Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 146 EsimeneEsimene ... 242505152535462102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 2912
  1. #1021

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    FC Pokkeriprod : Ambla Vallameeskond, 13.05 pühapäeval, kell 12:00 Kalevi staadionil.

    1. Lauri.
    2. Pumper.
    3. Rando.
    4. Mairo.
    5. Andry.
    6. Andrias.
    7. Fyte
    8. Martin A.
    9. Markus.
    10. Margus.
    11. Henri.
    12. Tenno.
    13. Karel.
    14. Gerd.
    15. Mitt
    16. Muru
    https://www.facebook.com/events/436690476341972/

  2. #1022

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Andri, kui sul on pidevalt jama selle jalaga, käi korra arsti juures ära ja ravi ära, saad aru et sind mängupannes on suur risk, et võid 5 minutipärast jälle viga saada. Palun tegele probleemiga:)
    tegelen..ega ma vigasena eniveis mängima ei kipuks:)

  3. #1023
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ei virvenda. Homme saab üks ravikuur läbi ( see on pigem kosmeetiline probleem mida raviti ).

    Töö juures viisin läbi testid, et Coca Cola on pea et sama karm mürk. Muidugi minu kokteilis olid igast huivtavad raskemetallid ja ühendid, mis kehas lagunedes võivad tsüaniide tekitada, aga CocaCola pH on päris karm, võrreldes selle joogiga mida ma sain.

    Eks olen siis pühapäeval platsis. Olen valmis tegutsema, ei usu et tervet mängu vastu peaksin algusest lõpuni, aga möllama olen valmis =) ja nagunii on teil puudu mölast ja ilust =)

  4. #1024

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Videodest tunneme puudust :P

  5. #1025
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ei saa jätta soola haavale raputamata, st. Margus sa peaksid üsna rahul olema, et viimased mängud videolindile jäädvustatud pole.

  6. #1026

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    :D - just oleks hea vaadata, kuidas ei tohi teha :D:D

    PS! Rando helista mulle pühapäeval võin su peale võtta (58030675)

  7. #1027

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas margus Vaata postitust
    :D - just oleks hea vaadata, kuidas ei tohi teha :D:D

    PS! Rando helista mulle pühapäeval võin su peale võtta (58030675)
    Selge. Praegu vist saan ise kohale pühapäeval tulla. Igal juhul kui midagi muutub siis helistan sulle pühapäeval kindlasti.

  8. #1028

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Ei virvenda. Homme saab üks ravikuur läbi ( see on pigem kosmeetiline probleem mida raviti ).

    Töö juures viisin läbi testid, et Coca Cola on pea et sama karm mürk. Muidugi minu kokteilis olid igast huivtavad raskemetallid ja ühendid, mis kehas lagunedes võivad tsüaniide tekitada, aga CocaCola pH on päris karm, võrreldes selle joogiga mida ma sain.

    Eks olen siis pühapäeval platsis. Olen valmis tegutsema, ei usu et tervet mängu vastu peaksin algusest lõpuni, aga möllama olen valmis =) ja nagunii on teil puudu mölast ja ilust =)
    Meil on coca-cola iganädalane nähtus trennijoogi näol =)

  9. #1029

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Gerd saabus jah trenni coca-cola pudeliga, korralik power ikka. penskarite killud.

  10. #1030
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Gerd saabus jah trenni coca-cola pudeliga, korralik power ikka. penskarite killud.
    Rummikoks paneb Jalad Käima :D

  11. #1031
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Võrreldes nädalavahetuse ilmaga, siis tänaseks taas super mänguilm. Loodetavasti kutid kained kõik.

  12. #1032

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Võrreldes nädalavahetuse ilmaga, siis tänaseks taas super mänguilm. Loodetavasti kutid kained kõik.
    Ei kui juuua on, siis peab jooma ka.

  13. #1033

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    STOP! enam ei joo. Tehke kõik kodus 20 kätekõverdust.

  14. #1034
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Katsuge siis pidevat live-reportaaži ka anda. GLGLGLGLGL!

    P.S. ise ootan sellelt pikalt hiidlaselt ja Super Mariolt topelt hattricki täna.

  15. #1035
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kahjuks Pastilaa saime jälle napi kaotuse:

    1:2 =( aga Henri ja Martin olid täna vapustavad

  16. #1036

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Väravavõimalusi oli umbes võrdselt, vastased valdasid muidugi palli päris korralikult, aga meie kiirrünnakud olid kõik 100% väravavõimalused. Ise vastased lüüa ei osanud, aga väravad muidugi kinkisime meie, 1. oli siis omavärav nurgalöögijärgses möllus ja teise värava said vastased söödu meie väravavahilt otse jalale värava ees:)
    Samuti tooksin ka ära Rando eduka sekkumise kohe hakkas vastaseid töötlema ja sai kirja ka vea ning kollase kaardi (kaart oleks võinud ka olemata olla). Nüüd Rando pead ettevaatlikumalt mängima hakkama, muidu võid varsti sedasi jätkates mängukeelu saada.

  17. #1037

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kollane kaart oli tõesti täiesti mõttetult võetud, puhtalt refleksist tõusis käsi kohe kui pall hakkas vastu tulema mulle. Kohtunik kahjuks ei jäänud uskuma, et tahtsin nägu katta löögi eest. Veel tahaks muidugi vabanda ka kaaslaste ees, et niimoodi meie lõpuspurdi ära rikusin.
    Viimati muudetud difender poolt : 13.05.12 at 14:33 Põhjus: viga.

  18. #1038
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Äärmiselt valus kaotus jah, sest need väravad olid lihtsalt kingitud. Ei vaidle vastu, et neil oli paar päris head võimalust, mis realiseerimata jäid, kuid samuti juhtus seda ka meil.

    Mängu ajal andis tunda see, et vastased suutsid pea kogu aeg õhuvõitluses peale jääda ning üleüldse pikkade pallide vastu võtmisel oli meil probleeme (ka ise eksisin mitu korda).

    Ahjaa, välja tooks ka veel seda, et kaitses näitasime head võitlust - Andrias sai palli üldiselt puhtaks lüüa ja surus need vennad kehaga ära. Lauri sai samamoodi tavapärasest märksa rohkem pallile pihta, tsitseerides Karelit. :D
    Viimati muudetud fyte poolt : 13.05.12 at 14:15

  19. #1039
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ära nüüd üle ironiseeri ka, see oli üks mäng. Täna sai Ambla kutte lõhutud küll. Füüsilist võitlust rohkem, rohkem vastaseid töötlema kehaga.
    Viimati muudetud inward poolt : 13.05.12 at 15:24

  20. #1040

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Rando pole siin midagi vabandada, vältimatu kollane suht, kui käsi refleksist tõusis. Huvitav et selle kollase andis kohtunik ära, a kui vastaste viimane kaitse söödu vahelt võttis ei vilistanud isegi käega mängu, kaardist rääkimata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES