Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 146 EsimeneEsimene ... 1321222324253373123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 2912
  1. #441
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Hea töö Joosep .

  2. #442

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Nii käisin mehi registreerimas EJL-i lehel, suht keeruline see asi oli, aga sain kirja 21 meest.
    1. Kaupo T
    2. Mairo T
    3. Alvin K
    4. Meelis V
    5. Kait E
    6. Margus M
    7. Rando S
    8. Villu S
    9. Andri A
    10. Lauri H
    11. Tarmo H
    12. Joosep P
    13. Tarvo P
    14. Magnus G
    15. Andrias N
    16. Rain J
    17. Madis M
    18. Nikolai K
    19. Andero H
    20. Reigo N
    21. Angelo N
    22. Karel K
    23. Gerd Ä
    24. Markus K

    Registreerisin need litsentsi omavad mehed ära.




    Nimekirjast ei leia ma järgmisi mängijaid: Fyte, Hardi, Henri, Martin A. Henri, Hardi ja Fyte pole vist pabereid viinud EJL-i. Aga Kareliga on mingi segadus. Peab hakkama asja uurima - Karel palun uuri EJL-st miks sind polnud ERIS programmis FC Pokkeriprode nimekirjas.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 03.04.12 at 16:00

  3. #443
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ärge jamage mehed, pool põhikoosseisust ei ole praegu juriidiliselt JOKK. Laupäeval on juba esimene liigamäng.

  4. #444

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Angelo sõnul oli asi korda aetud eelmine nädal. Muru saaks seda kinnitada, kuna oli temaga suhelnud väidetavalt

  5. #445

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Jah, kannan Angelo siis nimekirja, mul oli vaja teada kas tahab kindlasti mängida, sest osad mehed pole nagu õelnud midagi, aga eks litsentsi tasumine ütleb kõik. Panen siis Reigo, Angelo ja Andero ka nimekirja, hetkel tundub et 30 küll täis ei saa.

  6. #446

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma ei saagi olla FC pokkeriprode nimekirjas, sest keegi pole mind sinna reganud. Klubilt saadeti kiri, et Kärdla LM-il minu kohta võlgnevusi pole ja üleminek uude klubisse lubatud (ma arvan). A ma helistan homme Kärdla omadele ja küsin, kas vastav e-mail ikka sai saadetud. Litsents on mul tasutud, a ise ma end ju kuhugi võistkonda regada ei saa enivei.

  7. #447
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Sain täna palga kätte homme ruttu EJL teen ära kaardi + maksan litsentsi ka ära.

  8. #448

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Väga hea kes liigutavad. Karel huvitav mina ka end FC Pokkeriprodesse ei reganud, maksin litsentsi siis kirjutasin kommentaaridesse, et FC Pokkeriprod ja vana klubi vist kirjutas ka et lubatud üleminek FC Pokkeriprodesse ja olingi laksust nimekirjas. Üldiselt võid sinna emailile kirjutada, et sa soovid ühineda FC Pokkeriprodega (efa@jalgpall.ee). Arvan, et see peaks läbiminema.

    Aga teised peaksid ikka natukene liigutama end, see näitab üles äärmist laiskust ning muidugi ka hoolimatust teiste klubiliikmete vastu.

  9. #449
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    miks mu nime pole pumper?

  10. #450

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma ei tea, sinu regasin ära:), uus proge ja raske seal sukelduda.

  11. #451
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pumper - vt video teema esimest posti - las see teema olla ainult failide linkimiseks. Kommentaare pane siia. Muidu raske pärast neid teksti seest otsida.

  12. #452

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Pumper - vt video teema esimest posti - las see teema olla ainult failide linkimiseks. Kommentaare pane siia. Muidu raske pärast neid teksti seest otsida.
    Jah ma lugesin seda, kas ma kommisin video teemas? Ju siis väsinult õhtul.

  13. #453

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Regatud on 21 meest, 9 kaitsjat, 9 poolkaitsjat ja 2 ründajat. Teravust on ilmselgelt puudu. Samuti ka väravavahtlust.

  14. #454
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Regatud on 21 meest, 9 kaitsjat, 9 poolkaitsjat ja 2 ründajat. Teravust on ilmselgelt puudu. Samuti ka väravavahtlust.
    Ründega pole vast nii hullu - ründes saavad kenasti hakkama Meelis, Henri, Karel ja Andrias. Aga väravavahtidega on küll jama. St kui Markus ei saa näiteks mängule tulla, siis Gerd oleks hea variant. Samas Gerdi platsil vaja + ta vist ise ei taha väravas olla. Kui mõlemad peaks puudu olema, siis on väga hapu värk.

  15. #455
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ründajatega on ka okei ma arvan. Martin saab ka ründes mängida, seega 5 venda olemas. Väravavahtidega jah, Mario vigastusega kaotasime kolmanda väravavahi. Aga, kui vahel Markus erinevatel põhjustel väravas olla ei saa, siis Gerd on kindlasti nõus olema, nii et nii kaua, kui üks on olemas on kõik okei.

  16. #456
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Leinart soovis ka liigat teha - hetkel vist veel vigastatud?

  17. #457

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kui ruumi on, saab jooksvalt regada. 2 vaba kohta on veel. Seepärast peavadki kõik trennis ka käima ja nägu näitama.

  18. #458
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kui mehed korda ajavad paberid, siis on 28 registreeritud mängijat. Väga hea.

  19. #459

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    T´avai, Laupäeval 07.04.12 19:30 on Lasnamäel SPK statal mäng. Alustame regamisega, siis saan õelda keda ma mängule ootan. Kõik kes saavad tulla andke siin teada.

    1. Pumper

  20. #460
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    T´avai, Laupäeval 07.04.12 19:30 on Lasnamäel SPK statal mäng. Alustame regamisega, siis saan õelda keda ma mängule ootan. Kõik kes saavad tulla andke siin teada.

    1. Pumper
    2. Joosep

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES