PDA

View Full Version : 50NL vs passiivne station



pastilaa
16.12.11, 07:23
Vastane seni AF0,8 ja note, et tõmmetega passiivne. seni isegi TPGK on ta ainult callinud cbete ja pigem minbetinud selliste enamvähem kätega. Esmapilgul lihtne spot, aga?:

OnGame - $0.50 NL (2 max) - Holdem - 2 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

SB: $59.67
Hero (BB): $68.82

SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has K:club: Q:club:

SB calls $0.25, Hero raises to $2.00, SB calls $1.50

Flop: ($4.00, 2 players) 5:club: 2:club: Q:diamond:
Hero bets $3.00, SB calls $3.00

Turn: ($10.00, 2 players) 6:heart:
Hero bets $7.50, SB raises to $25.00

ranka
16.12.11, 09:14
Sul on 30% equityt kui ta kunagi ei bluffi ning turni raiseb rangega: iga kaks paari, iga set, KK+. Kuna QQ, KK, AA saad pre ja flopi actionile vähemaks tõmmata, samuti flopatud kahte paari raiseks miski ajast ning teevad vahetvahel passiivitartid ka rumalusi siis su equity tõuseb.

Ma calliksin, kui riverdad masti või kaks paari siis donkshove, kui ei siis check-calli. Nii saad maksimumi bluffidelt ja kaotad miinimui paremale käele, sest teinekord nad checkivad tugevama käe järgi, eriti kui tuleb neljas rea kaart.

Kindlama readi tekkimisel - kui oled 100% kindel, et ta raise siin alla 2paari siis foldiksin. Näiteks KQ ilma mastitõmbeta on mul siin snap-fold, samuti väiksed 2 paari, ülepaar.

EDIT: betsizing on OK kui vastane ei foldi. Kui on näidanud foldimist flopis siis beti väiksemalt või checki, et ta hitiks paari. flop on olemuselt kuiv ja ei hiti ta limp/call range.

pastilaa
16.12.11, 09:58
Väga hea. Ma mõtlesin juba, et ma päris pehme vend, et siin foldile üldse mõtlema hakkasin. Ty!

Codecci
16.12.11, 11:05
Ma panin ta rangeks kõik setid peale QQ, kõik 2 paari combod, 43 'ga read ja meie equity on sel juhul ~ 29%. Implied oddse arvestamata on meil siin callimiseks vaja ka ~ 29% equityt. Aga riverit on meil imo üsna lihtne mängida perfektselt - kui improveme siis shoveme, kui ei improve siis check/foldime.

Codecci
16.12.11, 11:08
Kindlama readi tekkimisel - kui oled 100% kindel, et ta raise siin alla 2paari siis foldiksin.
Ei ole nõus. Callida ja river donkshoveda kui improved on palju parem isegi kindla readi puhul.

Edit: btw, ma ise ei kasuta sellist stati nagu AF, te kes kasutate/aru saate sellest, viitsiksite selgitada mis see endast kujutab täpsemalt?

timz0333
16.12.11, 11:18
Kirjuta chatti midagi sellist. "U should minrais turn, looks more bluffy and i can jam with K2o". Riveril kui ei improve peab ägisedes foldima ja säästame pool stacki.

pastilaa
16.12.11, 11:32
Edit: btw, ma ise ei kasuta sellist stati nagu AF, te kes kasutate/aru saate sellest, viitsiksite selgitada mis see endast kujutab täpsemalt?

Sul võib täitsa õigus olla, et AFq oleks kergem jälgida HUs üldiselt, kuna AF ei arvesta näiteks c-f. Samas passiivsemate/tightimate vastaste puhul on ka sellel just oma eelis, sest AF on keskendunud olukorrale, kus vastasel on reaalne käsi millega ta jätkata plaanib. AF eeldab, et c-f olukordi hindame lisaks ise niikuinii juurde.

Ilmselt mu suhtumine AF-i pole kõige pädevam, aga umbes sedasi AFi kasutan.

Codecci
16.12.11, 11:46
Ma ei kasuta nt ühtegi AF statsi, ainult cbette, fold to cbette, flopi C/R. Võib-olla see minu leak, HUD-i maniakk olen küll muidu.

Kloonike
16.12.11, 12:03
Ma panin ta rangeks kõik setid peale QQ, kõik 2 paari combod, 43 'ga read ja meie equity on sel juhul ~ 29%. Implied oddse arvestamata on meil siin callimiseks vaja ka ~ 29% equityt. Aga riverit on meil imo üsna lihtne mängida perfektselt - kui improveme siis shoveme, kui ei improve siis check/foldime.

Hea plaan.

Ei ole mõtet ennast leveldama hakata, et ta ranges blufid on. Passiivse mängija standard plaan ongi enne raha potti panemist(enda initsiatiivil) suur käsi hittida.

ranka
16.12.11, 13:06
Ei ole nõus. Callida ja river donkshoveda kui improved on palju parem isegi kindla readi puhul.

Edit: btw, ma ise ei kasuta sellist stati nagu AF, te kes kasutate/aru saate sellest, viitsiksite selgitada mis see endast kujutab täpsemalt?

Eksisin, sul õigus. Inimesed ei ole perfektsed.

AF ja AFq puhul ei tasuks seda võtta päris 1:1 ning jälgida ka mängu. Kui sina ainult betid, raised ja möllad siis vastane muutubki passiivsemaks ja vastupidi. Jälgige mõni match oma AF või AFq statti.

Kui vastas on agro-maniakk siis teie AFq ja AF on low, mis on õige - annate talle nööri poomiseks. Kui vastas on callingstation siis teie AF ja AFq on high - Te betite ise, et valuet saada.

Sama on ka fishide puhul. Ärge cbettide ja checkige järgi ning nad stabivad igat turni/riverit ning nende AF tõuseb, cbettide palju siis nad check-callivad või foldivad rohkem ning AF ja AFq langeb.