Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 15 EsimeneEsimene ... 412131415 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 289
  1. #261
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Paintball Tallinnas 23.09. kell18.00. JÄÄB ÄRA!!!

    Jah, tehke kindlasti see notification. Ma käin foorumis igapäevaselt,aga seda teemat lugesin just esimest korda. Oleksin minagi huviline kui Tartus ei asuks.

  2. #262
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Paintball Tallinnas 23.09. kell18.00. JÄÄB ÄRA!!!

    Ok teeme.

  3. #263

    Re: Paintball Tallinnas

    Teeks järgmisena hoopis karti? Pole seda ammu sõitnud. Kes teemast rohkem teab, võiks kohti tutvustada, ise olen ainult 1x sõitnud.

  4. #264
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas

    Ma pole kordagi ja igatu huvitatud. Rudi vist biidib seda, et tema võiks teada anda, kus-mis kõige parem ja samas ka soodsam oleks. Tasub uurida igatahes, et kas saame paraja arvu inimesi kokku.

  5. #265
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    88

    Re: Paintball Tallinnas

    Raja poolest on kõige mõnusam Põltsamaa, aga tollel on miinusteks asukoht, hind ning haldaja jäikus teatud punktides (vihmaga ei taha rajale lasta, ehk siis võib juhtuda, et sõidame kohale, aga sõita ei saagi).
    Tallinnas on FK Keskuse välirada Õismäel ning Triobeti Kardikeskus Laagri Maksimarketiga samas majas - mulle isiklikult meeldib FK rohkem, aga eks see on selline maitse asi. FK-l on ka Viimsis siserada, aga see on selline "tasku-piljard", mõistlikku võistlust seal minu arust korraldada ei kannata.
    Kõige värskem on Laitse rallipargi hobikardirada, seal ma pole ise sõitnud (Rudi on, ta biidib seda värki liigagi hästi:).

  6. #266
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Paintball Tallinnas

    Kas sügis-talvisel ajal on üleüldse mõtekas karti sõita välisrajal? Teiseks väga palju algajaid on ning pigem on see niisama paarutamine, kui võidusõit.

    Aa ja mina isiklikult näen igasugu paintballe, kardisõite, kokkutulekuid selline meelelahutus-tunne_foorumit üritustena ja need võiks siiski jääda viisakatele päevadele nagu näiteks reede või laupäev. See annab võimaluse seltskondadel edasi liikuda ja nii leida uusi tutvusi/vaenlasi.

    Siis üks asi veel - kellel on kardisõiduga rohkem kogemusi võiks siis kiiremas korras anda mingisugusegi vastuse küsimustele, mis siin tekkinud ja siis kiiremas korras välja mõelda, mis täpselt toimub ning konkreetne kuupäev paika panna ja hakata asja ajama. Info edastamise võtan ma edaspidi enda õlgadele, sest eelmise korra infosulg oli natuke hale, korraldamise/organiseerimise peab keegi teine võtma, sest ma kõike ei jõua. Raha võin koguda tho.

    EDIT: oktoobris ei sobi kuupäevad 19-21 ja 26-29, sest siis toimub Pärnu Lahtised Meistrivõistlused (tuleb tänase päeva jooksul ka reklaamtekst) ning teisel NV Paf Live Marine Cup. See võtab osalejate arvu kindlasti alla ja ei ole mõtet nendele päevadel mitte midagi organiseerida.

    Mina ei tormaks ega kiirusaks ning sihiks novembri alguse esimesi nädalavahetusi - kõik ei ole ka pokkeriprod ning siis palgapäeval + ollakse taastunud suvepuhkuste kulutustest ning laste kooli saatmisest :)

  7. #267
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Paintball Tallinnas

    Käisin täna seal trio kardikeskuses esimest korda ja jube põnev oli. Läheks heameelega uuesti mingi suurema seltskonnaga.
    Oleks siit huvilisi ? Praegu veel natuke vouchereid ka saadaval siin: http://chilli.delfi.ee/vaata-pakkumi...el=delfiBanner , saaks poole odavamalt.

    E: Võtsin ise 5tk veel, pmst 1 voucheriga saab juba enamv2hem isu t2is sõita, üle 2 kindlasti korraga ei viitsiks.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 07.01.13 at 15:25

  8. #268

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Käisin täna seal trio kardikeskuses esimest korda ja jube põnev oli. Läheks heameelega uuesti mingi suurema seltskonnaga.
    Oleks siit huvilisi ? Praegu veel natuke vouchereid ka saadaval siin: http://chilli.delfi.ee/vaata-pakkumi...el=delfiBanner , saaks poole odavamalt.

    E: Võtsin ise 5tk veel, pmst 1 voucheriga saab juba enamv2hem isu t2is sõita, üle 2 kindlasti korraga ei viitsiks.
    Meie sõpruskonnal suht ammune plaan, et tuleks Laitses rallypargis ära käia. Seal pakutakse ka Talvel võimalust väljas sõita ja seda naelrehvidega. Ehk pm jäärada kartidega. Hetkel vist rada küll liiga jääs aga kui siit ka mingi pundi kokku saaks, siis oleks huvi seal ka mitu korda käia :)

  9. #269
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Paintball Tallinnas

    Seal vist pidi suht kallis see olema ? Aga huvi pakuks küll.

  10. #270

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Käisin täna seal trio kardikeskuses esimest korda ja jube põnev oli. Läheks heameelega uuesti mingi suurema seltskonnaga.
    Oleks siit huvilisi ? Praegu veel natuke vouchereid ka saadaval siin: http://chilli.delfi.ee/vaata-pakkumi...el=delfiBanner , saaks poole odavamalt.

    E: Võtsin ise 5tk veel, pmst 1 voucheriga saab juba enamv2hem isu t2is sõita, üle 2 kindlasti korraga ei viitsiks.
    Käisin ka karti sõitmas just pühapäeval ühe seltiskonnaga. Ülimalt fun ettevõtmine. Ammu pole nii palju entertainmenti saanud nii lühikese ajaga. Soovitan ka kõigile. Ise võtan ka vist veel paar voucherit.

  11. #271
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Paintball Tallinnas

    Vilkar võttis ka vist 2tk, nii et olekski juba 3 venda olemas, kui te just omaette ei taha minna.

    Uurisin seda laitse hinnakirja ka, kardisõit sama hinnaga mis Laagril, autosõit tunduvalt kallim. Seal Laitses need kaalud ka kartidel õnneks, mulle kui 117kg-sele +ev :D


    E: Päris huvitavad paketid seal, ühe solid PP kokkutuleku annaks maha pidada, saunad jne.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 07.01.13 at 17:31

  12. #272

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Vilkar võttis ka vist 2tk, nii et olekski juba 3 venda olemas, kui te just omaette ei taha minna.

    Uurisin seda laitse hinnakirja ka, kardisõit sama hinnaga mis Laagril, autosõit tunduvalt kallim. Seal Laitses need kaalud ka kartidel õnneks, mulle kui 117kg-sele +ev :D

    E: Päris huvitavad paketid seal, ühe solid PP kokkutuleku annaks maha pidada, saunad jne.
    Kui saaks pundi kokku, siis oleks igati huvitatud just sellest triobeti omast. Juhilube kahjuks ei ole, aga võtan see aasta ka selle ette. Ostaksin siis pokkeriprode kardisõiduks veel ühe voucheri. Hetkel ostsin 2(endale ja naisele(Naine jäi viimane kord vähemalt sama rahule selle meelelahutusega kui mina)). Ootaks aktiivsust. Palju sul muidu parim aeg ka oli?

  13. #273
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Paintball Tallinnas

    35.77 täna 2 sõidu peale. Sul ?

    Ja oleks ka esialgu sellest trio omast huvitatud, sinna lihtsam kampa kokku saada ja mul sinna voucherid ostetud ka juba. Kui saaks mingi pundi kokku ja chilli.ee-s enam vouchereid pole, siis võiksin paar enda oma müüa ka. Mina olen siis triosse k2pp, sobib suht iga aeg.

  14. #274

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    35.77 täna 2 sõidu peale. Sul ?

    Ja oleks ka esialgu sellest trio omast huvitatud, sinna lihtsam kampa kokku saada ja mul sinna voucherid ostetud ka juba. Kui saaks mingi pundi kokku ja chilli.ee-s enam vouchereid pole, siis võiksin paar enda oma müüa ka. Mina olen siis triosse k2pp, sobib suht iga aeg.
    Ajaliselt sobib enamus aegu. Mu aeg oli 35.10. Kuna meil oli seltskonnas 2 naisterahvast ning lisaks meie sõitudes 2 naisterahvast veel, siis see andis korralikult tunda. Nagu takistusterada

  15. #275
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Paintball Tallinnas

    Ma osta sealt ei viitsi, aga kui mingi minek kindel, ja virul üleliigseid pileteid, siis võtaks prolly osa.

  16. #276

    Re: Paintball Tallinnas

    kui ilmad soojemaks l2hevad võiks pb'd ka mängima minna. relv on juba 2a nurgas seisnud .. :/

    saaksime meile organiseerida ka sport paintball väljakul võistluse kui vaja (sõbrahinnaga)

    Sarnasel väljakul :


  17. #277

    Re: Paintball Tallinnas

    ostsin ka ühe voucheri siis lisaks, sest tundub, et huvilisi on :)
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 07.01.13 at 18:36

  18. #278
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Paintball Tallinnas

    Kuna nädalavahetused pidid suht busy olema, siis pakuks välja mõne argipäeva õhtupooliku. (Lahtiolekuajad E-R 14-22 ja nv 12-22) Kuna mulle endale sobivad kõik ajad, siis pakkuge keegi kel kõik ajad ei sobi välja mingi päev ja aeg ? Voucheritega peab ette ka helistama ja kokku leppima ja ütlema vist kaua sõidame ja mitu meid on.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 07.01.13 at 18:51

  19. #279
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Paintball Tallinnas

    Võin asja enda peale võtta, mõtlen veidi läbi ja teen uue teema. 2 korda korraldanud Prodele kardivõistluse, uurin mis pakkumise Triobetilt saaks ja kas inimestel oleks huvi miskite karikate ja nänni jaoks ka, et uhkem oleks või piisab lihtsal võidurõõmust.
    Ehk siis arvatavasti nii suurele seltskonnale teha, et saaks 2 eelsõitu, aeglasematele lohutusfinaali ja kiirematele õige finaali.

  20. #280
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Paintball Tallinnas

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Võin asja enda peale võtta, mõtlen veidi läbi ja teen uue teema. 2 korda korraldanud Prodele kardivõistluse, uurin mis pakkumise Triobetilt saaks ja kas inimestel oleks huvi miskite karikate ja nänni jaoks ka, et uhkem oleks või piisab lihtsal võidurõõmust.
    Ehk siis arvatavasti nii suurele seltskonnale teha, et saaks 2 eelsõitu, aeglasematele lohutusfinaali ja kiirematele õige finaali.
    Väga hea! Ma igatepidi huvitatud. Siis prolly neits voucheritest küll kasu küll poleks, aga võin need nsm sõpradega ka laiaks sõita.

Lehekülg 14, kokku 15 EsimeneEsimene ... 412131415 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES