Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 146 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 2912
  1. #61

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Veidi offtopic, selle joomise teema ja naljade kohta

    ( Click to show/hide )

  2. #62
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Veidi offtopic, selle joomise teema ja naljade kohta

    ( Click to show/hide )
    Keegi neid nalju ei teeks kui lubad tulla ja selgub et kuskil mujal joogine. Pole keeruline kirjutada, et tulen aga pole kindel mis olekus; või et esialgsetel plaanidel tulemas aga võivad plaanid muutuda. Siis saab juba varuplaani ette valmistada kui peaks juhtuma et ei jõua.

  3. #63
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    +1 maxile ja +1 murule - ta on palju tööd teinud, mida paljud ei tea/ei näe/ei märka. selles mõttes jah

  4. #64
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Fuck. Keegi neid nalju ei teeks kui lubad tulla ja tuled. Või kui lubad tulla ja ütled et pole päris kindel.

  5. #65
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eks ta nii kipub minema jah, et mida rohkem teed seda rohkem teistel hambus oled. Eks meist igaüks annab oma panuse, olgu see mis vormis siis tahes. Vahest on hüva nõu ka 100x parem kui pallikottide vedamine.

    ...aga pettumuse valmistamist ei maksa õigustada, sellega et palju miskit asja tehakse. Lubadusi on kerge anda, aga neid on raske pidada. Seega lihtsam on mitte lubada.

  6. #66

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Fuck. Keegi neid nalju ei teeks kui lubad tulla ja tuled. Või kui lubad tulla ja ütled et pole päris kindel.
    Ma saan väga hästi aru, et pole just õigesti käitunud, pole vaja seda arvata. Aga üks F U sulle ka, sa pole just väga õige vend seda ütlema, saad ehk isegi aru, mis põhjustel. Ja ma võiks ka pohhuilt lasta lebosse nagu sina, anda sama panust võistkonda nagu sina, aga siis seda võistkonda ei eksisteeriks.

    Vabandan, et nii nõmedalt väljendan siin end, aga käi enne trenniski kui hakkad sõna võtma millegi kohta.

    Edit: öelge veel midagi lubaduste andmise ja pidamise kohta ja ma luban, et tulen kõikidele mängudele kainelt, kuhu luban tulla, aga enne suve keskpaika ma ei liiguta klubi heaks kordagi. Kes üle võtaks?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 20.01.12 at 14:43

  7. #67
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma saan väga hästi aru, et pole just õigesti käitunud, pole vaja seda arvata. Aga üks F U sulle ka, sa pole just väga õige vend seda ütlema, saad ehk isegi aru, mis põhjustel. Ja ma võiks ka pohhuilt lasta lebosse nagu sina, anda sama panust võistkonda nagu sina, aga siis seda võistkonda ei eksisteeriks.

    Vabandan, et nii nõmedalt väljendan siin end, aga käi enne trenniski kui hakkad sõna võtma millegi kohta.

    Edit: öelge veel midagi lubaduste andmise ja pidamise kohta ja ma luban, et tulen kõikidele mängudele kainelt, kuhu luban tulla, aga enne suve keskpaika ma ei liiguta klubi heaks kordagi. Kes üle võtaks?
    Mul on põhjus miks ma hetkel ei käi. Niiet ära liiga õhku täis mine. Parem ravida vigastus välja kui seda mittetehes kuu trenni ja 11 kuud lombakas. Selle postitusega läksid üle piiri vot!

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ei ole nüüd mõtet omavahel liigset konflikti tekitada ja üksteise peale näpuga näitama hakata, kes mida ei tee ja kes mida teeb. Olles nüüd ka mõnda aega klubi asjaajamise köögi poolega kokku puutunud, siis ma saan Müürist täiesti aru. On ikka omajagu kohustusi, vastutust ning asjaajamist, ei ole see nii lihtne ja pingevaba midagi. Samas ma usun Müür saab ise ka aru, et on kohati valesti käitunud. Mina hindan ja olen tänulik sinu panuse üle klubi loomisest kuni tänase päevani, ja kindlasti arvab ka enamus sama.

    Usun Müür, et asi enam nii hull ei ole, oleme suutnud kõvasti rohkem hajutada klubiga seonduvate kohustuste ja ülesannete täitmist oma liikmete vahel, hakkab looma. Igal juhul kerged sisepinged käivad asja juurde, need tulebki omavahel selgeks rääkida ja maandada, ei olegi mõtet mingit vimma sees hoida. Turniiri korraldamine ka vaikselt progresseerub ja selles osas oleme kõik ju, kes koosolekul käinud k.a niki ka panuse andnud ja üritame ürituse ikka korralikult tehtud saada.

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Veidi offtopic, selle joomise teema ja naljade kohta

    ( Click to show/hide )
    Mina isiklikult mõistan sind täielikult. Vahest ajab endalgi harja punaseks kui palju aega olen matnud, teed ühe vea ja siis tullakse tänitama. Siis on tunne, et viskaks labida maasse, võtaks oma hülsi ja tõmbaks küla poole ajama ning hoo pealt karjuks: tehke siis ise. Fakt on see, et keegi ei teeks.

    Võta seda kui tögamisega ja kasvata paks nahk, muud mina soovitada ei oska. Võid ka eluharjumusi muuta aga teiste järgi oma elu seadmine on kõige kohutavam adjustimine IMO.

  10. #70
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Peaks fesarisse community tegema:" Toetan Muru!" :P. Tegelikult muidugi kõva respekt Murule- ma ise ka selles "lebopundis" (liiga palju muid kohustusi elus endale kaela võtnud). Mu lõõbid on igatahes sõbralik tögamine olnud ainult ja ka täis peaga mängule tulek lisab särtsu!

  11. #71

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Muru sa pigem ikkagi emo, mina neid lõõpimise niiväga südamesse ei võtaks, pole näinud et keegi halvaga seda ütleks. Asjale tuleks vaadata enesekriitilise huumoriga ja rind kummi lüüa ning mõelda, las teevad nalja, mina olen ikkagi ÕIGE "MEES".

    Ennast õigustama sa ei pea, kõik juba teavad seda mida sa teed.

  12. #72

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Sai veidi emo oldud jah, ärge pange tähele :D Vahest peab teiste peal ka välja elama. :D Tegelt mitte.

    Max, ära võta isiklikult, mul pole midagi su vastu.

  13. #73

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ära muretse, ma usun, et sa saad sitaks respekti, lihtsalt ei ole pop ja noortepärane, seda otseselt välja näidata, vaid teha mingit nalja sinu kohta.

  14. #74
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Keeruline teema igastahes ja eks me kõik tahame parimat! Müür on kaitses väga hea jookseb noorte ründajatega võidu nagu korralik isahirv, aga.......


    igastahes iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne(õlle) valaja. Seega loodan, et see aasta iga mees võtab miskit ette tegudes:
    pastilaa ei lebota vaid tegutseb ( lugege meil on olemas autojuht kes meid hea meelega igale poole väljaspool tallinnat toimuvaid mänge sõidutab), gerd ei mängi käega, veeretas ja andr ei löö vapustavaid omaväravaid, ma võtan 10kg kaalust alla ja katsun oma perekonnanime vääriliselt platsil käituda. Hakkame siis mehi hindama selle aasta tegude eest. Tegutsema mehed

  15. #75

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    mis perekonnanimi on?

  16. #76
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    mis perekonnanimi on?
    Pehka

  17. #77
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    rofl

  18. #78
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Joosep U get TROLLLLLED :D
    Aga jh Müts maha, mudu seda satsi poleks kui muru poleks asja vedanud.
    Kui suudad end käsile võtta sis saad kõiki kriitikuid oma sõnu sööma panna ja öelda F U Bitches :D

    Loodetavasti uuel hooajal jälle ei kordu sama saatus et esimesed 2-3 mängu nii 20 kohal ehk kõik ei saa mängu ja keskpaigas read hõredad. Tuleb midagi välja mõelda. Et nt kui väike vigastys et antakse tervetel meestel mänguaega või mingi muu süsteem. Et ei tekiks olukord kus äkki keegi 3-4 mängu käib kohal jutti ja platsile ei saagi.

  19. #79

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Joss, ole hea ja ära too selliseid võrdlusi,olen 2 korda käega võtnud, aga ma pole sellega mängu ära rikkunud!!? Kutid, kes on hooajal kaitses 20 mängu 90 min siis lihtsalt paratamatult juhtub neid asju(omaväravad).Ja müür ongi oma õnnesepp nv-ti:) noor inimene huvi on miks ka mitte. Ega see 4 liiga nüüd nii tähtis ka pole, et kõik peavad kellapealt olema rivis ja kained. Iseasi kui mäng ja pingil mehi palju, kas siis eelistada promillides meest või kainet.Eks seda otsustab treener. Võtke for fun asja ja igaüks teab oma nõrkusi ja tegeleb nendega:)

  20. #80

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Väike emotsemine maandas pinged ja lõi kambavaimu käima, nii peabki !

    Gerd, eks joss tegi ka nalja.

    Eks ma seda õnne sepistamist üritan edaspidi veidi teiste meetoditega teha. (Üritanud olen varem ka, aga ehk seekord saab asja ka. Paar uut mõõdet on mängus). Samas, kes mind ikka kainelt väljakul näha tahab? :D

Lehekülg 4, kokku 146 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES