Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 146 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2912
  1. #41

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Minu meelest võiks ka siin foorumis ainult need öelda kes ei tule mängule. Need kes vaikivad selle koha pealt, et ei tule, siis järelikult on mängija mängule tulemas.

    Mina võin juba praegu ära öelda, et olen igal mängul kohal. Kui just mingi vigastus ei sega mind tulemast mängule.
    Viimati muudetud difender poolt : 16.01.12 at 20:52

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Igastahes teeks nii et teatatakse mitte tulemisest. See tulen tulen tulen tulen ei tule tulen tulen võib kaotsi minna. Harjutame endale sisse korralikkuse, et peab teavitama et ei tule. Ja kui ei teavita siis eeldame et ei tule.

    See on minu arvamus, samas võiks ka ju öelda kui kord on lubatud tulla siis on raskem lubadust mitte pidada. Aga teeks nii et iga mees lubab igal mängul ohe aasta alguses kohal käia ja siis hakatakse ütlema, et sorry seekord ei saa tulla....
    Kui sa puhtfüüsiliselt ei saa teatada oma tulemisest (oled haiglas, ei ole internetti, oled vangis vms.) siis oled vaikimisi osalevate mängijate hulgas? Teine asi kui tuleb seal mitu «ei tule» vastust võib kellegi ära ehmatada, et kui teised ei lähe siis ei lähe ka mina. Mina pigem paneks vastupidi. Mass liigub massiga kaasa.

  3. #43

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kõik kes saavad peaksid ütlema ikka kas saab või ei saa, siis loeme kokku ja mul on ka ülevaade. Samuti peaksime tegema privaatfoorumi siia klubiliikmetele, kuhu sisestame klubiliikmete kontaktid, mille kaudu saab ühendust võtta.

  4. #44
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kõik kes saavad peaksid ütlema ikka kas saab või ei saa, siis loeme kokku ja mul on ka ülevaade. Samuti peaksime tegema privaatfoorumi siia klubiliikmetele, kuhu sisestame klubiliikmete kontaktid, mille kaudu saab ühendust võtta.
    ranka lubas mõelda ja tegeleda sellega, kui aega on.

    teeme siis nii, et siia tuleb iga ürituse jaoks teema, kus siis kõik vastavad kas tulevad või ei. ja seda ei tee mitte pollina, vaid et peab kirjutama. right?

  5. #45
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    ja kui sa kirjutad kas sa tuled või ei, siis võiks alati lisada ennast nimekirja, et siis viimases postis oleks alati ülevaatlikult, nagu tartlased oma satsi kokku ajavad, umbes täpselt nii:

    Tulen

    1.the Meer
    2.nikitheone
    3.ummamuudu


    ei tule

    1.Muruntau


    ehk siis alati peaks tegema sinu jaoks viimasest postis copy ja enda postitusse paste ja enda nimi lisaks. Muidu krt scrolli ülesse ja all ja arvuta

  6. #46
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1 variant teha avalik POLL teemasse. St iga liigasse registreerunu on seal nimekirjas ja enne igat mängu saab enda nime taha panna kas tuleb või ei. Muud möla ja infot saab teemas vabalt juurde ajada.

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Nojah, sest ega FB ürituse all kutsume ju kõiki teisi inimesi ka (pealtvaatajaid jne), läheb liiga segaseks. Eelnevatel mõtetel jumet on.

  8. #48

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    ja kui sa kirjutad kas sa tuled või ei, siis võiks alati lisada ennast nimekirja, et siis viimases postis oleks alati ülevaatlikult, nagu tartlased oma satsi kokku ajavad, umbes täpselt nii:

    Tulen

    1.the Meer
    2.nikitheone
    3.ummamuudu


    ei tule

    1.Muruntau


    ehk siis alati peaks tegema sinu jaoks viimasest postis copy ja enda postitusse paste ja enda nimi lisaks. Muidu krt scrolli ülesse ja all ja arvuta
    Muru jälle joob v

  9. #49

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    teeme nii, et ei analüüsi jalka teemades minu suhet alkoholiga. Joosep on seda pikka aega teinud ja näete ise, kui sügavale pingile ta langenud on. Kes tahab järgmine olla?

  10. #50
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Järgmine oled sina, see võib vastupidist efekti ka tekitada. Demokraatia bitch.
    ( Click to show/hide )

  11. #51

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kust sa võtad, et meil siin demokraatia on? See, et ma vahest demokraatilikel ilmingutel lasen läbi lipsata ei tähenda veel demokraatia olemasolu. Libu!

  12. #52
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    mina lihtsalt tegin tabeli arvestades viimaseid mängudel kohalkäimisi......... järeldusi tegid teised mehed

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    1 variant teha avalik POLL teemasse. St iga liigasse registreerunu on seal nimekirjas ja enne igat mängu saab enda nime taha panna kas tuleb või ei. Muud möla ja infot saab teemas vabalt juurde ajada.
    Polli saab teha ka nii, et tulemused ehk hääled ei ole salajased.

  14. #54

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ranka, eks pastilaa ka teab seda. Avaliku polli point olekski see, et saab ära näha, kes tulemas (hääletasid, et tulen). Mõistlik variant tegelt.

    Jozik, statistikaga mitte manipuleerimine läheb ka arvesse :D Tegelikult olin ma liigas meie võistkonnast mänguminutite arvu poolest teisel kohal veeretase järel, kuni eelmise aasta keskpaigani olin koos veeretasega kaugelt kõige rohkem trennis käinud. Ka praegu käin 2-3x nädalas aktiivselt jooksmas, mistõttu mu reaalne trenniskäimine on ka hetkel võistkonna esireas. Kui veel arvestada seda, kes palju võistkonna eelarvesse/treeneripalgaks panustanud on ja palju võistkonna organiseerimisega tegeleb, siis peaksin ma saama vähemalt 2-3 kohta põhikoosseisus endale :D

  15. #55
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka, eks pastilaa ka teab seda. Avaliku polli point olekski see, et saab ära näha, kes tulemas (hääletasid, et tulen). Mõistlik variant tegelt.

    Jozik, statistikaga mitte manipuleerimine läheb ka arvesse :D Tegelikult olin ma liigas meie võistkonnast mänguminutite arvu poolest teisel kohal veeretase järel, kuni eelmise aasta keskpaigani olin koos veeretasega kaugelt kõige rohkem trennis käinud. Ka praegu käin 2-3x nädalas aktiivselt jooksmas, mistõttu mu reaalne trenniskäimine on ka hetkel võistkonna esireas. Kui veel arvestada seda, kes palju võistkonna eelarvesse/treeneripalgaks panustanud on ja palju võistkonna organiseerimisega tegeleb, siis peaksin ma saama vähemalt 2-3 kohta põhikoosseisus endale :D
    Joobes seisund võtab 5-6 kohta ära ehk jääb alles -3 kohta :D Matemaatika on karm :D

  16. #56
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka, eks pastilaa ka teab seda. Avaliku polli point olekski see, et saab ära näha, kes tulemas (hääletasid, et tulen). Mõistlik variant tegelt.

    Jozik, statistikaga mitte manipuleerimine läheb ka arvesse :D Tegelikult olin ma liigas meie võistkonnast mänguminutite arvu poolest teisel kohal veeretase järel, kuni eelmise aasta keskpaigani olin koos veeretasega kaugelt kõige rohkem trennis käinud. Ka praegu käin 2-3x nädalas aktiivselt joomas, mistõttu mu reaalne trenniskäimine on ka hetkel võistkonna esireas. Kui veel arvestada seda, kes palju võistkonna eelarvesse/treeneripalgaks panustanud on ja palju võistkonna organiseerimisega tegeleb, siis peaksin ma saama vähemalt 2-3 kohta põhikoosseisus endale :D
    fyp

  17. #57
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Päris mahedalt pandi ära küll :D :D. Pastilaa made my day.

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ohsaaa :)

  19. #59
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Polli saab teha ka nii, et tulemused ehk hääled ei ole salajased.
    aga siis kaob seesama võimalus ära, mis sa ütlesid - jään 15 min hiljaks, tulen kui saan auto kätte jne.
    kas seal saab häält ka muuta?
    ja kuidas me saame garanteerida, et trollide ei hakka hääletama?:P

  20. #60
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    aga siis kaob seesama võimalus ära, mis sa ütlesid - jään 15 min hiljaks, tulen kui saan auto kätte jne.
    kas seal saab häält ka muuta?
    ja kuidas me saame garanteerida, et trollide ei hakka hääletama?:P
    Kui tulemused on näha siis näed, kes trollib või mitte. Kellel on vaja midagi lisada (ala jääb hiljaks) saab lisada kommentaariumis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES