Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 146 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 2912
  1. #1441
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pealtvaatajatele oleks Kalevi staadion ilmselgelt parem. Maarjamäel päiksekorral ei näe platsile muffigi ning kui päikest pole ja vihma sajab sis neile kes kunstisussidega mängivad on paras liuväli ja niitugeva vastase vastu eriti lahe vähemuses pole platsil olla.
    Ühesõnaga pooldaks ikka enda koduväljakut. Mul küll vahet pole kuna mõlemad sussid olemas aga ikkagi koduväljak on koduväljak ja maarjamäel pole keegi enne mänginud, vb on samuti kuuväljak. Igatahes tean et seal pannakse vahepeal liiva väljakule ja murupeal kes harjunud pole ,sis kiirelt on jalad nuudlid all ja vahetusi üle 3-e ei ole meil.
    Pole mõtet neile veelgi üleolekut juurde anda, las tulevad kunstile ja võidelgu meiega, kui nad just pirtsutajad pole kes kunstmuru kardaksid. Ehk las annavad +:- meile siis võidu.
    Ja kui nad niiväga oma väljakut tahavad sis ilmselgelt me ei peaks midagi maksma, las korraldaksid ise.

  2. #1442

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Lühidalt : Kalev

  3. #1443
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    +1 inwardile
    no offence, aga ei viitsi 2-3 mängu pärast murupuutsasi osta.
    see ei viitsi kõlab nii valesti...

  4. #1444
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    sorri, aga nii on. arvestades, et me oleme hobimängijaid, siis 2-3 mängu pärast osta murupuutsad (kõik ei saa mängugi), no ma ei tea.

  5. #1445

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Korraliku muruplatsi peal ei saa kunstmuruputsadega hakkama (ükskõik kui korralikud nad ka poleks). Kuskil mullaplatsil kuiva ilmaga on teine lugu.

    Soovitaks Kalevi kunstmurule jääda. Enda osalemine pole veel kindel.

  6. #1446
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    sorri, aga nii on. arvestades, et me oleme hobimängijaid, siis 2-3 mängu pärast osta murupuutsad (kõik ei saa mängugi), no ma ei tea.
    Ma ei väidagi vastupidist, ma lihtsalt asju õigete nimedega harjunud nimetama.

  7. #1447
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Minu meelest on siin ainult kaks ratsionaalset ja kaalutletud valikut: 1. Mäng harjumuspäraselt kodustaadionil, kus meile segavaid ja vastasele lisaväärtuslikke aspekte kõige vähem. 2. Mäng kuskil kõige ilmvõimatumas korras mülkas, mis ebamugav nii meile kuid eeldatavalt veel häirivam oma ala tippudele. Mängud võõral ägedamal väljakul või lausa karukoopas tunduvad eba-
    pokkerimängijalikult kaalutlemata räigelt -ev.

  8. #1448
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 541

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Jup, ma läheks ise ka mängima kuskile järve või liuväljale, siis pm. nagu vesipall või jäähoki ning nende jalgpalli EV kaob ära ning skillid peaksid enam-vähem võrdsustama.

  9. #1449

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    olen valmis bettima kuni 100€.
    levadia võidu peale, andes PP-le edu 3 väravat.
    palun mitte välja lugeda sellest mingit vastuseisu. pigem on see väike motivatsioonipakett, et te paremini võitleks igas olukorras.

    soovitan soojalt valida võimalikult ebatasase(künkaid täis) pinnaga väljak. teie strateegia oleks siiski pigem pikk ette, kui lühike söödumäng, mis on rohkem levadia rida. siledal kunstmurul lükatakse liiga valusalt ära......
    et siis veelkord, olen teie poolt aga tuleb reaalselt läheneda. go-go PP :))))

  10. #1450

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kalev muidugi

  11. #1451
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 541

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    olen valmis bettima kuni 100€.
    levadia võidu peale, andes PP-le edu 3 väravat.
    palun mitte välja lugeda sellest mingit vastuseisu. pigem on see väike motivatsioonipakett, et te paremini võitleks igas olukorras.

    soovitan soojalt valida võimalikult ebatasase(künkaid täis) pinnaga väljak. teie strateegia oleks siiski pigem pikk ette, kui lühike söödumäng, mis on rohkem levadia rida. siledal kunstmurul lükatakse liiga valusalt ära......
    et siis veelkord, olen teie poolt aga tuleb reaalselt läheneda. go-go PP :))))
    Ebaaus bett ja liigkasuvõtt. Parem esita bet selle peale, et kas PP purustab oma senise 24:0 rekordi v mitte? Tundub väga close ....

  12. #1452
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 541

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tegelt ma hakkasin mõtlema Sinu beti peale. Kui ma õigesti aru saan siis Sa betid €100 Levadia võidule ja annad pokkeriprodele 3 väravalise edu seisu. Ala kui tuleb 4:1 tulemus levadiale siis sa kaotad?

    Kui nii siis anna oma oddsid ka. Alla 1:20 mina mõtlema ei hakkagi aga pea seda ka meeles, et Sa ei tohi end lõhk panustada ala pakud 1:30, keegi võtab ära ja sul vaja siis €3000 välja maksta. Sel juhul peaksid sa hakkama võtma bette ka teisele poole nagu kihlvekontorid.

  13. #1453

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tundub et teeme ikka Kalevis, aga nüüd võiks veel äkki Levadiale pakkuda, et kui tahate teha mujal kui Kalevis siis peavad kõik kulud ise maksma :)
    Ja bettide koha peale oleks ma arvan palju paremad betid sellised, et kas me nt suudame Lavadiale värava lüüa või mitu väravat endale laseme lüüa.

  14. #1454

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    yep ranka, 4:1 on minu kaotus.

    aga andke teada, millal ja kus täpselt toimub. võimalusel tuleks kaasa elama teile.

    ja veekord - mida parem väljak seda suurem on levadia edge. kunagi ammu 3. liigas mängisin, siis oli mingi sats, kes võõrsil sai suht alati põske aga kodusel sõna otseses mõttes põllul suutis tihti viiki mängida, vahest isegi võita.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 05.07.12 at 11:27

  15. #1455

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kunagi ammu 3. liigas mängisin, siis oli mingi sats, kes võõrsil sai suht alati põske aga kodusel sõna otseses mõttes põllul suutis tihti viiki mängida, vahest isegi võita.
    Lõhnab Tabasalu tiimi moodi, neil oli mingi kitsas muruplats.

  16. #1456

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    LOL n1, ma mängisin tabasalus ja seal oli 3. liiga kohta korralik plats ikka.
    paldiskis oli korralik põld aga see oli miski teine tiim, ei meenu....

  17. #1457

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Nojah, ma ei mõelnud põldu, mõtlesin seda, et seal kitsas oli ja saime ka oma ainsa kaotuse vist Tabasalus:D

  18. #1458
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    ****(ad)

    E: hei, misasja, ma ütlesin putsad. tere värdsõna ingl k otse mahalaksitud

  19. #1459

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Sain Levadialt sellise vastse meie otsusele ikka kunstil mängida.

    ( Click to show/hide )


    Tõenäoliselt suht jura jutt (yeah right nad meie vastu end tõsiselt väsitavad), aga nad tahavad lihtsalt muru peal mängida ja võtsid meil kotid pihku. Mõlemad satsid peaksid nõustuma uue aja ja kohaga, mistõttu nad võivad vabalt seda teha ka. Ma ei teagi, mis edasi.

  20. #1460

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Lisaksin niipalju, et 19. juulil Kalevis vaba aega meile polnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES