PDA

View Full Version : Opelist Porscheni Table selection



ESTPatrick
05.03.09, 19:17
http://arion.pri.ee/estpatrick/Table_selection.wmv
(Tõmbamiseks siis parem click save as)

lühike kuid loodetavasti sisukas. 11+ minutit.

Lutzky
05.03.09, 20:13
Vaadatud. OK.

L.

-andres-
05.03.09, 20:36
Lisasin Kodumaiste videote loetellu, abistavate videote alla, peaks vast sobima sinna?

farik666
05.03.09, 20:59
patrick on selle foorumi kunn...

ja mul juba tükk aega see tunne et starsi NL10 on raskem kui NL25

alaska
05.03.09, 21:42
Video hea, väga õpetlik.
Kas fast ja tavaliste laudade vahel valides kah midagi tuleb jälgida?

UdusOlevSiil
05.03.09, 21:46
patrick on selle foorumi kunn...

ja mul juba tükk aega see tunne et starsi NL10 on raskem kui NL25


NL-10 on minu meelest siiski tublisti kergem.

ESTPatrick
05.03.09, 22:12
Video hea, väga õpetlik.
Kas fast ja tavaliste laudade vahel valides kah midagi tuleb jälgida?


tavalise ja fast laua vahel on ainuke erinevus see et kui multitablid siis saab fast laude vähem võtta, seal on jällegi 24 tableritel vähem aega mõtlemiseks ja nad teevad rohkem straightforward mängu, eeldusel et enamus on neil fast lauad. seda ei jõua üldjuhul kontrollida, kuna nad vahetavad laudu üldjuhul

vastaste seisukohast ei saa suurt midagi paikapidavat väita, samas enda mängu koha pealt võin tuua näite et üle 15-17 laua mina fast laudu mängida ei suuda, kui kõik normal lauad võin vabalt 22-24 lasta ja jõuan veel puhata ka

leits
05.03.09, 22:54
uutele mängijatele kindlasti kauslik ... ise olen harjunud järjestama waiting listi järgi ja siis vaatan plrs/flop veergu ..
eks ta harjumise asi ole ...

PokerDevil
05.03.09, 23:09
Väga hea ülevaade. :)


Ikkagi ootan 6-max'i videosi. :)

altzie
05.03.09, 23:31
nõustun eelneva kommentaariga.
video hea ja ootame 6maxi :)

RudiTurbo
05.03.09, 23:42
6max juba oli ju!

PokerDevil
06.03.09, 15:38
6max juba oli ju!


Mnjh.. NL10 pole eriline 6-max imo. Rohkem nagu ABC.

VinQbator
09.03.09, 14:40
NL50 6maxist võiks küll ühe video teha. Prima võiks veel võrguks olla. Aga noh, mis ma ikka unistan ::)

antnx
09.03.09, 14:42
Nl25 6max ja AP,s

ESTPatrick
09.03.09, 15:32
100% et tuleb starsis kogu seeria, v-o tulevikus teeb selliseid vigureid

leho57
14.03.09, 01:43
et siis mida suurem on players/flop % seda mahlakam laud? või seal saab lihtsalt rohkem actionit?
samas üks peaks teist täiendama...

Tigrano
14.03.09, 01:44
et siis mida suurem on players/flop % seda mahlakam laud? või seal saab lihtsalt rohkem actionit?
samas üks peaks teist täiendama...


Rohkem actionit üldjuhul.

leho57
14.03.09, 01:48
saab siit ka mingi järelduse teha, et kummas rohkem kalu leidub? ::)
just madalamate limiitide puhul. NL10-NL50

Tigrano
14.03.09, 01:52
saab siit ka mingi järelduse teha, et kummas rohkem kalu leidub? ::)
just madalamate limiitide puhul. NL10-NL50


Kindlasti, sest NITistunud laudadel ei ole sellist FLOP%

ranka
14.03.09, 08:25
et siis mida suurem on players/flop % seda mahlakam laud? või seal saab lihtsalt rohkem actionit?
samas üks peaks teist täiendama...


Täpselt nii aga vahest võib see olla "vale". Kui just tekkis uus laud, siis pole player-per-flop% veel välja kujunenud ja iga käega kolinal langeb. Sest, kui lauad hakkas tekkima nähti HU-s tunduvalt rohkem floppi, kui nüüd, kui laud täis sai.

alaska
20.03.09, 20:56
Pokerstarsi NL10 6max lauavalikul tuleks veel vaadata laudasid, kus istub 300bb+ stackiga tegelane, see on üldjuhul callingstationist fish. Teine asi, mida jälgida, on 9$ stack, need on fishid, kellel auto reload ei tööta, aga nad alustavad siiski fullstackiga.

ESTPatrick
20.03.09, 23:07
Pokerstarsi NL10 6max lauavalikul tuleks veel vaadata laudasid, kus istub 300bb+ stackiga tegelane, see on üldjuhul callingstationist fish. Teine asi, mida jälgida, on 9$ stack, need on fishid, kellel auto reload ei tööta, aga nad alustavad siiski fullstackiga.


tundub et kunagi tuleb teha täiendatud versioon

ranka
25.03.09, 21:10
3-ndal aprillil läheb hääletuse lukku ja siis arvutan selle video keskmise hinde. Kui mul ununeb, siis esimene mees, kes näeb seda kommentaari siis võiks meelde tuletada.

Tänan.

lenC
09.05.09, 23:21
3-ndal aprillil läheb hääletuse lukku ja siis arvutan selle video keskmise hinde. Kui mul ununeb, siis esimene mees, kes näeb seda kommentaari siis võiks meelde tuletada.

Tänan.

9.5

donkament
22.07.09, 23:28
väga hea video. Ma ennem vaatasin laudu selle järgi, et seal palju shorte poleks ning rohkem poti suurust. Tänu sellele videole olen hakanud mängima ka loosemates laudades, tänu millele toob limparite isoleerimine kõvasti rohkem sisse ning calling stationid maksavad vahel ka sette kinni. Nii tore on vaadata, kuidas terve laud limpib ja siis lihtsalt dead money korjata potist ning võtta see kas preflop maha või cbetiga. teh nuts!

ESTPatrick
23.07.09, 00:04
väga hea video. Ma ennem vaatasin laudu selle järgi, et seal palju shorte poleks ning rohkem poti suurust. Tänu sellele videole olen hakanud mängima ka loosemates laudades, tänu millele toob limparite isoleerimine kõvasti rohkem sisse ning calling stationid maksavad vahel ka sette kinni. Nii tore on vaadata, kuidas terve laud limpib ja siis lihtsalt dead money korjata potist ning võtta see kas preflop maha või cbetiga. teh nuts!


selleks ma siin olengi, et uusi vaatevinkleid tutvustada

-andres-
23.07.09, 04:12
väga hea video. Ma ennem vaatasin laudu selle järgi, et seal palju shorte poleks ning rohkem poti suurust. Tänu sellele videole olen hakanud mängima ka loosemates laudades, tänu millele toob limparite isoleerimine kõvasti rohkem sisse ning calling stationid maksavad vahel ka sette kinni. Nii tore on vaadata, kuidas terve laud limpib ja siis lihtsalt dead money korjata potist ning võtta see kas preflop maha või cbetiga. teh nuts!


Ma selectin poti suuruse järgi ning siis pickin sealt loosemad lauad välja. Tundub mõistlik.

Fortune
25.07.09, 03:53
Ei hakanud uut teemat tegema(loodan, et pole probleem) , aga vahepeal oli kerge mõte teha mingi nl100 FR video starsis, mingi äkki nt 12 lauda vms, oleks rahval huvi ka vaadata? Võib olla ka suudaksin mingi seeria luua, kui rohkem huvi asja vastu näidatakse. Enda kohta võin öelda niipalju, et nl200 biidin ca 2 BB ulatuses ehk suht keskmine selline regular põhimõtteliselt.

BuildUp
25.07.09, 04:43
Ei hakanud uut teemat tegema(loodan, et pole probleem) , aga vahepeal oli kerge mõte teha mingi nl100 FR video starsis, mingi äkki nt 12 lauda vms, oleks rahval huvi ka vaadata? Võib olla ka suudaksin mingi seeria luua, kui rohkem huvi asja vastu näidatakse. Enda kohta võin öelda niipalju, et nl200 biidin ca 2 BB ulatuses ehk suht keskmine selline regular põhimõtteliselt.


Jeah. Oleks jube tore. :)

Tigrano
25.07.09, 10:24
Ei hakanud uut teemat tegema(loodan, et pole probleem) , aga vahepeal oli kerge mõte teha mingi nl100 FR video starsis, mingi äkki nt 12 lauda vms, oleks rahval huvi ka vaadata? Võib olla ka suudaksin mingi seeria luua, kui rohkem huvi asja vastu näidatakse. Enda kohta võin öelda niipalju, et nl200 biidin ca 2 BB ulatuses ehk suht keskmine selline regular põhimõtteliselt.


Kõik videod tulevad rahvale kasuks ja viitsimist on, siis ikka võid teha ;D

Ghost0
25.07.09, 10:26
Ei hakanud uut teemat tegema(loodan, et pole probleem) , aga vahepeal oli kerge mõte teha mingi nl100 FR video starsis, mingi äkki nt 12 lauda vms, oleks rahval huvi ka vaadata? Võib olla ka suudaksin mingi seeria luua, kui rohkem huvi asja vastu näidatakse. Enda kohta võin öelda niipalju, et nl200 biidin ca 2 BB ulatuses ehk suht keskmine selline regular põhimõtteliselt.

Ootan põnevusega ;)

Allu
22.08.09, 19:47
HEM on nõrkadele :d

M says: vaatasin ESTpatricku videosid
M says: lahtist mängu mängib, aga tark poiss on
M says: aga kui tal andmeid ees poleks
M says: neid mis näitavad kus ma foldin
M says: jne
M says: siis oleks poole sitem
A says: kuule
A says: ta pelab 11 lauaga
M says: sellessuhtes toob ikkagi live mäng tõelise skilli esile
M says: See ei loe
A says: ta ei jõua kõiki laudu jälgida
M says: oma viga
M says: ütleks
A says: OK
M says: kas sa kasutad seksimisel kõrvalist abi?
M says: kasutad kolmanda mehe kätt?
M says: ise peab mees olema
M says: ja õige mees teeb üksi
M says: ja teeb niipalju kui suudab
M says: mitte ei kasuta mingeid graafikuid jne
A says: HAHAHAHHA

EGERT
22.08.09, 20:36
HEM on nõrkadele :d

M says: vaatasin ESTpatricku videosid
M says: lahtist mängu mängib, aga tark poiss on
M says: aga kui tal andmeid ees poleks
M says: neid mis näitavad kus ma foldin
M says: jne
M says: siis oleks poole sitem
A says: kuule
A says: ta pelab 11 lauaga
M says: sellessuhtes toob ikkagi live mäng tõelise skilli esile
M says: See ei loe
A says: ta ei jõua kõiki laudu jälgida
M says: oma viga
M says: ütleks
A says: OK
M says: kas sa kasutad seksimisel kõrvalist abi?
M says: kasutad kolmanda mehe kätt?
M says: ise peab mees olema
M says: ja õige mees teeb üksi
M says: ja teeb niipalju kui suudab
M says: mitte ei kasuta mingeid graafikuid jne
A says: HAHAHAHHA


SOLID FIRST POST!

Pahvak
23.08.09, 12:23
Samamoodi võiks öelda, et milleks table selectida, õige mees suudab igal pool kasumit näidata. Pokker on enda edge suurendamises teiste mängijate vastu, mitte riistapikendamises - kes suudab hemita mängida ja kes silmad kinni pea peal, millega oleks iseenesest ka väga vahva hoobelda.

Aristotep
23.08.09, 14:12
No peale Kiievit peab kodanik M kahjuks nentima, et ESTPatrick on ka lives temast märksa kõvem kepimees.

Lutzky
23.08.09, 16:34
No peale Kiievit peab kodanik M kahjuks nentima, et ESTPatrick on ka lives temast märksa kõvem kepimees.



;D

hotcocacola
23.08.09, 17:04
HEM on nõrkadele :d

M says: vaatasin ESTpatricku videosid
M says: lahtist mängu mängib, aga tark poiss on
M says: aga kui tal andmeid ees poleks
M says: neid mis näitavad kus ma foldin
M says: jne
M says: siis oleks poole sitem
A says: kuule
A says: ta pelab 11 lauaga
M says: sellessuhtes toob ikkagi live mäng tõelise skilli esile
M says: See ei loe
A says: ta ei jõua kõiki laudu jälgida
M says: oma viga
M says: ütleks
A says: OK
M says: kas sa kasutad seksimisel kõrvalist abi?
M says: kasutad kolmanda mehe kätt?
M says: ise peab mees olema
M says: ja õige mees teeb üksi
M says: ja teeb niipalju kui suudab
M says: mitte ei kasuta mingeid graafikuid jne
A says: HAHAHAHHA







IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

VOT SEE ON nuts ;D ;D ;D; D;D;DD :D:D:D


siin tuleb välja asjaolu, et kui naisele on parem 2+ mehega, siis tuleb kõrvalist abi kasutada ;)
aga kui oled vaid enda jonni peal väljas, siis obv et kargad üksinda (mängid ilma HEMita)


LMAO

see on lihtsalt nuts ;D

IACWPN
23.08.09, 18:25
HEM on nõrkadele :d

M says: vaatasin ESTpatricku videosid
M says: lahtist mängu mängib, aga tark poiss on
M says: aga kui tal andmeid ees poleks
M says: neid mis näitavad kus ma foldin
M says: jne
M says: siis oleks poole sitem
A says: kuule
A says: ta pelab 11 lauaga
M says: sellessuhtes toob ikkagi live mäng tõelise skilli esile
M says: See ei loe
A says: ta ei jõua kõiki laudu jälgida
M says: oma viga
M says: ütleks
A says: OK
M says: kas sa kasutad seksimisel kõrvalist abi?
M says: kasutad kolmanda mehe kätt?
M says: ise peab mees olema
M says: ja õige mees teeb üksi
M says: ja teeb niipalju kui suudab
M says: mitte ei kasuta mingeid graafikuid jne
A says: HAHAHAHHA




HAHHA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D