Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 83, kokku 146 EsimeneEsimene ... 3373818283848593133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 641 kuni 1 660, kokku 2912
  1. #1641
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    rofl
    http://soccernet.ee/levadia-ja-iv-li...pisid-omavahel
    Lustakatele avaldustele ei jäänud võlgu ka Levadia abitreener Indrek Zelinski: "Oleme jälginud nende tegemisi juba aastaid ja nüüd sai meie suurim hirm tõeks - loos tõi Evald Tipneri karikasarjas kõige raskema vastase. Kasutame FC Pokkeriprode mängu analüüsimiseks nii kodu- kui välismaiseid eksperte ning üritame lahti muukida nende jalgpalli- ja kaardimängutaktikat, sest pokkeriässade kõrge mõttelend võimaldab välja möelda kõikvõimalikke hirmuäratavaid kombinatsioone. Paiskame lahingusse oma parimad olemasolevad jõud ja katsume olukorrast väärikalt välja tulla. Kuna meie vastas on proffide meeskond, siis mängime kaitsest lähtuvalt ja jätame favoriidikoorma meelsasti nende õlgadele."

    e: ups vale teema, seal juba üleval :D

  2. #1642
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kas keegi viitsiks homset mängu videosse võtta? Endal telef. garantiiremondis kahjuks.

  3. #1643
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Loodetavasti saan homme pikema toru rentida, siis saab ägedaid äction pilte otse väljakult :P.

  4. #1644
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma ei tea kellele seda täpselt öelda, aga mul ei ole meeskonna pükse ja sokke :/

  5. #1645

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas MartinAru Vaata postitust
    Ma ei tea kellele seda täpselt öelda, aga mul ei ole meeskonna pükse ja sokke :/
    Joosep või Muru kelle käes vormid on, siis palun tooge Martinile püksid ja kedrad.

  6. #1646

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Koosseis:

    Väravas- Markus
    Paremkaitsja- Inward
    Keskkaitsjad- Andrias, Pumper, Muru
    Vasakkaitsja- Tarvo

    Parem pk-Max
    Keskmised pk- Fyte, Veeretas (sisuliselt kaitsev PK)
    Vasak pk-Gerd

    Rünnak- MArtin A

    Vahetused: Karel, Pastilaa, Andri, Joss, Angelo, Mairo, Meelis.

    KOHAL OLLA 1h enne mängu - 16.15, kes tuleb vormiga otse kohale, siis paluks 45 minutit enne mängu, ehk 16.30 seista staadionil.

    Kes varem tulla ei saa, siis andke kindlasti homse päeva jooksul foorumis teada.
    Andke teada siis kes tulla ei saa või kes hilineb.

  7. #1647
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Selged pildid, Pumper.

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Loodetavasti saan homme pikema toru rentida, siis saab ägedaid äction pilte otse väljakult :P.
    Super.

  8. #1648

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pumper, minu trenniminutid on konkurendist KORDADES suuremad, mänguminutid pmst võrdsed, kuid neidki poolaja võrra rohkem. "Ma ei tea, kus sa lakkumas käisid" ei ole mingi põhjendus, sest sa tõesti ei tea, vaid teed valesi järeldusi. Selles mängus algrivistuses võistkonnaga publiku ette jalutamine on uhke tunne, eriti kui palju sõpru ja tuttavaid vaatab. Sa peaksid suutma end ikka paremini põhjendada, kui mingeid otsuseid vastu võtad, mitte arvates et "vahet pole, mis ma suust välja viskan, see jääb kehtima igatahes". Austan sind küll treenerina, a see on onupoja poliitika.

  9. #1649
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Karel, sa dramatiseerid üle. See mäng on üsna overrated suures plaanis, teete need mänguminutid oma konkurendiga pooleks ja milles küsimus. Palju olulisem mäng on meil pühapäeval Kasakate vastu, kus eelmine kord kaotasime napilt 1:2 ja punkte noppida on vaja ning päris hästi on mäng käima läinud viimastes liiga mängudes. Seal saad nkn oma 80-90 min kätte, arvestades et erinevatel põhjustel põhimehed tulla ei saa.

    Ma vahetaks iga kell ära, et saada mängida Kasakate vastu ja näiteks mitte üldsegi Levadia vastu. Paraku kaardid teenisin liigas, mitte karikas.
    Viimati muudetud inward poolt : 14.08.12 at 22:40

  10. #1650

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Samas tal on tegelikult point küll, Karel on alati korralikult trennis käinud, ka suvel ja tema vormis pole väga põhjust kahelda. Seda üks puudumine ei muuda. Aga õnneks pole mina otsuste tegija enam :)

  11. #1651

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Mismõttes onupojapoliitika? Maxi nägin alles siin trennis esimest korda, ei tunne teda.

    Ärge otsige mingeid imelikke põhjuseid. Kuni trennini oli valida kumb mängib. Kuna Karel viimasel ajal vähem trennis ja võistlustel käinud siis tegingi otsuse. Kuidagi ma selle otsuse pean tegema. Üldiselt pointless vaidlus, nagunii saavad mõlemad võrdselt mängida.

    Sorry Karel aga otsus tuli teha trennis. Ma ei mõelnud seda nii et sa just lakkumas käisid, ma mõtlesin nii, et kuna sind ei olnud siis ma eelistasin viimaste tulemuste põhjalt Maxi. Muidu oled ikka ju põhimees, oleks kõik mängijad kohal tuleb ju vahel ikka keegi vahetusse jätta, kuna konkurents on ju iseenesest olemas:)
    Viimati muudetud Pumper poolt : 14.08.12 at 23:00

  12. #1652

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Karel, sa dramatiseerid üle. See mäng on üsna overrated suures plaanis, teete need mänguminutid pooleks Maxiga ja milles küsimus. Palju olulisem mäng on meil pühapäeval Kasakate vastu, kus eelmine kord kaotasime napilt 1:2 ja punkte noppida on vaja ning päris hästi on mäng käima läinud viimastes liiga mängudes. Seal saad nkn oma 80-90 min kätte, arvestades et erinevatel põhjustel põhimehed tulla ei saa.

    Ma vahetaks iga kell ära, et saada mängida Kasakate vastu ja näiteks mitte üldsegi Levadia vastu. Paraku kaardid teenisin liigas, mitte karikas.
    Sa ei tea, mida ma tunnen, sp arvadki, et dramatiseerin üle. Minu jaoks on antud küsimus vägagi oluline ja arvan, et ülekohtuselt jäetakse mind pingile. Ma tean täpselt, et minu panus vahetusest sekkudes on palju väiksem, kui algrivistuses mängu sisse elada saan. See, et end üks kord trenni kohale veetakse ja sellega mult mänguaeg ära võetakse, käib mulle vägagi ego pihta. Eriti, kui olen sõbrad mängule kutsunud ja nad vaatavad, et istun pingil.
    Lauri, kuna sind ei huvita algrivistuse koht, siis olen nõus mängima vasakus äärekaitses ja poolajal vajaduse korral positsiooni vahetama v vahetuspingile minema. Kui ma pole piisavalt hea mängija, et algrivistuse kohta ära teenida, on mul ilmselgelt vaja mõtlema hakata nõrgema meeskonna peale, sest mulle väga meeldib jalgpalli mängida ja 2 korda nädalas sööduharjutuste tegemisega ei suuda kohe kuidagi rahulduda.

  13. #1653

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Pumps, ei ole sama, kas mängida esimene poolaeg või teine poolaeg. 0:10 pealt sisse tulla, kui kogu tiimil mott maas on hoopis midagi muud, lisaks individuaalsetele põhjustele. Ja millega sa põhjendad seda, et otsus tuli teha trennis? Reeglites on kirjas, et protokoll tuleb täita mingi aeg enne mängu. Sina juristina peaksid väga hästi teadma, et see ei käsi otsust trennis teha.

  14. #1654

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma tahtsin veel trennis üle uurida, kas kellelgi vigastusi on või töö tõttu ei saa tulla alguses mängule.

    Aga Karel dzentelmenina ma võin ju sinu kui meie tiimi olulise lülina mängu panna, loovutan oma koha sulle ja veeretas tuleb siis kaitsesse, sina jääd keskele. Aga see on ka ainus kord kus ma seda teen ja seda showmängu tõttu ning saad sõprade ees staari panna. Eks homme enne mängu räägime.

    Põhiline on see et omavahel pole mingit vihavaenu mõtet siin tekitada, et kes rohkem trennis käib ja kes vähem - eks kõigil ole omad põhjused miks tulla ei saanud jne, aga kõik koos me moodustame tiimi, seepärast ei tasu neid mõrasid siia tekitada.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 14.08.12 at 23:07

  15. #1655
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Karel on kindlasti kohta väärt põhis, samuti Max. Siiski tuleb treeneri otsust respekteerida. Pumperi tulekuga on meist enamvähem sats saanud ikka ja kuigi ka mina pole ainult sudimistrennide fänn, tuleb ikka respekti anda (muidugi ka oma arvamust avaldada). Oleks mina treener, paneks ma ka su põhisse Maxiga, aga õnneks ma seda ei ole. Ja seda, kui head isehakanud "treenerid" me teised oleks, näitas eelmine hooaeg.

    Suutis Torres sellise sita alla neelata, suudad ka sina. Nõme on endalgi pingil passida, aga kuradi hea on, et möla ja segaduse asemel on korralik treener sel hooajal.

  16. #1656
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Lauri, kuna sind ei huvita algrivistuse koht, siis olen nõus mängima vasakus äärekaitses ja poolajal vajaduse korral positsiooni vahetama v vahetuspingile minema. Kui ma pole piisavalt hea mängija, et algrivistuse kohta ära teenida, on mul ilmselgelt vaja mõtlema hakata nõrgema meeskonna peale, sest mulle väga meeldib jalgpalli mängida ja 2 korda nädalas sööduharjutuste tegemisega ei suuda kohe kuidagi rahulduda.
    Seda ma ei öelnud. Ma ütlesin, et kui ma saaks, ma vahetaks ära, et mängiks hoopis Kasakate vastu ja Levadia vastu mitte. Paraku ma ei saa Kasakate vastu üldse mängida, seega jah, Levadia vastu mängin.

    Sa oled väga korralik mängumees. See otsus on üliclose ja minu meelest pole see hooaeg varem olnudki, et kõik 13-14 parimat põhivenda mänguks kohal on. Isegi praegu on Henri puudu, aga jah tema poole viimasel ajal üldse trennis käinud nii või naa.

  17. #1657
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Aga Karel dzentelmenina ma võin ju sinu kui meie tiimi olulise lülina mängu panna, loovutan oma koha sulle ja veeretas tuleb siis kaitsesse, sina jääd keskele. Aga see on ka ainus kord kus ma seda teen ja seda showmängu tõttu ning saad sõprade ees staari panna. Eks homme enne mängu räägime.

    Põhiline on see et omavahel pole mingit vihavaenu mõtet siin tekitada, et kes rohkem trennis käib ja kes vähem - eks kõigil ole omad põhjused miks tulla ei saanud jne, aga kõik koos me moodustame tiimi, seepärast ei tasu neid mõrasid siia tekitada.
    Paistab, et asi leidis lahenduse, nii et kõik on rahul. See on peamine.

    Ja nüüd positiivselt meelestatuna mängule, mott tõmmatakse nagunii esimese poole tunniga maha kui mitte varem .
    Viimati muudetud inward poolt : 14.08.12 at 23:18

  18. #1658

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Sa oled nõus mitte üldse Levadia vastu mängima ainult siis, kui sa tead, et 100% algrivistuses oled. Tühjad sõnad. Anyway, pidin oma arvamuse välja ütlema, muidu ei saa öösel üldse magada.

    Peace!

  19. #1659
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Põhiline on see et omavahel pole mingit vihavaenu mõtet siin tekitada
    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Peace!
    need on õiged mõtted. ilusaid unenägusi!

  20. #1660

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Respekt otsus pumper! Saaksid platsi kõrvalt paremini juhendada ja oleks ka korralik vahetusmees kaitsesse/poolikusse, kui peaks vaja minema. Väga isetu tegu.

    Eks me kõik ootasime seda mängu väga, kõik tahame Levadia vastu mängida. Selles suhtes ongi meie ründavama suunitlusega mängijatest kahju, kuna sellele mängule läheme paratamatult kaitsvalt mängima ja treeneri otsuse järgi on meil tavapärase 4 pooliku ja 2 ründaja asemel platsil pmst 3 poolikut ja 1 ründaja. Seega kahjuks on poolikutel/ründajatel palju raskem platsile saada.

    Edit: ja Lauri, ära seda küll ütle, et poole tunniga on mott maas. Minul on suur au Levadia vastu mängida ja ma kavatsen küll kogu mängu lõpuni võidelda. Iga ärahoitud värav ja rünnak on hea saavutus ja märk sellest, et me päris tühja ei rabele. Et meis on sisu ja me oleme võistkond. Moti kadumist küll homme näha ei tahaks, seni, kuni lõpuni võitleme ja endast parima anname, ei ole ka 15-0 meie jaoks kaotus.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 14.08.12 at 23:23

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES