PDA

View Full Version : Detsembri Offtopic - Tere Jõul!



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

camu
30.11.11, 23:08
1

OuMaiGaad
30.11.11, 23:08
2nd ja keegi võiks graafikute teema kah ära teha..

con
30.11.11, 23:10
SIIN VÕIKS OLLA SINU REKLAAM

Hinnakiri:

1 lause- 1€
2 lauset- 2€


pilt- 5€

ranka
30.11.11, 23:42
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/800144_460s.jpg

So wrong. E-post on ühiskonnale kasutuses olnud üle 20 aasta, on mitmeid kümneid kordi populaarsem kui pokker, mitmetel inimestel mitu erinevat emaili kontot samas serveris. Tänasel päeval tuntumated serverites (gmail, hotmail.com) omale sobiva e-posti aadressi leidmine ei ole mitte mingisugune probleem.

Vandalar
01.12.11, 00:25
mõnele vbl on? Vbl tulevikus on tähestik kõigest 3 tähte ja numbreid ei tohi kasutada? Tähestiku maks- ainult terve alfabeeti eest maksnu võib tähestikku täies ulatuses kasutada :D Kena oleks. Vabavarana nö. võib siis 3-e tähte kasutada- kes seadust rikub ja vahele jääb, seda ootab karm karistus alfabeeti ebaseadusliku tarvitamise eest.

kardaanirist
01.12.11, 00:29
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/809064_700b.jpg

SR1337
01.12.11, 00:54
Kirjutan siia, kuna siin rohkem rahvast, äkki uue kuuga aegub ära.

Sain gold staatuse betfair's. Player clubis näitab nüüd, et mul kasutada 5 naela eest Free multiples bet ja Free arcade games. Kus ja kuidas ma neid kasutada saan ?

Tarmonator
01.12.11, 01:08
Ühest teisest foorumist, ehk joppab. Youtube lehelt saab kontaktid kuhu teatada.

ObjgchXuQBU

Kloonike
01.12.11, 03:42
Bluefirest solid NLHE-6max seeriaid/tegijaid? Paari nl200 oma kunagi vaatasin, pole mõttetuimaid videosid varem näinud. Esimesel videol läks esimese kahe käe arutamiseks 22min ja teisel läks 8min, et üldse esimest kätt alustada. Selliseid mitte soovitada. Võivad ka madalamalt olla.

Soovitan DrGiggy toodangud, sh full ringi, avaldab mindseti.

Karelkorm
01.12.11, 04:23
Kui sa suudad 22 minti ühe käe kohta arutleda, siis tead juba pokkerist nii mõndagi. Mõni selline arutelu on kasuks täiesti.

ranka
01.12.11, 05:13
Ühest teisest foorumist, ehk joppab. Youtube lehelt saab kontaktid kuhu teatada.

ObjgchXuQBU

Süda läheb pahaks kommentaare lugedes. Aga sick.

jozik
01.12.11, 06:54
Vargad on ikka parajad mädadmunad küll. Samas <<suur vend>>, kes sellises kohas jälgin on ka natukene kahtlane. Huvitav, kas riietusruumi uksel on kirjas, et kaamerad filmivad? Miks mitte ei võiks olla riietusruumis kappe vaatav kaamera, aga siis võiks olla tähistatud ala kus saab rahulikult pükse jalast rebida nii et <<suur vend>> ei näeks. Mõnel iti mehel või üksikul turval võivad tekkida haiglased huvid selliste lintide vastu või siis lausa finantshuvid.

Kui keegi teab seda asutust, siis äkki oskab kommenteerida, kas seal on kaamerate eest hoiatav silt ka väljas ning ka seletus et kappe just filmitakse?

Rage
01.12.11, 08:30
http://www.youtube.com/watch?v=9bvXA2GC5mw&fmt=18

ranka
01.12.11, 09:30
ROFL

Jäämees
01.12.11, 09:36
W-T-F kas tõesti on see bannitud reklaam...?

Tarmonator
01.12.11, 09:37
W-T-F kas tõesti on see bannitud reklaam...?

not sure if serious...

Jäämees
01.12.11, 09:52
not sure if serious...

Selles mõttes, ei mahu pähe milleks keegi sellise asja valmis teeks.. Ainult, siis kui see oli mingi nali algusest peale D:

Aga mõte, et kuskil mingi vennike sai sellise asja tegemise eest raha st, et tegi enda arust reklaami, mis kuhugi üles läheb on minu jaoks mutreid kokku jooksutav

vonkartoffel
01.12.11, 11:27
Internetti ju läks üles.

antnx
01.12.11, 12:48
Tere jõul

mortalvombat
01.12.11, 13:05
Selles mõttes, ei mahu pähe milleks keegi sellise asja valmis teeks.. Ainult, siis kui see oli mingi nali algusest peale D:

Aga mõte, et kuskil mingi vennike sai sellise asja tegemise eest raha st, et tegi enda arust reklaami, mis kuhugi üles läheb on minu jaoks mutreid kokku jooksutav
Jap, reklaam täidab oma eesmärki 100%. Foorumites lingitakse, saadetakse sõpraedele edasi jne. Vaevalt, et see TV's näitamiseks tehtud on.

emmimees
01.12.11, 13:10
Tere detsember... peab hakkama hambaarsti ja kingi raha grindima.

jrgn hell
01.12.11, 13:58
FADxR_aFPa4&feature=rellist&playnext=1&list=PLA4ED9E004643A5A0

ROfl solid geto hood gansta baller video. Vennad kelgutavad betooni peal

tdx
01.12.11, 15:06
eemalda täielikult leveldamise, meta, "eestlane söö teist eestlast", readid jne. võidab see, kellel on parem distspliin + fundamentaalne mäng. kaovad ära ka wuzz bumhunterid. rohkem raha kõigile, kauem raha bummile.

Kas pigem ei ole just nii, et fundamentaalse mänguga läheb raskemaks võitmine, kuna raha hakkab tulema standard olukordade exploitimisest. Näiteks turni cbeti bluffraisemine tundub kohemaid väga +ev, kuna bet-fold turn on väga standard 2+2 liin ja ilma readideta on vastasel väga raske jätkata ilma nutsita.

Codecci
01.12.11, 16:44
Kui Torrentleechis Ratiomasteriga cheatinud oled kunagi siis mis aja pärast võid ennast turvaliselt tunda, et enam bänni ei saa? Kuu aega nt puhas olnud siis üsna ohutu, et mu kontoga kunagi midagi juhtub kui enam ei cheadi?

ranka
01.12.11, 17:32
Kas pigem ei ole just nii, et fundamentaalse mänguga läheb raskemaks võitmine, kuna raha hakkab tulema standard olukordade exploitimisest. Näiteks turni cbeti bluffraisemine tundub kohemaid väga +ev, kuna bet-fold turn on väga standard 2+2 liin ja ilma readideta on vastasel väga raske jätkata ilma nutsita.

Oleks tõsi kui inimesed suudaksid kõik ABC mängu mängida - tekiks põhimõtteliselt nash equilibrium. Aga kuna väga paljud mängijad tahavad olla durrrr wannabed või/ja tohutult üleadjustivad siis võidab ABC vend. Mängija Tõste Tõnis avab Buttonilt ja keegi anonüümne BB-lt 3betib. Tõste Tõnis foldib. Järgmine round Tõste Tõnis jälle avab, sama BB 3betib ja Tõste Tõnis koheselt arvab, et BB abuseb Tõnist või on agro-bluffer või Tõnis tahab kätte maksta ning nii see Tõnise metamäng lahti läheb. Tegelikkuses BB taga istus Tihke Timo, kes stäkib Tõnni bluffi ära ja saab BI omale.

Cakes veel avasime minraisega nõrku käsi, 3x suuri käsi. cbetid vastavalt käele ja keegi ei abusenud. Bodogis ma nii lauda lendaksingi ja prindiks pappi.

Kloonike
01.12.11, 17:35
Kui Torrentleechis Ratiomasteriga cheatinud oled kunagi siis mis aja pärast võid ennast turvaliselt tunda, et enam bänni ei saa? Kuu aega nt puhas olnud siis üsna ohutu, et mu kontoga kunagi midagi juhtub kui enam ei cheadi?

Cheadi stabiilselt natukene korraga. Vali torrenteid, mida parasjagu aktiivselt downloaditakse suure hulga inimeste poolt, et minimiseerida riske.

Codecci
01.12.11, 17:37
Mul enam pole vaja cheatida, nüüd stabiilne uploadi-punker püsti ja viimati cheatisin rohkem kui 10 päeva tagasi, lihtsalt huvitab, et kas need luukered tulevad mind kunagi kummitama :D

Kloonike
01.12.11, 17:38
Kahtlen, et tulevad.

ranka
01.12.11, 17:39
Mul enam pole vaja cheatida, nüüd stabiilne uploadi-punker püsti ja viimati cheatisin rohkem kui 10 päeva tagasi, lihtsalt huvitab, et kas need luukered tulevad mind kunagi kummitama :D

rofl@uploadi punker

leits
01.12.11, 19:07
töotab tulla super kuu .. ehk saab jouluks bustoks

con
01.12.11, 19:21
soojaveeboiler läks läbi, ostsin uue. User manual 30lk pikk, "achtung" märke täis ja igas lauses "euroopa liidu regulatsioonidele vastav" või "seadet ei tohi kasutada vaimsete puuetega isik"

Keegi kiirelt saab seletada, kuidas vesi sinna sisse saada, kas mingi loogiline järjekord ühendamistel(kuidas õhk välja saada vms). On üldse midagi vaja jälgida?

camu
01.12.11, 19:26
Mees loeb manuali allles siis kui midagi perse keeratud on. Seega valest otsast hakkasid pihta üldse!

Maxi
01.12.11, 19:31
Lased sissetuleva vee kuuma vee väljundisse ja võid boileripoodi tagasi hakata minema :D

E: tegelt on lihtne, kui vett sisse hakkad laskma hoia kuumaveekraan lahti, sealt jookseb õhk välja, kui vesi jooksma hakkab keerad kinni tagasi

Spewmonkey
01.12.11, 20:19
Soovitan DrGiggy toodangud, sh full ringi, avaldab mindseti.

Üritasin natuke vaadata, aga ta on üsna annoying hääle/olemisega.


Kui sa suudad 22 minti ühe käe kohta arutleda, siis tead juba pokkerist nii mõndagi. Mõni selline arutelu on kasuks täiesti.

Kui sa oskad erinevaid aspekte välja tuua, siis tõesti. Kui sa seletad sama asja, aga teistsuguste sõnadega, siis not really. player=/=coach

Kloonike
01.12.11, 20:25
Üritasin natuke vaadata, aga ta on üsna annoying hääle/olemisega.


Mida sa emod nüüd, tüübil on solid content :D Räigelt +EV imo. Mulle üks ta NL200FR video eriti meeldib (aitas mind oi oi kui palju) ja veel üks 6max vid, kus ta 3tableb ja teeb notesid (mitte "attention to the detail", vaid mingi varasem).

Spewmonkey
01.12.11, 20:31
Mida sa emod nüüd, tüübil on solid content :D Räigelt +EV imo. Mulle üks ta NL200FR video eriti meeldib (aitas mind oi oi kui palju) ja veel üks 6max vid, kus ta 3tableb ja teeb notesid (mitte "attention to the detail", vaid üks varasemaid).

See üks, mida ma vaatasin, oli küll törts tüütu. Ülejäänusid ma ei julge lihtsalt hetkel vaadata, sest downeri ajal ei ole +ev õppida maniaci stiilis mängimist.

farik666
01.12.11, 20:35
Nii mul üks küsimus siia. Keegi on käinud Radisson Blu seal kõige üleval lounge24 baaris chillimas???? Küsiks hindade kohta... õlle,siider,kokteilid, suupisted.... ehk oskab keegi miskeid umbes hindasid öelda?

ok2aa
01.12.11, 21:27
kõik maksab enamvähem öljard.

JohannesJ
01.12.11, 21:31
Keegi pühap ööse 12-01 paiku tallinnast- tartusse ei liigu?:D

BuildUp
01.12.11, 22:12
Nii mul üks küsimus siia. Keegi on käinud Radisson Blu seal kõige üleval lounge24 baaris chillimas???? Küsiks hindade kohta... õlle,siider,kokteilid, suupisted.... ehk oskab keegi miskeid umbes hindasid öelda?

Imo suht standard hinnad. Midagi väga röögatut küll pole. Vaade on muidugi chill.

Tylos
01.12.11, 22:40
Tsitaat Algselt postitas Melu Vaata postitust
Tegemist siis uue Pokkeriprod.com partneriga:

http://melu.pokkeriprod.com/

Pokkerisheriff:
ennustan, et paari kuu pärast on see "partner" välja surnud. mõni arvas, et ta oskab nalja teha, aga tundub et esmane vastuvõtt on jahe ja sellised vennad, kes ise ennast vaimukaks peavad aga teised ütlevad, et "ok, oli kah midagi aga mitte eriti naljakas", siis sellised vennad ei viitsi pingutada rohkem et paremaid jutte hakata kirjutama ning korralikku nalja tegema ja siis loobuvad kuna lootsid alguses, et võidavad kerge populaarsuse oma följetonidega, aga pettud kui sa näed et esimesed ktsetused inimesi eriti naerma ei aja teistele ei meeldi, et sa spämmid igasse seotud oma linki et lugejaid saada.

Kindlasti pole tegemist spämmimisega,loeme seda reklaamiks kuna ilmselgelt tegemist ametliku prode saidi osaga ja sestap ka mõne top-mode käsi autorina mängus.Lugesin ise need artiklid läbi ja(ütlen sorry ette ära) üks küsimus jäi kummitama- wtf is this shit?.Kes iganes on nende "teoste" autor,kindlasti on ta palju parem mingil teisel elualal.
Paljud inimesed oskavad olla naljakad,mõned on juba väljanägemiselt naljakad ja ajab naerma ilma,et inimene midagi eriti humoorikat oma jutus välja tooks.Alati on kergem teist inimest naerma ajada kui kasutusel nii visuaalne kui verbaalne külg.Paraku oskusega stabiilselt midagi humoorikat kirja panna on õnnistatud palju väiksem protsent inimesi.Satiiri puhul veel eriti.
Eesti pokkerifoorumites on täiesti olemas inimesed kes suudaks järjest toota solid tasemel meelelahutust-satiiri.Näitena PurpurRein ja Svenza.Mõlemad täiesti erineva nurga alt aga neil on oskus olemas.Kõnealuse partnersaidi teoste autor on kahjuks kirjutanud portsu "klassikirjandeid" milles pole puänti ega nalja.Vaid üks algav ja teatud aja pärast lõppev ühtlane jada.Erki Kõlu pole ka tasemel humorist lihtsalt selle pärast,et teab tuhandet aegunud anekdooti.

KristjanLaas
01.12.11, 23:29
Maitsed on erinevad ja väga palju olneb seltskonnast, tujust jne. Isiklikult mind näiteks türavituputsi naljad kõverasse ei võta enamasti (viide ühele sinu poolt toodud koomikule), aga vahel mingis kontekstis küll.

Haiget see melu kellegile ei tee ju ja solvav ei ole, las ta olla:)

Tylos
01.12.11, 23:45
Ma ei räägi türavituputsinaljadest vaid võimekusest mingis kitsas valdkonnas.

KristjanLaas
02.12.11, 00:03
Okei:)
Lihtsalt no need to hate, imo.

Tylos
02.12.11, 00:25
Vihkamise ja arvustuse vahel on vaks vahet.

KristjanLaas
02.12.11, 00:27
jep, sorris.

Karelkorm
02.12.11, 05:07
Kuidas ma saan youtube video spoilerisse.. Kunagi oli sama keiss, siis pidi midagi aadressist ära kustutama, et see viisakalt töötaks. Link on nt http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=DcgZyn-ASro&feature=endscreen Miks ja kui palju ma sealt ära pean kustutama ja wtf, miks see ei või lihtsam olla?

kardaanirist
02.12.11, 05:10
jäta alles vaid see, mis tuleb peale "v=" ehk siis antud video puhul DcgZyn-ASro&feature=endscreen ja [*YOUTUBE] [/YOUTUBE] tagide vahele (tärn võta esimesest tagist ära).

Karelkorm
02.12.11, 05:11
tY

harryahven
02.12.11, 06:45
http://www.break.com/index/the-worlds-largest-model-train-set-2243606
sick

leits
02.12.11, 08:53
Tarkusetera !

Homo läheb arsti juurde ja kurdab: "Teate doktor, minu partneril
avastati AIDS! Palun kontrollige mind, ega mul AIDS-i ei ole!"
Arst võtab talt vereproovi ja käseb nädala pärast tagasi tulla. Nädala
pärast on homo tagasi. Arst vaatab talle pikalt otsa ja ütleb ohates:
"Kahjuks on ka teil AIDS!"
"Issakene ,doktor! Mida teha? Äkki saab ravida?"
Arst naeratab: "Muidugi saab, kallikene! On olemas retsept
rahvameditsiinist. Kirjutage üles: võtate kolm suitsuheeringat ja keedate
need piimas ära, siis lasete neil soojas seista kaks nädalat, pärast keedate
nad vees ära ja lasete sooja keefiriga tõmmata kaks kuud. Lõpuks sööte nad
ära koos kümne toore õunaga!"
Homo kirjutab kõik üles ja lahkub õnnelikult. Kõrvalruumist väljub õde ja
küsib imestunult arsti käest: "Aga ta oli ju täiesti terve!?"
"Ääähh! Las saab teada milleks mehel perse on!"


muaha .. p2ris hea :D

ranka
02.12.11, 09:47
Tarkusetera !

Homo läheb arsti juurde ja kurdab: "Teate doktor, minu partneril
avastati AIDS! Palun kontrollige mind, ega mul AIDS-i ei ole!"
Arst võtab talt vereproovi ja käseb nädala pärast tagasi tulla. Nädala
pärast on homo tagasi. Arst vaatab talle pikalt otsa ja ütleb ohates:
"Kahjuks on ka teil AIDS!"
"Issakene ,doktor! Mida teha? Äkki saab ravida?"
Arst naeratab: "Muidugi saab, kallikene! On olemas retsept
rahvameditsiinist. Kirjutage üles: võtate kolm suitsuheeringat ja keedate
need piimas ära, siis lasete neil soojas seista kaks nädalat, pärast keedate
nad vees ära ja lasete sooja keefiriga tõmmata kaks kuud. Lõpuks sööte nad
ära koos kümne toore õunaga!"
Homo kirjutab kõik üles ja lahkub õnnelikult. Kõrvalruumist väljub õde ja
küsib imestunult arsti käest: "Aga ta oli ju täiesti terve!?"
"Ääähh! Las saab teada milleks mehel perse on!"


muaha .. p2ris hea :D

Ei ole üldse hea. Ja jube faktiveaga anekdoot. AIDS-i ei nakaktuta vaid HIV-i ja HIV põhjustab hiljem AIDS-i.

Karelkorm
02.12.11, 10:51
Anekdoot ei väitnud, et nakatutakse AIDSi, mitte hivvi. :P homodekaitsja

e: pedede

Codecci
02.12.11, 11:49
Ei ole üldse hea. Ja jube faktiveaga anekdoot. AIDS-i ei nakaktuta vaid HIV-i ja HIV põhjustab hiljem AIDS-i.

hello mr pokerisheriff

timz0333
02.12.11, 12:52
hello mr pokerisheriff


In b4 homoseheriff.

ranka
02.12.11, 14:22
hello mr pokerisheriff

hello-hello aga kahjuks ma ei ole pokkerisheriff. nimi on tegelt küll selline, et võib minu oma olla aga kahjuks näed ei ole. võtsin nähtamatuse ka maha ja nüüd olen foorumi pealehel/teemades nähtav, saad äkki magada siis. kui peaksin olema siis peaksin põdema raskekujulist skisofreeniat...

aa ja kui ma oleks pokkerisheriff siis mul ei oleks 30+ posti vaid oleks neid juba sadu :)

miksnii
02.12.11, 15:04
Vanem mees sõidab oma mersuga kolmanda seeria bemmile tagant sisse, kohe pärast kõksu hüppavad bemmist kolm rullnokka välja, kõigil seljas dressid-tossud. Mees kerib akna alla ja küsib rullnokkadelt: "Sportlased olete?" Rullnokad irooniliselt vastu: "Jah, papi, sportlased oleme!" Vanamees selle peale: "Selge värk!" Vana võtab siis kindalaekast Desert Eagle'i välja ja hõikab: "Tähelepanu, valmis olla ... oot, kuhu te jooksete, ma pole veel 'startki' öelnud?!"

bauss
02.12.11, 15:28
http://www.youtube.com/watch?v=8McdUcWZBV8

ranka
02.12.11, 15:30
WPT Prague Day 1a Top Five Chip Counts

1.) Jan Ramik: 209,300
2.) Jan Bendik: 180,300
3.) Jan Brandejs: 170,000
4.) Eran Malkin: 169,200
5.) Adria Balaguer: 154,000

IamAllin
02.12.11, 15:34
WPT Prague Day 1a Top Five Chip Counts

1.) Jan Ramik: 209,300
2.) Jan Bendik: 180,300
3.) Jan Brandejs: 170,000
4.) Eran Malkin: 169,200
5.) Adria Balaguer: 154,000

lol janaments:)

mikk2468
02.12.11, 15:34
rofl@janaments:D

Relamz
02.12.11, 15:39
rofl@janaments:D

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ranka
02.12.11, 15:42
hahaha, sama mõte oli. WPT Jan Remo....

Priidix
02.12.11, 16:13
http://www.youtube.com/watch?v=8McdUcWZBV8

poh, et midagi aru ei saa.

Tarmonator
02.12.11, 16:19
Suht lahja ikka mingi eelmise mudeli X5'ga ballatseda. Väga nõrk...

kardaanirist
02.12.11, 16:20
lol piisab ju videost. kuigi sõnadega oleks video ilmselt naljakam. seda küll.

numnuts
02.12.11, 16:26
Suht lahja ikka mingi eelmise mudeli X5'ga ballatseda. Väga nõrk...

wut. vana mudel ongi bossim

yolpa
02.12.11, 16:54
Tra iga nv läheb käest:S:S. -250$ alko poes ja 150 klubis:S

ranka
02.12.11, 17:10
Tsitaat Algselt postitas Melu Vaata postitust
Tegemist siis uue Pokkeriprod.com partneriga:

http://melu.pokkeriprod.com/

Pokkerisheriff:
ennustan, et paari kuu pärast on see "partner" välja surnud. mõni arvas, et ta oskab nalja teha, aga tundub et esmane vastuvõtt on jahe ja sellised vennad, kes ise ennast vaimukaks peavad aga teised ütlevad, et "ok, oli kah midagi aga mitte eriti naljakas", siis sellised vennad ei viitsi pingutada rohkem et paremaid jutte hakata kirjutama ning korralikku nalja tegema ja siis loobuvad kuna lootsid alguses, et võidavad kerge populaarsuse oma följetonidega, aga pettud kui sa näed et esimesed ktsetused inimesi eriti naerma ei aja teistele ei meeldi, et sa spämmid igasse seotud oma linki et lugejaid saada.

Kindlasti pole tegemist spämmimisega,loeme seda reklaamiks kuna ilmselgelt tegemist ametliku prode saidi osaga ja sestap ka mõne top-mode käsi autorina mängus.Lugesin ise need artiklid läbi ja(ütlen sorry ette ära) üks küsimus jäi kummitama- wtf is this shit?.Kes iganes on nende "teoste" autor,kindlasti on ta palju parem mingil teisel elualal.
Paljud inimesed oskavad olla naljakad,mõned on juba väljanägemiselt naljakad ja ajab naerma ilma,et inimene midagi eriti humoorikat oma jutus välja tooks.Alati on kergem teist inimest naerma ajada kui kasutusel nii visuaalne kui verbaalne külg.Paraku oskusega stabiilselt midagi humoorikat kirja panna on õnnistatud palju väiksem protsent inimesi.Satiiri puhul veel eriti.
Eesti pokkerifoorumites on täiesti olemas inimesed kes suudaks järjest toota solid tasemel meelelahutust-satiiri.Näitena PurpurRein ja Svenza.Mõlemad täiesti erineva nurga alt aga neil on oskus olemas.Kõnealuse partnersaidi teoste autor on kahjuks kirjutanud portsu "klassikirjandeid" milles pole puänti ega nalja.Vaid üks algav ja teatud aja pärast lõppev ühtlane jada.Erki Kõlu pole ka tasemel humorist lihtsalt selle pärast,et teab tuhandet aegunud anekdooti.

Mõtlesin, et ei vasta, sest ei ole minu asi vastata kuna otseselt seal ei tegele aga no ei suuda suud kinni hoida. Loomulikult on top-modede käsi seal mängus. Näiteks minu käsi. Minu hallata on tolle lehekülje tehniline probleem - andmebaasid, kasutajad, kohati kujundus, vajalike tehniliste lahenduste loomine ja tulevikus ka rakeback mooduli haldamine. Postituste koha pealt on kokkulepitud, et kui ma tahan võin seal kirjutada oma mõtteid/artikleid, mis pokkeriprod.com pealehele ei sobi.

Lehe üldine eesmärk ongi rohkem kirjutada kõmulist juttu ja kollast ajakirjandust, mis ei sobi ega sobiks http://www.pokkeriprod.com lehele, sest see rikuks mainet ja pokkeriprod.com pealeht on ikka rohkem esindusleht kui miski laulupidu.

Inimesed, kes seal opereerivad on üldiselt foorumites teada ja tuntud kasutajad (kindlasti ilmub ka minu sulest seal tulevikus artikleid on paar mõtet). Lisaks kui kellegil on ka huvi kirjutada oma sulest tollele lehele artikleid või on anda vihjeid siis: http://melu.pokkeriprod.com/kontakt/. Kui Tiim leiab, et Teie jutuke on sobiv siis see ka avalikustatakse: vastavalt saatja enda soovile lisatakse autori nimi. Samamoodi kui on huvi joinida tiimiga - võtke ühendust ja otsustatakse, kas sobid või mitte.

Tylosele: elu on ilus ja lõbus ning maitsemeeled erinevad ning kui juba TIGRANO andis rohelise tule, kes on tuntud old-schooli mees siis ennustan sellele pikka ja ilusat tulevikku :)

PS! Isegi kui te teate, kes selle idee taga on (see tuleb varem või hiljem anyway välja) siis ei tea Te ikka kelle artikkel kellele kuulub, kuna kõik on "toimetaja" nime alt välja antud.

nikitheone
02.12.11, 20:23
tahaks torni snusi - Oden's Lakrits Portionssnus. pm

Codecci
03.12.11, 00:33
hello-hello aga kahjuks ma ei ole pokkerisheriff. nimi on tegelt küll selline, et võib minu oma olla aga kahjuks näed ei ole. võtsin nähtamatuse ka maha ja nüüd olen foorumi pealehel/teemades nähtav, saad äkki magada siis. kui peaksin olema siis peaksin põdema raskekujulist skisofreeniat...

aa ja kui ma oleks pokkerisheriff siis mul ei oleks 30+ posti vaid oleks neid juba sadu :)
pokkerisheriffi stiilis postituse tegid lihtsalt aka Captain Obvious, muud midagi :)

Vandalar
03.12.11, 01:58
Pokkerisheriff on ilmselt sama koomik või koomikud, kes seda uut melulehte toodab.

camu
03.12.11, 01:59
Ega ikka ei ole küll.

numnuts
03.12.11, 07:11
tahaks torni snusi - Oden's Lakrits Portionssnus. pm


+1, kellel võimalik smartpostida siis PM. thunder oleks ok.

numnuts
03.12.11, 08:07
Kas on olemas mingit gadgetit vms, mille saaks panna desktopi nurka või et üldse läheb system tray ja kui gmail uus kiri tuleb siis annab kohe teada?

FreakyJason
03.12.11, 09:21
Kallid mehed? Kas keegi hossist teab midagi? Ei ole nali. Freaky ja pikk tõsiselt mures?????? Hossi telefon on sõbra käes ja sõber ei mäleta millal hossi viimati nägi :(

kjmrc
03.12.11, 09:50
Kas on olemas mingit gadgetit vms, mille saaks panna desktopi nurka või et üldse läheb system tray ja kui gmail uus kiri tuleb siis annab kohe teada?

Kui leiad miskit, siis anna teada :)

numnuts
03.12.11, 09:54
Kui leiad miskit, siis anna teada :)

that was easy.

The Gmail Notifier is an application that alerts you when you have new Gmail messages. It displays an icon in your system tray to let you know if you have unread Gmail messages, and shows you their subjects, senders and snippets, all without your having to open a web browser.

http://toolbar.google.com/gmail-helper/notifier_windows.html

Proovisin ära ka juba. system trayle läheb ja alerdib kui uus mail. ja kui ikoonile vajutad siis avab brauseri otse gmailiga

ranka
03.12.11, 10:14
Kas on olemas mingit gadgetit vms, mille saaks panna desktopi nurka või et üldse läheb system tray ja kui gmail uus kiri tuleb siis annab kohe teada?

Selle gadgeti nimi on outlook.

kjmrc
03.12.11, 10:20
Seems nice :) Panin ka endale peale.

SR1337
03.12.11, 11:32
http://sport.postimees.ee/655802/raikkoneni-mottetera-kiiver-kaitseb-minu-pead/

tea palju siin vormeli fänne on, aga mulle pakkusid need vastused küll nalja.

FreakyJason
03.12.11, 11:35
tallinnas keegi palun kas tooks alko kohale (2 kasti sassi) või siis viinataxo numbri mis vastax? Ranka tule ka jooma :) Hoss maksab. Raha nagu pesupulbrit

ranka
03.12.11, 11:37
tallinnas keegi palun kas tooks alko kohale (2 kasti sassi) või siis viinataxo numbri mis vastax? Ranka tule ka jooma :) Hoss maksab. Raha nagu pesupulbrit

Nikotiini võõrtutusravil, seega jääb ära. Teile head pidu kallid, tee hossile musi ka minu poolt aga ära liiga geiks joo!! :heart: :heart:

camu
03.12.11, 11:39
tallinnas keegi palun kas tooks alko kohale (2 kasti sassi) või siis viinataxo numbri mis vastax? Ranka tule ka jooma :) Hoss maksab. Raha nagu pesupulbrit
Kus joote? :D

FreakyJason
03.12.11, 11:39
Nikotiini võõrtutusravil, seega jääb ära. Teile head pidu kallid, tee hossile musi ka minu poolt aga ära liiga geiks joo!! :heart: :heart:

Just nii söör, aga kas keegi tõesti aitaks hädast välja? Lihtsalt ei viici ise poodi minna. Ranka, tegin hossile musid ära :)

FreakyJason
03.12.11, 11:39
Kus joote? :D

Kesklinnas musike :)

FreakyJason
03.12.11, 12:30
Järjekordne sess:

Vaatan lauda: hoss, pikk, ranka, camu, fortune, estpatrick, kardplaier, jaagup, klaaspro, andres, andu_andu. Laud täis ja mina ei mahu. Läksin poodi ja tõin kõigile 2 õlut ja endale kuus reispassiks. Vaatasin, et kivisaba ka kuivab. Andsin talle ka kolm, kuna kurk kuivas simlnähtavalt. Ranka igavusest shoves Estpatricku vastu ja hoss karjus BINGO. Kõik võitsid ja mina olin rahul, kuna õlle oli mõjuma hakanud :D Keegi tegi oma parimat mängu (nimetatakse A-Game)

KristjanLaas
03.12.11, 12:43
:D

ranka
03.12.11, 12:43
Ooooo kardpleieril on sünna täna. Õnne.

inward
03.12.11, 12:58
Õnne minugi poolt.


e: Lõika oma mandlid lõpuks ära, saad trennis käima hakata :p

tafka31
03.12.11, 13:17
Palju õnne, Kardpleier!!!

tafka31
03.12.11, 13:21
http://sport.postimees.ee/655802/raikkoneni-mottetera-kiiver-kaitseb-minu-pead/

tea palju siin vormeli fänne on, aga mulle pakkusid need vastused küll nalja.

ei ole eriline vormelifänn aga seda lugedes olin küll kõveras

Pahvak
03.12.11, 13:27
Kas on olemas mingit gadgetit vms, mille saaks panna desktopi nurka või et üldse läheb system tray ja kui gmail uus kiri tuleb siis annab kohe teada?

Google talk või vanasti oli vist ka gmail notifier.

vapsik
03.12.11, 14:40
Palju õnne, kardpleier!

tafka31
03.12.11, 17:22
http://www.youtube.com/watch?v=Gfkd81BZQTk&feature=player_embedded

numnuts
03.12.11, 17:43
LOL

JohannesJ
03.12.11, 17:58
http://pokkerielu24.ee/ultimatebet-skandaalisaaga-jatkub-ule-35-miljoni-mangija-andmed-lekkisid-internetti/#.Tto52RKULTA.facebook
minge otsige oma aadress üless:D

Pumper
03.12.11, 18:02
http://www.unibetopen.com/category/11-riga/

1 eestlane vist rahades - kui ma ei eksi. FC Pokkeriprode mängija.

inward
03.12.11, 18:06
Kes ? Veeretas või Meer ?

Loksutaja
03.12.11, 18:16
Nõutud näoga mehele töönarkomanist naine vabal hommikul minetti teeb. Omlett ei tulnud meelde

pastilaa
03.12.11, 18:21
Wp sir!

Pumper
03.12.11, 19:20
Meer on rahades.

Mincash ja 35. koht. K. Käsper jäi bubbleks live reporti andmetel.

inward
03.12.11, 19:37
Hea töö :)

doublemint65
03.12.11, 20:35
http://heapakkumine.postimees.ee/rehvivahetus-ja-veermikukontroll-tartus-autode-hoo/

äkki keegi Tartus huvitatud :)
Ostsin ja käisin, täitsa normaalne koht, aind, et töötajad võiks täpsemalt kursis olla käimasolevate kampaaniatega::) Veermikust sain hea ülevaate.

inward
03.12.11, 22:12
Kes klaassilm 888-s on ? Mingi Laasi wannabe ?

nikitheone
03.12.11, 22:30
no mataprod
http://www.upload.ee/image/1862212/296043_2221280523852_1002851859_32498085_533391100 _n.jpg

Oliverk
03.12.11, 22:36
no mataprod
http://www.upload.ee/image/1862212/296043_2221280523852_1002851859_32498085_533391100 _n.jpg
http://en.wikipedia.org/wiki/Missing_square_puzzle

Platinum
03.12.11, 23:27
siinse foorumi saiasöömise contest tõi täna 50 eur sisse:D.......varasemalt veel pudel viina ja mingi 20 pussyt kes raha ei tahtnud mängu panna ja niisama üritasuid;D
ty

kardaanirist
03.12.11, 23:46
kuidas see oligi. et proovi üks saiaviil mingi 30 sekiga ära süüa? mis ajapiiranguks panid?

Tylos
03.12.11, 23:56
Mõtlesin, et ei vasta, sest ei ole minu asi vastata kuna otseselt seal ei tegele aga no ei suuda suud kinni hoida. Loomulikult on top-modede käsi seal mängus. Näiteks minu käsi. Minu hallata on tolle lehekülje tehniline probleem - andmebaasid, kasutajad, kohati kujundus, vajalike tehniliste lahenduste loomine ja tulevikus ka rakeback mooduli haldamine. Postituste koha pealt on kokkulepitud, et kui ma tahan võin seal kirjutada oma mõtteid/artikleid, mis pokkeriprod.com pealehele ei sobi.

Lehe üldine eesmärk ongi rohkem kirjutada kõmulist juttu ja kollast ajakirjandust, mis ei sobi ega sobiks http://www.pokkeriprod.com lehele, sest see rikuks mainet ja pokkeriprod.com pealeht on ikka rohkem esindusleht kui miski laulupidu.

Inimesed, kes seal opereerivad on üldiselt foorumites teada ja tuntud kasutajad (kindlasti ilmub ka minu sulest seal tulevikus artikleid on paar mõtet). Lisaks kui kellegil on ka huvi kirjutada oma sulest tollele lehele artikleid või on anda vihjeid siis: http://melu.pokkeriprod.com/kontakt/. Kui Tiim leiab, et Teie jutuke on sobiv siis see ka avalikustatakse: vastavalt saatja enda soovile lisatakse autori nimi. Samamoodi kui on huvi joinida tiimiga - võtke ühendust ja otsustatakse, kas sobid või mitte.

Tylosele: elu on ilus ja lõbus ning maitsemeeled erinevad ning kui juba TIGRANO andis rohelise tule, kes on tuntud old-schooli mees siis ennustan sellele pikka ja ilusat tulevikku :)

PS! Isegi kui te teate, kes selle idee taga on (see tuleb varem või hiljem anyway välja) siis ei tea Te ikka kelle artikkel kellele kuulub, kuna kõik on "toimetaja" nime alt välja antud.

Elu on ilus(kuigi ehk mõni näljapaistetusega aafrika laps või miini peal jalgadest ilma jäänud vietnamlane ei pruugi seda arvamust jagada) ja maitsemeeled on ka erinevad.Või maitsemeele levelid.
Anyway,edu uuele saidile.Artikkel,kus minu nimi mainitud,oli päris korralik.Well,viimane lõik oli kehvem aga pohh.Laskem saidil õitseda.
Küll tekkis mul paar küsimust.
Esiteks,mis seos on melu lehe ja Tigrano old-schooliks olemise vahel?Leht ei sisalda iseenesest ju praktiliselt midagi.
Teiseks autorluse asi.Kirjutasid,et vastavalt autori soovile lisatakse tema nimi.Huvitav,miks keegi seda siiani pole teinud?Kas teavad nad juba ette,et postitavad mõttetu soga?Või kardavad,et osutub teiste arvates sogaks?Ei saa sellest eriti aru.Kui karta kriitikat siis pole mõtet ka kirjutada on minu arvamus.

TaistoJ
04.12.11, 02:34
http://pics.kuvaton.com/kuvei/football16.gif

con
04.12.11, 02:38
Elu on ilus(kuigi ehk mõni näljapaistetusega aafrika laps või miini peal jalgadest ilma jäänud vietnamlane ei pruugi seda arvamust jagada) ja maitsemeeled on ka erinevad.Või maitsemeele levelid.
Anyway,edu uuele saidile.Artikkel,kus minu nimi mainitud,oli päris korralik.Well,viimane lõik oli kehvem aga pohh.Laskem saidil õitseda.
Küll tekkis mul paar küsimust.
Esiteks,mis seos on melu lehe ja Tigrano old-schooliks olemise vahel?Leht ei sisalda iseenesest ju praktiliselt midagi.
Teiseks autorluse asi.Kirjutasid,et vastavalt autori soovile lisatakse tema nimi.Huvitav,miks keegi seda siiani pole teinud?Kas teavad nad juba ette,et postitavad mõttetu soga?Või kardavad,et osutub teiste arvates sogaks?Ei saa sellest eriti aru.Kui karta kriitikat siis pole mõtet ka kirjutada on minu arvamus.

Kindlasti oled ka sina millegis parem, kui mõtlemises...

TaistoJ
04.12.11, 02:44
From Tylos to Ranka:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hx66LWV-CCk#t=14s

suitsutihane
04.12.11, 05:59
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/facebook-offer-real-money-gaming-europe-1133000/index2.html
kõlab liiga hästi et juhtuda?
´ńvm siis :D

con
04.12.11, 06:02
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/facebook-offer-real-money-gaming-europe-1133000/index2.html
kõlab liiga hästi et juhtuda?

*checks the calendar* :)

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9788-Facebook-plaanib-avada-p%C3%A4risraha-m%C3%A4ngu-keskkonnad?highlight=zynga

Platinum
04.12.11, 12:20
kuidas see oligi. et proovi üks saiaviil mingi 30 sekiga ära süüa? mis ajapiiranguks panid?

40 sek ajaks aga vüiks juba adjustida ja kasvõi minuti anda. enamus on alguses kindlad, et 10 sek max.

vonkartoffel
04.12.11, 12:33
http://dereksdailyblog.files.wordpress.com/2011/09/big20mouth20billy20bass.jpg?w=300&h=225

Keegi teab kus seda Eestis osta saaks?

Poke
04.12.11, 15:31
keegi täna starsis toda suurt turniiri ka mängib?

ZanniN
04.12.11, 15:59
Muidugi mängivad.
Mis värk sellega on, et neid uudiseid pealehel nagu seeni peale vihma nüüd tuleb? Pokkerielu24.ee hirm?

Ghost0
04.12.11, 16:12
keegi täna starsis toda suurt turniiri ka mängib?
Jup, regasin ka just ära:D

E-Kunn
04.12.11, 16:18
http://dereksdailyblog.files.wordpress.com/2011/09/big20mouth20billy20bass.jpg?w=300&h=225

Keegi teab kus seda Eestis osta saaks?

Mul kodus selline olemas:D

Poke
04.12.11, 16:20
Jup, regasin ka just ära:D
kas too täis ei olnud juba?

ma mõtlen seda maailmarekordi mängu.

kardaanirist
04.12.11, 16:21
just sai täis vist.

KristjanLaas
04.12.11, 16:24
regasin ka ära, aga pole üldse kindel kas mängin ka.

ranka
04.12.11, 16:25
Muidugi mängivad.
Mis värk sellega on, et neid uudiseid pealehel nagu seeni peale vihma nüüd tuleb? Pokkerielu24.ee hirm?

Olen alati püüdnud kajastada tähtsamaid/huvitavamaid uudiseid niipalju kui võimalik aga kogu aeg on aeg-aeg-aeg. Viimasel ajal on rütm nii kuldne, aega jääb üle väga palju siis seetõttu ka uudiseid rohkem. Ja väga palju on ka pokkerimaailm kaasa aidanud: on mida kirjutada.

Ghost0
04.12.11, 16:27
Oli, aga tuleb kaval olla:D
Minutis mingi 3-4 korda unregatakse millegi pärast, vähemalt 15 minti tagasi oli nii.
Kui regiser nupp lobbyse ilmub mine kuni viimase aknani, kus näitab, cashieri ja turna maksumust ja oota järgmist korda.
Järjest tehes ei jõua kuidagi...

leits
04.12.11, 17:00
kegei starsis mingeid plo10 flippe ei viitis teha? ala mingi 10-20`?

Vandalar
04.12.11, 17:05
oleks pappi siis ainult flippakski.

rasmer
04.12.11, 17:13
Oli, aga tuleb kaval olla:D
Minutis mingi 3-4 korda unregatakse millegi pärast, vähemalt 15 minti tagasi oli nii.
Kui regiser nupp lobbyse ilmub mine kuni viimase aknani, kus näitab, cashieri ja turna maksumust ja oota järgmist korda.
Järjest tehes ei jõua kuidagi...

Nice, sain ka nii. :D
Nüüd vähemalt tuleb kergem asi, ainult 200 000 mängijat, kellest mööda saada.

Kotkas1000
04.12.11, 18:08
hehe. Ma ka üritan, aga no fck, ei õnnestu. Kas vajutasid siis, kui registred players muutub või ikkagi siis, kui registration ilmub?

Poke
04.12.11, 18:10
20min pärast hakkab.
eelmine kord oli vist üle 30min seating kah

rasmer
04.12.11, 18:19
hehe. Ma ka üritan, aga no fck, ei õnnestu. Kas vajutasid siis, kui registred players muutub või ikkagi siis, kui registration ilmub?

Kui muutus.

Kotkas1000
04.12.11, 18:20
õnnestus :)

tafka31
04.12.11, 18:24
Naljakas...starsis 15$ HT husng käib, mõlemad sitting out

Loksutaja
04.12.11, 18:30
khmkhm, ägedasti toimib stars :D

Poke
04.12.11, 18:35
Naljakas...starsis 15$ HT husng käib, mõlemad sitting out

repordi

tafka31
04.12.11, 18:37
üks suvatses ikka maha istuda ja 4 käega blindis ära opponendi

KristjanLaas
04.12.11, 18:42
mina guinessi ei pääse ilmselt.
$1 tricky regularid on trickyd.

PokerStars No-Limit Hold'em, 1 Tournament, 15/30 Blinds (10 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Button (t1955)
SB (t1740)
BB (t3255)
UTG (t1970)
Hero (UTG+1) (t1970)
UTG+2 (t1490)
MP1 (t2210)
MP2 (t3185)
MP3 (t1180)
CO (t1955)

Hero's M: 43.78

Preflop: Hero is UTG+1 with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
1 fold, Hero bets t90, UTG+2 calls t90, 5 folds, SB calls t75, BB calls t60

Flop: (t360) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (4 players)
SB checks, BB bets t30, Hero raises to t300, UTG+2 raises to t570, 2 folds, Hero raises to t1880 (All-In), UTG+2 calls t830 (All-In)

Total pot: t3190
Main pot: t3190 between Hero and UTG+2, shared by Hero and UTG+2 (t1595)

Results:
Hero didn't show Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif.
UTG+2 didn't show

Kurat ära kadus viimane osa, AA oli tal anyway.

Poke
04.12.11, 19:13
mul A9-ga avasin buttonilt. sb oli sit out. bb callis. flop 926. ma raise, ta shove, ei leidnud foldi. näitas 66 ja sai riverisse veel ühe 6.

Timpz
04.12.11, 19:25
ka rekordturnalt väljas :S

tafka31
04.12.11, 19:47
mingi uus värk starsis...HT husng-s on paus

peete82
04.12.11, 19:48
SNG-d on pausil koos record turniiriga.
mul 3x average praegu seal

KristjanLaas
04.12.11, 19:49
in after black sunday

con
04.12.11, 19:53
keegi veel starsi ei saa?

teoorias võivad cashi lauad ka paremad olla- fish mängib ikka mitut asja korraga, et igav poleks.

/2min ootamist ja sain sisse

mait47
04.12.11, 19:53
Endal suht kummaline seis kus 11 mttsng-d on pausil ja ühes mäng käib.

tafka31
04.12.11, 19:55
starsi töötajatel on paus...kuna on liiga palju mängijaid siis süsteem ei jõua kõigile jagada...starsi töötajad peavad käsitsi jagama

hotcocacola
04.12.11, 20:00
436 000 MÄNGIJAT ONLINE!
sick


edit: 440 000

redddman10
04.12.11, 20:04
julm.aga game on nüüd

jrgn hell
04.12.11, 20:08
6maxi prod, seletage sellist asja:

Täiesti imaginary high stakes laud nlhe 6max

BB, Sb, utg ja co on kõik solid netiheerosed ja loose metaleveldajad
BTN mingi lambi baller.

Utg foldib
co betib 3bb
Btni baller flatib
sb flatib ka
Kui nüüd BB on ka ilge leveldaja ja tal on TT sellises kohas, kas tõenäolisem on 6maxis, et lampi flatib ka järgi, või tõmbab raise sisse

Kõik effective stackid umbes 100bb-d

Postflop ja kõik muu on suva, lihtsalt vaja mingit arvamust, kas sellises leveldamise gameis, kus korralikud huiarid, peale balleri, kes niisama raha jagab, BB tahab flattida või raiseda siin enamuste vatsu oop olles?

jrgn hell
04.12.11, 20:09
CO on ziggy, BB on isildur

KristjanLaas
04.12.11, 20:15
6maxi prod, seletage sellist asja:

Täiesti imaginary high stakes laud nlhe 6max

BB, Sb, utg ja co on kõik solid netiheerosed ja loose metaleveldajad
BTN mingi lambi baller.

Utg foldib
co betib 3bb
Btni baller flatib
sb flatib ka
Kui nüüd BB on ka ilge leveldaja ja tal on TT sellises kohas, kas tõenäolisem on 6maxis, et lampi flatib ka järgi, või tõmbab raise sisse

Kõik effective stackid umbes 100bb-d

Postflop ja kõik muu on suva, lihtsalt vaja mingit arvamust, kas sellises leveldamise gameis, kus korralikud huiarid, peale balleri, kes niisama raha jagab, BB tahab flattida või raiseda siin enamuste vatsu oop olles?

leveldajana raiseks.

jrgn hell
04.12.11, 20:18
ok, ty!

Ghost0
04.12.11, 20:33
pf call on nag on aga minge ****


UTG+2: t24428.00 20.36 BBs
MP1: t24207.00 20.17 BBs
MP2: t10513.00 8.76 BBs
MP3: t37744.00 31.45 BBs
CO: t28324.00 23.60 BBs
BTN: t6135.00 5.11 BBs
SB: t8382.00 6.99 BBs
Hero (BB): t13239.00 11.03 BBs
UTG: t16520.00 13.77 BBs
UTG+1: t12696.00 10.58 BBs

Pre Flop: (t1800) Hero is BB with 6 :club: 7 :club:
4 folds, MP2 raises to t2700, 4 folds, Hero calls t1500

Flop: (t6000) 6 :diamond: 7 :diamond: 2 :spade: (2 players)
Hero checks, MP2 bets t3570.00, Hero raises to t7140, MP2 raises to t7663, Hero calls t523

Turn: (t21326) T :club: (2 players)

River: (t21326) 9 :club: (2 players)

Final Pot: t21326
MP2 shows 8 :diamond: A :spade:
Hero shows 6 :club: 7 :club:
MP2 wins t22826.00

peete82
04.12.11, 20:37
AK vs A2 out, nagu arvata võiski :)
Tira, 5000 kohta enne rahasid

oohoh
04.12.11, 20:58
uu jee 4 taala olemas

leits
04.12.11, 21:09
keegi tartus tinti ei taha panna?

andu_andu
04.12.11, 21:13
said oma flipid leits ?

Relamz
04.12.11, 21:15
said oma flipid leits ?

Laasi käest sai vist

rohelinekonn
04.12.11, 21:56
keegi tartus tinti ei taha panna?

mitu kuud kainekat nüüd proovid kaotatud aega tagasi teha?

raaids
05.12.11, 00:40
world recordi turnal 28 inimest alles ja nendest 3 eestlased :)

KristjanLaas
05.12.11, 00:47
gogo, eestlastel omavahel 66 vs 77 ja üks nüüd suur CL.

kardaanirist
05.12.11, 00:52
nii irw chati vaadata. nii kui hispaanlane midagi võidab (see tristan), siis railbirdid lähevad hulluks. VAMOS VAMOS. wtf.

Ghost0
05.12.11, 00:55
lol wtf, mis chatis toimub

miksnii
05.12.11, 00:59
rekordi turnal 14 alles, eestlane esimene.

KristjanLaas
05.12.11, 01:05
rofl, 4. koha avg on olemas.
savi foldi 2ks end ja vaata sealt edasi.

Fabulous
05.12.11, 01:05
ID'd paluks

Timpz
05.12.11, 01:05
sick

KristjanLaas
05.12.11, 01:06
lol kestnud 6.35
SCOOPil hakkaks rahadesse jõudma, siin 200k fieldi ft:D

Timpz
05.12.11, 01:08
panebki kinni

qbj0hn
05.12.11, 01:09
ID'd paluks

465673369

KristjanLaas
05.12.11, 01:11
veits võtab roflima küll, 1 raise-foldis 6bb-ga 3bb.

suitsutihane
05.12.11, 01:13
crushib :D päris tore üllatus, wow, hoian pöialt

Marek K.
05.12.11, 01:13
talonchick on hoos@chat

KristjanLaas
05.12.11, 01:14
talonchick on hoos

haha just ütlesin sama msnis:D

miksnii
05.12.11, 01:14
5 alles, 8k garanteeeritud, eestlane esimene (Kaitz20)

kardaanirist
05.12.11, 01:14
veits võtab roflima küll, 1 raise-foldis 6bb-ga 3bb.

üks foldis 700k stackiga käe ära kui 500k oli antedega sees ja jättis 200k alles.

neeme
05.12.11, 01:16
üks foldis 700k stackiga käe ära kui 500k oli antedega sees ja jättis 200k alles.

Ja tänu sellele ei saanud ta mitte 11. kohta (1500$) vaid sai 8. koha (4000$)

jrgn hell
05.12.11, 01:18
coca coachinud seda venda?

redddman10
05.12.11, 01:20
wow epic.hea päev tal

Marek K.
05.12.11, 01:22
http://www.sale24.ee/sulearvuti-dell-vostro-v130-display-intel-470um-processor-ddr3-webcam-500gb-windows-home-premium-sisaldab-tasuta-microsoft-office-starter-2010-p-204855.html?osCsid=g6mpbgdk9mulmjage0l3jhhbu6

Timpz
05.12.11, 01:27
king paneb hästi

qbj0hn
05.12.11, 01:28
Mees huiab 10 minti juba mingit paari sotti, korras kodanik ikka.

suitsutihane
05.12.11, 01:29
wp kaitz20 päris hea payday :P

Ghost0
05.12.11, 01:31
Mees huiab 10 minti juba mingit paari sotti, korras kodanik ikka.
why not, tasuta raha

qbj0hn
05.12.11, 01:33
Seda ka jamh.

KristjanLaas
05.12.11, 01:35
läbikukkuja...

kardaanirist
05.12.11, 01:35
sibul pani kinni ikka.

miksnii
05.12.11, 01:36
Teine koht siis seekord ja 34k daala vaevatasuks

qbj0hn
05.12.11, 01:36
:(

suitsutihane
05.12.11, 01:38
see AQ 3bet shove 988ss flopil on kindel?

KristjanLaas
05.12.11, 01:40
ei ole üldse väga halb imo.
vastane oli näidanud, et on vägagi võimeline semibluffima.

KristjanLaas
05.12.11, 01:49
http://img41.imageshack.us/img41/7350/kaitz20.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/41/kaitz20.jpg/)

kivisaba
05.12.11, 02:05
n1 laas megalol

ranka
05.12.11, 05:59
Hea töö Kaitz!

virukunn
05.12.11, 06:34
nicenicenice, tahaks juba delfi artiklit lugeda ja kommentaare lol.

ranka
05.12.11, 07:43
LOL, live diileriga pokkerituba. Ise seal never ei julgeks mängida. See on küll koht kus paki saab riggediks ajada ja sõbral käed ette mängida.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q-PEhlx2Ab8

Ja eilsest diilist pilte ka:
http://i.imgur.com/RU5kE.png

leits
05.12.11, 10:37
nii tore on juua..

ranka
05.12.11, 10:59
Sa oled nagu 16 aastane, kes esimest korda paar siidrit joob, purju jääb ja siis igale poole kirjutab.

leits
05.12.11, 11:01
Sa oled nagu 16 aastane, kes esimest korda paar siidrit joob, purju jääb ja siis igale poole kirjutab.

feimi ja sulli muud moodi ei saa

Rigged
05.12.11, 11:07
WP, 34k 1$ investeeringu eest

vapsik
05.12.11, 11:17
Sa oled nagu 16 aastane, kes esimest korda paar siidrit joob, purju jääb ja siis igale poole kirjutab.

Vaatan, et rankat on lisaks pokkeri heaterile ka huumori heater tabanud.

ranka
05.12.11, 11:24
Vaatan, et rankat on lisaks pokkeri heaterile ka huumori heater tabanud.

Ei teinud nalja kusjuures aga üldiselt viimasel ajal on tuju jube supper. Täpselt selline tunne nagu 3 aastat tagasi kui sai tihti trenni tehtud ja suitsu ei teinud. Iga rakk kisab rahulolust. Aga ok jooksma.

Fabulous
05.12.11, 13:15
alates tänasest kuulun ma ka nende inimeste klubisse kes pokkerist tekkinud tildi tõttu midagi ära on lõhkunud. Tagantjärele suht loll otsus kuna nüüd tuleb uus monitor osta tõenäoliselt.

qbj0hn
05.12.11, 13:26
In after 10$ pot ja 200€ monitor.

kardaanirist
05.12.11, 13:27
mind huvitab ka see, et kas kaotatud pot oli rohkem väärt kui uus monitor? : D

qbj0hn
05.12.11, 13:29
Ma vanasti loomatildis lasin poksikinnastega hea seeria vastu seina ja kohe parem olla.

widescreen
05.12.11, 13:30
odavam on hiirt mööda tuba ringi lennutada!

Fabulous
05.12.11, 13:47
mind huvitab ka see, et kas kaotatud pot oli rohkem väärt kui uus monitor? : D
Nah, $20 oli pot, aga monitor maksis omal ajal mingi 350 eeki.
Vähemalt on nüüd põhjust see välja vahetada ja normaalne 1920x1080 widescreen asemele osta

qbj0hn
05.12.11, 13:49
CTR?

Fabulous
05.12.11, 14:18
2004. aastast pärit LCD.

//Kaua välismaalt Swedi tavaliselt wire transfer üle tuleb?

Kotkas1000
05.12.11, 14:36
Starsist reeglina 2-3 päeva. Kui esmaspäeval cashoudid ja kohe confimetakse, siis kolmapäeval on raha arvel. Kui confirmimisega läheb aega, siis hiljemalt neljapäeval on raha olemas.

Fabulous
05.12.11, 14:39
Starsist reeglina 2-3 päeva. Kui esmaspäeval cashoudid ja kohe confimetakse, siis kolmapäeval on raha arvel. Kui confirmimisega läheb aega, siis hiljemalt neljapäeval on raha olemas.
Ma ei mõelnud pokkerituba vaid hoopis välismaal asuvast pangast Swedi ülekande tegemist.

leits
05.12.11, 14:55
keegi olle ei taha teha? tiksun trehvis ka ootan syya:/

rohelinekonn
05.12.11, 15:26
võtad seda tiksumist ikka päris tõsiselt:cool:

widescreen
05.12.11, 15:49
Ma ei mõelnud pokkerituba vaid hoopis välismaal asuvast pangast Swedi ülekande tegemist.

päev! endal pole küll kauem läinud

Potsataja
05.12.11, 16:33
No on ikka jobusid! Paar kuud tagasi jättis üks neist nii pooleaastased ilmselgete kodukassi tunnustega õde-venda alevi peale. Nüüd uitab teine noor (max 2a,) kass ringi ja küsib erinevate esimese korruse rõdu uste taga tuppa. Hulkuva kassina üles kasvada on ka muidugi karm aga veel hullem on kodukassi staatusest hulkuvaks maanduda. Ega varjupaigad ei vaevu ka ennast maakohtade nimel eriti liigutama.

qbj0hn
05.12.11, 16:36
Saada reporterisse lugu, seal on alati see nutunurk.
Tra inimesed söövad prügikastist, fakk ma lähen nii tilti alati selle jama peale.

Ei mäleta küll, et reporterist oleks massiliselt mingeid kodutute ja eluheidikute lugusid näinud, küll aga igast koeri ja kassi jne lugusid tuleb igast august.

JohannesJ
05.12.11, 16:55
imo ka need looma teemad üle pingutatud, võiks rohkem inimeste olme probleemidega tegeleda ja siis armsaid koduloomi päästa.

pastilaa
05.12.11, 17:10
Kirjutan kahe eelkõneleja seisukohtadele alla. Väiklane tendents. Müüb ju hästi - eriti tibide seas. Vaene ja näljane inimene ju pole nii nunnu vaadata, kui armas kassipoeg.

Codecci
05.12.11, 18:05
Saada reporterisse lugu, seal on alati see nutunurk.
Tra inimesed söövad prügikastist, fakk ma lähen nii tilti alati selle jama peale.

Ei mäleta küll, et reporterist oleks massiliselt mingeid kodutute ja eluheidikute lugusid näinud, küll aga igast koeri ja kassi jne lugusid tuleb igast august.
Reporter ei ole MTÜ kelle huvides on kõige asjalikuma loo näitamine.

reggie
05.12.11, 18:09
Teeks nyyd asja endale selgeks-enamus neist prykkaritest on ISE süüdi, erinevalt nendest kassidest, kelle värdjad endale võtavad ning siis ära tüdinedes tänavale saadavad. Ma ei saa ja ei taha hälvikute mõtteviisist aru saada.

JohannesJ
05.12.11, 18:12
asi ei ole ainult prükkarites isegi väärkohtlemisega lastest ei räägita vaid vaikitakse maha, mu vana klassivend poos ennast sellep üless et kedagi ei huvitanud.
obv on nendest loomadest kahju ja nendel inimestel midagi viga kes loomi piinavad aga hallo katsuks kõigepelt tähtsamaid probleeme vaadata.

VisaHing
05.12.11, 18:23
asi ei ole ainult prükkarites isegi väärkohtlemisega lastest ei räägita vaid vaikitakse maha, mu vana klassivend poos ennast sellep üless et kedagi ei huvitanud.
obv on nendest loomadest kahju ja nendel inimestel midagi viga kes loomi piinavad aga hallo katsuks kõigepelt tähtsamaid probleeme vaadata.

Veits wierd move su klassivenna poolt siis.

pastilaa
05.12.11, 18:36
Teeks nyyd asja endale selgeks-enamus neist prykkaritest on ISE süüdi, erinevalt nendest kassidest, kelle värdjad endale võtavad ning siis ära tüdinedes tänavale saadavad. Ma ei saa ja ei taha hälvikute mõtteviisist aru saada.

Prükkarid moodustavad väikse (paraku tänavapildis hästi väljapaistva) osa tõeliselt hädas inimestest. Väga ühekülgne ja vale pilt sul sellest valdkonnast - nagu kahjuks paljudel nagu näha. Sotsiaaltöötajaid tutvusringkonnas mitmeid - selliseid lugusi mis kiisupoegade lugude kõrval hinge lähevad kuuleb väga tihti. ISE ei vali need inimesed enamasti kahjuks midagi (tihti lapsed vaesest perest, tööõnnetuse tagajärjel invaliidistunud jne).

Sul mingi statistika selle kohta, et enamus hädas inimesi on prükkarid? Ootan huviga.

reggie
05.12.11, 18:54
Ei mul pole mingit statistikat aga suht nõder on neid kahte kategooriat üldse võrrelda. Mind jätab inimene külmaks, sest hoolimata sellest nutulaulust, et endal pole valikut-alati on valik. Nendel loomadel pole üldse mingit valikut.

JohannesJ
05.12.11, 19:01
a sigadel on kes tapamajas maha lüüakse? ise sa ju ka sööd neid

virukunn
05.12.11, 19:08
Mind jätab inimene külmaks, sest hoolimata sellest nutulaulust, et endal pole valikut-alati on valik. Nendel loomadel pole üldse mingit valikut.

+1

100x aitaks enne loomi, kui inimesi.

con
05.12.11, 19:08
Kui sul pole vaimselt kõik korras, mis valik sul siis on? sa ei ole võimeline tegema häid otsuseid. Oleks sa normaalne siis sa ei oleks pomz. Isegi kui sa tahad hooldekodusse minna siis TLNas on kohad nt täis.

Mis puutub reporterisse siis kuidas saab sellist kodumaist foxi üldse vaadata...pool "uudistesaatest" on mingid loomavideod ja jörpa laulab taustal.
9U4Ha9HQvMo

virukunn
05.12.11, 19:12
Loom kannatab enamasti inimese julmuse all, inimene kannatab iseenda julmuse all.
Seda, kui üks loom teise julmust tunda saab, peame me ju normaalseks.

Rage
05.12.11, 19:15
Mind jätab inimene külmaks, sest hoolimata sellest nutulaulust, et endal pole valikut-alati on valik. Nendel loomadel pole üldse mingit valikut.
+100
ma siin eelmine aasta novembris/detsembris tekitasin ka eufooriat inimestes oma jõuluannetusega, mis 100% läheb alati loomadele. Inimestel on enamasti valikuvõimalusi, aga loomade puhul neil seda ei ole ja tihti kannatavadnad otseselt inimeste julmuse või otsuste pärast, seepärast olengi võtnud suht jäiga seisukoha - inimestele ma ei anneta, annetan alati pigem loomadele, sest inimliik on suht perse kukkunud ja enamuses ise oma probleemides süüdi, parem annetan loomadele, kes kannatavad inimeste tegevuse tagajärjel.

mikk2468
05.12.11, 19:17
Mis puutub reporterisse siis kuidas saab sellist kodumaist foxi üldse vaadata...pool "uudistesaatest" on mingid loomavideod ja jörpa laulab taustal.

THIS!

Kloonike
05.12.11, 19:20
Hädas olev inimene tunneb abist kindlasti rohkem rõõmu kui mõni loom, ei vaidle, et inimesed on ise süüdi, samas tuleb ka neid mõista, sest me kõik teeme vigu ning ma ei usu, et põhja käinud inimesed oma otsuseid teisiti ei teeks kui neile uus võimalus anda (lootusetud erandid välja arvata).

JohannesJ
05.12.11, 19:24
kust te seda võtate et inimesed on alati ise oma probleemides süüdi?

VisaHing
05.12.11, 19:32
Nojah üsna raske teema valisite arutamiseks. 100 erinevat arvamust, sisuliselt kõik õiged.

Kotkas1000
05.12.11, 19:34
Seda, et inimestel on valiku võimalus ja iga üks ise oma õnnesepp, ei saa minu arvates üks-üheselt võtta. Näiteks küll ja küll näidatakse televiisoris perekondi, kus vanemad ei ole just parima järje peal. Kehvemal juhul on mõlemad töötud, elavad olematutest riiklikest toetustest, AGA lapsi on osatud süüdimatult valmis vorpida näiteks tükki neli, samas suutmata pakkuda neile elementaarseid tingimusi üles kasvamiseks. Ja nüüd väita, et nendel lastel on mingeid valikuid, on väär. Neid peab aitama.
Kui pilti natuke suuremalt vaadata, siis ma ei saa üldse aru miks inimloom võtab endale õiguse ja peab ennast paremaks/tähtsamaks teistest loomaliikidest siin planeedil? Kõik on võrdsed ju tegelikult...või mis?

VisaHing
05.12.11, 19:40
Seda, et inimestel on valiku võimalus ja iga üks ise oma õnnesepp, ei saa minu arvates üks-üheselt võtta. Näiteks küll ja küll näidatakse televiisoris perekondi, kus vanemad ei ole just parima järje peal. Kehvemal juhul on mõlemad töötud, elavad olematutest riiklikest toetustest, AGA lapsi on osatud süüdimatult valmis vorpida näiteks tükki neli, samas suutmata pakkuda neile elementaarseid tingimusi üles kasvamiseks. Ja nüüd väita, et nendel lastel on mingeid valikuid, on väär. Neid peab aitama.
Kui pilti natuke suuremalt vaadata, siis ma ei saa üldse aru miks inimloom võtab endale õiguse ja peab ennast paremaks/tähtsamaks teistest loomaliikidest siin planeedil? Kõik on võrdsed ju tegelikult...või mis?

See, et vaesed pered neid lapsi ühaenam ja enam juurde teevad on veel omaette teema. Mai mõista neid ausaltöeldes. OK laps on küll õnnistus aga mina ei suudaks siia maailma last teha kui ma tean, et mai suuda talle pakkuda inimeseväärset elu. Mu kodulinnas on veel eriti sad lugu ühest perest, kellel mees on paariklassi haridusega ja ei taju elust suurt midagi. Naine mõnusalt ülekaalus elukas ja aina teevad lapsi. Mõned neist ammu lastekodus, kuna vanemad lihtsalt viskasid mõned oma lastest välja. Kunagi oli mul netis kuulutus, et müün vana arvutit mingi 500 eegiga. Need samad tegelased võtsid ühendust ja kui nende korterisse astusin, siis mul oli ikka väga sitaks hale neist lastest. Kusehais üle pea, räigelt räpakas elamine jne.
Täiesti sad on see maailm :(

Kloonike
05.12.11, 19:48
Kõik ei sünni siia maailma võrdselt, kuid kui keskmine inimene lõpetab prügikasti kõrval on see ikkagi tema süü. Me ei räägi siin nälgivatest lastest Aafrikas või Aasias. Nemad tõesti pole saanud vabadust valida, neil ei olegi võimalust. Aga kui keskmine inimene käib omadega põhja, siis kelle süü see on? Ikka inimese enda oma... Tegi oma elus halbu valikuid, pärast ei suutnud ennast tekkinud august välja kaevata. Elus on ikka nii, et taibukamatel läheb paremini kui vähemtaibukatel. Protsess, kuidas inimese mõistus areneb on keeruline, kuid pean õigeks fakti, et inimesel endal on selle üle suur kontroll.

kjmrc
05.12.11, 19:51
See, et vaesed pered neid lapsi ühaenam ja enam juurde teevad on veel omaette teema. Mai mõista neid ausaltöeldes. OK laps on küll õnnistus aga mina ei suudaks siia maailma last teha kui ma tean, et mai suuda talle pakkuda inimeseväärset elu. Mu kodulinnas on veel eriti sad lugu ühest perest, kellel mees on paariklassi haridusega ja ei taju elust suurt midagi. Naine mõnusalt ülekaalus elukas ja aina teevad lapsi. Mõned neist ammu lastekodus, kuna vanemad lihtsalt viskasid mõned oma lastest välja. Kunagi oli mul netis kuulutus, et müün vana arvutit mingi 500 eegiga. Need samad tegelased võtsid ühendust ja kui nende korterisse astusin, siis mul oli ikka väga sitaks hale neist lastest. Kusehais üle pea, räigelt räpakas elamine jne.
Täiesti sad on see maailm :(


Võrus vä :D Wtf

BuildUp
05.12.11, 20:14
Kui kedagi eelistatult aidata, siis kindlasti lapsi. Kui vanemad on ikka värdjad või väärakad, siis lapsed peavad kõike seda taluma ja ei saa ise mitte midagi teha. Teise eelistusena tuleks loomad ja viimasena täiskasvanud.

pastilaa
05.12.11, 20:19
Kõik ei sünni siia maailma võrdselt, kuid kui keskmine inimene lõpetab prügikasti kõrval on see ikkagi tema süü. Me ei räägi siin nälgivatest lastest Aafrikas või Aasias. Nemad tõesti pole saanud vabadust valida, neil ei olegi võimalust. Aga kui keskmine inimene käib omadega põhja, siis kelle süü see on? Ikka inimese enda oma... Tegi oma elus halbu valikuid, pärast ei suutnud ennast tekkinud august välja kaevata. Elus on ikka nii, et taibukamatel läheb paremini kui vähemtaibukatel. Protsess, kuidas inimese mõistus areneb on keeruline, kuid pean õigeks fakti, et inimesel endal on selle üle suur kontroll.

Järjekordne post lihtsalt selle kohta, et ei tunta absoluutselt sotsiaalvaldkonda. Keskmine inimene polegi hädas ju - need samad "aafrika nälgivad lapsed" on meie ümber, Eestis. Mis süü neil olla saab? Ei viitsi enam neid seisukohti kaitsta tegelikult - see post siin juba niigi liiast ilmselt. Kassisõprade postid tunduvad koomilised lihtsalt. Ja väide, et "inimkond on niikuinii hukas, aitan parem loomi" kõlab lausa ebainimlik.

muruntau
05.12.11, 20:26
ei tahaks seekord vaidlusesse laskuda, aga pastilaa jutule +1.

Et veidi siiski biifida: loomade toetamine on emodele. Ärge väga tõsiselt seda võtke.

con
05.12.11, 20:29
Valdav osa vaidleb õiguse eest mitte ei väitle arusaama nimel. Õpetada saab inimest, kes õppida tahab. Siin ühepoolselt diskuteerides on tegevuse tulemus võrdne vaidlemisega.

vahel harva kipub see ikka ja jälle ununema...

Kloonike
05.12.11, 20:36
Järjekordne post lihtsalt selle kohta, et ei tunta absoluutselt sotsiaalvaldkonda.
Sa ei tea, milline oli minu elu lapsepõlves, mis elu ma olen näinud. Täiskasvanud inimene peaks ikka olema suuteline enda eest hoolt kandma kui tal ei ole mingi vaimne või füüsiline puue. Lapsi tuleb loomulikult kaitsta, sest nad ei ole suutelised enda eest seisma. Jään seisukoha juurde, et inimene on enda hädades süüdi. Meie ühiskonna üks suurimaid probleeme on vale suhtumine elusse kui nii võib öelda. Lepitakse "ära elamisega" ja ei peeta ennast võimeliseks rohkemaks. Kui latt juba nii madalale lasta, siis ei olegi pikk maa rock bottomini, millest taastumine on äärmiselt raske tänu üha kasvavale probleemide hulgale.

Lisaks veel, et meie riigis on haridus tasuta, seda võimalust saavad kasutada kõik. Kui miski muu ei aita, siis kool ikka aitab (õpetab mõtlema)...

Eraldi teema on tänavalapsed jms, nendest ma ei tea tõesti midagi, kuid kas see ei peaks olema mitte sotsiaalhoolekande töö?

Üleüldse minu mõtted on olukorra kohta, kus inimesel on midagi ja ta enda otsuste tõttu jääb sellest kõigest ilma, mitte nendest, kel kunagi pole olnud võimalustki.

alaska
05.12.11, 21:03
Väga sisukas seisukohavõtt. Mis edasi, ahju?

Godspeed_EJ
05.12.11, 21:12
Watchmen@TV3

con
05.12.11, 21:24
Sa ei tea, milline oli minu elu lapsepõlves, mis elu ma olen näinud. Täiskasvanud inimene peaks ikka olema suuteline enda eest hoolt kandma kui tal ei ole mingi vaimne või füüsiline puue. Lapsi tuleb loomulikult kaitsta, sest nad ei ole suutelised enda eest seisma. Jään seisukoha juurde, et inimene on enda hädades süüdi. Meie ühiskonna üks suurimaid probleeme on vale suhtumine elusse kui nii võib öelda. Lepitakse "ära elamisega" ja ei peeta ennast võimeliseks rohkemaks. Kui latt juba nii madalale lasta, siis ei olegi pikk maa rock bottomini, millest taastumine on äärmiselt raske tänu üha kasvavale probleemide hulgale.

Lisaks veel, et meie riigis on haridus tasuta, seda võimalust saavad kasutada kõik. Kui miski muu ei aita, siis kool ikka aitab (õpetab mõtlema)...

Eraldi teema on tänavalapsed jms, nendest ma ei tea tõesti midagi, kuid kas see ei peaks olema mitte sotsiaalhoolekande töö?

Üleüldse minu mõtted on olukorra kohta, kus inimesel on midagi ja ta enda otsuste tõttu jääb sellest kõigest ilma, mitte nendest, kel kunagi pole olnud võimalustki.

Sel teemal on üpris raske seisukohta võtta. Teadmatuses ei saa inimest imo süüdistada.
Ma mõelnud, et võtaks näitena kaks inimest, kes on muud mõttes vaimselt võrdsed. Ühel on juhi omadused, teisel mitte. Juhiks reeglina sünnitakse. On ilmselge, et juht jõuab elus kaugemale. Olgu nad siis mõlemad kõrges keskklassis või üks jääb tänavale ja teine tuleb ots-otsaga kokku. Viimasel ajal olen hakanud mõtlema, et ennast annab praktiliselt igas valdkonnas arendada. Näiteks, kui ma keskas ei suutnud isegi klassiees olla siis tänaseks võin võtta sõna suurema rahvahulga ees ning panen end igal võimalusel teadlikult rasketesse olukordadesse, et end arendada. Muidugi siin võib olla pigem tegu ka sellega, et mul on kaasa antud tungiv soov end täiendada/tõestada. Enamik kahjuks laseb hirmudel võimust võtta ja lepib mugavusega.
End saab arendada ja treenida igas valdkonnas aga selleks on vaja juba õiget suhtumist/arusaamu. Selline suhtumine peab sul sees olema. Seda suhtumist ei saa tühjast kohast võtta. Paljud ei mõista seda, et piirid seab pigem suhtumine, kui vaimne võimekus ka siis, kui kaasa aidata. See, et Sina selle peale iseseisvalt tulid näitab, et Sul on vedanud.

Kloonike
05.12.11, 22:03
Juhiks sünnitakse? See on pigem pikaajaline protsess inimese arengus, mõni jõuab sinna varem, mõni hiljem... Kõik algab sellest, milleks inimene ise arvab, et ta suuteline on ja kelleks ta tahab saada. Kui talle sisestada lapsepõlvest alates, et ta pole midagi väärt, siis temast tõesti juhti ei saa kui just ta oma elus mida radikaalselt muuta ei otsusta. Ise alles väitsid, et me saame oma mõtteid kontrollida. Kui nooruses (mida varem, seda parem, vanusega pole siin tegelikult midagi pistmist) seeme mulda panna on tõenäosus, et sealt midagi kasvab palju suurem kui selle otsa niisama komistades. Kui inimese ebaedu normaaltingimustes ei ole tema enda süü, siis kelle oma ta on? Rahvas ei mõtle kuhu nad jõuda tahavad, sest lihtne on olla lammas, kes käib karja järel ilma sügavamatele eesmärkidele mõtlemata, hundina on ju elu raske. "Aga mis siis kui ...?"

Ettevõtlikkus ei ole kaasa sündinud anne, kuid seda on võimalik omandada. Me kõik alustame oma eluteed enam vähem samast punktist, isegi kui see ei ole tõsi, moodustab see meile tervest elust üsna väikese osa ning mulle ei mahu pähe kuidas see väike osa võib olla niivõrd oluline meie edasise elu defineerimisel. When there's will there's way.

con
05.12.11, 22:18
Hea vastus, olen nõus. Ainult positiivne, kui keegi toob välja vead su mõttekäikudes.
Lisaks, et inimese võimekusel on piirid. Kui sa oled vaimselt nt terve ja kaotad autoõnnetuses oma pere koos kõige muuga siis võib ka tugev psüühika järele anda. Ma ei ütleks, et ta oleks otselt süüdi selles, et ta enam oma eluga toime ei tule. Sa ei tea nende inimeste lugusid.

Madis Very
05.12.11, 23:00
Kogu aitamine on hea, imo ! Ei peaegi 100% ainult loomadele annetama ja vastupidi ...

Not so offtopic promo: Tellides TaksoAbist endale sobiva takso 1665 SMSiga läheb sellest 0,2€ igakuu erinevale heategevus grupile :)
*Helistamine on tasuta

www.taksoabi.ee
https://www.facebook.com/Taksoabi

Kui promomine lubatud pole siis see you in court :P.

cya

Potsataja
05.12.11, 23:05
Hea vastus, olen nõus. Ainult positiivne, kui keegi toob välja vead su mõttekäikudes.
Lisaks, et inimese võimekusel on piirid. Kui sa oled vaimselt nt terve ja kaotad autoõnnetuses oma pere koos kõige muuga siis võib ka tugev psüühika järele anda. Ma ei ütleks, et ta oleks otselt süüdi selles, et ta enam oma eluga toime ei tule. Sa ei tea nende inimeste lugusid.

See viimane lause on kohe väga-väga tähtis. Ma ei oska otseselt sobivat võrdlust tuua, kuid oletame, et inimesed varieeruvad portselanist titaanini. Üks puruneb imekergelt ja teine üliraskelt, kuid fakt on see, et teatud tingimustel puruneb ka titaan. Tõesti, enda purunemisklassi on võimalik parandada läbi isikliku arengu jms. kaudu, kuid see on võimalik ainult teatud piirini. Ka nö. portselanist inimesed võivad arvata, et "kõik on inimese enda süü jne." ja ta cõib selle teadmisega õndsalt elu lõpuni elada. Samas piisab väiksest kõrvalisest tõukest ja tema isiksus ja kõik, mis ta siiani arvas,tundis, mõtles puruneb kildudeks. Mida tugevama inimese ja isiksusega on tegu, seda suuremat kõrvalist tõuget on vaja ja lõpptulemusena ei ole purunematuid inimesi olemas.

Prükkarite näitel, niikaua kuni te ei tea nende lugusid puudub teil õigus öelda "nad on ise süüdi". Võibolla nende asemel ripuksite teie kusagil nöör kaelas, kuid nemad võitlevad oma suht mannetul viisil edasi. Lihtsam oleks ju kedagi maha lüüa, röövida või siis lihtsalt paljaks varastada ja kindel katus pea kohale, mingid riided selga ja kõht enamvähem täis saada.