Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 146 EsimeneEsimene ... 1220212223243272122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 2912
  1. #421
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Korra tagasi tulla teemale, siis Max ma saan selles osas sinust aru, et äärepoolkaitses ongi mõneti raske mängida. Kui madalale kaitsefaasis laskuda ja kui palju ja kõrgele ründefaasis tõusta, selline julm edasi-tagasi jooksmine. Teine asi on aga sinu väga impulsiivne väljendusviis, see nüüd küll mitte ei sobi. Need asjad saab rahulikult läbi rääkida, selline vastuoluline mängu ajal juhendamine tuleb lahti rääkida. Ei maksa nii isiklikult asju võtta.

    Isegi paar korda on keskkaitsest mulle öeldud, et miks sa liini ei hoia, et suluseisu tekitada. Suluseisu peale mängida ühe kohtunikuga väljakul on täiesti mõttetu ja ohtlik tegevus, ma olen öelnud seda ja ma loodan, et ma seda rohkem ei kuule mängu ajal.

    Üks asi, mis ma tahtsin küsida tegelikult kaitseliini kohta Pumperilt: pressingu kohta. Et nt. vahepeal on meil ülihästi tulnud pressing välja, kui me teeme seda organiseeritult ja igal ühel on mees olemas. Eston Villa teine poolaeg oli ülihea näide. Pmts, kui äärekaitsjad tõusevad kõrgemale pressingut tegema, siis mulle on öeldud, et mees kes asetseb pisut ääre pool on minu mees. Tegelikult ju nii ei ole, sest see üks ründaja liigub ääre poole tsooni, aga ühel keskkaitsjal ongi siis üks mees puudu ja siis peakski natukene keskkaitsja ääre poole liikuma ja üht seda meest võtma. Kui ründajat teevad pressi, äärepoolkaitsed samamoodi ja äärekaitsjad ja kaitsjad, siis on väga raske vastastel surve alt ennast välja mängida.

  2. #422
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Väga hea mäng oli! St esimene poolaeg - ma Max väga ei põeks selle teise poolaja pärast. Seda massiliste vahetustega seotud nalja ja segadust liigas õnneks ei saagi olla ja ei tule ka.

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Lihtsalt osad kes endakohta välja ei mängi mölisevad mänguajal teistekallal kui nad eksivad aga enda vigu ei tunnista; sama ka osadel kes omakoha välja mängivad ja teiste eksimuste pärast hakkavad ädaldama. See viib oma meestel moti alla ja seda tuleks igamängu algul eraldi meeldetuletada et häält kasutada meeskonna kasuks mitte kahjuks!!!
    Sellega peaks jah nii olema, et mängu ajal las karjub ja kamandab ainult Pumper + kaitseliinis keskel keegi kes nö silma peal hoiab asjadel (eile jäi kõrva karu ntx kes tegi kõva ja asjalikku kisa keskkaitses). Ja see, et Joss näiteks minu kallal möliseb pidevalt - no mind see ei häiri :D. Mul paks nahk ja alguses oli isegi naljakas natuke. Aga ega see midagi head üldisele sisekliimale muidugi ei tee, mõni nõrgema taluvuspiiriga vend võib isiklikult võtta seda.

    Aga üldiselt super tiim ja väga ootan liiga algust juba - ettevalmistusseeria on ulmeliste tulemustega olnud.

    P.S. miskipärast inwardi viimast mängukokkuvõtet ei näe facebookis FC Pokkeriprode esilehel. Mingi timeline kala?

  3. #423

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Jah sul õigus Lauri, aga ees peavad ründajad ikka põhisurvet avaldama, kaitsjad ja eriti poolkaitsjad saavad oma asetusega blokkida juba vahel ka 2 meest ja siis kannabki tavaliselt surve edu ja vastased kas eksivad sööduga või peavad palli ette lahmima.

  4. #424
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Isegi paar korda on keskkaitsest mulle öeldud, et miks sa liini ei hoia, et suluseisu tekitada. Suluseisu peale mängida ühe kohtunikuga väljakul on täiesti mõttetu ja ohtlik tegevus, ma olen öelnud seda ja ma loodan, et ma seda rohkem ei kuule mängu ajal.
    See on tõesti nii. Eelmisel hooajal juba rääkisin seda, et keskkaitsjatest üks olgu parem 1-2m tagapool pidevalt kui mõni eriti kiire ründaja vastastel oli. Ikka hakati nö liini hoidma ja ühe korra joppas, teisel korral jooksis vend kerge kiirendusega kohe 1-1 väravavahiga kui pall üle temani tuli. Ei näe ka tõesti mõtet sellel.

  5. #425

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kaitses´mängides peab rünnaku tulles alati tagasi jooksma. Mina harrastan keskkaitsjana seda Pastilaa soovitust (kuna ma pole enam eriti kiire), et jooksen vastaste rünnaku ajal nende tipuründajast alati mitu meetrit ette, siis ei saa ta oma kiiruse eelist ära kasutada kui pall mu seljataha lüüakse. Ja samas jääb ka minu ja väravavahi vahele juba väiksem vahemaa ning tõenäosus et meie selle pallini enne jõuame on suurem.

    1. poolajal eile vastased olidki nii kõrgel oma kaitsega, et jube kerge oli neid palle nende seljataha lennutada ründajatele jooksule ja nad ei kohanenud ka sellega kuni 2. poolaja alguseni.

  6. #426
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    P.S. miskipärast inwardi viimast mängukokkuvõtet ei näe facebookis FC Pokkeriprode esilehel. Mingi timeline kala?
    Ise kusjuures mõtlen täpselt sama, miks see esilehel ei ole, vaid lihtsalt märkemetes.
    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Jah sul õigus Lauri, aga ees peavad ründajad ikka põhisurvet avaldama, kaitsjad ja eriti poolkaitsjad saavad oma asetusega blokkida juba vahel ka 2 meest ja siis kannabki tavaliselt surve edu ja vastased kas eksivad sööduga või peavad palli ette lahmima.
    Jah just, algab see ründajatest.

  7. #427
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Üks asi veel - MOTM olid minu meelest loomulikult Karel kuid lisaks ka Tarvo aka Urmas Rooba vasakul kaitses esimesel poolajal. Super esitus.

  8. #428
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Krt Pastilaa tuleb mängukonditsiooni motiveerida. Tal koeral läheb koolis nii halvasti et see kajastub mängus. Mees on nii suures masenduses ja põhjatutes muremõtetes. Üritan oma lollide kommentaaridega ta mõtted mujale viia. See on aidanud ka, siis on ta hakanud palju paremini ja muretumalt mängima.

    Selle platsikõrvalt kommenteerimise kohta ütleks ma nii palju: ei maksa õelutseda, siis on kõik korras. Mulle väga sobib kui platsi kõrvalt karjutakse, et joosep liiguta ennast mis sa passid, annab motivatsiooni juurde. Kui mees jääb mulle selja taha ja ma seda ei näe ongi hea kui keegi sellele viitab.
    Vigu me teeme kõik ja tavaliselt, see mees kelle veast midagi ohtliku juhtub ( ei jookse järele, teeb midagi väga lolli ), tavaliselt kirub ennast piisavalt. Seda ei peaks kõrvalt väga palju kommenteerima. Sellised vead võiks siis kas poolajal ja mängu lõpus üle arutama.
    Kõik inimesed peaksid teadma kahte fakti: teistes me näeme enda vigu. Ehk kui sul on miskit kellegi teise kohta öelda, mõtle korra enda peale. Teiseks , kuigi meil käib küll tihe võitlus platsile pääsemise pärast, ei aita teise maha tegemine sinu ambitsioone. Katsume analüüsida, st konstruktiivne kriitika ja katsume teisi kuulata ka, mitte ei hakka kohe vastu mölisema.

    Mängu ajal peaks kõige rohkem rääkima treener. Kui treener on ise mängus, siis kahjuks ta ei näe kõike, siis peaks keegi kõrval seisvatest selle ülesande üle võtma.

    Me kõik mängime vastavalt oma võimetele ja kogemustele. Kõigil meil on sitad päevad, pahatihti me ise ei tunne neid sittu päevi ära. Tavaliselt sellisel sital päeval tundub et kõik kaaslased mängivad sitast, sest mina mängin ju alati hästi..........

  9. #429
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma olen pettunud 1 poolaja kaitsega, kes mulle tööd väga ei jätnudki teha väravas, peale Müüri ja teisel poolajal läks VV elupõnevamaks kui Gerd väravasse läks -.- .

  10. #430
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Teise poolaja kokkuvõte on valmis. Pikslite populatsiooni juurdekasv on olnud meeletu, seekord on videolt ka arusaada kes mängib =). Esimese poolaja kokkuvõtte katsuks ööseks valmis saada. Nii pea kui Vimeo lubab, siis laadin ka ülesse. Täispikki mänge hakab saama dvd´l, kellel huvi on.

    http://vimeo.com/39572137

  11. #431
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    :D Vastaste esimene värav magati ilusti maha :P Tavaliselt filmitakse naisi mitte mehi :P
    Hea töö Joss. Palju parem kui täispikkuses poolaeg. Nüüd peab veel klubi profikaamera soetamisele mõtlema hakkama

  12. #432
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Haha , hea töö Joosep. Seda mölinat on ka nii huumor kuulata pärast kõrvalt, ulme, mis teksti aetakse ikka.

    Aga kas esimesest poolajast tuleb ka tipphetkeid ? Muidu jääb mulje nagu, et kust kohast meil see võit tuli siis. Igal juhul super Joosep, et oled videod korda saanud.

  13. #433
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    kokkuvõte on tõesti hästi tehtud. mida arvate - minu meelest võiks olla eraldi mängu videote teema, kus lingid üleval ja seal ei oleks muud juttu - kommentaarid jms möla aetaks ikka siin. selliselt oleks vähemalt pärast hea vaadata ühest kohast videosi ja ei peaks lolliks otsima end.

  14. #434
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Arvan, et see on hea mõte. Siis peaks koguma osad FB olevad väärt videod ka kokku. Aga noh neid poolaja täispikkuses videosid ei ole mõtet panna, neid ei viitsi keegi vaadata. Aga jätkame samas vaimus nagu see Jalgpallihaigla video.

  15. #435
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Esimese poolaja video katsun ööseks valmis noitseda, aga enne teisipäeva ei saa vimeosse ülesse panna. Väravaid proovin youtubei lisada, vaatame kuidas see värk seal käib. Aga jah pikem kokkuvõte esimesest poolajast tuleb teisipäeval.

  16. #436
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Esimese poolaja video katsun ööseks valmis noitseda, aga enne teisipäeva ei saa vimeosse ülesse panna. Väravaid proovin youtubei lisada, vaatame kuidas see värk seal käib. Aga jah pikem kokkuvõte esimesest poolajast tuleb teisipäeval.
    juutuubi laadimine väga mugav ja lihtne - 10min kokkuvõttetega pole kindlasti probleemi.

  17. #437
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eks ma pean uusi trikke õppima. Praegu on jah nii, et 10 min kokkuvõtet on 150 mb. Võrdluseks toon selle et eston villa mängu poolaeg oli 150 mb. Praegu on poolaeg kusagil 800-900 mb.

    eks ma nüüd pean hakkama raha koguma et parem kaamera muretseda ( seegi kaamera on laenatud ). Eks vaatame mis saab. Katsub see hooaeg kõik väravad linti saada. Ma loodan, et leidub mehi kes sellega aitavad.

  18. #438
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kui sa meile asja ja programmi selgeks teed, siis aitame meelsasti.

  19. #439
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Eks ma pean uusi trikke õppima. Praegu on jah nii, et 10 min kokkuvõtet on 150 mb. Võrdluseks toon selle et eston villa mängu poolaeg oli 150 mb. Praegu on poolaeg kusagil 800-900 mb.
    ära muretse - internetist ruum otsa ei saa :). youtubeis peaks 2gb maksimaalne faili suurus olema.

  20. #440
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Joss laadis Jalgpallihaiglaga mängu esimese poolaja ka üles. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...A4ngude-videod

    Hea töö!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES