Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 135
  1. #101

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    uue süsteemi puhul otsustab floor et annab teise mängija üleliigsetest võitudest 10% mulle ja ülejäänu jätab kasiinole. kas floor tegutseb minu või kasiino huvides?
    PS tegutseb loomulikult enda huvides, aga kuna tegemist on meil vaba turumajandusega, siis alati saab mujale minna kui ei meeldi.
    Jah, SNE staatusega klientidele on see pm näkku sülitamine, muus osas igati normaalne käitumine kasumit eeldavale ettevõttele.

  2. #102

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Aga pean meenutama, et starsis on No Blind Increase formaadis HUSNG-d ja vana lobby süsteem oli selline, et need olid kõrvuti tavaliste turbodega ja enamasti registreeriti sinna juhuslikult. Sealsed regularid foldisid ja venitasid mängu, kuni vastane igat kätt shovema hakkas ja nii korjati raha 30% ROI-ga. Nendel regularidel oli graafikud kõigil nagu joonlauaga tõmmatud, mängida keegi ei osanud. Stars ei võtnud pikalt midagi ette, lasi mitu aastat põhimõttelislelt varastada endalt. Nüüd aasta alguses muudeti lõpuks midagi ära, tehti nende väljafiltreerimine lihtsaks ja kõik need regularid kaotasid päevapealt töö.
    Paratamatult meenutab igasugune shortstackimine ja fullring nittimine mulle natuke seda olukorda, seega on jah veits "paras" tunne.

  3. #103

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    point selles, et mida rohkem võtab PS seda vähem jääb kaudselt meile.

    arusaadav, et turjumajandus jne aga kokkuvõttes ei saa see olla ju positiivne.

    ükskõik, kuidas isiklikult kellegil minema hakkab

  4. #104
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    No minu jaoks on see lihtsalt selline olukord, kus keegi tänaval leiab mu rahakoti ja siis läheb tilti kui peab tagastama selle minule. Ma quitin vestluse, sest loon vaenlasi ilmselt, keda ei tahaks luua.
    Vaidled vaidlemise pärast? Kõik on ju öelnud, et uus süsteem on õiglasem aga mitte PokerStarsi VIP skeemiga. Kui PokerStars annaks kõigile võrdselt 30% rakebacki siis oleks asi korras aga praegu ta võtab Supernovalt 2.5FPP ja annab näiteks 1FPP fishile. 1.5FPP pistab oma taskusse.

    Lihtsalt ei saa aru kuidas saab ühele loogiliselt mõtlevale inimesele meeldida süsteem, kus läheb rohkem deponeeringuid PokerStarsile, kust seda enam kunagi kätte ei saa.

  5. #105
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Selline vip reward boonuste süsteem ei motiveeri enam absoluutselt pingutama kõrgemate VIP levelite nimel, väikeste ja keskmiste limiitide break even ja kaotavad mängijad kes varem kulutasid enamuse ajast FPP-d ja VPP-d taga ajades kulutavad edaspidi selle sama aja tõenäoliselt õppimise peale, või loobuvad. Toon siin näiteks iseennast- mul oli oma skeem, toksisin cap limit 100, mängisin 7000 fpp päevas, vahetasin lahti kui sain täis 250 000 fpp = 4000 taala u 35 päevaga. Selle aja jooksul oli avg miinus cap limitis mul u 3000 taala. seega 4000-3000=1000 taala puhaskasumit kuus lisaks veel vpp-d mille eest sai milestone cash-i kui 100 000 kokku sain. polnud väga hull, võisin endale kaotavat mängustiili lubada. Uue RB süsteemi järgi tuleb mul aga enda statte silmas pidades(19/17) 250 000 fpp-ni jõudmiseks mängida 10-15% rohkem käsi, ja selleks kulub lisaks 700-1000 taala. järelikult jooksen 250 000 fpp-ni jõudes täpselt nulli. NO POINT TO PLAY. Sel moel edasi enam ei mängi, pühendan kogu selle aja nüüd oma mänguoskuste parandamisele. Aga kallid võitvad regularid ja muud väga head mängijad, teie rahakotist jääb nüüd see summa puudu mille mina teile kaotasin varem....... ja ma ei ole ju ainus kelle nüüd enam mitte kaotatud summa võrra te vaesemaks jääte. Sellepärast ma ei saa ka aru inimestest kellele uus süsteem meeldib, teie sissetulekud langevad samuti, aja küsimus millal märkate, kui uue aasta lõpus oma graafikuid postitate siis võrrelge selle aasta omadega, pakun et tipust jääb nii mõnigi tuhat vähemaks.

  6. #106

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Aga kallid võitvad regularid ja muud väga head mängijad, teie rahakotist jääb nüüd see summa puudu mille mina teile kaotasin varem....... ja ma ei ole ju ainus kelle nüüd enam mitte kaotatud summa võrra te vaesemaks jääte.
    Kui sa said 4000 rakebacki, siis tegelikult lisaks kaotatud 3000 taalale maksid sa v6itudelt ligikaudu 10tuhat dollarit rake pokerstarsile.. Nii et kui rake valemist v2lja v6tta siis v6itsid sa selle perioodi jooksul +7000 fishidelt.. Kui nyyd sina loobud m2ngimisest, v6tavad v6itvad regularid relle raha otse fishidelt ja protess fish->raha->regular toimub kiiremini, nii et antud n2ite puhul isegi j22b Starsil osa rake saamata, kuna fpp-pro kaob valemist.

  7. #107
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Spekuleerida võib ju igatepidi, kuid reaalselt vaevalt, et starsis mängupilt muutub ja sellest suurest rahaahelast keegi ära kaob...

  8. #108
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    Kui sa said 4000 rakebacki, siis tegelikult lisaks kaotatud 3000 taalale maksid sa v6itudelt ligikaudu 10tuhat dollarit rake pokerstarsile.. Nii et kui rake valemist v2lja v6tta siis v6itsid sa selle perioodi jooksul +7000 fishidelt.. Kui nyyd sina loobud m2ngimisest, v6tavad v6itvad regularid relle raha otse fishidelt ja protess fish->raha->regular toimub kiiremini, nii et antud n2ite puhul isegi j22b Starsil osa rake saamata, kuna fpp-pro kaob valemist.
    Õige ja nõus, aga kaldun arvama et sellised break even ja kaotavad reged sisenevad nüüd õppefaasi, et pöörduda tagasi, kas siis mõne teise mänguformaadi juurde või jäävad vanale kindlaks ja sisenevad mõne aja möödudes laudadesse uute teadmiste võrra rikkamalt ja kindlasti raskemate vastastena. Ehk siis 6-max laud = 2 fishi->raha-> 4 norm regu= väike kasum. tase ühtlasem ja liiga hea.

    Ja vaevalt tõesti et sellest rahaahelast keegi ära kaob aga selliste RB skeemidega nagu stars seda praegu teeb lööb mängutaseme uuele levelile.

  9. #109
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kõik on ju öelnud, et uus süsteem on õiglasem aga mitte PokerStarsi VIP skeemiga.
    This. Süüdi on Pokerstarsi aastaajaline staatuse kogumise süsteem. Oleks süsteem selline, et kogud oma staatuse nädalaga või kuuga ja siis resetitakse, siis sellisel juhul saaks mängija tulla saiti, taguda 100VPIP, ja saaks nädala lõpus vastava rakebacki ka. Pokerstarsis peab arvestava staatuse saavutamiseks olema regulaarne mängija, kuid loovad mängijad reeglina ei ole regulaarsed, ja regulaarsed mängijad on reeglina tightid, siis jah, raha läheb lihtsalt PokerStarsi taskusse.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lihtsalt ei saa aru kuidas saab ühele loogiliselt mõtlevale inimesele meeldida süsteem, kus läheb rohkem deponeeringuid PokerStarsile, kust seda enam kunagi kätte ei saa.
    Not results-oriented? :P


    Ma isiklikult eelistan weighed contributed meetodit, aga mitte Pokerstarsi VIP-skeemiga, vaid flat rakebacki või muu säärasega.

  10. #110
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ainuke hea asi, et praegu saab täpse rakeback% välja arvutada (ühe mänguformaadi raames kui vip staatus ei muutu). Eeldusel, et tead mitu milestone hitid jne.

  11. #111

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Kellegil mingit samplit NL50SH VPP/hand ka on juba? (vpip 22-24 kanti)

  12. #112
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mina olen Kristjaniga ühes paadis, aga tõenäoliselt ainult sellepärast, et mind see ei puuduta ja misasi see rakeback on anyway?
    in b4 sheriff tuleb ja räägib sulle pikalt ja laialt, mis on rakeback.

  13. #113
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tegin 3177 kätt nl50 6maxi. 20/16 stiil. Teenisin 578,18VPP ehk 0,18/hand. Seega maksin rake'i 115$, HEM näitab 147$.

  14. #114
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Nitte starsi 6maxis nl100+? Ainuke koht, kus neid on, on FR ja tõsine grinder supernova FR nit reaalne rakeback pakun kuskil 75%+. Nad ei too starsile mingit lisaväärtust, saavad peaaegu kogu rake tagasi + cashout-id. Ja see , et teenite nittide pealt ... lol, peab ikka päris halb nit olema, kui tema pealt teenida midagi erilist annab.

    Üleüldiselt starsi finants paraneb ja mul ei ole eriti probleeme, kui online pokkeris on vähemalt 1 kalju, mis annab kindluse, et pokkerit saab ka 5 aasta pärast kindlalt mängida.

    Ja mängud ei muutu 6maxis nüüd küll märkimisväärselt, maybe muutuvad lihtsamaks, kuna volüüm, et teatuid vip tasemeid saavutada, peab nüüd suurenema ja seeläbi mängukvaliteet kannatab. Oskusmängu harrastajatel läheb veidi kergemaks vast.

  15. #115
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Only nanonoko can 40-table at the moment. We'll look at increasing and decreasing per player based on average time to act in the near future.
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post30793818

  16. #116
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Nagu aru saan on plaanis laudade arvu piirama hakata või midagi sellist.

  17. #117
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Piirama nendel, kes ei tule oma ajaga toime ja sunnivad teisi enda järel pidevalt ootama. I like it.

  18. #118
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Davy Vaata postitust
    Nitte starsi 6maxis nl100+? Ainuke koht, kus neid on, on FR ja tõsine grinder supernova FR nit reaalne rakeback pakun kuskil 75%+. Nad ei too starsile mingit lisaväärtust, saavad peaaegu kogu rake tagasi + cashout-id. Ja see , et teenite nittide pealt ... lol, peab ikka päris halb nit olema, kui tema pealt teenida midagi erilist annab.

    Üleüldiselt starsi finants paraneb ja mul ei ole eriti probleeme, kui online pokkeris on vähemalt 1 kalju, mis annab kindluse, et pokkerit saab ka 5 aasta pärast kindlalt mängida.

    Ja mängud ei muutu 6maxis nüüd küll märkimisväärselt, maybe muutuvad lihtsamaks, kuna volüüm, et teatuid vip tasemeid saavutada, peab nüüd suurenema ja seeläbi mängukvaliteet kannatab. Oskusmängu harrastajatel läheb veidi kergemaks vast.
    Võiksid päeviku avada uuesti, et kuidas läinud. Oli siin 1 huvitavamaid strateegia päevikuid kindlasti. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...27-Davy/page31

  19. #119
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Piirama nendel, kes ei tule oma ajaga toime ja sunnivad teisi enda järel pidevalt ootama. I like it.
    No see krdi nanonoko on kõige suurem ajaviitja üldse. Alustagu siis temast. Eile kui mul 6 lauda lahti oli, ta oli mingil hetkel neist nelajs ja täiesti võimatult langes mängutempo, pidevalt jooksis ta timebank nulli jne. Suudaks isegi 24 lauda nii lasta, et pooltes pidevalt sitout.

  20. #120
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    mis world recordit ta üritab?
    Miskit hands per kuu v?

Lehekülg 6, kokku 7 EsimeneEsimene ... 4567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES