Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 135, kokku 135
  1. #121
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ei, imo kas 6 või 12 tunni jooksul. Ja toimub see üritus homme.

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    No see krdi nanonoko on kõige suurem ajaviitja üldse. Alustagu siis temast. Eile kui mul 6 lauda lahti oli, ta oli mingil hetkel neist nelajs ja täiesti võimatult langes mängutempo, pidevalt jooksis ta timebank nulli jne. Suudaks isegi 24 lauda nii lasta, et pooltes pidevalt sitout.
    Võib-olla see oli erand, et mingi kamm vms. Ta ise väidab, et suudab tunnis koguda 2600 kätt, seda siis 6max 24 laual. Kui mängida fr 24 kõik fast lauda, siis tuleb ligemale 2k kätt ja see on jube andmine, seega 2600 kätt on IMO suht lagi ja kõva sõna.
    Lagi on muidugi suhteline, sest see rs03rs03 "inim"BOT SnG mängija tagus vist 5k+ kätt tunnis ja ei vähimatki lag'i mängus. Starsi jutust jäi mulje, et tüüp on andekas freak +tal mingi lubatud top secret süsteem, mille kõige kohta mul kumisevad peas vaid rasvased sõnad.

    Ma tegin starsist cash out, sest nagu keegi ütles, et kui ei meeldi, siis ära mängi :)
    Niipalju kui olen 2p2'st lugenud, siis reeglina kaotavad kõik regularid uue süsteemiga, k.a.LAG regularid ja Omaha mängijad.
    "Võidavad" uue süsteemiga mängijad, kes postflop on maniakaalsed, peamiselt fishid, kes mängivad oma käsi üle. Kuigi IMO KristjanLaas ajab imelikku juttu, siis selles osas tuleb nõustuda, et raha, mis läheb fishidele, see tuleb enam-vähem kõik regularidele tagasi, seda juhul kui fishid ikka pööravad VPP/FPP-d rahaks, aga mitte mingiks ninnu-nännuks või midagi.

    lag -> loose agressive
    lag -> performance issues
    lagi -> ruumi ülemine sisepind
    Viimati muudetud levis poolt : 07.01.12 at 15:33

  3. #123

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ei, imo kas 6 või 12 tunni jooksul. Ja toimub see üritus homme.
    pead silmas seda, et tänasest mängud kiiremad?

  4. #124
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Ei, see oli selle nanonoko rekordisoorituse kohta, mis peaks juba poolteist tundi käima ja kestab 8 tundi. Aga pärast seda lähevad mängud kiiremaks küll, sest nanonoko peab siis jälle 24 lauaga läbi ajama :D

  5. #125

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Nagu aru saan on plaanis laudade arvu piirama hakata või midagi sellist.
    Milleks piirata laudade arvu, kui saab piirata reageerimisaega ? Stars nagu ka paljud teised pokkeritoad ei saa aru mängijate vajadustest ehk mängida võimalikult palju käsi 1l+ laual. ka 5- sekundilise reageerimisajaga lauad oleks kuld nii starsi, kui ka ülejäänud pokkeritubade jaoks.

  6. #126

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tundub nagu full ring hakkaks ka starsis surema ja proovitakse midagi ette võtta.

  7. #127
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Milleks piirata laudade arvu, kui saab piirata reageerimisaega ? Stars nagu ka paljud teised pokkeritoad ei saa aru mängijate vajadustest ehk mängida võimalikult palju käsi 1l+ laual. ka 5- sekundilise reageerimisajaga lauad oleks kuld nii starsi, kui ka ülejäänud pokkeritubade jaoks.
    Olen nõus, Ongames eluaeg multitabletud ilma timebangita ja sai ilusti hakkama, 40 sekki pole küll vaja, pigem näo järgi laudade jagamine on kahtlane meetod.

  8. #128

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Imo võiks siin natuke arutada seda asja ja siis saadaks ettepaneku starsile. See FR surebki, kui 1-tabler fish peab keskmiselt minuti kätt ootama.

    5-sek vms tundub hea aga kas siis mingi limiidini äkki?(highstakes oleks pisut liiga sportlik vist)

    Mis alternatiive veel oleks?

  9. #129

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    See olex ikka natuke perse, kui iga otsusega aeg kohe perse tixub, vb preflop võix olla mingi lühike aeg, 5 sekki, postflop ikka standard.

  10. #130
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Timebank võiks olla laudade arvu, mitte laua peale. 60 sekki näiteks nii ühe kui 24 table peale. Kui regular pidevalt timeoudib siis hakkab ta nii raha kaotama ja võtab vabatahtlikult laudade arvu alla. Kui ei siis tekib lauda natuke rohkem free money foldiva regulari näol.

  11. #131

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Hea idee ranka, kuid tõenäoliselt antud juhul hakkame nägema rohkelt laudu, kus on 1-2 inimest pidevalt sitoudis. Or not?

  12. #132

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tasemetel PLO25 ja PLO50 saab punne 30-50% vähem. Olen üsna loose mängija ning Starsis mänguga miinustes.

  13. #133

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Mul kadus motivatsioon starsis mängimiseks. Tuleb hullulut mängida, et näiteks goldstari jõuda. Eriti veel minusugusel 9/5 mehel. Lasen end pigem OOs lüpsta, saan vähemalt rakebacki.

  14. #134

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
    Mul kadus motivatsioon starsis mängimiseks. Tuleb hullulut mängida, et näiteks goldstari jõuda. Eriti veel minusugusel 9/5 mehel. Lasen end pigem OOs lüpsta, saan vähemalt rakebacki.
    Kuskilt on meeles, et ka OO viib selle muudatuse õige pea läbi.

  15. #135
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: PokerStars muudab reigi arvutamise meetodit

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kuskilt on meeles, et ka OO viib selle muudatuse õige pea läbi.
    OO-s on minu teada ammu ilma contributed meetod. PokerStars oligi üks väheseid ja viimaseid, kes kasutad dealt meetodit.

Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES