Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 146 EsimeneEsimene ... 2836373839404888138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 2912
  1. #741
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    0:1 tuli vastu võtta. Pumperi kaardist ma aru ei saanud tõesti (vaevu isegi kollane niipalju kui mina nägin, hilisem pumpsi reaktsioon muidugi liigne) , aga Mitti teine kollane oli küll mõttetu. Kohtunik pani suht palju p*ska, aga tema mõnitamine ju midagi paremaks kunagi ei tee kui endal juba kollane all.

    Mis mängu endasse puutub, siis väga äge võitlus oli ja vähemalt viiki olime väärt. Selles osas hea töö! Vastastest ka niipalju, et paaril noorel kuker oli suht äge suuvärk ja üks vend proovis küüntega nii minu kui Maxi soolikaid välja tirida - päris imelik hakkas.

  2. #742
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Minu sitt oli see tõesti 1:0. aga 2:0 ma ei tahtnud sisse lasta.

  3. #743
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pastilaaga absoluutselt nõus. Ses suhtes punane Pumperile oli liigne, aga see mis sa seal edasi majandasid oli küll liigne. Mitti mõlemad kollased ja kokku punane on täielikult hukkamõistmist väärt, mõlemad kollased kollased tulid rääkimise eest. Noh lõime posti, latti - teine poolaeg olime väga head. Ja vastased üsna igava 1 poolaja järgi kobistasid karistuslöögist värava ära. Sitt lugu, aga järgneb ka vist mingi trahv nende kaartide eest meile ?

    Ja no muidugi super tõrje 2 poolaeg Markuse poolt, kes penalti ära võttis.

  4. #744
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Suured mehed ja ei oska siis suud kinni hoida...

  5. #745
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    See kohtunik oli tõesti üle mõistuse udu ikka, endalgi võttis närvi mustaks.. eriti kui penalt jäeti andmata, käsi karistusjoonel märkamata jnejne. Aga jah, kuigi päris mitmed vastased olid ülbed kuked, siis nad mängida ikkagi mõistsid. Sellele vaatamata arvan samuti, et viiki olime väärt.

    Ahjaa, kuidas kurat lisaaeg ainult 3min oli? Tõsiselt wtf?! Nad venitasid paari-kolme palli toomisega juba nii palju umbes.. rääkimata mitmetest vahetustest, mis samuti aega röövisid.

  6. #746

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma arvan, et lasime esimesel poolajal neil liiga palju enesekindlust koguda. Oleksime pidanud kohe raskekahurväe sisse panema ja neilt mänguisu ära võtma. Teisel poolajal olid nad ikka mannetud ja surusime neid korralikult. Kui seda mängupilti oleks 2 poolaeg olnud, oleks ehk kolme punkti ka näinud. 10kesi oli mängupilt absoluutselt sama, mis 11kesi ja vastastele seal erilist sõnaõigust ei jagunud. Ebaedu

  7. #747

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Täpselt Karel suutis asja sõnadesse panna, alguses oli ka ju korralik koosseis, aga mingi kahtlane pinge valitses. 2. poolajal pinget polnud ja mäng oli nauditav, ainult värav ei avanenud. Kohtuniku kohta eriti vinguda midagi polnud minuarust, va see et ainult mina üllatusin kaardi värvi nähes.

    Ja seda ka, et äärepoolikud ei pea koguaeg kaitses olema, vaid siis kui mängime oluliselt tugevama vastase vastu, kes surub meid ja peame kaitses olema surve all, täna oleksid võinud ääred juba 1. poolajal vabalt hõljuda eespool.

  8. #748
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Esimene poolaeg oleks pidanud jh rohkem pressi tegema... Karistuslöögi kinkimine oli minu viga, ei hoiatanud Margust, et tagant tulen. Eks tagantjärgi tarkus. Kui sooja sisse saime, siis kaitseliin tegi suhteliselt head tööd... (mulle ei meenu ühtegi standart olukorda, kus nad oleks rünnanud ja reaalselt ohtu kujutanud, et lüüa 2:0, v.a nurgalöögid).

    Pumper, ma arvan, et olen suuteline rohkem tõusma (mõistuse piires muidugi) ja ka tagasi jõudma, kuna lõpus, kui tegime tugevat pressi, siis mitmes olukorras suutsin tagasi joosta. Eks trennis arutame seda ning kiirust saan veel arendada, et vastaste ründajaid üle joosta. See mäng ei olnud erilist probleemi kiiruse osas...

    Arendame oma mängu ning järgmine ring osutame veel tugevamat vastupanu!

    Peace!

  9. #749

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.

  10. #750
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.
    Ilus Jutt

  11. #751
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.
    Mis tasandil ? Iga löögiliigutus on punane sul. Ära aja naerma. Üks asi on ikka küünarnukiga vehkimine ja teine on mitte tahtlik = vastane jookseb oma näoga vastu sinu kätt.

  12. #752

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mis tasandil ? Iga löögiliigutus on punane sul. Ära aja naerma. Üks asi on ikka küünarnukiga vehkimine ja teine on mitte tahtlik = vastane jookseb oma näoga vastu sinu kätt.
    Iga löögiliigutus vastasmängija suunal on PUNANE kaart ja asi jokk. Ja seda käeotsa jooksmist võid oma emale rääkida. Ja see pealöögiliigutus peale vilet oli muidugi komöödia kuubis.

    Alvin ja Kalevi mängijia ei jooksnud ju erisuundades, et oleks saand sinu nimetatult käe otsa joosta:D

    Üldiselt teile pokerdajad - teeme reeglid kenasti selgeks või lähme kohtunikukoolitusele ning siis võtame sõna.

    Reeglid: http://jalgpall.ee/docs/reeglid.pdf

  13. #753

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust

    Üldiselt teile pokerdajad - teeme reeglid kenasti selgeks või lähme kohtunikukoolitusele ning siis võtame sõna.
    Siin võtame sõne niipalju, kui tahame. Sina oled see, kes on valesse kohta sattunud hetkel. Soccernetis pole ju baidid otsa saanud.

  14. #754
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Iga löök või löögiliigutus( ei pea mängijat tabama) on PUNANE kaart. Õpime ikka reeglid selgeks. See tõmblemine peale vilet ja enne kaarti oli samuti punast kaarti väärt.
    Suguhaige

  15. #755
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kas eilne mäng videos on? Tahaks näha pumperi punase kaardi shokireaktsiooni kohtuniku vastu ja oleks tõenäoliselt järjekordne meediapauk, mis ehiks suurtemate online väljaannete esilehekülgi.

  16. #756
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Lugedes seda, mis toimus, on ikka maru kahju, et olen haige. Hea meelega oleks asjad linti võtnud.

    Tundub, et mõni mees on <<lõvikonservist>> üledoosi saanud. Möllab nii ühes kui teise foorumis. Võibolla teda pärismaailmas ei kuulata ja siis on vaja välja elada........

    pea püsti! järgmisel mängul juba rokime edasi

  17. #757
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    njaa, hea, et markus pennu ära võttis ning teine poolaeg oli hea mäng üldjoontes :D

  18. #758
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    njaa, hea, et markus pennu ära võttis ning teine poolaeg oli hea mäng üldjoontes :D
    Mu meelest teine poolaeg oli kõige parem meie koondise esitus üldse, eriti arvestades ka vastaste taset. Väga huvitav hooaeg tuleb ikka. Pumperile soovin rahu ja jõudu, et ikka kindlasti sama isuga jätka viitsiksid meiega. Kindlasti võib selline jama ja ülekohus motti alla võtta + tekitada isu pööre-kand-nägu liini kasutada. Aga pole parata - peab arvestma ka tulevikus eriti haledate viledega ja sellest end mitte häirida lasta (haige see, et 3me mängu peale 2 ilmselget pennalt andmata + 1 punane. st keskmiselt mängu kohta üks väga valus laks meie vastu olnud ja nendeta oleks 5 punni praegu ilmselt). Aga kokkuvõtvalt - super tiim ja areng on olnud tohutu. Järgmiste võitlusteni!

  19. #759

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Hea, kui mängupilt vähemalt hea oli, aga mikskipärast meenuvad enda eelmise aasta jutud, kus peale iga kaotust rääkisin, kui suure sammu edasi me tegime :D Mitte, et võrdleks meid eelmise aasta mängutasemega, aga eks meil vist on ootused natuke liiga kõrged, ei peaks võimaliku koha peale nii palju mõtlema vaid lihtsalt oma mängu tegema, kohe algusest.

    Kusjuures PraSil on tõenäoliselt õigus selle löögi või löögiliigutus = punane koha pealt. Mulle ka meenub, et kusagil käis läbi uudis, et sellest hooajast on reeglid karmimaks läinud ja just selle koha pealt, toorutsemist, lööke/sissesõite karistatakse palju karmimalt. Selle reegliga tuleb leppida ja käituda vastavalt ja edaspidi ei tohiks selle ära karistamise peale närvi minna, vaid oma mängu edasi teha.

    Järgmine mäng juba paremini!

    Edit: keegi kohalkäinutest võiks ka kokkuvõtte teha
    Viimati muudetud muruntau poolt : 22.04.12 at 10:14

  20. #760

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    No sissesõite tuli vastaste poolt korralikult, ei karistatud. Aga minu kokkupõrge vastasega, kus ei toimunud mingit rusikalööki, vaid käe randme ja musklipiirkonnaga kokkupuude üksnes, mis ma pean kokkupõrke ajaks käe seljataha peitma ja olema varsti vigane nagu Mario. Ma ju ise tean mida ma seal tegin, oleks pasunasse sõitnud oleks ju rusikaga väänanud.

    PS Andrus Mitt saatis öösel pool 2 veel messi ja palus võistkonna käest vabandust. Eks iga pisiasi viis teiseni ja närvid ei pea vastu. Minuarust ta alati suure suuga vend olnud mängudel ja palju kaarte teeninud. Eks see ole nüüd hoiatus talle. Vaatame palju ta punase eest karistuseks saab ja siis võiks aususe mõttes võistkonna poolt ka karistuseks veel lisaks +1 panna, et siis 2 mängu vahele, arvan et see oleks õiglane ja teinekord enam suud lahti ei tee. Nagu näha anarhia enam platsil ei toimi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES