Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 135
  1. #61
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    ***Mass Sitout to Protest PokerStars 2012 Rake Changes***
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...hread-1145908/
    Viimati muudetud levis poolt : 01.01.12 at 18:38

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    shortstack nittimis strateegia on käesolevaga ka ilmselt surnud :D
    CAPi üldse võimalik biitida on nüüd?

  3. #63
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Täna ainult 1K kätt fullringist teinud aga tundub, et ma saan samapalju või isegi 10-20% rohkem punkte, korralik LAG olen.
    Ja selline koll on ees nendest shortstackidest nii et tundub, et asi positiivne minu jaoks pigem.

  4. #64
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Täna ainult 1K kätt fullringist teinud aga tundub, et ma saan samapalju või isegi 10-20% rohkem punkte, korralik LAG olen.
    Ja selline koll on ees nendest shortstackidest nii et tundub, et asi positiivne minu jaoks pigem.
    Mis stattidest jutt käib aga tundub põnev.

  5. #65
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mis stattidest jutt käib aga tundub põnev.
    Täna 34.4/28, eks kui suurem sample tekib selle aasta kohta siis saan täpsustada.

  6. #66
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tegelik peamine 2p2-s tõstatatud probleem on selles, et enamus uue süsteemiga mängijatelt võetud rahast läheb pokerstarsi taskusse.

  7. #67
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Täna 34.4/28, eks kui suurem sample tekib selle aasta kohta siis saan täpsustada.
    No jah selliste stattidega FR regulare väga tihti ei kohta ja vast jääb nittidele jalgu omajagu aga siis ma ei imesta kui samapalju või rohkem saad :)

  8. #68

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Tegelik peamine 2p2-s tõstatatud probleem on selles, et enamus uue süsteemiga mängijatelt võetud rahast läheb pokerstarsi taskusse.
    Mhm. Ja siis?

    Ühes threadis vinguvad botide pärast, nüüd (inim)botidele oluliselt keerulisemaks tehtud asi ja uus jonn kohe.
    Alati on inimesi kes pole rahul. Muudatus on kõikidele mängijatele võrdsete tingimustega. Stars ei tõstnud rakei ega midagi. Lisaks ei ole stars MTÜ.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 01.01.12 at 19:01

  9. #69

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    Tegelik peamine 2p2-s tõstatatud probleem on selles, et enamus uue süsteemiga mängijatelt võetud rahast läheb pokerstarsi taskusse.
    See on selline pollitikute häma moodi, kui anda kõikidele fishidele automaatselt platinumstar, siis oleksid regularid rahul jah?

  10. #70
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    +1

    Pole erilist mõtet vinguda. Kõigil on vabamaa valik. Ole rahul ja grindi edasi või kanna roll välja ja mine triosse.

  11. #71
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Lol@HU mehed võtavad sõna sisuliselt ainult FR/6-max teemal. Saan aru, et teid ei puuduta ja stars võib teha, mis tahab, aga keegi pole keelanud meil vinguda.

  12. #72
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mhm. Ja siis?

    Ühes threadis vinguvad potide pärast, nüüd (inim)botidele oluliselt keerulisemaks tehtud asi ja uus jonn kohe.
    Alati on inimesi kes pole rahul. Muudatus on kõikidele mängijatele võrdsete tingimustega. Stars ei tõstnud rakei ega midagi. Lisaks ei ole stars MTÜ.
    Care to explain?
    Kuidas see need võrdsed tingimused on, kui fish saab oma nokamütsi või kampsuni FPP poest sama kiiresti nagu varem osta, aga regular oma expected profitist (kümneid)tuhandeid dollareid selle tõttu kaotab?

  13. #73

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ma ei poolda seda muutust ja arvan, et alati kui töötavat asja remontima hakatakse, siis tuleb sellest pigem kahju kui kasu. Needsamad multitabler nitid on omal maal siiski suured staarid, paljud suht madala elatustasemega maadest ja näitavad, kuidas on pokkeris võimalik kergesti raha teenida ja sellega meelitavad fishe tubadesse. Kui need regularid kaovad, siis fish proovib, saab pähe ja rohkem enam ei proovi, kuna pole eeskujusid.
    Hei, minuarust saab Backgammonis kah teenida, ometi ei ole mingit buumi toimunud, me ei tea ühtegi staari ja fishid ei ründa seda mängu.
    Aga see põhjendus, et stars teenib ainukesena selle otsuse pealt, on jama. Äkki oligi eesmärk teenida?

  14. #74
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Äkki täpsustaksid, mis meeldib ja kuidas see sinule kasuks tuleb?
    Ma saan aru nii, et LAG mänguga genereerib rohkem VPP-si ja seeläbi ka suurem RB.
    Paraku reeglina on tegemist siiski fishidega, kellele need rohkemad VPP-d lähevad ning fishidel reeglina ei ole just SN või isegi platinium staatust, seega VPP ei ole nende jaoks sarnase väärtusega kui regularidele. Ning kogu selle vahe paneb PS enesele tasku ning need summad on kolossaalselt suured.

  15. #75

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Care to explain?
    Kuidas see need võrdsed tingimused on, kui fish saab oma nokamütsi või kampsuni FPP poest sama kiiresti nagu varem osta, aga regular oma expected profitist (kümneid)tuhandeid dollareid selle tõttu kaotab?
    LOL ju siis oli eelmine süsteem way liiga abusetav regularide jaoks. Not like nemad mingit reiki üldse maksid.
    Lisaks jääb mulje nagu breakeven masstablimine on only way to go.

  16. #76
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    LOL ju siis oli eelmine süsteem way liiga abusetav regularide jaoks. Not like nemad mingit reiki üldse maksid.
    Lisaks jääb mulje nagu breakeven masstablimine on only way to go.
    FR/6max mängijana eelistaksin lauas BE nitti kui LAGI või veel hullem - tühja kohta.

    IMO sul on midagi BE nittide vastu, sa ei ole seetõttu objektiivne ja seepärast sa uut süsteemi ka toetad. Liiga läbi arutatud teema - protestige kui soovite/tahate/viitsite (ma ei viitsi) või siis hakake rääkima tulemustest kuidas uus süsteem mõjutab VPP-de tulemist võrreldes vanaga.

  17. #77

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    FR/6max mängijana eelistaksin lauas BE nitti kui LAGI või veel hullem - tühja kohta.

    IMO sul on midagi BE nittide vastu, sa ei ole seetõttu objektiivne ja seepärast sa uut süsteemi ka toetad. Liiga läbi arutatud teema - protestige kui soovite/tahate/viitsite (ma ei viitsi) või siis hakake rääkima tulemustest kuidas uus süsteem mõjutab VPP-de tulemist võrreldes vanaga.
    ei ole BE mängijate vastu midagi, päriselt kohe.
    Lihtsalt räägitakse, et kõik regularid kaotavad ja stars röövib. Ütlen lihtsalt, et regular olemine ei tähenda fpp pro olemist ja tean isiklikult otse rohkem inimesi, kes võidavad sellest updateist.

    See on nagu kuu lõpus graphide panemine. EV joone panevad ainul need, kes alla jooksevad. Samamoodi ei tee sellest updateist võitvad regularid praegu mass annetuse kogumist starsile, et nende vastu helded oldi ja lõpuks (minu arust lihtsalt aus, ma ei näe võimalust ja siiani pole keegi seletanud kuidas see aus ei ole, öeldakse lihtsalt, et stars võidab. idc aus on see ikka kõigi mängijate suhtes) normaalne süsteem tehti.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 01.01.12 at 19:26 Põhjus: editisin.

  18. #78
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    ei ole BE mängijate vastu midagi, päriselt kohe.
    Lihtsalt räägitakse, et kõik regularid kaotavad ja stars röövib. Ütlen lihtsalt, et regular olemine ei tähenda fpp pro olemist ja tean isiklikult otse rohkem inimesi, kes võidavad sellest updateist.
    Isegi kui ma võidaks sellest updatest (tõenäoliselt mul jääb täpselt samaks FR mängudes) siis mulle ei meeldiks see uuendus ja ei meeldi mitte ükski uuendus, mis võtab raha ära playerpoolist ja lisab pokerstarsi raudsete uste taha.

    Lihtsalt ei mõista miks sulle meeldib, kui deponeeringud lähevad mängijate käest PokerStarsi kätte. Meeldib nende reklaame vaadata vms?:)

    EDIT: igaks juhuks täpsustan viimast lauset. sest see ekstra starsi raha ei tule sulle boonustena vaid ikkagi reklaami jms. kaudselt on see hea aga ilma selle muudatuseta oleksid samad reklaamid ikka olnud.

  19. #79

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi kui ma võidaks sellest updatest (tõenäoliselt mul jääb täpselt samaks FR mängudes) siis mulle ei meeldiks see uuendus ja ei meeldi mitte ükski uuendus, mis võtab raha ära playerpoolist ja lisab pokerstarsi raudsete uste taha.

    Lihtsalt ei mõista miks sulle meeldib, kui deponeeringud lähevad mängijate käest PokerStarsi kätte. Meeldib nende reklaame vaadata vms?
    Ma ei usu seda juttu ka väga tbh. See vahe ei saa väga suur olla.

  20. #80

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Lisaks ei kao raha ära fishidelt vaid inimestelt kellelt seda raha ringlusesse enam ei läheks ka once its there.

Lehekülg 4, kokku 7 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES