõenäolist, 4b/c pf.

Roland
23.05.09, 23:24
Tere, peamiselt selle käe tõttu registreerusin kasutajaks. Tekkis hulk küsimusi. Kui 4bettida saab heal juhul ainult pool stäkki sisse. Mis on tõenäosus, et vastane ainult callib ja läheb flopist allini. Kas sellel juhul peaks kõik flopid maha callima? Preflop call annab seevastu rohkem otsustamisruumi, aga siis on anyway raske mängida. Oleks stäkid väiksemad, siis muidugi saaks varem nupud sisse ja probleeme ei oleks.