Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 15 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 289
  1. #41

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A

    Soovitaks tõesti ikkakaaluda väljas mängimist, sest kummikuulidega asi ei ole paintball, see on mõeldud pigem võistlusteks harjutamiseks, et ei peaks raha raiskama kuulide peal

  2. #42
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A

    Raha kogumisega pidasin silmas lihtsalt seda, et kui näiteks 7€ ette koguda, siis on ka kindlalt teada, kes tulevad. Muidu võib standardina tekkida selline situatsioon, et peame 12k kuuliga HU-d tegema:P

  3. #43

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Soovitaks tõesti ikkakaaluda väljas mängimist, sest kummikuulidega asi ei ole paintball, see on mõeldud pigem võistlusteks harjutamiseks, et ei peaks raha raiskama kuulide peal
    Meist paljud ei ole paintballi varem üldse mänginud ja on täitsa mõistlik teha esimene lahing teha sisetingimustes, mitte põlvini lumes sumbates. 3h lumes pole teab kui meeldiv just, me nii hardcore tüübid veel ei ole. Kui ilm kannatab, võiks vabalt ka väljas kusagil korrata!

    Camu, loodetavasti nii hulluks ei lähe, ise ei viitsi seekord raha kogumisega tegeleda. Niigi paljude ürituste korraldamisega hetkel hõivatud ja tahaks muid asju ka teha, nt pokkerit :D

  4. #44

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A

    Sain neilt meili ka vastu, selgus, et €70 on vaja ära maksta 3 päeva jooksul, ettemaksuks. Seega peab rahakorjamisega siiski pihta hakkama. Ootame homseni ära, palju huvilisi on ja siis vaatab, kas maksame €5 või €7 vms. Hilisematel liitujatel on kohustus nt 6pack õlle kaasa võtta vms, kui ei jõua ühismaksmisega liituda. Või siis paneme lihtsalt nimekirja lukku.

    Camu, äkki viitsid ise enda arvet lasta kasutada, ma teatud põhjustel ei taha enda oma kasutada?

  5. #45
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Võin lasta küll.
    Pange siis selgitusse Paintball ja foorumi kasutaja nimi.
    koguks 7€ per face esialgu.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud camu poolt : 12.01.12 at 13:00

  6. #46

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Tingimused: peale treeningsaali kasutamist peab rentnik korjama oma poolt kasutatud kuulid kokku!!!
    Kas me actually korjame pärast 12 000 väikest kuulikest kokku? Me jääme terveks ööks siis sinna :D

  7. #47
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
    Kas me actually korjame pärast 12 000 väikest kuulikest kokku? Me jääme terveks ööks siis sinna :D
    Seal kusagil kodulehel oli kirjas, et kuulikesed tuleb seina äärde lükata.
    Ma usun, et kamba peale see max 10 minti ning seda kuulikeste korjamist ei tohiks küll karta.

  8. #48

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
    Kas me actually korjame pärast 12 000 väikest kuulikest kokku? Me jääme terveks ööks siis sinna :D
    See oli kodulehel nii kirjas, telefonis öeldi, et nad ise korjavad, võtavad kõik varjendid ära ja teevad ise mõnekümne minutiga puhtaks. Ei pea õnneks jamama, muidu ei läheks isegi :D

  9. #49

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    EHEE edu teile. tartu kandis võiks midgai sarnast teha. olen käinud seal saalis pb võistlustel ja olen mängind korduvalt ka kummikuulidgea .. lähedalt vatsu n2ppe saada on päris epic tunne .. oleks isegi kampa tulnud ja tlna mängima hypand aga krt 21 on jube kehv kuupäev mby järgmine kord
    peakski oma varutuselt tolmu maha uputama .. sai sellesse kova 20k+ eeki uputatud ja ka sportliku pb mängitud kõvasti enne kõvat masu tulekut :/

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    mind pane kindlalt kirja. võin ette maksta.

    EDIT: panin 7 eurot teele

  11. #51
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Tavaiks junnid, rohkem huvitatuid pole???

  12. #52

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Maksin ka 7 € ära.

  13. #53

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Maksan ka mõne tunni jooksul.. Kutsuge enda sõpru ka, ei pea tingimata foorumist olema.

    Samas, €70 arve peab minu arusaama kohaselt täna makstud saama ja meil kümmet huvilist veel ei ole. Mis teeme? Lükkame edasi ja rahad tagasi? Või üritame ikka kamba peale kokku klappida ja loodetavasti tuleb hiliseid liitujaid piisavalt, et saame ära pidada ja ei pea ise liiga palju maksma? Ma olin arvestanud +€20'ga niikuinii, selles suhtes ma võin praegu veidi rohkem maksta küll.

  14. #54
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    mm.. ma küll antud üritusest osa ei võta kuna teine üritus samal ajal.. aga omast kogemusest räägin..

    väljas metsas on oluliselt lahedam ja huvitavam mängida kui sisehallis, tohutu suur vahe on imho.. esimene kord oli ka talvel väljas.. natukene lund ja enamus pori ja sula.. mõtlesin, et wtf, ma siin küll kuskil põlve maha ei pane vms.. 5min hiljem kui esimesed kuulid lendasid ringi, lasime sõbraga mööda kraavipõhja roomata nii mis mühises.. kui metsa minna, siis peab vaatama võimalikult vähese alusmetsaga koht, põõsad jms peenikesed oksad takistavad kuulide lendu.. parim koht kus ma möllanud olen on Männiku metsad, seal on ka mõned vanad sõjaväebarakkid siiani püsti, nende juures on superhea kindluse vallutamist ja lipu toomist jms tüüpi lahinguid pidada.. mingi jutt et 3h metsas jaurata on selge piin või liiast.. unustage ära.. te ei pane tähelegi kuidas need kolm tundi on lennanud.. ja külmast ei saa keegi rääkida, läbinisti tilgute higist..

    loomulikult sellisele lahingule vaja võtta veidi ka autosid kaasa kus saaks vajadusel riideid vahetada, vahetusriided, jalatsid jms kraam kaasa.. ei teeks paha ka mingi suurem termose täis teed või suppi vms kaasa võtta.. külmarohtu võib ka võtta, aga siis tuleb ikkagi kõigile turvareeglid selgeks teha, a la maski ja turvaala ja kaitseriivide jms kohta.

  15. #55

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    olen 100-ga välise PP poolt :)

  16. #56

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Minu poolest võib ka järgmise juba väljas ja kasvõi lume sees teha, aga räägime hetkel 21.01. õhtusest kõmmutamisest. Teeme ära või paneme pidurit? Otsustamishetk on siin paari tunni jooksul.

  17. #57

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    ma ise tuleks suht kindlalt, sõber on 50/50.. a mul ple swedbankis raha kunagi.. hiljemalt homme tegelen sellega

  18. #58

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Imo võiks üritada ikkagi käima lükata, mul vend on mingil määral huvitatud ja kui väga vaja saaks arvatavasti ka enda sõpruskonnast kedagi. Vaadake enda sõprade seas ka ringi ja hiliseid registreerujaid võib ka olla. Kannan €15 üle igaks juhuks, et camu kogu raskust enda peale ei peaks võtma. Camu, see see korraldamise värk on, ise raiskad meeletult aega, paned oma raha alla, ajukepid surnuks end ja selle peale teised ütlevad: mulle see pisiasi ei meeldinud. FFFFFUUUUU :D:D True story, FC Pokkeriprodega juhtub kogu aeg. Igatahes, pleki õhtul ära ja ära mölise :D

    Siin paintball.ee kiri koos arvenumbriga:
    ( Click to show/hide )


    Hetkel regatud minu nimele (Madis)

  19. #59

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    10-12 meest saame ikka kokku, shipin kohe Camule ära.

  20. #60
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas 21.01. kell 18.00.-21.00. @ Madara 22A otsusega kiire!

    Ootan-vaatan palju rahasid jõuab minuni õhtuks.
    See umbes standard jah, et algul kõik jõle huvitatud, hiljem kui konkreetselt asjaks läheb, siis kaovad pooled ära...

Lehekülg 3, kokku 15 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES