PDA

View Full Version : Top pair, second best kicker facing a turn check raise - hero: error



Cashmer
28.11.11, 16:37
Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players

UTG: $5.50 - VPIP: 36, PFR: 17, 3B: 5, AF: 1.5, Hands: 69
MP: $13.48
Hero (CO): $10.37
BTN: $10.00
SB: $7.65
BB: $10.88

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with Q :heart: K :spade:
UTG raises to $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 3 folds

Flop: ($0.75) 3 :heart: 8 :spade: J :heart: (2 players)
UTG checks, Hero bets $0.54, UTG calls $0.54

Turn: ($1.83) K :club: (2 players)
UTG checks, Hero bets $1.30, UTG raises to $2.60, Hero?

Jennifer
29.11.11, 12:29
Kas siin oleks halb pre flop 3bettida?

pikk28
29.11.11, 17:29
Kas siin oleks halb pre flop 3bettida?
sellise stacki vastu kindlasti + sul pole aimugi, mismoodi ta 3betile vastab. paneb allinn ja sa oled pmst sunnitud foldima. Ma foldiks pre.

Jennifer
29.11.11, 22:20
aga kui tegemist oleks full stacki vastasega?

pikk28
29.11.11, 22:25
tundmatu utg avaja vastu foldin

ranka
30.11.11, 08:03
sellise stacki vastu kindlasti + sul pole aimugi, mismoodi ta 3betile vastab. paneb allinn ja sa oled pmst sunnitud foldima. Ma foldiks pre.

IMO preflop fold on kõige halvem siin. Kui ei taha callida siis 3beti $0.8 peale. Kui ta 4betib siis on väga lihtne fold. Mulle tundub, et tegu on halva mängijaga (fishine stäk ja staitid). Kuna enamus halbu mängijaid 4betib ainult väga tugeva rangega (AQ+, JJ+) aga samas callib OOP väga laia rangega siis su QK on ideaalne käsi 3bettimiseks. QK töötab blockeritena ehk super bluffina ta niigi kitsa 4bet range vastu aga samas väga tugeva valuebetina ta callingrange vastu (ta callib liiga laial ja väga domineeritud kätega).

Kui ta sind callib on pank $1.8 ja vastasel järgi $4.7. Positsioonil olles ma cbetiks $1 igat viisakamat lauda (kuivemad lauad või kui ise hittisin) ning checkisin järgi, kus on vähem lootust.

Kolmandaks: 3bettides sa isoleerid end fishi vastu HU potti üpriski suure ja tugeva käega, mis floppab hästi ja mängi ta range vastu isegi 3betted pottides maruvahvalt. Ma tõenäoliselt läheks seda teed.

Call ei ole ka halb.

Jennifer
30.11.11, 10:35
IMO preflop fold on kõige halvem siin. Kui ei taha callida siis 3beti $0.8 peale. Kui ta 4betib siis on väga lihtne fold. Mulle tundub, et tegu on halva mängijaga (fishine stäk ja staitid). Kuna enamus halbu mängijaid 4betib ainult väga tugeva rangega (AQ+, JJ+) aga samas callib OOP väga laia rangega siis su QK on ideaalne käsi 3bettimiseks. QK töötab blockeritena ehk super bluffina ta niigi kitsa 4bet range vastu aga samas väga tugeva valuebetina ta callingrange vastu (ta callib liiga laial ja väga domineeritud kätega).

Kui ta sind callib on pank $1.8 ja vastasel järgi $4.7. Positsioonil olles ma cbetiks $1 igat viisakamat lauda (kuivemad lauad või kui ise hittisin) ning checkisin järgi, kus on vähem lootust.

Kolmandaks: 3bettides sa isoleerid end fishi vastu HU potti üpriski suure ja tugeva käega, mis floppab hästi ja mängi ta range vastu isegi 3betted pottides maruvahvalt. Ma tõenäoliselt läheks seda teed.

Call ei ole ka halb.

Aitäh Ranka põhjaliku vastuse eest. Olen ise ka nii teinud ja mõtlesin, et äkki mu selline liigutus on suur leak olnud. Õnneks siis mitte:)