PDA

View Full Version : " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"



Allanaator13
01.12.11, 12:40
Otsisin veits ja ei leidnud sellist teemat, et pakume siin asju mida meil enam tarvis ei ole, aga kellegil teisel võib vaja minna!

Umbes selline must Roadstari telekas ära anda. Huvilisi?

http://images03.olx.com.br/ui/2/81/12/34507912_2.jpg

AIWA kassett raadio ka, kus raadio ei tööta, aga kassett töötab ja aux input ka olemas.

vsiu100
01.12.11, 13:41
plaanin ka lähitulevikus suurpuhastuse teha. on kogunenud hulk riideid, mis tip-top aga ise ei kanna, mingid veekeetjad, kohvimasinad jne. eks kui tehtud, võtan nikiga ühendust - vast leiab rakendust.......

Rage
01.12.11, 13:56
plaanin ka lähitulevikus suurpuhastuse teha. on kogunenud hulk riideid
ma juhuslikult avastasin eile, et Ülemiste keskuse taga on suur konteiner, kuhu saab riideid panna mis siis edasi antakse, ma kahjuks jõudsin paar nädalat tagasi osa riideid lihtsalt koduse konteineri kõrvale tõsta, aga mõte olemas. Lisaks kuna kolin siis omal ka kraami üle jäämas, aga seda tean kindlasti et näiteks TTÜ ühikatesse vms kuulutusi pannes saab alati kraamist lahti, ikka on mõnel tudengil vaja veekeetjat või potte või panne... ise tudengina oleks väga sellistest pakkumistest kinni haaranud...

raudtee(EST)
01.12.11, 14:22
Ma olen uuendamise käigus ülejäänud korralikke ja töökorras mööblijuppe jms sinna viinud - http://uuskasutus.ee/

nikitheone
01.12.11, 16:09
lasteriideid, mänguasju jms võib mulle anda küll
ma olen lühikest kasvu nali. tegelt olen küll, aga leian rakendust küll

Potsataja
01.12.11, 23:29
Meil on peres kolm poissi vanuses 6,10,13 kes oleksid kindlasti tänulikud igasuguse stuffi üle, mis neile rõõm võiks pakkuda. Põhivajadused saame kaetud aga see on ka kõik. Juhul, kui midagi katki läheb, siis asendamine on keeruline. Hetkel on mikrolaineahi see, mida jõuluvanalt ootame aga saamine on iseasi.

Vsiu100, kas sul jalanõusid ka kogunenud on ? Suurem poiss on mul pm sama pikk, kui mina (ma 183cm) aga kõhna ja jalanumber on juba 43-44.

vsiu100
02.12.11, 05:50
ma vaatan järgi, mis teha annab. enne järgmist nädalat ei ole aega midagi liigutada.

Foux
02.12.11, 11:02
Mul mamps käib aitamas sellises kohas nagu http://www.saaguvalgus.ee/. Olen korra autoga ühe vanaproa juurest asju aidanud viia sinna. Niiet kui kellelgi Rapla kandist miskit pakkuda oleks, siis ma tuleks järgi ja võiks neile ära viia.

yolpa
02.12.11, 11:19
Tegemist mingi väga peene huumoriga?:D

Kui ei, siis jätsin endast eestisse maha väga palju asju, mis kindlasti leiaks rakendust kellegi teise käes. Igasugused tutikad mp3 mängijaid ja asjad, kuna olen omale juba uued soetanud siis annaks need hea meelega kellegile abivajajale

vass
02.12.11, 12:23
Ma arvan/loodan väga et ei ole mingi huumor, sest Eestis on neid, kes puudust kannatavad ikka päris palju. Ma ei peagi silmas, et põhivajadused pole rahuldatud. Pigem just seda, et lasterikastel peredel on keeruline, kui mitte võimatu, oma võsukestele pakkuda mingit poppi ja noortepärast nänni, mis jõukamatel sõpradel olemas on. Isegi jah, uued riided ja jalanõud on probleem. Minu silmis väga respect kui kellelgi on asju/riideid jne mida ta ei kasuta ja ta annab need inimestele, kes sellest rohkelt rõõmu tunnevad.

timz0333
02.12.11, 12:33
Ma olen uuendamise käigus ülejäänud korralikke ja töökorras mööblijuppe jms sinna viinud - http://uuskasutus.ee/

See on puhas röövimine ju, sina annetad nemad müüvad?

Träni on tõesti palju ja parim viis sellest vabanemiseks ongi tegelt ise kuulutada nagu näiteks HV foorumis oli/on teema "Ära anda" kus kasutajad said vabaneda asjadest mida neil ei lähe endil enam vaja.

Codecci
02.12.11, 13:01
Obviously ei ole see teema level.

yolpa
02.12.11, 17:31
Keegi APPT asju tahab? pusad särgid, chipid asjad, omale jätaks ainult koti. Maksa ainult saatmiskulud ja panen teele, muidu jätan siia teistele tüüpidele tööriieteks vms.

Potsataja
02.12.11, 18:10
Tegemist mingi väga peene huumoriga?:D

Kui ei, siis jätsin endast eestisse maha väga palju asju, mis kindlasti leiaks rakendust kellegi teise käes. Igasugused tutikad mp3 mängijaid ja asjad, kuna olen omale juba uued soetanud siis annaks need hea meelega kellegile abivajajale

Kas mingit vanemat mängukonsooli vms. millega mängida saab ei jäänud siia maha ? "Arvutisõjad" on meil hetkel igapäevane teema. ;) Keskmisele sai sünnipäevaks kingitud kasutatud mp3 mängija, vanemal on hetkel mingi iidne kobakas. Talle oleks hea see jõuludeks kinkida.

timz0333
02.12.11, 18:32
Kui kelelgil peaks vedelema vanakooli telekamäng (kassettidega) mis ei leia kasutust siis võib mulle PM saata.

Codecci
03.12.11, 00:37
Kas mingit vanemat mängukonsooli vms. millega mängida saab ei jäänud siia maha ? "Arvutisõjad" on meil hetkel igapäevane teema. ;) Keskmisele sai sünnipäevaks kingitud kasutatud mp3 mängija, vanemal on hetkel mingi iidne kobakas. Talle oleks hea see jõuludeks kinkida.
Kui vanat otsid?

Potsataja
03.12.11, 00:43
Midagi, mis telekaga tööle hakkab. Mul vana Nokia ja ainult SCART ühendus.

Codecci
03.12.11, 00:47
Midagi, mis telekaga tööle hakkab. Mul vana Nokia ja ainult SCART ühendus.
PS One pakub huvi? Adapter on kadunud, aga Hinnavaatlusest või kuskilt mujalt internetiavarustest sul kindlasti õnnestuks see leida kommi- või postiraha eest. Muidu mitu pulti, moditud, piraatmänge hunnikus jne.

Potsataja
03.12.11, 00:59
No kui mänge hunnikus, küll siis poisid midagi huviatavat leiavad. Saad postiga saata või mingil muul moel ?

Codecci
03.12.11, 01:05
No kui mänge hunnikus, küll siis poisid midagi huviatavat leiavad. Saad postiga saata või mingil muul moel ?
Postiga saan jep. Ei tea kas just parimad mängud, aga PS1 mänge sitaks lihtne ise ka sebida - ostad tavalised CD-toorikud, tõmbad torrentitest mängud ja kõrvetad plaadile (vb mingi nipiga käib see kõrvetamine vb mitte, googelda).

nikitheone
14.12.11, 17:45
jõuluannetus 2011:


palusin siis ühel emal teha nimekirja asjadest, mida tal võiks vaja minna. kui keegi raha ei soovi annetada, aga on võimalik midagi anda, siis võib julgelt pm'ida
voodipesu kahekordsele narile
kapp riiulitega (195 cm pikk nt)
lambipirne 2-6
šampoon rasvastele juustele
mobiiltelefon
arendavad mängud (7a ja 4a laps)
ümmargune väike vaip
värvilised pliiatsid, vildikad, guašsid, plastiliin jm
paber joonistamiseks
pintslid
valge pahtel
kardinad lastetuppa
põrandalamp
liim
+ stuff vannitoa/vetsu remondiks


see on lihtsalt näiteks ühelt perelt, mida neil vaja on