Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 96
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    PokkeriProd Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    1. jaanuar 2012 - 31. jaanuar 2012 toimub saja eurone motivatsiooni «kihlvedu» 120 tunni pokkeri peale. Kõik kasutajad, kes osalevad väljakutses ja lõpetavad selle edukalt saavad oma algse €100 tagasi. Lisaks edukate lõpetajate vahel jagatakse «katkestajate» raha võrdselt.

    Info:

    OSALUSTASU: Kes on huvitatud osalema siis palun kanda €100 (sada eurot) «ranka» pangakontole: 10010337038013 RAINER ROOMET (SEB). Selgitusse märkida oma foorumi kasutajanimi. Pärast ülekande sooritamist lisada kommentaar siia teemasse.

    KEDA LOETAKSE OSALEJAKS: Osalejateks loetakse kasutajaid, kelle rahad laekusid eelmainitud kontole hiljemalt 31. detsember 23:59:59, 2011.

    LOOBUMINE: Osalemisest loobumiseks peab kasutaja kirjutama üheselt mõistetava kommentaari siia teemasse (NÄITEKS: Soovin loobuda osalemast, palun kanda osalustasu tagasi minu kontole). Loobumissoovist tuleb anda teada ENNE 31. detsember 23:59:59 2011. Pärast mainitud daatumi möödumist võistlusest loobuda ei saa ja raha tagasi ei kanta.

    ALGUS JA LÕPP: Väljakutse algab: 1. jaanuar 00:00:00 2012 ja lõppeb 31. jaanuar 23:59:59 2012.

    VOLÜÜM: Ajavahemikul 1. jaanuar - 31. jaanuar 2012 peab iga osaleja mängima vähemalt 120 tundi pokkerit, et tema osalus loetakse edukalt lõpetatuks. Kõik osalejad, kes täidavad 120 tunni nõude saavad oma esialgse raha tagasi. Kõik osalejad, kes ei täida siis nende osalustasu jagatakse edukalt lõpetanute vahel.

    TÕESTUSED: Tõestamaks mänguaega peab iga kasutaja näitama PT3 VÕI HEM screenshoti, kus ajaline filter on seatud: Jan 01, 2012 00:00:00 - Jan 31, 2012 23:59:59

    ESITAMISE AEG: Tulemused tuleb postitada foorumisse hiljemalt 1. veebruar 23:59:59 2012. Kui tulemusi selleks ajaks ei ole siis loetakse võistleja katkestunuks. Kui 120 tundi saab täis enne 31. jaanuarit siis võite tulemused varem postitada. Teie võistlus loetakse edukaks aga rahad kantakse ikkagi alles hiljemalt 2. veebruar 23:59:59.

    TAGASIKANDMINE: Kõik, kes lõpetasid edukalt siis nendele kuuluvad rahad kantakse SAMADELE KONTODELE, kust raha tuli hiljemalt 2. veebruar, 2012 kell 23:59.

    KOHTUNIK & KONTROLL: Mistahes pettuse või sohi tegemise kahtluse korral on kasutaja «ranka» võistluse kohtunik ning talle tuleb võimaldada ligipääs HEM või PT3 andmebaasile. Kui sohi - või pettusekahtlus langeb kasutajale «ranka», siis teda kontrollivad foorumi kõik moderaatorid, kellele ta peab tagama ligipääsu HEM või PT3 andmebaasile.

    PETTUSE VÕI/JA SOHI KINNITAMINE: Kui on tõendatud, et kasutaja tegi sohki või pettis muudmoodi (näiteks võltsis screenshote) siis kasutaja loetakse katkestunuks, edaspidi ei saa ta osaleda ühelgi võistlusel ja vajadusel eemaldatakse foorumist igaveseks.

    ===
    Need on siis pisikesed reeglid. Mida veel näha ei taha: kui tunde jääb puudu siis lähete mikrosse mängima. Kas see on omamoodi petmine. Seda reeglid sisse ei kirjuta aga loodan, et kõik võtavad võistlus täie tõsidusega.

    OSALEJAD:
    1. ranka
    2. dabeat
    3. karelkorm

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Typo: Kui on tõendatud, et kasutaja tegi sohki või pettis muudmoodi (näiteks võltsis screenshote) siis kasutaja loetakse katkestunuks, edaspidi ei saa ta osaleda ühelgi võistlusel ja vajadusel eemaldatakse foorumist igavaseks.
    Edu kõigile!

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Fixed. Davaaris-davaarish, osalema.

  4. #4

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    läheks liiga locoks ära.

    /ilma tööta oleks raudselt in.
    Viimati muudetud con poolt : 21.12.11 at 23:29

  5. #5
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    kui piisavalt osalejaid (5+?) siis võiks isegi proovida. jaanuaris ka mõned päevad vaheaega :)

  6. #6
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Kui ma massmultitablen micro ja low stakes turnasid/sngsid, siis ma ei kvalifitseeru? kui HEMi andmebaasiga midagi juhtub, siis ma olen katkestanu?:)

  7. #7
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    ma osaleks kah, aga mul hem trial saab 6päeva pärast läbi vm
    mul oli licensed lowstakes hem,aga peale seda kui 2 tuli, ei saa sisse enam sinna vms

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    tundub huvitav, aga nagu con ütles siis töö kõrvalt läheks liiga pervoks ja tapaks kogu vaba aja ära......

  9. #9
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Huvi pärast lihtsalt, et miks sa MB-ga toimetada ei taha? Ei oma eesti pangakontot ja suht sucks, kui ma sellepärast osaleda ei saa :(

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Kui ma massmultitablen micro ja low stakes turnasid/sngsid, siis ma ei kvalifitseeru? kui HEMi andmebaasiga midagi juhtub, siis ma olen katkestanu?:)
    Kui micro on sinu regulaarne limiit siis muidugi kvalifitseerud. Teisele küsimusele ei oskagi nii vastata. Reeglina miskit infot ikka saab ala rakeback, punktid, käsi uuesti küsida jne.

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Huvi pärast lihtsalt, et miks sa MB-ga toimetada ei taha? Ei oma eesti pangakontot ja suht sucks, kui ma sellepärast osaleda ei saa :(
    Mul ei ole MBd.

  11. #11
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Ok, kes saaks aidata siis. Ma kellegile MB ja keegi sealt ranka pangakontole. Loodan, et vastuollu millegiga ei lähe preagu.

  12. #12

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Olen väga tõenäoliselt käsi selles projektis. Enne nö regamist aga vaatan, palju siin veel osalejaid on.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Üks asi veel. PT3 ja HEM sessiaajad peavad olema defaul või väiksema väärtusega. See tähendab, et conf failis peaks saama sessiks lugeda aja kui oled 24h eemal olnud.

  14. #14

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Kas oleks rohkem osalejaid, kui summa oleks 50$ ja saaks ka MB kanda? Ranka äkki paned väikese polli üles, enamasti need, kellel volumega probleeme, mängivad madalamal ja on vaesemad, me included.
    Üldse oleks huvitavam, kui rohkem rahvast, mitte failijate summa suurus, mida jagada pärast.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Ma võin alandada summat ka $50 peale ja MB jaoks on vaja siis kedagi usaldusväärset - näiteks sina alska.

    EDIT: väiksem summa võibki tegelt parem olla. rohkem osalejaid + rohkem loobujaid, sest $50 ei ole nii tähtis.

  16. #16

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    ma voin MBsse raha koguda ja siis selle joogirahaks teha

  17. #17

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Ma oleks käsi 50$ MB-sse, aga ei tahaks ise koguda.

  18. #18

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Ranka, miks MB accounti ei tee. Mingi põhimõtteline "mulle ei meeldi" teema v ?

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Ranka, miks MB accounti ei tee. Mingi põhimõtteline "mulle ei meeldi" teema v ?
    Olen vastanud 100x MB teemas, et MB mind lasi tuimalt üle ning pandi konto koos rahadega lukku. Otsi ja leiad üles. Hetkel kasutaja «Skrill» kaudu oleme uurinud aga vist ei tule abi ka sealt.

    Anyway alaska kas nii ei oleks mõeldav, et kogud MB-sse ja siis cashid oma kodupanka ning kannad mulle üle. MB puhul siis feed peaksid maksma MB-sse kandjad.

  20. #20
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    ma osaleks kah, aga mul hem trial saab 6päeva pärast läbi vm
    mul oli licensed lowstakes hem,aga peale seda kui 2 tuli, ei saa sisse enam sinna vms
    Võin anda kasutada oma 2st litsentsi.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES