PDA

View Full Version : taskukümnete mängimine 3b potis OOP



Cashmer
26.11.11, 14:17
Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players

BB: $2.43
Hero (UTG): $10.84
MP: $4.36 - VPIP: 22, PFR: 21, 3B: 13, AF: 5.7, Hands: 85
CO: $7.35
BTN: $4.63
SB: $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with T :heart: T :diamond:
Hero raises to $0.30, MP raises to $0.90, 4 folds, Hero calls $0.60

Flop: ($1.95) A :heart: 7 :heart: 9 :heart: (2 players)
Hero?

Kas oleks pidanud preflop 4b? Hoolimata suurest 3b protsendist peaks MP 3b suht tugev olema. Või see pole oluline, kuna villane on pooliku stackiga?

Kuna nelibettimiseni ei jõudnud, siis:
kas bet ja kui raisitakse meid, siis nupud sisse? Kas check raise oleks parem kui bet?

ranka
26.11.11, 14:27
85 kätt on 6max lauas olematu sample ja ma kutsuks seda "readlessiks". Niipalju on sul inot antud statte vaadats, et tegu on regulartüüpi mängijaga. Nii limiteeritud readiga ma foldin kümned preflopis, teine valik on call ja kolmas (mis kõige halvem) on 4bet. Flopi ma check-callin ja check-foldin enamus turne.

Cashmer
26.11.11, 14:29
Vaatasin seda kätt ja jessuke. Preflop 4bettima oleks pidanud. Autopiloot oli peal. Jälle.

fyte
26.11.11, 14:30
85 kätt on 6max lauas olematu sample ja ma kutsuks seda "readlessiks". Niipalju on sul inot antud statte vaadats, et tegu on regulartüüpi mängijaga. Nii limiteeritud readiga ma foldin kümned preflopis, teine valik on call ja kolmas (mis kõige halvem) on 4bet. Flopi ma check-callin ja check-foldin enamus turne.
Kuidas call on parem kui shove? OOP ju sellise käega üpris keeruline mängida. Arvestades stacki suurust, siis ma eelistaks: shove > fold >>> call

Cashmer
26.11.11, 14:34
Ei näinud Ranka posti ennem enda posti tegemist.

Kui ma oleksin villase suhtes postflop positsioonis, kas siis tuleks ikkagi pre 4bettida? Kuna tal pool stacki ja postflop manööverdamisruumi pmt pole.

ranka
26.11.11, 14:39
Kuidas call on parem kui shove? OOP ju sellise käega üpris keeruline mängida. Arvestades stacki suurust, siis ma eelistaks: shove > fold >>> call

Sul õigus. Ei pannud tähele, et 40BB stäkk.

muttaja
27.11.11, 00:22
Kui tegu oli (sessiooni) esimese käega tema vastu, siis on väga mõnus koht shovemiseks. Kui vaenlane foldib, saad surnd raha endale, kui callib, siis su seis väga hull ikka ta range vastu pole, aga mis peamine - pärast on tema vastu lihtsam mängida, kuna kui tegu pole maniakkiga, on ta 3betid ausamad.

ROTT RUUDI
01.12.11, 09:10
Kuidas call on parem kui shove? OOP ju sellise käega üpris keeruline mängida. Arvestades stacki suurust, siis ma eelistaks: shove > fold >>> call

+1 , callile mõtleks multiway potis

ristijeesus
01.12.11, 12:20
Kui tegu oli (sessiooni) esimese käega tema vastu, siis on väga mõnus koht shovemiseks. Kui vaenlane foldib, saad surnd raha endale, kui callib, siis su seis väga hull ikka ta range vastu pole, aga mis peamine - pärast on tema vastu lihtsam mängida, kuna kui tegu pole maniakkiga, on ta 3betid ausamad.

MP 3betib UTG avangut- kui ta callib su 4beti on seis umbes 1:3 hull. Ja OOP callida TT-ga on täpselt samasugune rahapõletus. Fold>>>instafold>>misklickfold. Ja keda kepib NL10 ausamad 3betid? Nalja teed vä?

ristijeesus
01.12.11, 13:21
Hoolimata suurest 3b protsendist

Hands: 85.
Jõhker 3bettija küll- mis see siis võib olla...ühe korra kaheksast või äärmisel juhul 2 korda viieteiskümnest. Nahhui te kasutate hudi kui sittagi sellest aru ei saa.

Cashmer
08.12.11, 10:07
Hands: 85.
Jõhker 3bettija küll- mis see siis võib olla...ühe korra kaheksast või äärmisel juhul 2 korda viieteiskümnest. Nahhui te kasutate hudi kui sittagi sellest aru ei saa.

sa tead, mida nahhui tähendab või lahmid niisama?
kui tead, siis miks on vaja nii halvasti öelda? see su mõtet arusaadavamaks ei tee. Kui ei meeldi mu käepostitused ja arutlused, siis ära loe. Ma olen algaja ja saan enamus asjadest valesti aru.

p.s. oma naisele ka kodus ütled a la - ´nahhui sa siin küpsetad - viska pikali´

Natukene rohkem austust naiste vastu siin foorumis

ristijeesus
08.12.11, 10:23
Vabandan oma väljendust, see polnud tõesti ilus. Kindlasti taipad, et mul polnud vähimatki aimu, et tegu naisterahvaga. Kuidas ma olekski saanud seda teada? Aga see ikkagi ei vabanda mu sõnakasutust. Püüan end parandada ja teinekord võtan joogisena foorumist bänni.

P.S. Kodus olen mina suurem küpsetaja kui naine.

Cashmer
08.12.11, 16:35
Vabandan oma väljendust, see polnud tõesti ilus. Kindlasti taipad, et mul polnud vähimatki aimu, et tegu naisterahvaga. Kuidas ma olekski saanud seda teada? Aga see ikkagi ei vabanda mu sõnakasutust. Püüan end parandada ja teinekord võtan joogisena foorumist bänni.

P.S. Kodus olen mina suurem küpsetaja kui naine.

Vabandus vastu võetud. Arvasin, et mu blogi ja foorumi postidest aru saada, et babuntsik, mis babuntsik. Ja kasutajanimi - Cashmer - ei ole just eriti maskuliinne, heal juhul seostuks Ed Wood kõenaluse nimega, aga ta kandis ka naiste riideid.

Mis su ´firmaroog´ on?

camu
08.12.11, 16:38
Aga milleks gambleri bokserid siis? Ebaseksikad ju :(

ranka
08.12.11, 17:05
Oleme strateegias strateegia lainel.