Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 146 EsimeneEsimene ... 3846474849505898 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 2912
  1. #941

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kuuldavasti oli täna disiplinaarkomisjon. Mis otsus tuli?

  2. #942

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kuuldavasti oli täna disiplinaarkomisjon. Mis otsus tuli?
    Kaks mängu ja trahvist polnud sõnagi, parim võimalik sellise keisi puhul. Hea, et esimene kord ära ei karistatud, oleks võinud ka palju hullemini minna. Omad järeldused tegime ikka sellest mängust.

  3. #943
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kui rohkem mehi mängule ei tule, siis jääks 13 mehe peale nägu 17€. Arvestades, et see kuu on veel Narva ka minek ja me trahvi ei saanud Alvini intsidendi tõttu, võiks klubi osa reisist hüvitada. Muidu tuleks see kuu koos trenniga ~64€ väljaminek, pole just lihtne summa jalgpalli jaoks kuu peale.
    Viimati muudetud inward poolt : 04.05.12 at 11:18

  4. #944
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kui rohkem mehi mängule ei tule, siis jääks 13 mehe peale nägu 17€. Arvestades, et see kuu on veel Narva ka minek ja me trahvi ei saanud Alvini intsidendi tõttu, võiks klubi osa reisist hüvitada. Muidu tuleks see kuu koos trenniga ~64€ väljaminek, pole just lihtne summa.
    Minu arvamus on selline, et nii narva kui jõhvi sõitjad on kangelased ja ei pea nö karistatud saama. See keerab päeva p*rsse kui muid asju vaja teha. St näiteks kui Narva isegi tulla ei saagi, oleks ma nõus küll veidi nö toetama meeskonna sinnasõitu. Aga mida ma öelda tahtsin - mu meelest peaks kõigi makset veidi tõstma ja ka need kes ei viitsi/saa end kaugele sõidule välja ajada peaks ka osa plekkima jah rohkem see kuu. St inwardi mõte liigub õiges suunas.

  5. #945

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Sitaks hea meeskond koos - saadame vastased kindlalt jõhvikale! :D

  6. #946

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    5. voor

    Jõhvi FC Lokomotiv II : FC Pokkeriprod, 05.05 laupäeval, kell 15:00 Jõhvis - Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul.


    1. Lauri
    2. muru
    3. Markus
    4. Margus
    5. Andri
    6. Karu
    7. Martin
    8. Fyte
    9. pastilaa
    10. Maxitops
    11. Gerd
    12. Henri
    13. Karel
    14. Kaupo

    https://www.facebook.com/events/367476609955121/

    Hei,
    Pm oleks ka tulija, regasin ennast FB-s suht ammu ja Gerd ning fytega eravestluses ka mainind et olen tulemas ehk lootsin et keegi lisab siia ka kuna viimastel päevadel puudus net. Aga noh vast pole hullu, kui abi vaja ja ruumi bussis on siis oleks tulija, kuna barcaga jäi leping kahjuks sõlmimata:)

  7. #947
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Õigus veeretas ka jah.
    Üldiselt pastilaaga nõus. Ise oleks nõus, kui nö pool reisist maksaks ise ja pool maksaks klubi. See nö ära jagamine kõikide trennis käijate ja maksjate vahel vb pisut keeruline (kui palju lisada kuumaksele jne..).

  8. #948

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tore, nüüd on kaitses laiem valik, kui mehi kokku ei saa siis kutsuge Angelo ka kohale.

    Mairo ja Kaupo ajage end kohe trenni ka, muidu pole te palliga nii tuttavad.

  9. #949
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Uurin, tal raske nii kaua ära olla kuna töö ja laps.
    Mul töö+2, kuidagi ikka saab :P. Margusel peaks sama seis vist olema?

  10. #950

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma homme kahjuks tulla Jõhvi ei saa, alates järgmisest trennist olen platsis

  11. #951

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mul on 2 last ja tšill töö

  12. #952

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Tore, nüüd on kaitses laiem valik, kui mehi kokku ei saa siis kutsuge Angelo ka kohale.

    Mairo ja Kaupo ajage end kohe trenni ka, muidu pole te palliga nii tuttavad.
    Angelo mainis , et sellised väljasõidud talle meeldivad ja järgmisele on tulemas aga seekord pidi nädalavahetuseks Saaremaale minema.

  13. #953

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Nojah, natuke oleneb +2 v +1 tööst ka, teil suht päevatöö, tal ndlv.

  14. #954

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Inward ja pastilaa, õige point, et ei pea neid, kes terve päeva ohverdavad välismängudele sõidule veel liigselt karistama kalli bussisõidu näol. Klubil on veidi reserve kogunenud ja välimängud on piisavalt nö vajalik erakorraline väljaminek, et nende peale võib reservidest veidi õhku välja lasta küll ja pole ka vajadust teiste makset suurendada. Põhimõtteliselt on ka teised juba varasemate maksete näol seda niigi teinud, nagu ka minejad. Tegin väiksed arvutused ja meil tuleks välja küll, kui bussiga minna välimängudele Jõhvi, Narva ja Rakverre ning nende minekute kulud mängul käijatele oleksid vastavalt €5, €10 ja €5 edasi-tagasi. See teeks klubipoolset toetust iga reisi kohta arvestades 15 mineja ja sama bussiga iga mängu kohta €150, €125 ja €150 ligikaudu ehk kokku €425. Umbes selline või tsipa suurem reserv meil on.

    Seega, et oleks veel eraldi välja toodud: Jõhvi sõit maksab minejatele esialgse €15 asemel €5 ja Narva oma ülejärgmine nv €10.

    Iseenesest, kuna meil on buss 18 kohaline, siis võiks üritada ka paar sõpra või foorumikaaslast mängudele vedada ka soodushinnaga, siis peaks klubi vähem maksma ja oleks sõit ka lõbusam. Nii et kel on mõni sõber, kel on huvi meie mänge väljaspool vaatamas käia, siis kutsuge kaasa. Homsele mängule on hetkeseisuga 4 vaba kohta, need võiks ka ära täita.

  15. #955
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Super. Siis saab tagasitulles ühe resti õlut veel näkku.

    P.S. peaks ajagraafikusse arvestama tagasitulles ka põiepeatused iga 15km tagant

  16. #956

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Super. Siis saab tagasitulles ühe resti õlut veel näkku.

    P.S. peaks ajagraafikusse arvestama tagasitulles ka põiepeatused iga 15km tagant
    Äkki peaks võime ka Tallinnas teavitama, saadaksid eskordi vastu vms, muidu võib veel märulit näha.

  17. #957

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma olen praegu maal, kas oleks võimalik et buss mind homme Viitnast peale võtaks (Viitna poole tee peal Jõhvi). Siis oleksin ka tulemas, kuna mul jalkaasjad pm. olemas.

  18. #958

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Hardi, võib küll. Tule siis Viitna Kõrtsi kanti, võtame su sealt peale. Täpset aega ei oska öelda, aga orienteeruvalt 12.45 peaksime sealkandis olema. Ja pilet on ikka €5, sellest enam alet ei hakkaks tegema lühema maa tõttu.

    Edit: anna igaks juhuks enda nr ka, või on see Henril olemas?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.05.12 at 16:12

  19. #959
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Väga hea, Müür. Ühesõnaga, siis see kuu mängijatel, kes tulevad nii Jõhvi kui ka Narvasse on kuumakse 45€.
    Viimati muudetud inward poolt : 04.05.12 at 15:36

  20. #960
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Õigus veeretas ka jah.
    Üldiselt pastilaaga nõus. Ise oleks nõus, kui nö pool reisist maksaks ise ja pool maksaks klubi. See nö ära jagamine kõikide trennis käijate ja maksjate vahel vb pisut keeruline (kui palju lisada kuumaksele jne..).
    ühelt poolt nõus, teiselt poolt mitte - paljude jaoks on trennis käimine põhiline ja liiga on boonuseks. seega miks peaks teised maksma osade lõbu kinni? sest ega klubi hakkama ei saa ilma nende "niisama" trenniskäijate.

    aga hea on, et hetkel on klubil võimalik toetada

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES