PDA

View Full Version : 30$ HT HUSNG A flop saab cr



alaska
08.12.11, 22:25
Vastane võitev reg, polnud mingeid minraise varem olnud, suht imelik liigutus tema poolt?


Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players

BB: t340 17 BBs
Hero (BTN/SB): t660 33 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 :heart: T :club:
Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) 7 :spade: A :heart: 2 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80

kardpleier
08.12.11, 22:57
Sellistes olukordades on täiesti player dependent et kas shove või call. Shove tundub nõrgem sest me ei repi mitte midagi ( Ässa ja 7-ga calliksime). Samas kui callime ja vastane barreldab ka safe turne blufiga siis oleme pwned. Aga paljud vastased enamasti ei barrelda sellises olukorras, niiet ma pigem calliksin- näeb ka tugevam välja. Kui tean et vastane grazy siis shoven... Foldima ma sellistes olukordades ei hakka. kui selleks kindlat põhjust ei ole, nagu thin value C/R-des. Mina bb asemel panen ka hea 7-ga samal põhjusel value checkraise. ja kuna oleme 17bb deep siis vastane shoveb Ax üle pre.

alaska
08.12.11, 23:01
Mul on kah raskused sellega, kui kaugele selle "sa ei repi midagi" mänguga minna. Uus Clickback on jama eks? Samas ma A-ga oleks selleks võimeline.

Sa paneks cr vastase asemel 7x ja foldiks shovele? Või calliks?

Cash87
08.12.11, 23:06
Ma seda värki ei jaga aga kas see oli level kardpleieri poolt? Kuidas saab T high shoveda? Ja küsimus ka kas Ax on standart shove pre 17bb?
Lihtsalt need mängud on väga lühikesed, ning iga viga maksab kallilt kätte. Siit ka arvamus, et kas bluffimine on reg/hea mängija arsenalis?

Ghost0
08.12.11, 23:12
suht imelik liigutus tema poolt?
Jep, tundub nagu standard c/r bluff ülikuival boardil...
Ax ei tahaks uskuda, sest seda ta shoveks pf juba väga tihti
Aga no kui tal tõesti mingi rääbakas Ax käes on siis...kuna tegemist on võitva regiga siis wp. c/mraisega saab ta suurimat valuet sellel flopil imo. C/shove paneb liiga palju nõrgemaid käsi loobuma ja check/callides tuleks turnis välja bettida mingi osa ajast - jälle sa foldid enamus oma rangest ära.

Üldiselt vahest shoveks, vahest foldiks. Call ei meeldi, sest tuleb J-K siis tal hea põhju edasi barreldada ja proovib su "7't" foldima panna, not sure tho...

alaska
08.12.11, 23:50
"Üldiselt vahest shoveks, vahest foldiks"-nononononono:-)

A tal ei ole, see on selge. Kui siis AA, aga selle ta kah flatiks flopis. Imelik ongi see, et reg, kes teab, et ma tean, et tal A ei ole. Aga äkki siis ta ei mõtlegi üldse selle peale? Kiire mäng, võibolla pani lihtsalt mu suure cbet% peale väikse raise sisse kuival boardil?
Ma ise kah jäin kaaluma calli või shove vahel, oleks Kx, siis calliks aga just see T high.

tafka31
09.12.11, 00:02
fold is not an option?

kardpleier
09.12.11, 00:14
Ma seda värki ei jaga aga kas see oli level kardpleieri poolt? Kuidas saab T high shoveda? Ja küsimus ka kas Ax on standart shove pre 17bb?
Lihtsalt need mängud on väga lühikesed, ning iga viga maksab kallilt kätte. Siit ka arvamus, et kas bluffimine on reg/hea mängija arsenalis?
ei olnud level. me ei shove value peale vaid blufime, ükski decent reg ei flati 17bb Ax ja kui on 7 siis note et kuivadel boardidel cr light for value ( kus üldjuhul blufitakse, aga tema laiendab value ranget). ja 7 vastu meil oudid olemas


Mul on kah raskused sellega, kui kaugele selle "sa ei repi midagi" mänguga minna. Uus Clickback on jama eks? Samas ma A-ga oleks selleks võimeline.

Sa paneks cr vastase asemel 7x ja foldiks shovele? Või calliks?

hea 7 cr/call (for value). eeldusel et vastane on piisavalt decent mõtlema sellisel tasemel...100$ + neid leidub palju

Uus clickback halb, sest me ei teeks seda ühegi value käega sellisel boardil (üsna tundmatu vastane ei eelda seda meilt). clickback paneks ässaga regidele ning annab võimaluse üleshoveda...

vb segane tekst...

alaska
09.12.11, 15:59
Tänx sisukate vastuste eest.
Anyway, shovesin ja sain kiire foldi.

ranka
09.12.11, 18:23
Esimene kord mina foldin flopi ja noten ==> 'dry floppe attackib c/minraisega?'

andu_andu
09.12.11, 18:36
hahhaha
ütlesin kardpleierile skypes: inb4 ranka tuleb ja ütleb, et sa ei oska seda mängu

ranka
09.12.11, 18:42
hahhaha
ütlesin kardpleierile skypes: inb4 ranka tuleb ja ütleb, et sa ei oska seda mängu

kus ma seda ütlesin? ma ütlesin, et mina foldin. ja üleüldse ei saa aru, mis on sinu probleem.

andu_andu
09.12.11, 18:43
kus ma seda ütlesin? ma ütlesin, et mina foldin. ja üleüldse ei saa aru, mis on sinu probleem.

kus ma ütlesin, et sa nii ütlesid ?

ranka
09.12.11, 18:44
kus ma ütlesin, et sa nii ütlesid ?

milleks siis OT trollimised strateegias? ja mis on sinu probleem?

andu_andu
09.12.11, 18:48
milleks siis OT trollimised strateegias? ja mis on sinu probleem?

aga miks sa foldid seal käes kui tal ei saa olla eriti valuekäsi ?

ranka
09.12.11, 19:01
aga miks sa foldid seal käes kui tal ei saa olla eriti valuekäsi ?

Kuidas ei saa olla valuekäsi? Tsitaat kardplerierilt:


Mina bb asemel panen ka hea 7-ga samal põhjusel value checkraise.

Küsimus tekib: kas ta foldib selle 7X või mitte kui me shoveme (arvan, et ei foldi).

Teine küsimus tekib: kui tihti ta bluffib ja kui tihti ta thin valuebetib. Sina shoved ja teed vastava sisulise märkme, mina foldin ja teen vastava sisulise märkme ja adjustime tekkinud infole. Üks loovutab praegu EV (emb kumb vea teeb) aga saab selle hiljem tagasi.

Kui shoved ja ta foldib, saad range teada ==> suur info gain. Ta callib su shove ==> väga väike info gain. Lisaks kui ta adjustib siis ta ei check-raise sind enam never bluffiga (väga halb) ja kui ei adjusti oled järgmine kord ikka guessing game ees -- äkki ikka bluffib.

Ma foldin ja loobun sellest väikesest EV hulgast. Kui nüüd vastane bluffis ja adjustib siis bluffib ta järgmine kord tihedamini ja siin adjustin mina ning shoven. Ta blufing-range laienenud ja valuerange kitsenenud (ei ole mõtet 7X bluffiks keerata kui ma ei calli). Kui ta ei adjusti siis ma jooksen järgmine kord oma käega samasse olukorda, kus sa algul ilma readita.

EDIT: seepärast ma ka vaakumis foldin.

alaska
09.12.11, 23:02
damn, see toimib hästi...


Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1552753 (http://www.handconverter.com/hands/1552753)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t545 18.17 BBs
Hero (BTN/SB): t455 15.17 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 7 :heart: 8 :diamond:
Hero raises to t60, BB calls t30

Flop: (t120) 5 :club: A :heart: 3 :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t60, BB raises to t130, Hero raises to t395 all in, BB folds

Final Pot: t380
Hero mucks 7 :heart: 8 :diamond:
Hero wins t380