Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 146 EsimeneEsimene ... 2937383940414989139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 2912
  1. #761
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Muru - punase olukorras ei teinud Pumper mingit löögiliigutust vms (need tulid peale punase nägemist - mitte et see ilus oleks muidugi) ja punane oli müstika. See oli lambikokkupõrge.

    Mis Mitti puutub, siis mina annaks uue võimaluse peale vabandamist ja mingeid lisakaristusi vms pole küll vaja. Kui ta ise asja enda jaoks selgeks mõtleb ja edaspidi ei seleta kohtunikega on kõik OK. Henri ja Max tegid väga hea mängu, aga peale Mitti ja Kareli sissetulekut tuli kerge "reset" ja uus power sisse. Suuresti see oligi tänu Mitti väravajanule, võitluslikkusele ja aktiivsele platsil organiseerimisele.

  2. #762

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Võin paralleele tuua Kiiu 1. poolaja ja Kalevi 2. poolaja vahel, väga sarnased olid, ainus asi mida tulla ei taha on väravad. Aga selline domineerimine kaua kaotustega jätkuda ei saa. Samas ei saa me mõelda ka nii, et oleme jubekõvad ja peaksime kõiki võitma - vastased mängivad ka jalgpalli ja seda juba pikemat aega, kandikul ei kingita meile midagi. Tundus, et mida füüsilisemaks me meeskonna ajasime seda paremini see Kalevi vastu töötas, noored teatavasti ei kannata kehamängu. Ja mida ma ennem ka mainisin, oli alguses mingi kramp püksis meil, 2. poolajal oli palju kergem mängu ka sekkuda. Ja 1 asi mida kiidaks eriti on võitlustahe - 40 minutit järjest pressi teha ei suuda paljud meeskonnad.

  3. #763

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Hea, kui mängupilt vähemalt hea oli, aga mikskipärast meenuvad enda eelmise aasta jutud, kus peale iga kaotust rääkisin, kui suure sammu edasi me tegime :D Mitte, et võrdleks meid eelmise aasta mängutasemega, aga eks meil vist on ootused natuke liiga kõrged, ei peaks võimaliku koha peale nii palju mõtlema vaid lihtsalt oma mängu tegema, kohe algusest.

    Kusjuures PraSil on tõenäoliselt õigus selle löögi või löögiliigutus = punane koha pealt. Mulle ka meenub, et kusagil käis läbi uudis, et sellest hooajast on reeglid karmimaks läinud ja just selle koha pealt, toorutsemist, lööke/sissesõite karistatakse palju karmimalt. Selle reegliga tuleb leppida ja käituda vastavalt ja edaspidi ei tohiks selle ära karistamise peale närvi minna, vaid oma mängu edasi teha.

    Järgmine mäng juba paremini!

    Edit: keegi kohalkäinutest võiks ka kokkuvõtte teha
    +1
    Eelmine aasta oli savi,kas kaotame 6-0 või 6-1..alati tulime rõõmsalt tagasi ja olime rõõmsad et üldse mängida saime(ootused ei olnud kõrged) see aasta kui saada 1-0 kaotus,peame olema õnnelikud,et keegi ennast üles ei poo..ootused on liiga kõrgel,ikkagi me maksame selle eest,mitte meile ei maksta

  4. #764

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    +1 Meelisele, see on jah jama, et meestel on kõrged ootused ja tekitab ainult pingeid ja stressi.

  5. #765

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    eks kohtuniku kaheldava vile tõttu see närviline õhkond mängul tekkiski. Ja milline penalt meile vastu anti nagu WTF ma olin pool meetrit ründajast maas, kui ta vaatas ,et pallini ei jõua ja maha viskus graatsiliselt. Ja vastased mängisid ikka toorelt sain mingi 10 minutit mängida, kui olukorras kus mul palli polnudki sõideti jalaga põlve. Hetke seisuga ma järgmine nädal trenni ei tule.

  6. #766
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma ei tea kuidas teistega, aga mul küll mingeid ulmelisi ootusi pole olnud - st liiga keskmik olla teisel hooajal oleks super ja mitte viimaseks jäämine oleks miinimumeesmärk ja ka edasiminek. Lihtsalt mängupilti/treeninguid arvesse võttes on igati tunnetatav, kuidas peksupoisist on saanud arvestatav vastane igaühele ja kergelt kellelegi punkte me ei anna.

  7. #767
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Viimsi vastu eelmine aasta 9:0 ja 7:1 kaotus praegu tehtud 3:1 võiduks
    Kalevi vastu 9:0 ja 6:0 kaotus tehtud 1:0 kaotuseks.

    Peaks olema väga suur edasiminek

  8. #768
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma ootan juba huviga, mis PrAs kirjutab Viimsi 2:0 Suema mängu kohta :P.

  9. #769
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ning üllatustulemus: Kasakad võitsid Narva poisse 2:1. Seega peame järgmine pühapäev neid väga tõsiselt võtma. Lisan varsti eilse mängu kokkuvõte ja paar endapoolset märkust ka.

  10. #770
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    JK Tallinna Kalev Juunior : FC Pokkeriprod 1:0 (1:0)

    Kalevlased alustasid esimest poolaega kindlasti paremini, lükkasid korralikult söötu ning valdasid palli. Alustasime taktikaliselt valesti ning ei saanud terve esimese poolaja vältel oma mängu käima. Vastased läksid juhtima üsna mängu alguses, kui meie väravavaht karistuslöögi püüdmisel eksis ning pall väravasse pudenes.

    Teine poolaeg olime tunduvalt paremad. Võtsime kokku ennast ning mängisime pisut taktikat ümber, mis kohe teise poolaja algusest peale ka toimima hakkas. Võimalusi tuli ridamisi poolaja vältel. Ohtlikemast olukordades näiteks kui Mitt võttis kaitsja kohvile ning pommlöök posti raksatas või Andersi kauglöök, mis väravavahi tõrjest ja lati põrkest üle läks. Teise poolaja keskel tundus tulevat murdepunkt, kui Kalevi kasuks penalti määrati. Kahe väravaline kaotusseis oleks motivatsiooni päris maha võtnud, kuid meie väravavaht lunastas ennast ning arvas nurga õigesti ning tõi ründaja poolt võrdlemisi kehvalt löödud penalti ära. See jäi ka suures plaanis Kalevi ainsaks väga heas väravavõimaluseks teisel poolajal. Domineerisime selgelt teist poolaega. Võimalusi tuli, kuid väravat mitte. Küll päästsid vastased päris väravajoone lähistelt palli ära või vihises karistuslöögi järgne peapall napilt mööda.

    Mänguminutid kulusid ning lõpp muutus veelgi pingelisemaks. Meile jäeti taaskord üsna selge penalt andmata, kui Andrias äärelt läbi purjetas ning kasti sisenes ja juba väravavahiga silmitsi olles talle selja tagant jalgadesse tuldi. Teine kohtuniku eksimus oli, kui võitluse olukorras meie treeneri käelaba tahtmatult vastase nägu puudutas ning talle punast kaarti näidati. Isegi kümnekesi ei visanud meeskond püssi põõsasse ning jätkasime survega, päris mängu lõpus jäime lausa üheksakesi, kui Mitt endale tobedalt teise kollase rääkimise eest võttis. Sellest olukorrast enam me välja tulla ei suutnud ja 0:1 kaotus on tõsiasi.

    Järgmisel pühapäeval 29.04, kell 12:00 Kalevi staadionil, oleme vastamisi liiga uustulnukaga SK Eestimaa Kasakad, kes enda esimeses mängus suutis võita Narva Transi duublit 2:1.

  11. #771
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ääremärkusena siis lisaks, et selle taktika "äärepoolkaitsed tulevad kaitsele appi" peaks selgeks rääkima jah. Seda võib kasutada siis, kui me mängime tugeva vastase vastu nt. Levadia III või Ambla jne või mängu lõpus, kui juhime, et kaitset hoida. Kaitsefunktsiooniga töötab väga hästi, aga üldiselt ja enamus meeskondade vastu siiski nii mängida minu meelest pole mõtet. Muidu me mängime sisuliselt kuue kaitsega ja seepärast nad saavadki lükata ja veeretada seda palli, neil on platsi keskel ja äärtel rohkem ruumi ja sellest tulenevalt kaotame initsiatiivi ka. Teiseks äärepoolkaitsed ei jõua ründesse nii appi, ruumi on, aga me ei jõua seda kasutada, sest nad on liiga sügaval. Võiksime poolkaitse hoida ühtse liinina ikka. Nagu Pumper mainiski, siis üldiselt võiksime mängida tavaliselt ja kui Pumper ütleb, et muudame, siis ääred vajuvad alla.
    Viimati muudetud inward poolt : 22.04.12 at 20:00

  12. #772

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
    Ma ootan juba huviga, mis PrAs kirjutab Viimsi 2:0 Suema mängu kohta :P.
    Võin kohe kirjutada. Mõlemad oli sitad ja Suema sitem. Kohtunik oli ka lammas, kuid mitte seetõttu et ta vilistas valesti vaid selles suhtes, et muutis oma otsuseid mitmel puhul. Kord andis ühel ja siis teisele ja siis jälle esimesele tagasi.

    Uskuge pokerdajad ma tean kohtunikutööst rohkem kui teie kõik kokku. EJL poolt (UEFA juhised) on sel aastal antud teatud juhised mida tuleb väga karmilt ära karistada.

    Alvin, sa vb tõesti emotsioonide tõttu ei mäleta mida tegid vms, kuid ma täpselt nägin kas sa peale Kalevi poisi jutu peale või siis lambist peale vea vilistamist ja enne punase kaardi saamist tegid pealiigutuse kalevlase pea suunas ja see on paraku PUNANE ja see kino mida sa pärast tegid võib olla vääriline korraliku trahvi ja kuni 1+6 mängu. Kõik oleneb mida kohtunik kirja pani ja kuidas ta antud olukorda tõlgendas.

    Mitist rääkides siis uskuge mind ta ei muutu. Osad mängijad on lihtsalt sellised kes lähevad üliemotsionaalseks sportides. Ja ma olen tema mängu näinud rannas mängides ja eile oli ta üldse suht rahulik minu arust.

  13. #773
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Minu mäletamist mööda punane kaart järgnes siiski sellele käe liigutusele ning need pealiigutused tulid pärast punast kaarti. Ma olin siis ka juba kergelt sogane, nii täpselt instidenti ei mäleta ka.
    See järgnev kino on muidugi hukkamõistmist väärt, nagu me ka ennist seda mainisime.

  14. #774

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Minu mäletamist mööda punane kaart järgnes siiski sellele käe liigutusele ning need pealiigutused tulid pärast punast kaarti. Ma olin siis ka juba kergelt sogane, nii täpselt instidenti ei mäleta ka.
    See järgnev kino on muidugi hukkamõistmist väärt, nagu me ka ennist seda mainisime.
    Ei, Alvinile määrati viga siis oli ta hämmeldunud ja läks Kalevi mängija juurde tegi pealiigutuse ja siis nägi alles kaarti ja siis hakkas kino pihta. Mille eest see oli ei saandki kohapeal väga hästi aru, kuid tema teguviis oli ilmselgelt punast väärt.

    Penaltist rääkides siis nägin ka seda ja mulle tundus, et Kalevlane sai teie mängijast mööda ja siis koperdas teie mängija jala otsa ja pennu tõsiasi. Eks kohtunik tegi lõpuks mõned otsused teie kahjuks ka seetõttu, et te aina sõimasite ja surusite. See tekitab inimeses/kohtunikus vastumeelsust ja nii need otsused tulevadki teie vastu.

  15. #775
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Eks kohtunik tegi lõpuks mõned otsused teie kahjuks ka seetõttu, et te aina sõimasite ja surusite. See tekitab inimeses/kohtunikus vastumeelsust ja nii need otsused tulevadki teie vastu.
    Kuna sulle meeldib punktuaalne olla reglemendi osas, siis kas saan õigesti aru, et sa just tunnistasid kohtuniku subjektiivsust mõnedes mängusituatsioonides (arvestades seda, et kohtunik ei tohi lasta end mõjutada mängu käigust ja eelnenud situatsioonidest - nagu sa kindlasti tead)?

  16. #776

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Kuna sulle meeldib punktuaalne olla reglemendi osas, siis kas saan õigesti aru, et sa just tunnistasid kohtuniku subjektiivsust mõnedes mängusituatsioonides (arvestades seda, et kohtunik ei tohi lasta end mõjutada mängu käigust ja eelnenud situatsioonidest - nagu sa kindlasti tead)?
    No mõnedes olukordades oli tunda jah, et ta tegi teile natuke liiga. Aga see on ka arusaadav kui sulle aint rahet kaela sajab :D

  17. #777
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Üldiselt positiivses võtmes vähemalt kino saab ja täie raha eest.

  18. #778

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pras sa ajad tyhja ila 50m kauguselt, mina ei teinud ka pealööki, vend midagi karjus läksin juurde ja küsisin mida, peaga zestikuleerides, mitte löögiliigutust tehes, ps kohtunik pärast ütles et ma olin meelega käega löönud. Parim reegliteteadja oled küll - ma võin ka mingi tiitli endale määrata?

  19. #779

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Pras sa ajad tyhja ila 50m kauguselt, mina ei teinud ka pealööki, vend midagi karjus läksin juurde ja küsisin mida, peaga zestikuleerides, mitte löögiliigutust tehes, ps kohtunik pärast ütles et ma olin meelega käega löönud. Parim reegliteteadja oled küll - ma võin ka mingi tiitli endale määrata?
    Alvin poiss zestikuleerides või mitte ja kui pealiigutus sarnanes löögiüritusele siis ongi see löögiüritus. Sa võid kedrata seda kui palju tahad aga punase said ja usutuavasti saad ilusti bänni ja väärilise loodetavasti :)

    Sest terve mäng sa kerisid konkreetselt.

  20. #780
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    pealtvaataja kommentaar: kahju, et markus esimesel poolajal eksis ja totaka värava sisse lasi. suht peata olek, aga mängupilt ei olnud väga halb. teisell poolajal oli kohtunik kits ja meil oli palju ebajoppi (postid, latid, napilt mööda, napilt mittejõudmist pallini). imo tegi max väga head mängu, mitmeid kordi jooksis lihtsalt vastasest kiiremini, samuti ka karel. penaltsi võttis marku ära, tubli. mis seal pumperiga toimus ei olnud mul nii kaugelt näha.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES