Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 146 EsimeneEsimene ... 1826272829303878128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 2912
  1. #541
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Päris raskeks läheb meil äärekaitsjatega. Sest Tarvo ei saa minu teada ka tulla, põlvega mingi vigastus. Ja mu enda reis pole ka 100% veel - täna andis tunda ikka, kui tugevaid sööte/lööke/tsenderdusi anda. Lasen 5 päeva puhata, loodetavasti pühapäevaks on kõik täiesti korras.


    e: Millegipärast pole Henri nime ikka võistkonna nimekirjas, EJL lehel.
    Viimati muudetud inward poolt : 10.04.12 at 23:24

  2. #542

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri.
    2. Andrias.
    3. Nixter
    4. Fyte
    5. Karel

  3. #543

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri.
    2. Andrias.
    3. Nixter
    4. Fyte
    5. Karel
    6. Pumper

    Nonii juba ükskord on, et vahel keegi tulla ei saa, peale seda mängu on mul kahtlane kas mitu mängu tulla saan, kuna kool on siis ja 1 bronnitud ndlv. Peame leidma mingid lahendused.

  4. #544

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    7. Reigo

  5. #545

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri.
    2. Andrias.
    3. Nixter
    4. Fyte
    5. Karel
    6. Pumper
    7. Reigo
    8. Margus

  6. #546

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri.
    2. Andrias.
    3. Nixter
    4. Fyte
    5. Karel
    6. Pumper
    7. Reigo
    8. Margus
    9. Karu

  7. #547
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri.
    2. Andrias.
    3. Nixter
    4. Fyte
    5. Karel
    6. Pumper
    7. Reigo
    8. Margus
    9. Karu
    10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)

  8. #548
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.

  9. #549

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.
    Ma vaatan hommikul kiirelt Transformerite multareid siis jõuab päeval kõikjale.

  10. #550
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri.
    2. Andrias.
    3. Nixter
    4. Fyte
    5. Karel
    6. Pumper
    7. Reigo
    8. Margus
    9. Karu
    10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
    11. Joosep


    Pastilaa, kui see saladus pole, siis millest pidid loobuma?

  11. #551
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Pastilaa, kui see saladus pole, siis millest pidid loobuma?
    Mina ei loobu millestki - teised peavad ilmselt kerge pohmakaga end varem üles ajama ja autosse kobima.

  12. #552
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Siis soovitan sul sõita aknad lahti. Krt sõjaväes olid esmaspäeva hommikud kõige õudsemad, siis võis kirve õhku kinni lüüa. Kõik panid nädalavahetusel tina ja siis tulid tagasi sõjaväkke põdema. Ja kui sul ikka 10 noormeest laseb korralikku pohmaka kärtsu siis oi oi oi. Ma kujutan ette, et väikene auto võib päris kiiresti täituda....

    Aga tegelikult väga hea uudis et oled tulemas, siis ma saan äkki mängu rohkem nautida

  13. #553

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Päris raskeks läheb meil äärekaitsjatega. Sest Tarvo ei saa minu teada ka tulla, põlvega mingi vigastus. Ja mu enda reis pole ka 100% veel - täna andis tunda ikka, kui tugevaid sööte/lööke/tsenderdusi anda. Lasen 5 päeva puhata, loodetavasti pühapäevaks on kõik täiesti korras.


    e: Millegipärast pole Henri nime ikka võistkonna nimekirjas, EJL lehel.
    Kuna meil ründajaid palju kohale tuleb, siis ma võin äärekaitset mängida. Olen seda varemgi edukalt teinud.

  14. #554
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Teile on vähe täbar aeg see nädal sattunud, vormelite pärast võin veidi hilineda, aga katsun ikka tribüünidele jõuda.
    Super! Tagantjärgi veel tänud eelmise mängu fännidele - käputäis FC PP toetajat tegid kena kisa ja hüpnotiseerisid kohtuniku.

  15. #555

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Hea Karel, aidake mind oma varasemate kogemustega, Tean et Hardi on vasak kaitsja samuti olnud.

  16. #556
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Toon veel korra selle LIVE streami mõtte päevakorrale. Kuigi eelmine nv sain ettevalmistused tehtud (ustreamis PP kanal), jäi testimine siiski ära kuna pidin platsil olema 90min. Kas keegi veel viitsiks sel pühapäeval koos minuga proovida, kellel korralik telefon ja mobiilne net? Vajalik ustreami aplikatsiooni olemasolu ja kindel käsi :P. KUI ülekanne staadionilt osutub vaadatavaks, siis peaks ilmselt edasi arendama seda ja kaaluma mõne vanema läpaka, videokaamera abi (praegune Jossi kaamera vist ei ühildu millegagi eriti). Samas jaagup77 videode järgi võiks ka telefonidega vast hakkama saada.

    Ranka pakkus välja, et kui asi õnnestub, siis PP lehel saaks meie mängude LIVE stream oma koha. Minuteada oleks selline ülekanne ainulaadne asi eesti vutis - või teab keegi veel analoogseid ülekandeid ühe klubi mängudest?

  17. #557
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    ei tea sellist asja. mõte väga meeldib, pakkusin seda asja ka hiljuti välja :D
    endal kahjuks pole mobiilset telefoni, aga võin tuua oma läpaka + netipulga?

  18. #558
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mis mõttes ei üldu. Läbi <<tuletraadi>> peaks saama küll ühendust.

    Eks ma vaatan hetkel ringi ja katsun endale kaamera muretseda. Hetkel möllan laenatud massinaga. Mis oma töö teeb edukalt ära. Parem kui passida lihtsalt sõnu. Eks see videote arvutisse dekodeerimine ja töötlemine on aeglased, kuna ütleme ausalt, minu rüpperaalid on vanad...

  19. #559

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri.
    2. Andrias.
    3. Nixter
    4. Fyte
    5. Karel
    6. Pumper
    7. Reigo
    8. Margus
    9. Karu
    10. pastilaa 94% (diplomaatiakoolis käimine tuli kasuks. kohale jõuan ilmselt veidi enne algust)
    11. Joosep
    12. Rando

  20. #560
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    endal kahjuks pole mobiilset telefoni, aga võin tuua oma läpaka + netipulga?
    väga hea! seekord vist pole veel vaja - esmalt vaatame, mis kvaliteediga see Ustream olema hakkab platsilt.

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Mis mõttes ei üldu. Läbi <<tuletraadi>> peaks saama küll ühendust.

    Eks ma vaatan hetkel ringi ja katsun endale kaamera muretseda. Hetkel möllan laenatud massinaga. Mis oma töö teeb edukalt ära. Parem kui passida lihtsalt sõnu. Eks see videote arvutisse dekodeerimine ja töötlemine on aeglased, kuna ütleme ausalt, minu rüpperaalid on vanad...
    See dekodeerimine ja töötlemine on tõesti neegritöö. Nagu Riivo77 ja ka minu Sparta turniiri videost näha, siis kvaliteet ka kannatab - isegi telefoniga tuleb parem (ja ei mingit töötlemist - failid otse üles laetud). Selles mõttes oleks uus kaamera muidugi fantastika. Mis LIVE streami puutub, siis mul kerge kartus, et see võib olenemata kaamerast üle mobiilse neti otse edastades paras pikslipudru olla. Aga eks see selgub.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES