PDA

View Full Version : Nicknames/Screennames



RudiTurbo
05.03.09, 14:01
Paljudel on siin huvitavad kasutajanimed ja igasugused muud nimed, et teeme siis teema, kus räägime lahti, miks ja kust meie nimed on tulnud ;D

Alustan siis endast. Kunagi umbes kui olin 9 aastane või nii, mängisin arvutimängu nimega Lotus93. Ning seal olid kõikidel arvutimängijatel olemas eesnimi ja perekonnanimi, ning tahtsin ka edetabelites ja asjades ametlik välja näha. Kuid mu enda pärisnimi ei mahtunud ära , seega pidin midagi muud välja mõtlema ;D Seega võidusõidu kohaselt lõi mul pähe kohe nimi Rudi Turbo ning seal mängus omasin kõik oma sõbrad nii ära, et pold vist kuskil varem nii omanud :)

Siis veel mõtlesin, et krt kus tahaks selle nimega kunagi kuulus olla ning ega väga metsa polegi läinud, tänu interneti võludele olengi tuntud RudiTurbo'na ning olen selle nime taga isegi Maailmameistriks tulnud , lapsepõlve dream SUCCESS! ;D

Tarmonator
05.03.09, 14:17
Tarmonator = Tarmo + terminaator

OBV ;D

leits
05.03.09, 14:19
leits - ei mäleta ... ilmselt kunagi mõni sõber pani perekonna nimest tultatuna (leidur) VMS.

zyxxx
05.03.09, 14:53
zyxxx - kuna mul ei ole olnud soovi algusest peale pokkeriga seoses oma identiteeti avalikustada, võtsin sellise neutraalse täheühendi, mis võiks ka laudades võimalikult vähe silma paista ja meelde jääda.

masterpuppet
05.03.09, 15:10
Tahan olla kõige ülem, aga heal juhul suudaksin puunukke käsutada. :D
Aga ilmslet peaks mu nick olema xeon/xeonum..aga pokkeri jaoks valisin masterpuppet, sest need teised olid võetud.

lenC
05.03.09, 15:21
lenC(Lents) - eluaegne hüüdnimi, eesnimest "Lennart".

Rage
05.03.09, 15:32
kunagi oli mul lemmikbändiks keskkooli ajal Rage Against the Machine.. kui siis kunagi 97 aastal sai OK jutukasse kasutajanimi tehtud, siis sai selleks Rage-A-t-m... OK jutukas tehti mingi aeg ümber ja sidekriipse ta kasutajanimedes enam ei tunnistanud... siis sai kasutajanimeks Rage. kahjuks see nimi jälle liiga lühike, enamikud kohad tahavad ikkagi vähemalt 6 tähelist kasutajanime. enivei.. siis oli periood kus ma tegelesin HBesti (Helbreath Estonia) hostimise ja tegemisega ja vol.2 ajal tahtsin serveris rahulikult mängida nii et kõik mängijad pidevalt mulle ei whispiks igasugu küsimustega, siis otsisin uut aliast mida keegi ei teaks.. ja leidsin Illuminati, mis tuleb ühest vandenõu teooria nimest.. ja kuna pokkerisaidid ei lase väga pikkasid nimesid panna.. siis ongi igalpool mul pokkerinimeks RageIllumina

Tigrano
05.03.09, 16:52
TIGRANO on varastatud nimi, maletajalt GM Tigran Petrosian, kes kasutab samuti males TIGRANO nime ::) Nüüd ei jää midagi üle, kui pean sama heaks pokkeris saama, kui tema on males, et talle mitte häbi teha ;D

rohelinekonn
05.03.09, 16:55
rohelinekonn tuli sellest et kui tegin kasutajat foorumisse siis midagi muud ei tulnud pähe ja laual oli üks rohelisekonna kuju ja noh nii siis jäi ::)

ranka
05.03.09, 16:57
rainer->ranka

EDIT: 666 lisa tuli sellest, et kui algul pokkeritubadesse kasutajaid tegin, siis kuskil toas pidi olema vähemalt kuuekohaline username või oli username võetud või midagi taolist ja siis panin lõppu suvalise numbrite jada, mis jääks hästi endale meelde.

Ja ma isiklikult ootan peokuninga kommentaare oma nime päritolu kohta :D

kollane
05.03.09, 17:01
minu kasutajanimi tuli kollasest vaasist mis arvuti kõrval seisi. Jubedalt tahtsin mängida ning see oli esimene sõna mis pähe tuli, vaas andis väikse vihje muidugi.
triobetist alates siis selline nimi.

jrgn hell
05.03.09, 17:02
Ekspressis oli lugu eesti venelasest, kes on suht nüüd peaaegu tuntud häkker ja müüb/müüs häkitud credit card andmeid ja tegeleb muude asjadega. Tema töö ja häkkerinimi on Johnny Hell

http://uudised.err.ee/index.php?06130949


tegin full tilti accounti ja võtsin šnitti ta nimest, kaotasin eesnimest vokaalid ära ja nii nimi sündiski. Jama ainult et hell eesti hella tähendab.
Arvutitega ma muide ei oska mitte midagi teha.

trio luckisa tuleb luck is always hiding, green street hooligansidest, kus hümnis vist tegelt west ham unitedil on fortune lucki asemel.
ja starsi jaakkang tuleb sellest et millegi jaoks oli vaja Siiri Vittkonn nimele saada paarilist ja tuletasin Jack Shit-ist selle. ma ei mäleta, miks Vittkonnale oli vaja paarilist saada.

pendula
05.03.09, 17:04
pendula
Kuna päevatöö on seotud puidu ostu/müügiga ja põhiliselt kasega ning et arukask on ladina keeles "Betula pendula", siis sealt selle võtsingi (Betula oli juba enne mind võetud). Austan seda, mis siiani põhilise leiva lauale on toonud. Ehk saab pokkeriga nüüd vorsti ja sinki ka :)
Heypokerisse tegin ka kasutaja ära, seal samuti erialasest ladina keelest laenatud nimi.

rohelinekonn
05.03.09, 17:13
minu kasutajanimi tuli kollasest vaasist mis arvuti kõrval seisi. Jubedalt tahtsin mängida ning see oli esimene sõna mis pähe tuli, vaas andis väikse vihje muidugi.
triobetist alates siis selline nimi.



No vot meil lihtne esimene asi mis silma jääb siis kohe nimi olemas :P Ei mingit fantaasiat ega mõtte tööd nime üle :D

Tigrano
05.03.09, 17:16
No vot meil lihtne esimene asi mis silma jääb siis kohe nimi olemas :P Ei mingit fantaasiat ega mõtte tööd nime üle :D


Ja kõik paroolid on ka silme ees ;D

pkmarek
05.03.09, 17:20
minu nimi pkmarek tuli siis mingi 5 v 6 aasta tagusest ajast kui mängiti runescapet :P, seal siis pk t2hendas Player Killer-it ning teging mingi hetk ka endale "special" statsidega kasutaja nimega pkmarek, kes oli arendatud just selleks et teisi m2ngijaid nottida ;D, pk-le lisasin oma eesnime ja kokku tuligi pkmarek ::)

virx747
05.03.09, 17:57
Virksiks on mind eluaeg kutsutud, see mu eesnimest Virko. 747 on aga pärit ajast 10-12 aastat tagasi, kui ostsin sõbralt auto, mille number oli 747 ja väidetavalt oli see sellel ajal selline maagiline number, mida pollarid kinni ei pidanud. Ei mäleta stoorit, aga midagi sellist, et kui numbrit saades tuli kellegile plekkida ja siis said nagu garantii, et võid rahus sõita. Hiljem kui surfasin ja mingi hetk tuli võisteldes oma purjenumber määrata, siis esimene pilk autole ja purjenumbriks sai EST 747. Kuna surfarite jutukas oli juba olemas legendaarne surfar virx (Virgo Korv), siis pidin seal kuidagi eristuma ja nii saigi nimeks virx747.

Pokkerilaudades olen neoOIO. Neo on mul meelde jäänud Matrixi filmist, ja see on sõnade "one" ja "eno" anagramm. One tähendus on selge, eonid on aga on midagi sellist nagu jumala maised kehastused või midagi sellist :). Neo on ka kreeka keeles "üks". Kuna see nimi oli loomulikult igal kujul kasutusel, siis tuli taha panna mingi kombinatsioon ja tuli pähe 010 tähistamaks digitaalsust ehk siis masinlikkust või nii. Kuna ka see oli juba olemas, siis sai OIO.
Tra kui ma mängiks ka nii hästi kui oma nime seletan :)

Avatar aga peaks olema paljudele tuttav kõrge intellektiga sinine põder Lumpy "Happy Tree Friendsidest". Need on mu lemmikud, eriti vahva on neid koos lastega vaadata.

http://happytreefriends.atomfilms.com/watch_episodes/index.html?episode=57_scrooged

andu_andu
05.03.09, 18:05
TIGRANO on varastatud nimi, maletajalt GM Tigran Petrosian, kes kasutab samuti males TIGRANO nime ::) Nüüd ei jää midagi üle, kui pean sama heaks pokkeris saama, kui tema on males, et talle mitte häbi teha ;D


Armeenias on iga teise poisslapse nimi Tigran.
Ühed tõstjad vennad on mõlemad Tigranid isegi.

* Tigran Gevorg Martirosyan, an Armenian weightlifter who compete in the 69kg category
* Tigran Vardan Martirosyan, an Armenian weightlifter who compete in the 85kg category

Kusjuures mõlemad vennad võitsid Euroopa MV oma kehakaalu 2008.

andu_andu
05.03.09, 18:07
Starsis kasutajanimi on ChuckNorrisQ, sest mõtlesin pikalt mida panna kasutajanimeks starsis, kui kontot tegin, aga no ei tulnud midagi pähe. Sõber astus tuppa ja küsisin, et ütle üks hea username, tal oli insta : Chuck Norris ;D Paningi. Hea on see, et saab norrise nalju kuulda, kui keegi istub lauda ja hakkab neid kirjutama mulle.

BuildUp
05.03.09, 18:11
Mu kasutajanimi BuildUp tuli suhtelise loogiliselt sellest, et tõesti tahtsin ennast pokkeris üles ehitada. Mõtlesin, et why not selline nimi. ;)

Pokkeritubades on igasugused lahedad nimed: ;D DonkeyDollar, CashDream, Biznez69

Tarmonator
05.03.09, 18:20
pendula
Kuna päevatöö on seotud puidu ostu/müügiga ja põhiliselt kasega ning et arukask on ladina keeles "Betula pendula", siis sealt selle võtsingi (Betula oli juba enne mind võetud). Austan seda, mis siiani põhilise leiva lauale on toonud. Ehk saab pokkeriga nüüd vorsti ja sinki ka :)
Heypokerisse tegin ka kasutaja ära, seal samuti erialasest ladina keelest laenatud nimi.


tervist kolleeg.
äkki paar tihu kaskegi sulle müütanud kunagi ;)

UdusOlevSiil
05.03.09, 18:29
Kuna SiilUdus on juba laialt kasutusel, siis sai seda natukene mugandatud ning tuli UdusOlevSiil.

SiilUdus kasuks otsustasin, aga sellepärast, et see iseloomustab ehk küllaltki hästi minu mänguoskusi. Oma nina ette natuke ehk isegi näen juba, aga mäng on siiski paras rahmimine suures teadmatuses.

Loodetavasti varsti aga hakkab udu juba taanduma :)

Codecci
05.03.09, 18:31
Otsisin kunagi sellist universaalset nime, mida saaks absoluutselt igalpool kasutada (MSN-i aadressina, online mängudes, foorumites jne) ja mul selline kiiks, et ei suudaks numbritega nime omada a'la sander89 vms.
Kunagi väljas jalkat tagudes üks vend kutsus Sasha Kodeshiks (mingi Venemaa tuntud jalgpallur vist), tuunisin Kodeshi ära ja tuligi Codecci. Veits lamp nimi vb, aga absoluutselt igalpool saan kasutada, ei pea pead ragistama uute tuppa liitudes, et "raisk mis nüüd nimeks panen" :P

RudiTurbo
05.03.09, 18:39
Ja kõik paroolid on ka silme ees ;D


Triobeti password on Tal obv "vaas"

;D

Live For Speedis on ka muide üx Eesti kasutaja "kollane"
Peaks Temalt ka nimesaamis lugu küsima.

Uniquest
05.03.09, 18:50
Nagu tavaliselt, mingit tähendusega nime on raske leida ja igast numbrilõppudega on ka mulle nõrgad alati tundunud. Triobetis esimest aliast tehes oli muidugi nagu alati hullult kiire asjaga ning kõige "originaalsemad" nimed, mille peale ma tulin, olid ära võetud. Eks ma hakkasin siis kinni lausest "Choose a unique alias" ja võtsin eesti lähenduse sellest "Juniik". Hiljem tulin ideele muuta see "UniquEst"-iks, mis on räme egolaks muidugi - sellisele sõnale veel ülivõrdeliide juurde panna.:D
Aga kui nii kirjutada, vihjab veel ära, et Eestist olen.

leho57
05.03.09, 19:27
Nagu tavaliselt, mingit tähendusega nime on raske leida ja igast numbrilõppudega on ka mulle nõrgad alati tundunud. Triobetis esimest aliast tehes oli muidugi nagu alati hullult kiire asjaga ning kõige "originaalsemad" nimed, mille peale ma tulin, olid ära võetud. Eks ma hakkasin siis kinni lausest "Choose a unique alias" ja võtsin eesti lähenduse sellest "Juniik". Hiljem tulin ideele muuta see "UniquEst"-iks, mis on räme egolaks muidugi - sellisele sõnale veel ülivõrdeliide juurde panna.:D
Aga kui nii kirjutada, vihjab veel ära, et Eestist olen.

ma pigem arvaks, et uni-quest <- nagu mingi ainsuses otsirännak vms :D

andu_andu
05.03.09, 19:36
ma pigem arvaks, et uni-quest <- nagu mingi ainsuses otsirännak vms :D


ma arvasin, et nagu uniqu(e)-est, eestlusega seotud kuidagi.

-andres-
05.03.09, 19:42
Kui ma foorumitesse registreerida üritasin, siis alati oli Andres võetud, seega lisasin nii ette kui taha "-" ja see on siiamaani alati toiminud.

Pokkeritubades olen, aga andres13244, sest nick'is ei lubata "-" ja teisi tähemärke enamasti kasutada. See numbrikombinatsioon tuli kunagi kasutusele, kui hotmaili aadressi tegin ning taaskord oli andres võetud ning hotmail pakkus mulle ise mingit numbrilõppu ja valisin kiiruga selle :).

paradigmlost
05.03.09, 20:20
Paradigmlost- Sel ajal kui pokkeriga tegelema hakkasin oli absoluutne lemmik saksa metalcore b2nd Neaera, nende yks p6hilugusi on paradigmlost(alati kui on vaja m6elda... vms tulevad igast b2ndinimed esimesena p2he....alati loengutes ja mujal kritseldan ja joonistan ka alati p6hiliselt b2ndinimesi jne) tglt on veits keeruline nimi ja siis veidi aja p2rast hakkasin pokkeritubadesse registreerimisel kasutama sama b2ndi teise tuntuma loo nime forsakensoil (PS,ultimate,carbon jne)..k6lab ka paremini...

Uniquest
05.03.09, 20:28
ma pigem arvaks, et uni-quest <- nagu mingi ainsuses otsirännak vms :D

See mitmetimõistetavus mulle meeldibki. :P

LuuK
05.03.09, 20:49
Aastal 96 sai esimene PC koju muretsetud ja sellega usinasti mängima asutud. Üks lemmikutest oli Heroes of Might and Magic, sealt omakorda Necromancerid ja neist skeletonid. Mingi aeg hiljem, kui online laienesin saigi see nimeks valitud. Kuna skeleton oli esimeses kohas muidugi võetud sai leitutatud sk3l370n, keskel justnimelt l, mitte 1. :) Sellest ajast peale olen kasutanud seda erinevates variantides kümnetes online keskkondades. Kuskil poole tee peal sai asi ära eestistatud ja lõpuks ka lühendatud.
Tunnen, et hakkan nimest vaikselt välja kasvama (nagu arvutimängudestki).

pendula
06.03.09, 08:36
tervist kolleeg.
äkki paar tihu kaskegi sulle müütanud kunagi ;)


Tere tere, võib küll olla. Kuigi kohe ei tule ette.

FreakyJason
06.03.09, 10:23
Kõik teavad kindlasti komöödiat Nothing To Lose. Seal Tim Robbins kimab Martin Lawrence'iga kõrbe poole oma jeebiga, kui viimane tahtis tema rahakotti getos relva ähvardusel endale saada. Seal oli siis see koht kus L jahvatab koguaeg ja R on vait ja L arvab, et R on see Freaky Jason, kes ta kõrbe tarib ja siis maha notib, line "Please don't kill me, Freaky Jason" ;D See koht oli ülikõva imo ja sealt selle nime endale võtsingi.

Tigrano
06.03.09, 10:30
Tere tere, võib küll olla. Kuigi kohe ei tule ette.



Ta on isegi äripäeva esikaanel olnud ja Sul ei tule ette ;D

Aga nende kasutajanimede päritolud on küll kõigil vinged.

Rage
06.03.09, 10:30
wrote smthing
odoot.. sa mängisid kunagi everyday.comis blacknovat ka eks?

LuuK
06.03.09, 12:45
:) See oli üks mu esimesi vallutusi jah. HB Eesti serverites sai ka päris korralikult müratud.

ESTPatrick
06.03.09, 13:14
oma nime täpselt ei mäleta kust sain aga EST ette sai võetud ilmselt sellepärast et kõik pätrikud olid juba võetud ja mõtlesin et tutvustan Eestit veits.

kuigii täpselt ei mäleta pätriku saamist on see ikkagi inglise keelne Priit ja ilmselt sealt ta kuskilt tuli

antnx
06.03.09, 13:57
antnx - kõigepealt eesnimest jätsin ära o tähe ning, et nimi liiga lühike poleks panin lõppu x-i.

Vanasti oli mu põhiline nick bush. Mängisin Wolf:ET-d ja olin seal klannis [GANJA] ning sellest tuligi mõte panna nimeks bush [GANJA]Bush

Tarq666
06.03.09, 14:02
Kunagi u 10a tagasi käis muusikavideode saade eesti kanalitel ja seal saate allosas siis sõnumitega inimeste tekst. Üks kasutaja oli seal qrat, mis mulle väga meeldis. Kuna tähendas nii kuurat või kuurott. Kuna see kasutajanimi oli siis olemas, siis keerasin selle nime tagurpidi ehk tarq ja kasutasin põhiliselt RPGdes võluri nimena. Ja kuna toad nõudsin lisa tähemärke, siis lisasin mässumeelsuses(pooldan satanismi vabameelsust) ja kaardikombinatsioonide tõttu lõppu 666, kuid nüüdseks need numbrid varjeeruvad seitsmetega... Näiteks: 777; 767; 666 jne. 66 on mu lemmik pocket ja ma mängin seda peaaegu alati, lootes tagada flopil kolmandat kuut;)

Tigrano
06.03.09, 15:13
Kunagi u 10a tagasi käis muusikavideode saade eesti kanalitel ja seal saate allosas siis sõnumitega inimeste tekst. Üks kasutaja oli seal qrat, mis mulle väga meeldis. Kuna tähendas nii kuurat või kuurott. Kuna see kasutajanimi oli siis olemas, siis keerasin selle nime tagurpidi ehk tarq ja kasutasin põhiliselt RPGdes võluri nimena. Ja kuna toad nõudsin lisa tähemärke, siis lisasin mässumeelsuses(pooldan satanismi vabameelsust) ja kaardikombinatsioonide tõttu lõppu 666, kuid nüüdseks need numbrid varjeeruvad seitsmetega... Näiteks: 777; 767; 666 jne. 66 on mu lemmik pocket ja ma mängin seda peaaegu alati, lootes tagada flopil kolmandat kuut;)


Nüüd ma tean, et sinuga mängides kuskil 6 maas on, siis tean, et võiks AA foldimise peale mõtlema hakata ;D

volde
06.03.09, 18:17
Pärisnimi: Kaldur ja siis kerged järeldused:D Valdur, Volbert, Voll, Volli ja Volde.

andu_andu
06.03.09, 22:18
Pärisnimi: Kaldur ja siis kerged järeldused:D Valdur, Volbert, Voll, Volli ja Volde.


Valdur Valdo Pildur Heldur Pelgur Pelgur Tahkekeha Eha Kobab Teeb Rõõmus Lont

alaska
06.03.09, 22:26
Kui siin juba kreisiraadio nimevalik sisse toodi, lisan ka enda nime saamisloo. Kunagi toimus ülipopulaarne suveüritus nimega Pühajärve Beachparty, millest me mitte kunagi ei puudunud. Ühel aastal tuli millegipärast mul poole joomise pealt kange kihu endale tätokas teha ja seal oli see võimalus olemas. Kuna igasuguseid usse ja hieroglüüfe ei tahtnud, siis pakkus keegi välja Alaska Forever, mis oli mingi kild samalajal ülipopulaarsest Kreisiraadio sketsist. Täispeaga tundus see jube naljakas ja muidugi sai see ära tehtud ja sealt see külge jäigi.

farik666
07.03.09, 00:28
http://www.timotattoo.ee/tattoos/muud/muudtattooa2.jpg

Marks111
07.03.09, 01:01
minu üks kasutaja nimedest tuli kui keegi trio noobidest ütles mulle suck my dick siis ma hakkasin regama enda nime cuccmecocc aga see on mul ainult pooltes pokkeri tubades kus ma mängin

Purz
13.03.09, 12:18
Kõndisin kunagi ammu ammu sõradega trennist kodu poole kui tuli teemaks, et mul miski pärast pole hüüdnime. Ja siis hakati tuletama ja lõpuks jõuti Purz'ni. Nalja nabani kõigil, mis krdi nimi on Purz? Kadusime koju ära.

Kuid kuna tüübid käisid minuga ka samas koolis, siis järgmine päev karjus keegi koolis üle koridori PUUURZ. Ise muidugi ei reageerinud sellele aga klassivennad panid nime kõrva taha ja sealt ta siis läks. Hoolimata minu 100% reageerimatusest sellele nimele esimese nädala jooksul, andsin alla ning edaspidi teati mind Purz'na. Oli periood, kus ema, isa, õde, vend, sõbrad, tuttavad, õpetajad jne kustusid ming Purz'ks. Uued sõbrad ei teadnud mu eesnime ning vanade jaoks olen eesnimepidi siiamaani võõras.

Kuigi tuleb tunnistada, et seoses kolimisega Tartust Tallinnasse u 5a tagasi on Purz kadumas ajalukku ning seda jäävad meenutama ainlt kaardid millel kirjas "Palju õnne sünnipäevaks Purz!".

Selle nimega veel ka see hea, et vähe on neid kohti, kus Purz on juba enne mind ära regatud. Ja kui ongi, siis olen see arvatavasti ma ise olnud...

RudiTurbo
13.03.09, 13:43
Purzi looga seoses tuleb meelde, kuidas Vasalemmas olid igasugused joodikud ja isa sõbrad, keda mina teadsingi ainult hüüdnimede kaudu. Sellised nimed nagu Hunna, Patka, Nats, Tobi ;D
Mul polnud aimugi mis nende pärisnimed olid :)

raidov
13.03.09, 16:40
Peale selle, et ma VEEL eriti hästi pokkerit mängida ei oska on mu kasutajanimi ka täiesti andetu. :-\

marguzz22
13.03.09, 16:45
Purzi looga seoses tuleb meelde, kuidas Vasalemmas olid igasugused joodikud ja isa sõbrad, keda mina teadsingi ainult hüüdnimede kaudu. Sellised nimed nagu Hunna, Patka, Nats, Tobi ;D
Mul polnud aimugi mis nende pärisnimed olid :)



mis seal vasalemmas toimub? Mul maakodu seal.

masterpuppet
13.03.09, 17:30
Ma pakun, et standard maaelu. :D

lebovend
13.03.09, 17:37
lebovend - noh, elustiil on selline. Seda nime kasutasin juba 5-6 aastat tagasi msnis,
siimaani ta seal on, infact, see nimi oli mul tegelikult juba valmis m6eldud kui rippusin veel isa
vasakus kotis.

See nimi käib kaasas järgneva motoga: "Tee piisavalt palju ja võimalikult vähe. "

RudiTurbo
14.03.09, 00:42
mis seal vasalemmas toimub? Mul maakodu seal.


Seda ei tea, mis praegu toimub, kuid seal ma sündisin ja lapsepõlve läbi elasin. Siis sõideti rallit ja joodi hommikust õhtuni ;D

qbj0hn
17.03.09, 21:14
Päris nimi IRL Elton,aga seda nimepidi kutsuvad mind ainult vanemad.Sõpradele jms olen ma eluaeg John olnud lihtne ja loogiline.
Mängisin RPG-d kus mu kasutaja nimi oli johnyboy,kui starsi tahtsin kasutajat teha oli see võetud ja siis paningi j0hnyb0y.
Triobetis ravitakse siiamaani mu nicki kuna see suht ajuvabalt v6etud ehk nickname mul seal qbj0hn.
Ehk siis qb on v6etud sellisest n2ost d(-_-)b ainult kõrvaklapid tagurpidi ja lühendis ehk siis qbj0hn.Suht no sense :D

oitarvi
23.03.09, 15:01
rainer->ranka

EDIT: 666 lisa tuli sellest, et kui algul pokkeritubadesse kasutajaid tegin, siis kuskil toas pidi olema vähemalt kuuekohaline username või oli username võetud või midagi taolist ja siis panin lõppu suvalise numbrite jada, mis jääks hästi endale meelde.

Ja ma isiklikult ootan peokuninga kommentaare oma nime päritolu kohta :D


Kas 666 nagu satakate teema? ;D

Ma kunagi tegin fulltilti konto siis olin ma tarvi, aga tahtsin veel kuskile teha siis tarvit ei saanud ja ei tahtnud panna ka mingi tarvi7319. Siis panin oitarvi. Oi! on subkultuur tegelikult või seda võib kasutada ka hüüdsõnana lihtsalt.
Mõnes toas olen veel purgen, mis on Venemaa punk bändi järgi pandud ja partys olen taldrikukala. Lihtsalt lampi panin selle nime, mõtlesin, et fish või kala on liiga traditsioonilised. Et siis kala kes lebab taldrikul. ;D

lebovend
23.03.09, 15:18
imho peaks pooled nimeseletajad siit topicust otse vaimse tervise kontrolli minema :D