Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 135

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Thumbs down PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    PokerStars on muutnud oma lojaalsuprogrammi iga aasta jaanuaris ja 2012. aasta jaanuar ei ole erand. Seekord minnakse üle jagatud reigi (dealt) arvutamise meetodilt üle panka panustatud (contributed) meetodile.

    Kui praegu jagatakse reik võrdselt kõikide lauas olevate mängijate vahel, kes said enne floppi kaardid, olenemata kas nad panustasid raha panka või mitte siis uuest aastast jagatakse reik mängijate vahel, kes on panustanud raha panka.

    Muudatus jõustub 1. jaanuar kell 07:00 Eesti aja järgi ja see soosib mängijaid, kes osalevad väga paljudes pankades. Tüüpiliseks näiteks on harrastusmängijad, kes mängivad meelelahutuseks ja tahavad võimalikult väikese aja jooksul saada võimalikult palju mängulusti.

    Võitvaid mängijaid see muudatus ei soosi kuna enamik neist valivad oma mängukäsi hoolikamalt ja sisenevad pankadesse väga harva. Seetõttu uuest aastast võitvate mängijate makstud reik ja ühtlasi ka reigi tagastus (rakeback) vähenevad ehk väheneb potentsiaalne kasum.

    Süsteem võib tunduda võrdsemana kui vana süsteem aga reaalsused palju käsi mängivad harrastusmängijad mängivad kuus kõigest mõned tunnid. Nad ei suuda saavutada kõrget VIP taset ja seetõttu ei saa nad kogutud boonuspunkte kõige parema kursiga vahetada. Teiseks ei ole nad teadlikudki kuidas on kõige otstarbekam punkte vahetada.

    See viib selleni, et kui ennem võitvad mängijad kulutasid punkte väga hästi ja said üldkokkuvõttes 30-40% või rohkemgi reigi tagastust siis nüüd antakse nende «ebavõrdne» reik harrastusmängijatele. Nad maksavad küll rohkem reiki aga kulutavad punkte 10-20% väärtuses ehk PokerStars saab ülejäänud 90-80% omale varajasema 60% asemel.

    Kui palju muudatus mõjutab?

    Kui Te kasutate PokerTracker3 siis tõmmake omale uus statistika aadressilt: https://www.pokertracker.com/forums/...p?f=15&t=37471 ja järgige sealseid juhiseid, kuidas statistika paigaldada.

    Ranka:
    Detsembris mängisin $200NL-is 11 042 kätt mängustiiliga 23/20 stiiliga. Maksin $836.36 reiki. Uue süsteemiga maksaksin $786.87 ehk 10,000 käe kohta ca $50 vähem. Oleksin ma veel tightim nagu enamus mängijaid siis see summa suureneks.

    Keskmine full ring regular mängib miljon kätt aastas ja minu statistika puhul maksaks ta $5000 vähem reiki ehk aastas potentsiaalne sissetulek väheneks $1500 võrra 30% reigi tagastus diili juures. Kui mängija on tightim siis veel rohkemgi.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ja siin mass sit out teema protestiks: http://forumserver.twoplustwo.com/28...anges-1145349/

  3. #3
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja siin mass sit out teema protestiks: http://forumserver.twoplustwo.com/28...anges-1145349/
    Lugesin kogu teema läbi ja sealt juba hargens igast uusi teemasid.

    Aga meie foorumlased võtaksid ka osa sitout racest?

  4. #4
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Kui suurel määral see mõjutab nt SN kättesaamist preagusest?

  5. #5
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Kõige nõmedam PS'i poolt on , et öeldakse 'uus süsteem on ausam'. Aus oleks see siis kui sama summa, mis Stars enne maksis rakebackiks, jagatakse teisiti RB-ks (tighidelt loosematele). Tegelikult võetakse regularidelt suur ports raha ära, natuke jagatakse fishidele ja ülejäänud võtab PS endale. Äri on äri muidugi.

  6. #6
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ma ei saa aru kas mina olen juhm või mis aga kui sa maksad vähem reiki siis selle raha sa ju puhtalt võidad. Kui ennem maksid 5000 ja said tagasi 1500 siis kokku maksid ikkagi 3500 starsile , nüüd nagu ma aru saan ei pea seda enam maksma.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Ma ei saa aru kas mina olen juhm või mis aga kui sa maksad vähem reiki siis selle raha sa ju puhtalt võidad. Kui ennem maksid 5000 ja said tagasi 1500 siis kokku maksid ikkagi 3500 starsile , nüüd nagu ma aru saan ei pea seda enam maksma.
    Näide (numbrid laest võetud). Kui lauast võetakse $5000 reiki praegu siis võetakse $5000 ka uuel aastal. Kui praegu $5000 reigist kuulus sulle $1000 siis nüüd kuulub sulle $800. Kui sul on 30% diil, siis esimesel juhul said RB-d $300 nüüd saad $240.

    Maakeli: lauast reiki võetakse samapalju aga sina nüüd saad vähem omale.

    Rõhutan: numbrid on laest.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    ( Click to show/hide )

  9. #9

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    no kui see sitout kestab mingi sümboolse tunni või päeva, siis on see mõttetu minu arust. kui tahetakse starsi sundida muudatusi tagasi keerama, siis peaksid mängijad kokku leppima, et sitoutivad kuni stars alla annab. ja seda tehes peaksid kambas olema kindlasti ka just suure voluumiga mängijad (elukutselised ja rakeback prod), kes paljudes laudades palju käsi mängivad tavaliselt ja pokerstarsi "elus hoiavad". ise samas arvan, et selleks ollakse liiga pussyd ja keegi ei julge riskida sellega et ütleb et "ma ei mängi enam kuni 2012 muudatused tühistatakse". kahjuks ei näe et leiduks kriitiline piir elukutselisi, kes on valmis kasvõi järgmise aasta augustini vajaduse korral 0 kätt pokerstarsis mängima, peaasi et eesmärk saavutada ja mängijate õiguste eest seista :(

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    no kui see sitout kestab mingi sümboolse tunni või päeva, siis on see mõttetu minu arust. kui tahetakse starsi sundida muudatusi tagasi keerama, siis peaksid mängijad kokku leppima, et sitoutivad kuni stars alla annab. ja seda tehes peaksid kambas olema kindlasti ka just suure voluumiga mängijad (elukutselised ja rakeback prod), kes paljudes laudades palju käsi mängivad tavaliselt ja pokerstarsi "elus hoiavad". ise samas arvan, et selleks ollakse liiga pussyd ja keegi ei julge riskida sellega et ütleb et "ma ei mängi enam kuni 2012 muudatused tühistatakse". kahjuks ei näe et leiduks kriitiline piir elukutselisi, kes on valmis kasvõi järgmise aasta augustini vajaduse korral 0 kätt pokerstarsis mängima, peaasi et eesmärk saavutada ja mängijate õiguste eest seista :(
    Mis krdi pussyd, grinderite aeg on liiga kallis, et kuu aega järjest sitoutida. Raha on vaja teenida ju. Üks variant on mujale kolida, aga Stars viis need muudatused läbi ka suht sellepärast, et igal endast lugu pidaval rakeback pro'l pole kuhugi minna lihtsalt. FTP come back soon!
    Viimati muudetud Cypher0 poolt : 28.12.11 at 21:37 Põhjus: typo

  11. #11
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    aa, in b4 "rake Wednesday"

  12. #12

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    pigem on see vist nii, et kui enne sa foldisid oma käe enne floppi ja lõpus teised maksid 1 dollar reiki, siis ka sina said sellest 1 dollarisest rakest mingi osa oma rakeback arvele ehkki olid oma käe kohe alguses foldinud. nüüd aga kui mängid käe lõpuni saad suurema osa rakebacki sellest 1 dollarist ja need kes foldisid ei saa sinu makstava rake pealt rakebacki. natukle segane jutt tuli, aga loodetavasti saad aru - põhiline on see, et kui foldid käe, siis varem said ka nii rakebacki mingi osa, nüüd enam ei saa.

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    see et sa vähem rake maksad ei tähenda siinkohal seda, et su winrate tõuseks.

  14. #14

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    panin wpr101 welli ka paar küsimust selle uue rakebacki arvutamise meetodi kohta. äkki mõnda huvitab veel, mida supernova elite sellest arvab, siis tasub silma peal hoida sellel teemal ka.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Willil suva, võtab lisa 10 lauda ja läheb edasi :P

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    no kui see sitout kestab mingi sümboolse tunni või päeva, siis on see mõttetu minu arust. kui tahetakse starsi sundida muudatusi tagasi keerama, siis peaksid mängijad kokku leppima, et sitoutivad kuni stars alla annab. ja seda tehes peaksid kambas olema kindlasti ka just suure voluumiga mängijad (elukutselised ja rakeback prod), kes paljudes laudades palju käsi mängivad tavaliselt ja pokerstarsi "elus hoiavad". ise samas arvan, et selleks ollakse liiga pussyd ja keegi ei julge riskida sellega et ütleb et "ma ei mängi enam kuni 2012 muudatused tühistatakse". kahjuks ei näe et leiduks kriitiline piir elukutselisi, kes on valmis kasvõi järgmise aasta augustini vajaduse korral 0 kätt pokerstarsis mängima, peaasi et eesmärk saavutada ja mängijate õiguste eest seista :(
    sellist asja ei juhtu kunagi.
    See oleks sama kui lähme Toompea ette protestima ja kõik on kahe käega poolt. Aga kui see päev on käes, siis keegi paneb tina, tesel hammas valutab, kolmas peab naisega kinno minema jne

    Pokkeris lisaks grindijatel suruvad nn "arved" peale ja kaua nad vastu ei pea ja lastakse jälle starsil pähe astuda.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    sellist asja ei juhtu kunagi.
    See oleks sama kui lähme Toompea ette protestima ja kõik on kahe käega poolt. Aga kui see päev on käes, siis keegi paneb tina, tesel hammas valutab, kolmas peab naisega kinno minema jne

    Pokkeris lisaks grindijatel suruvad nn "arved" peale ja kaua nad vastu ei pea ja lastakse jälle starsil pähe astuda.
    Kui ma ei eksi siis Party Pokeris pärast reigi capi tõstmist seda tehti ning party võttis oma otsuse tagasi.

  18. #18

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    sellist asja ei juhtu kunagi.
    See oleks sama kui lähme Toompea ette protestima ja kõik on kahe käega poolt. Aga kui see päev on käes, siis keegi paneb tina, tesel hammas valutab, kolmas peab naisega kinno minema jne

    Pokkeris lisaks grindijatel suruvad nn "arved" peale ja kaua nad vastu ei pea ja lastakse jälle starsil pähe astuda.
    kusjuures natuke sellepärast ma küsisingi wpr101-lt tema wellis, et kas ta arvab, et pokerstars oleks need muudatused teinud ka siis kui poleks hetkel monopoolne mõnes mõttes. nii et siinsetelt oleks ka huvitav kuulda arvamust - mis arvate, kas pokerstars oleks julgenud need muudatused sisse viia, kui fulltiltpoker oleks jätkuvalt turul ja neil oleks umbes võrdne turuosa?

  19. #19

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Mitte cashi mängijana on raske aru saada, miks peaks vinguma kaotatud raha pärast, mis algusest peale ei olnud sinu oma. Selge, et teenistus väheneb, aga selle raha maksid fishid ja LAG'id, mitte nitid. Nittidel pole imo kobisemiseks põhjust, see polnud nende rahagi, mida stars neile lahkelt seni jagas.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mitte cashi mängijana on raske aru saada, miks peaks vinguma kaotatud raha pärast, mis algusest peale ei olnud sinu oma. Selge, et teenistus väheneb, aga selle raha maksid fishid ja LAG'id, mitte nitid. Nittidel pole imo kobisemiseks põhjust, see polnud nende rahagi, mida stars neile lahkelt seni jagas.
    Puusse paned IMO. SNG-des ongi ju dealt rake meetod. Pole tähtis kui loose või tight sa oled kõik saavad samapalju reiki. Täpselt sama oli enne cashis.

    Kui tahad võrrelda siis hakatakse reiki arvestama selle järgi kui palju käsi keegi mängib ning SNG lõpus antakse vastavalt sellele reiki.

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES