Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 146 EsimeneEsimene ... 2262707172737482122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 2912
  1. #1421

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Andke veel teada, kellele mis päev sobib. Kas pigem 10-12 vahemik või juuli lõpp/augusti algus. Mulle hetkeseisuga sobivad mõlemad, hommikul tahaks kirja ära saata jalkaliitu.

  2. #1422

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mõlemad

  3. #1423
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    10-12

  4. #1424
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mõlemad, ise eelistaks pigem juuli lõpp/augusti algus. Jaanipäevad jms üritused + 1,5 nädalat pausi. Usun järgmine nädal lüüakse meile puur veel rohkem täis, noh lüüakse nii või naa.

  5. #1425

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kõigile sobis siis 10 juuli, peab Andriaselt ka uurima kuidas tal ajaga on, aga las Muru lepib enne aja kokku. 11 ei sobinud Fytele ja 12 ei sobinud juba rohkematele.
    Samas peab tõdema et paljud siiski mängida ei saa, aga viisakas oleks terve pundiga kohale ikka tulla, juhul kui midagi pakilist muidugi ees ei ole. Markus loodan et annad ka teada.

  6. #1426
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Juuli lõpp/augusti algul oleks parem aga sobiks ka praegu. Hetkel küll murutunnetus jalgades aga 1-2 trenni peaks kunstitunnetuse samuti tagasi tooma. Oleks hea kiirelt teada saada, siis tean kas puhata jalgu veel kunstmuru eest ja murul edasi toksida või tuleb kiiremas korras kunsti tunnetus kätte saada.

  7. #1427

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Järgmine nädal ei ole Levadial võimalik mängida, kuna neil 12.'l on euromäng Leedus. Nad tahtsid ikka väga siiski naturaalmuru peal mängida, seetõttu sai tehtud neile pakkumine, et kui nad on nõus, et maksame maarjamäe eest €100, nagu kaleviski (tõenäoliselt on seal tavahind kusagil 300-400 kandis), siis oleme nõus, muidu mängime oma statal. Seletasin ära, et just 3 välimängu oli järjest + kõik karikamängud kodus, raha netu ja me loovutaksime sellega ka enda koduväljaku eelise. Iseenesest pole ju kehv diil ka neile, kui vastane maksab nende kodumängueest, kuigi vähem kui tavaliselt. Sõltub, kas nad on nõus või mitte. Praegune kõnealune kuupäev on teisipäev 31.07.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 04.07.12 at 14:42

  8. #1428

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tra neelaku alla see fakt, et mäng on Kalevi kunstil.. Lisaeelarve 1000 euri kõigile muruputsade ostmiseks v saame 30:0 suhu seal jää peal kuskil võõral platsil.

  9. #1429

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Karel 5 päeva ennem on meil liigas murupeal mäng, mingi lahendus tuleb nagunii leida. Laena sõpradelt muruputsad, jalgpallisõpru ju peaks leiduma sul.

    Ps hetkel pole miski kindel ja kui stata on kallim või aeg ei sobi, kolime laksust Kalevisse.

  10. #1430

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Nonii, Levadia oli nõus meile €100'ga tegema. Avaldage tänase õhtu jooksul arvamust, kas Maarjamäel või Kalevis/wismaris.

    Mina olen Maarjamäe poolt, niikuinii tulevad murumängud ja tahaks ühel eesti parimal statal ka mängu ära proovida.

  11. #1431

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mina olen Maarjamäe poolt, niikuinii tulevad murumängud ja tahaks ühel eesti parimal statal ka mängu ära proovida.
    Mina jälle arvan, et Maarjamäe üks halvemaid staadione Tallinnas. Pealtvaatajana ei kannata seal kuidagi mängu jälgida.

    Muidu olen Kalevis mängimise poolt.
    Viimati muudetud difender poolt : 04.07.12 at 16:17

  12. #1432

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Endal muruputsad olemas, aga paljudel vist pole, ja mängulise poole pealt olen maarjamäe poolt, aga kui tahta teha mingi promo ja üritada pealtvaatajaid rohkem kaasata jne siis oleks Kalevi kunst muidugi parem. Eks on vaja rohkem arvamusi aga üldiselt on mõlemad variandid minu poolest ok.

  13. #1433
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kalevi kunsti poolt olen. Maarjamäe murul löövad nad meile 5+ väravat rohkem lihtsalt + Rando argument.

  14. #1434

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Muruputsade olemasolu ei ole kindlasti argument, liigas on 2 mängu ka murul. Palun otsige kaltsukast, sõpradelt, osta.ee-st ja kuskilt te need putsad ikka saate.

  15. #1435
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    mis krt, teeme rongkäigu. Kadriorust maarjamäele, sihuke hea tšill bill mööda pirita promenaadi. Küll neid pealtvaatajaid ka saame, sellist kino juba paljud vahele ei jäta.

    kas seal maarjamäel on helitehnika olemas? peaks uurima äkki saame mõne hea kommentaatori mängule ( järvela on ju tuttava tuttava tuttav ). äkki meie it mehed ( peamiselt pastilla oma vinge telefoniga ) suudavad välja mõelda, kuidas saaks teha interneti-raadio ülekande meie mängust. Eriti juhul kui saame järvela nõusse.

    Maarjamäele, siis pole vaja Levadia meeskonna mälestusmärki kaugele tassida, sest peale meile kaotamis ei ole neil mõtet jätkata

  16. #1436
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Muruputsasid saab sõbralt/tuttavalt laenata, ei viitsi neid mingi 2-3 murumängu pärast osta, selles ei olegi küsimus.

    Asi on selles, et Maarjamäe muru on Levadia koduväljak ja meie pole harjunud murul mängima, me saame seal veel suurema sauna kui Kalevi kunstil. Kolmandaks mingid vanemad muruputsad on jala jaoks paariks kasutamiseks üsna harjumatud ja ebamugavad. Korralike kunstmuru putsadega saab väga edukalt muru peal mängida.

    E: Kes tahab, see soetagu endale muruputsad, mõned suvel mängivad murul rohkem kui teised. Kuid ma ei näe, et need meil kohustuslikud olema peaksid.
    Viimati muudetud inward poolt : 04.07.12 at 17:39

  17. #1437
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    +1 inwardile
    no offence, aga ei viitsi 2-3 mängu pärast murupuutsasi osta.

    ja pigem teeks kalevis eelmainitud põhjustel

  18. #1438

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tehkem sis küsitlus, arvestame enamuse soovi nagu tavaks on saanud.

  19. #1439

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    No sellepärast küsitigi, et arvamust kuulda. Andke aga teada, keegi dissima ei hakka.

  20. #1440

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mul sobiks mõlemad variandid, aga kas korralikke kunstputsadega murul hakkama ei saa? Kalevis oleks vb mänguliselt meile sobivam+rahvast saaks ka sinna rohkem sebida?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES