Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 146 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 2912
  1. #241

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Eston Villaga sõprusmängule kohale tulev koosseis:

    1. Lauri
    2. Henri
    3. Karel
    4. muru (peaksin terveks saama küll)
    Ootan juba Jossi kommentaari:D (Aga tegelikult külmetus vist).

  2. #242
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Hetkel tundub minu mängimine kahtlane. Kolma päeva juba vaevlen õhtuti palavikus. Kurk haige ja köha. Loodame et täna saab palavikust lahti, siis saaks järgmine nädal trenni jälle tulla. Kui terve, katsun kohale tulla vaatama.

  3. #243

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kevadine viirusepuhang? Pange soojalt riidesse siis.

  4. #244

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eston Villaga sõprusmängule kohale tulev koosseis:

    1. Lauri
    2. Henri
    3. Karel
    4. muru (peaksin terveks saama küll)
    5. Andri
    6. Karu

  5. #245

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eston Villaga sõprusmängule kohale tulev koosseis:

    1. Lauri
    2. Henri
    3. Karel
    4. muru (peaksin terveks saama küll)
    5. Andri
    6. Karu
    7. Rando

  6. #246
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 133

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma isiklikult peaks ka esimese liigamängu ära teisel staadionil, kui lükkaks mängu edasi. Võin uurida valitud kuupäevadel SPK kohta. Parem oleks 07.04, 08.04 kindlasti.

    Jah, üritus FB on ammu tehtud. https://www.facebook.com/events/200310896743498/



    Kuule, tere hommikust. Mis Pumper siis valesti ütles, sul oli mitu faktilist viga. Jah nö "mammu" oleks võinud olemata olla, aga suures plaanis ma tegin mängust kokkuvõte, selle "mammu" sealt eemaldanud ja oleks sobinud küll.
    Sa hakkad nüüd minu poolt kirjutatud kokkuvõtet spordiajakirjaniku poolt kirjutatud artikliga võrdlema, võrdleme natukene erineva pädevusega inimesi, või mis. Teiseks, ma olen sulle varem ka neid nö mängu kokkuvõtteid saatnud ja sa oled neid üles pannud, ei teadnud mina, et sul on tekkinud uued pressiteadete nõuded ja see nö "sodi" sulle enam ei sobi.

    Hoiame jah kõik endasse ja konstruktiivset kriitikat välja ei paku, ja kui ennast kritiseeritakse, siis lõpuks purskan kõik välja.

    Kui need pressiteadete üles minemised nii kaua aega võtavad, või vahel üldse üles ei jõua, siis sellisel lihtsalt kujul neid pressiteateid vaja ei olegi. On kõik õnnelikud ja ei pea tõmblema. Meie meeskonnale ja huvilistele piisab mängu kokkuvõtest siin teemas ja FB-s.

    E: Kokkuvõtteks ma olen nõus Ranka, et see sinu poolt välja toodud pressiteate vorm ja variant on selles kontekstis parem, aga selle oleks võinud varem välja tuua, mitte seda enda teada hoida. Lihtsalt minu ülesanne on olnud teha sisuline ja põhjalik kokkuvõte tervest mängust meie teemasse, panna see fb ja soccerneti teemasse.
    Ma ei ole ärritunud sinu peale. Sa teed pressikaid enda vabast tahtest ja vabast ajast ning sa ei peagi oskama, sest sa ei ole ajakirjanik (nagu minagi). Müts maha selle eest, et sa kulutad enda vaba aega vastu saamata mitte midagi. Selliseid inimesi on väga vähe.

    Mind ärritas pumperi tekst, et "tee rohkem uurimustööd ja enne kontakteeru minuga kui avaldad". Edaspidi kui ma saan sinult pressika, viin sisse parandused ja siis saadan need talle.

    Peace.

  7. #247
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Selles suhtes, ega ma ei väidagi, et üks pool süüdi on. Nii pole tavaliselt kunagi, pigem selline mõlema poolne kommunkeerimis alane puudujääk. Sai pisut emotsionaalselt ennast väljendatud eile, iseenesest, kui paneme paika täpselt, mis kujul ja vormil pressiteated täpselt olema peavad võib seda trendi jätkata. Ma võin teha lisaks pikale kokkuvõtele eraldi pressika, nö võtta kokku paari lausega mängu faktilised sündmused ja saata sulle. Pressikad tulevad siis lihtsalt natukene hiljem jne.

  8. #248
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tulles tagasi esimesele liigamängule FC Kiiuga, sain SPK-lt vastuse 7.04.2012 on vaba väljak alates 16.00 kuni 22.00. Ehk, siis kas panen lukku 16:00-18:00 ? Müür teatab siis EJL instantsidele ja Kiiu esindajale.

  9. #249

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Hea kiire orgunn.

  10. #250
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Parandus, 14:00-22:00 on vaba väljak SPK-l 07.04.

    ( Click to show/hide )

  11. #251

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eston Villaga sõprusmängule kohale tulev koosseis:

    1. Lauri
    2. Henri
    3. Karel
    4. muru (peaksin terveks saama küll)
    5. Andri
    6. Karu
    7. Rando
    8. Margus

  12. #252
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eston Villaga sõprusmängule kohale tulev koosseis:

    1. Lauri
    2. Henri
    3. Karel
    4. muru (peaksin terveks saama küll)
    5. Andri
    6. Karu
    7. Rando
    8. Margus
    9. pastilaa - 63%se tõenäosusega (viimane trenn tõmbasin poole trenni pealt kergelt reiepealse lihase ära. neljap. vaatab kuidas taastunud on. täna trenni ei tule).

  13. #253
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Eston Villaga sõprusmängule kohale tulev koosseis:

    1. Lauri
    2. Henri
    3. Karel
    4. muru (peaksin terveks saama küll)
    5. Andri
    6. Karu
    7. Rando
    8. Margus
    9. pastilaa - 63%se tõenäosusega (viimane trenn tõmbasin poole trenni pealt kergelt reiepealse lihase ära. neljap. vaatab kuidas taastunud on. täna trenni ei tule)
    10. fyte - 80% kohal, hetkel annab jalg veits tunda, aga ilmselt ei takista mängimast.

  14. #254
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Kas paneks siis meie esimeseks liigamängu ajaks 14:00 kinni SPK-l ? Kui Kiiu neid päevi välja pakkus pidamaks, siis küll neile see aeg ka sobib. Usun, et meile laupäevane aeg 14:00 sobib ka.

    E: 15:00 aeg kinnitatud.
    Viimati muudetud inward poolt : 14.03.12 at 13:23

  15. #255

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Suhtle kohe Kiiu vennaga ära ja saabki confirmitud, bronn ei takista aega muutmast. PS kellel jalad tunda annavad siis ärge palun trenni tulge ja puhake 1 trenn parem või ujuge, ma ju arvestan sellega, piisab ainult mainimisest siin, et on väike vigastus.

  16. #256
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Vigastustest taastumine ja võimalike vigastuste ennetus oleks palju tõhusam, kui meid mängudel käiks ravimas ja masseerimas võistkonnaarstina mõni õeks riietatud kena suurte tissidega neiu. Usun, et ma ei räägi ainult enda eest
    ( Click to show/hide )
    .

  17. #257

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Üks hea uudis juunikuu kohta: laup 02.06.12 pidi meil kodumäng olema 19.30 Kalevi staadionil, Kalevi staadioni esindaja helistas ja teatas, et laup ei saa mängida, kuna mingi Balti turniir käib siis ja tõstetakse meie mäng ümber 03.06-le pühapäevale ja õhtusele ajale, tean et see aeg sobib meile paremini. Jalgpalliliitu on teade saadetud staadioni poolt.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 14.03.12 at 14:43

  18. #258
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Praeguse seisuga on 9 meest Eston Villal tulemas mängule, kui nad homme 12ks 11 meest kokku ei saa laupäevaks, siis nad jätavad mängu ära. Hüpoteetiliselt seega võiks juba praegu hakata otsima, teist alternatiivi, teist meeskonda, kellega teha.


    E: Panin soccerneti sõprusmängude teemasse üles, äkki mõni meeskond on huvitatud.
    Viimati muudetud inward poolt : 14.03.12 at 20:48

  19. #259

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    1. Lauri
    2. Henri
    3. Karel
    4. muru (peaksin terveks saama küll)
    5. Andri
    6. Karu
    7. Rando
    8. Margus
    9. pastilaa - 63%se tõenäosusega (viimane trenn tõmbasin poole trenni pealt kergelt reiepealse lihase ära. neljap. vaatab kuidas taastunud on. täna trenni ei tule)
    10. fyte - 80% kohal, hetkel annab jalg veits tunda, aga ilmselt ei takista mängimast.
    11. Hardi

  20. #260

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Lauri anna teada Eston Villa otsusest, peame kiiresti uut vastast otsima hakkama siis!

    Lendan kohe Soccerneti foorumisse peale, paljudel juba sõprusmängud korraldatud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES