PDA

View Full Version : ** Simo Luts (Poku) - International Scammer**

Rat
24.11.11, 11:56
Simo Luts aka Poku / Pokuorg / Fantaly / Simso / Adapter1337

http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=159863

Who am I
- Thomas aka TwiceT, 26 from Vienna, Austria
- PokerPro for 4 years, playing mainly Mid/High Stakes NLHE and PLO CashGames
- Working as a coach for PokerStrategy.com for several years
- http://www.pokerstrategy.com/community/profile/TwiceT
- Businessman / Investor, finished BA masters, so I also try to pick up some dead moniez in RL :D

I believe in certain values and principles. Simo Luts (aka Fantaly on several PokerSites and Adapter1337 on PokerStrategy; other nicknames: poku / pokuorg / poku1 / simso) broke all of those. As a close friend I helped him out a lot:
- Stakings
- RL issues
- He lived in my apartment in Vienna for 8 Weeks (I didn't charge a single $)
- I bought him flight tickets
- I helped him out with RL cash

overall he owes me => USD 7350,-

I feel forced to post that information in this forum. He should have paid me back and he should have replied to all my messages, which didn't happen for several months. Only once he replied and told me he will ship me USD 500,- per month from now on. I waited but that didn't happen either. Now, I have to take further actions and just wanted to inform the international Poker Community and especially the Estonian Poker Players not to get involved with Simo too much. I strongly advice everybody not to conduct any sort of business with him, since he is capable of even scamming close friends ...

PokerStrategy members Simo owes money to:

Dylboi1 (UK): USD 1000,-
TheLastNail (SVK): EUR 630,- & USD 500,-
SM112 (EST): EUR 400,-
TwiceT (AUT): USD 7350,-

I wouldn't be surprised if he also owes money to other people.

His PokerStrategy account got closed, however since another PS member (for now I'm not posting his nickname) is living with him in Estonia, I am sure he has access to all the forums.

I will be in Estonia in December to take further actions. If anybody wants to contact me, feel free to add me on Skype (TwiceT) anytime.

Best regards from Vienna,
Thomas aka TwiceT

ranka
24.11.11, 11:59
Paistab, et poiss on oma äritegevust laiendama hakanud. Aga ma ei ole üldse üllatunud.

KristjanLaas
24.11.11, 12:20
Wow...
added to skype.

Poke
24.11.11, 12:45
kohutav on lugeda selliseid teemasid.
loodan, et kõik saavad oma rahad tagasi kuidagimoodi.

valustyng
24.11.11, 14:06
Pätt jääb pätiks.Loodan, et karistus tuleb valus

emmimees
24.11.11, 15:01
Simo Luts ju Tartus 2009a kindlustuspettusega ka tegelenud ja kohtu poolt karistatud 2010 algul.

Ja lisaks 2008:

"süüdi tunnistada Simo Luts LS § 741lg2; 7422 lg3 järgi ja mõista karistuseks arest 12
(kaksteist) ööpäeva.
Arest Simo Luts suhtes pöörata täitmisele viivitamatult kohtusaalist ja karistuse kandmise aega
arvata alates 04.09.2008.a.kell 18.00."

Ilmselt tegu jällegi rämpsuga, kellelt keegi ei saa niisama pennigi tagasi.

leits
24.11.11, 15:17
Standad .. endalgi jama taga olnd .. l2ks vist pool aastat ennem kui raha kätte sai talt .. vist oli 6k eeki.

mingi aeg otsiti imo teda päris taga mendi poolt .. nüüd ei tea .. aga imo võlgu on ta poolele eestile .. scammis kunagi hinnavaatluse foorumit etc .. viljandist tean paari tyypi kellele on korralikult volgu jne jne .. süüdimartu

adam_q
24.11.11, 15:55
oma tööd tunneb hästi järelikult, kui talle nii palju võlgu antakse

ranka
24.11.11, 16:11
Ta võiks Kreekale appi minna.

VisaHing
24.11.11, 16:41
Vabsee..

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator Go to the top of this page
[11:29:37 AM] kristjan laas: douring WCOOP he staked me into abbout 10 tournaments, which didnt go too well with only 1 2nd day and overall i think $-1k, so i assume that was with your money also

[11:31:22 AM] kristjan laas: but overall with the stakes with him i am up like $8k

WTF!??!?! how ridic is that. stakes others with my money without telling me and obv keeping the profits. FML!

KristjanLaas
24.11.11, 17:22
jep.
obv ma ei teadnud, et kellgi teise rahaga.

BuildUp
24.11.11, 17:31
lol, pole paha ärivend :D

fyte
24.11.11, 17:45
http://www.youtube.com/watch?v=yUhQ84RdLdM
nende sugulane obv

VisaHing
24.11.11, 19:02
Kas ta on tõesti, siis nii hea manipuleerija, et:
- Stakings
- RL issues

Vandalar
24.11.11, 19:32
Kisub ghayks

rahvavaenlane
24.11.11, 19:33
Kas ta on tõesti, siis nii hea manipuleerija, et:
- Stakings
- RL issues

see on kukesupp ju. tean sellist libedat kala, kes avastades, et ohvril on papp otsas, sebib ohvrile pangalaenu ka veel välja ja pistab oma taskusse. reaalselt minu tutvusringkonas toimunud asi(tunnen mõlemat poolt). ja ohver ei ole mitte loll inimene, dok kraadiga tegelane kel ajud olemas. lihtsalt langeb mingi veidra manipulatsiooni ohvriks. tegelikult on see ebareaalne kui palju see libe kala on huianud. ja ilmselt huiab ka edaspidi, teda pole mingi nipiga suudetud kohtuni tirida. ma tean paljusid tema keisse ja ausalt kui see mees suudab kõik nii briljantselt läbi viia siis AU TALLE RAISK.

Godspeed_EJ
24.11.11, 20:20
Leidub ka doktorikraadiga lolle

JohannesJ
24.11.11, 20:38
Päris sick ikka:S inimene vist saab sellest mingi rahulduse kui jälle kedagi üle saab lasta. Igastahes tõesti kahtlane kuidas ta ennast nii usaldusväärseks suudab haipida et kõik muutkui annavad ja annavad ja kas googeldades mingeid eesti jamasi ei tule välja et mojalt anti...

rahvavaenlane
24.11.11, 20:41
Leidub ka doktorikraadiga lolle

jah, nüüd ma saan aru, et ahnus on lollus. kõik skeemid on üles ehitatud suurtele lubadustele. et, kohe hakkatakse koos teenima miljoneid ja griljoneid(ainult hetkeks on vaja veidi pappi,et saada asjad jooksma) . kui ohver on välja valitud, siis skeemid tulevad juba jooksu pealt, vastavalt sellele mida ohvere kuulda tahab oma suurest ahnusest. kõige veidram asja juures on see, et ohvreid pole vaja otsida, need tekivad ise. iseloomulik neile sullerdajatele on see, et nad on väga meeldivad ja inteligentsed inimesed tavaliselt.

MichelsonT
24.11.11, 21:45
Simo Luts tundub olevat geniaalne tüüp. korraldanud isegi kindlustuspettuse:

Eesmärgiga Codan Forsikring Eesti AS Eesti filiaalist (RSA Kindlustus) välja petta sõiduki
kindlustushüvitist vähemalt 75 000 krooni, kutsusid Simo Luts, Silver Raig, Ivo Tamm, K.T. ja
Martin Taškin 02.04.2009 kell 22.40 esile kindlustusjuhtumi Tartu linnas Raudtee – Kesk-Kaar
tänava ristmikul. Selleks sõitis Martin Taškin kella 22.40 paiku sõiduautoga VW Passat reg nr XXX
XXX tahtlikult otsa K.T. juhtimisel oleva sõiduki BMW M5 reg nr XXX XXX vasakule esiotsale.
Järgmisel päeval 03.04.2009 peale õnnetust täitsid Ivo Tamm, kes oli BMW M5 reg nr XXX XXX
omanik ja Silver Raig, kes oli VW Passat reg nr XXX XXX kasutaja, Simo Lutsu juhendamisel teate
liiklusõnnetuse kohta, kus väidetavalt oli sõiduki BMW M5 roolis Ivo Tamm ja VW Passat roolis
Silver Raig. Seejärel esitasid Ivo Tamm ja Silver Raig IF Kindlustuse AS Tartu büroosse teadlikult
esilekutsutud kindlustusjuhtumi toimumise kohta ning kindlustushüvitise saamise eesmärgil
dokumendid (liiklusõnnetuse teade, seletused, jmt).

kohus mõistis Lutsule karistuseks 40k eek.

Pumper
25.11.11, 10:15
ja ohver ei ole mitte loll inimene, dok kraadiga tegelane kel ajud olemas. lihtsalt langeb mingi veidra manipulatsiooni ohvriks.

Need inimesed on nagu mustlased või hüpnotiseerijad. Näide: konkreetselt oled inimesega kohtunud ja tead milline ta on, mõtled et 100% talle raha ei anna ja siis kui kohtud, on ta lõpuks sult raha saanud ja vahel ka rohkemgi kui sul endal on. Selliste vastu on ainult 1 rohi, keelduda kõigest tema pakutust ja mitte kohtuda. Temaga koos satud sa aina suurematesse jamadesse. Tänapäeva Ostap Benderid.

ranka
25.11.11, 10:17
Päris sick ikka:S inimene vist saab sellest mingi rahulduse kui jälle kedagi üle saab lasta. Igastahes tõesti kahtlane kuidas ta ennast nii usaldusväärseks suudab haipida et kõik muutkui annavad ja annavad ja kas googeldades mingeid eesti jamasi ei tule välja et mojalt anti...

Tean paljusid "juhte", kellel on selline hüpnotiseeriv kõne. Kui juttu räägid konkreetsel hetkel siis oled nõus aga pärast peale jutuajamist kui hakkad sügavamalt mõtlema siis tekib tunne: "WTF ta ajas? Kuidas ma sain selle jutuga üldse nõus olla."

Tarq666
25.11.11, 10:28
Mhmh, inimeste manipuleerimiseks on sadu õppemateriale. Ise õpin ennast ja oma sõpru kaitsma selliste tegelaste eest.

Vandalar
25.11.11, 12:16
Need on need tegelased kes iga kord kui küsid millal siis võlg ära makstakse vastavad: "kuule ma tõesti ei saanud mul mingi jama aga nädala pärast saan raudselt ära maksta". Ja seda nädalat ei tule kunagi.

JohannesJ
25.11.11, 16:11
Njaa tuleb meelde, et onu rääkis, et kui saksamaal kunagi 90ndatel autosi käis toomas oli mingi mustlane tal rahakoti seal nii tühjaks teinud et ta ei saanud midagi aru miks ja mille pärast aga ise oli selle raha talle andnud.
Inimene ise oli tol hetkel selline, kes naeris ennustajate jne peale ja poleks elusees ise raha eest seda teenust kasutanud.

ranka
25.11.11, 19:21
Saksamaal ju tollal eestlased ise saksamaad scammisid. 1 demi vahetuskurss oli 1:8 (8 eeki eest ühe demi) ja tollane eesti ühe metalline oli 1 demiga identne ning nii "rüüstati" automaate. ühe kroonise eest said kaheksa kroonise asja (1 dem)

JohannesJ
25.11.11, 19:30
Seda tean ka jah:D lõpupoole kui see asi oli avastatud siis vahiti mida sa sinna sisse topid kõrvalt:)
sry for OT

alaska
25.11.11, 19:30
Ei olnud vaja isegi asja võtta, vajutasid "tagasta raha" ja viskas Demi välja. Kui eeki hakkas tagastama, siis tuli uus automaat otsida.

Poke
26.11.11, 17:28
printing money suht otseses mõttes

Rigged
26.11.11, 17:32
http://www.youtube.com/watch?v=3Vz_YTNLn6w

Tal on ka video, kus läheb tänaval suvalise inimese juurde, muuseas jutu sees küsib kella jms, mis talle ka antakse ja pärast on inimesed...WTF just happened

Umbes selline vend see Poku siis?

ranka
26.11.11, 17:38
ETPF võiks aasta scammerit ka valida. Simo oleks selle aasta kindel võitja ja oleks huvitav teada, kas ta järgmine aasta suudab oma tiitlit kaitsta.

con
26.11.11, 18:13
Mhmh, inimeste manipuleerimiseks on sadu õppemateriale.

pikad raamatud professionalsest scammimisest. peatükid "building the trust", "using the guilt, compassion" jne.
hüpnoos on tegelikult kerge, mõni tund õppida ja oled suuteline inimest hüpnotiseerima, kui ta on vastutulelik. Muidugi kõiki ei saagi hüpnotiseerida, mitte miski ei toimi. Öeldakse, et need on inimesed, kelle pea on mõtteid täis, nad ei suuda keskenduda välisele täielikult.
Selline sugesteerimisega overloadi loomine on täiesti reaalne(lamp video):
GwRqiccQ97Q

Lihtsalt, lakooniliselt:
http://dilbertblog.typepad.com/the_dilbert_blog/2007/07/hypnosis.html

keegi veel grupist huvitatud siis pm.

Pumper
26.11.11, 20:24
Con kas plaanis on hüpnogrupp ja kas Simo on ka kaasatud?

Vandalar
26.11.11, 21:23
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fa/Yuri_red_alert.jpg

WeThePeople
26.11.11, 22:13
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fa/Yuri_red_alert.jpg

tõesti, isegi ei taha teada.

camu
26.11.11, 23:35
tõesti, isegi ei taha teada.

See on ju Yuri!

con
27.11.11, 00:40
Con kas plaanis on hüpnogrupp ja kas Simo on ka kaasatud?

on juba loodud Musta Veenuse Hüpnoosiordu vennaskonna grupp-ordu. Simo on esimese järgu Suur emeriit-hemolord Spetsialist mis on ühtlasi ka kõrguselt teine auaste. Esimene auaste on Suur-Vesipea ordupealik. Uued liitujad saavad "väike mesisõdalane" staatuse.

ranka
27.11.11, 05:41
See on ju Yuri!

Red Alert?

vass
27.11.11, 06:40
jah, red alert 2 :) epic mäng oli ikka kunagi.

camu
27.11.11, 11:08
Yep, Red Alert 2: Yuri´s Revenge

deem ei pand vassi posti tähele.
Aga siiani on päris mängitav. Tegin just mõned päevad tagasi liitlaste campaigni läbi uuesti.

Jäämees
27.11.11, 12:43
''I'm tired of hanging out in Canada. Get me my office back!''

Jah omal ajal head mängud Red Alert 3 enam üldse ei meeldinud

redddman10
27.11.11, 16:31
RA 3 on netis päris pull tegelt.2vs2 tegime sugulasega pidevalt igasuguste vendade vastu seal

Spewmonkey
27.11.11, 16:43
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/1396-***-Arvutim%C3%A4ngud-***

udikaz
02.03.12, 19:31
Heh epic. ma sattusin selle teema peale alles nüüd :) ma rääkisin teile sellest inimesest juba pikka aega tagasi ja soovitasin käsnal ja sm112-l mitte temaga tegemist teha. Aga siis saatsid kõik minu koos mu jutuga pikalt :) Epic vana see Poku.

valustyng
02.03.12, 20:58
mis temast üldse sai? twicet käis ju Tallinnas ,käis mendis ka?

ranka
02.03.12, 21:05
mis temast üldse sai? twicet käis ju Tallinnas ,käis mendis ka?

Minuteada on tegu hotcocacola pärisvennaga, kes tegid EPT Tallinnal kokkumängu (vend segas kaarte diilerina) ja seetõttu coca hittis kah. Hetkel asi veel mendis.

udikaz
03.03.12, 01:02
ranka on 100% täis :) aga see mendis käimine ei aita midagi teha puhul. Ta panu südame rahuga oma lihaselt isalt milli eest metsa tuuri, arvad tõesti et teda kotib mingi võõras kes midagi nõuab kuskil? :) ta võib olla hetkel kus iganes...see et ta võiks eestis olla on küll kõige väiksem tõenäosus. Ta ei saaks siin mitte kuskil liikuda, ilma et tal kurikas peas kinni ei oleks...

k2snakalle
03.03.12, 03:34
Heh epic. ma sattusin selle teema peale alles nüüd :) ma rääkisin teile sellest inimesest juba pikka aega tagasi ja soovitasin käsnal ja sm112-l mitte temaga tegemist teha. Aga siis saatsid kõik minu koos mu jutuga pikalt :) Epic vana see Poku.

Ei saatnud sind keegi pikalt. Su jutust oli palju kasu, sest teadsime, et oleme palju ettevaatlikumad temale mingi raha andmisega. Simo aitas meid hispaanias olles tglt alguses palju + minu teada andis ta maja üüriks rohkem raha kui vaja ja ära kadudes võlgu ta kellegile ei jäänud.

udikaz
03.03.12, 05:18
sa mõtled peale selle et sm112-le 400 eurot jäi?

k2snakalle
03.03.12, 12:35
möh? Kuidas ta sai sm112-le 400€ võlgu jääda? Simo elas meiega ühes majas mingi 2nädalat. Suurema põhiosa esimesest üürist maksid sm112 ja simo, kuna meil ootasid noname-ga rahad transferi. 400€ võlgu jäämisest ei rääkinud küll keegi... tean veel, et kui Simo ära kadus, siis naersime, aga arutasime, et vend ei jäänud vähemalt võlgu - seda viimast jutuajamist mäletan 100%. Siis ei teinud küll sm112 suud lahti, et Simo jäi talle 400€ sisse.

edit: kui see võlg oli seotud millegi muuga kui "ühiste maksete" tagajärjel (toit-üür-bena jne). Siis on see nende omavaheline jama ja ei kuulu arutamisele, mina ei oleks Simole 20€ ka laenuks andnud.

sm112
03.03.12, 13:49
See oli jah omavaheline asi ja mitte seal elamisega seotud.

sm112
06.04.16, 00:28
Kuna sattusin praegu kogemata selle teema peale, siis väike update: täpselt 2 aastat tagasi sain lambist meili, kus Simo küsis mu konto numbrit ja kandis üle 500 eurot.. Imesid juhtub.