Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38
  1. #1

    Pokkeri päevik.

    Otsustasin ka siis siia midagi kirjutada, et oleks endal rohkem motivatsiooni ja tunneks kohustust edasi minna ja paremaks saada.


    Pokkeriga olen vahelduva eduga tegelenud juba umbes 3a, esimesed 2a puudus igasugune arusaam bankroll managementist ja ega need tulemused ka just kõige paremad ei olnud. Eelmine aasta suutsin juba selgeks saada mis on bankroll management jne aga siiski kohe kuidagi ei tahtnud kolida NL10sse kui ennem olid mänginud koguaeg vähemalt NL50 ja enesekontrolli ka väga ei olnud, kui enda limiidil tuli mõni bad beat või cooler, siis kohe kõrgemale tagasi tegema ( Mis nüüd tagant järele mõeldes ei tundu kohe üldse loogilisena isegi ju, kõrgemal on tavaliselt paremad mängijad, seega peaks olema ka raskem ju. ) Ja kuna raha läks koguaeg ka kusagile mujale vaja, siis mingit NL50 bankrolli ehitamisest ei olnud juttugi. Lõpuks umbes eelmise kevade paiku oli päris korralik bankroll, et mängida isegi NL100. Aga kuna seal stabiilselt väga hästi ei läinud ja suvel on muudki teha, kui päevad otsa pokkerit mängida siis reaalsus oli see, et umbes septembriks vaatas minu 2500$ bankrolli asemel kontolt vastu 0 ( kus juures pooled käed olid mängitud kusagilt peolt tulles ja mõeldes, et vist ikka ei viitsi veel magama minna) Siis järgmise asjana jõudsin arusaamisele, et peaks mängima SNGsid, sealt oli tulnud ka päris suur osa minu bankrollist et sai NL100 mängida, suutsin 50$ kasvatada enamjaolt DONidega umbes 2 kuuga ~1000$ pealeja siis sealt poole ära tiltida ja üle jäänu välja võtta. ( Kevadel olin sama teinud tavaliste SNGdega ja ka siis tiltisin enamuse ära enda banrkollist ja võtsin ülejäänu välja ). Kuna tundus, et asjad ikka üldse ei suju pokkeriga siis tegin pärast seda väikese pausi. Aasta lõpus üritasin hakata grindima NL10 aga mitu korda lõppes asi sellega, et mingi hetk tiltisin suuremas limiidis jälle terve bankrolli ära ( mis õnneks ei olnud väga suur).

    2008 kokkuvõtteks võib öelda, et tõestasin endale, et suudan suhteliselt edukalt mängida SNGsid, ühe MTT suurem cash ainuke asi mis kohe üldse ei toiminud ja siia maani eriti ei toimi on CASH ???. Aga vähemalt kooliraha ei tulnud maksta, aastaga kokku siis ~5000$ plussi ( kogu pluss tuli ühest MTT cashist) .

    Umbes veebruari keskel tahtsin uuesti proovida ja jälle lõppes asi konto 0i tiltimisega.

    Nüüd otsustasin, et teen VIIMASE deposiidi ja rohkem ei tee, kui selle ära kaotan. Mängin aint cashi ja esialgu ainult fullringi NL10 ja Full Tiltis.

    Starting bankroll oli 200$ Praeguseks on tehtud 3 sessiooni.

    Eesmärk märtsi kuuks: Ei tilti ja olen NL10s stabiilselt võitev mängija.


    Esimene sessioon lõppes -2 Buy Ini tegelikult oli kõik suhteliselt hästi, aga paar coolerit beati tõmbasid asja miinusesse.
    Teine sessioon lõppes + 1,5 Buy Ini
    Kolmas sessioon +2.5 Buy Ini praegu siis Bankroll 220$


    Üritan siis siia võimalikult tihti postitada, kuidas läheb.


  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Pokkeri päevik.

    Nagu loeks enda donkeykarj22rist kokkuv6tet.
    Sama teema, et overall kasumis, sest on ikka hitituid neid turniire.
    Sageli on ka grindides h2sti raha tulnud, kuid siiski mingil tildihetkedel
    kannatus katkeb ja siis tulevad "fuck bankroll managemt" sessid ja j2lle
    imestan, miks nullis olen.

    Soovin sulle edu.

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeri päevik.

    Tere raidov,

    Nagu näha, siis turniiridega oled mäel ja mängid võitvalt. Nagu plaanidest näha katsud cash-i arendada, mis pole üldse paha mõte ;D Pane kindlasti rõhku kohe algusest peale bankrolli majandamisele. Alustuseks on kindlasti hea cashis jälgida Pokah loengute alt ranka preflop tabelit.

    Edu laudades ja päeviku pidamisel.

  4. #4

    Re: Pokkeri päevik.

    Tänud. Olengi üritanud ainult selle ranka preflop tabeli järgi mängida ja mitte open limpida jne aga eks ma alles arenen. Ostan endale millalgi lähitulevikus HEMi ka siis saaks natuke täpsemalt vb aru, mida parandada vaja jne. Kuigi tegelt tahaks NL10 ilma HEMita "läbi teha" aga enda mängu parandamisel kulub see ikkagi vist ära.


  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeri päevik.

    Tsitaat Algselt postitas raidov
    Tänud. Olengi üritanud ainult selle ranka preflop tabeli järgi mängida ja mitte open limpida jne aga eks ma alles arenen. Ostan endale millalgi lähitulevikus HEMi ka siis saaks natuke täpsemalt vb aru, mida parandada vaja jne. Kuigi tegelt tahaks NL10 ilma HEMita "läbi teha" aga enda mängu parandamisel kulub see ikkagi vist ära.

    Kasuta niikaua HEMI ja PT3 trackereid ja selleksajaks, kui nende triali ajad läbi, saad bankrollist ehk juba softi ostmiseks raha eraldada

  6. #6

    Re: Pokkeri päevik.

    Kasutasin HEMi nii kaua kui trial läbi sai ( kahjuks sai kogu triali aja kohta vist ainult 2-3 mängu päeva ) . PT3 ei ole veel kasutanud, eks täna enne sessiooni algust panen siis PT3 peale, et mingit infot saada enda mängu kohta.

    Mängin muidu 8 lauas korraga, seda unustasin ka ennem mainida vist. ( Ma ei tea kas multitabledes peaks bankroll ka kuidagi suurem olema? ) 8 lauda tundub mulle enda arvates täiesti ok. FR laudedega eriti.



  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeri päevik.

    Tsitaat Algselt postitas raidov
    Kasutasin HEMi nii kaua kui trial läbi sai ( kahjuks sai kogu triali aja kohta vist ainult 2-3 mängu päeva ) . PT3 ei ole veel kasutanud, eks täna enne sessiooni algust panen siis PT3 peale, et mingit infot saada enda mängu kohta.

    Mängin muidu 8 lauas korraga, seda unustasin ka ennem mainida vist. ( Ma ei tea kas multitabledes peaks bankroll ka kuidagi suurem olema? ) 8 lauda tundub mulle enda arvates täiesti ok. FR laudedega eriti.


    Sõltub kuidas ise tunned, aga kindlasti mida rohkem laudu seda suurem peaks bankroll olema. Õppimise ajal pigem võta vähem laudu ja katsu lauas toimuvat rohkem jälgida.

  8. #8

    Re: Pokkeri päevik.

    Proovin veel 8 lauaga. Kui bankroll langeb alla 150$ siis võtan laudasid vähemaks. Praegu muidu tundub, et 8 lauda on täiesti ok, et jõuaks kõike jälgida. SNGsid tegin ka tavaliselt alati 8-12 lauas. Ma usun, et laudasid vähendades tõuseks tõenäoliselt BB/100 natuke aga ma parem näen rohkem actionit Kuidagi raske on vähematele FR laudadele keskenduda, varem olen alati mänginud cashi SH ja FR on nii võimatult aeglasem. Plaan oleks siis selline, et kui ennast juba mugavamalt tunnen ja stabiilselt NL10 beadin siis, tõstaks laudade arvu veel 12 peale ja siis 16 peale. Kui üks level üles minna, siis alustaks uuesti 4jast lauast. Üles lähen tõenäoliselt alles siis kui on 600$+

    Seda laudade arvu veel juurde panemist tahaks sellepärast, et ei oleks nii, et napilt beadin NL10t vaid et oleks nii, et NL10st saab iga kell jagu ;D

  9. #9

    Re: Pokkeri päevik.

    Täna sai ka siis natuke mängitud. Kohe esimene käsi UTG AA ma raise 4xbb UTG+1 raise 8x bb 4 calli. Mõtlesin, et ei hakka enam raisema, kütsin kohe all in. 3 Calli. AA vs AK vs KQ vs 69s Ja muidugi 69s sai riveriga rea. Kohe mõni käsi hiljem KK ma BB enne mind raise 4xbb ja 2 calli, eelnevast AA käest mõjutatuna panen jälle kohe all in, see kord siis üks call näitas A9s ja riverisse kukkus äss. ja siis mõni minut hiljem 99 flop 279 rainbow flopist all in vs JJ river J. Kohe -3BI lõpetasin sessiooni siis -2BI pärast umbes 30 min mängu. Avastasin, et HEMil oli 2 viimast päeva triali perioodi ikka veel järgi, siis saan panna ka graafiku. Seda statside rida ei osanud kahjuks kuidagi salvestada.

    Statsid tulid viimase ajaga muidu sellised:
    VPIP% 16,7
    PFR% 11,4
    3bet% 5,1
    WTSD% 25,8
    W$SD% 44,9
    AGG 3,06
    Agg% 33

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeri päevik.

    Ma olen tähele pannud, et KK on parem kui sellega ei ole allin preflopis. Põhjus väga lihtne. Kui vastasel on Ax (millega callitakse üsna tihti micros) siis kasutu flopi ja turni puhul eksisteerib võimalus ka selleks, et ta oma käe minema viskab kui midagi ei ole hittinud ning sina lased 2 barrelit. Allin olles ei ole võimalik sul vastast suruda ning lõpuks on ikka tal see A käes. Ma ise KK-ga allin ainult siis kui midagi muud üle ei jää.

  11. #11

    Re: Pokkeri päevik.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Ma olen tähele pannud, et KK on parem kui sellega ei ole allin preflopis. Põhjus väga lihtne. Kui vastasel on Ax (millega callitakse üsna tihti micros) siis kasutu flopi ja turni puhul eksisteerib võimalus ka selleks, et ta oma käe minema viskab kui midagi ei ole hittinud ning sina lased 2 barrelit. Allin olles ei ole võimalik sul vastast suruda ning lõpuks on ikka tal see A käes. Ma ise KK-ga allin ainult siis kui midagi muud üle ei jää.
    See on küll loll jutt ega sellepärast, et kardad mingit Ax paska ei ole küll mõtet loobuda KK-ga preflop allinni minemisest. KK on tugevuselt teine käsi ehk siis mida varem rahad sisse saad seda parem.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokkeri päevik.

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    See on küll loll jutt ega sellepärast, et kardad mingit Ax paska ei ole küll mõtet loobuda KK-ga preflop allinni minemisest. KK on tugevuselt teine käsi ehk siis mida varem rahad sisse saad seda parem.
    sama mõte ehk +1.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Pokkeri päevik.

    Kle aita h2dast v2lja. Tegid 50st taalast 1k DONidega. Hakkasin ka neid uuesti pelama, aga no jooksen
    breakevenis seal. Et kus saidil sa m2ngisid, mitu m2ngu umbes tegid, mitu lauda ja eelk6ige kas m2ngisid
    extraniti nagu k6ik artiklid ytlevad ja regularid teevad v6i m2ngisid kuidagi teistmoodi? Mis k2tega kus positsioonist stealid hilises faasis jne.


    Ait2h!

  14. #14

    Re: Pokkeri päevik.

    KK preflop all in lähen iga kell, kui sa top 2 käega all in ei lähe preflop siis millega üldse ? Ainult ässadega? Ja kui su KK vastu on Ax siis väga hea sulle ju, said raha sisse kui sa olid ees ja pikas perspektiivis jääd kindlasti plussi selliste meeste vastu. Ja mis kasu on sellest, kui sa kasutus flopis ta välja surud ? Kasutus flopis ei saa sa teda enam kuidagi all ini ju ...

    Eile sai mängitud ka natuke veel. Tipp hetk oli 270$ aga lõpuks suutsin ikka 3BI ära anda väikse tiltiga >:( praegu siis 240$

    Positiivse poole pealt on see, et ma loodan, et ma saan juba jagu nendest laudadest, sest ma ise vähemalt arvan, et eilse 2 sessiooniga andsin kokku ise oma donkide lüketega ära vähemalt 4-5BI ;D


    Üks asi veel mida ma tähele panin, et 8st lauast umbes kolmes on koguaeg nii, et kõigil on suht korralikud statsid VPIP max 18 jne, st tegelt on full tiltis vähemalt väga oluline ka laudade valik. Proovin täna õhtul rohkem laudasid valida ja kui mõni laud on väga NITe täis siis vahetada kohe. Full tildis on see laudade valimine ja laudadesse löögile pääsemine ka väga vaevaline ???

  15. #15

    Re: Pokkeri päevik.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Kle aita h2dast v2lja. Tegid 50st taalast 1k DONidega. Hakkasin ka neid uuesti pelama, aga no jooksen
    breakevenis seal. Et kus saidil sa m2ngisid, mitu m2ngu umbes tegid, mitu lauda ja eelk6ige kas m2ngisid
    extraniti nagu k6ik artiklid ytlevad ja regularid teevad v6i m2ngisid kuidagi teistmoodi? Mis k2tega kus positsioonist stealid hilises faasis jne.


    Ait2h!

    Mängisin starsis. Mängude arvu ei tea täpselt aga peaks olema umbes 1500+ laudasid oli tavaliselt 8-12 proovisin vahepeal ka 20+ aga kuna päris boku87 ei ole siis 20+ lauaga oli suht hästi, kui breakeven sain. Pole enam ammu mänginud, siis täpselt ei mäleta isegi kõike , aga mul on läpakas lingid topicutesse, kust saadud info järgi mängisin. Nii palju kui mina mäletan, siis 5$ oli suhteliselt lihtne 10$ ja 20$ juba tunduvalt raskemad, päris tihti oli selline olukord, kus ainult 1 või 2 mängijat ei olnud plussis.

    Minu jaoks oli kõige raskem alguses aru saada, et näiteks kui on 7 inimest järgi 5$ DONil, siis on iga inimene hüpoteetiliselt võitnud juba 7,14$ kui on 6 inimest järgi, siis 8,33$ ja sellest tulenevalt on näiteks -EV kui callida all ini AKs isegi kui sa tead, et vastasel on A6o kuna sa saad ainult ~73/23 aga vaja oleks 85/15 või parem. Sama moodi on KK vs A2o. Ma loodan, et ma selgitasin piisavalt selgelt mida ma mõtlesin ja et see ikka nii toimib. Aga parem on kui ma panen lingid, kuna ei taha ise mingit segast juttu ajada, eriti kui pole nendes %ides jne ise 100% kindel.

    Sa mängid turbosid või tavalisi?

    Ma mängisin alati turbosid, kuna seal rake poole väiksem.

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeri päevik.

    Nu ma ei väidagi, et KK ei ole väärt all in minekut. Ma ise teen seda ka kui selleks on vajadus. Minu mängustiili puhul ma lihtsalt üritan vältida liigset riskimist. KK-ga mängides ma raise nuppu kütan ikka hoolega, kuid kui mõni callib siis A flopis muudab mu ettevaatlikuks. Siinkohal rõhutaks et KK on paremuselt teine käsi just preflopis.

    Kui juba call tuleb preflopis siis soodsa flopi puhul ei ole ka selles momendis raske nuppe sisse saada.

  17. #17

    Re: Pokkeri päevik.

    Eespoolne jutt oligi ju eelkõige preflopi kohta.

  18. #18

    Re: Pokkeri päevik.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Nu ma ei väidagi, et KK ei ole väärt all in minekut. Ma ise teen seda ka kui selleks on vajadus. Minu mängustiili puhul ma lihtsalt üritan vältida liigset riskimist. KK-ga mängides ma raise nuppu kütan ikka hoolega, kuid kui mõni callib siis A flopis muudab mu ettevaatlikuks. Siinkohal rõhutaks et KK on paremuselt teine käsi just preflopis.

    Kui juba call tuleb preflopis siis soodsa flopi puhul ei ole ka selles momendis raske nuppe sisse saada.
    Kui nt 3betid ja floppi tuleb A siis muidugi väga lightilt ei saa all inni lahmida, aga kui sa nt kellegi 3beti KK-ga callid, siis on see raha põletamine põhimõtselt, olles nt AK vastu, on vastane nõus nt preflopis sisse lükkama, aga kui sa callid ja floppi A-d või K-d ei tule, siis ta enam raha sisse ei taha panna seega kaotad valuet.

  19. #19

    Re: Pokkeri päevik.

    või kui isegi on nõus raha sisse panema, siis on väga suur tõenäosus, et sa oled flopis juba maas enda KKga

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokkeri päevik.

    Tsitaat Algselt postitas raidov
    Aga parem on kui ma panen lingid,
    Jah mina kah sooviks neid linke näha

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES