PDA

View Full Version : 30$HT HUSNG riveri value or bluff



alaska
09.12.11, 15:57
Villan oli blocked statsidega, suht str forward, mängis väga kiiresti, foldis cbetile.
Kui ma ei cbettinud, siis instabettis AK3Tds turnis ja instafoldis mu raisele.

Minu järgmine button see käsi. Instacall ja instacheck järgmine tänav. Mis on riveri plaan?

Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players

BB: t450 22.50 BBs
Hero (BTN/SB): t550 27.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J :heart: 5 :spade:
Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) 5 :club: 3 :heart: A :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

Turn: (t160) A :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets t80, BB calls t80

River: (t320) K :diamond: (2 players)
BB checks

ranka
09.12.11, 18:22
Mina checkin.

alaska
09.12.11, 19:37
probleem selles, et ma eriti tugevalt uskusin, et tal kah 5, kuigi neid pakis vähe järgi. Või siis mingi herofloaditud Kx. Shove peale peaks mõlemad maha panema?
Samas on niipalju nõrgemaid käsi passiivsema mängija ranges, et võiks checkida.

alaska
12.12.11, 15:15
Nojah, mulle meeldib tulemusi panna, Ma shovesin ja tal oli A2, owned I quess. Päris hea taktika see snapcheckimine igatahes minu vastu.

tolmuahv
12.12.11, 15:51
Kx siin küll ei foldi riveri shove peale ju. Minu otsus tuleks sellest, kui tõenäoliseks pean, et vastase 5x spliti pealt maha saan (või tema Q-high või 3x hero callima saan) vs see, et ta slows monsterit.

Kui tegu on staightforward regulariga, siis Ax oleks pidanud shovema pre. Kui ta seda ei teinud, siis tal ei ole siin pea kunagi A. Kui tal K on, siis tööõnnetus. Kui maha checkin ja 5 näitab, siis oleks veits annoyed, sest spliti pealt saab ta siin maha küll shovedes ja 3x võib maksta ka shove kinni vahel.

Väga weird line villaini poolt juba preflop alates. Minu arust hero poolt WP.

alaska
12.12.11, 16:06
Väikese A-ga preflop flat tema poolt on täitsa ok 22bb deep, aga jah, järgmine kord on juba mul väga lihtsad otsused tema vastu postflop.

adam_q
12.12.11, 16:19
Kui tegu on staightforward regulariga, siis Ax oleks pidanud shovema pre.

HU meestel nii käibki alati kui Ax käes?

alaska
12.12.11, 16:41
ma A8+ shoven, alla selle flatin.

tolmuahv
12.12.11, 16:50
Ma olen küll pisut ebakompetentne, aga villaini asemel A2-ga shoveks siin regi minraise peale all day long. Andu või keegi võiks ütelda, et see on vale.

tafka31
12.12.11, 16:57
Ma A2-A6s/A7o flatin pre aga mõtleva regiga mängides vb teised jutud

tolmuahv
12.12.11, 17:06
Mis rangega peaks BTN avama, et A2 shove oleks kahjumlik selle range vastu? Kas A2 shove teeb halvemaks ka see, et ta on nii tihti domineeritud kui callitakse?

ranka
12.12.11, 17:13
Mis rangega peaks BTN avama, et A2 shove oleks kahjumlik selle range vastu? Kas A2 shove teeb halvemaks ka see, et ta on nii tihti domineeritud kui callitakse?

mers ühes videos seletab selle päris hästi ära. samuti husng.com fasttrack alafoorumis on tabelid, millal 3betida, callida, shoveda, foldida erinevate stäkkide & button open% vastu.

alaska
12.12.11, 17:28
Kui võtta readless olukord 20bb ja vastase openingrange 55% ja callingrange -22,AK-A5,KQ-KT,Ax4x-Ax3x,Kx9x,QxJx-QxTx, siis A2o kaotab 0,6bb, võrreldes foldimisega kaotaks 1bb, ehk +EV play.
See et vastas reg, on juba note mis tõenäoliselt suurendab ta openingranget ja võimalik, et vähendab callingranget. Aga põhipoint on selles, et me peame võrdlema pigem shove eeliseid flati ees ja nagu minu enda postitusest näha, on A-le pihtasaamine päris kasumlik.
Teine küsimus kas A shove on halb kuna calli saades oleme domineeritud, on jah, aga samas toimib card removal effect, ehk tema kah vähem A callingranges.