PDA

View Full Version : TILT - KAS PRIMA ON RIGGED?



ranka
09.03.09, 22:59
DISKUSS

raunooo
09.03.09, 23:03
Varem või hiljem saavad kõik aru, et prima on rigged. :D

Tarmonator
09.03.09, 23:05
hmh...ranka kust sellised sagedased tildihood?
kas ehk panused liialt suureks läinud?







valan õli tulle

ESTPatrick
09.03.09, 23:06
liiga odav äkki

lebovend
09.03.09, 23:08
L6petasin just SNGde sessi Starsis. 35 buyini miinust.

Keskeltl2bi kaotasin 3 outeritele 3 korda minutis. Lisaks juurde l2hevad veel 2 outerid ja ka 0 outerid.
T2pselt samamoodi nagu Triobetis mul turbo sngd l2ksid.


Et noh, Stars v6i Prima, vahet pole.
Lause Duke'lt vanast heast m2ngust Duke Nuke'Em 3D:

FACE OR AN ASS, WHAT'S THE DIFFERENCE?!

ranka
09.03.09, 23:10
Poll räägib enda eest, 4 "EI" vastust ja ülejäänud jah. Peab sinna kawasakkise pöörduma, et meil on usaldusväärseid andmeid, mis põhinevad kõige täpsemalt statistikal, et prima ikkagi on rigged.

Peale kauba enam ei ole river rigged vaid nad on kavalad ja teinud turni kõige rigged tänavaks.

-andres-
09.03.09, 23:12
Irw. Vaatasin korraks 5 minti tagasi teemat, mõtlesin, et panen polli ka juurde, aga ennäe imet, valikuterohke küsitlus juba tehtud :D.

ranka
09.03.09, 23:17
hmh...ranka kust sellised sagedased tildihood?
kas ehk panused liialt suureks läinud?







valan õli tulle


Ära aja paska, mul ei ole mingit tilti, lihtsalt läksin selle prima peale nii vihaseks, kuna absoluutselt seal ei anna enam võita. Miski tunnise sessi tegin ja panin -1500 juuri magama. Iga kord, kui sul on kaart, siis fish kes oli 100/100/3 üle 100,000 käe foldis! Mängija, kes on foldib 100% cbetile (4500 käeline sample), siis ta ei foldinud 10 x järjest. Siis mängija, kes check-minraiseb, sellel on alati flush draw ja saab pihta. Siis kui sul on overs + flush draw ja sa betid väga drawy boardil, siis miski fish alati callib ja kui turn on kõige blangim kaart pakis ja teed uue beti, siis fish suudab check-minraiseda ja anda sulle flush draw oddsid ja siis kui sa callid, siis riverisse seda kaarti ei tule ning tulbe kõige scarem kaart (like 4 straight) ja fish läheb külmalt allin - mida ***** ta repib? aga äss kõrgega ei calli. Siis, kui sul on maja, näiteks 77, TKTT laual ja sa tead, et sul on best hand ja teed valuebeti, siis fish callib kenasti ja plaan õnnestub aga riverisse lendab T. Fishil on JQ ning pot läheb splitti. Siis kui sul on OESD, vastane betib kõik tänavad väikselt ja annab sulle oddse hittida OESD + boonus oodsid J ja Q jaoks, siis fishil on äss ning su OESD ei tule. Siis kui sa bluffid ,siis tehakse alati hero call botom paariga! Siis kui sa tahad teha check-raise bluffi, siis fish loeb sind kui avatud raamatut ja lükkab alati otsa ja siis näitab irwitades best handi. Siis kui sul on A6 ärtud, fish kes callis blindil ja flop on A49, 2 ärtut, siis su käsi ei ole kunagi hea! Fish check-callib, donkab turni ja river lähe bcheck-check, loomulikult sa ei hiti oma mastigi aga suva see, äss on tihti fishi vastu hea AGA MITTE KUNAGI PRIMAS! Tal on seal täpselt 99% ajast AJ! Kui tal seda ei ole, siis on tal MAJA! Ma tean seda, et sellisel laual ei saa maja olla aga ikkagi - see on ju prima ja see on nii rigged.

Ma olen dataminenud seda võrku julmalt, mul on osade mängijate kohta 100,000 keälised readid JA MUL EI OLE MITTE ÜHTEGI MÄNGIJAT, KELLEL ON LONG RUN WINRATE 3 PT/BB FULL RINGIS. Mul on aga sitaks mängijaid, kes on 9/8 ja on break even ja kes on 30/8 ja on break-even. No suht fishi meri ja peaks nagu ownima neid AGA SEE PRIMA ON NII FUCKING RIGGED JA KUI TA EI OLEGI RIGGED SIIS TA ON IKKAGI RIGGED!

ESTPatrick
09.03.09, 23:20
iseenesest kõlab mõistlikult

kusjuures see turn on tõesti rohkem rigged kui river minu meelest

hotcocacola
09.03.09, 23:21
mina olen alati öelnud: Triobet aka Prima network on kõige riggem koht. Kui ei usu, siis uurige mu postitusi :D, Lebovenna chati @ msnis vms :D.

Pm ranka ytles minu eest kõik ära :)

ranka
09.03.09, 23:22
Tegelikkuses ta muidugi rigged ei ole AGA PALUN EIRAKE seda kommentaari, sest see rikub kõik ilusa ja iidse traditsiooni. See on nagu tunne, et sa tead, et päkapikke ja jõuluvana ei ole olemas aga sellest kõvasti ei rääägita, kuna see on selline iidne traditsioon!

Muideks keskööl see teema läheb lukku :D

UdusOlevSiil
09.03.09, 23:22
Poll räägib enda eest, 4 "EI" vastust ja ülejäänud jah. Peab sinna kawasakkise pöörduma, et meil on usaldusväärseid andmeid, mis põhinevad kõige täpsemalt statistikal, et prima ikkagi on rigged.

Peale kauba enam ei ole river rigged vaid nad on kavalad ja teinud turni kõige rigged tänavaks.


See turni asi on juba ammu nii. Kui trios sai mängida, siis turnil tuli palju rohkeb beate kui riveril :(

ranka
09.03.09, 23:24
Tegelikkuses ma ei teagi, kuidas seal primas mängida. Seal tuleb vist panna nii:

Raise, cbet ja ....
[x] kui keegi callis, siis kui nutsi ei ole anna alla (kasuta PF check-fold nuppu kiustautse vältimiseks);
[x] kui kõik foldisid, siis liigu edasi;

Maheaatom
09.03.09, 23:27
Kõige rohkem rigged sait on ülekaalukalt Party Poker. Mitte, et ma seal palju mängiks aga iga kord kui ma sinna isegi peaks sattuma, läheb taas lahti. Triobeti (Microgaming) ja PokerStarsiga selliseid "probleeme" nii väga palju ei meenugi, kuigi mängin seal (eriti Starsis) oluliselt rohkem.

andu_andu
09.03.09, 23:29
kõik on rigged, kõik

ranka
09.03.09, 23:34
Partyst ärme üldse räägime, see on ikka täiesti nõiutud värk ju. Pealeselle, et soft on rigged on ka sealne klienditufi rigged, sest kui ma peopokkerist omal ajal cashoudi tegin, siis paari tunni pärast helistas miski vend imeliku häälega. See hääl meenutas toda Apu nimelisttegelast Simpsonite multikast, kes oli seal poepidaja. Igastahes sain asjad korda aetud aga rohkem pole julgenud partyisse raha kanda, sest seekord käshouti tehes pääsesin üle noatera. Ehk järgmine cashouti tehes helistab, miski retsim tegelane näiteks B.A. baraccus või Hulk Hogan.

alaska
09.03.09, 23:37
Minuarust see Apu on juba piisavalt scary. ;D

Fortune
09.03.09, 23:38
Panin 3 yesi pollis ja peab rahul olema :D, pole kunagi tõsiselt trios mängind, aga need jutud on juba liiga hirmuäratavad :D

lebovend
09.03.09, 23:44
Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal:p

*****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****

pikk28
09.03.09, 23:45
Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal:p

*****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****
;D

mihke666
09.03.09, 23:55
sain yxkord 0 outeriga bad beati primas

PokerDevil
09.03.09, 23:56
???

mihke666
10.03.09, 00:00
:spade: :heart: :diamond: :club:

Rage
10.03.09, 00:00
See hääl meenutas toda Apu nimelisttegelast Simpsonite multikast, kes oli seal poepidaja.
mine pekki.. käsiin eelmine aasta korra usas.. suurel IT konverentsil.. ja nagu sitax oli hindusid.. ja kõik nad vadistasid inglise keelt nagu see Apu.. ja ma iga kord ei suutnud naeru pidada.. täiega panin kajakat tagant reast nii loengutel kui bussis kusiganes:-)

aga mis puutub Primasse, siis minu elu läks ilusaks sealt ära kolides..

Potsataja
10.03.09, 00:01
Tra, ma olen kuu aja jooksul saanud Primas riveri 1 outeriga (st vastane sai straight flushi) 3 korda ära aga ikka ei taha uskuda, et prima on rigged. Tõenäoliselt tuleb peale polli tulemusi oma seisukohta muuta. ;D

hotcocacola
10.03.09, 00:03
L6petasin just SNGde sessi Starsis. 35 buyini miinust.

Keskeltl2bi kaotasin 3 outeritele 3 korda minutis. Lisaks juurde l2hevad veel 2 outerid ja ka 0 outerid.
T2pselt samamoodi nagu Triobetis mul turbo sngd l2ksid.


Et noh, Stars v6i Prima, vahet pole.
Lause Duke'lt vanast heast m2ngust Duke Nuke'Em 3D:

FACE OR AN ASS, WHAT'S THE DIFFERENCE?!


järelikult sul pole skilli :D

hotcocacola
10.03.09, 00:05
Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal:p

*****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****


see vastus on TÕDE

tegelt asi on selles, et prima on proovitud ja tõestatud, et enam riggemat saiti pole :D

lebovend
10.03.09, 00:07
Vaadates boku87 neljanda ja viienda p2eva graafikut n2eme, et tal oli umbes 40-50 buyiniline langus,
nii et k6ik on normaalne. Ära parem yrita, raix, lase rahulikult oma rigged juttu edasi:D

Fortune
10.03.09, 00:24
Naljakas on see, et m6ned inimesed isegi siit foorumist usuvad siiralt, et Prima
ongi rigged ja ei julgegi seet6ttu m2ngida seal:p

*****coughcoughcough*****coughcoughcoughhotcocacol acoughcoughdonkeycough****


No aga neile ei saa ju midagi pahaks panna, sitaks on neid kirujaid, kes tegelikult primale halba reputatsiooni teevad ja see on teema mille peale mõelda. SA EI SAA KUNAGI väita, et internetipokker on 100% aus, igal toal on ju mingi krdi eraldi kaartide jaotamise süsteem, olen kuulnud, et starsil on see mingi 2st faktorist erinev, samas full tildis loeb absoluutselt kõik, nt kui kiiresti sa checkid või kui kiiresti betid ja kui palju betid, mis positsioonis oled jne, kõik läheb arvesse. SEEGA miks sa arvad, et nt mingi väiksem pokkerituba ei kaustaks sellist moodust, et kasvõi natuke muuta tõenäosust regularide kahjuks, et fishid võidaks tiba rohkem ja tuleks ikka lauda tagasi. Tõestada seda on põhimõtselt võimatu ja regular on ju tavaliselt võitev mängija ja ta teab, et ta mängib korralikku pokkerit ja isegi kui läheb sitasti tuleb ta põhimõtselt alati lauda tagasi.

Rigged
10.03.09, 00:33
Ma pole vist ainus kes pea iga kord annab short fishile duubli. Lihtsalt tõmbavad ära :D Rigged rigged

andu_andu
10.03.09, 00:45
Ma pole vist ainus kes pea iga kord annab short fishile duubli. Lihtsalt tõmbavad ära :D Rigged rigged


lol nagu nimigi ütleb ;D

Gambler
10.03.09, 01:14
Ai ai Ranka, nii võib ju lausa paranoiliseks muutuda. Kohe tulevad meelde erinevad teooriad,
kuidas a la pokkeritoad loovad ise botmängijaid, kes siis raha reaalsetelt mängijatelt ära võtavad,
kuidas tuba annabki mängijatele meelega kätte kõrgeid lehti ja ahvatlevat floppi,
nuuh absolute jama on kaa muidugi kena asi.

Reaalsus on aga selles, et kui alustate kätt, siis on paigas see, mis koht lauas selle käe võidab, kui ta riverini läheks kaasa.
Ei muutu midagi teie ootamisest preflop,.flopil jne.

Nii et jumal tänatud, et on inimesi, kes callivad kõigega. Party Pokeri algusaegadel oli vingumine netis pidev,
et kus ikka genereeritakse lehti jne. Aga tase!!! aastal 2002 võitsin 30 taalase sisseostuga turniiri ära siis ,kui turniir oli
kestnud 17 kätt ;D, rahalaudades oli pidevalt pre-flop all in 3-4-5 inimest, ka AA on raske sealt igakord võitu välja vingerdada :)
Tänu sellele ka Party kasvas nagu loom, et seal selline ulmeline tase oli.
Pacificu ühe laua ajast ei hakka ma parem teile lugusid vestma, piisab niipaljust, et oli sela kunagi 30 000 G turniir(sisseost 30+3), mis algas hommikul kell 4, lisaks siis 30-50% overlayle oli alati teada ka finaallaua aeg, kuskil 6.30 hommikul, 7 oli turniir igaljuhul läbi ;D

Lisaks omades veel 6 aastast live mängu korraldamise kogemust, võin öelda, et ka meie GC iganädalastel turniiridel ei ole 1-2-3 outer
mingi erand pigem reegel, kui ikka iga käega tuimalt callida, siis on ka Q4 täis nuts millega võib all ini panna preflop lehed kohe lahti teha
ja küsida teistelt, kes on see vapper, kes callib ;D

Fortune
10.03.09, 01:58
Reaalsus on aga selles, et kui alustate kätt, siis on paigas see, mis koht lauas selle käe võidab, kui ta riverini läheks kaasa.
Ei muutu midagi teie ootamisest preflop,.flopil jne.



Enne kui sa siia lahmima tuled, küsiks oled sa ka vastava teemaga tutuvunud. Full tilt on ise öelnud, et järgmise kaarti tulekut (nt turni või riveri) mõjutab see, kes kui kaua mõtleb ja mida teeb. Põhimõte jääb muidugi samaks, et süsteem on ikkagi random, aga nad kasutavad seda sellepärast, et kunagi suudeti lahti murda see süsteem ja suudeti ära öelda mis kaardid tulevad turnil ja riveril, kui sul on olemas ühe mängija käsi ja flopp.

Ega ma ei proovigi siin midagi hullult tõestada, lihtsalt point on selles, et tegelikult ei pruugi kõik nii aus olla kui püütakse näidata, aga sellel teemal vaidlemine on umbes sama hea, et vaielda usklikuga, et jumal on olemas või ei ole, kindlaid tõendeid pole pea kellelgi.

ranka
10.03.09, 02:02
Enne kui sa siia lahmima tuled, küsiks oled sa ka vastava teemaga tutuvunud. Full tilt on ise öelnud, et järgmise kaarti tulekut (nt turni või riveri) mõjutab see, kes kui kaua mõtleb ja mida teeb. Põhimõte jääb muidugi samaks, et süsteem on ikkagi random, aga nad kasutavad seda sellepärast, et kunagi suudeti lahti murda see süsteem ja suudeti ära öelda mis kaardid tulevad turnil ja riveril, kui sul on olemas ühe mängija käsi ja flopp.

Ega ma ei proovigi siin midagi hullult tõestada, lihtsalt point on selles, et tegelikult ei pruugi kõik nii aus olla kui püütakse näidata, aga sellel teemal vaidlemine on umbes sama hea, et vaielda usklikuga, et jumal on olemas või ei ole, kindlaid tõendeid pole pea kellelgi.


Ma ei tahaks nüüd küll uskuda, et sinu käel ja flopi tekstuuril on seos sellega, mis kaardid tulevad turnil ja riveril. Isegi, kui see peaks olema tõsi, siis on tegu kindlalt rigged pokkeritoaga ehk pokkerituba määrab ära kõikide kaardide kombinatsioonid ehk teisisõnu puudub nn. random ehk juhuslikkus.

Fortune
10.03.09, 02:10
Ma ei tahaks nüüd küll uskuda, et sinu käel ja flopi tekstuuril on seos sellega, mis kaardid tulevad turnil ja riveril. Isegi, kui see peaks olema tõsi, siis on tegu kindlalt rigged pokkeritoaga ehk pokkerituba määrab ära kõikide kaardide kombinatsioonid ehk teisisõnu puudub nn. random ehk juhuslikkus.


Vastupidi, kui oleks enne käe algust määratud käe käik, siis oleks võimalik seda kõike õige nn "koodi" omamisel ette näha, aga kui arvesse võtta kõik checkimise ja bettimise ajad, siis tundub see raskem, flopi tekstuur siia ilmselt ei puutu. Lihtne näide, nt kõik kaardid jooksevad kiiresti üksteise järel ( nagu mingites õnnemängudes ja siis mingil hetkel vajutab mänginja stopp ja see nn lugeja seiskub) ja siis kui sina vajutad nt check nuppu siis tuleb see kaart mis nn ees on. Vb sai segane jutt, aga see peaks põhimõtselt tagama selle, et võimatu on arvata järgmist kaarti.

Edit1: Kunagi lugesin, et algselt, ammu ammu kasutati süsteemi, kus pakk segatakse ja kõik järgnev on juba ette määratud, aga mingid häkkerid said sellele süsteemile järele ja oli võimalik öelda turn ja river, kui on teada flop ja ühe mängija käsi. Peale selle süsteemi nn "murdumist" leiutati uus random number generator.

Potsataja
10.03.09, 02:18
Fotune, sinu jutt on täiega segane.

LuuK
10.03.09, 02:21
Miks 2 viimast JAH-hi nii vähe hääli on saanud, on neil midagi viga või? :-*

leho57
10.03.09, 02:50
aga sellel teemal vaidlemine on umbes sama hea, et vaielda usklikuga, et jumal on olemas või ei ole, kindlaid tõendeid pole pea kellelgi.



Mis jutt
üks ütleb, et Jumal on olemas. tõesta seda... ei saa
Teine ütleb, et jumalat pole olemas, tõesta seda - vabalt.... näed sa teda kusagil? oled sa kunagi näinud üldse? on keegi näinud? Ei ole ju! tõestatud!
ja kui keegi väidabki, et on, siis seda ta tõestada ei saa ehk siis teda polegi olemas! :D

Fortune
10.03.09, 02:54
Mis jutt
üks ütleb, et Jumal on olemas. tõesta seda... ei saa
Teine ütleb, et jumalat pole olemas, tõesta seda - vabalt.... näed sa teda kusagil? oled sa kunagi näinud üldse? on keegi näinud? Ei ole ju! tõestatud!
ja kui keegi väidabki, et on, siis seda ta tõestada ei saa ehk siis teda polegi olemas! :D


ja tõestasid ära siis asja praegu ?

Edit1: ma isiklikult nõustuks sinuga, aga ca pool maailma rahvast ilmselt mitte

Edit2: googeldasin ja möllasin selle kaardijagamise teemaga veits, igatahes full tildi kohta leidsin http://pokerforums.fulltiltpoker.com/online-poker-play28078.html (siin ka head lugemist http://www.fulltiltpoker.com/super-user-and-security-faq ) . Seal on lause On Full Tilt Poker, player mouse movement is not a factor. All the factors are internal. Ehk kõik toimub sisemiselt, ma ei tea kas sealt välja tuleb, et vist kasutatakse mingit 3 "lambi numbri generaatorit ja siis nende kokku panemisel vms tekib üks lambi number mis määrab järgmise kaardi vms," aga kuskilt ma seda praegu lugesin.

Pokerstars see-eest http://www.pokerstars.com/poker/room/features/security/ . Kuskil seal keskel on lõik shuffle ja seal öeldakse we are using two independent sources of truly random data:

* user input, including summary of mouse movements and events timing, collected from client software
* true hardware random number generator developed by Intel [3], which uses thermal noise as an entropy source

Kasutatakse teistsugust süsteemi, ka mingid hiireliikumised ja timingud tulevad arvesse.

Ega sellega midagi väga ei tõesta, lihtsalt point selles, et erinevad pokkeritoad kasutavad erinevaid süsteeme, aga kuidas teha kindlaks kumb on nn "õiglasem" või on kõik õiglased? Kui on juba üks nn" õiglane" süsteem leiutatud, miks siis ei kasuta kõik pokkeritoad seda ? Kas mingid väiksemad toad, kellele nii suurt tähelepanu ei pöörata, kasutavad hoopis omakorda mingit muud süsteemi? jne jne jne

lenC
10.03.09, 04:19
Mulle tundub, et kõik moodused on 100% random ???

K2snakas
10.03.09, 07:09
Peale kauba enam ei ole river rigged vaid nad on kavalad ja teinud turni kõige rigged tänavaks.


eile hommikul oli veel river rigged:D

bounce
10.03.09, 08:39
nonoh, siin saab isegi häält muuta

krayzie
10.03.09, 09:45
niipalju kui primas olen mänginud siis jah...

99% ajast on lauas istudes äärmiselt "wtf" tunne. Suur osa rahvast mängib nii ebaloogiliselt ja ajuvabalt et mäng muutub äärmiselt primitiivseks - ootad kätt ja loodad et ei outdrawita. Enamasti tõmmatakse ikka sumpsi mingi trash 2 pairi või kummalise reaga. Kõige ebameeldivam ongi tunne et kui sulle jagatakse pre nt AA siis sa tead et sa ei saa foldida seda kätt ever ever, juhul kui maha just 4flush või 4 straight ei tule.

Rage
10.03.09, 10:11
Fortune räägib õigust, mingi aeg kasutasid pokkeritoad ühte random numbri algoritmi.. kui nägid flopi ja enda kaarte, siis oli võimalik sama algoritmi kasutades välja arvutada, mis on turni ja riveri kaardid... sellest oli skandaal.. ja see algoritm jäeti kõrvale... hetkel ei leidnud kahjuks artiklit üles.

farik666
10.03.09, 12:24
Prima on obv ju et RIGGED.. see oli parim otsus üldse mis sai kunagi vastu võetud et seal Starsi kolida!
Mingi jama oli seal et mingi hetk ei saanud oma raha sealt kätte (kui oli miski 300 eeku reload boonus vms)... siis kuidagi sain osa raked käed täis ja pommitasin supporti kirjadega julmalt, et saaks mingi summagi... lõpuks õnnestus saada kõik summa + boonus ka veel...
Nii ongi praegu triobet.com lehele logides kontol mul miski -330 EEK..

Niiet mina sinna oma jalga enam ei pane..

UdusOlevSiil
10.03.09, 12:41
Tegelikkuses ta muidugi rigged ei ole AGA PALUN EIRAKE seda kommentaari, sest see rikub kõik ilusa ja iidse traditsiooni. See on nagu tunne, et sa tead, et päkapikke ja jõuluvana ei ole olemas aga sellest kõvasti ei rääägita, kuna see on selline iidne traditsioon!

Muideks keskööl see teema läheb lukku :D


Kesköö on juba ammu läbi :)

ranka
10.03.09, 19:21
Kesköö on juba ammu läbi :)


Unustasin.