PDA

View Full Version : Party Pokkeri promo 11-22 märts 1 miljon daala käe eest



Gambler
10.03.09, 00:40
Party poker siis jälle teeb huvitavat loteriid. Mainitud ajavahemikul siis iga teenitud 15 punkti eest saab ühe kaardi
ja kui viis kaarti koos siis kombinatsioon Royal toob teie pokkerikontole kohe 1 000 000 $ ja nii iga Royali eest ;D
ütleb Party kodukas. Maksimaalselt on võimalik saada siis 10 kaarti ehk 2 kätt päevas.
Eelmise samasuguse promo ajal tilkus mulle kontole mingi 300-400 taala aga siis vist oli piiramatu käte arv päevas, kui piisavalt punkte tagusid.

kivisaba
10.03.09, 12:14
raudselt on see nii rigged et ässa või mõnda muud kaarti pmst võimatu saada

RudiTurbo
10.03.09, 12:49
Kui ma õieti aru saan, siis käsi moodustatakse 5st kaardist, seega Royal flushi saad iga 649 740 käe tagant! Good luck! :)

BuildUp
10.03.09, 13:12
Kui ma õieti aru saan, siis käsi moodustatakse 5st kaardist, seega Royal flushi saad iga 649 740 käe tagant! Good luck! :)




Ongi ju loterii.

Tigrano
10.03.09, 13:18
Ongi ju loterii.

Aga, kui hitid ;D

BuildUp
10.03.09, 14:05
Aga, kui hitid ;D


Ei saa hittida kahjuks, kuna ei mängi Partys. :-[

ranka
10.03.09, 19:25
Kas ainult kuningliku mastirea eest makstakse? Või teiste tugevate käte kombinatsioonide (näiteks rea) eest saab ka midagi?

EDIT: Liigutasin tolle teema Netipokkerist siia.

Gambler
11.03.09, 00:39
;D ikka saab paari eest saab 5 taala puhtalt kätte, straight flush toob aga 5000 taala kontole

BuildUp
11.03.09, 10:26
A full house, flush ja straight?

Tigrano
11.03.09, 10:33
No kui Royali eest saab 1 mill taala, siis Toweri promost mäletan, et vahepeal said grinderid, siin Royaleid mitmeid kordi nädala jooksul :) Peaks uurima seda Promo põhjalikumalt ;D

pikk28
11.03.09, 10:37
sa saad miljoni siis, kui oled kokku kogunud 5 kaarti ja need annavad sulle royali :).
Mitte siis ei saa 1 milli, kui grindimise ajal saad royali boardil :)

Tigrano
11.03.09, 10:41
sa saad miljoni siis, kui oled kokku kogunud 5 kaarti ja need annavad sulle royali :).
Mitte siis ei saa 1 milli, kui grindimise ajal saad royali boardil :)


Irw, hakkab tulema ;D Ma ei viitsinud lugeda eelnevat ja tundus juba kahtlene, et miljon Royali eest ;D Ühesõnaga neid kaarte kokku saada ka ulme vist ;D

ranka
11.03.09, 15:26
Irw, hakkab tulema ;D Ma ei viitsinud lugeda eelnevat ja tundus juba kahtlene, et miljon Royali eest ;D Ühesõnaga neid kaarte kokku saada ka ulme vist ;D


Sama ulme, kui saada lauas royal. Ainuke vahe, et lauas mängides saad sa mängida tuhandeid käsi päevas, selle promo ajal saad maximaalselt 2 kätt päevas.

timukasr
11.03.09, 21:36
Party Gamingule suht kellad kui keegi võidab selle (sama lugu nagu "Slumdog Millionaire"s või "The Deal").

ranka
11.03.09, 21:53
Party Gamingule suht kellad kui keegi võidab selle (sama lugu nagu "Slumdog Millionaire"s või "The Deal").


Ma arvan, et Partyl on kellad, kui võidetakse neid royaleid tohutult! Ma olen päris kindel, et neil selle promo garanteeritud rahahunnik on tehtud väga-väga halva tsenaariumi peale - et royaleid hititakse nagu muda.

kilu6
11.03.09, 22:37
Siiski saab ka muude käte eest. Mu meelest on ka sel puhul tegu üsna nõrga promoga, ei innusta küll seal mängima.
Aga ma arvan, et Party pole küll huvitatud, et tuleks mõni suurem auhind välja anda, nende 2008 aasta kogu PartyGamingu (sh kasiino) puhaskasum oli ainult $24M.

See tõenäosus, et Royal tuleb välja maksta, on küll väiksem kui 50% ma arvan. Samuti usun, et lisareiki selle promoga (rake mängijatelt, kes selle promo pärast Partys mängima hakkavad)saavad nad ka kõvasti vähem, kui $1M.

----
http://www.partypoker.com/news/items/mdh.html
What could I win?
See the prize structure here:

Poker Hands Description of hand Cash prize paid
Royal flush A, K, Q, J, 10 of the same suit. $1 million
Straight flush Five cards of the same suit in sequence. $5,000
Four of a kind Four cards of the same rank. $1,000
Full house Three of a kind, plus a pair. $250
Flush Five cards of the same suit. $100
Straight Five cards in sequence (ace can be low or high). $50
Three of a kind Three cards of the same rank. $25
Two pair Two pairs, each of different rank. $10
Pair A pair. $5

qbj0hn
20.03.09, 23:51
Tra kui siuksed haiged(head m6ttes) kampaaniad on igalpool siis paneb m6tlema.On siin foorumis yx mees kes saab 8elda,et ta t2nu mingile moodustatud k2ele kuskil saidil promo käigus saanud ütleme 100k$ nagu need promod ytlevad.V6i kasv6i 1k$

ranka
21.03.09, 12:54
Tra kui siuksed haiged(head m6ttes) kampaaniad on igalpool siis paneb m6tlema.On siin foorumis yx mees kes saab 8elda,et ta t2nu mingile moodustatud k2ele kuskil saidil promo käigus saanud ütleme 100k$ nagu need promod ytlevad.V6i kasv6i 1k$


Peokunn said BBJ-iga aga see ei ole päris see.

Üldiselt need suured promod on mõttetud ja liialt long shot promod ning eluaajast võib jääda väheks, et ühegi ampsu saada. Parem jahtida väiksemaid promosid ja nii koguda sentidega oma million kokku. Overlayga turniirid, head boonused (kohe meenub kunagine nordicbeti promo, kus 5000 raked handi eest said $450).

pohmakas
27.03.09, 00:26
No mulle on nad midagi tilgutanud juba. Päris iga päev NL4-s dongates kahte kätt lahti ei saa, aga siiski mingit raha on tulnud:
Number of cards accumulated to date: 71
Number of poker hands completed to date: 14
Total amount won to date: $ 50

Kõige suurem asi millele 14 käest pihta olen saanud, on 2 paari! juhhei jõmmu!

Aga see promo kestab muidu 27 märtsini. Ehk tänaseni. Persse peab veel veidi donkama siis.

Gambler
27.03.09, 00:56
Ega jah oleks palju oodata,et iga 10nes käsi oleks Royal ;D
ise ma sain esimese 6 käega koguni 2 rida, midagi veel nii et lambi
120 taala, järgneva 25 käega aga siis mingi 100kond taalakest.
Royalist on asi ikka kaugel olnud ;D

Ning ei viitsi uut topicut teha, Partys algab 1 aprillist uus promo Gladiaator,
mis kestab 25nda aprililni ja asja mõte siis igapäevases punktide kogumises
kel huvi piilugu Party kodulehte http://www.partypoker.com/news/items/gladiator.html

ESTPatrick
29.03.09, 19:29
Ega jah oleks palju oodata,et iga 10nes käsi oleks Royal ;D
ise ma sain esimese 6 käega koguni 2 rida, midagi veel nii et lambi
120 taala, järgneva 25 käega aga siis mingi 100kond taalakest.
Royalist on asi ikka kaugel olnud ;D

Ning ei viitsi uut topicut teha, Partys algab 1 aprillist uus promo Gladiaator,
mis kestab 25nda aprililni ja asja mõte siis igapäevases punktide kogumises
kel huvi piilugu Party kodulehte http://www.partypoker.com/news/items/gladiator.html




lihtsalt uudishimust, kas partys on mingi rakeback või puntid rahaks vahetamise võimalus ka?

ok2aa
30.03.09, 09:58
lihtsalt uudishimust, kas partys on mingi rakeback või puntid rahaks vahetamise võimalus ka?


ametlikult rakebacki pole aga tegelikult on seda võimalik saada.

lambiain
30.03.09, 11:05
oskab keegi selle partypokeri rakebacki kohta midagi kommenteerida? mis tingimustel saab? kellele antakse? palju selleks mängima peab?

Gambler
21.04.09, 02:08
Party poest on kõige mõistlikum asi osta 3000$ boonus, mis maksab 30 000 punkti.
Vabastamiseks on vajalik siis 15 000 punkti teenimine.
Boonus vabastatakse 10nes osas ja aega mängimiseks on 180 päeva.
See boonus peaks olema saadaval Palladium klubi liikmetele, kelleks saab igaüks kes kuus 5000 pointsi mängib.

vsiu100
21.04.09, 09:50
kuidas, kui kergesti punktid tulevad?

vennike
21.04.09, 10:19
kuidas, kui kergesti punktid tulevad?


ise olen seal vahel harva toginud, kui pokerstrategyst midagi jälle tilgub, suht aeglaselt tuleb neid punne -
https://secure.partyaccount.com/pc/pc_details_earnpoints.do

Gambler
21.04.09, 16:24
Partys jah punktide saamiseks peab taguma NL100 ja kõrgemal.
Texas full ringis on peamine tegevus NL100, NL 200 on juba päris
palju punktiroboteid ja pole harvad sellised lauad, kus average pot on 4
ja mängijaid flopis protsent on 2. NL 400 tekib laudu vähe ja harva on need head.
Shordis käib peamine tegevus, laudu on piisavalt. Ise olen toksinud natuke seal
kuni Nl 400ni ja nii harva kui ka shorti mängin, siis eriti raske seal see mäng ei ole.
Aga vist Krayzie oli see inimene, kes seal pidevalt toksib, nii et kui tal mahti ja viitsimist,
siis võib shordi elukest natuke täpsemalt kirjeldada.

Ja tulevikku kiigates usun, et kõigl tasuks mõelda shordi õppimise peale, sest paistab saavat
see tulevikus kõige popimaks mänguks.