Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 146 EsimeneEsimene ... 2735363738394787137 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 2912
  1. #721
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma tõenäoliselt 1 poolaja vaatan kindlasti ära (loe: libistan õlli). Eile läks käest ära, seega täna läheb samamoodi edasi.

  2. #722
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    sa ju nimekirjas :D

  3. #723

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kas keegi vaatama ka tuleb? ma üksi ei viitsi, aga kellegiga õlle libistada ikka viitsin
    Mina olen ka mängule tulemas, aga õllet pead ikkagi üksi libistama. Olen endale alkoholi suhtes nulltolerantsi kehtestanud.

  4. #724
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eks tekkis üks vaba koht koosseisu siis.

  5. #725
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Eks tekkis üks vaba koht koosseisu siis.
    rofl ok

  6. #726
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Eks tekkis üks vaba koht koosseisu siis.
    Väga UNCOOL

  7. #727
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ära kobise :D. Seepärast Pumper panebki 18 mängijat koosseisu, teiseks ta saab nüüd ühe mehe juurde võtta. Pole väga vahet, ta tegi nimekirja eile õhtul ja täna päeval täiendab ühe mehe võrra juurde.

  8. #728
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    aga parem helista talle, ta kirjutas ka, et enne viite pole kättesaadav ja siis ei leia enam äkki meest

  9. #729
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    selles see asi ongi, et kui sa selles 18 nimekirjas oled, siis võiks nagu kõik endast teha et siis ka esindada saad. Mitte ainult pumper ei usalda teid vaid ka terve meeskond. Ikkagi see on altvedamine. Ütle mida sa tahad aga nii see on. Ja vabandus et ma ju ütlesin ette( mis on muidugi parem kui mitte ütlemine), toimib paar päeva enne mängu.

    See on igati taunitav tegevus. Ma võibolla olen jah vanamoodne ja üldsegi mõttetu mees, aga katsuge ennast natukene kontrollida.

  10. #730
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Altvedamine oleks pohmellis või täis peaga mängule tulemine ja mängimine. 18 mehest mängida saab nii ehk naa maksimaalselt 16 mängijat. Ma nimetaks seda pigem - võimaluse andmiseks kellegile. Oleneb, millisest vaatenurgast võtta.

  11. #731

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Boooooooooooo Lauri, boooooooooooooo.. Võta minu poolt ka pool kilo süümekaid, noor alkohoolik.

  12. #732
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Saage juba üle me hobipallurid mitte prod. Ikka juhtub, ning see on võimalus kellegil end platsil näidata ja põhimeestelt minuteid varastada!
    Aga jh otseselt keegi ei saa öelda et annab võimaluse kellegile teisele vaid see võimaluse tekkimine. Siiski kellegi koht pole kindel platsipeal ja ei saa öelda et annab võimaluse kellegile teisele.
    Ja teadaandmine on aus tegu; Taunitav oleks kui sigalakku täis tuleks keegi kohale kes nimekirjas.
    Olgem ausad reede on selline päev kus kunagi ei tea kas läheb käest ja palju läheb käest :D Ja usun et hobipalluritel nagu meil selliseid olukordi tuleb veel ette.


    Peace!!!!

  13. #733
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    altvedamine on see, et kui sa ütled et oled tulemas mängule, siis õhtu enne mängu ei suuda enam inimene mõelda. Joome ennast nii katki, et on kohe. Mitte et mul endalgi see pole õnnestunud ( poissmeeste õhtu oli vahetult enne pulmi). Napilt õnnestus kõik, aga sellepärast ma saangi öelda, et ma tean millest ma räägin. See on ikkagi teiste altvedamine. Sellega ei pea siin uhkustama, et kui paljuma jõin ja et täna läheb sama moodi. Pigem peaks ikkagi vabandama meeskonnakaaslaste ees. Aga see on kõigest minu arvamus.

  14. #734
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mu meelest see OK, kui kurikuulsas "pumperi listis" olev mees võimalikult vara siin teemas teada annab, et promill ei luba ilmselt mängida. See parem variant kui üldse mitte teatada ja ka parem kui täiesti segi olles platsile pressida (ei ole isiklik vihje Muru - see oli sõprusmäng ja polnud hullu :P).

  15. #735
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    imo on hea, et lauri teada andis, siis kui teada sai. aga üldmõistes võiks osata ikka planeerida - kas reedel jood või ei joo. kui jood, ära anna teada, et tuled mängule.

  16. #736
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Hooaja algul õnneks pole see probleemiks kuna mehi jagub. Suve algul ja peale pausi võib see keerulisemaks minna. Aga loodame Parimat ja toome täna võidu koju!!!!

  17. #737

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Reigo võib asjad võtta siis, aga täna ründajaid on pole kindel kas mängida saab. st 6 vahetust juba on, arvestasin täna see nädal trenniskäinutega.

  18. #738

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Karm mäng ikka oli, saime teisel poolajal paraja velo üles, aga ühtegi mammukest sisse ie vändanud ja närvid ka vedasid alt. Minu viga kohe kindlasti punast väärt ei olnud, väike tahtlik tonks oli, aga mingit käega lööki ma ise küll ei teinud. Täiesti shokk ikka oli kui see kohtunik punast näitas.

    Mängu alguses olime natuke krambis ja sealt tuli ka see õnnetu trahvilöök, kus ühtegi vastast polnud läheduses ja omavahel peksite palli vastu kätt. Kahjuks karistati meie eksimus ära ja vastastel oli veel paar võimalust. Üldises plaanis olid meie kiirrünnakud väga teravad ja natuke jäi puudu, et Henri ei skoorinud. Teisel poolajal jälle polnud õnne, sest pall kohe kuidagi ei tahtnud sisse minna. Vastased ka suht ebasportlikud ja venitasid seal ainult. Pendla teenisime endale küll lollilt, kui ikka platsile minna siis peab valmis olema, mitta vastase seljas tõksuma seal. Üldiselt mängisime ikka väga hästi, oskasime palli vallata jne, ainus asi mida polnud oli värav. Ja nende kaartide üle vinguda on juba hilja, jalgpall on emotsionaalne mäng ja juhtub.

  19. #739
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ooot, räägi oma "ämbrist" täpsemalt?

  20. #740

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ämbrit polnud, väravavaht imes karistuslöögi endale sülest kahejalavahelt sisse. Aga 2 punast teenisime, 1 oli selline küsitav, aga teine oli lihtsalt närvid läbi ja mölin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES