Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 135
  1. #81

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    shortstack nittimis strateegia on käesolevaga ka ilmselt surnud :D
    mulle mee lause meeldib!

  2. #82
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Huvitav kaua bän kestab?

  3. #83

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Täna 34.4/28, eks kui suurem sample tekib selle aasta kohta siis saan täpsustada.
    kui varem õpetati kõiki nitt olema ja rb pro olema, siis seda ka tehti. Tulemus oli see, et FR ja ka paljud 6max lauad on nitte täis. Aga maybe lähitulevikus regud lähevad looseks vpip läheb ca 25-30 kanti. St et mängud peaksid ju magusamaks minema? Või on minu loogika vale lol?

  4. #84

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    kui varem õpetati kõiki nitt olema ja rb pro olema, siis seda ka tehti. Tulemus oli see, et FR ja ka paljud 6max lauad on nitte täis. Aga maybe lähitulevikus regud lähevad looseks vpip läheb ca 25-30 kanti. St et mängud peaksid ju magusamaks minema? Või on minu loogika vale lol?
    Ma ise mõtlen ka sarnaselt.

  5. #85
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Lisaks ei kao raha ära fishidelt vaid inimestelt kellelt seda raha ringlusesse enam ei läheks ka once its there.
    Kõige rohkem saab kannatada FPP Pro. Reeglina kaotav nit, kelle üle sul on anyway eelis. Miks sa tahad, et ta mängu quitiks, liiguks limiidist alla või parandaks oma mängu?

    Mina jagaksin lauas olevat ainukest fishi seitsme kaotava niti kui seitsme BE LAG-iga.

  6. #86
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    kui varem õpetati kõiki nitt olema ja rb pro olema, siis seda ka tehti. Tulemus oli see, et FR ja ka paljud 6max lauad on nitte täis. Aga maybe lähitulevikus regud lähevad looseks vpip läheb ca 25-30 kanti. St et mängud peaksid ju magusamaks minema? Või on minu loogika vale lol?
    Ükski praegu mänguliselt võitev regular ei hakka oma mängu muutma, et rohkem VPP-sid saada küll aga RB Prod (kes mänguga õrnalt kaotavad, kahjum taastatakse RB-st) peavad oma mängu muutma või lahkuma ehk tase taaskord tõuseb.

    Küsin uuesti: miks te soovite, et nõrgad kohad (mille üle Teil on eelis) kaovad või saavad tugevamaks? Lisaks liigub rohkem deponeeringuid nüüd nõrkadelt mängijatelt otse starsi taskusse.

  7. #87

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Offtopic:
    Sa oled valesti asjast aru saanud. Suurtes investeerimispankades ei ole lolle otsustamise juures. Kohe täiesti kindlasti ei ole. Lihtsalt nende incentive pole alati selline, mis garanteeriks ettevõtte enda pikaajalise edu. Sel hetkel, kui investeerimispangad börsile läksid (s.t. töötajad ei olnud enam valdavalt omanikest partnerid) lendasid töötasud taevasse ja uute börsilt kaasatud omanike rahaga võeti ette vallatuid seiklusi. Nii et kui hästi läks, sai paar milli bonust ja kui halvasti läks, siis sel aastal bonust ei saanud. Nagu NL10 mängija saaks järsku nosebleederiga flipata for rollz. Tundub väga rumal?
    Ma r22gin oma 5+ a kogemusest keskmise suurusega invest. pangas ja ei, ma ei ole valesti aru saanud. V6ibolla jah v2ljendasin liiga ylds6naliselt, ma ei m6elnud siin otsustajate all p2ris tippjuhte. Sellest incentive teemast saan ma v2ga h2sti aru ja n6ustun, aga ma r22gin igap2evasemadest teemadest. A la tegeletakse aasta otsa mingi juraga ilma et projektijuhtidel oleks aimdust kuhu nad v2lja peaksid j6udma (n2iteks uus pricing framework millel pole mingeid eeliseid vanaga v6rreldes). Enne projekti l6ppu minnakse uude panka karj22ri edendama ning projekt kustub.

    Sorry suht offtopic, aga lihtsalt tahtsin oma kogemusest (ja samas industrys olevate tuttavate kogemusest) ytelda, et k6vades firmades ei ole t66l ainult targad inimesed (privadori kommentaar "harvardi geeniustest pokerstarsis") ja tihti j6uavad rumalate inimeste ideed ka kaugele internal poliitika t6ttu.

  8. #88

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Küsin uuesti: miks te soovite, et nõrgad kohad (mille üle Teil on eelis) kaovad või saavad tugevamaks? Lisaks liigub rohkem deponeeringuid nüüd nõrkadelt mängijatelt otse starsi taskusse.
    panen teise korra veel

    imo isegi nt see ajutine 1-table piirang on long runis -ev kuna inimesed on hetkel sunnitud pikemalt mõtlema ja analüüsima, millest tulenevalt paraneb nende mäng. Pokkeriraamatud starsi shopis on sama kategooria.

    see palju minu, kui võitva regi rb muutub pole isegi ehk tähtsaim küsimus
    Viimati muudetud con poolt : 01.01.12 at 21:09 Põhjus: täna tuleb räigelt typosi ja sõnastusvigu. pohm.

  9. #89

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ma ei oma nittide vastu erilist eelist, kuna millegipärast on nende vastu raske adapteerida. Leian ennast pidevalt olukordadest, kus oman piisavalt head kätt fieldi vastu mängides ja teen seega tihti automaatselt vigu. Samuti tekivad enamus reade loose mängijate kohta, kuna näen palju showdowne ja mõtleva mängijana teen palju otsuseid readide põhjal. Nittide vastu ei teki mingisuguseid reade, või kui tekib, siis väga aeglaselt. Mingi aimduse saab preflop statistikast, aga pole just eriline HUDi kasutamise fann.

  10. #90
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    IMO nittide vastu tulebki raha vaikselt ja salaja, sest nad foldivad liialt. Samuti raske reade omada kui SD-le väga tihti ei jõua.

  11. #91
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Jeesas kui ühe sõna põhised ollakse. Asendage sõna nit FPP-proga ja kõik.

  12. #92
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    teema cliffnotes: hahaha nitid kaotavad rohkem RB kui mina, paras neile




  13. #93
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    teema cliffnotes: hahaha nitid kaotavad rohkem RB kui mina, paras neile



    Sa korralik FR grinder kuidas sul vahe on vanaga võrreldes? SNE tegemisel vist abiks ei tule.

  14. #94
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    löön numbrid kokku kui sessi lõpetan

  15. #95
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Jätsin happy houri käed välja.

    20 075 kätt, HEM järgi 14 056vpp, starsis on 12 983. vpip on fullringis 20, 6maxis 27.

  16. #96

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    teema cliffnotes: hahaha nitid kaotavad rohkem RB kui mina, paras neile



    Ei olnud see minu jutu mõte vähemalt.
    Asja mõte oli see, et paljud ka võidavad sellest updateist.

    Ma lihtsalt ei saa aru miks peaks süsteem toetama suhteliselt variatsioonivaba sissetulekuga mängijaid, kes raha sisse ei pane ja olema kahjulik mängijatele, kes panevad.

    Kahjurõõmu mul ei olnud. Lihtsalt õigluse küsimus vms. Muidugi on kahju, et osade inimeste teenistus väheneb, aga minu silmis lihtsalt it wasn´t theirs to begin with ja on ainult aus kui hakatakse proportsionaalselt panusele jagama.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 02.01.12 at 12:10

  17. #97

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Kui sina panustad ruletis pidevalt 20 ja samas lauas panustab üks mängija pidevalt 10 ning siis otsustab floor, et lauas jagatakse kõik võidud olenemata panusest võrdselt mängijate vahel, siis see tunduks teile ju ebaõiglane?

  18. #98
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    uue süsteemi puhul otsustab floor et annab teise mängija üleliigsetest võitudest 10% mulle ja ülejäänu jätab kasiinole. kas floor tegutseb minu või kasiino huvides?

  19. #99

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    uue süsteemi puhul otsustab floor et annab teise mängija üleliigsetest võitudest 10% mulle ja ülejäänu jätab kasiinole. kas floor tegutseb minu või kasiino huvides?
    No minu jaoks on see lihtsalt selline olukord, kus keegi tänaval leiab mu rahakoti ja siis läheb tilti kui peab tagastama selle minule. Ma quitin vestluse, sest loon vaenlasi ilmselt, keda ei tahaks luua.

  20. #100

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Mina olen Kristjaniga ühes paadis, aga tõenäoliselt ainult sellepärast, et mind see ei puuduta ja misasi see rakeback on anyway?

Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES