PDA

View Full Version : 30$HT HUSNG Slowplayer muutub agressiivseks



alaska
10.12.11, 00:55
Vastane on pigem slowplayeri käitumistega, oli just eelmise mängu pähe saanud ja natuke närvis.

Flopis ei tahaks nii väikese raise peale foldida, shove oleks ülemängimine, isegi mastitõmbed on väga hea equityga. Nüüd turnis-wtf? T ta ei oleks checkraisenud, K ei paneks nüüd nii suurelt, Call või shove? Callides võib meie käsi liiga hästi Tx reppida ja ta ei tarvitse missed drawdega enam bettida, samas on vähe kaarte, mis mind aitavad, aga palju, mis teda.

Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players
Hero (BTN/SB): t480 24 BBs
BB: t520 26 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 4 :heart: A :club:
Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) 4 :club: T :heart: K :club: (2 players)
BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80, Hero calls t40

Turn: (t240) T :diamond: (2 players)
BB bets t140

PokerDevil
11.12.11, 16:25
Ühesõnaga, kui tal on combo, ta ei foldi, kui tal on nuts, ta ei foldi.

E: panen veel mõned komad , , , , , , ,.

ranka
12.12.11, 12:12
Kui sa ütled, et ta TX-iga ei check-raise ega KX-iga ei beti suurelt on see ju easy stäkk-off.

Aga mina vaakumis (miskeid spetsiifilise reade peale tildi sa ei jaganud) on paberil see täiesti 50:50 (lauas timing tellid + eelnev dünaamika aitab otsustada) aga kuna sa ütlesid, et ta närvis siis ma shoven.

E: ei võta talt KX ega ka mitte TX rangest ära.

alaska
12.12.11, 14:48
Jah, ma ei usu, et ma tema puhul turnis Kx või Tx näen. Easy stackoff tähendab seda, et call on sitem option? Shovesin ja foldis, mulle tundus, et ta oleks any riveri ise shovenud, kui ma oleks ainult callinud.

ranka
12.12.11, 14:58
Jah, ma ei usu, et ma tema puhul turnis Kx või Tx näen. Easy stackoff tähendab seda, et call on sitem option? Shovesin ja foldis, mulle tundus, et ta oleks any riveri ise shovenud, kui ma oleks ainult callinud.

Nõus. Su readiga, et närviseb on call parim viis stack-offiks ja isegi kui ta riverdab oma 14-20% siis ei pruugi ta üleüldse bettida, lootes odavale SD-le.