PDA

View Full Version : Mure FullTilt'iga



kr2su
10.03.09, 13:45
Hello Egert,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

After a thorough investigation, we have determined that you are closely associated with players who are guilty of fraudulent activity on Full Tilt Poker.

We have determined you are associated with the player due to one or more of the following parameters:

*Accounts have logged in from the same computer/IP address.
*Transfer of funds between both accounts.
*Similar information on accounts.
*Shared payment processors.

For security and privacy reasons, we are unable to release the names of the associated fraudulent players.

Full Tilt Poker has zero tolerance for fraudulent activity. To protect our players and maintain the security of our site, we have permanently closed your account.

Sincerely,

Larry N
Full Tilt Poker Support

Mure nimelt selles, et kas kellelgi on sarnast mure ette tulnud. Ise ma ei tea, et oleksin mingis petuskeemis osalenud. Küll aga arvavad ninad FT's niimoodi. Ise kahtlustan, et nad ehk kahtlustavad sellepärast, et kasutan ühika IP'd (aga minuarust siin vähemalt üks kuni mitu mängijat). See on muidugi ebareaalne põhjus, et minu arvutist üle ühe konto loginud on. Käsi püsti, kes kunagi pole teisest arvutist sisse loginud või kellel pole mõni tuttav arvutit kasutanud logimiseks? ???

Küsimus, et kas on üldse mõtet jaurata selle supportiga seal ja kas sel ka tulemust oleks? Sest minuarust sellistel puhkudel on ju klausel, et "decisions cannot be changed in retrospective."

Ootan asjalikke nõuandeid või kasvõi saatusekaaslasi ning nende mõtteid?

krayzie
10.03.09, 13:53
On keegi sinu arvutist ftp'sse sisse loginud? Oled ise multiaccountinud? Täiesti ilma põhjuseta nad kontosi kinni ei pane.

lenC
10.03.09, 14:15
Räägi ära nagu asi on, kui pole midagi valesti teinud. Samas natuke raske uskuda, kuna olen oma vennaga FTP-s pidevalt ühe IP alt sees olnud ja oleme omavahel raha vahetanud - meid eristab eesnimi/elukoht/mail jnejne, seega "*Similar information on accounts." on ju suhteliselt võimatu ka sinul? Samas meil vennaga võib olla see case, et vaadatakse, et üks on NL100-s ja teine NL5-s, et vaevalt mingi scam käib :D

kr2su
10.03.09, 14:46
Ei ole multiaccountinud. minu arvutist on sõber mõne korra sisse logind küll. similar information? wtf? võimalik, et ühikaelanikud on mitmekesti omale selle adre pand, aga pole nagu kuulnd, et massiline blokk käib.

vaatan, mis nad mu kirjale vastavad.

Tigrano
10.03.09, 15:44
Kõige huvitavam, et vastus on ka vinge, vali saja asja vahel, mis võib olla. Oleks normaalne, kui öeldud konkreetselt, et suletud kuna: *Accounts have logged in from the same computer/IP address. või mingi teine põhjus, mille tõttu reaalselt ka account kinni pandi.

akristjan
10.03.09, 17:05
Kõige naljakam ongi see, et nad võivad tegelikult accoundi kinni panna and theres nothing you can do about it...

kr2su
10.03.09, 17:55
Kõige naljakam ongi see, et nad võivad tegelikult accoundi kinni panna and theres nothing you can do about it...


No b... Rahast on ehk kahju mis sinna kontole jäi. Kirjutasin neile nüüd lõpuks kirja, kus uurisin täpsemalt et mis värk ja seletasin oma mitteseotust igasuguse petutegevusega. Samuti kirjutasin neile IP murega + lisasin, et olen valmis võtma legal actioni :D

vaatame, mis nad kirjutavad.

PS. Endiselt pole saatusekaaslasi ?

marguzz22
11.03.09, 08:26
Niisama nad kontosid kinni ei pane jah. MUl endal oli ka kaks accounti aga 1ele polnud raha kandnud ja lasin selle kustutada nüüd kõik ok.

raaids
17.04.09, 03:06
Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin...
et tahaks teha Fulltilti omale kasutaja, aga sooviks ka rakebacki saada fulltiltrakebacki kaudu liitudes.
Aga samas tahaks ka seda pokerstrategy 50$ boonust saada uutele kasutajatele aga siis peab vist nende lehe kaudu liituma, et kas mignit võimalust ei ole et saaksin pokerstrategy lehel quizi ära teha ja 50$ saada ja samas ka hakata rakebacki saama?

lenC
17.04.09, 03:13
Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin...
et tahaks teha Fulltilti omale kasutaja, aga sooviks ka rakebacki saada fulltiltrakebacki kaudu liitudes.
Aga samas tahaks ka seda pokerstrategy 50$ boonust saada uutele kasutajatele aga siis peab vist nende lehe kaudu liituma, et kas mignit võimalust ei ole et saaksin pokerstrategy lehel quizi ära teha ja 50$ saada ja samas ka hakata rakebacki saama?

lühidalt: ei

FTP-d ma soovitan siis, kui sul on $600 deponeerida, et maksimaalselt kasutada depo-boonust.

Kui liitud läbi PS-i, siis sa tõenäoliselt kunagi tugevalt kahetsed seda, et sul RB-i pole. Go with FTR, aga tea, et neil on mingi nõue, et peab kuu/3-e kuu/6-e kuu(ei tea täpselt:( ) jookusul depositi tegema või sind kriipsutatakse maha.

hugeego
17.04.09, 08:25
lühidalt: ei

FTP-d ma soovitan siis, kui sul on $600 deponeerida, et maksimaalselt kasutada depo-boonust.

Kui liitud läbi PS-i, siis sa tõenäoliselt kunagi tugevalt kahetsed seda, et sul RB-i pole. Go with FTR, aga tea, et neil on mingi nõue, et peab kuu/3-e kuu/6-e kuu(ei tea täpselt:( ) jookusul depositi tegema või sind kriipsutatakse maha.


Umm, pokerstrategyl on rakeback! Iga reede ju maksavad vms...

Maheaatom
17.04.09, 09:58
Kui sul on see $600 olemas esimese deposiidi jaoks, siis on PS long termis ikkagi kehv diil, kuna saad boonust vaid $100 (pluss see esimene $50) ning enne kui mingit rakebacki üldse saama hakkad, pead selle raha makstud reigina tagasi teenima. Boonuse mängimine tähendab peaaegu alati suuremat tinglikku rakebacki kui otsene rakeback (ning FT ei ole erand). PS tasub imo ära siis kui oled täiesti pennitu või väga väikese bankrolliga, kuid minu arust peaks selleks, et Full Tilti üldse grindima minna, olema kogutud mujalt (kasvõi näiteks Triobetist) juba arvestatav bankroll.

Kordan üle ka vana tõe, et mängija saab valida ainult ühe affiliate pokkeritoaga liitumisel (ja tõepoolest on peaaegu alati läbi affiliate liitumine mängija jaoks kasulik). Kui aga hakkate susserdama - liitute läbi ühe lingi, kasutate teise affi koode, proovite mängu tuua ka refer-a-friendi jms., võib juhtuda see, et jääte kõigest ilma. Affiliate valik peaks olema sügavalt läbimõeldud ning pikalt kaalutletud tegevus ning päris lampi ei soovita seda teha. Ei tee paha ka saata affiliate´le päring selle kohta, mida head nad pakuvad ning miks peaks läbi nende liituma. Vastusest näed ära teenusepakkuja usaldusväärsuse ning selle, kuivõrd ollakse ainust kui kliendist üldse huvitatud ("moneymachine-affiliate" nendele päringutele päris kindlasti ei vasta).

raaids
17.04.09, 12:31
aga kas seal on migni piir ka millest alates pokerstrategy seda rakebacki iga nädal maksab? näiteks trios oli 100$ kuus miinimum.

lenC
17.04.09, 12:32
aga kas seal on migni piir ka millest alates pokerstrategy seda rakebacki iga nädal maksab? näiteks trios oli 100$ kuus miinimum.

Ma eeldan, et see on igal affiliatel erinev ja pead ise uurima.

Provoker
17.04.09, 14:36
aga kas seal on migni piir ka millest alates pokerstrategy seda rakebacki iga nädal maksab? näiteks trios oli 100$ kuus miinimum.


trios on rakeback 2 korda kuus ning 15 päevaga peab olema vähemalt 100 taalamakstud. Mikrolauas mängides läheb selleks u 18 000 kätt vaja.

ranka
17.04.09, 14:42
Tegelikult ma ei saa aru, miks kõik algajad ronivad kõige raskematesse tubadesse. FTP ja PokerStars (vist ka Party) on rohkem mõeldud mängijatele, kes mängivad paljudes laudades ja suuri limiite, sest siis on neil mängude valik hea ja soft on ka mõnna. Sama kehtib ka turniiri/SNG mängijate kohta.

Algajal mängib väikseid limiite, mida leidub absoluutselt igas pokkeritoas, samuti mängib vähestel laudadel, et õppida korralikult mängu. Siis on mõtekam mängida kuskil võrgustikus, sest nende boonused, rakeback ja muud eri kampaaniad on algajatele kindlalt kasulikumad, saate nii oma väheseid kogemusi taandada boonustega ja samas nii kiiremini bankrolli kasvatada.

Kõige ohutumaks valikuks on alati MicroGaming (TrioBet näiteks), kuna seal ei ole affiliate linke, boonuste vabastamisel ei võeta midagi rakebackist maha ja väikestele meestele on väga palju odavaid turniirie - Ranking liiga, SNG ranking, freerollid, $5 reedene bounty turniir jms.

vennike
17.04.09, 15:09
4-tableda on booooring.. tileda on elusitt 22" moluga, peale poolt tundi on silmad valusad ja cascade mode unibetis on muidugi väga pekkis, loobib aknais siia ja sinna, nii et ei saa muhvigi aru. ma enne ei arvanud PSst suurt midagi, aga peale ESTPatricku videode vaatamist ma muule enam ei mõtlegi.

vapsik
17.04.09, 18:01
Tegelikult ma ei saa aru, miks kõik algajad ronivad kõige raskematesse tubadesse. FTP ja PokerStars (vist ka Party) on rohkem mõeldud mängijatele, kes mängivad paljudes laudades ja suuri limiite, sest siis on neil mängude valik hea ja soft on ka mõnna. Sama kehtib ka turniiri/SNG mängijate kohta.

Algajal mängib väikseid limiite, mida leidub absoluutselt igas pokkeritoas, samuti mängib vähestel laudadel, et õppida korralikult mängu. Siis on mõtekam mängida kuskil võrgustikus, sest nende boonused, rakeback ja muud eri kampaaniad on algajatele kindlalt kasulikumad, saate nii oma väheseid kogemusi taandada boonustega ja samas nii kiiremini bankrolli kasvatada.

Kõige ohutumaks valikuks on alati MicroGaming (TrioBet näiteks), kuna seal ei ole affiliate linke, boonuste vabastamisel ei võeta midagi rakebackist maha ja väikestele meestele on väga palju odavaid turniirie - Ranking liiga, SNG ranking, freerollid, $5 reedene bounty turniir jms.


Mina isiklikult mängin softi pärast PS-is ning hetkel on see minu jaoks rohkem väärt kui boonused ja muuda tilinad.

alaska
17.04.09, 18:09
aga kas seal on migni piir ka millest alates pokerstrategy seda rakebacki iga nädal maksab? näiteks trios oli 100$ kuus miinimum.


Ei ole piiri, mul tulid viimati mõned usa sendid ainult.

raaids
23.04.09, 21:06
kas keegi oskab öelda kui kaua võtab aega väljamakse full tildi kontolt ühispanka?

ment52
23.04.09, 22:05
kas keegi oskab öelda kui kaua võtab aega väljamakse full tildi kontolt ühispanka?

Mul tuli hansapanka 1 tööpäevaga aasta alguses.

raaids
24.04.09, 04:28
okeei selge.
Aga miinimum väljamakse on 50$ nagu ma aru saan?
Ja siis veel sellest ma ei saand ka õieti aru et kui ma liitusin tildiga pokerstrategy lingi kaudu ja sain sealt selle 50$ algatuseks, et kas ma siis hakkan automaatselt ka rakebacki saama või pean selleks veel midagi eraldi tegema.

Marks111
24.04.09, 10:45
saad automaadselt rakebacki

raaids
25.04.09, 10:31
aga see reede ma ei sanud midagi kuigi mängisin see nädal paar päevav
või kas niikaua ei saa kuni boonust lahti mängin?

Rage
05.05.09, 11:08
FTP'sse saab sisse kanda MB kaudu? või näiteks SEBist otse kanda? krediitkaarti ei tahaks kasutada:-/

vapsik
05.05.09, 11:47
FTP'sse saab sisse kanda MB kaudu? või näiteks SEBist otse kanda? krediitkaarti ei tahaks kasutada:-/


Mõlemaga saab.

metsnik
05.05.09, 12:32
ranka, ma ei ole küll mingi eriline ütleja, aga minu katsetused Triobeti ning PokerStarsi NL100 ja NL200 tubades viitavad küll sellele, et agromad (ja seeläbi minule mittesobivamad ja tugevamatena tunduvad vastased) on justnimelt Trios. Mulle meeldib ise keskmiselt agro olla ja teisi sellega domineerida. Boonused jms on jah Trios paremad, eriti algajale.

Maheaatom
05.05.09, 12:54
Minu hinnagul ongi väiksemates pokkeritubades kõrgemad lauad tugevama keskmise tasemega, kuna mängijate valik on väiksem ning kes juba niikaugele on jõudnud, on üldjuhul ka väga hea mängijad. Nii on Eesti keskmine pokkerimängija ka tasemelt parem kui USA keskmine pokkerimängija, kuid maailma tugevaimad (ja võimalik, et ka kõige kehvemad) mängijad on siiski ameeriklased.

Nii on Full Tildis ja Starsis tõenäoline, et enamus sinu vastastest on väga kõvasid pokkerihaid, kuid sinna sekka võib palju suurema tõenäosusega ka kalakesi sekka ujuda. Triobetis on kalakeste kohtamise tõenäosus imo palju väiksem.

Tigrano
05.05.09, 13:12
Asjal on iva sees, sest nl100 Ongames tean juba lühikese ajaga kõiki regulare nimepidi ;D (suht üks seltskond) NL200 kus vähem laudu on samad nimed suht tihti ja kõrgemal läheb asi järjest hullemaks.

Samas Starsis nii palju mängijaid, et nii kähku küll kõiki regulare meelde ei suuda jätta.

ranka
05.05.09, 19:52
ranka, ma ei ole küll mingi eriline ütleja, aga minu katsetused Triobeti ning PokerStarsi NL100 ja NL200 tubades viitavad küll sellele, et agromad (ja seeläbi minule mittesobivamad ja tugevamatena tunduvad vastased) on justnimelt Trios. Mulle meeldib ise keskmiselt agro olla ja teisi sellega domineerida. Boonused jms on jah Trios paremad, eriti algajale.


Jooksutasin kiiruga läbi kaks HEM'i reporti ning statistika peaks rääkima enda eest:
a) Kõik 100NL mängijad, kes on mänginud minuga koos kui rohkem kätt ja tulemused
[x] PokerStars -> 535 mängijat, keskmine postflop agressioon: 3.04 (VPIP: 13.7, PFR: 8.9)
[x] Prima -> 2169 mängijat, keskmine postflop agressioon: 2.04 (VPIP: 20.2, PFR: 5.8)

b) Absoluutselt kõik 100NL mängijad
[x] PokerStars -> 35,017 mängijat, keskmine postflop agressioon: 2.26 (VPIP: 20.3, PFR: 8.9)
[x] Prima -> 12,575 mängijat, keskmine postflop agressioon: 1.88 (VPIP: 24.4, PFR: 6.7)

Nagu näha mõlemad filtrit näitavad, et PokerStarsi mängud on tunduvalt agresiivsemad nii postflopis kui ka preflopis ning regularid (kes on mänginud üle 1000 käe) on tudnuvalt tightimat ja VÄGA PALJU agresiivsemad, kui Prima regularid.

Full Tilt Pokkeris pole mänginud.

ok2aa
06.05.09, 09:50
Minu hinnagul ongi väiksemates pokkeritubades kõrgemad lauad tugevama keskmise tasemega, kuna mängijate valik on väiksem ning kes juba niikaugele on jõudnud, on üldjuhul ka väga hea mängijad. Nii on Eesti keskmine pokkerimängija ka tasemelt parem kui USA keskmine pokkerimängija, kuid maailma tugevaimad (ja võimalik, et ka kõige kehvemad) mängijad on siiski ameeriklased.

Nii on Full Tildis ja Starsis tõenäoline, et enamus sinu vastastest on väga kõvasid pokkerihaid, kuid sinna sekka võib palju suurema tõenäosusega ka kalakesi sekka ujuda. Triobetis on kalakeste kohtamise tõenäosus imo palju väiksem.


need lambisaitide regularid on ise dongid, kes starsis paar taset allpool suudaksid breakeven mängu näidata. kindlalt on prima ja ongame kõvasti fishisemad kui stars ja FT.

tdx
07.05.09, 08:40
Võin samuti confirmida, et Prima NL100 tase < FTP NL 100 tase, dynaamika ka veits teine. (preflop passiivne etc)

Rage
23.05.09, 00:10
HEM näitab et ma olen FTPs raket $100 genereerinud.. raketherake näitab et $45.. millest selline vahe???

kas äkki deposiidi boonus arvutatakse rakest maha?

lenC
23.05.09, 00:13
HEM näitab et ma olen FTPs raket $100 genereerinud.. raketherake näitab et $45.. millest selline vahe???

kas äkki deposiidi boonus arvutatakse rakest maha?

reeglina boonust ja rakebacki korraga tõesti ei saa, kindlamalt oskab Maheaatom või keegi rääkida.

Tigrano
23.05.09, 00:34
HEM näitab et ma olen FTPs raket $100 genereerinud.. raketherake näitab et $45.. millest selline vahe???

kas äkki deposiidi boonus arvutatakse rakest maha?


HEMi rake näidud valetavad alati. Vähemalt Ongames paneb HEM täiega juurde kuskilt.

ment52
23.05.09, 01:55
Su vabastatud boonus lahutatakse makstud rakest maha, rakebacki makstakse ülejäänust.

Rage
23.05.09, 08:22
Su vabastatud boonus lahutatakse makstud rakest maha, rakebacki makstakse ülejäänust.
jep.. arvud klapivad.. jõudsin ka samale järeldusele..

Maheaatom
23.05.09, 11:50
See, et rakebackist boonused maha võetakse on üldiselt standard pea kõikides pokkeritubades (kus üldse rb saab) vahendajast sõltumata. Full Tildis võetakse "poes" tehtud ostud samuti maha, aga mängija jaoks üsna hea kursiga. Küll meenub ka üks positiiven erand - vana Crypto, kus ei võetud rakebacki boonustest maha (ja boonused olid niigi üsna korralikud). 2004-2005 aastal mängides oli rakeback julgelt üle 100%.

ranka
23.05.09, 12:06
See, et rakebackist boonused maha võetakse on üldiselt standard pea kõikides pokkeritubades (kus üldse rb saab) vahendajast sõltumata. Full Tildis võetakse "poes" tehtud ostud samuti maha, aga mängija jaoks üsna hea kursiga. Küll meenub ka üks positiiven erand - vana Crypto, kus ei võetud rakebacki boonustest maha (ja boonused olid niigi üsna korralikud). 2004-2005 aastal mängides oli rakeback julgelt üle 100%.


Primast ei võeta ka sentigi rakebackist, olenemata, mis boonuseid sa saad.

Rage
26.05.09, 23:51
grr.. kuskohast ma FTP's saan seda kuupäeva vms muuta.. et HEMis normaalselt näitaks sesse? räigelt tilti ajab see teema juba.:-(

er1k
27.05.09, 00:07
grr.. kuskohast ma FTP's saan seda kuupäeva vms muuta.. et HEMis normaalselt näitaks sesse? räigelt tilti ajab see teema juba.:-(

Hetkel ei olegi võimalik, minu teada.

OT: Kõigil kellele ei meeldi Fulltildi lobby, siis see script peaks teile meeldima.

http://www.overcards.com/wiki/moin.cgi/FullTiltCustomLobby

http://img90.imageshack.us/img90/1060/ftcustomlobbyv02xh0.png

Rage
27.05.09, 00:40
Hetkel ei olegi võimalik, minu teada.
odoot.. teistel ka sama mure FTP ja HEMiga?

Rage
29.05.09, 09:16
grr.. kuskohast ma FTP's saan seda kuupäeva vms muuta.. et HEMis normaalselt näitaks sesse? räigelt tilti ajab see teema juba.:-(
ehk mure ikka üleval.. 6h ajavahe handhistorys..

p.s. kuidas ma neid *.ahk scriptifaile jooksutan?

ment52
29.05.09, 10:21
ehk mure ikka üleval.. 6h ajavahe handhistorys..

p.s. kuidas ma neid *.ahk scriptifaile jooksutan?

http://www.autohotkey.com/
Sellega teed scripti exe-ks.

LuuK
29.05.09, 14:46
odoot.. teistel ka sama mure FTP ja HEMiga?


kui muudad hemist päeva alguse ära, see ei tee asja paremaks?

Rage
29.05.09, 15:10
kui muudad hemist päeva alguse ära, see ei tee asja paremaks?
nope.. seda enam et ma mängin kahes kohas korraga

arvamusliider
29.05.09, 17:06
Hetkel ei olegi võimalik, minu teada.

OT: Kõigil kellele ei meeldi Fulltildi lobby, siis see script peaks teile meeldima.

http://www.overcards.com/wiki/moin.cgi/FullTiltCustomLobby

http://img90.imageshack.us/img90/1060/ftcustomlobbyv02xh0.png



Toimib see script hästi? Ja ega FTPga mingisugust konflikti selle programmijupiga ei teki ning ega keegi hiljem accounti tühjaks ei tee? Sellisel juhul võtan raudselt kasutusse.

Rage
31.05.09, 01:59
mhm.. kas selles custom FTP lobbyst peaks otse ka saama laudu lahti võtta? ma topeltclickin, aga midgai ei juhtu:-(

er1k
31.05.09, 09:44
Toimib see script hästi? Ja ega FTPga mingisugust konflikti selle programmijupiga ei teki ning ega keegi hiljem accounti tühjaks ei tee? Sellisel juhul võtan raudselt kasutusse.


Minul toimib hästi, vahepeal freezib mõneks sekundiks, aga siis laseb ilusti edasi.
Ei usu, et mingi konflikt on, kui kardad, siis võid .ahk-i muuta korra .txt-ks ja siis vaadata ega mingit imelikku koodiridu pole sise kirjutatud.




mhm.. kas selles custom FTP lobbyst peaks otse ka saama laudu lahti võtta? ma topeltclickin, aga midgai ei juhtu:-(


Custom lobbyst mina igatahes saan topeltclickiga laua lahti.


A ja paremaks ülevaateks laudatest tasuks kindlasti FTPs panna linnuke Full Tables ette, siis custom lobby näitab neid ka.

leho57
02.06.09, 12:55
see teema on siin päris OT'ks kiskunud kuid siiski väljendan enda arvamust ka trio rakebacki kohta. See, et kuus 2 korda makstakse on mängija jaoks küll nati halb. kui väikeseid limiite taod, ma mõtlen.
on veel kohti peale sensationi kus saab rakebacki ja sign-up'i korraga? kas trios toimib ka see?

Rage
02.06.09, 13:09
see custom lobby on suht mõistlik jah.. kui ta raip aint ei hanguks pidevalt uue laua avamisel, ma olen hakanud harrastama seda, et sealt märgin laua ära, aga laua van FTP enda lobby kaudu, siis ei hanguta masinat..

enivei.. mul ikka see handhistory kellaaja probleem üleval:-(

masterpuppet
02.06.09, 16:11
Pole mina sellele lahendust leidnud ja ilmselt ei ole ka. Teen alati kiired arvutused ja õige aeg käes. :)