Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 135
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mitte cashi mängijana on raske aru saada, miks peaks vinguma kaotatud raha pärast, mis algusest peale ei olnud sinu oma. Selge, et teenistus väheneb, aga selle raha maksid fishid ja LAG'id, mitte nitid. Nittidel pole imo kobisemiseks põhjust, see polnud nende rahagi, mida stars neile lahkelt seni jagas.
    Puusse paned IMO. SNG-des ongi ju dealt rake meetod. Pole tähtis kui loose või tight sa oled kõik saavad samapalju reiki. Täpselt sama oli enne cashis.

    Kui tahad võrrelda siis hakatakse reiki arvestama selle järgi kui palju käsi keegi mängib ning SNG lõpus antakse vastavalt sellele reiki.

  2. #22
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Siin pole mingit küsimust, kindlasti käituks Pokerstars tagasihoidlikumalt kui FTP oleks senini täies hiilguses...

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Wait, aga...... kes keelab teil teenusepakkujat vahetada?

  4. #24

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Puusse paned IMO. SNG-des ongi ju dealt rake meetod. Pole tähtis kui loose või tight sa oled kõik saavad samapalju reiki. Täpselt sama oli enne cashis.

    Kui tahad võrrelda siis hakatakse reiki arvestama selle järgi kui palju käsi keegi mängib ning SNG lõpus antakse vastavalt sellele reiki.
    Mõtlesin järgi ja tegelt paned sina puusse :D SNG'des on just contributed meetod, igaüks saab vastavalt sellele, palju raket maksis. Mängitud käte arv on täiesti ükskõik seal. Cashist eristabki see, et cashis said seni erinevalt raket maksnud mängijad makstud rake kohta erinevat rakebacki. Näide lamp numbritega: Lag maksis $1000, tema efektiivne RB% on 25%, nitt maksis $1000, tema sai $300. Miks see peaks õiglane olema? Imo peaks % sama olema. Edit: imo peaks see % sama olema sama vip taseme kohta

    Kas kogu mängijatele tagasi makstava rakebacki % väiksem peaks olema sennisest on hoopis teine teema.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 28.12.11 at 23:01

  5. #25
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Rake läheb maha võidetud potist, seega kõige õiglasem olekski kogu summa anda poti võitjale(praegu kasutab ainult üks tuba sellist süsteemi minu teada).

  6. #26
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kas kogu mängijatele tagasi makstava rakebacki % väiksem peaks olema sennisest on hoopis teine teema.
    No aga nii ongi ju. FR-s kaotavad tõenäoliselt isegi lagid selle muutusega. VPP-de arv, mida jagatakse jääb laua kohta samaks. Fish saab rohkem VPP-sid, regularid vähem. Fishil on silverstar, aga regularidel on SN. Võtame regilt 1vpp ehk 3.5 fpp-d ära ja anname fishile, kes saab 1.5 fpp-d, aga kuhu kadus 2 fpp-d?. Starsile. Imo oleks kõik okei, kui fish saaks rohkem fpp-sid ja ostku kasvõi nokatseid endale, siis võib öelda 'õiglane'.

    Teine asi, mis muutus oli see, et 5-handed lauas on rake cap 3$ (enne oli 2$) ja mõne 6-max mehe sõnul on 25%-30% kätest neil 5-handed.

    Kasumi suurendamise eesmärgil väga kaval (vist? ei oska mõju pikas perspektiivis hinnata) Starsist, aga oluline osa kliendibaasist pole rahul. See, et monopol, äri on äri ja muu bla bla pole minu jaoks eriti oluline.

  7. #27
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mõtlesin järgi ja tegelt paned sina puusse :D SNG'des on just contributed meetod, igaüks saab vastavalt sellele, palju raket maksis. Mängitud käte arv on täiesti ükskõik seal. Cashist eristabki see, et cashis said seni erinevalt raket maksnud mängijad makstud rake kohta erinevat rakebacki. Näide lamp numbritega: Lag maksis $1000, tema efektiivne RB% on 25%, nitt maksis $1000, tema sai $300. Miks see peaks õiglane olema? Imo peaks % sama olema. Edit: imo peaks see % sama olema sama vip taseme kohta

    Kas kogu mängijatele tagasi makstava rakebacki % väiksem peaks olema sennisest on hoopis teine teema.
    Ja SNG-des maksavad ka LAG-id ja nitid ju võrdselt ja saavad rakebacki võrdselt. Kui 80/70 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri ja 10/8 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri siis nad maksavad rake samapalju ja saavad rakebacki samapalju.

  8. #28
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Olen nõus, et contributed method on ausam, aga PokerStars ei tee seda aususest, vaid nii jääb neile lihtsalt raha rohkem oma tasku ja see on inetu.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Pahvak kirjutas ja tõi pointi välja väga hästi aga ei tea, miks ta oma posti kustutas.

  10. #30
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Olen nõus, et contributed method on ausam, aga PokerStars ei tee seda aususest, vaid nii jääb neile lihtsalt raha rohkem oma tasku ja see on inetu.
    +1. Lihtsalt kokku võetud.

    Lisaks sellele tõsteti 5-handed lauas rake capi 2$ pealt 3$ peale. Ühel 6-max regil oli nt. 30% käsi 5-handed...

  11. #31
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pahvak kirjutas ja tõi pointi välja väga hästi aga ei tea, miks ta oma posti kustutas.
    Võid selle siia kopeerida kui heaks arvad (ise enam ei saa). Arvasin, et sain murust valesti aru ja siis kustutasin.

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Võid selle siia kopeerida kui heaks arvad (ise enam ei saa). Arvasin, et sain murust valesti aru ja siis kustutasin.
    Tänud. Taastasin ära.

  13. #33

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ja SNG-des maksavad ka LAG-id ja nitid ju võrdselt ja saavad rakebacki võrdselt. Kui 80/70 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri ja 10/8 vend mängib 1,000 $50+$5 turniiri siis nad maksavad rake samapalju ja saavad rakebacki samapalju.
    Seda ma ütlesingi ja sain pahvaku poindist ka enne selle välja toomist aru. Õiglane on Starsi uus süsteem mängijate vahelise rahajaotuse suhtes, ebaõiglane selles suhtes, et nad nüüd kokku vähem maksavad. Eks nad tõlgendasid õiglust seda esimest põhimõtet silmas pidades.

  14. #34

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ega fishe sellest vähemaks ei jää ja pokkeritoale toovad tulu ainult kaotavad mängijad.Regularidel(ka minul) loomulikult tulu väheneb.

  15. #35

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Olen nõus, et contributed method on ausam, aga PokerStars ei tee seda aususest, vaid nii jääb neile lihtsalt raha rohkem oma tasku ja see on inetu.
    +1000000000

  16. #36

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tuleks aru saada kahest kurvast tõsiasjast:
    - Pokkeritubade eesmärk ei ole enam ammu proffide ning isegi mitte "rakeback-prode" nuumamine, vaid pigem vahendite suunamine kaotavate mängijate "värbamiseks". Erinevaid hüvesid on vähendatud juba viimased viis aastat ning tõenäoliselt jätkub see ka edasi. See ei pruugigi olla muuseas halb, sest vastasel juhul tõuseks tase veelgi kiiremini kui praegu ning varem või hiljem poleks profil enam vahe, kas RB on 30% või 50% - ta ei biidiks reiki nagunii.
    - Starsil on tänu heale softile, võimsale mängijate arvule ning oskuslikult turundusele (kogu VIP-skeem) hetkel maailmas üsna monopoolne positsioon. FTP-d pole, teised tegijad on kaugel-kaugel. Vaadake kasvõi kohalikku turgu - olgugi et alates suvest ei ole Stars Eestis MITTE MIDAGI teinud (erinevalt näiteks TB-st ja OO-st, kes on kogu aeg väga aktiivsed), mängivad enamus ikkagi seal.

    Ehk loogika on umbes sama, kui sa müüd oma baaris õlle 3 eurot kann ning alati on baar rahvast täis ja järjekord leti taga. Kui nüüd tuleks mõni õlleka püsiklient ja nõuaks hinna langetamist 2 eurole, siis kas te teekiste seda? Vaevalt, pigem kaaluksite hoopis õlle hinna tõstmist 4 eurole...Puhas turumajandus!

    Kokkuvõttes - tõsise mängija jaoks ei ole Starsi uus muudatus hea. Samas ma ei usu, et sellega seoses midagi juhtuks. Mängitakse täpselt sama moodi edasi.

  17. #37
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    oeh te naiivitarid...
    Stars sai eelmise sundey milli eest ainuüksi üle 1m reiki. Starsi palgal on kindlasti 100-ajudega Harvardi cum laudedega analüütikuid, kes analüüsivad kõike ja kõiki, kuidas starsi kontodele rohkem kasumit luua. Stars annab niipalju jalaga perse, kui võimalik on. Ta teab, et ta on võimas turuliider, regularid võivad vinguda, aga ikka grindivad starsis edasi, kui just töötuna ei taheta arvele võtta.
    Oleks starsil mitu tugevat konkurenti, siis vaataks ka "analüütikud"! oma konseptsioonid ümber.

  18. #38

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ma olen vist ainuke, aga mulle uus süsteeem meeldib!

  19. #39

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ma olen vist ainuke, aga mulle uus süsteeem meeldib!
    Ei ole ja ma ei julge isegi sõna võtta.

    Keegi ei tee mitte kellelegi absoluutselt liiga imo, lihtsalt creedy nits gonna nit.

  20. #40

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ma olen vist ainuke, aga mulle uus süsteeem meeldib!
    Äkki täpsustaksid, mis meeldib ja kuidas see sinule kasuks tuleb?

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES