PDA

View Full Version : Euro poker vs Betfair



Fisherman
12.12.11, 03:58
On plaanis järgmiste nädalate jooksul siis alustada oma n-ö pokkerihobiga ja kuna otsustasin On game networki kasuks, siis sooviks teada neilt, kes on mänginud nii Betfairis kui ka Euro pokeris (või lihtsalt targematelt inimestelt) et kuidas need 2 tuba võrdluses on?
Olulisemad tegurid minu jaoks on
1. micro stakede olemasolu (kuulsin et Euro pokeris on väikseim NL10, Betfairi kohta ei tea), ma sooviks alustada kas NL2, Nl6 vms aga kui neis madalaimad limiidid on NL10 siis käib kah..
2. Traffic - ma ei teagi kummal suurem traffic on neist kahest aga see, et ma ei peaks ootama pool tundi et leida normaalne laud on väga meeldiv omadus
3. Fishid - kui keegi oskab võrrelda, kas kummaski toas on rohkem fishe, siis see oleks ka väga hea.

Oletan et support, soft jms on üpris sarnased kuna sama network? Igastahes loodan, et saan mõnelt targemalt soovitusi, kumma toaga algust teha. :)

PS: ei tea kas see info oluline aga plaanis on mängida enamasti ainult 6-max laudades.

hotcocacola
12.12.11, 03:59
euro pokeris saad 40-50% rbd
betfairis 0 vist, ainult läbi boonusprogrammi mingid sendid?

miksnii
12.12.11, 04:11
Euro peaks igatepidi parem olema. Betfair ainult ennustamiseks ja mingiteks turnadeks okei.

Tigrano
12.12.11, 09:59
Betfair on väga jäik, seal head diili annab saada kui just mingi ulme grinder ei ole et rakeracedel etteotsa tuled. Samuti võid depoboonuse+rakerace mängida aga siis kui boonus saab läbi tuleb üldjuhuld tuba vahetada näiteks Europokeri kasuks.

Fisherman
12.12.11, 14:13
Nojah kui euro-s 40-50 rb, siis on otsus suht selge, ega ma kaldusingi algselt euro pokeri poole nii et seda parem. Aga kuidas ma selle rakeback diili saan, kas see mingi affliate süsteem läbi pokkeriprode või?
Tänud nõuannete eest.

Firzen
12.12.11, 17:36
Euro Pokeris ei saa enam special diile. Väga paljud OnGame toad on kraanid kinni keeranud, kuna kardavad võrku ja nende spy departmentit. Pead küsima mõne affiliate käest kuhu saaks OnGame diili. Suhtkoht vahet pole, mis tuppa saad diili, sest toad jagavad mängijaid (minu arust peaks jagatama 100% mängijatest, ehk mõned lauad v.a.), peaasi, et mingi täiesti tundmatu tuba pole.

virukunn
12.12.11, 20:12
Suurt kogemust pole, aga suvel mängisin Europokeris 2 nädalat ja siis jäi küll ainult hea mulje. Kohe varsti vist depon tagasi ka.
Suvel valisin Ongame tubadest just Europokeri, sest lugesin ühe Soome Highstakes pro päevikust, et ta seal 4a+ mänginud ja mingeid probleeme pole olnud.

Tarmonator
12.12.11, 20:15
Mängin EuroPokeris alates FTP crashist. Ei saa kurta. Cashoudid korralikud, rakeback hea. Nüüd nad kahjuks muutsid süsteemi natuke taaskord, saab korra kuus kontole rakebacki. Eelmine süsteem meeldis rohkem. Ja no see essence rakesüsteem on ka saast obv, aga mis teha.

Codecci
13.12.11, 05:09
Ise paar kuud tagasi otsisin parimat Ongame tuba, otsustasin lõpuks Goalwini kasuks.

jrgn hell
11.01.12, 11:27
Kelle kaudu või kust Euro RB-d mõistlik küsida on?

Firzen
11.01.12, 17:12
Kelle kaudu või kust Euro RB-d mõistlik küsida on?

Euro ei anna enam rb-d uutele mängijatele üldse. Võibolla mõnel affiliatel on veel selline diil alles, aga väga ohtlik liituda, sest kui nad juba 99% affidel kinni keerasid kraanid, siis notitakse ka neid, kes kahe silma vahele jäänud kogemata väga ohtralt.