Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 146 EsimeneEsimene ... 1151596061626371111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 2912
  1. #1201
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    tulen täna kohale, mis õlut saab :D

  2. #1202
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Nagu Müür lubas, siis üks kast
    ( Click to show/hide )
    ja karmimatele kuttidele kangemat, teise kasti
    ( Click to show/hide )


    Joosep, filmid ka seekord ?

  3. #1203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Oleks sis natuke vähem premiumit vms võtnud :D nüüd roomavad kodutud kohale ma kardan.. ja kui ei, saadan trollipeatuses sõna laiali.

  4. #1204

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Forgot to add myself in here, did in FB. See you there.

    Edit: I´m in the list actually, you check also FB, thanks

  5. #1205
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kahjuks unenäos lõppseisu ei näinud aga poolajaks juhime 1:0 minuväravast :D Väike Ego :D

  6. #1206
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Päris väravaterohked mängud täna senimaani :

    Jõhvi FC Lokomotiv II - FC Kiiu 10 : 2
    Narva JK Trans II - Rakvere JK Tarvas III 11 : 1
    Ambla Vallameeskond - Tallinna JK Piraaja II 13 : 0

    SK Eestimaa Kasakad - Viimsi FC Igiliikur 1 : 1

  7. #1207
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Sa unustasid lisada FCPokkeriprod 7:2 Suema

  8. #1208
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    sooviks operatiivset ülekannet sellest ajaloolisest triumfist. glglgl!

  9. #1209
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Info Nikilt: 5min lõpuni ja 1:2. :(

  10. #1210

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Lõin küll 2 penaltit sisse, a vastased ikka võitsid 2:1. Ebaaus imo. Nemad olid 20 min vähemuses ka.

  11. #1211

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Lõin küll 2 penaltit sisse, a vastased ikka võitsid 2:1. Ebaaus imo. Nemad olid 20 min vähemuses ka.
    25 minutit.
    tublid olite, kuigi mängujärgsed kommentaarid on osadelt reaalsust mitte tajuvad.
    Ilmselge viga oli teil keskkaitse sisse tuua teisel poolajal ning sinna teie võit ka läks.
    Mõnus närviline ja elektrit täis mäng oli, nagu üks õige derby peabki olema :)

  12. #1212
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    FC Pokkeriprod 1:2 JK Suema /Cargobus

    Õhkkond oli derbile kohane - tribüünidel põristasid trummi meie fännid ning mõlema meeskonna lipud lehvisid uhkelt Kalevi staadioni tuule käes. Mäng algusest lõpuni kulges väga tuliselt mängijate vahel. Palju oli omavahelist nääklemist, üldist mölinat ning kohati mängiti päris mustalt. Kohtunik pidi mitmel korral kaarte näitama. Võitlust oli rohkem kui värava võimalusi.

    Esimesel poolajal mõlemal võistkonnal eriti palju ohtlike olukordi ei olnudki. Küll aga paaril korral tekitasid peavalu Suema kaitsele poole platsi pealt vabalöögist tõstetud pallid kasti, millest ühel korral värav oli väga lähedal, kuid omavahelise pusimise näol suudeti olukord klaarida. Suema läks juhtima vasturünnakust, paremäär võttis meie äärekaitsja kohvile ning sooritas pealelöögi, mille väravavaht tõrjus küll külje peale, kuid ükski meie kaitsja ei olnud teise palli peale jooksnud ning seetõttu sai uhkes üksilduses Suema ründaja palli tühja väravasse lükata.

    Teisel poolajal tegime mõned vahetused ja muudatused, et mängu elavdada. Paraku soovitud efekti see ei andnud ning pigem muutus meie mäng veel kaootilisemaks, eriti ründefaasis. Murdepunkt saabus teise poolaja keskel kui tsenderduse püüdnud Suema väravavaht meie mängijalt põksu sai ja üle kees ning konkreetselt Gerdi tõukas. Kohtunikul ei jäänud olukord märkamata, punane kaart ja penalt oli tõsiasi. Karel pidi küll kaks korda penaltit lööma, sest esimesel korral joosti liiga vara sisse, kuid võrk sahises ka teisel korral – seisuks 1:1 ja Suema 10kesi. Tunne, et siit me mängu käest ära ei anna ja võit on ainult vormistamise küsimus oli rängalt ekslik. Suures plaanis mäng väga ei muutunudki, Suema vasturünnakud olid aga ohtlikumatki. Kaua ei läinudki kui vasturünnakust Pedosk meie kaitsjad seljatas ning palli taha nurka virutas. Lõppseisuks 1:2. Anda viigiseisust mäng käest ära ja lõpuks kaotada vähemuses Suemale on üks korralik mõru pill ja võime ainult iseennast süüdistada, et kandikul pakutud võimalus kasutamata jätsime.

    Järgmine mäng loodetavasti punkte nopime kui oleme vastamisi tabeli viimast kohta hoidva Rakvere Tarvas III-ga. Reedel 08.06, Rakvere kunstmurul 19:00.

  13. #1213

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Täna oli mänguliselt üks kehvemaid alguseid, alles kaotusseisu jäädes ärkasime, unistena saabusime mängule. Endal tuli kohe platsile tulles jube jalavalu ja sama jalg löödi ka paiste hiljem.
    Ääri me jälle ei kasutanud ja üritasime keskelt pressida, sealt ka küllaltki vähe rünnakuid ja suht ühekülgsed. Kahjuks Suema vastu oleks oodanud enamat. Samuti pole vaja kommenteerida minu vahetusi, poolajal oli suht võimatu midagi rääkida, kõik soovitasid ja avaldasid arvamust, nii me midagi ei saavuta ja teadmiseks et vahetusi ei tehta ainult vigaste väljavahetamiseks´. Me siiski 4. liiga punt ja anname kõigile mänguaega (sorry Rando, teinekord leiame aega, käi ainult kohal).
    Viimati muudetud Pumper poolt : 03.06.12 at 21:09

  14. #1214
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Samuti pole vaja kommenteerida minu vahetusi, poolajal oli suht võimatu midagi rääkida, kõik soovitasid ja avaldasid arvamust, nii me midagi ei saavuta ja teadmiseks et vahetusi ei tehta ainult vigaste väljavahetamiseks´. Me siiski 4. liiga punt ja anname kõigile mänguaega (sorry Rando, teinekord leiame aega, käi ainult kohal).
    Kusjuures ma olen nõus sinuga. Järgnev tundub pisut vastuoluline, sest ma ise olin ka üks kobisejatest. Ei olnud rahul, et keskkaitsesse minema pidin ja paar ümber roteerumist tundusid ka ebavajalikud.

    Aga suures plaanis poolajal mängijad peaksid olema vait ja kuulama treenerit. Mul sõber Villast käis ka vaatamas ja teda üllatas väga, kuidas me poolajal igaüks läbi segi oma ideoloogiat peale surume ja möliseme. Poolajal, neil treener räägib, mängijad on kuss ja kuulavad.

  15. #1215

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kusjuures ma olen nõus sinuga. Järgnev tundub pisut vastuoluline, sest ma ise olin ka üks kobisejatest. Ei olnud rahul, et keskkaitsesse minema pidin ja paar ümber roteerumist tundusid ka ebavajalikud.

    Aga suures plaanis poolajal mängijad peaksid olema vait ja kuulama treenerit. Mul sõber Villast käis ka vaatamas ja teda üllatas väga, kuidas me poolajal igaüks läbi segi oma ideoloogiat peale surume ja möliseme. Poolajal, neil treener räägib, mängijad on kuss ja kuulavad.
    Suema poisid ikka oskavad võita. Oeh. Eile saunas oli täiega mõnus... Pumper imes korralikult
    Viimati muudetud PraS poolt : 05.06.12 at 13:29

  16. #1216

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Treener kes möriseb ja kiljub nagu trolli ja naise hybriid ei saa olla normaalne ja samas käib foorumites sellist juttu ajamas et jube. 2:1 võit ei tähenda, et teie olete maailmameistrid - Pras.

    Ja meie seis on selline, et mängus tekib meil pidevalt 1-2 viga, mille vastased alati ära kasutavad, kaitse on üldiselt meie nõrgim külg, mida näitab ka see, et iga mäng meile vähemalt 2 väravat ära vajutatakse. Aga mehed tahavad ju mängida ja areneda saame me kõik koos igas liinis, seega ei näe probleeme ja jätkame samas vaimus ning areneme võistkonnana, küll saabub aeg kui meie enam niipalju ei eksi ja vastased eksivad rohkem.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 04.06.12 at 08:37

  17. #1217

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Suht hea mäng oli.. esimese poolaja vaatasin kõrvalt ja jäi ka selline tunne, et meie mehed kuidagi uimased/väsinud :) - peab rohkem kiirendusi trennis tegema :D

  18. #1218
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    10. voor

    Rakvere Tarvas III - FC Pokkeriprod

    08.06, reedel kell 19:00. Rakvere kunstmurul, Võidu 67, Rakvere.

    Gerd veel täpsustab, kas buss on tellitud. Eeldades et on, siis kogunemine ja väljasõit ~16:45 Kalevi staadioni parklast.

    1. Lauri

    https://www.facebook.com/events/245510585557909/

  19. #1219

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Nii Kalevist helistati ja pakuti karikamänguks Soccernetiga aega 21.06 kl 20.00, ehk siis neljap ja meie trenniaeg. Järgmised võimalused hiljem. 26.06 ja 01.07. Arvan et see peaks sobima, EM veerandfinaal algab kl 21.45 ja väga hullu ei tohiks olla. 01.07 ga on see jama et peale seda on finaal EM-l.

  20. #1220
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Neljapäevane aeg kell 20:00 on väga okei. Mulle sobib.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES